Художници творят на пленер в Сандански

Община Сандански организира пленер по живопис!
От 10 до 16 април десет художника от страната и чужбина ще творят в слънчевия ни град.
Пленерът ще завърши с изложба на 16 април (вторник) от 18:00 часа в Художествената галерия на Дома на културата. Съорганизатор на пленера е Клуб „Литература, изкуство, култура“- Сандански.

Свързани новини

С благотворителна изложба в Благоевград ще бъде отбелязан Световният ден за борба със сушата

vesito

Банско посреща второто издание на Creative Bansko – Restart 2026

vesito

Благотворителен базар в подкрепа на Общински приют за кучета в Кюстендил

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.