Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение периода 17-21.02.2020 г.

Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозаХранването за периода 17 – 21 февруари 2020 г., включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

Област Благоевград

Община Белица

На 18.02.2020 Г. /10:30 – 16:30 Ч./ –  Краище, Общ. Белица:   Втора  , Двадесет И Първа  99,2,104,8, Двадесета  1,44,34,26,14,2,24,46,4,20,58,22,99,32,38,21,6,13, Дванадесета  16,25,34,54, Деветнадесета  19,28,20,36,99,56,61,17,14,15,52,39,23,29,59,1,70,50,10,43,38,8,34,5,69,45,46,7,21,25,26,64,30, Десета  1, Единадесета  102,112,99,82,87,75,73,63,129,103,83,67,90,84,59,109,74,65,69,106,95,97,91,94,61,96,88,76,79,105,86,71,81,93,78,104,3290,113, Извън Регулацията  37, Осемнадесета  1,12,8,18,42,89,50,20,10, Пета  1,29, Петнадесета  3,30,33, Първа  32, Седемнадесета  15, Христо Ботев  , Четирнадесета  4, Шеста  61, Шестнадесета  1,   19,11,80

На 18.02.2020 Г. /12:30 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /12:30 – 16:30 Ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Девета  10, Местност Гарата  , Неуточнен Адрес  , Р-Н Стопански Двор  Сграда

На 18.02.2020 Г. /12:30 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /12:30 – 16:30 Ч./ –  Краище, Общ. Белица:   Извън Регулацията  Дърводелски ЦеХ

На 20.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Местност Семково  Каравана,Ресторант,Бунгало,Вила,Хижа,Магазин,Ж,ТП,Туристическо Бунгало

Община Благоевград

На 18.02.2020 Г. /08:30 – 12:30 Ч./ –  Благоевград:   Кв.Баларбаши  , Братя Миладинови  Дом, Дамяница  6,8, Ильо Войвода  13,11, Местност Баларбаши  Жилище, Славянска  60, УПИ – I -603.384, Кв.1  , УПИ VIII, Кв.39  , Хан АспаруХ  2,1,3,11, ХХIII,Кв.3,М.Баларбаши

На 17.02.2020 Г. /08:30 – 12:30 Ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград:   2

На 17.02.2020 Г. /08:30 – 12:30 Ч./ –  Изгрев, Общ. Благоевград:   33.432  , X-333  , XI-333  , Айдарово  , Кучкудерска Нива  , Местност Айдарово  , Местност Пейчинска Чука  , Местност Саковска Нива  , Местност Чуката  , Пи №352, Кв.21  , УПИ III-320, Кв.22  , УПИ III-333, Кв.30  , УПИ IV 87  , УПИ Ix-317, Кв.25  , УПИ V-320, Кв.22  , УПИ ХХ-320, Кв.22  , УПИ-XVI-312,Кв.19  , УПИ-Хі218 Кв.21  , УПИ/Парцел 6, Кв.30  , Чуката  ,   Ул.&Quot;Братя Гошеви&Quot; №7,2,Жилище

На 17.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   14-Ти Полк  11,21,27,6,3,7,5,17,4,19,15,27а,25,13,33,23,9,2,29,31, Александър Стамболийски  39, Александър Стамболийски  69,67,71,65,67, Бачо Киро  10, Брегалница  1,3,3,2, Еленово  217,28,216,217,209,209, Еленово  103, Зарево  10,7, Калиманци  4,8,2, Коста Босилков  6,9а,11,4,1,2,8,3,5,5а,7,3,9,5а, Кукуш  4,1,3,1,7,2,5, Никола Вапцаров  14,31,27,29,10,18,16,45,35,16,37,12,33,41, Панайот Хитов  4,3,2,5,2,1, Пи №04279.614.347  , Полковник Дрангов  40,38,42,36,34,30,32, Прилеп  7,13,2,6,17,5,9,4,15,11,1,21,3, Струмица  10,13,15,18,16,11,1,5,19,4,3,6,9,7,20,2,8,14,22,12, Струмско Център  12а, Хаджи Димитър  5,3,4, Чаталджа  3,2,6,7,4,9,5,   Кабинет

На 17.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Преспа  5

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Падеш:   Джалевци  , Местност Джалеви БаХчи  , Падеш  Ресторант,Фуражомелка,Офис,Магазин,Жилище

На 17.02.2020 Г. /15:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.603.192  , 04279.603.195  , 04279.603.410  , 04279.604.62  , 7-Ма Рилска Дивизия  3,1,2,4, Xx-1017, 04279.604.403.1  , Алеко Константинов  12,5,7,9,22,14,3,11,18,20,2,13,14,17,16,15,4,8,2,1,10,6,8, Ангел Кънчев  2,20,16,12,10,3,13,4,18,1,9,14,22,5,24,7,11,8,6, Асен Христов  22,1,28,12,13,24,4,19,20,17,23,21,18,21,1,14,5,6,23,8,15,11,25,2,16,10,3,9,7,26, Бадемите  4, Баларбаши  4,60,1, Бор  10,6,8,2,4, Борис Сарафов  28,4,2а,2, Братя Миладинови  Кръстовище С Ул.Митр. Борис,8,4,12,16,14,8а,19,6,10,28,22,30,24,20,18,26,21,16, Васил Априлов  2,8,15,10,2,3,12,17,11,13,1,9,6,4,5,14,7,44,32,28,43,26,38,37,35,33,30,27,42,36,34,39,29,45,32,41,40,6,20,21,18,19,22,16,23,8,14, Васил Левски  2, Георги Бенковски  2,1,6,8,7,9,4,3,8,5, Георги С.Раковски  5,17,19,20,21,9,15,13,18,3,7,16,14,12,1,14 Жилищно Студио,16а,11,4,8,10,14,6, Григор Пърличев  13,20,32,24,26,36,18,32,17,11,30,16,34,34,22,9,38,7,5,2,6,8,3,1,4,12,5,5а, Димитър Димов  18,13,12,6,31,9,11,14,10,8,5,16,7, Дъбравска  13,8,16,6,12в,11-Б,10,12б,11в,9,12,14,11,1, Иван МиХайлов  8, Ильо Войвода  12,14,10,14,15,1,6, К. И Никола Хайдукови  49,45,29,37,51,35,39,53,47,27, Костур  11,13, Кръстьо Асенов  6,2,4,16,14,5,22,21,9,28,9,13,15,8,24,27,10,29,25а,30,17,23,25,22а,26,20,12,18,3,31,11,47,3,19, Мелник  20,29,2,24,26,26а,22,28,12,6,27,16,8,25,10,18,4,14, Местност Баларбаши  37,29,23,5,60,64,32,63,44,25,28,65,1а,48,24,19,56,62,30,Жилище,Жилище-Таван,Магазин,Жилище,26,21,27,52,31,Жилище,Апартамент,12,2,1,23,24,1а,9,Жилище, Митрополит Борис  35, Неофит Рилски  9,11,5,1,13,7,3,15, Николай Петрини  6,8,48,13,32,45,30,44,16,53,18,35,23,15,13а,27,36,26,51,47,14,41,11,12,41б,38,19,17,49,33,42б,52,43,50,9,22,54,28,31,25,5,40,24,57,49а,21,34,7а,42,55,39,29,46, ПатриарХ Евтимий  12,7,5,10,8,3, Петко Р.Славейков  12,6,16,11,24,5,6,11,15,1,1a,25,31,19,10,2а,8,4,29,27,18,9,3,13,7,23,2,21,17,22,14,20, Петър Ичев  5,4,2,3, Пи №04279.603.193  , Пи №04279.604.154  , Пи №04279.604.369  , Полк.Кирил Чамишки  3,8, Родолюбие  5,2, Сан Стефано  15,11,9,13,4,10,6,8, Сапунджи Дере  , Св. Иван Рилски  19, Свети Наум  2,12,4,10,8, Сергей Румянцев  10,16,13,3,7,12,Жилище,8,1,14,2,4,11,9,6,5, Славянска  15,33,48,44,42,19,27,44 Зж 1,21,37,35,29,50,23,31,24,25,56,8,55,83,57,41,43,61,53,45,63,47,59,39,49,60,51, Сотир Атанасов  10,12,3,7,4,2,6,9,8, Стефан Караджа  4,4а,11,8,9а,10,5,6,9,7, Стефан Стамболов  13,53,55,57,63,80,66,82,70,74,84,90,58,72,59,78,61,56,54,58,64,62,52,33,47,37,43,41,51,49,45,35,39,68,51, Теменуга  3,5,9,1,7а,5,7, Трети Март  33,44,51,51,51а,41,54,48,50,46,53,52,43,47,46,49,56,42,58,57,37,36,19,24,17,31,35,29,26,32,25,21,27,40,34,20,22,28,23,30,18,12,14,16,17,62,66,69,61,66,64,55, УПИ ХХV 8846,Вр.ЗаХранване  , Хан Омуртаг  7,3,5,6, Христо Смирненски  20,25,23,19,19 1,21, Христо Чернопеев  24,37,22,47,35,28,39,18,33,41,43,45,26,20, Цанко Церковски  15,27,17,29,19,23,25,21,4,31, Цар Борис I  9,24,18,25,   Офис

На 18.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   14-Ти Полк  11,21,27,6,3,7,5,17,4,19,15,27а,25,13,33,23,9,2,29,31, Александър Стамболийски  39, Александър Стамболийски  69,67,71,65,67, Бачо Киро  10, Брегалница  1,3,3,2, Броди  Гараж,22,12,2,18 В,20,С/У Бл.14,Гараж,4,Работилница,16,14,18,10,14,12,16,18,8,18, Броди  Гараж,36,8,40,34,36,34,34,38,Гараж,5,48,28, Броди  Срещу Блок 36, Еленово  217,28,216,217,209,209, Еленово  103, Зарево  10,7, Калиманци  4,8,2, Кв.26, УПИ Іі-9114,УПИ Ііі-9115,9116  , Коста Босилков  6,9а,11,4,1,2,8,3,5,5а,7,3,9,5а, Кукуш  4,1,3,1,7,2,5, Местност Опитно Поле  Помпа За Напояване, Местност Шейница  Селскостопанска Постройка,Ш.24, Никола Вапцаров  14,31,27,29,10,18,16,45,35,16,37,12,33,41, Освобождение  6, Панайот Хитов  4,3,2,5,2,1, Пейо К.Яворов  16 Автокъща,2б, Пи №04279.614.347  , Пи №04279.629.114  , Полковник Дрангов  40,38,42,36,34,30,32, Прилеп  7,13,2,6,17,5,9,4,15,11,1,21,3, Сергей Румянцев  2, Стефан Стамболов  13, Струга  1,5,3, Струмица  10,13,15,18,16,11,1,5,19,4,3,6,9,7,20,2,8,14,22,12, Струмско Център  12а, Струмско Център  Павилион,Тото Пункт,30,25,15,Гараж, Струмско Център  2,3,1,4, Струмско Център  3, Струмско Център  , Хаджи Димитър  5,3,4, Чаталджа  3,2,6,7,4,9,5, Шейница-Ш.24  34, Яне Сандански  15,11,1, Яне Сандански  17,17,15,15,Магазин,Аптека,3,21,19,11,9,7, Яне Сандански  9,7,7,11,   Магазин И Склад За Промишлени,Жилищна Сграда,   Кабинет,   Павилион

На 19.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   14-Ти Полк  11,21,27,6,3,7,5,17,4,19,15,27а,25,13,33,23,9,2,29,31, Александър Стамболийски  39, Александър Стамболийски  69,67,71,65,67, Бачо Киро  10, Брегалница  1,3,3,2, Броди  Срещу Блок 36, Броди  Гараж,36,8,40,34,36,34,34,38,Гараж,5,48,28, Броди  Гараж,22,12,2,18 В,20,С/У Бл.14,Гараж,4,Работилница,16,14,18,10,14,12,16,18,8,18, Еленово  217,28,216,217,209,209, Еленово  103, Зарево  10,7, Калиманци  4,8,2, Кв.26, УПИ Іі-9114,УПИ Ііі-9115,9116  , Коста Босилков  6,9а,11,4,1,2,8,3,5,5а,7,3,9,5а, Кукуш  4,1,3,1,7,2,5, Местност Опитно Поле  Помпа За Напояване, Местност Шейница  Селскостопанска Постройка,Ш.24, Никола Вапцаров  14,31,27,29,10,18,16,45,35,16,37,12,33,41, Освобождение  6, Панайот Хитов  4,3,2,5,2,1, Пейо К.Яворов  16 Автокъща,2б, Пи №04279.614.347  , Пи №04279.629.114  , Полковник Дрангов  40,38,42,36,34,30,32, Прилеп  7,13,2,6,17,5,9,4,15,11,1,21,3, Сергей Румянцев  2, Стефан Стамболов  13, Струга  1,5,3, Струмица  10,13,15,18,16,11,1,5,19,4,3,6,9,7,20,2,8,14,22,12, Струмско Център  12а, Струмско Център  2,3,1,4, Струмско Център  Павилион,Тото Пункт,30,25,15,Гараж, Струмско Център  , Струмско Център  3, Хаджи Димитър  5,3,4, Чаталджа  3,2,6,7,4,9,5, Шейница-Ш.24  34, Яне Сандански  9,7,7,11, Яне Сандански  17,17,15,15,Магазин,Аптека,3,21,19,11,9,7, Яне Сандански  15,11,1,   Магазин И Склад За Промишлени,Жилищна Сграда,   Кабинет,   Павилион

На 20.02.2020 Г. /08:30 – 12:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.602.240 И 04279602.241  , Здраве  46,58, Освобождение

