Започва авариен ремонт на водопровода в разложкото село Баня

От понеделник, 24 юли, община Разлог, съвместно с ВиК – Благоевград започва авариен ремонт и реконструкция на отсечка с дължина 1,2 километра от довеждащия водопровод на разложкото село Баня, съобщиха от общинския пресцентър.
Оттам посочват, че през изминалите десет дни има недостиг на питейна вода в селото, поради чести аварии на довеждащия водопровод. Двете институции ще направят всичко възможно дейностите по ремонт на трасето да бъдат извършени в рамките на седем дни, посочват още от община Разлог. Оттам призовават жителите и гостите на селото да използват минимално количество вода за питейно-битови нужда и посочват, че община Разлог забранява поливането на градини и зелени площи с питейна вода.

Свързани новини

112 години от мъченическата гибел на Стефан Чернев

vesito

Съдът отмени заповед на Р.Томов за уволнението на диригента на ансамбъл “Пирин”, общината осъдена да плати 6960 лв.

vesito

Информационен бюлетин на ОДМВР за възникналите произшествия за област Благоевград

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.