Адреналин и забавление: Въженият парк в Благоевград стартира сезона

Въженият парк в Благоевград отваря врати на 6 април за пролетно-летния сезон.
Всички съоръжения в парка са преминали задължителен технически преглед и отговарят на изискванията за безопасност, като разполагат с необходимите лицензи.
Обектът предлага два въжени кръга. Първият е предназначен за деца на възраст от 5 до 8 години, а вторият е за деца над 8 години.
На разположение на посетителите са и два батута с максимално допустимо тегло до 100 кг.
Работното време на парка ще бъде всеки ден от 11:00 до 18:00 часа, с обедна почивка в интервала от 14:00 до 14:30 часа. При неблагоприятни метеорологични условия обектът няма да работи с оглед гарантиране сигурността на посетителите.

Свързани новини

НОИ с важна информация за пенсиите. Тръгна по домовете

vesito

Временно ограничение на паркирането поради ремонтни дейности на ул. „22-ри октомври“ в Петрич

vesito

Община Благоевград обяви първия за 2026 г. публичен търг за рециклируеми отпадъци

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.