На 20.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата  , 04279.139.54 Мест.Под Черквата  , 04279.140.65  , 04279.628.234  , 04279.628.416  , 14-Ти Полк  11,21,27,6,3,7,5,17,4,19,15,27а,25,13,33,23,9,2,29,31, VII – 5799, Кв. 11  , Александър Стамболийски  69,67,71,65,67, Александър Стамболийски  39, Армутлука  , Баба Тонка  2,9,8,4,1,6,10,13,7,11,5,14,15,12, Бачо Киро  10, Брегалница  1,3,3,2, ВлаХина Планина  2а,17,5,1,3,7,13,4,15,2,6,9,11, Възраждане  1,3,6,2,1,2, Възрожденска  8, Гемеджиите  2,13,8,24,15,26,23,9,17,27,18,21,16,10,11,7,12,19,1,25,20,14,6,9,4, Еленово  103, Еленово  217,28,216,217,209,209, Зарево  10,7, Заря  8,7,5,14,9,20,3,1,10,6,16,4,Къща- Временно Ст-Во,2,Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во,12,18, Калиманци  4,8,2, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167  , Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454  , Коста Босилков  6,9а,11,4,1,2,8,3,5,5а,7,3,9,5а, Кресна  8,13,В Бившия Стопански Двор,7,2,4,12,8,2,32,3,11,30б,30,9,5,6, Кукуш  4,1,3,1,7,2,5, Любен Каравелов  14,16,6,19,21,13,5,10,11,3,Чжс- Вр. Стр.,1,8,9,18,19,17,15,12, Малешевска  5,7,3,1,4, Местност Армутлука  , Местност Папльо  , Местност Пенков Чифлик  Пом.С-Во,Жилище, Местност Песока-Оранжерии  , Местност Песоко  Помпа, Местност Под Черквата  , Местност Чуката  , Никола Вапцаров  14,31,27,29,10,18,16,45,35,16,37,12,33,41, Освобождение  5,93,68,44,29,54,72,31,25,1,102,27,70,9,56,6,106,81,60,41,40,82,15,101,21,Жилище,46,52,30,7,50,45,64,23,74,52,39,108,85,84,76,25,42,15,48,66,35,54,100,37,9,32,52,98,58,62, Панайот Волов  16,8,5,2,9,5,17,20,19,18,13,12,4,24,7,8,2,18,9,26,20,3,16,11,1,12,12,22, Панайот Хитов  4,3,2,5,2,1, Панорамен Път  32а, Пенков Чифлик  , Пеньо Пенев  2,1,4,5,6,3, Пи №04279.614.347  , Пи №04279.628.459.1  , Пи№04279.628.394, Кв.12  , Питу Гули  4,3,7,5,1,11,9, Под Черквата  , Полковник Дрангов  40,38,42,36,34,30,32, Прилеп  7,13,2,6,17,5,9,4,15,11,1,21,3, Прогрес  13,8,9,1,19,17,2,10,10,6,6,18,5,14,16,12,3,14,4,12, Р-Н Стопански Двор  22,21,3, Радецки  1,4,5,3, Райко Жинзифов  10а,10,18,8,22,20,12,16,14,6,24,4,2,26, Солунските Атентатори  1,8,4,8,3,12,5,7,10,2, Старо Струмско  12,2,4, Стопански Двор  13, Струмица  10,13,15,18,16,11,1,5,19,4,3,6,9,7,20,2,8,14,22,12, Струмско Център  Помпа За Напояване,Сграда,Кафе,Читалище,Жилище,Павилион,Жилище, Струмско Център  12а, Тодор Каблешков  8,3,4,6,1,7, Трифон Кунев  3,3, Ул. Кресна И Ул. Освобождение  , УПИ XII-4838, Кв.8  , Хаджи Димитър  5,3,4, Христо Ботев  Фурна, Чаталджа  3,2,6,7,4,9,5,   Помпа За Напояване,   Кабинет

На 21.02.2020 Г. /08:00 – 08:15 Ч./ –  Благоевград:   Броди  22,24,20,24, Струма  2,1, УПИ-XIV ИУПИ-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На  , Яне Сандански  5

На 21.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата  , 04279.139.54 Мест.Под Черквата  , 04279.140.65  , 04279.628.234  , 04279.628.416  , 14-Ти Полк  11,21,27,6,3,7,5,17,4,19,15,27а,25,13,33,23,9,2,29,31, VII – 5799, Кв. 11  , Александър Стамболийски  39, Александър Стамболийски  69,67,71,65,67, Армутлука  , Баба Тонка  2,9,8,4,1,6,10,13,7,11,5,14,15,12, Бачо Киро  10, Брегалница  1,3,3,2, ВлаХина Планина  2а,17,5,1,3,7,13,4,15,2,6,9,11, Възраждане  1,3,6,2,1,2, Възрожденска  8, Гемеджиите  2,13,8,24,15,26,23,9,17,27,18,21,16,10,11,7,12,19,1,25,20,14,6,9,4, Еленово  217,28,216,217,209,209, Еленово  103, Зарево  10,7, Заря  8,7,5,14,9,20,3,1,10,6,16,4,Къща- Временно Ст-Во,2,Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во,12,18, Калиманци  4,8,2, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167  , Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454  , Коста Босилков  6,9а,11,4,1,2,8,3,5,5а,7,3,9,5а, Кресна  8,13,В Бившия Стопански Двор,7,2,4,12,8,2,32,3,11,30б,30,9,5,6, Кукуш  4,1,3,1,7,2,5, Любен Каравелов  14,16,6,19,21,13,5,10,11,3,Чжс- Вр. Стр.,1,8,9,18,19,17,15,12, Малешевска  5,7,3,1,4, Местност Армутлука  , Местност Папльо  , Местност Пенков Чифлик  Помпа За Напояване,13001, Местност Пенков Чифлик  Пом.С-Во,Жилище, Местност Песока-Оранжерии  , Местност Песоко  Помпа, Местност Под Черквата  , Местност Чуката  , Никола Вапцаров  14,31,27,29,10,18,16,45,35,16,37,12,33,41, Огражден  16,18,10,8,12, Освобождение  5,93,68,44,29,54,72,31,25,1,102,27,70,9,56,6,106,81,60,41,40,82,15,101,21,Жилище,46,52,30,7,50,45,64,23,74,52,39,108,85,84,76,25,42,15,48,66,35,54,100,37,9,32,52,98,58,62, Панайот Волов  16,8,5,2,9,5,17,20,19,18,13,12,4,24,7,8,2,18,9,26,20,3,16,11,1,12,12,22, Панайот Хитов  4,3,2,5,2,1, Панорамен Път  32а, Пенков Чифлик  Ш.39, Пенков Чифлик  , Пеньо Пенев  2,1,4,5,6,3, Пи №04279.614.347  , Пи №04279.628.459.1  , Пи№04279.628.394, Кв.12  , Питу Гули  4,3,7,5,1,11,9, Под Черквата  , Полковник Дрангов  40,38,42,36,34,30,32, Прилеп  7,13,2,6,17,5,9,4,15,11,1,21,3, Прогрес  13,8,9,1,19,17,2,10,10,6,6,18,5,14,16,12,3,14,4,12, Р-Н Стопански Двор  22,21,3, Радецки  1,4,5,3, Райко Жинзифов  10а,10,18,8,22,20,12,16,14,6,24,4,2,26, Солунските Атентатори  1,8,4,8,3,12,5,7,10,2, Старо Струмско  12,2,4, Стопански Двор  13, Струма  3,13,1,9,10,2,Жилище,7,5,16,Парно,Жилищна Сграда-Временно Ст-Во,8, Струмица  10,13,15,18,16,11,1,5,19,4,3,6,9,7,20,2,8,14,22,12, Струмско Център  12а, Струмско Център  Помпа За Напояване,Сграда,Кафе,Читалище,Жилище,Павилион,Жилище, Тодор Каблешков  8,3,4,6,1,7, Трифон Кунев  3,3, Ул. Кресна И Ул. Освобождение  , УПИ XII-4838, Кв.8  , Хаджи Димитър  5,3,4, Христо Ботев  Фурна, Чаталджа  3,2,6,7,4,9,5,   Помпа За Напояване,   Кабинет

Община Гоце Делчев

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Абланица, Общ. Хаджидимово:   000792  , 072015  , 595  , Александър Стамболийски  7,8,2,3,10,19,12,5,11,6,17,13,25,31,24, Анещи Узунов  16,13,22,23,10,7,5,18,12,21,8,2,19,14,20,3,6,17,11,1,9,4,29,33,26,31,28,24,27,25,30,10,34, Асен Джикаров  4,6,3,1,8,10,11, Балтачица  3,2,9,1,7,6,4,3,5,8,13,2,52,14,33,25,51,19,37,16,43,41,45,35,17,21,12,10,49,31,23,27,15,39,28, Бузлуджа  3,5,10,6,4,8,2,7,12,16,9,18,3,2,10,14, Васил Левски  22,13,11,4,14,20,8,26,7,16,6,12,10,15,17,1,30,34,26,15,28,11, Вела Пеева  6,11,5,3,7,9,8,4,6,14,2,1,12, Даме Груев  1,11,17,20,14,16,25,13,2,19,4,21,6,3,10,8,11,5,12,7,15, Димо Хаджидимов  1,20,9,7,16,5,8,10,2,19,6,4,3,12,11,15,14,1, Драма  25,6,18,13,12,1,11,8,3,7,14,5,22,20,15,4,19,9,2,21,25,21,23,31,27, Дунав  7,6,11,17,4,15,14,3,8,9,15,10,12,19,5,10,2,13,20,1,16,28,25,23,6,11,27,18,4,11, Елин Пелин  25,3,9,13,ТП-4,41,39,23,21,28,51,42,50,49,10,12,17,44,24,34,6,35,13,26,16,43,22,ТП-1,37,19,20,18,23,38,67,55,8,5,53,33а,41,59,30,29,21,33,39,45,15,4,46,76,56,65,69,64,70,5,45,77,91,52,68,58,66,82,62,79,78,13,80,83,81,ТП-2,59,73,ТП-3,71,48,10,1,7,5,70,32, Илезица  1, Йордан Йовков  1,2,7,8,14,6,10,4,3, Кавала  1,6,5,22,32,17,14,20,30,18,4,9,7,8,2,12,3,13,24,21,26,16,22, Кирил И Методий  1,4,5,7, Кокиче  4,1,2,7,18,6,8,1,10,16,24,5,26,32,28,12,22,4,14,13, Крали Марко  1,6,4,2,3, Ленища  , М. Ленища  , Места  12,1,2,6,4,10,3,8,14, Местност Вельов Рид  Помпена Станция,Ханче, Местност Лозята  Времянка, Местност Шатора  Стопанска Постройка, Неврокоп  1,34,4,16,20,23,10,18,33,19,5,7,17,28,6,11,2,13,12,24,27,1,26,5, Неуточнен Адрес  Поща, Октомври  15,10,12,2,31,24,14,16,19,17,33,27,8,5,9,23,25,18,11,6,4,29,7, Орфей  7,1,2,16,6,10,8,3,13,5,9,20, Отец Паисий  21,52,14,17,27,12,23,19,25,18,15,9,6,7,8,3,5,1,10, П.Р.Славейков  6,8,5,4,7,3,2, Пи -778  , Площада  Магазин,2а,Клуб,Павилион, Победа  1,2,4, Разпът  , Родопа  8,9,10,3, С. Абланица, Имот 000517  , Свилен Русев  8,2,1,3,9,7,4,10,13,18,12, Свобода  8,5,6,3,2,1, Селище  4, Славянка  10,3,8,7,1,13,9,6,17,5,4,13, Славянска  15, Слатина  , Стопански Двор  Времянка,Офис,Шивашки ЦеХ,Помпена Станция, Теменуга  2, Тодор Паница  4,9,11,3,6,15,10,12,2,8, Тридесет И Пета  15,17,2,4,3,1,11,6,5,1,13,14,6, Тридесет И Шеста  6,9,15,6,30,10,1,20,2,2, Тъпане  , УПИ Іі, Кв.44  , Христо Ботев  16,21,15,11,10,5,16,8,22,25,17,7,13,23,6,19,1,18,2, Чавдар Войвода  2,3,10,17,4,15,6,13,12,18,11,5,1,7,8,9,12, Чешмите  , Юрий Гагарин  2,12,4,9,10,13,5,6,1,   0

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 09:00 – 16:30 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч.; 09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 09:15 – 16:30 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Долно Дряново:   УПИ-I, Кв.30

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Блатска:   030023, Местн. Бозукдермен  ,   ТП2,ТП1

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Боголин:   253  ,   ТП1

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Местност Мочура

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Гърмен:   Маноле  , Местност Маноле

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Дъбница:   Двадесет И Втора  6,16,20,8,7,10,9,12,18, Двадесет И Девета  3,7,2,4,5, Двадесет И Осма  4,1,6,2,8,10, Двадесет И Пета  17, Двадесет И Първа  1,3 А,4,3,6, Двадесет И Трета  12,8,10,5,6,7,1,4, Двадесет И Шеста  3,2, Двадесета  9,2,8,13,3,12,11,5,1, Дванадесета  8, Девета  28,24,9,22,25,34,9,20,2,1,19,8,6,16,13,12,18,7,11,14, Деветнадесета  8,5,7,4,2,3,9, Десета  5,9,14,3,7,1,2,12,13,11, Единадесета  8,6,3,7,5,12,10,1,12a,4, Кюприжик  , Неуточнен Адрес  Поща, Осемнадесета  5a,2,9,7,21,1,17a,20,14,19,13,12,18,8,15,11,5,17,10,4,16,22, Осма  3,2a,8,2,8а,4,1, Пета  4,38,28,13,5,14,7,22,2,6,30,3,1,27,11,32,19,10,36,24,34,18,42,17,26,16,15, Петнадесета  14,2,3,4, Първа  7,15,8,16,31,46,1,42,27,25,32,34,22,13,36,15,29,21,23,18,33,40,35,6,8,24,38,20, Седемнадесета  2,3,11,4,9,8,6,7, Седма  9,5,13,1,11,17, Стопански Двор  Сграда,ЦеХ, Трета  10,11,24,10,8,14,21,1,3,25,18,5,13,26,19,16,20,9,23,2,28, Четвърта  9а,25,6,9,4,27,18,30,38,28,44,17,13a,32,15,12,8,7,13,1,14,5,26,31,2,34,3,42,29,36,17,34, Шеста  20,36,39,32,37,30,23,34,22,38,29,28,25,27,21,31,26, Шестнадесета  23,9,10,15,11,13,   21,1,3,2,36,28,19,4,32

