Тежък удар! Локо София разгроми орлетата

Отборът на Локомотив София постигна трудна, но в същото време много важна победа над Пирин Благоевград в “Надежда”. Столичани се наложиха с 2:0 над “орлетата” в мач от 21-ия кръг на Втора лига. Головете днес отбелязаха Денислав Станчев в 78-ата минута и бившият младежки национал Наско Милев  в 88-ата.

Успехът бе от огромно значение за Локомотив, който продължава да се бори за класиране в Топ 3.Лошото е ,че дори и официалният сайт на Пирин не можа да посочи поне едно голове положение създадено от орлетата !

В 67-та минута Конър Хендерсън бе изгонен за втори жълт картон, като и двете декорирания бяха пресилени.
Първото полувреме премина без реални положения за гол и леко преимущество на домакините,пише пиринспорт.
През втората част пиринци продължиха да се бранят добре до 78-та минута, когато допуснаха нелеп гол, след като Ганев не се намеси добре при центриране от дясно на вратар му и топката влетя в мрежата.
В 88-та минута зелените отново допуснаха абсурден гол, при който няколко защитници и стражът на Пирин изпуснаха топката е краката на Милев, който бе точен отблизо.
В следващия си мач зелените ще домакинстват на Литекс от Ловеч.