Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение за периода 02-06.03.2020 г.

Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 02-06 март  2020 г, включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 05.03.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Банско: Байкушева Мура 2, 11, 10, 4, 15, 18, 6, 3, 5а, 22, 20, 8, 7, 14, 5, 17, 9, 1, 12, 16, Бъндерица 12, 11, 1, 14, 10, 20, 17, 9, 4, 3, 7, 5, 30, 15, 6, 13, 8, Граф Игнатиев 4а, 8, 6, 4, 3, 1, 1а, 11, 8а, 18, 9, 20, 16, 22, 7, 14, 2, 10, 12, 5, Илинден 8, 5, 3, 2, Магазин, Ресторант, 6, 4, Фургон, 1, Хранителен Магазин, 3, Кафе Мото, Кафе, местност Малка Ливада, Одрин 1, 2, 4, 5а, 3, 5, 4а, Палиго Ден 11, 3, 4, 1, 9, 17, 8, 5, 13, 6, 7, 15, Плиска 9, Предел 11, 28, 2, 44, 14, 20, 25, 26, 30, 34, 15, 10, 12, 32, 29, 22, 27, 13, 18, 31, 36, 9, 7, 24, Рила 18, 37, 17, 31, 25, 16, 14, 24, 22, 26, 29, 28, 23, 35, 20, 13, 28, 34, 36, 32, 29а, 21, 28а, 10, 9, Славянка 1, Стефан Караджа 3, 8, 12, 6, 31, 21, 7, 26, 10, 4, 22, 28, 18, 13, 24а, 25, 16, 2, 27, 20, 23, 31, 76, 19, 29, 24, 11, Явор 44, 1

На 06.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Банско: 02676.501.2553.1, Драма 2 1, 28, 27, 15, 13, 30, 3, 10, 8, 9, Къща Над Зта, 21, 2, 8, 19, 17, 16, 22, 1 7, 24, 7, 11, 18, 26, 1 8, 1б, 7, 4, 1, 5, 29, 9, 25, 23, 12, 14, 20, 1, 1 6, Иван Михайлов, Изток 5, Кирил и Методи 39, Княз Ал.Батемберг 4, 12, 2, 7, 10, 16, 7 1, 3, 8, 6, 18, 5, 15, 17, Любомир Милетич 5, Найден Геров 2, Неофит Рилски 58, 64, 54, 52, 62, 60, 56, 50, 44, 54а, 46, Никола Вапцаров 1, Проф.Любомир Милетич 3, 7 3, 5, 10, Рила 20, Родопи 22, 18, 9, 20, 11, 14, 16, Сливница 6, 15, 10, 9, 16, 5, 4, 11, 19, 8, 17, 3, 2, 1, 12, 7, 14, 13, 31, Стефан Стамболов 41, 42, 28, 30, 38, 36, 55, 46, 45, 53, 39, 66, 50, 54, 48, 40, 27, 32, 25, 44, 35, 37, 52, 60, 34, 29, 33, 56, Христо Г.Данов 36, 4, 18, 3, 2, 3 1, 1, 30, 3, 10, 16, 14, Христо Силянов 8, Христо Смирненски 10, 8, Христо Стилянов 7, 3, 1, 4, 8, 5, 6, 2, Черно Море 2, 7, 5, 8, 10, 3, 6, 9, 4, 1

На 06.03.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Банско: Братя Велеганови 21, 22, 35, 23, 44, 37, 46, 68 1, 60, 30, 39, 33, 68, 38, 56, 36, 40, 54, 32, 34, 25, 70, 66, 68, 31, 50, 52, Захари Стоянов 52, 31, 44, 43, 42, 41, 47, 32, 30, 39, 5, 35, 58, 30а, 54, 34, 28, 38, 33, 40, 36, 29, 37, Княз Борис I 24, местност Гуровица Жилищна Сграда, Жилище, Мозговица 3, 1, 6, 5, 4, 2, Найден Геров 52, 2 2 Марая Сноу, 35, 2, 50, Работилница, 31, 1, Солун 21, 30, 19, 28, 26, 68, 32, 23, Хан Тервел 4, 1, Цар Иван Асен II 27 1, 7, 18, 20, 209, Царица Йоанна 17, 14, 21, Кв.197 УПИ VIII

Община Благоевград

На 02.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279.36.89, 14-ти Полк 11, 21, 27, 6, 3, 7, 5, 17, 4, 19, 15, 27а, 25, 13, 33, 23, 9, 2, 29, 31, Александър Стамболийски 69, 67, 71, 65, 67, Ален Мак 8, Жилище, Аргир Манасиев 15, 9, 11, 13, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 16, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Гоце Делчев 2, Данаил Крапчев 14, 10, 4, Димитър Йосифов 2, Еленово 103, Еленово 173, 122, 118, 119, Печатница, 171, 121, 120, 123, 122, 118, срещу Бл.121, 124, Срещу Блок 122, Зарево 10, 7, Захари Стоянов 5, 7, 3, 9, 11, Иларион Макариополски 5, Искър 13, К. и Никола Хайдукови 15, Костур 5, 8, 7, 10, 3, 9, 1, 6, 2, 4, Люляк 21, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Жилище, 1,,, Къща, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Имот №108032, Огражден 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 25, ПИ №04279.614.347, Полковник Дрангов 40, 38, 42, 36, 34, 30, 32, Сава Михайлов 1, 9, 2, 5, 3, 4, 10, 8, 7, 11, 6, Св. Иван Рилски 26, 24, 22, 18, 20, 28, 14, 16, Сергей Румянцев 2, Славянска 8, Стефан Стамболов 13, Струмица 10, 13, 15, 18, 16, 11, 1, 5, 19, 4, 3, 6, 9, 7, 20, 2, 8, 14, 22, 12, Струмско Център Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Христо Силянов 6, 4, 5, 1, 7, 3, 2, Христо Чернопеев 2, 6, 9, 23, 27, 17, 12, 3, 13, 21, 10, 7, 5, 29, 31, 4, 15, Училище, 1, 19, 16, 8, 14, 11, 25, Чаталджа 3, 2, 6, 7, 4, 9, 5, Яне Сандански 15, Помощно Стопанстово, Кабинет

На 02.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Симитли: Преспа 5

На 02.03.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Лешко: Долно Лешко Жилище, Помпа За Напояване, Офис, ПИ №149

На 02.03.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Падеш: Падеш Овчарник, Жилище

На 04.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 14-ти Полк 11, 21, 27, 6, 3, 7, 5, 17, 4, 19, 15, 27а, 25, 13, 33, 23, 9, 2, 29, 31, Александър Стамболийски 69, 67, 71, 65, 67, Аргир Манасиев 15, 9, 11, 13, Гоце Делчев 2, Данаил Крапчев 14, 10, 4, Димитър Йосифов 2, Еленово 103, Еленово 173, 122, 118, 119, Печатница, 171, 121, 120, 123, 122, 118, срещу Бл.121, 124, Срещу Блок 122, Зарево 10, 7, Захари Стоянов 5, 7, 3, 9, 11, Иларион Макариополски 5, К. и Никола Хайдукови 15, Костур 5, 8, 7, 10, 3, 9, 1, 6, 2, 4, ПИ №04279.614.347, Полковник Дрангов 40, 38, 42, 36, 34, 30, 32, Сава Михайлов 1, 9, 2, 5, 3, 4, 10, 8, 7, 11, 6, Св. Иван Рилски 26, 24, 22, 18, 20, 28, 14, 16, Сергей Румянцев 2, Славянска 8, Стефан Стамболов 13, Струмица 10, 13, 15, 18, 16, 11, 1, 5, 19, 4, 3, 6, 9, 7, 20, 2, 8, 14, 22, 12, Христо Силянов 6, 4, 5, 1, 7, 3, 2, Христо Чернопеев 2, 6, 9, 23, 27, 17, 12, 3, 13, 21, 10, 7, 5, 29, 31, 4, 15, Училище, 1, 19, 16, 8, 14, 11, 25, Чаталджа 3, 2, 6, 7, 4, 9, 5, Кабинет

На 04.03.2020 г. /08:45 – 09:30 ч./   На 05.03.2020 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Броди 6, 8, 2, 4, Срещу Блок 36, 40, 40, Магазин, 44, Гараж, 42, 42, Гараж, 36, 8, 40, 34, 36, 34, 34, 38, Гараж, 5, 48, 28, Дойран 7, местност Мутишица Е-79, местност Пенков Чифлик Контролно Диагностичен Пунк-Вр, Мутишица, Освобождение 6, Перелик 62, ПИ №04279.629.114, Стефан Стамболов 13, Струга 1, Магазин 2, Струма 17, Струмско Център Станция, 3, Гараж, Услуги, 24, 23, 22, 20, 22, 21, Гараж, 10, 18, 11, 18, Между Бл.17 и 16, 19, 8, 19, 17, 30, Гараж, 14, 15, 16, 6, Павилион, Тото Пункт, 30, 25, 15, Гараж, Яне Сандански 1, 9, 7, 7, 11, Гараж, 15, 3, 5, 1, 21, 21, 19, До Бр.21, 23, 7, 12, Гараж, 27а, 31, 33, 35, 27, 29, 18, 17, 17, 15, 15, Магазин, Аптека, 3, 21, 19, 11, 9, 7, 1, 3, 1, 1, Павилион, *

На 04.03.2020 г. /08:45 – 11:30 ч./   На 05.03.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Дойран 7, местност Мутишица Е-79, Мутишица, Струма 17, Струмско Център Гараж, 10, 18, 11, 18, Между Бл.17 и 16, 19, 8, 19, 17, 30, Гараж, 14, 15, 16, 6, 24, 23, Яне Сандански 27а, 31, 33, 35, 27, 29, 18, *

На 04.03.2020 г. /10:30 – 11:30 ч./ –  Благоевград: Андрей Ляпчев 15, Битоля, Броди 8, 6, 4, 2, 38, 26, Кури Дере, местност Пенков Чифлик Контролно Диагностичен Пунк-Вр, Огражден 9, 8, 13, Освобождение 1, 12, Офис, 20, 38, 18, 22, 26, 30, 32, 19, 28, 1а, 14, 36, 24, 34, 10, Пейо К.Яворов Хотел, Шивашки Цех-Временно Строителс, 1, 30, Шивалня, Питу Гули 9, Струга Магазин 2, 1, Струмско Център 2, 3, 1, 4, Срещу Рум До Тото-Пункт, Магазин, Павилион, Басейн, Офис, Училище, 28, 26, 28б, 25, 27, 30, 12, 10, 13, 12, 11, 7, 9, 11, 9, Жилище, 15, 15, 15, 13, 16, 14, Гараж, 6, 10, срещу Бл.13, 7, 26, 15, 15, Гараж, Жилище, 11, 5, 9, 5, 6, 8, 6, 30, 29, Трудолюбие 5, 3, 9, 7, 7, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана на, Цар Самуил 7, 3, 5, Чавдар 8, 4, 2, 6, Юрий Гагарин 4, 2, 3, 7, 5, 1, 9, 1, Яне Сандански 1, 3, 6, 1, 4, М.Шейница Ш-24

