По повод Деня на държавния служител: Кметът на Кюстендил с послание на признателност

Кметът инж. Атанасов: Уважаеми държавни служители,
Днес изразявам своята признателност към всички Вас за отговорността, грижата и вниманието, с които всеки ден работите за хората и допринасяте за решаването на техните проблеми.
Вашата работа изисква отговорност, търпение и всеотдайност. Благодарение на усилията, които полагате всеки ден, институциите работят по-добре, а гражданите получават навременна помощ и съдействие.
Благодаря Ви за усилията, търпението и ангажираността, с които изпълнявате своите задължения. Убеден съм, че добрата администрация се гради от мотивирани и отговорни професионалисти, които работят с мисъл за хората.
Пожелавам Ви здраве, удовлетворение от постигнатите резултати, професионални успехи и увереност, че Вашият труд има значение и е ценен.
Честит Ден на държавния служител!
С уважение,
инж. Огнян Атанасов
Кмет на Община Кюстендил

Свързани новини

Домакинствата в Рилци сред най-активните в екологичната инициатива

vesito

Благотворителен концерт „Да помогнем на Вили“ на 14 ноември в Благоевград

vesito

Посрещат боговете на виното в Илинденци

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.