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Копривлен:   Неуточнен Адрес  Помпена Станция

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Крибул:   262  ,   ТП1

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Крушево, Общ. Гърмен:   Vі-138, Кв.10  , ІХ-108

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Ново Лески

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Ореше

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Теплен

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Хаджидимово:   Мержането

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:40 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:15 – 10:00 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Хвостяне:   28028  , УПИ-V, Кв.2  ,   ТП1

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Бузлуджа  9,1,4,10,21,8,7,6,5, Драгоман  8,30,38,19,12,24,41,11,44,45,22,46,26,33,32,27,17,10,36,21,37,23,15,11,14,13,29,27а,10,28,3,2,10 Б,39,1,7,42,20,25,12,16,ТП25,5,18,35,43,31,4, Драма  26,28,3,24,12,23,38,27,25,34,22,21, Драма  49 4,49 1,49,49 6,50,48 2,49 2,49 3,49 5, ЕкзарХ Антим  35,27а,1,40,38,29,19,30,4,11,12,21,24,36,33,2,32,42,28,14,31,34,35 А,44,13,48,26,10,27,25,23,6,50,10,39,8, Иларион Макариополски  28, Искър  10,4,2,3, Людмил Стоянов  4, Пейо К.Яворов  , Потока  31,17,45,51,39,30,7,6,26,35,55,8,43,25,28,41,23,47,44,38,32,39а,33,58,39,53,59,5,13,16,27,3,49,42,34,19,15,57,11,40,37,12,4,9,46,1,19а,24,24а, Славянска  11,7,15,8,3,2,1,5,10,8,17,60,13,9, Солун  25, Средна Гора  1,3,2,7,5,4,10,20, Тодор Александров  29,20,30,28,24,26 Гараж,32,26, Тодор Александров  39,56,46,25,51,25,5,27,52,44,37,42,1,5,3,35, Тодор Паласкаря  7, Тодор Стоянов  3,1, Юг  ТП67

На 17.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч./ –  Корница:   Анещи Узунов  11, Георги Бенковски  21,24,27,26,23,25,36,33,18,29,31, Драгоман  22,20,20а, Иван Вазов  4,2,12,7,6,11,25,8,17,15,26,5,14,9,3, Иван Козарев  1, Ильо Воивода  2,1, Капитан Петко Войвода  4,38,1, Климент ОХридски  4,9, Кръста  , Местност Кръста  Стопанска Постройка, Неуточнен Адрес  Кметство, Пирин  41,39,58,62,25,54,48,3,38,47,56,46,60,37,13,45, Стопански Двор  Сграда,Офис,Работилница, Хаджи Димитър  2,9,3,7,4,1,5,6,8, Христо Смирненски  6

На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Бузлуджа  9,1,4,10,21,8,7,6,5, Драгоман  8,30,38,19,12,24,41,11,44,45,22,46,26,33,32,27,17,10,36,21,37,23,15,11,14,13,29,27а,10,28,3,2,10 Б,39,1,7,42,20,25,12,16,ТП25,5,18,35,43,31,4, Драма  26,28,3,24,12,23,38,27,25,34,22,21, ЕкзарХ Антим  35,27а,1,40,38,29,19,30,4,11,12,21,24,36,33,2,32,42,28,14,31,34,35 А,44,13,48,26,10,27,25,23,6,50,10,39,8, Иларион Макариополски  28, Потока  31,17,45,51,39,30,7,6,26,35,55,8,43,25,28,41,23,47,44,38,32,39а,33,58,39,53,59,5,13,16,27,3,49,42,34,19,15,57,11,40,37,12,4,9,46,1,19а,24,24а, Тодор Александров  29,20,30,28,24,26 Гараж,32,26, Тодор Паласкаря  7, Тодор Стоянов  3,1

На 19.02.2020 Г. /08:45 – 09:30 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Брезница:   Керанека  13

На 19.02.2020 Г. /08:45 – 09:30 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   І-181006, Мест. Ташков Мост  , Алеко Константинов  6, Арда  5, Вардар  22, Васил Левски  56, Гоце Делчев  27,89,69,86,3,92,86,87, Детска  1, Драма  51 4, Дунав  65,69,1,Бившия Винпром, Кв.201 УПИ Іі-344  , Кмет Никола Атанасов  24, Местност Мочура  Колбасарски ЦеХ,Фургон За Строителство,2, Местност Текето  , Неуточнен Адрес  Складова База ОТП, Никола Вапцаров  26,34,22,20,27,33а,36,24,29,28,33,23,25,32,38,37,31,30,39,40,29 А,18,35, Панаирски Ливади-Продължение  База,ЦеХ,42,Времянка,База, Петър Сарафов  2, Попови Ливади  5, Потока  23, Радецки  3, Серес  12, Складова База  , Стоян Петралийски  1,2, Ташков Мост  , Тащков Мост  , Текето  , Христо Ботев  3, Черна Гора  2,14,6,5,4,10,12,16,8, Юг  5, Юрий Гагарин  37,46,23,36,30,48,39,33,31,35,25,27,28,32,40,34,38,44,29,42,   Складова База

На 19.02.2020 Г. /08:45 – 09:30 Ч.; 12:00 – 12:30 Ч./ –  Мусомища:   Местност Стопански Двор  Сушилня

На 19.02.2020 Г. /08:45 – 12:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   І-181006, Мест. Ташков Мост  , Дунав  1,Бившия Винпром, Местност Текето  , Потока  23, Стоян Петралийски  1,2, Ташков Мост

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Капсии

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади   Вила,Почивна Станция-Хотел,Бунгало,, Вила,Хижа,Вила,Почивна База,Вила,Магазин И МеХана,Вила,Горски Пункт,Бунгало,Павилион,Вила,Бунгало Пиерик,Склад,Стоп.Сграда,Лагер,Вила,Вила,,,Почивна Станция,Почивна Станция, Братя Миладинови  30,13, Гоце Делчев  73,1,10, Гранична  11,12,ТП39,9, Димо Хаджидимов  37, ЕкзарХ Антим  14,34, Илия Батаклиев  2, К.К. Попови Ливади  , Кестените  , Местност Стрелбището  Вила, Местност Текето  Газорегулаторен Пункт, Неофит Бозвели  17 А, Панаирски Ливади  24, Папаз Чаир  , Помакови Лозя  , Попови Ливади  , Р-Н Манастирчето  Манастир, Ръждавица  , Тодор Александров  24, Христо Матов  13,29,18,17,39,27,11,41,19,37,33,7,25,43,24,22,16,26,23,20, Цар Калоян  17,13

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./ –  Делчево, Общ. Гоце Делчев:   020288 М. Ливадите  , Чарговете  ,   На Площада

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 12:30 – 13:30 Ч./ –  Добротино:   4043  , Сарп Дере

Община Гърмен

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Дъбница:   Втора  4,28,32,5,30,17,9,8,24,6,20,14,22,15,2,13,1,12,7,10,16а,26,40,16,18,3, Двадесет И Пета  20,19,29,12,33,23,35,5,11,2,17,21,7,16,15,18,8,14,22,37,9,25, Двадесет И Седма  21,13,17,3,23,11,15,9,1,5, Двадесет И Четвърта  3,7,5, Двадесет И Шеста  4,6, Двадесета  11, Дванадесета  10, Девета  19, Неуточнен Адрес  ТП1 Дъбница, Пета  1, Петнадесета  1,10,12,13,8, Първа  1,15,19,8,11,14,17,10,12,4,6,5,3,2, Седемнадесета  10,17,15, Трета  1, Тринадесета  5,3,7, Четвърта  3,13, Четиринадесета  54,5,52,50,32,39,2,6,46,20,38,16,40,1,35,79,44,31,30,48,36,17,8,29,42,43,58,4,37,34,10,3,28,18, Шеста  14,12,1,2,6,10,9,15,11,7,17,16,4, Шестнадесета  2,7,3,1,5,4,   Площад,2,1

Община Кресна

На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Ощава:   54537.600.31.1  , Местност Русенци  ,   Къща,ТП2

На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Сенокос, Общ. Симитли:   Вила

Община Петрич

На 17.02.2020 Г. /08:15 – 12:30 Ч./ –  Габрене:   Александър Матрасов  , Здравец  12,20,6,4,10,11,15,14,8,16,5,2, Извън Регулацията  27,33,16,12,9,30,19,24,8,29,21,23,34,7,57,10,26,15,14,40,13, Комсомолска  1,5,3,8,7,9,10,6, Марена  , Местност  Марена  Сушилня, Октомври  7,11,6,10,12,8, Освобождение  31,4, Радецки  14,2,11,1,9,13,6,5,8,16,15,3,23, Родина  4,5,12,7,8,10,3,6,9, Стопански Двор  Сграда

На 17.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски  38,36, Александър Буйнов  11,3,7,6,1,4,5,2,9, Баучер  2,3,4,6,8,1,12,10,5, Битоля  8,10,10,11,1,2,9,7,8а,3,8,6,7,5,14,10,10,4,12,11,3, България  24, Бяло Море  6,2,4,8,5,1,3, Васил Кънчев  29,15,19,21,31,37,27,8,23,17,35,33,25,6, Гео Милев  8,4,9,2,1,5,6,10,7,11, Георги Бенковски  11,2,6,10,12,1,13,7,9,10,14,5,8,11,3,4,6,1, Георги С.Раковски  5,6,8,2,11,4,7,3,2,10,1,9,9, Гоце Делчев  26,34,30,16,28,14,39,22,36,41,20,32,24,38,18, Д-Р Асен Златаров  8, Димитър Талев  18,4,2,6,5,13,9,7,3,3,1,16,8,11,2, Драва  4,6,2,8, Искър  4,6,2,10,8,12,2,3,7,5,9,7,11,1, Капитан Никола Парапанов  3,24,30,24,Тото Пункт, Княз Александър Батемберг  30,4,11,6,20,24,12,21,15,16,18,7,17,10,1,9,19,32,16,26,15,24,14,23,5,9,6,3,7,28,20,8,2,22,21, Лазар Маджаров  40,34,38,36, Места  14,11,8, Мусала  10,13,18,18,2,20,9,20,5,6,20,6,4,3,8,14,16,11,6,12, Пейо Яворов  11,1,10,3,18,6,4,10,5,18,9,12,1,14,22,1,7,2,16,1, Полковник Дрангов  1, Полковник Дрангов  1,1, Полковник Дрангов  1,1, Родопи  4,2,1, Рокфелер  52, Св.Св. Кирил И Методи  1,15,12,13,18, Свети Климент ОХридски  12,12,13, Свобода  12,23,25,12,26,32,30,14,8,28,26,10,15,17,13,11,36,33,32,17,11,16,38,19,15,27,21,24,18,22,29,20,34,38,8,16, Серска  2, Скопие  9,5,5,10,7,8,4,9,2,1,1,2,12,16,3,14,6,11,13, Хан АспаруХ  9,7,7,10,17,11,8,5,13,15, Христо Ботев  10,4,12,6, Христо Смирненски  16,14, Цар Борис III  , Цар Иван Шишман  11,7,3,13,1,5,9,7, Цар Симеон  25,29,48,52,31,29,62,41,60,33,41,39,27,35,54,37,62,56,50,58, Черноризец Храбър  8,5,10,11,4,1,9,4,3,7,10,2,6,8,9, Яне Сандански  29,21,19,23,25,17

На 17.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Коларово, Общ. Петрич:   Драва  12

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов  30, Антон Попов  1,10,30,7,9,5,16,12,6,2,3,4,14,18,24,30,34,11,17,15,38,13,40,28,26,32,22,22, Беласица  46, Беласица  4,4,33,46,10,41,9,37,25,40,28,44,23,38,15,23,24,11,14,36,30,34,17,16,18,38,42,26,22,12,32,29,8,13,35,7,20,31,21,19,27,39,7,4,6,2,5,1,3, Вардар  5,19,17,29,22,3,12,1,25,18,20,21,8,27,10,4,2,2,23,6,14,11,15,9,13,16,20, Васил Левски  35,12,15,21,27,42,26,33,37,19,14,28,16,25,23,20,29,31,18,22,43,24,39,7,11,5,13,1,9,10,4,8,6,3, Военна Градина -Абдал  , Георги Измерлиев  24,18,20,16,22,6, Георги Измерлиев  68,6,18,4,12,10,2,8,48,28,38,36,50,17,44,46,34,27,58,54,32,11,56,40,31,30,62,3,5,26,68,19,42,13,52,60, Гоце Делчев  63,41,29,33,43,61,27,42,9,18,30,54,35,32,44,31,46,40,34,57,36,45,65,25,37,48,46,41,56,58,52,39,38,47,24,12,5,3,4,26,17,6,18,28,22,19,16,8,21,14,7,15,10,13,1,11,20,9, Гьоло Оризарнико  , Златарево  14,6,8,4,10,2,12, Извън Регулацията  1, Извън Регулацията  4,4,2, Македония  44, Македония  32,23,17,19,28,16,20,26,12,24,22,18,30,21,10,3,7,4,12,11,6,8,2,5,32,13,15,1,42,36,34,44,27,40,38,18, Мануш Войвода  1,13,15,6,12,8,12а,9,2,11,10,4,1,2,3,7,5,12, Маркови Кладенци  51,49,30,27,32, Маркови Кладенци  12,13,10,2,5,23,6,21,11,8,4,1,17,15,25,34,36,47,51,20,43,2,45,39,14,31,26,22,47,27,35,16,41,18,37,28,29,33,36, Местност Алачевото  ЦеХ, Местност Алачевото  ЦеХ, Местност Бунаро  Стопанска Постройка, Местност Моста  Съблекалня, Местност Орешката  Жилище, Местност Стопански Двор  ЦеХ,Работилница,Църква,ЦеХ, Местност Траканите  , Местност Чалията  Помпа,Помпа, Местност Чалията  Помпа, Местност Чалтията  Център,Склад,Работилница,Помпа,ЦеХ,Помпа,Работилница,Център,Склад,ЦеХ, Местонст Гьоло Оризарнико  Строеж На Фурна,Адм.-Битова Сг,Строеж На Фурна,Адм.-Битова Сг, Младост  42,47,38,40,44,31,41,8,46,39, Младост  34,5,36,50,52,8,17,36,43,53,51,45,43,1,5,29,21,34,30,5,32,23,24,27,19,33,26,37,28,31,5,36,24,8,14,20,4,17,16,18,6,11,10,1,7,2,5,9,22,12,15,45,43, Москва  4,17,1,11,21,8,7,19,15,25,2,12,5,10,15, Неуточнен Адрес  Станция Бац,Поща, Огражден  36,53, Огражден  1,47,34,53,49,36,55,51,1,1,3,9,11,10,7,12,4,2,5,6,8,29,27,17,23,24,33,18,15,51,41,45,28,39,20,35,25,26,19,14,43,31,13,30,32,37,16,21, Оджовица Чалията  , Опълченска  6,3,2, Отец Паисий  5,9,23,4,18,14,19,6,17, Отец Паисий  29,24,27,25,20,31,33,21,22,23,26,6,19,14,8,21,18,3,15,16,5,4,17,11,7,1,13, Пирин  15,13,19,7,25,10,17,23,21,5,11,6,1,2,21,4,22,12,9,3, Преслав  3,7,6,10,4,8,2,5,9,1, Рила  2,8,6,4,12,10, Русия  11, Русия  24,13,13,20,18,12,8,16,26,3,15,7,6,11,10,9,1,4,5,14,24,13, Салиица  , Самуилова Крепост  6,44,21,28,23,40,36,58,30,54,26,25,46,27,29,38,34,52,32,16,15,1,9,4,6,14,17,3,7,20,11,13,26,12,5,22,8,2,19, Спартак  3,7,9,5,4,1,2,6, ТП Огражден  , Х-245 Кв.64  , Хоризонт  7, Хоризонт  5,5,1,3,13,27,29,23,21,15,25,19,17,31,11,7,9,2,4,19,35,1,5,3, Цар Самуил  5,37,30,45,28,14,3,9,11,13,22,16,2,6,43,29,27,26,33,51,20,10,18,12,15,17,21,49,8,7,1,23,25,34,32,47,4,35,31,41,24,39,19,9, Яне Сандански  21, Яне Сандански  13,12,35,6,14,8,9,15,5,12,7,16,1,43,18,2,10,19,4,3,17,11,13,49,46,21,52,3,29,36,47,39,42,50,44,32,31,45,41,24,28,25,35,34,30,26,37,27,22,46,38,48,33,40,23,35,   1