На 05.03.2020 г. /08:30 – 12:00 ч./ –  Благоевград: Александър Фон Хумболт 1, 6, 8 Партер, 1, Врем.С-Во-магазин, 8, Жилище, Генерал Тодоров 12, Иван Михайлов 58, 58, 58-Д, Клуб, 58-В, 56, 58г, 60, 58, 56, Кръстьо Асенов 31, Мусала 10, 10, Обзор .3 Врем.С-Во, 7 А, 7 А, 5 Б, 5 Б, Р-Н Стопански Двор, Райко Жинзифов 14, Рилски Езера 6, Славянска 51

На 05.03.2020 г. /14:30 – 15:00 ч./ –  Благоевград: Андрей Ляпчев 15, Битоля, Броди 8, 6, 4, 2, 38, 26, Дойран 7, Кури Дере, местност Мутишица Е-79, местност Пенков Чифлик Контролно Диагностичен Пунк-Вр, Мутишица, Огражден 9, 8, 13, Освобождение 1, 12, Офис, 20, 38, 18, 22, 26, 30, 32, 19, 28, 1а, 14, 36, 24, 34, 10, Пейо К.Яворов Хотел, Шивашки Цех-Временно Строителс, 1, 30, Шивалня, Питу Гули 9, Струга Магазин 2, 1, Струма 17, Струмско Център Гараж, 10, 18, 11, 18, Между Бл.17 и 16, 19, 8, 19, 17, 30, Гараж, 14, 15, 16, 6, 24, 23, Струмско Център 2, 3, 1, 4, Срещу Рум До Тото-Пункт, Магазин, Павилион, Басейн, Офис, Училище, 28, 26, 28б, 25, 27, 30, 12, 10, 13, 12, 11, 7, 9, 11, 9, Жилище, 15, 15, 15, 13, 16, 14, Гараж, 6, 10, срещу Бл.13, 7, 26, 15, 15, Гараж, Жилище, 11, 5, 9, 5, 6, 8, 6, 30, 29, Трудолюбие 5, 3, 9, 7, 7, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана на, Цар Самуил 7, 3, 5, Чавдар 8, 4, 2, 6, Юрий Гагарин 4, 2, 3, 7, 5, 1, 9, 1, Яне Сандански 27а, 31, 33, 35, 27, 29, 18, Яне Сандански 1, 3, 6, 1, 4, *, М.Шейница Ш-24

Община Гоце Делчев

На 02.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Брезница: 29-ти Декември 9, 7, 31002, Vііі, Антон Иванов 11, 1, 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17, Балийца 3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, 5, 3, 26, 24, 33, 41, 47, 43, 30, 29, 26, 25, 28, 42, 35, 37 А, 24, 37, 10, Барата 7, 8, 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, 8, Бели Брег 5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, 1, Бело Море 3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5, Бърда 14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, 14, Васил Левски 3, 8, 2, 26, 27, Васил Петлешков 7, 7, 5, 4, 9, 10, 3, Воденицата 2, 5, 1, Генерал Ковачев 7, 1, 5, 2, 4, Гео Милев 3, 11, 1, 17, 15, 8, 12, 7, 6, 5, 6, 6, Георги С.Раковски 10, 12, 5, 3, 4, 6, Гоце Делчев 7, 10, 26, 1, 3, 9, 1, 13, 21, 6, 23, 15, 19, 11, 8, 17, Дунав 12, 4, 2, 9, 10, 13, 5, 8, Иван Вазов 1, 21, 7, 1, 20, 31, 12, 23, 10, 35, 5, 8, 33, 19, 21, 17, 27, 4, 9, Исмаил Кальор 7, 2, 9, 6, Каменица 8, 6, 6, Кв. 84, Керанека 20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9, Киркалица, Крали Марко 7, 9, 4, 6, 3, 7, 2, 5, Кушията 7, 4, 8, 2, 7, 5, 1, Лозята 3, 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, 3, Македония 8, 1, 6, 10, 4, Масърли 1, 3, 10, местност Чарка вила, Неврокоп 8, 28, 2, 37, 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, 7, 12, 11, Неуточнен Адрес Поща, Стопански Двор, Отец Паисий 7, 2, 1, 14, 6, 4, 3, 10, 8, 5, 10, 4, 8, Охрид 10, 18, 7, 4, 9, 5, 2, Падарката 6, 14, 3, 14, 19, 15, 17, 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2, Панайот Хитов 2, 4, 4, Папратница, Пейо К.Яворов 13, 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, 12, Пирин 2, 14, 8, 1, 8, 18, 22, 7, 13, 15, 5, 14, 2, 6, 16, 9, 3, Промишлена, Речище 17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, 17, 2, 32, 1, 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, ТП-2, 23, 33, 5, 15, 31, 13, Ридът 1, 13, 27, 25, 22, 21, 23, 9, 8, 19, 18, 7, 21, 16, 12, 17, 10, Свобода 10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, 5, Синища 10, 9, 15, 13, 2, ТП-1, 11, 1, 7, 17, 11, Ситницата 3, 5, 1, Сливница 12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3, Софата 13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, 2, 7, 13, Спас Белухов-Пането 14, 12, 11, 2, 12, 10, 4, 1, 9, 5, 14, Стара Планина 6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28, Стефан Караджа 4, 5, 13, 1, 2, 3, Стопански Двор, Суда 9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1, 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35, Татарка 7, 1, 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36, Теофик Хаджи 6, 4, 2, 7, 5, 6, Туфча 14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, 28, 2, 6, 2, 24, 3, УПИ II-682, Кв.49, УПИ-ІV, Кв.82, УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух 10, 12, 21, 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16, Ходжова Поляна 20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, 24, 28, 6, 27, 20, 36, 40, 32, 30, 8, 15, 42, 29, Хр.Смирненски 15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, 20, 16, 20, 18, 22, Христо Ботев 2, 1, 3, 15, 16, 16, 7, 9, 11, Цар Калоян 13, 3, 11, 5, 6, 2, Чала 21, 10, 18, 2, 6, 4, Чарга, Чарка 9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, 10, 1, 1, 28, 24, 22, 30, Чифлика 4, 4, 5, 17, 2, 6, Юрий Гагарин 4, 1, 12, 8, 5, 9, 4, 3, 2, 10, 7, Яне Сандански 1, 5, 3, 5, 3, 4

На 02.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVіі-164, Кв.11, ХVі-246, Кв.19, Хі-99, 131, Кв.22, Старото Село, Входа на Селото в Ляво

На 02.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Господинци: УПИ-ХІ, Кв.1, Старото Село

На 02.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Корница: Ал. Стамболийски 10, 12, 5, 9, 4, 3, 11, 6, 2, 8, Анещи Узунов 10, 2, 1, 12, 11, 19, 7, 21, 15, 4, 17, 11, Асен Лагадинов 5, 3, 1, 2, Бузлуджа 5, Вардар 5, 1, Васил Левски 11, 7, 3, 9, Владимир Поптомов 2, 3, 5, 1, 3, Гео Милев 1, 20, 12, 18, 16, 3, 14, 5, 2, 4, 9, 10, 11, Георги Бенковски 18, 21, 24, 27, 26, 23, 25, 36, 33, 18, 29, 31, 47, 44, 24, 30, 42, 46, 2, 29, 14, 27, 8, 17, 10, 44, 17а, Гоце Делчев 44, 40, 25, 23, 31, 46, 39, 54, 21, 35, 49, 48, 22, 26, 37, 6, 45, 33, 19, 44, 52, 24, 47, 3а, 30, 28, 3, 33, 1, 44, 15, 48, 50, 13, 54, 3а, 46, 6, 52, Димитър Талев 11, 1, 3, Добри Чинтулов 16, 3, 15, 22, 13, Драгоман 18, 6, 14, 5, 3, 2, 4, 22, 20, 20а, Дунав 2, 3, 4, Еделвайс 3, 16, 33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10, Здравец 3, 15, 11, 14, 7, 4, 3, 17, 9, 5, 2, 12, 13, Ивайло 8, 15, 25, 18, 9, 16, 5, 14, 11, 24, 22, 10, Иван Вазов 17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23, 4, 2, 12, 7, 6, 11, 25, 8, 17, 15, 26, 5, 14, 9, 3, Иван Козарев 5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19, 1, Иглика 5, 3, 1, Ильо Воивода 2, 1, Капитан Петко Войвода 4, 38, 1, Климент Охридски 13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8, 4, 9, 5, 14, 23, 21, 19, 15, 16, Кръста, местност Кръста Стопанска Постройка, Михаил Антонов 16, 5, 18, 10, 6, 7, 2, 14, 12, 15, 1, Неуточнен Адрес Поща, Кметство, Октомврийска 10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6, 8, Орляк 3, Отец Паисий 5, Парка – УПИ-V, Кв.30, Петър Берон 9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6, 9, Пирин 4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2, 41, 39, 58, 62, 25, 54, 48, 3, 38, 47, 56, 46, 60, 37, 13, 45, 32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21, Рила 11, 18, 1, 10, 4, 24, 32, 12, 20, 9, 14, 21, 19, 17, 11, Родопи 3, 8, 4, 9, 21, 6, 10, Стопански Двор Сграда, Офис, Работилница, Хаджи Димитър 5, 3, 14, 2, 9, 3, 7, 4, 1, 5, 6, 8, Христо Ботев 5, 7, 3, 9, 6, 2, Христо Смирненски 6, 9, 17, 4, 11, 7, 6, Цар Самуил 5, 3, 1, 4, Черно Море 2, 10, 9, 7, Шипка 12, 3, 2, 1

