На 19 август парк „Македония“ отново се превръща в кино под открито небе и ще посрещне жители и гости на Благоевград за три вечери, посветени на българското кино.
Първата от тях ще предложи много смях и лятно настроение с комедията „Почивката“ – продължение на популярната поредица „Светът на Ванката“.
Лентата пренася зрителите на слънчевия български бряг, където една привидно спокойна ваканция се превръща в поредица от забавни ситуации, неочаквани обрати и много смях. В центъра на историята е Георги, който се опитва да спечели сърцето на любимата си Никол, но плановете му са сериозно усложнени от появата на родителите му и още куп колоритни герои.
Със свеж хумор, познати лица и типичната за поредицата забавна атмосфера, филмът обещава приятна лятна вечер за всички почитатели на киното.
– Парк „Македония“
– 19 август
– 21:30 часа
– Вход свободен!
Очакваме ви и на 21 и 22 август за още две вечери с българско кино – „Брънч за начинаещи“ и „Жигули“.
Заповядайте в парк „Македония“!
Събитието се реализира с подкрепата на Carlsberg Bulgaria и Vivacom.
