Авария на водопровод край Бачево: ВиК- Благоевград започна спешен ремонт

„Водоснабдяване и канализация“ ЕООД извършва авариен ремонт на довеждащия водопровод ЕТ Ф 80 от каптаж „Студената вода“, разположен в местността „Перивол“, землище на село Бачево, община Разлог.

Ремонтните дейности обхващат участък с приблизителна дължина от 1200 метра и ще продължат до 28 ноември 2025 г.

От дружеството уточняват, че водоподаването към потребителите няма да бъде засегнато, тъй като работата по трасето позволява поддържането на нормален режим на снабдяване.

Екипите на „ВиК“ ЕООД работят по отстраняване на възникналия дефект в най-кратки срокове, за да гарантират надеждната и безопасна експлоатация на водопроводната мрежа в района

Свързани новини

Нов билборд: Заради зелените – цялата АМ Струма чак след 2035г.

vesito

Автогара Благоевград

vesito

Сатовча показва, че доброто има сила. Включи се! НекаДобротоПродължи

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.