На 02.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Лъжница: 029005 М. Голака, Ал.Стамболийски 11, 5, 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18, Атанас Тешовски 1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, 12, 15, 3, 7, Васил Левски 10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, 1, Горна Бара, Граматиковица, Драва 40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21, Елена Лефтерова 3, 1, 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5, Здравец 14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16, Ивайло 12, 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а, Каменика, Лъжница Поща, местност Дъбето Стопанска Постройка, Неуточнен Адрес на Центъра, Никола Вапцаров 37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, 29, Никола Калъпчиев 41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А,,, 24, 5, 35 А, Никола Парапунов 4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15, Опълченска 7, 2, 3, 5, 20, 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14, Ореляк 13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, 8, Партизани 13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29, Патриарх Евтимий 5, 1, 2, Пирин 3, Прогрес 2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10, 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, 6, 7, 6, Родопи 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17, Стопански Двор Фуражомелка, Сграда, Стоян Войвода 15, 17, 15, 30, Христо Ботев 19, 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14, Юрий Гагарин 9, 5, 3, 7, 1, 11, 3

На 02.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Драмски път

На 02.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Брезница: Балийца 3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, Барата 7, 8, Бели Брег 5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, Бърда 14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, Васил Петлешков 7, Гоце Делчев 7, 10, 26, 1, 3, 9, Дунав 12, 4, 2, 9, 10, 5, 8, Иван Вазов 1, 21, 7, Каменица 8, 6, Киркалица, Лозята 3, Македония 8, 1, 6, местност Чарка вила, Неврокоп 8, 28, 2, 37, Неуточнен Адрес Поща, Падарката 6, 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2, Панайот Хитов 2, 4, Папратница, Пирин 2, Речище 17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, Ридът 1, Свобода 10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, Синища 10, Софата 13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, 7, 13, Спас Белухов-Пането 14, Стара Планина 6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28, Суда 9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1, Татарка 1, Теофик Хаджи 6, Туфча 14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, 3, УПИ II-682, Кв.49, Ходжова Поляна 20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, Хр.Смирненски 15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, Цар Калоян 13, Чарга, Чарка 9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, 10, 1, 1, 28, 24, 22, 30, Чифлика 4, Юрий Гагарин 4, 1, Яне Сандански 1, 5, 3, 5, 4

На 02.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кремен, Общ. Банско

На 02.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Самоков: Тинтява 7

На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Балдево: УПИ VII-97, Кв.9, УПИ Ііі Кв.14, Традиционен Събор

На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-ІV-270, Кв. 28, в Сградата на Кметството, Читалище

На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30, Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор

На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Драмски път, местност Мочура, местност Сушица Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото

На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен: в Началото От Ляво След Моста

На 04.03.2020 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Брезница: Антон Иванов 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17, Балийца 26, 24, Барата 8, Бело Море 3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5, Васил Левски 3, 8, 2, Гео Милев 6, Кв. 84, Крали Марко 7, 9, Кушията 7, Лозята 3, Македония 4, Неврокоп 7, Неуточнен Адрес Стопански Двор, Отец Паисий 8, Охрид 10, 18, 7, 4, 9, 5, 2, Пейо К.Яворов 12, Пирин 8, 1, Речище 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, ТП-2, 23, 33, 5, 15, Ридът 27, 25, 22, 21, 23, Синища 11, Спас Белухов-Пането 11, Стопански Двор, Татарка 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36, Туфча 2, Ушите, Хан Аспарух 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16, Христо Ботев 16, 16, 7, 9, 11

На 04.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев

На 04.03.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Брезница: Антон Иванов 1, Балийца 5, 3, Барата 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, Бели Брег 1, Бърда 14, Васил Левски 26, 27, Васил Петлешков 7, 5, 4, 9, 10, 3, Воденицата 5, 1, Генерал Ковачев 7, 1, 5, 2, 4, Гео Милев 6, Георги С.Раковски 10, 12, 5, 3, 4, 6, Гоце Делчев 1, Иван Вазов 1, Исмаил Кальор 7, 2, 9, 6, Каменица 6, Керанека 20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9, Крали Марко 4, 6, 3, 7, 2, 5, Кушията 4, 8, 2, 7, 5, 1, Лозята 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, Македония 10, Неврокоп 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, Отец Паисий 10, 4, Падарката 14, Панайот Хитов 4, Пейо К.Яворов 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, Пирин 14, Промишлена, Речище 17, 2, 32, 1, Ридът 13, Синища 9, 15, 13, 2, ТП-1, 11, 1, 7, 17, Ситницата 3, 5, 1, Сливница 12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3, Софата 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, Спас Белухов-Пането 12, Стефан Караджа 4, 5, 13, 1, 2, 3, Суда 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35, Татарка 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, Теофик Хаджи 4, 2, 7, 5, 6, Туфча 28, 2, 6, УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58, Хан Аспарух 12, 21, Хр.Смирненски 20, 16, Христо Ботев 15, Цар Калоян 3, 11, 5, 6, 2, Чифлика 4, 5, 17, 2, 6

На 04.03.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Лъжница: Драва

На 05.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев: Гоце Делчев 13, Димо Хаджидимов 4, Кирил и Методий 5, 9, 1, 2, 7, 11, 6, Одрин 8, 16, 3, 13, 10, 14, 11, 27, 1, 12, 7, 5, 17, 2, 19, 9, Петър Сарафов 14, 18, 17, 11, 15, 1а, 16, 1, 12, 6, 3, 4, 9, 7, 20, 2, 8, 10, 13, Скопие 2, 5, 3, 1, Тодор Каблешков 10

Община Гърмен

На 06.03.2020 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Гърмен: Вальовица

На 02.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 05.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 06.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес ТП1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1

На 05.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен: Девета 7, 2, 8, 5, 12, 4, 9, 6, Единадесета 3, 6, 12, 7, 9, 4, 14, 10, 5, 2, 8, Иван Вазов 83, 75, Неуточнен Адрес, Осма 17, 2, 7, 11, 5, 19, 16, 15, 21, 4, 3, 13, 1, 8, 27, 9, 6, 23, Седма 2, 8, 2, Ст 26 Кл Б ТП Огняново 4, Тридесет и Втора 2, 4, Тридесет и Първа 2, 6, 3, 4, 10, 11, 8, 1, 5, Тридесет и Трета 1, 2, 4, Тридесет и Четвърта 5, 3, Шеста 29, 38, 2, 16, 33, 25, 3, 18, 7, 23, 46, 35, 14, 13, 32, 6, 31, 27, 4, 1, 19, 8, 12, 40, 17, 11, 9, 5, 10, 21, 34

На 06.03.2020 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора 5, Двадесет и Осма 3, Двадесет и Пета 9, 8, Двадесет и Трета 44, 29, Двадесет и Четвърта 3, 24, 6, 7, Двадесета 35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5, Дванадесета 4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11, Девета 15, 1, 5, Деветнадесета 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13, Десета 45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33, Драча, Единадесета 23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7, Петнадесета 5, Първа 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17,,, 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47, Тринадесета 1, 26, УПИ 5, Четвърта 16, Четиринадесета 6, Чорбаджика, Шеста 58, 56, 54, Шестнадесета 3, 1, Шопарланката

На 06.03.2020 г. /15:00 – 16:30 ч./ –  Дебрен: Втора 1, Двадесет и Първа 5, Двадесет и Седма 1, 12, 6, извън регулация ПИ 038014, Корилово, Осемнадесета 17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, Пета 33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9, Петнадесета 21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, Седма 6, 1, 3, 5, 4, 8, Четвърта 27, Четиринадесета 32, 17, Шеста 42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, Шестнадесета 9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7

Община Петрич

На 02.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: Драва 12

На 02.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, Гео Милев 8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11, Георги Бенковски 11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1, Георги С.Раковски 5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9, Димитър Талев 18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2, Драва 4, 6, 2, 8, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Пейо Яворов 11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, 1, Свети Климент Охридски 12, 12, 13, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Смирненски 16, 14, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Цар Симеон 25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58, Черноризец Храбър 8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9

На 02.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кладенци, Общ. Петрич

На 02.03.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  С.Капатово

На 02.03.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 56126.601.23, VII, Кв.177, ул. Рокфелер, Варна 1, Дунав 76, Козлек 14, Места 22, местност Мерата База, Осогово 44, 41, 69, 75, 28, 27, 26, 52, 62, 36, 46, 81, 45, 55, 53, 59, 19, 49, 30, 50, 38, 42, 32, 25, 17, 37, 35, 58, 48, 21, 43, 56, 71, 83, 34, 31, 54, 15, 61, 47, 23, 57, 39, 29, 40, Полковник Дрангов 1, Промишлена Зона Склад За Торове, Рокфелер Промишлена Зона, Солунска 24, 32, 31, 29, 28, 26, 33, 38, 35, 34, 40, 39, 30, 36, 37, Стопански Двор Цех, Склад, Автоработилница, Кланица, Хале, Работилница, Шивашки Цех, Автоработилница, Склад, Струма 56, 25, 26, 34, 40, 38, 42, 38, Струма УПИ Ііі Кв312, УПИ Хііі-3694, Кв.312, УПИ Хх Кв.314, Хііі, Христо Чернопеев 58, 77, 56, 60, 64, 68, 52, 56126.601.8126, 61, 158, 50, 69, 59, 66, 63, 42, 77, 77, Христо Чернопеев Кв 314, Христо Чернопеевф ПИ 56126.601.4787

На 04.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долна Крушица

На 05.03.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Марикостиново: Долен Засек Склад За Строителни Материали

На 05.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Митино: Шеремет

На 05.03.2020 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Марикостиново: Горничето

На 05.03.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Георги С.Раковски 27, 16, 12, 15, 20, 23, 21, 14, 13, 17, Георги Урумов 42, 38, 44, 41, 36, 39, 45, 47, 43, 42, 21, 35, 37, 48, 46, Д-Р Иван Цветков 7, местност Бухото Цех, местност Неволница, местност Омондрос Яромелка, Нерезлъци, Нерезлъците, Оборище 6, Полковник Дрангов 1