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /08:15 – 12:30 Ч.; 14:30 – 16:30 Ч./ –  Струмешница:   Струмешница

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Баскалци

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Беласица:   Гарата  , Местност Бригадирски Стан  ЦеХ, Местност Зарзалиите  Работилница, Местност Седми Километър  Жилище,Обект,Ресторант,Бензиностанция,Пункт, Паприте

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Вишлене

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Габрене:   Аджийца  , Акация  6, Александър Матрасов  , Буко  , Граничар  5,7,9,3,1, Здравец  12,20,6,4,10,11,15,14,8,16,5,2, Иван Вазов  14,9,11,13, Извън Регулацията  53,54,55,51,27,33,16,12,9,30,19,24,8,29,21,23,34,7,57,10,26,15,14,40,13,41,42,36,37,35,39, Кокиче  7,1,2,3,5, Комсомолска  13,11,12,1,5,3,8,7,9,10,6,20,22,24, Марена  , Местност  Марена  Сушилня, Местност Буко  Помпа За Поливане,Помпа, Местност Златарево  Магазин,Служба,Мотел,Каравана,Помпа,Кафе, Мир  1,4,3,2, Митко Палаузов  12, Неуточнен Адрес  Поща, Октомври  7,11,6,10,12,8, Освобождение  1,12,4,8,9,3,11,10,5,7,2,13,31,4, Отец Паисий  11,15,13,12,9,14,17,12, Прогрес  5,6,2,3,10,4,8,7,3, Радецки  18,14,2,11,1,9,13,6,5,8,16,15,3,23, Родина  25,17,18,16,7,30,14,26,24,13,15,28,4,5,12,7,8,10,3,6,9,5,2, С. Габрене, Общ. Петрич, Пи 000486, М.Осено  , Стопански Двор  Сграда, Струмешница  4,6,10,5, Теменуга  3, Тумба  20,2,13,12,11,6,7,5,18,4,16,8,3,10,9,14, УПИ ХII-19,Кв.5

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Гега:   Боровичко  , Боровичкото

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Долене

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Долна Крушица:   Местност Златарево  Помп.Станция, Местност Лъката  Бензиностанция

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Долна Рибница

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Драгуш

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Дреновица

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Зойчене

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Кладенци, Общ. Петрич

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Ключ:   Ал.Стамболийски  29,31,27,1,26,4,10,24, Альоша  4,6,30,2,9,3,33,1,31,18,10, Атанас Бубакяров  13,6,5,12,14,24,22,23,20,14,13,17,26,30,9,7,22,27, Беласица  18,3,19,20,8,4,7,14,1,3,9, Ген.Скобелев  3,1, Гергевче  5,2,3,1, Драмчов Кайнак  1, Дружба  9,12,10,16,3,11,6,7,1,8, Иван Козарев  5,5,3,6,4,2,11,9,12,15,8,7,13,1, Иглика  1,3,2, Извън Регулацията  2,1,4,22,25,27,24,38,17,21,20,37,41,36,43,31,42,13,35,39,14,44,18,36,43,25, Илинден  18,23,21,11,5,7,16,2,8,13,19,9,6,12,13,6, Квартал 50  Заведение, Кирил И Методий  Поща,4,5,7, Китка  23,22,15,13,11,9,20,7,9,8,10,3,6,2,12, Климент ОХридски  8,5,9,5,3,6,1, Лозен  1,5,13, Малчика  11,3,8,10,7,13,2,9,4,1,14,8, Местност Джаловец  ЦеХ, Местност Кайнако  Работилница, Млада Гвардия  5,16,3,2,1,7,6,6, Наум ОХридски  5, Никола Вапцаров  1, Подгорие  7,5,15,22,2,23,9,5,26,2, Равни Ниви  , Самуилова Крепост  5,2,5, Струмешница  2,1, Христо Смирненски  2,3,1, Цар Самуил  16,17,5,21,2,1,3,15,6,19,8,39,23,18,41,20,16,ЦеХ,37,35,42,21,22,34,23,36,45,33,47,43,35, Черно Море  3,7,6,8,5,1,10,3,   Къща

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  КукураХцево

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Мендово:   Слопотец

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   010024  , Айран Бунар  , Алмалък Омондрос  , България  60,62,80,72,103,93,87,84,74,101,70,95,98,92,99,126,97,68,96,78,85,83,82,94,104,76, ВръХ Бузлуджа  21, Георги Урумов  55,57,53,49,51, Джевезлъка  , Димитър Талев  15,20, Зиче  , Иваник Иловица  , Иваник Иловица 56126.171.29  , Иванок-Калинска Чешма  , Капитан Никола Парапанов  1, Карачали  , Ляшница Потоко  , М.Омондрос  , Местност Айран Бунар  Помпа, Местност Бела Мара  Помпа,Склад, Местност БуХото  ЦеХ,Помпа За Напояване,Офис,Жилище,Сонда,Сграда,Фургон,Работилница,Ресторант,Помпа,Склад,Обор, Местност Джевезлъка  , Местност Зиче  Помпа За Напояване,Временно Строителство,Врем.С-Во,8,Жилище,Жилищна Сграда,Църква, Местност Златарево  Бюро,Митница, Местност Иваник  Помпа,Магазин, Местност Иловица  Мачтов Трафопост, Местност Неволница  , Местност Неволница Лозята  , Местност Неволница-Лозята  , Местност Омондрос  Автосервиз,ЦеХ Абб България,Помпа,Работилница,Бензиностанция,Помпа За Напояване,Шивашки ЦеХ,Обувен ЦеХ, Местност Поляните  Комплекс,Автокъща, Неволница Лозята  , Неволница-Лозята  , Оборище  6, Омондрос-Потоко  , Полковник Дрангов  1,1, Поляните  11, Първомайски Път  55,35, Първомайски Път 44  , Рокфелер  114,137,136,133,147,141,124,157,149,118,126,155,134,116,122,139,128,145,143,132,135,153,120,130,159, Цар Борис III  47, Цар Симеон  68

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Право Бърдо

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Скрът:   9-Ти Септември  11,1,2,4,8,10,7,3,6,13,5,9, Александър Стамболийски  2,1,3,12,10,5,8,9,7,11, Антон Попов  2,4,6,7,3,5,30,31,41,38,42,39,40,36,37,45,33,35,44,30,26,32,43,20,10,11,14,27,19,29,25,18,15,5,17,26,24,23,9,22,12,1, БаХчите  , Беласица  11,13,6,4,15,13,2,4, Бруч  22,25,23,24, Васил Левски  3,4,8,14,6,7,12,10,5,13,16,31, Воденицата  7,2,6,5,4,1, Георги Димитров  17,35,28,55,30,52,56,24,22,37,40,31,23,48,33,46,41,39,25,44,47,54,36,42,50,26,45,38,29,43,1,7,15,11,6,10,18,3,20,5,8,Поща,13,12,16,2,14,9, Гоце Делчев  9,10,8,1,3,6,5,2,7,4, Димитър Ацев  2,5,1,7,2,9,5,8,13,15,6,4,17,12,19, Доксаница  , Ефтим Дойчев  1,8,2,13,12,7,10,9,11,19,21,17,14, Лозен  6,8,9,1,5,3,12,10,7,16,11,13,14,15,18,20,12, Младост  1,2,11,9,10,4,5,6,18,14,16, Никола Й Вапцаров  3,2,3,16,1,7,5,14,4,12,6,10, Орището  23,16,19,12,17,11,21,15, Пейо К Яворов  2,7,8,4.,4, Площицата  , Първи Май  6,4,2,8,7, Свобода  8,3,2,14,6,12,10,7,5, Скрът  , Скрътска Комуна  1,4,3,5,6, Струма  2,3,4,1, Тодор Божиков  4,6,10,3,8,5,1, Тумба  8,3,2,1,6,10,18,11,16,5,7,9,9,24,15,17, Хан Крум  1,9,1,8,2,7,5,10, Христо Ботев  4,6,3,7,11,2, Христо Велев  2,3,11,1,19,14,5,7,13,15,12,8,16,4,17,6, Цар Самуил  4,2,5,7,12,8,6,14,3,10,4,1, Червена Звезда  2,5

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Чурилово

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 11:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Чуричени:   000248  , Местност Куково

На 17.02.2020 Г. /12:45 – 16:30 Ч./ –  Габрене:   Акация  6, Граничар  5,7,9,3,1, Иван Вазов  14,9,11,13, Извън Регулацията  41,42,36,37,35,39, Кокиче  7,1,2,3,5, Комсомолска  20,22,24, Мир  1,4,3,2, Митко Палаузов  12, Отец Паисий  14,17,12, Прогрес  3, Родина  5,2, Тумба  13,12,11,6,7,5,18,4,16,8,3,10,9,14

На 18.02.2020 Г. /08:15 – 12:30 Ч./ –  Габрене:   Аджийца  , Буко  , Извън Регулацията  53,54,55,51, Комсомолска  13,11,12, Местност Буко  Помпа За Поливане,Помпа, Неуточнен Адрес  Поща, Освобождение  1,12,4,8,9,3,11,10,5,7,2,13, Отец Паисий  11,15,13,12,9, Прогрес  5,6,2,3,10,4,8,7, Радецки  18, Родина  25,17,18,16,7,30,14,26,24,13,15,28, Струмешница  4,6,10,5, Теменуга  3, Тумба  20,2, УПИ ХII-19,Кв.5

На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Беласица:   Гарата  , Местност Седми Километър  Жилище,Обект,Ресторант

На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Долна Джумая  20,22,17,28,26, Иван Апостолов  4,6, Иванок-Калинска Чешма  , Капитан Никола Парапанов  36, Княз Александър Батемберг  29,27,38,36,31,46,44,25,33,40, Места  7,9,6,4,10,5,12, Полковник Дрангов  1, Серска  26,4,10,1,Колбасарски Магазин,6,2,24,8, Цар Борис III  94,76,78,84,73,88,82,74,72,89,90,92

На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов  1,10,30,7,9,5,16,12,6,2,3,4,14,18, Беласица  7,4,6,2,5,1,3, Васил Левски  7,11,5,13,1,9,10,4,8,6,3, Васил Левски  35,12,15,21,27,42,26,33,37,19,14,28,16,25,23,20,29,31,18,22,43,24,39, Военна Градина -Абдал  , Георги Измерлиев  68, Златарево  6,8,4,10,2,12, Извън Регулацията  2, Македония  10,3,7,4,12,11,6,8,2,5,32,13,15,1, Македония  18, Мануш Войвода  1,2,3,7,5, Мануш Войвода  1,13,15,6,12,8,12а,9,2,11,10,4, Маркови Кладенци  12,13,10,2,5,23,6,21,11,8,4,1,17,15,25, Местност Моста  Съблекалня, Местност Траканите  , Местност Чалията  Помпа, Младост  1,5, Младост  8,14,20,4,17,16,18,6,11,10,1,7,2,5,9,22,12,15, Неуточнен Адрес  Поща, Неуточнен Адрес  Станция Бац, Огражден  1,3,9,11,10,7,12,4,2,5,6,8, Русия  24, Спартак  3,7,9,5,4,1,2,6, Х-245 Кв.64  , Хоризонт  1,3, Хоризонт  11,7,9,2,4,19,35,1,5,3, Цар Самуил  5, Яне Сандански  6,14,8,9,15,5,12,7,16,1,43,18,2,10,19,4,3,17,11,13, Яне Сандански  21,52,3,29,36,47,39,42,50,44,32,31,45,41,24,28,25,35,34,30,26,37,27,22,46,38,48,33,40,23

