Ученици от Математическата гимназия в Благоевград грабнаха 4 медала на първенство по бокс

Над 200 състезатели от 48 клуба в цялата страна премериха сили на  републиканско първенство по бокс за ученици в Петрич. Ученици от  ПМГ „Акад. С. Корольов“ Благоевград се представиха отлично и грабнаха 4 медала. Кирил Котев от 8 В клас спечели златен медал в категория до 52 кг.Антонио Христов и Мартин Стоилов от 8 Г клас заслужиха бронзови отличия, както и Мартин Димитров от 8 А клас.

Свързани новини

Нова находка в античния град Хераклея Синтика (СНИМКИ)

vesito

Галавечер по кикбокс от веригата Pro fight ще се проведе в Дупница

vesito

Община Гоце Делчев организира конкурс за най-атрактивно и добре украсено коледно дръвче в Градския парк

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.