На 06.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мендово: Слопотец

Община Разлог

На 02.03.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 04.03.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 05.03.2020 г. /08:30 – 16:30 ч.; 09:00 – 16:15 ч./   На 06.03.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: IV, Кв 29, IVI-348, Кв.29, Xl, Кв.41, Ангел Даракчиев 2, 7, 4, 3, 5, 1, Баненска Буна 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, Втора 31, 4, 2, 12, Двадесет и Девета 1 А, 12, Двадесет и Пета 11, Двадесет и Първа 2, Двадесет и Шеста 37, 8, Двадесета 2, 1, Дванадесета 9, Деветнадесета 1, 7, извън регулацията 100, 99, Конешица 1, местност Конещица ПИ 000597, местност Конищица, Неофит Рилски 43, Неуточнен Адрес Разсадник Длс Разлог, Трета 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4, Тридесет и Първа 1, Тринадесета 2, 13, 9, 5, 1, 11, Четиридесет и Втора 18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19, Четиридесет и Осма 5, 1, 20, 3, 7, 8, 6, Четиридесет и Пета 12, 8, 6, 7, 10, Четиридесет и Първа 1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21, Четиридесет и Седма 9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6, Четиридесет и Трета 4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7, Четиридесет и Четвърта 4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2, Четиридесет и Шеста 8, 4, 2, Шафле Дере 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1, ТП Банята

На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 05.03.2020 г. /15:15 – 16:15 ч./ –  Банско: Цар Симеон

На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 05.03.2020 г. /15:15 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер

На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 05.03.2020 г. /15:15 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември 1, 4, 1, 2, Алекса Сачков 88, 46, 62, 38, 42, 5, 29, 24, 18, 32, 99, 66, 57, 6, 78, 60, 30, 16, 21, 10, 52, 64, 26, 63, 58, 54, 48, 14, 44, 45, 20, 116, 4, 4, 6, 8, Бор 3, 6, 2, Борис Клементиев 3, 4, 5, 2, 6, 8, 1, 7, 15, 6, 19, 17, 24, 12, 21, 1, 7, 5, Братя Миладинови 15, 10, 20, 2, 41, 6, 13, 17, 44, 24, 63, 34, 7, 42, 36, 11, 99, 18, 15, 31, 59, 16, 3, 5, 19, 14, 9, 43, 8, 45, 1, 10, 23, Васил и Сава Кокарешкови 1, 35а, 6, 4, 2, 3, 5, 8, 4, 99, Владимир Поптомов 75, 48, 83, 173, 66, 59, 13, 60, 67, 70, 84, 79, 65, 116, 95, 99, 51, 74, 58, 73, 81, 140, 62, 49, 57, 55, 136, 64, 71, 69, 53, 2, 1, 15, 19, 25, 44, 22, 16, 21, 38, 18, 2, 5, 58, 10, 13, 7, 6, 23, 20, 8, 17, 27, 4, 11, 34, 41, 25, 44, 26, 32, 28, 54, 47, 53, 30, 60, 42, 58, 6, 29, 35, 84, 88, 36, 38, 37, 1, 39, 46, 4, 45, 48, 99, 33, 40, 74, 98, 108, 49, 95, 101, 1, 95, 2а, 92, 90, 28, 100, 166, 94, 101, 146, 129, 143, 126, 130, 132, 36, 148, 137, 107, 109, 116, 111, 122, 106, 136, 29, 142, 99, 140, 133, 123, 113, 121, 115, 141, 105, 128, 118, Волгоград 2, 4, 15, 22, 20, 9, 10, 8, 3, 7, 6, 24, 13, 14, 99, 1, 16, 21, 12, 19, 25, 17, 11, Втора 1, 5, 2, Георги Андрейчин 25, 24, 17, 99, 30, 14, 20, 22, 18, 29, 27, 21, 26, 38, 10, 15, 28, 1, 140, 99, 45, 3, 16, 48, 41, 47, 23, 44, 42, 55, 2, 99, 15, 6, 1, 4, 7, 5, 10-12, 50, 7, 11, 15, 99, 16, Георги Андриянов 14, 27, 18, 33, 15, 13, 31, 3, 21, 25, 27, 99, 5, Георги Кирков 4, 5, 19, 2, 2, 3, 1, Георги Сачков 7, Гоце Делчев 16, 25, Грънчар 2, 3, Даме Груев 10, 2, 8, 4, 6, Девета 4, 6, 1, 5, 4, 2, Димитър Даракчиев 3, 1, 2, 5, 4, 2, Димо Хаджидимов 33, 32, 44, 41, 38, 35, 43, 40, 31, 45, 39, 21, 37, 3, 29, 47, 36, 30, 34, 49, 4, 2, 6, 28, 8, 12, 35, 26, 1, 50, 3, 3а, 19, 10, 23, 24, 21, 30, 27, 16, 73, 106, 51, 97, 53, 91, 75, 10, 79, 188, 89, 48, 1, 68, 55, 60, 61, 59, 82, 63, 56, 65, 64, 186, 108, 93, 69, 184, 52, 46, 61, 101, 37, Единадесета 2, 1, Иван Алексов 21, 1, 6, 33, 5, 2, 4, 16, Иван Апостолов 8, 2, 4, 6, 3, Иван Вазов 16, Илинден 9, 11, 3, 1, 5, 16, Кирил и Методи 2, 6, 8, 4, Люлин 99, 6, 4, 1, Места 5, 1, 3, местност Семково 16, 18, 10, 13, 9, 30, 8, Мусала 15, 6, 5, 3, 14, 9, 1, 13, 7, 12, 4, 10, Народна Победа 1, 8, 10, 2, 6, 7, Неуточнен Адрес Павилион, 99, Никола Банков 1, 6, 3, 7, 4, 5, Никола Вапцаров 16, 24, 26 А, 26, 6 А, 14, 1, 18, 20, 22, 1, 3, 2, 6, 12, 4, 8, Пейо Яворов 10, 8, 10, 12, 14, Пета 2, 1, 4, 6, ПИ 3504.403, Полковник Иван Тричков 20, 7, 16, 12, 4, 19, 9, 6, 8, 21, 13, 99, 1, 3, 5, 2, 14, 10, Първа 8, 8, 14, 9, 2, 4, 1, Равен 35, 13, 36, 3, 23, 9, 25, 6, 4, 16, 2, 1, 31, 38, 18, 11, 7, 10, 99, 33, 19, 17, 5, 25, Радецки 1, 2, Рила 10, 99, 7, 4, 1, Сава Стенчин 30, 39, 15, 14, 38, 12, 3, 2а, 23, 99, 3, 24, 13, 1, 9, 31, 6, 10, 7, 19, 17, 2, 5, Седма 2, 3, 7, Серги Чонков 1, 7, 2, 2, Симеон Кавракиров 38, 10, 26, 18, 32, 30, 40, 46, 20, 21, 99, 23, 34, 4, 12, 6, 2, 4, Стара Планина 4, 2, 3, 1, Трета 1, 3, 5, Тутракан 2, 10, 1, 7, Фараонска 20, 27, 49, 13, 6, 40, 9, 17, 26, 21, Христо Ботев 10, 5, 99, 7, 12, 8, 4, 2, 3, Христо Смирненски 1, 5, Чавдар 2, 1, Чаталджа 5, 6, 4, 3, 1, 13, 16, 7, Четвърта 10, 13, 7, 5, 11, 3, 1, 2, 9, 1 1, Шипка 14, 1, 8, 20, 7, 10, 16, 24, 13, 4, 2, 6, 22, 18, Яким Цоков 7, 1, 3, 28, 29, 12, 8, 36, 17, 3, 27, 6, 15, 5, 10, 26, 20, 13, 19, 21, 18, 9, 2, 16, 22, 24, 14, 7, Яне Сандански 3, 1, 29, 31, 15, 7, 11, 18, 27, 23, 19, 25, Бюро, ТП Брего, ТП Реката, ТП Сачков

На 04.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 05.03.2020 г. /15:15 – 16:15 ч./ –  Разлог: Баба Магдалена 1, Братя Каназиреви 17, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев 2, 87, 85, 2, 50

На 05.03.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 06.03.2020 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев 39, 32, 30, 46, 34, 28, 3, 42, 27, 40, 48, 10, 99, 24, 36, Баненска Буна 30, Двадесет и Девета 23, Двадесет и Пета 26, Двадесет и Седма 18, Двадесет и Шеста 12, 11, 23, 7, 13, 6, 4, 14, 1, 8, 16, 17, 5, 25, 18, 2, 26, 99, 19, Двадесета 21, Девета 7, 13, 11, 1, 3, 6, 14, 19, 17, Деветнадесета 19, Десета 2, 24, 28, 10, 15, 40, 14, 30, 22, 4, 8, 17, 20, Единадесета 20, 32, 5, 7, 18, 13, 21, 11, 8, 9, 16, 6, 4, 10, 3, 17, 1, 25, извън регулацията 99 Склад, местност Бански път Работилница, Неофит Рилски 10, 8, 24, 4, 18, 32, 34, 19, 28, 17, 1, 26, 15, 25, 7, 27, 13, 14, 11, 36, 16, 3, 2, 40, 23, 9, Осма 9, 4, 8, 2, 1, 6, 13, 12, 15, 21, 29, 11, 5, 7, 14, Тридесет и Пета 31, Тридесет и Първа 31, 3, Тринадесета 31, 18, 29, 37, 16, 14, 12, 27, 33, УПИ XIx-985, 986, 987, Кв.22, Х-276 Кв.25, Цех, Работилница

На 05.03.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: Александър Стамболийски 10 Офис, 58 4, 4, 88, 87 7, 83 7, 86, 7, Братя Копанарови 1, Дълга Махала 7, 9, 10, 6, 1, 14, 3, 5, 13, 2, 12, 23, 19, 8, 16, 18, 4, 17, 21, Екзарх Йосиф 79, 77, 85, 70, 58, 48, 54, 42, 59, 60, 52, 4 Ресторант, 62, 75, 81, 46, 71, 50, 91, 93, 44, 73, 38, 83, 68, 87, 55, 34, 61, 89, 67, 63, 65, 97, 4, 58 4, 66, 36, 69, 40, 64, 32, 56, 95, 1, Иконом Никола Ангелов 4, 4 4, 5, 2 2, 5 1, 5 5, 18 4, 2, 1, Г, Л.Каравелов 35, Младост 2, 1 Еделвайс, 1 Едалвайс, Неуточнен Адрес ТП Георги Димитров, Яне Сандански, От ТП Георги Димитров