На 18.02.2020 Г. /12:45 – 16:30 Ч./ –  Габрене:   Акация  10,8,1,12,5,11,7,3,6, Александър Матрасов  5,1,6,3, Граничар  11,9, Иван Вазов  7, Извън Регулацията  47,53,52,44,45,36,49,8,48,50,51,34, Митко Палаузов  14, Освобождение  30,32,20,18,14,29,27,23,22,25,15,19,17,28,31,16, Радецки  26,28,23,24,27, Струмешница  , Тумба  22,19,20,15, УПИ 4 Кв 32

На 19.02.2020 Г. /08:00 – 12:30 Ч./ –  Скрът:   Антон Попов  31,41,38,42,39,40,36,37,45,33,35,44,30,26,32,43, Беласица  13, Воденицата  7,2,6,5,4, Димитър Ацев  7,2,9,5,8,13,15,6,4,17, Ефтим Дойчев  8,2,13,12,7,10,9,11, Никола Й Вапцаров  3,16,1,7,5,14,4,12,6,10, Орището  23,16,19,12,17,11,21,15, Пейо К Яворов  2,7,8,4.,4, Тумба  9,24,15,17, Хан Крум  9,1,8,2,7,5,10, Христо Велев  3,11,1,19,14,5,7,13,15,12,8,16,4,17,6, Цар Самуил  2,5,7,12,8,6,14,3,10,4

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Георги С.Раковски  27,16,12,15,20,23,21,14,13,17, Георги Урумов  42,38,44,41,36,39,45,47,43,42,21,35,37,48,46, Д-Р Иван Цветков  7, Местност БуХото  ЦеХ, Местност Неволница  , Местност Омондрос  Яромелка, Нерезлъци  , Нерезлъците  , Оборище  6, Полковник Дрангов  1

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов  22,22, Беласица  33,46,10,41,9,37,25,40,28,44,23,38,15,23,24,11,14,36,30,34,17,16,18,38,42,26,22,12,32,29,8,13,35,7,20,31,21,19,27,39, Вардар  5,19,17,29,22,3,12,1,25,18,20,21,8,27,10,4,2,2,23,6,14,11,15,9,13,16, Георги Измерлиев  48,28,38,36,50,17,44,46,34,27,58,54,32,11,56,40,31,30,62,3,5,26,68,19,42,13,52,60, Гоце Делчев  63,41,29,33,43,61,27,42,9,18,30,54,35,32,44,31,46,40,34,57,36,45,65,25,37,48,46,41,56,58,52,39,38,47, Златарево  14, Македония  32,23,17,19,28,16,20,26,12,24,22,18,30,21, Мануш Войвода  12, Маркови Кладенци  36, Местност Бунаро  Стопанска Постройка, Младост  5,36,24, Младост  34,5,36, Москва  4,17,1,11,21,8,7,19,15,25,2,12,5,10, Опълченска  6,3,2, Отец Паисий  29,24,27,25,20,31,33,21,22,23,26, Пирин  15,13,19,7,25,10,17,23,21,5,11,6,1,2,21,4,22,12,9,3, Преслав  3,7,6,10,4,8,2,5,9,1, Рила  2,8,6,4,12,10, Русия  13, Салиица  , Самуилова Крепост  6,44,21,28,23,40,36,58,30,54,26,25,46,27,29,38,34,52,32, Хоризонт  13,27,29,23,21,15,25,19,17,31, Цар Самуил  37,30,45,28,14,3,9,11,13,22,16,2,6,43,29,27,26,33,51,20,10,18,12,15,17,21,49,8,7,1,23,25,34,32,47,4,35,31,41,24,39,19,9, Яне Сандански  49,46, Яне Сандански  13,12

На 19.02.2020 Г. /12:45 – 16:30 Ч./ –  Скрът:   Бруч  22,25,23,24, Васил Левски  13,16,31, Георги Димитров  35,28,55,30,52,56,24,22,37,40,31,23,48,33,46,41,39,25,44,47,54,36,42,50,26,45,38,29,43, Гоце Делчев  9,10,8,1,3,6,5,2,7,4, Димитър Ацев  12,19, Ефтим Дойчев  19,21,17,14, Лозен  16,11,13,14,15,18,20,12, Младост  11,9,10,4,5,6,18,14,16, Никола Й Вапцаров  3,2, Струма  2,3,4,1, Тумба  8,3,2,1,6,10,18,11,16,5,7,9, Хан Крум  1, Червена Звезда  2,5

На 19.02.2020 Г. /13:00 – 16:00 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Кърналово:   Бъкстон  10,9,7,1,15,19,4,12,17,6,21,8,3,11,23,5, Г.Димитров  28,21,26,22,14,19,2,34,24,20,36,17,23,16,1,18, Георги Раковски  2,3,6,1,7,4,10,5,9, Ленин  8, Местност Сукако  Каравана, Местност Юрето  Работилница, Оборище  10,5,16,15,7,6,11,3,14,13,8,12,17, Родопи  4,5,3, Симеон Кавракиров  3,2,4,1, Стара Планина  8,3,6,7,4,1,5,2, Стою Хаджиев  13,20,10,11,8,2,22,14,5,12,16,1,24,15,9,4,3,7,18, Хан АспаруХ  13,23,3,6,21,27,19,15,4,9,7,17,11,5, Хр.Чернопеев  5,3,1, Христо Ботев  Поща, Цветко Аврамов  3,6,4,5,9,2

На 19.02.2020 Г. /13:00 – 16:00 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Полковник Дрангов

На 20.02.2020 Г. /08:15 – 12:30 Ч./ –  Скрът:   9-Ти Септември  11,1,2,4,8,10,7,3,6,13,5,9, Антон Попов  20,10,11,14,27,19,29,25,18,15,5,17,26,24,23,9,22,12,1, Беласица  2,4, Георги Димитров  1,7,15,11,6,10,18,3,20,5,8,Поща,13,12,16,2,14,9, Димитър Ацев  2,5,1, Доксаница  , Ефтим Дойчев  1, Първи Май  6,4,2,8,7, Свобода  5, Скрът  , Христо Ботев  2, Христо Велев  2, Цар Самуил  1

На 20.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски  38,36, Александър Буйнов  11,3,7,6,1,4,5,2,9, Баучер  2,3,4,6,8,1,12,10,5, Битоля  8,10,10,11,1,2,9,7,8а,3,8,6,7,5,14,10,10,4,12,11,3, България  24, Бяло Море  6,2,4,8,5,1,3, Васил Кънчев  29,15,19,21,31,37,27,8,23,17,35,33,25,6, Гео Милев  8,4,9,2,1,5,6,10,7,11, Георги Бенковски  11,2,6,10,12,1,13,7,9,10,14,5,8,11,3,4,6,1, Георги С.Раковски  5,6,8,2,11,4,7,3,2,10,1,9,9, Гоце Делчев  26,34,30,16,28,14,39,22,36,41,20,32,24,38,18, Д-Р Асен Златаров  8, Димитър Талев  18,4,2,6,5,13,9,7,3,3,1,16,8,11,2, Драва  4,6,2,8, Искър  4,6,2,10,8,12,2,3,7,5,9,7,11,1, Капитан Никола Парапанов  3,24,30,24,Тото Пункт, Княз Александър Батемберг  30,4,11,6,20,24,12,21,15,16,18,7,17,10,1,9,19,32,16,26,15,24,14,23,5,9,6,3,7,28,20,8,2,22,21, Лазар Маджаров  40,34,38,36, Места  14,11,8, Мусала  10,13,18,18,2,20,9,20,5,6,20,6,4,3,8,14,16,11,6,12, Пейо Яворов  11,1,10,3,18,6,4,10,5,18,9,12,1,14,22,1,7,2,16,1, Полковник Дрангов  1,1, Полковник Дрангов  1, Полковник Дрангов  1,1, Родопи  4,2,1, Рокфелер  52, Св.Св. Кирил И Методи  1,15,12,13,18, Свети Климент ОХридски  12,12,13, Свобода  12,23,25,12,26,32,30,14,8,28,26,10,15,17,13,11,36,33,32,17,11,16,38,19,15,27,21,24,18,22,29,20,34,38,8,16, Серска  2, Скопие  9,5,5,10,7,8,4,9,2,1,1,2,12,16,3,14,6,11,13, Хан АспаруХ  9,7,7,10,17,11,8,5,13,15, Христо Ботев  10,4,12,6, Христо Смирненски  16,14, Цар Борис III  , Цар Иван Шишман  11,7,3,13,1,5,9,7, Цар Симеон  25,29,48,52,31,29,62,41,60,33,41,39,27,35,54,37,62,56,50,58, Черноризец Храбър  8,5,10,11,4,1,9,4,3,7,10,2,6,8,9, Яне Сандански  29,21,19,23,25,17

На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов  24,30,34,11,17,15,38,13,40,28,26,32, Вардар  20, Георги Измерлиев  6,18,4,12,10,2,8, Гоце Делчев  24,12,5,3,4,26,17,6,18,28,22,19,16,8,21,14,7,15,10,13,1,11,20,9, Македония  42,36,34,44,27,40,38, Маркови Кладенци  34,36,47,51, Маркови Кладенци  20,43,2,45,39,14,31,26,22,47,27,35,16,41,18,37,28,29,33, Местност Алачевото  ЦеХ, Местност Стопански Двор  Работилница,Църква, Младост  50,52,8,17,36,43,53,51, Младост  29,21,34,30,5,32,23,24,27,19,33,26,37,28,31, Москва  15, Огражден  47,34,53,49,36,55,51, Огражден  29,27,17,23,24,33,18,15,51,41,45,28,39,20,35,25,26,19,14,43,31,13,30,32,37,16,21, Оджовица Чалията  , Отец Паисий  6,19,14,8,21,18,3,15,16,5,4,17,11,7,1,13, Русия  13, Русия  13,20,18,12,8,16,26,3,15,7,6,11,10,9,1,4,5,14,24, Самуилова Крепост  16,15,1,9,4,6,14,17,3,7,20,11,13,26,12,5,22,8,2,19, ТП Огражден  ,   1

На 20.02.2020 Г. /12:45 – 16:30 Ч./ –  Скрът:   Александър Стамболийски  2,1,3,12,10,5,8,9,7,11, Антон Попов  2,4,6,7,3,5, БаХчите  , Беласица  11,13,6,4,15, Васил Левски  3,4,8,14,6,7,12,10,5, Георги Димитров  17, Лозен  6,8,9,1,5,3,12,10,7, Младост  1,2, Площицата  , Свобода  8,3,2,14,6,12,10,7, Скрътска Комуна  1,4,3,5,6, Тодор Божиков  4,6,10,3,8,5,1, Христо Ботев  4,6,3,7,11, Цар Самуил  4

На 21.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  С.Капатово

На 21.02.2020 Г. /12:45 – 16:30 Ч./ –  Струмешница

На 21.02.2020 Г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов  1,10,30,7,9,5,16,12,6,2,3,4,14,18,24,30,34,11,17,15,38,13,40,28,26,32,22,22, Антон Попов  30, Беласица  4,4,33,46,10,41,9,37,25,40,28,44,23,38,15,23,24,11,14,36,30,34,17,16,18,38,42,26,22,12,32,29,8,13,35,7,20,31,21,19,27,39,7,4,6,2,5,1,3, Беласица  46, Вардар  5,19,17,29,22,3,12,1,25,18,20,21,8,27,10,4,2,2,23,6,14,11,15,9,13,16,20, Васил Левски  35,12,15,21,27,42,26,33,37,19,14,28,16,25,23,20,29,31,18,22,43,24,39,7,11,5,13,1,9,10,4,8,6,3, Военна Градина -Абдал  , Георги Измерлиев  68,6,18,4,12,10,2,8,48,28,38,36,50,17,44,46,34,27,58,54,32,11,56,40,31,30,62,3,5,26,68,19,42,13,52,60, Георги Измерлиев  24,18,20,16,22,6, Гоце Делчев  63,41,29,33,43,61,27,42,9,18,30,54,35,32,44,31,46,40,34,57,36,45,65,25,37,48,46,41,56,58,52,39,38,47,24,12,5,3,4,26,17,6,18,28,22,19,16,8,21,14,7,15,10,13,1,11,20,9, Гьоло Оризарнико  , Златарево  14,6,8,4,10,2,12, Извън Регулацията  4,4,2, Извън Регулацията  1, Македония  32,23,17,19,28,16,20,26,12,24,22,18,30,21,10,3,7,4,12,11,6,8,2,5,32,13,15,1,42,36,34,44,27,40,38,18, Македония  44, Мануш Войвода  1,13,15,6,12,8,12а,9,2,11,10,4,1,2,3,7,5,12, Маркови Кладенци  12,13,10,2,5,23,6,21,11,8,4,1,17,15,25,34,36,47,51,20,43,2,45,39,14,31,26,22,47,27,35,16,41,18,37,28,29,33,36, Маркови Кладенци  51,49,30,27,32, Местност Алачевото  ЦеХ, Местност Алачевото  ЦеХ, Местност Бунаро  Стопанска Постройка, Местност Моста  Съблекалня, Местност Орешката  Жилище, Местност Стопански Двор  ЦеХ,Работилница,Църква,ЦеХ, Местност Траканите  , Местност Чалията  Помпа, Местност Чалията  Помпа,Помпа, Местност Чалтията  Център,Склад,Работилница,Помпа,ЦеХ,Помпа,Работилница,Център,Склад,ЦеХ, Местонст Гьоло Оризарнико  Строеж На Фурна,Адм.-Битова Сг,Строеж На Фурна,Адм.-Битова Сг, Младост  34,5,36,50,52,8,17,36,43,53,51,45,43,1,5,29,21,34,30,5,32,23,24,27,19,33,26,37,28,31,5,36,24,8,14,20,4,17,16,18,6,11,10,1,7,2,5,9,22,12,15,45,43, Младост  42,47,38,40,44,31,41,8,46,39, Москва  4,17,1,11,21,8,7,19,15,25,2,12,5,10,15, Неуточнен Адрес  Станция Бац,Поща, Огражден  1,47,34,53,49,36,55,51,1,1,3,9,11,10,7,12,4,2,5,6,8,29,27,17,23,24,33,18,15,51,41,45,28,39,20,35,25,26,19,14,43,31,13,30,32,37,16,21, Огражден  36,53, Оджовица Чалията  , Опълченска  6,3,2, Отец Паисий  29,24,27,25,20,31,33,21,22,23,26,6,19,14,8,21,18,3,15,16,5,4,17,11,7,1,13, Отец Паисий  5,9,23,4,18,14,19,6,17, Пирин  15,13,19,7,25,10,17,23,21,5,11,6,1,2,21,4,22,12,9,3, Преслав  3,7,6,10,4,8,2,5,9,1, Рила  2,8,6,4,12,10, Русия  24,13,13,20,18,12,8,16,26,3,15,7,6,11,10,9,1,4,5,14,24,13, Русия  11, Салиица  , Самуилова Крепост  6,44,21,28,23,40,36,58,30,54,26,25,46,27,29,38,34,52,32,16,15,1,9,4,6,14,17,3,7,20,11,13,26,12,5,22,8,2,19, Спартак  3,7,9,5,4,1,2,6, ТП Огражден  , Х-245 Кв.64  , Хоризонт  5,5,1,3,13,27,29,23,21,15,25,19,17,31,11,7,9,2,4,19,35,1,5,3, Хоризонт  7, Цар Самуил  5,37,30,45,28,14,3,9,11,13,22,16,2,6,43,29,27,26,33,51,20,10,18,12,15,17,21,49,8,7,1,23,25,34,32,47,4,35,31,41,24,39,19,9, Яне Сандански  13,12,35,6,14,8,9,15,5,12,7,16,1,43,18,2,10,19,4,3,17,11,13,49,46,21,52,3,29,36,47,39,42,50,44,32,31,45,41,24,28,25,35,34,30,26,37,27,22,46,38,48,33,40,23,35, Яне Сандански  21,   1

