Всички сме грешни: Катаджии спипаха свещеник да кара без книжка и…

Свещеник извърши грях на пътя – катаджиите го спипаха в Горна Оряховица да кара без книжка.

Оказва се, че свидетелството му за управление на МПС било отнето при друг случай – заради шофиране в нетрезво състояние преди 20 дни в Арбанаси. Духовникът е бил заловен с 0,98 промила алкохол, твърди Нова. При второто му нарушение, полицаите били принудени да свалят номерата на автомобила му. По случая е образувано бързо производство.

Любопитен в цялата нелепа ситуация е коментарът на свещеника, който заяви:“Нямам коментар. За съжаление се случват грешки”.

Свързани новини

НАП затяга контрола над козметици, фризьори и други в бюти бранша

vesito

Млада лекарка отправи апел към управниците в Благоевград за поставяне на „легнал полицай“ на пешеходната пътека на ул. „Яне Сандански“ в кв. „Струмско“

vesito

Кметът на Благоевград: Отлагаме изграждането на подземен паркинг на пл. „Македония“ за следващия програмен период

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.