Община Сандански

На 02.03.2020 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Вихрен: 6

На 02.03.2020 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Сандански: Атанас Давидов 1, 3, 5, Бачо Киро 13, 1, 10, 3, 5, 7, 8, 2, 4, 6, 9, 11, 14, Васил Кънчев 28, Вихрен 20, 7, 11, 14, 16, 13, 12, 2, 8, 18, 4, 19, 5, 15, 6, 21, 9, 14а, 23, Иван Рилски 4, 8, 5, 3, 6, 1, 7, Надежда 1, 3, 5, 7, Никола Вапцаров 23, Пирин 124, 128, 132, 126, 134, Св.Св.Козма и Дамян 44, 28, 22, 14, 11, 20, 2, 18, 52, 4, 40 Тотопункт, 12, 32, 42, 8, 7, 48, 5, 40, 10, 34, 17, 19, 9, 36, 30, 3, 13, 6, 24, 50, 38, 26, 46, 15, 16, 1, Свобода 14, Стою Хаджиев 11, 7, 9, 13, 15, Хаджи Димитър 3, 5, 1, 7, Шипка 4, 14, 5, 9, 3, 2, 8, 7, 1

На 02.03.2020 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Сандански: Свобода 51, 27, 14, 33, 29, 35, 31, Тодор Каблешков, Цар Иван Шишман 4, 2, Цар Самуил 1

На 02.03.2020 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Сандански: Бистрица 27, 31, 35, 23, 29, 43, 37, 39, 33, 19, 41, 25, 21, 17, Патриарх Евтимий 6, 3, 8, 1, Св.Св.Козма и Дамян 33, Стефан Стамболов 42, 35а, 35, 46, 52, 48, 54, 50, 39, 44, 40, Тодор Каблешков 7, 11

На 02.03.2020 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: местност Паркова Зона Ресторант, Обект, Клуб, 5, Обект-Скокове Във Вода, 1, Р-Н Плувен Интернат 6 Хотел-Ресторант Шатра, Р-Н пътя на Хидрострой 1, Свобода 14

На 04.03.2020 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Лебница: 2, 1

На 04.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дебрене, Общ. Сандански: местност Свинарнико 048093, Свети Никола

На 04.03.2020 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Склаве: 7-ми Конгрес 2, 10, 12, 16, 5, 1, 12а, 4, 6, 61, 14, 75, 63, 65, Бялата Пръст, Гоце Делчев 59, 46, 57, 65, 63, 61, Климент Охридски 74, 107, 93, 73, 62, 105, 52, 99, 58, 70, 109, 87, 103, 68, 76, 66, 97, 91, 72, 117, 85, 54, 95, 115, 64, 111, 60, 83, 77, 89, Комсомолска 3, 1, 5, 6, 4, 2, 7, 8, Марица 80, 76, 82, 78, 68, 72, 70, 74, местност Вангелов Андък, местност Панаира Полигон, Отец Паисий 3, 7, 9, 5, 1, 4, Партизанска 45, 42, 51, 57, 59, 48, 38, 40, 54, 47, 49, 55, 61, 60, 50, Първи Май 53, 59, 61, 69, 57, 71, 39, 45, 67, 32, 43, 55, 65, 30, 29, 47, 63, 51, 41, 49, 2

На 04.03.2020 г. /12:30 – 16:15 ч./ –  Склаве: 7-ми Конгрес 39, 45, 43, 37, 41, 3, 1, Асен Лагадинов 2, 4, 6, Веселин Бабалеев 15, 12, 14, 23, 18, 3, 6, 8, 27, 2, 17, 7, 25, 22, 24, 16, 53, 20, 5, 19, 10, 21, 9, 26, 4, 11, Георги Бенковски 2, 1, 12, 3, 10, 4, Гоце Делчев 36, Илинден 3, 21, 9, 13, 4, 2, 8, 1, 17, 10, 23, 15, 19, 7, 14, Лале 1, 3, 5, местност Стопански Двор Офис, Авторемонтна Работилница, Митко Палаузов 10, 5, 8, 3, 16, 12, 14, Никола Вапцаров 2, 6, 4, 10, 8, Никола Лазаров 2, 6, 4, Партизанска 33, 34, 28, 19, 8, 41, 4, 15, 12, 35, 10, 13, 27, 18, 22, 32, 11, 7, 39, 5, 29, 3, 21, 14, 17, 25, 6, 31, 30, 37, 16, 23, 20, Първи Май 11, 1, 24, 25 Поща, 19, 18, 9, 10, 31, 35, 13, 33, 21, 12, 17, 23, 29, 15, 5, 8, 3, 6, 2, 28, 16, 27, 25, 20, Соколова Скала 4, 1, 3

На 04.03.2020 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: Божин Димов 4, 2, 3, 5, 1, Македония 63, 67, 61, 65, 55, 57, Христо Ботев 16, 3, 12, 15, 2, 7, 6, 21, 8, 2, 8, 10, 1, 13, 14, 5, 9, 11, 16

На 05.03.2020 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Сандански: Крайречна 22, 1, 5, 10, 1, 5, 8, 20, 12, 3, Спано Поле 1, 1, 10, Стефан Стамболов 56, 35б, 35, 61, 58

На 05.03.2020 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Сандански: Крайречна 16, 20, 6, 8, 2а, 22, 18, 8, 12, 3, 14, 14, 2, 22, 16, 4, 1, 10, Свобода 14, Спано Поле 1, 11, 16, 12, 8, Стефан Стамболов 58, 37, 60, 54, 60

На 05.03.2020 г. /13:45 – 15:00 ч./ –  Поленица: 6-ти Септември 1, 3, Армейска 18, 13, 4, 15, 14, 16, 11, 8, 9, 3, 6, 5, 12, 19, 1, Бански път 2, Божур 5, Бяло Море 7, 10, 6, 8, 1, 2, 3, 4, Вихрен 4, 2, 6, 1, 3, Георги Димитров 10, 9, 11, 14, 13, 15, 16, 9, 7, 1, 4, 2, 21, 22, 25, 33, 19, 20, 29, 47, 12, 27, 38, 37, 31, 34, 39, 24, 17, 36, 32, 18, Гоце Делчев 12, Гушевица 9, 19, 17, 15, 18, 3, 11, Димитър Благоев 49, 40, 30, 36, 43, 31, 29, 35, 22, 42, 28, 21, 23, 26, 19, 27, 18, 53, 57, 48, 58, 34, 37, 20, 33, 24, 25, 61, 38, 45, 59, 46, 55, 44, 56, 32, 2, 4, 7, 11, 16, 1, 5, 21, 14, 9, 20, Изгрев 1, 13, 14, 12, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 3, 14, Илия Минев 30, Кирил и Методи 7, 9, 1, 16, 12, 2, 5, Поща, 4, Македония 1, 39, 50, 51, 10, местност Резиденция Усилвател / Карталовец, Младост 29, 8, 3, 12, 10, 1, 18, 20, 11, 23, 5, 9, 17, 27, 19, 4, 13, 2, 24, 14, 22, 25, 7, 21, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров 13, 8, 5, 9, 4, 11, 6, 1, 2, Петър Берон 11, 3, 9, 7, 4, 1, 5, 8, 2, Пирин 2, 1, 3, 8, 4, 5, 12, 6, 10, Полски път 24, 5, 22, 18, 14, 2, 12, 4, 6, 20, 1, 10, 8, Първи Май 18, 9, 16, 17, 11, 13, 26, 28, 22, 24, 1, 6, 2, 3, 12, 5, 4, 14, 10, 8, Рила 1, 2, Св.Иван Рилски 3, Стопанска 4, 7, 5, 1, 4, 3, 2, Съединение 16, 5, 9, 14, 11, 12, 18, 10, 4, 13, 22, 17, 7, 8, 24, 20, Трети Март 20, 14, 17, 19, 11, 21, 8, 6, 1, 9, 7, 15, 12, 13, 2, 16, 4, 10, 3, 3, 23, 25, Х-77, Кв.8, Шипка 4, 5, 3, 2, 1, 6, 8, 8, 10, Яне Сандански 15, 7, 12, 10, 2, 6, 17, 1, 9, 3, 5, 17, 23, 21, 25, 2, 1, 4, Хлораторна Сграда, 3

На 05.03.2020 г. /13:45 – 15:00 ч./ –  Сандански: Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Кръстьо Хаджииванов 33, местност Нишан Таши Времянка, местност Паркова Зона Фсмп, Станция, Интернат, местност Чинар Куши Жилище, Полковник Дрангов 20, Р-Н Главен път Е-79 път Жп. Гара, Хотел, Р-Н пътя на Хидрострой 1 Ресторант Чевермето, 4, 2, 10, Сандански Мискет 8, 10, Стефан Стамболов 64

На 05.03.2020 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Вихрен

На 05.03.2020 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Илинденци: Трета 1

На 05.03.2020 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Лиляново: 000771, местност Попина Лъка вила, местност Туричка Черква вила, Полатица, Попина Лъка вила, ПИ 000640, вила, Попина Лъка – Лещака вила, Попина Лъка-Лещака вила, Стожа, Туричка Черква вила

На 05.03.2020 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Плоски: Попина Лъка, Тремошница, Тремощница

На 05.03.2020 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Поленица: Димитър Благоев 2, Изгрев 16, Петър Берон 1, Стопанска 3

