Брутално нападение над тийнейджъри в Благоевград

Полицейски служители на 02 РУ-Благоевград работят по получен сигнал за това, че около 17:05 часа на 23.03.2026 г. на черен път в района на ж.к. „Струмско“ в гр. Благоевград на двама непълнолетни младежи от Благоевград са нанесени удари с ръце и крака и са отправени заплахи от четири непознати за тях лица. Те отнели чанта, мобилен телефон, маратонки и портмоне със сумата от около 50 евро от единия младеж и мобилен телефон и портмоне със сумата от около 10 евро от другия младеж. За случая е уведомена РП-Благоевград и е образувано досъдебно производство.

Свързани новини

Кметът на Благоевград Методи Байкушев на форума Digital4Blagoevgrad: Развитието на дигиталната сфера е пътят, по който можем да създадем икономика с много голяма добавена стойност

vesito

Рязко поскъпва токът за работещите хора

vesito

Pulse Festival събра над 500 любители на активната почивка в Grand Hotel Bansko

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.