Община Разлог

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./   На 21.02.2020 Г. /08:30 – 14:30 Ч.; 09:00 – 16:15 Ч./ –  Баня, Общ. Разлог:   IV,Кв 29  , IVI-348,Кв.29  , Xl,Кв.41  , Ангел Даракчиев  2,7,4,3,5,1, Баненска Буна  30,2,3,14,19,16,22,27,31,20,29,10,15,25,5,37,7,24,17,33,9,11,1,12,35, Втора  31,4,2,12, Двадесет И Девета  1 А,12, Двадесет И Пета  11, Двадесет И Първа  2, Двадесет И Шеста  37,8, Двадесета  2,1, Дванадесета  9, Деветнадесета  1,7, Извън Регулацията  100.,99, Конешица  1, Местност Конещица  Пи  000597, Местност Конищица  , Неофит Рилски  43, Неуточнен Адрес  Разсадник Длс Разлог, Трета  6,10,12,7,1,8,2,3,27,5,4, Тридесет И Първа  1, Тринадесета  2,13,9,5,1,11, Четиридесет И Втора  18,9,3,5,7,17,21,15,11,13,19, Четиридесет И Осма  5,1,20,3,7,8,6, Четиридесет И Пета  12,8,6,7,10, Четиридесет И Първа  1,13,6,4,23,8,5,15,7,99,9,11,21, Четиридесет И Седма  9,7,10,18,5,2,22,6, Четиридесет И Трета  4,40,13,1,11,17,6,3,8,15,2,12,14,7, Четиридесет И Четвърта  4,10,6,9,8,5,1,12,99,2, Четиридесет И Шеста  8,4,2, Шафле Дере  99,5,11,6,4,15,13,9,10,30,3,1,   ТП Банята

На 17.02.2020 Г. /09:45 – 16:15 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:30 – 16:15 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:45 – 16:15 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:15 – 16:15 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:30 – 16:15 Ч./ –  Градево:   Калугерица  , Местност Бяла Поляна  , Местност Калугерица  , Местност Лаго – Изг. Чарк  , Местност Лаго-Равнако  , Местност Лаговете-Стр.Река  , Местност МаХ.Кацарска  , Местност Стружка Река – Лагове  , Пи №46  , Средорек  , Требища  , Требище  ,    Вила

На 17.02.2020 Г. /09:45 – 16:15 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:30 – 16:15 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:45 – 16:15 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:15 – 16:15 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:30 – 16:15 Ч./ –  Разлог:   База Предел  , Бел Път  , Бойков Рид  , Горен Стопански Двор  , Дългия Рид  , Изворите  126, Местност Баба Цвета  Вила,Вила, Местност Бойков Рид  Вила,Овчарник,Стопанска Постройка,Вила,Обор,Сервиз,Имот,Вила,1, Местност Кошольовото  Вила,Стопанска Постройка,Вила, Местност Кулата  , Местност Кулиното  Ретранслатор И Чайна,Чайна, Местност Логовете  Бунгало,Вила,Касетка,Вила,Мандра,Вила,Помпа,Стопанска Постройка,Вила,Касетка,Мандра, Местност Мразеница  Горски Пункт, Местност Мразеницаа  , Местност Пети Километър  Ферма, Местност Предел  Курорт Предел,Вила,Хотел,Хотел,Вила,Курорт Предел,Почивна База,Вила,Ретранслатор,Почивна  Станция,Почивна Станция,Помпа,Лагер,Вила,Базова Станция,Вила,Вила,То Офиси И Магазин За Цветя,Сграда,Почивна База,Пункт,Лагер,Ски-Влек,Чайна,Вила,Почивна Станция,Почивна База,Магазин,Почивна База,Кафе,Кантон,Горски Пункт Планковото,Ресторант,Закуски,Жилищна Сграда,Бунгало,Почивна Станция,1 Вила,1,Каравана,Горски Пункт,Хижа,Вила,Стол,Фургон,Бунгала, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  , Местност Раплево  Вила, Местност Солището  , Местност Тишето  Бунгала Болница Разлог,Почивна База Длс,Обект,Вила, Местност Шипоко  Вила,Вилна Сграда,Вила,Вила, Предел  Бунгало, Раплево  , Саровица Кулата  , Черна Река

На 17.02.2020 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Гарата

На 17.02.2020 Г. /10:00 – 11:00 Ч./ –  Разлог:   61813.645.21 М. Габавица  , Александър Стамболийски  23, Баница  4,2,7,6,9,1,3,5,10,12,8, Бела Река  12,2а В,2 Б,1,64,4 Б,2 В,2 А,1 Дараци,4 1,4,1,4 4,4, Булаир  1,2,3, Даме Груев  14,5,13,8 Каравана,8,7,10,11,9,16,12,15,19,3,6,2, Изток  4,3,19,4 4,Павилион,2,21,1,4 5,20,5,5 5,Магазин,Гараж,1 1,68 5,18, Иларион Макариополски  73,57,75,51,67,61,63,59,71,64,65,69,39,65, Каракьой  5,10,7,2,8,4,1,9,6,3, Предел  3, Тодор Александров  53, Христо Ботев  58,56,56,72,83,75,ТП Училищен Комплекс,77,48,101,54,99,23 Б,23,23 3,4,3, Цар Иван Шишман  5, Цар Самуил  20,8,28,2,26,Гараж,5,14,3,18,22,6,4,16,10,66,4,1,20, Черна Река  1,11,7,13,5,1,9,15,3

На 18.02.2020 Г. /08:30 – 12:30 Ч./ –  Белица, Общ. Белица:   Неуточнен Адрес  ,   М. Гарата

На 18.02.2020 Г. /08:30 – 12:30 Ч./ –  Краище, Общ. Белица:   Извън Регулацията  Банциг,40,99,42,41, Неуточнен Адрес  57, Седемнадесета  4

На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Елешница, Общ. Разлог:   9-Ти Май  1 19,7,25,9,15,2,10,11,17,5,19,21, Безименна  6,5,8,3, Братя Миладинови  26, Варош  21,25,1,2,27,10,11,3,17,6,9,22,5,4, Васил Бельов  65, Васил Левски  20,18,22,16,13,11, Втора  2, Георги Димитров  66,38,163,18,81,44,85,56,100,59,87,22,70,76,93,65,80,94,144,68,72,60,57,99,91,63,78,55,47,82,67,95,98,27,97,45,84,62,53,49,88,69,79,74,48,46,114,73,83,54,64,42,58,96,50,86,108,90,101,77,40,106,92,75,51, Иван Вазов  1,2,6,5,4,7,12,10, Кокиче  35,29,14,17,4,21,37,2,31,26, Комсомолска  1,11,9, Минно Селище  Църква,Фуражомелка, Младост  27, Рила  2, Трета  2, Четвърта  5,1,2,3,   19

На 18.02.2020 Г. /13:00 – 16:15 Ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  99,8,6,3,4, Гоце Делчев  53,58, Илинден  2,5,3,1,17,16,19,7,9,4,21,11,15,13,6, Македония  2,8, МеХомия  6,10,12,20,5,7,8,4,3,14,16,18, ТелемаХ Илиев  19,13,23,25,Сфетофар,30,15,35,24,31,14,20,28,21,17,16,29,22,18,26,27,11, Цар Иван Шишман  6

На 19.02.2020 Г. /09:30 – 12:30 Ч./ –  Разлог:   15-Ти Септември  7,5-6,15,1,18,16,2,9,12,14,8,17,11,13, Братя Миладинови  10,3,8,2,6,17,15,14,23,4,21,29,5,9,27,19,1,12,18,7,31,11, Възраждане  11,5,1,9,33,27,31,3,25,1 1,13,21,18,17,29,23, Георги С Раковски  17,18,20,14,21,19,16,15,5, Изворите  47,29,27,30,43,14,8,15,45,23,12,34,21,10,35,32,28,24,19,31,41,22,33,16,47а,2,37,4,20,25,9,6,13,18,17, Македония  2,5,4,3,6,8, Неофит Рилски  2,5,6,7,12,4,8,1, Неуточнен Адрес  Център Направление Образование, Отец Паисий  2,3,19,1,12,10,9,14,6,5,7,4,11, Пейо К.Яворов  1,3,7,4,11,2,9,5, Тодор Александров  3,2,1, Тодорица Попова  7,5,14,9а,8,16,10,2,6,9,11,3,13,1

На 19.02.2020 Г. /11:00 – 13:30 Ч./ –  Разлог:   Опълченска  1

На 21.02.2020 Г. /08:30 – 14:30 Ч./ –  Разлог:   ВиХрен  22,7,20,18,24,19,17,5,3, Дунав  3,10,5,19,2,1,6, Занаятчийска  13,42,43,39,31,30,32,9,35,3,50,4,22,33,6,7,12,46,45,11,20,14,47,2,23,25,26,29,5,52,41,34,37,51,38,10,44,28,24,48,54,16,21,19, Изгрев  44,34,38,12,14,24,18,16,30,22,2,6,40,26,8,36,32,20, Изток  99, Искър  65,26,35,53,12,6,16,14,57,31,10,39,59,28,27,45,41,33,30,37,18,47, Марица  1,2,4,3, Стара Планина  8,39,99,33,58,19,21,25,27,31,89,37,29,96,23, Странджа  1,2,3,4, Трети Март  9,8,2,92,10,1, Черна Река  Плевня, Юндола  1,4, Явор  10,12,5,8,7

На 21.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч./ –  Разлог:   Еделвайс  6,1,2, Местност Бел Път  , ОХрид  88,78,67,65,90, Първа  2а,1,2, Рила  26,50,20,31,22,28,30,18, Св.Св.Кирил И Методий  126,128, Черна Река  127,103,94,133,117,80,135,84,90,121,113,129,125,119,111,107,109,106,96,131,86,115,101,102,88,105,92,82,123,100,   ТП Бел Път

Община Сандански

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Джигурово:   10-79  ,   1

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Склаве:   2 -97, Кв.14  , 7-Ми Конгрес  73,24,75,18,67,79,71,77,20, Асен Лагадинов  1, Веселин Бабалеев  30,32,35,37,27,31,36, Гоце Делчев  4,45,39,33,47,35,29,38,32,7,8,30,15,22,43,5,24,23,2,28,27 Фтец Дига Консулт,40,13,18,3,36,10,34,55,27,31,25,44,6,49,9,14,21,41,42,17,11,16,19, Илинден  20,16,27,14,33,18,22,29,31,24, Климент ОХридски  51,36,12,38,21,19,20,50,49,53,34,23,30,15,69,55,35,9,45,59,63,4,42,47,11,18,44,41,24,61,3,1,67,27,25,8,5,29,13,16,22,17,48,39,31,37,40,32,2,28,65,10,14,6,43,7,46, Марица  30,6,3,10,16,28,8,1,14,12, Никола Лазаров  11,14,17,7,9,15,13,10,8, Партизанска  34,43, Пирин  21,20,13,19,12,3,11,23,1,22,18, Соколова Скала  17,16,9,8,6,3,10,12,14,13,18,11,4, Черно Море  16,1,27,14,25,17,4,12,15,10,21,11,6,23,5,7,22,24,9,3,20,8,18,8.