На 05.03.2020 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Сандански: Александър Буйнов 19, 5, 13, 8, 19, 15, Ангел Ташков 1, 3, Асен Златаров 3, 8, Асен Хадживасилев 11, 1, 19, 5, Баба Тонка 17, Банска 7, Бачо Киро 10, 9, Башлийца 12, 5, 1, 6, 10, Беласица 5, 16, Берово 2, 1, Бистрица 15, 12, 21, Божин Димов 5, 4, Борис Сарафов 10, Братя Миладинови 5, България 2, 10, 7, 5, Вардар 5 вила Т11-П4, 4, Васил Кънчев 9, 6, 12, 4, 10, 14, Васил Левски 10, Вихрен 20, 2, 16, 18, 14, 3, 23, 2, 21, Воден 20, 7, 3, 16, Връх Елен 3, 1, Генерал Гурко 10, Гео Милев 4, 10, 10, 6, Георги Бенковски 1, 19, Георги Казепов 21, 16, 18, 14, 32, 28, 5, 36, 14, 3, Георги С Раковски 2, 6, 4, Георги Скрижовски 15, 2, 13, 15, 15, 6, 13, Горно Броди 13, 10, 5, 11, Гоце Делчев 31, 38, 33, 17, 29, 41, 12, Григор Пърличев 2, Даскал Козарев 14, 8, 15, 17, 13, 10, 14, 13, Деспод Слав 1, 8, Димитър Икономов 3, Димитър Попгеоргиев 15, 7, Димитър Талев 4, Димо Хаджидимов 3, 14, Еделвайс 14, вила, Емануил Воскидович 1, 10, Захари Стоянов 3, 10, 12, Иларион Макариополски 8, Илинден 29, 26, 25, 9, 33, 20, 5, 7, 2, Ильо Войвода 6, Индже Войвода 4, Княз Александър Батенберг 1, 3, Княз Борис I 11, 1, 4, Кожух 3, 3, 17, Кочо Чистименски 8, 12, 16, 2, 16, 26, Крайречна 20, З, 16, 8 Кла-Т5-П6, 4, 12, 10, Крушево 19, Лагадина 12, Любен Каравелов 1, Македония 35, 51, 48, 17, 15, 67, 18, 44, 9, 51, 25, Малашевска 1, 5, Мара Бунева 2, 18, Мелник 8, 3, 18, 16, Места 10, 26, 8, 4, местност 10-ти Километър вила, вила, Почивно Оздравитела Станция, вила, местност Беговица Хижа, местност Мозговица вила, вила, местност Попина Лъка Жилище, Хотел Попина Лъка, 1, 7 Клб-Т1-3, Хижа, Обект, вила, Станция, вила, Жилище, Жилище, вила, вила, Жилище, вила, местност Тремошница вила, Жилище, Кариера, местност Туричка Черква 7, Хотел, Жилище, 28, вила, вила, местност Хано Магазин Строителни Материали, Жилище, местност Четвърти Километър Бар, Времянка, местност Чинар Куши УПИ 000781, Метсност 4-ти Километър Обект, Надежда 24, 16, 32, Неуточнен Адрес 3, Никола Вапцаров 39, 43, 47, 41, 21, 39, 45, 31, 19, Никола Карев 3, Огражден 8, 2, 10, Одрин 10, 9, 16, 10, 2, Опълченска 1, Осми Март 5, 13, 6, Отец Паисий 5 вила, 3, 1, Панайот Волов 12, Пейо К.Яворов 10, 12, 8, Перун 10, 7, 4, 7, Перущица 4, Петър Берон 2, 14, 3, 6, 1, 14, Петър Сарафов 6, Пирин 165, 160, 85, 173, 10, 128, 44, 134, 34, 7, 29, 153, 151, 43, 47, 161, 68, 92, 39, 19, 54, 11, 78, 9, 90, 48, 37, 28, 107, 56, 30, 137, 39, 65, Първи Май 9, 18, 10, 15, 22, 9, 53, 74, 1, Р-Н Главен път Е-79 Предприятие, 1, Р-Н пътно Управление Офис, Р-Н пътя на Хидрострой 55, Радецки 6, Райна Княгиня 2, Реката, Родопа 3, Роженски Манастир 6, Св.Св. Кирил и Методи 31, 23, 17, 33, 19, 24, 29, 30, 1, 33, 41, 42, 45, Св.Св.Козма и Дамян 64, 6, 52, 51, 2, 46, 38, 41, 18, 45, 56, 32, 13, 20, Свети Врач 24, 9, 5, 18, 10, Свети Георги 5, 20, Свобода 34, 14, 29, 26, 27, 31, 45, 11, 47, 49, 28, 45, 15, 49, 12, 18, 31, 4, 23, 26, Сердика 8, Серес 10, 20, 14, 6, 5, 1, 13, 11, Синаница 23, 13, 12, 4, Сирма Войвода 12, Скопие 5, 16, 20, 1, 17, 4, 11, 3, 15, 3, Славчо Ковачев 1, Славянка 6, 12, Соколова Скала 16, 4, 17, 13, 9, Солидарност 3, 3 133, Солунска 8, 14, 37, 17, 31, 12, 6, 37, 16, 17, 7, Спартак 2, 20 П-6, 22, 9, 10, 30, 13, 4, 8, 10, 17, 20, 10, 29, 14, 10, 12, 4, 16, Станке Димитров 3, 4, 7, 3, Стефан Карчев 15, Стефан Стамболов 9, 39, 39, 3, 30, 33, 52, Стою Хаджиев 2, Струга 10, 3, 12, 1, Струма 10, 6, 10, 3, Таската Серски 1, 7, Тодор Паница 4, Хаджи Димитър 5, 7, Хан Аспарух 3, 2, 1, Христо Ботев 31, 25, 29, Христо Смирненски 4, 10, 1, 14, Цар Иван Асен 8, 2, 8, Цар Иван Шишман 4, Цар Самуил 7, 24, 8, 2, Цар Симеон 18, Чудомир Кантарджиев 44, 41, 33, 38, 4, 28, 29, 19, 8, Шар Планина 4, Шейново 2, Шипка 2, Юрий Гагарин 20, 12, 16, 14, Яне Сандански 4, 1, 7, 41, М.Влаховиц

На 06.03.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Ново Делчево: Антон Попов 2, 16, Беласица 9, 13, 11, 17, 5, 3, 15, 7, 1, Боровец 7, 5, 19, 9, 21, 17, 13, 11, 1, 22, 15, 3, 23, Братя Миладинови 20, 17, 24, 26, 25, 19, 27, 21, 23, 15, 13, 11, Димчо Дебелянов 14, 26, 15, 18, 1, 22, 16, 6, 3, 2, 4, 11, 24, 20, 10, 5, 12, 19, Иван Вазов Поща, Илинден 15, 21, 13, 17, 19, Любен Каравелов 2, 12, 2 Офис, Пейо Яворов 9, 6, 7, 13, 11, 1, 10, 5, 12, 8, 4, 3, Славянска 12, Хаджи Димитър 2

На 06.03.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кръстилци

На 06.03.2020 г. /12:45 – 16:15 ч./ –  Ново Делчево: 019015, Братя Миладинови 4, 9, 8, 2, 5, 3, 1, 6, 10, Вела Пеева 2, Гео Милев 7, 9, 5, 3, 1, Георги Кирков 18, 14, 10, 13, 5, 9, 6, 19, 4, 1, 21, 3, 8, 7, 15, 11, 2, 12, 17, Главен път Е-79, Здравец 4, 3, 1, 2, Иван Вазов 19, 11, 21, 5, 7, 29, 16, 31, 9, 17, 13, 20, 25, 23, 27, 3, 14, 15, Кирил и Методий 12, 4, 9, 7, 11, 13, 14, 10, 3, 6, 2, 5, 1, 8, местност Погреби, Партизанска 12, 2, Погребите, Славянска 13, 2, 10, 7, 8, 5, 9, 6, 3, 4, 11, 12, 15, 19, 1, Христо Смирненски 14, 12, 22, 18, 20, 1

На 06.03.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Велющец

На 06.03.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Вълково: Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127

На 06.03.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Игралище: Околовръстен Полигон, 1, 3

На 06.03.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Никудин: ПИ 13 в Застроителния Полигон

На 06.03.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Палат

На 06.03.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Сандански: 65334, 104, 23 местност Соколовец, местност Речичка Река Варница, местност Соколовец Кравеферма, Мтт Интерпласт, Предприятие Произв. на Вино, Бензиностанция, Предприятие, Р-Н Главен път Е-79 Магазин Бамбино, Автосервиз, Р-Н Индустриална Зона 2, Отделение, Р-Н Стара Гара Автосервиз, Р-Н Топливо Склад, Бетонов Център, Цех, Соколовец ПИ 170036, Топорков Орман, Юрий Гагарин 4

Община Сатовча

На 02.03.2020 г. /09:00 – 09:45 ч./ –  Вълкосел: Балтите, Бачо Киро 12, 5, 1, 6, 10, 8, 1, Бистрица 17, 14, 13, 7, 5, 1, 11, 4, 2, 9, 6, 15, 12, 3, 10, 8, Божур 104, 119, 103, 100, 109, 105, 107, 111, 113, 102, 74, 84, 106, 72, 6, 19, 7, 10, 13, 1, 14, 21, 33, 5, 24, 4, 18, 34, 20, 23, 9, 27, 15, 25, 17, 84, 41, 42, 26, 93, 43, 89, 21, 87, 65, 60, 51, 59, 58, 22, 75, 56, 46, 61, 86, 23, 63, 44, 73, 91, 66, 54, 85, 68, 32, 70, 30, Бр.Миладинови 5, 1, 2, 10, 19, 3, 13, 4, 6, 7, Бузлуджа 57, 80, 76, 95, 98, 63, 82, 75, 61, 93, 58, 92, 47, 90, 77, 60, 54, 55, 73, 62, 88, 85, 59, 43, 87, 102, 83, 81, 68, 52, 49, 79, 89, 69, 91, 94, 74, 45, 72, 96, 50, 66, 100, 78, 64, 18, 22, 2, 7, 14, 8, 20, 24, 15, 1, 21, 13, 4, 6, 16, 5, 24, 25, 37, 44, 40, 28, 23, 41, 27, 29, 35, 26, 42, 38, 50, Васил Левски 4, 5, 2, 15, 7, 13, 16, 1, 9, 3, 17, 21, 21, 14, 13, Георги С Раковски 4, 5, 6, Димчо Дебелянов 33, 27, 31, 24, 35, 29, 5, 12, 17, 20, 19, 2, 24, 22, 6, 16, 14, 15, 3, 1, 4, 18, 21, 9, 10, 8, 7, Еделвайс 8, 4, 2, Заря 24, 22, 13, 11, 16, 10, 30, 14, 19, 5, 7, 21, 28, 17, 9, 12, 26, 20, 24, 8, Здравец 1, 3, 11, 13, 6, 20, 10, 17, 22, 8, 14, 15, 9, 12, 28, 5, 7, 19, Кокиче 9, 2, 11, 8, 4, 10, 12, 3, 17, 5, 13, Лилия 72, 131, 105, 59, 57, 79, 113, 66, 69, 50, 133, 75, 70, 49, 61, 58, 12, 103, 54, 51, 90, 62, 60, 88, 104, 80, 81, 74, 77, 8, 84, 64, Магазин, 73, 55, 71, 76, 53, 26, 14, 19, 2, 34, 21, 12, 8, 16, 29, 15, 6, 31, 3, 25, 10, 17, 24, 70, 13, 9, 11, 4, 45, Кафе, 49, Времянка, Детска Градина, 42, Магазин, 38, 36, 31, 35, 37, 33, 45, 43, 52, 44, 41, 40, 39, 42, Людмила Живкова 9, 10, 4, 3, 1, 6, 2, 14, 19, 5, 17, 15, 12, 11, 7, 14, 25, 20, 31, 29, 30, 27, 23, 28, 32, Люляк 20, 14, 1, 13, 3, 22, 14, 7, 15, 8, 10, 25, 9, 2, 7, 6, 12, 19, 13, 29, 22, 16, 11, 14, 20, 24, 23, 3, Места 5, 4, 2, 6, 1, 3, Михаил Антонов 9, 6, 4, 3, 11, Нерезе, Неуточнен Адрес ТП1, Мтп 4, ТП3, Поща, Детска Ясла, ТП2, Никола Калъпчиев 5, .3, 15, 1, 2, 12, 3, 5, 7, Отец Паисий 2, 5, 3, 1, Прогрес 36, 46, 48, 38, 54, 24, 17, 23, 25, 53, 44, 21, 43, 41, 51, 52, 49, 40, 10, 42, 15, 12, 1, 4, 14, 2, 13, 19, 17, 16, 20, 22, 18, 25, 23, 33, 15, Първи Май 6, 8, 5, 4, 2, 3, 1, Рила 1, 2, 3, 5, Светиката 18, 13, 5, 1, 2, 3, 10, 20, 16, 11, 14, 4, 15, 14, 7, 9, Стопански Двор, Хан Аспарух 18, 9, 22, 15, 11, 26, 17, 3, 23, 19, 1, 12, 7, 8, 27, 5, 10, 13, 24, Христо Ботев 3, 5, 14, 6, 12, 8, 7, 2, 4, 9, 1, 11, 10, Чавдар 2, 3, 9, 4, 10, 6, 5, 7, Шипка 23, 27, 10, 34, 2, 3, 21, 11, 9, 12, 17, 15, 32, 14, 4, 16, 13, Лечебница

