Започва Есенният музикален фестивал „С музика и вяра в сърцето“ в Гоце Делчев

Снимка: Кръстьо Шилев

 

Започва седмото издание на Международен есенен музикален фестивал „С музика и вяра в сърцето“ в град Гоце Делчев. Събитието се организира от Неврокопска света митрополия със съдействието на община Гоце Делчев. Жителите и гостите на град Гоце Делчев отново ще могат да се насладят на богата музикална програма на Международния есенен музикален фестивал „С музика и вяра в сърцето“.

Тазгодишното издание на фестивала „С музика и вяра в сърцето“ ще обхване шест концертни вечери, които ще се състоят от 18:00часа в периода от 28 октомври до 08 ноември в сградата на Неврокопска света митрополия. Входът за всички концерти  е свободен.

ПРОГРАМА за VII Международен есенен музикален фестивал „С музика и вяра в сърцето“

Може да е графика на музикален инструмент и текстово съобщение

Свързани новини

Информационен бюлетин на ОДМВР за възникналите произшествия за област Благоевград

vesito

Кметът на Благоевград на работна среща между преподаватели и ръководители на здравни заведения

vesito

Лидерите на партия Величие: Никой не разбра, че съществуваме

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.