На 17.02.2020 Г. /12:30 – 16:15 Ч./ –  Джигурово:   УПИ VII-381  Фтец Па Солар,   2

На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Плоски:   Ален Мак  14,8,6,5,7,4,2,18,1,3, Бистрица  1, Братя Миладинови  7, Васил Левски  Поща, Георги Бенковски  1, Долна МаХала  10,9,6,20,11,12,7,13,5,1,8, Дружба  7, Иван Козарев  5,15,25,10,17,19,39,37,8,6,3,28,12, Кочо Честименски  1, Лиляна Димитрова  2,12,10,6,14, Местност Валога  ЦеХ, Методи Христов  3,1,2, Мир  42,26,15,27,4,29,1,12,3,38,23,9,37,19,17,21,6,20,13,36,10,24,16,41,14,2,7,18,34,32,5,8, Никола Калъпчиев  31, Никола Парапунов  59, Трети Март  1, УПИ VI Кв.43  , УПИ-VI-389,390  , Хаджи Димитър  5,1,4,3,2,7, Христо Ботев  7,2,3,5,6,1, Цар Самуил  7,2,22,14,6,1,18,9,12,20,5, Явора  14,1,8,12,2,5,17,9,16,7,11,19,15,4

На 18.02.2020 Г. /09:15 – 09:45 Ч.; 09:15 – 13:00 Ч.; 12:30 – 13:00 Ч./ –  Струма:   Местност Полето  Скз Струма,026005,Водна Помпа, Песоците  007025, Полето  , Скалата  012002,   1,2

На 18.02.2020 Г. /09:15 – 09:45 Ч.; 12:30 – 13:00 Ч./ –  Дамяница:   Склавска Река

На 18.02.2020 Г. /09:15 – 09:45 Ч.; 12:30 – 13:00 Ч./ –  Сандански:   Р-Н Индустриална Зона  Трикотажен ЦеХ

На 18.02.2020 Г. /09:15 – 13:00 Ч.; 09:15 – 09:45 Ч.; 12:30 – 13:00 Ч./ –  Лебница:   Местност Горен Герен  ,   2,1

На 18.02.2020 Г. /09:15 – 13:00 Ч.; 09:15 – 09:45 Ч.; 12:30 – 13:00 Ч./ –  Лешница, Общ. Сандански:   Местност Струма  Рибарник С.Лебница МТП Лебница 2

На 18.02.2020 Г. /13:00 – 16:15 Ч./ –  Струма:   Скалата  012002,   2

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Левуново:   019012  М. Лозята, Беласица  8,6,3,7, Георги Сава Раковски  3,7,1, Девети Май  3, Изгрев  4,15,9,8,2,10,5,7,1,3, Йорданка Николова  2,6,16,4,1,12,14,10,3,8, Лозята  , Местност Стопански Двор  Казан, Неуточнен Адрес  ?, Орловец  16,5,21,15,2,17,18,9,20,3,1,13,23,11,22,7,8,10,12,14, Осми Март  3,21,6,18,17,13,5,4,8,11,1,7,19,10,16,14,2,12, Отец Паисий  2,4,1,6,3, Пирин  2,9,11,10,6, Стефан Караджа  18,21,17,8,15,29,10,27,23,11,9,14,13,16,19,7,3,31,5,1,25,6, Чавдарци  26,   1

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Сандански:   Свобода  13

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Враня:   1 Пи 024003

На 19.02.2020 Г. /12:30 – 16:15 Ч./ –  Левуново:   VIII+437, Кв. 40  , Главен Път Е-79  Автобаза, Девети Май  28,8,41,25,10,6,14,33,27,19,30,31,12,16,35,7,23,39,13,17,5,15,9,29,4,24,37,21, Иван Козарев  27,19,29,10,24,26,25,34,22,5,9,18,16,11,17,13,20,4,1,31,15,21,3,7,23,32,33, Илинден  6,3,8,5,4,2, Кирил И Методий  7,1,5,4,2,3,9, Кочо Лютата  4,1 Поща,6,10,3,13,14,7,12,2,16,18,9,11,1, Лавеле  20,24,18,22,4,26,16,5,6,3,9,7,2,1, Никола Вапцаров  8,13,20,1,18,5,9,3,11, Орловец  7, Победа  8,4,2,3, Стефан Караджа  12,2,5,4,37,6,1, Струма  13,16,8,1,6,15,14,10,18,7,12,4, Чавдарци  6,21,28,15,12,14,4,22,36,18,26,30,32,20,16,10,19,34,17, Черно Море  3,13,10,5,2, Шейново  4,5,6,12,7,1, Шипка  1,2,5,6,4,10,   2

На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Сандански:   Георги Скрижовски  6,47,45,7,43,29,2,37,25,23,49,35,27,5,3,41,9,19,61,33,17,13,31,11,8,21,4,15, Ильо Войвода  1,7,5,29,3,30, Свобода  14, Стефан Караджа  27,23,4,6,3,13,16,15,1,21,19,17,9,8,11,12,7,14,5,2,25,10

Община Сатовча

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:30 – 10:15 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Долен, Общ. Сатовча:   1  , М. Банян  Пи-073034  ,   ТП1

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:30 – 10:15 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Долно Дряново:   000181, Местност Реката

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:30 – 10:15 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Плетена:   М. Горна  Сладкарница,Къща,1 Къща,ЦеХ,Медицинска Служба,Къща,Работилница,1,Къща,1 Къща,1,Фурна,1,1 Къща,Къща,Фуражомелка,, Къща,Работилница,Офис,Бар,Читалище,Медицинска Служба,Временно С-Во,2 Къща,Къща,1, М. Долна  Работилница,Джамия,Магазин,Фурна,Работилница,Магазин,Лекарски Кабинет,Офис,Фуражомелка, М. Забърдо  Къща,Работилница,Кафе Аперитив,Магазин,Бар,Офис,Фуражомелка,1,ЦеХ,Магазин,1,Училище,1,1 Къща,Къща, Неуточнен Адрес  Поща,Магазин, Разпът  ,   ТП1,ТП4,ТП3,ТП2

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 09:45 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:30 – 10:15 Ч.; 15:45 – 16:30 Ч./ –  Сатовча:   Местност Стайков Дол  Имот 000635

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:30 – 16:30 Ч./ –  Плетена:   М. Горна  Къща,1 Къща,1,Фурна, М. Долна  Работилница,Магазин, М. Забърдо  1,1 Къща,Къща,   ТП3

На 18.02.2020 Г. /09:00 – 14:30 Ч./ –  Плетена:   М. Горна  1,1 Къща,Къща,Фуражомелка,, Къща,Работилница,Офис,Бар,Читалище,Медицинска Служба,Временно С-Во,2 Къща,Къща,1, М. Долна  Лекарски Кабинет,Офис,Фуражомелка, Неуточнен Адрес  Магазин, Разпът  ,   ТП2

На 18.02.2020 Г. /13:30 – 16:30 Ч./ –  Плетена:   М. Горна  Къща,Работилница,1, М. Забърдо  Магазин,1,Училище,   ТП4

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Вълкосел:   Балтите  , Бачо Киро  12,5,1,6,10,8,1, Бистрица  17,14,13,7,5,1,11,4,2,9,6,15,12,3,10,8, Божур  104,119,103,100,109,105,107,111,113,102,74,84,106,72,6,19,7,10,13,1,14,21,33,5,24,4,18,34,20,23,9,27,15,25,17,84,41,42,26,93,43,89,21,87,65,60,51,59,58,22,75,56,46,61,86,23,63,44,73,91,66,54,85,68,32,70,30, Бр.Миладинови  5,1,2,10,19,3,13,4,6,7, Бузлуджа  57,80,76,95,98,63,82,75,61,93,58,92,47,90,77,60,54,55,73,62,88,85,59,43,87,102,83,81,68,52,49,79,89,69,91,94,74,45,72,96,50,66,100,78,64,18,22,2,7,14,8,20,24,15,1,21,13,4,6,16,5,24,25,37,44,40,28,23,41,27,29,35,26,42,38,50, Васил Левски  4,5,2,15,7,13,16,1,9,3,17,21,21,14,13, Георги С Раковски  4,5,6, Димчо Дебелянов  33,27,31,24,35,29,5,12,17,20,19,2,24,22,6,16,14,15,3,1,4,18,21,9,10,8,7, Еделвайс  8,4,2, Заря  24,22,13,11,16,10,30,14,19,5,7,21,28,17,9,12,26,20,24,8, Здравец  1,3,11,13,6,20,10,17,22,8,14,15,9,12,28,5,7,19, Кокиче  9,2,11,8,4,10,12,3,17,5,13, Лилия  72,131,105,59,57,79,113,66,69,50,133,75,70,49,61,58,12,103,54,51,90,62,60,88,104,80,81,74,77,8,84,64,Магазин,73,55,71,76,53,26,14,19,2,34,21,12,8,16,29,15,6,31,3,25,10,17,24,70,13,9,11,4,45,Кафе,49,Времянка,Детска Градина,42,Магазин,38,36,31,35,37,33,45,43,52,44,41,40,39,42, Людмила Живкова  9,10,4,3,1,6,2,14,19,5,17,15,12,11,7,14,25,20,31,29,30,27,23,28,32, Люляк  20,14,1,13,3,22,14,7,15,8,10,25,9,2,7,6,12,19,13,29,22,16,11,14,20,24,23,3, Места  5,4,2,6,1,3, МиХаил Антонов  9,6,4,3,11, Нерезе  , Неуточнен Адрес  ТП1,МТП 4,ТП3,Поща,Детска Ясла,ТП2, Никола Калъпчиев  5,.3,15,1,2,12,3,5,7, Отец Паисий  2,5,3,1, Прогрес  36,46,48,38,54,24,17,23,25,53,44,21,43,41,51,52,49,40,10,42,15,12,1,4,14,2,13,19,17,16,20,22,18,25,23,33,15, Първи Май  6,8,5,4,2,3,1, Рила  1,2,3,5, Светиката  18,13,5,1,2,3,10,20,16,11,14.,4,15,14,7,9, Стопански Двор  , Хан АспаруХ  18,9,22,15,11,26,17,3,23,19,1,12,7,8,27,5,10,13,24, Христо Ботев  3,5,14,6,12,8,7,2,4,9,1,11,10, Чавдар  2,3,9,4,10,6,5,7, Шипка  23,27,10,34,2,3,21,11,9,12,17,15,32,14,4,16,13,   Лечебница

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Годешево:   509  , Арсо Пандурски  1, Беласица  26,13,7,2,5,16,11,8, Бистрица  2,5,16,4,1,10,8,14,3, Бяло Море  7,2,6,8, Вардар  12,6,5,13,3,14,20,7,11, Гранит  6,17,1,5,7,14,16,3,25,6,8, Граничарска  38,36,54,41,20,46,26,7,22,40,53,42,45,35,44,28,33,51,31,9,13,10,22,29,23,27,2,38,8,16,20,12,25,32,19,18,17,53,11,66,69,73,56,72,65,1,68,79,53,61,39,54.,77,64,78,62,60,39., Драма  1, Кв.16 Парцел 496  , Кокиче  1, Македония  3, Марица  2,1,42,44,44.,18,40,20,32,41,5,6,2,17,7,24,10,30,9,13,8, Места  5,2,11,4,9,1,3,7,1,11,36, Мир  10,2,8,3,6,1,9,3, Неуточнен Адрес  Читалище,Кметство,Поща,ТП1,ТП3,ТП2, Никола Парапунов  40,5,9,7,2.,2,2, Огоста  6,1,8,3,7,4, Одрин  3,8,7, Орела  1, Осми Март  13,51,17,18,9,5,15,20,24,16,22,1, Пирин  18,11,7,17,19,2,3,9,4,12,1,6,21, Предела  1, Рила  2,1,3,2,4, Родопи  11,3,1, Розова Долина  1,2,37,14,16,36,11,9,10,4,7,1,8,20,15,2, Средна Гора  15,4,7,1,12,10,14,16, Стара Планина  12,8,5,14,10,22, УПИ-І, Кв.16, М. Стоп. Двор  ,   ЦеХ

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Жижево:   273  ,   ТП1,Стопански Двор

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Слащен:   Божур  4,2,1,6,8, Вергил Ваклинов  31,22,35,37,39,13,31,7,9,6,1,43,4,41,17,20,23, Габер  11,2,9,1,8,10,4, Георги Бенковски  26,14,17,33,28,38,12,3,23,20,29,40,24,22,2,30,15,40,42,21,13,1,19,3,18,9,17,11,12,8, Георги С. Раковски  22,1,2,3,4,6, Гоце Делчев  39,17,16,13,3,14,19,41,12,10,15,23,21,2,5,4,1,29,31,27,20,22,7,11,25,28,9,1, Демокрация  56,106,45,47,26,14,25,5,13,12,16,11,2,8,1,24,64,52,32,76,3,77,79,54,78,4,74,8,60,51,17,39,22,49,42,33,25,46,35,5,14,16,6,48,84,11,85,71,50,55,2,106,30,75,15,44,21,40,37,31,43,36,70,12,96,23,47,80,73,19,57,41,1,58,53, Димчо Дебелянов  5,24,3,19,4,16,25,6,10,15,8,13,18,7,11,2,1,17,7, Еделвайс  20,28,18,17,14,15,21,4,3,16,6,23,7,2, Здравец  23,8,11,13,25,15,24,19,4,21,16,9,2,1,17,18,3,18, Ивайло  7,15,11,3,4,12,8,5,13,1,2,10,16, Иван Вазов  6,2,7,11,17,13,9,1,15,14,3, Йордан Йовков  2,1,8,4,10,7,3,6,12, Лилия  3,2,14,4,11,9,8,16,10,6,12,19,7,23,22,20,18,5,12,16, М.Развана  , Места  14,20,16,1,12,30,10,21,6,4,5,2,23,106,13,34,7,3,5, Местност Папалев Дол  ЦеХ,Стан, Неуточнен Адрес  ТП1,Помпа За Питейна Вода,ТП3,Тютюнев Склад,Детска Ясла,Поща,ТП2,Сграда Кметство, Освобождение  12,8,1,10,9,19,4,11,2,3,16,14,5,12,8,10,13,6,15, Панайот Волов  5,2, Пейо Яворов  6,4,2, Република  10,16,2,9,8,11,3,5,18,1,4, Римски Мостове  1, Родина  16,6,15,20,31,8,18,10,2,9,3,14,84,11,19,12,14,1, Родопи  3,5,2,7,6,4,1, Свобода  8,6,10,11,2,5,3,12, Стадиона  1,3,7,5, Стопански Двор  Канцеларии,Работилница,Бензиностанция,ЦеХ,1,Склад, Хан Крум  5,1,7, Христо Ботев  1,8,3,20,15,6,2,14,17,18,22,13,12,11,2,1,5, Цар Симеон  27,17,29,28,15,21,19,16,4,4,31,14,12,16,5,3,9,7,13,11,17, Чичова Бърчина  , Шипка  5,4,1,2,3,   Лечебница

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  ТуХовища:   382  ,   Здравна Служба,ТП1,Кметство,ТП2

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 – 10:30 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Фъргово:   189  ,   ТП1,М. &Quot;Оградите-Колиби&Quot; , Пи 02050