На 02.03.2020 г. /09:00 – 09:45 ч./ –  Годешево: 509, Арсо Пандурски 1, Беласица 26, 13, 7, 2, 5, 16, 11, 8, Бистрица 2, 5, 16, 4, 1, 10, 8, 14, 3, Бяло Море 7, 2, 6, 8, Вардар 12, 6, 5, 13, 3, 14, 20, 7, 11, Гранит 6, 17, 1, 5, 7, 14, 16, 3, 25, 6, 8, Граничарска 38, 36, 54, 41, 20, 46, 26, 7, 22, 40, 53, 42, 45, 35, 44, 28, 33, 51, 31, 9, 13, 10, 22, 29, 23, 27, 2, 38, 8, 16, 20, 12, 25, 32, 19, 18, 17, 53, 11, 66, 69, 73, 56, 72, 65, 1, 68, 79, 53, 61, 39, 54, 77, 64, 78, 62, 60, 39, Драма 1, Кв.16 Парцел 496, Кокиче 1, Македония 3, Марица 2, 1, 42, 44, 44, 18, 40, 20, 32, 41, 5, 6, 2, 17, 7, 24, 10, 30, 9, 13, 8, Места 5, 2, 11, 4, 9, 1, 3, 7, 1, 11, 36, Мир 10, 2, 8, 3, 6, 1, 9, 3, Неуточнен Адрес Читалище, Кметство, Поща, ТП1, ТП3, ТП2, Никола Парапунов 40, 5, 9, 7, 2, 2, 2, Огоста 6, 1, 8, 3, 7, 4, Одрин 3, 8, 7, Орела 1, Осми Март 13, 51, 17, 18, 9, 5, 15, 20, 24, 16, 22, 1, Пирин 18, 11, 7, 17, 19, 2, 3, 9, 4, 12, 1, 6, 21, Предела 1, Рила 2, 1, 3, 2, 4, Родопи 11, 3, 1, Розова Долина 1, 2, 37, 14, 16, 36, 11, 9, 10, 4, 7, 1, 8, 20, 15, 2, Средна Гора 15, 4, 7, 1, 12, 10, 14, 16, Стара Планина 12, 8, 5, 14, 10, 22, УПИ-І, Кв.16, М. Стоп. Двор, Цех

На 02.03.2020 г. /09:00 – 09:45 ч./ –  Жижево: 273, ТП1, Стопански Двор

На 02.03.2020 г. /09:00 – 09:45 ч./ –  Слащен: Божур 4, 2, 1, 6, 8, Вергил Ваклинов 31, 22, 35, 37, 39, 13, 31, 7, 9, 6, 1, 43, 4, 41, 17, 20, 23, Габер 11, 2, 9, 1, 8, 10, 4, Георги Бенковски 26, 14, 17, 33, 28, 38, 12, 3, 23, 20, 29, 40, 24, 22, 2, 30, 15, 40, 42, 21, 13, 1, 19, 3, 18, 9, 17, 11, 12, 8, Георги С. Раковски 22, 1, 2, 3, 4, 6, Гоце Делчев 39, 17, 16, 13, 3, 14, 19, 41, 12, 10, 15, 23, 21, 2, 5, 4, 1, 29, 31, 27, 20, 22, 7, 11, 25, 28, 9, 1, Демокрация 56, 106, 45, 47, 26, 14, 25, 5, 13, 12, 16, 11, 2, 8, 1, 24, 64, 52, 32, 76, 3, 77, 79, 54, 78, 4, 74, 8, 60, 51, 17, 39, 22, 49, 42, 33, 25, 46, 35, 5, 14, 16, 6, 48, 84, 11, 85, 71, 50, 55, 2, 106, 30, 75, 15, 44, 21, 40, 37, 31, 43, 36, 70, 12, 96, 23, 47, 80, 73, 19, 57, 41, 1, 58, 53, Димчо Дебелянов 5, 24, 3, 19, 4, 16, 25, 6, 10, 15, 8, 13, 18, 7, 11, 2, 1, 17, 7, Еделвайс 20, 28, 18, 17, 14, 15, 21, 4, 3, 16, 6, 23, 7, 2, Здравец 23, 8, 11, 13, 25, 15, 24, 19, 4, 21, 16, 9, 2, 1, 17, 18, 3, 18, Ивайло 7, 15, 11, 3, 4, 12, 8, 5, 13, 1, 2, 10, 16, Иван Вазов 6, 2, 7, 11, 17, 13, 9, 1, 15, 14, 3, Йордан Йовков 2, 1, 8, 4, 10, 7, 3, 6, 12, Лилия 3, 2, 14, 4, 11, 9, 8, 16, 10, 6, 12, 19, 7, 23, 22, 20, 18, 5, 12, 16, М.Развана, Места 14, 20, 16, 1, 12, 30, 10, 21, 6, 4, 5, 2, 23, 106, 13, 34, 7, 3, 5, местност Папалев Дол Цех, Стан, Неуточнен Адрес ТП1, Помпа За Питейна Вода, ТП3, Тютюнев Склад, Детска Ясла, Поща, ТП2, Сграда Кметство, Освобождение 12, 8, 1, 10, 9, 19, 4, 11, 2, 3, 16, 14, 5, 12, 8, 10, 13, 6, 15, Панайот Волов 5, 2, Пейо Яворов 6, 4, 2, Република 10, 16, 2, 9, 8, 11, 3, 5, 18, 1, 4, Римски Мостове 1, Родина 16, 6, 15, 20, 31, 8, 18, 10, 2, 9, 3, 14, 84, 11, 19, 12, 14, 1, Родопи 3, 5, 2, 7, 6, 4, 1, Свобода 8, 6, 10, 11, 2, 5, 3, 12, Стадиона 1, 3, 7, 5, Стопански Двор Канцеларии, Работилница, Бензиностанция, Цех, 1, Склад, Хан Крум 5, 1, 7, Христо Ботев 1, 8, 3, 20, 15, 6, 2, 14, 17, 18, 22, 13, 12, 11, 2, 1, 5, Цар Симеон 27, 17, 29, 28, 15, 21, 19, 16, 4, 4, 31, 14, 12, 16, 5, 3, 9, 7, 13, 11, 17, Чичова Бърчина, Шипка 5, 4, 1, 2, 3, Лечебница

На 02.03.2020 г. /09:00 – 09:45 ч./ –  Туховища: 382, Здравна Служба, ТП1, Кметство, ТП2

На 02.03.2020 г. /09:00 – 09:45 ч./ –  Фъргово: 189, ТП1, М. Оградите-Колиби, ПИ 02050

На 02.03.2020 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Вълкосел: Бачо Киро 12, 5, 1, 6, 10, 8, Бистрица 17, Божур 104, 119, 103, 100, 109, 105, 107, 111, 113, 102, 74, 84, 106, 72, Бр.Миладинови 5, 1, 2, 10, 19, 3, 13, 4, 6, 7, Бузлуджа 57, 80, 76, 95, 98, 63, 82, 75, 61, 93, 58, 92, 47, 90, 77, 60, 54, 55, 73, 62, 88, 85, 59, 43, 87, 102, 83, 81, 68, 52, 49, 79, 89, 69, 91, 94, 74, 45, 72, 96, 50, 66, 100, 78, 64, Димчо Дебелянов 33, 27, 31, 24, 35, 29, Лилия 72, 131, 105, 59, 57, 79, 113, 66, 69, 50, 133, 75, 70, 49, 61, 58, 12, 103, 54, 51, 90, 62, 60, 88, 104, 80, 81, 74, 77, 8, 84, 64, Магазин, 73, 55, 71, 76, 53, Места 5, 4, 2, 6, Михаил Антонов 9, 6, 4, 3, Нерезе, Неуточнен Адрес ТП1, Никола Калъпчиев 5, Прогрес 36, 46, 48, 38, 54, 24, 17, 23, 25, 53, 44, 21, 43, 41, 51, 52, 49, 40, 10, 42, Първи Май 6, 8, 5, 4, Светиката 18, 13, 5, 1, 2, 3, 10, 20, 16, 11, 14, 4, 15, 14, 7, 9, Чавдар 2, 3, 9, 4, 10, 6, 5, 7, Шипка 23

На 02.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Годешево: 509, Арсо Пандурски 1, Беласица 26, 13, 7, 2, 5, 16, 11, 8, Вардар 12, 6, 5, 13, 3, 14, 20, 7, 11, Граничарска 31, 9, 13, 10, 22, 29, 23, 27, 2, 38, 8, 16, 20, 12, 25, 32, 19, 18, 17, 53, 11, Драма 1, Кокиче 1, Македония 3, Места 1, 11, 36, Мир 6, 1, 9, 3, Неуточнен Адрес ТП3, Никола Парапунов 2, Одрин 7, Орела 1, Осми Март 1, Пирин 21, Родопи 11, 3, 1, Розова Долина 14, 16, 36, 11, 9, 10, 4, 7, 1, 8, 20, 15, 2, УПИ-І, Кв.16, М. Стоп. Двор, Цех

На 04.03.2020 г. /10:00 – 13:00 ч./ –  Кочан: Бузлуджа 14, 13, 16, 10, 15, Васил Левски 34, 46, 22, 35, 36, Вела Пеева 1, 2, Димитър Благоев 51, 41, 61, 34, 35 Мтс, 43, Дончо Ганев 4, 2, Единадесета 9, Здравец 16, Ивайло 10, 14, 12, 6, 16, 4, 8, Лиляна Димитрова 7, 9, 2, 8, 6, 5, 14, 10, 3, 4, 1, Мир 5, 7, 3, Митко Палаузов 1, Неуточнен Адрес ТП5, Никола Парапунов 7, 8, 38, 3, 1, 6, 9, 42, 18, 22, 5, 20, 40, 11, 24, Плиска 12, 31, 29, 27, 13, 4, 21, 25, 16, 23, 18, 8, 10, 19, 14, 17, 33, 15, 1, Победа 44, 31, Тодор Каблешков 3, 1, 8, 2, 6, 5, Тракия 12, 26, 8, 2, 20, 7, 13, 5, 21, 1, 24, 3, 15, 4, 9, 11, 16, 14, 27, 33, 22, 6, Трета 10, 14, 17, 26, 13, 24, 28, 23, 12, 9, 6, 8, 11, 20, 21, 15, 25, 18

На 06.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Боголин: 253, ТП1

Община Симитли

На 02.03.2020 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 05.03.2020 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 06.03.2020 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Градево: Махала Марево, местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 02.03.2020 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 05.03.2020 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 06.03.2020 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Железница, Общ. Симитли: 003141, местност Бачева Махала, местност Джалева Махала Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, Къща, 6, 9, местност Долно Церово, местност Старата Върба, Рибарска, Одз, Жилище, 1

На 02.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 05.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 06.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Полена: Вела Пеева 11, 26, 21, 24, 30, 22, 28, 15, 32, 13, 17, 19, 36, 34, 38, Георги Димитров 57, 49, 66, 61, 62, 65, 63, 64, 68, Зеленка 2, 1, Махала Ширината Махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Училището, Потока, Руен 7, 3, 5, 1, 13, УПИ-Хі-58 Кв.11, Христо Ботев 17, 7, 15, 1, 11, 13, 9, 3, 5, Ширините, 2

На 02.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 05.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 06.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Симитли: Васил Левски 5, 11, Зъбол.Кабинет, 15, Кафе, 9, 7, 13, 1, 1 Жилище, 3, Витоша 5, 1, 4, 10, 3, 6, Георги Димитров Магазин, 64, 84, 58, 50, 82, 68, 78, 66, 42, 54, 60, 42а, 40, 52, 45, 36, Магазин За Промишлени Стоки, Магазин, 74, 46, 70, 48, 62, 72, 80, 44, Бар, 44, 62а, 76, Георги Попов 5, Гоце Делчев 6, 1, Склад, 4, 1 Ъгъла, 2, 8, Илинден 19, Кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана на Гр. Симитли, Надежда 3, 11, 3, 4, 42, 7, 9, 13, 8, 12, 6, 2, 5, Ораново Оранжерии, Пазара Магазин, Кафе, Склад, Работилница, Павилион, Зала, Аптека, Ателие За Шивашки Услуги, Сервиз, Магазин, Петно №1, Кв.26а, Първи Май 4, 7, 1, 8, 2, 13, 18, 10, 16, 16, 12, 17, 5, 11, 15, Рила 5, 8, 1, 4, 3, 10, 6, 2, Симитли Жилище, Магазин, Ясла, Магазин, Гум, Сладкарница, Симитли Магазин, Славей 4, Трети Март 5, 9, 3, 7, 2, 1, Христо Ботев 33, 39, 37, 47, 41, Ресторант, 43, 36 3, 47, 36, 36 6, 27 Администрация, 31, 34а, 36 5, Баничарница, 5, Магазин, 34, 6, 35, Кафе, 45, 23, Христо Смирненски 62, 54, 29, 48, 33, 42, 64, 50, 27, 56, 60, 40, 16, 36, 32, 52, 46, 31, 38, 35, 58, Чайка 18, 14, 12, 2, 13, 4, 1, 9, 16, 3, 11, 5, 10, 8, 6, Шипка 8, 3, 4, 7, 2, 6, 5, 1

На 02.03.2020 г. /10:30 – 11:00 ч./ –  Благоевград: Запад

На 02.03.2020 г. /10:30 – 11:00 ч./ –  Градево: местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 02.03.2020 г. /10:30 – 11:00 ч./ –  Железница, Общ. Симитли: 003056, 003141, VII-122, Имот 002867, местност Бачева Махала, местност Джалева Махала Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, Къща, 6, 9, 22, 11, 15, 23, 18, 46, 21, 12, 13, 14, Къща, вила, Кабинет, 10, 9, 8, 7а, Фуражомелка, 3, 3б, вила, 6, 12б къща, Жилище, Помпа, местност Джалевци, местност Долно Церово 12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, Къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13, 35, Къща, местност Дременец, местност Караджевица, местност Старата Върба, местност Шебечковица, ПИ №001414, Рибарска, УПИ-XII-52, Кв. 8, УПИ-ХхіV-50, Център-Над Жп Спирката, Одз, Жилище, 1, 1, Къща, Помпа За Напояване, Жилище, 2, Търговски Обект, Помпа За Напояване, Трифа

На 02.03.2020 г. /10:30 – 11:00 ч./ –  Симитли: Бангелови Тополи, Бреза 3, Магазин, 1, Васил Левски 34, Георги Бенковски 20, Георги Димитров 33, 17, Магазин, Бар, 18, 14, 27а, Бензиностанция, 35, 9, 25, 13, 7, 19, 12, 33, 8, 15, 27, 11, 2, 5, 6, 4, 16, 31, 29, 3, Лек.Кабинет, 10, 1 Изход Благоевград, Герена Цех, Цех, Гр.Симитли, Димитър Благоев 24, 15, 14, 16, 18, 38, 28, 34, Жилище, 36, 13, 32, 22, 17, Долен Герен, Еделвайс 1, 15, 5, 3, 7, 13, 11, 4, 2, 8, Зеленка 13, 19, 11, 4, 17, 15, 8, 5, 3, 9, 10, 7, 6, Бар, 2, 20, 18, 14, 16, Искра 8, 5, Работилница, 2, 10, 3, 6, 1, 4, 14, 12, 10, Кокиче 12, 10а, 16, 8, 5, 11, 18, 9а, 2о, 13, 7, 14, 9, 3, 1, 6, 2, 5, 3, 4, 8, М.Драгова 12а, 21, 14, 20, 10, 15, 22, 24, 18, 7, 8, 29, 17, 12, 13, 17а,, Помпа За Напояване, 16, М.Духарска Жилище, 40, 1, Жилище, 42, 46, Малина 6, местност Бангеови Тополи, местност Боро, местност Герено, Неуточнен Адрес Жилищна Сграда-Вр.Стр, Никола Вапцаров 4, 4а, Ораново Жилище, Цех, Жилище, Каравана, Магазин, Ясла, Детска Градина, Жилище, Жилище, Пазара Магазин, Победа 2, 5, 4, Полето, Предел Жилище, 97, 2, Първи Май 12, 5, Руен 4, Септемврийска 3, 20, 6, 14, 18, Симитли Жилище, Помпа, Лесничейство, Цсри – Заведение За Социални Услуги, Гор.С-Во, Ясла, Дет.Градина, Жилище, Гъбарник, Автоработилница, Жилище, Помпа За Напояване, Работилница, Канцеларии, Жилище, Поделение, Жилище, Симитли, УПИ II-1437, Кв.18,, Славянска 23, 27, 3, 29, 3 Стълбище, 21, 25, 23, 102, Струма 8, 6, 10, 4, 7, УПИ 1-538 Кв.22, Христо Ботев 2, 11, 15, 5, 13, 9, 21, 19, 2, 1, 23, 7, 3а, 17, 3, Христо Смирненски 1, Цар Симеон 6

На 02.03.2020 г. /10:30 – 11:00 ч./ –  Церово, Общ. Благоевград: местност Поището, От Км.366+000 До Км.366+720, С.Долно Церово

Община Хаджидимово

На 02.03.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Копривлен: 000381, Васил Левски 11а, Гоце Делчев 20, 22, 10, 14, 8, 6, 4, Драва 3, Драма 28, 30, 20, 34, 16, 36, 40, 60, 4, 42, 26, 50, 22, 6, 18, 14, 38, Завода 17, 28, 4, 2, 24, 26, 11, 5, 13, 22, 1, 23, 30, 19, 7, 9, 6, Илинден 2, 4, Кокиче 14, 19, 15, 11, 6, 17, 4, 12, 20, 10, 5, 3, 7, 16, 8, 1а, 1, 2, 22, 9, Паисий Хилендарски 5, 8, 2, 6, 10, 14, Свети Георги 1, 8, 3, 2, Христо Ботев 3, Цар Калоян 6, 7, ТП2, От ТП2

Община Якоруда

На 05.03.2020 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Юруково: местност Камено

На 05.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бел Камен: Кафе

На 05.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бунцево: 1, 2

На 05.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Конарско: местност Патлев Рид

На 05.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Разлог: Баница 1

На 05.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Юруково: местност Каменако

На 05.03.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Якоруда: Васил Левски Изход Юндола, Витоша 27, местност Трещеник вила, Неуточнен Адрес, Ореховица 34, Пелистър 9, Трещеник 72 Цех, Цар Борис III/Георги Димитр 44, Черковна/9 Септември/ 1 вила, Четвърта /Г.Бицин/ 7 вила, Яворов 2, Якорущица 100, Усилвател

На 05.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Якоруда: Васил Левски Изход Юндола, Неуточнен Адрес, Пелистър 9, Трещеник 72 Цех, Яворов 2, Усилвател

На 05.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Рохлева: Боровиново

На 05.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Смолево: 038217 Базова Станция Bgl 0126

На 05.03.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Черна Места

 

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“,  на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии,  текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg,  за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове,  с цел обезопасяване на съоръженията за работа,  осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията,  върxу които са извършвани планирани дейности,  се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването,  чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

Свързани новини

Досущ като световна звезда! Николина Чакардъкова брои 1 милион за рейс със спалня

vesito

Хотел в Благоевград отказа резервация на италиански тенори

vyara

Вяра и Надежда просят бездомни в Лондон, Любов се глези с Calvin Klein и Dior

Regiona

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.