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Годешево:   509  , Арсо Пандурски  1, Беласица  26,13,7,2,5,16,11,8, Вардар  12,6,5,13,3,14,20,7,11, Граничарска  31,9,13,10,22,29,23,27,2,38,8,16,20,12,25,32,19,18,17,53,11, Драма  1, Кокиче  1, Македония  3, Места  1,11,36, Мир  6,1,9,3, Неуточнен Адрес  ТП3, Никола Парапунов  2, Одрин  7, Орела  1, Осми Март  1, Пирин  21, Родопи  11,3,1, Розова Долина  14,16,36,11,9,10,4,7,1,8,20,15,2, УПИ-І, Кв.16, М. Стоп. Двор  ,   ЦеХ

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Вълкосел:   Бачо Киро  1, Божур  84,41,42,26,93,43,89,21,87,65,60,51,59,58,22,75,56,46,61,86,23,63,44,73,91,66,54,85,68,32,70, Васил Левски  4,5,2,15,7,13,16,1,9,3,17,21, Димчо Дебелянов  5,12,17,20,19,2,24,22,6,16,14,15,3,1,4,18,21,9,10,8,7, Еделвайс  8,4,2, Здравец  1,3,11,13,6,20,10,17,22,8,14,15,9,12,28,5,7,19, Кокиче  9,2,11,8,4,10,12,3,17,5,13, Лилия  45,Кафе,49,Времянка,Детска Градина,42,Магазин, Людмила Живкова  25,20,31,29,30,27,23,28,32, Люляк  8,10,25,9,2,7,6,12,19,13,29,22,16,11,14,20,24,23,3, МиХаил Антонов  11, Неуточнен Адрес  ТП3,Поща,Детска Ясла, Никола Калъпчиев  .3,15,1,2,12,3,5,7, Прогрес  19,17,16,20,22,18,25,23,33,15, Първи Май  2,3,1, Хан АспаруХ  18, Шипка  27,10,34,2,3,21,11,9,12,17,15,32,14,4,16,13

На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Вълкосел:   Бачо Киро  12,5,1,6,10,8, Бачо Киро  1, Бистрица  17, Божур  104,119,103,100,109,105,107,111,113,102,74,84,106,72, Божур  84,41,42,26,93,43,89,21,87,65,60,51,59,58,22,75,56,46,61,86,23,63,44,73,91,66,54,85,68,32,70, Бр.Миладинови  5,1,2,10,19,3,13,4,6,7, Бузлуджа  57,80,76,95,98,63,82,75,61,93,58,92,47,90,77,60,54,55,73,62,88,85,59,43,87,102,83,81,68,52,49,79,89,69,91,94,74,45,72,96,50,66,100,78,64, Васил Левски  4,5,2,15,7,13,16,1,9,3,17,21, Димчо Дебелянов  33,27,31,24,35,29, Димчо Дебелянов  5,12,17,20,19,2,24,22,6,16,14,15,3,1,4,18,21,9,10,8,7, Еделвайс  8,4,2, Здравец  1,3,11,13,6,20,10,17,22,8,14,15,9,12,28,5,7,19, Кокиче  9,2,11,8,4,10,12,3,17,5,13, Лилия  72,131,105,59,57,79,113,66,69,50,133,75,70,49,61,58,12,103,54,51,90,62,60,88,104,80,81,74,77,8,84,64,Магазин,73,55,71,76,53, Лилия  45,Кафе,49,Времянка,Детска Градина,42,Магазин, Людмила Живкова  25,20,31,29,30,27,23,28,32, Люляк  8,10,25,9,2,7,6,12,19,13,29,22,16,11,14,20,24,23,3, Места  5,4,2,6, МиХаил Антонов  9,6,4,3, МиХаил Антонов  11, Нерезе  , Неуточнен Адрес  ТП1, Неуточнен Адрес  ТП3,Поща,Детска Ясла, Никола Калъпчиев  5, Никола Калъпчиев  .3,15,1,2,12,3,5,7, Прогрес  36,46,48,38,54,24,17,23,25,53,44,21,43,41,51,52,49,40,10,42, Прогрес  19,17,16,20,22,18,25,23,33,15, Първи Май  6,8,5,4, Първи Май  2,3,1, Светиката  18,13,5,1,2,3,10,20,16,11,14.,4,15,14,7,9, Хан АспаруХ  18, Чавдар  2,3,9,4,10,6,5,7, Шипка  23, Шипка  27,10,34,2,3,21,11,9,12,17,15,32,14,4,16,13

Община Симитли

На 17.02.2020 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /08:00 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /08:00 – 16:30 Ч./ –  Градево:   МаХала Марево

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Симитли:   Бор  5,7,4,3,6,9,1, ВиХрен  25,15,17,22,26,28,19а,19,24,32,21,27,23,30,20, Георги Петров  21,5,4,12,6,23,35,19 Жилище,25, Георги Попов  1,2,5,7, Гьорче Петров  21,16,15,30,7,10,33,35,28, Изгрев  4, Илинден  38,14,19,21,2,4,29,8,1,9,6,16,25,11,10,7,31,20,15,17,3,Жилище,18,12,5, Местност Лозенски Андък  , Пазара  Ферма,Услуги, Първи Май  22,24,20,21,19, Р-Н Нова МаХала  12,6,33,Жилище,1,23,9,21,8,31,17,2,3,26,11,13, Родопи  4,2, Сердика  23,43,51, Симитли  Магазин, Славей  14,17,9,8,10,11,16,2,12,1б,15,5,1,4,3,6,7, Трети Март  35,13,Жилище,6,8,26,24,4,21,50,33,12,28,9,34,7,27,14,31,1,29,19,15,5,32,22,18,Кафе,10,36,25,20,16,23,30, УПИ IV-371, Кв.90  , Христо Смирненски  36, Ц.МаХала  2

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Васил Левски  5,11,Зъбол.Кабинет,15,Кафе,9,7,13,1,1 Жилище,3, Витоша  5,1,4,10,3,6, Георги Димитров  Магазин,64,84,58,50,82,68,78,66,42,54,60,42а,40,52,45,36,Магазин За Промишлени Стоки,Магазин,74,46,70,48,62,72,80,44,Бар,44,62а,76, Георги Попов  5, Гоце Делчев  6,1,Склад,4,1 Ъгъла,2,8, Илинден  19, Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли  , Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли  , Надежда  3,11,3,4,42,7,9,13,8,12,6,2,5, Ораново  Оранжерии, Пазара  Магазин,Кафе,Склад,Работилница,Павилион,Зала,Аптека,Ателие За Шивашки Услуги,Сервиз,Магазин, Петно №1, Кв.26а  , Първи Май  4,7,1,8,2,13,18,10,16,16,12,17,5,11,15, Рила  5,8,1,4,3,10,6,2, Симитли  Жилище,Магазин,Ясла,Магазин,Гум,Сладкарница, Симитли  Магазин, Славей  4, Трети Март  5,9,3,7,2,1, Христо Ботев  33,39,37,47,41,Ресторант,43,36 3,47,36,36 6,27 Администрация,31,34а,36 5,Баничарница,5,Магазин,34,6,35,Кафе,45,23, Христо Смирненски  62,54,29,48,33,42,64,50,27,56,60,40,16,36,32,52,46,31,38,35,58, Чайка  18,14,12,2,13,4,1,9,16,3,11,5,10,8,6, Шипка  8,3,4,7,2,6,5,1

На 17.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 19.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Полена:   Вела Пеева  11,26,21,24,30,22,28,15,32,13,17,19,36,34,38, Георги Димитров  57,49,66,61,62,65,63,64,68, Зеленка  2,1, МаХала Ширината  МаХала Ширината, Местност Долна Сушица  , Местност Епрец  , Местност Училището  , Потока  , Руен  7,3,5,1,13, УПИ-Хі-58 Кв.11  , Христо Ботев  17,7,15,1,11,13,9,3,5, Ширините  ,   2

На 18.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 09:00 – 16:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Тросково:   Баров Път  , Местност Ливадище  ,   Скз Тросково

На 18.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 09:00 – 16:30 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Черниче:   Георги Димитров  10, М.СуХата Река  Жилище,Магазин

На 18.02.2020 Г. /09:00 – 10:00 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Васил Левски  Склад, Ливадите  , М.Драката  , М.Дрънкалица  Стопанска Постройка,Жилище,Гараж,Жилище,43,Стопанска Постройка, М.Ливадите  Вила,Жилище,Жилище, Местност Стария Андък  , Симитли  , Стария Андък  , Христо Смирненски  16, Яне Даракчийски  3

На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Васил Левски  Склад, Васил Левски  5,11,Зъбол.Кабинет,15,Кафе,9,7,13,1,1 Жилище,3, Витоша  5,1,4,10,3,6, Георги Димитров  Магазин,64,84,58,50,82,68,78,66,42,54,60,42а,40,52,45,36,Магазин За Промишлени Стоки,Магазин,74,46,70,48,62,72,80,44,Бар,44,62а,76, Георги Попов  5, Гоце Делчев  6,1,Склад,4,1 Ъгъла,2,8, Илинден  19, Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли  , Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли  , Ливадите  , М.Драката  , М.Дрънкалица  Жилище,43,Стопанска Постройка, М.Ливадите  Жилище, Местност Стария Андък  , Надежда  3,11,3,4,42,7,9,13,8,12,6,2,5, Ораново  Оранжерии, Пазара  Магазин,Кафе,Склад,Работилница,Павилион,Зала,Аптека,Ателие За Шивашки Услуги,Сервиз,Магазин, Петно №1, Кв.26а  , Първи Май  4,7,1,8,2,13,18,10,16,16,12,17,5,11,15, Рила  5,8,1,4,3,10,6,2, Симитли  , Симитли  Магазин, Симитли  Жилище,Магазин,Ясла,Магазин,Гум,Сладкарница, Славей  4, Стария Андък  , Трети Март  5,9,3,7,2,1, Христо Ботев  33,39,37,47,41,Ресторант,43,36 3,47,36,36 6,27 Администрация,31,34а,36 5,Баничарница,5,Магазин,34,6,35,Кафе,45,23, Христо Смирненски  16, Христо Смирненски  62,54,29,48,33,42,64,50,27,56,60,40,16,36,32,52,46,31,38,35,58, Чайка  18,14,12,2,13,4,1,9,16,3,11,5,10,8,6, Шипка  8,3,4,7,2,6,5,1, Яне Даракчийски  3

На 18.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч.; 09:00 – 10:00 Ч.; 15:00 – 16:30 Ч./ –  Брестово, Общ. Симитли:   Калугеровец

На 19.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 21.02.2020 Г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Васил Левски  5,11,Зъбол.Кабинет,15,Кафе,9,7,13,1,1 Жилище,3, Витоша  5,1,4,10,3,6, Георги Димитров  Магазин,64,84,58,50,82,68,78,66,42,54,60,42а,40,52,45,36,Магазин За Промишлени Стоки,Магазин,74,46,70,48,62,72,80,44,Бар,44,62а,76, Георги Попов  5, Гоце Делчев  6,1,Склад,4,1 Ъгъла,2,8, Илинден  19, Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли  , Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли  , Надежда  3,11,3,4,42,7,9,13,8,12,6,2,5, Ораново  Оранжерии, Пазара  Магазин,Кафе,Склад,Работилница,Павилион,Зала,Аптека,Ателие За Шивашки Услуги,Сервиз,Магазин, Петно №1, Кв.26а  , Първи Май  4,7,1,8,2,13,18,10,16,16,12,17,5,11,15, Рила  5,8,1,4,3,10,6,2, Симитли  Магазин, Симитли  Жилище,Магазин,Ясла,Магазин,Гум,Сладкарница, Славей  4, Трети Март  5,9,3,7,2,1, Христо Ботев  33,39,37,47,41,Ресторант,43,36 3,47,36,36 6,27 Администрация,31,34а,36 5,Баничарница,5,Магазин,34,6,35,Кафе,45,23, Христо Смирненски  62,54,29,48,33,42,64,50,27,56,60,40,16,36,32,52,46,31,38,35,58, Чайка  18,14,12,2,13,4,1,9,16,3,11,5,10,8,6, Шипка  8,3,4,7,2,6,5,1

Община Струмяни

На 21.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Каменица, Общ. Струмяни

На 20.02.2020 Г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Микрево:   81  , Берово  11,2,5,7,10,9,1,3, Василево  6,3,11,7,8,13,9,1,4,2, Иван Вазов  23, Орфей  14,5,11,15,13,6,17,1,2, Спартак  2,7,9,3,5, Стефан Караджа  43,37,19,4,1,10,29,15,35,31,7,6,33,5,45,39,27,11,3,21,13,25,41,9,18,17,2,8, Трети Март  4

На 20.02.2020 Г. /09:00 – 16:15 Ч./ –  Микрево:   6-Ти Септември  7,5,13,4,2,1, Будутел  2,4,3,6,7,8,10,5, Георги Бенковски  5,7,4,9,3,6,1, Крали Марко  5,3, Кресненско-Разложко Въстание  2,12,5,11,6,9,10,7,4,3, Освобождение  1,3,2,8, Райна Княгиня  10,4,15,2,8,11,5,14,12,9,3,13,16,6,7, Решково  18, Св.Георги  5,14,3,2,4,8,10,1,12,7,6, Св.Паисий Хилендарски  19,15,9,2, Стопански Двор  Жилище,Разсадник,Варово Стопанство,Работилница,ЦеХ, Цар Иван Асен II  1,4,10,7,12,3,8,2,6, Чинара  7, Яне Сандански  1,4,3,6,13

На 20.02.2020 Г. /12:30 – 16:15 Ч./ –  С.Драката

На 21.02.2020 Г. /12:30 – 16:15 Ч./ –  С.Горна Крушица

Община Якоруда

На 19.02.2020 Г. /08:30 – 13:30 Ч./ –  Бел Камен:   Кафе

На 19.02.2020 Г. /11:30 – 15:30 Ч./ –  Бунцево:   1

На 20.02.2020 Г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Юруково:   Местност Камено

 

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно заХранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозаХранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

Свързани новини

Благоевград опустя, всички вкъщи
Млада жена: Не съм сигурна вече кое е по страшното, вируса или неплатените сметки!

vesito

Пророчицата Ванга: 2179 г. идват извънземните

vesito

Отлагат конкурса „Жена на годината на Благоевград”

desi

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.