Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград, обслужвана от „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, за периода 23-27.11.2020 г.

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 23 – 27 ноември  2020 г.,   включително:

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

 

 

 

Област Благоевград

Община Банско

На 25.11.2020 г.  /08:30 – 15:30 ч. / –  Банско:   Василак  21, 4, 20, 16, 23, 8, 22, 2, 19, 17, 3, 12, 5, 18, 13, 1, 9, 14, 6, 10, 25, 11, 29, 15, 7,  Глазне  99,  Дамяница  13, 1, 5, 3, 9, 7, 8, 2, 6, 11,  Иван Бележков  3, 4,  Иконом К.Чучулайн  6, 2, 10, 8, 14, 12, 4,  Лазар Герман  2,  Лазар Томов  10, 8,  Места  16, 14, 12, 7, 20, 13, 15, 2, 10, 6, 1, 3, 22, 11, 18, 8, 9,  Плиска  1,  Предел  3, 8, 5, 1, 4, 2,  Рила  6, 10, 7, 8, 3, 13, 2, 2 1, 5, 4, 9,  Христо Смирненски  4,  Цар Самуил  4,  Цар Симеон  13, 31, 22, 29, 10, 26, 4, 16, 24, 6, 14, 18, 12, Павилион, 8

На 24.11.2020 г.  /08:30 – 15:30 ч. / –  Банско:   Комплекс Иберис

На 24.11.2020 г.  /09:31 – 16:00 ч. / –  Банско:   Местност Кошерината  А, 1, Б, 1, Б

На 24.11.2020 г.  /12:30 – 16:30 ч. / –  Банско:   Грамадето  ,  Местност Кошерината  1,  Найден Геров  3, 30 1, 14 1, 6, 16 1, 12 1, 1,  Полежан  9,  Стражите  4, 2

 

Община Благоевград

На 27.11.2020 г.  /11:01 – 12:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   04279.35.74  ,  Грамада  1, Водна Помпа,  Местност Герено  ,  Местност Чикуто  ,  Местност Чикуто-Ш.16  ,  Местност Чукито  А, 1,  Промишлена Зона  Склад Вр.Стр,     Автоцентър, Склад

На 23.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   Запад  14, 12, 11, 11, 14, 20, 10, 17, 22, 21, 15, 21, 19, 10, 15, 11, 12, 18, 13, Офис, 11, Закусвалня, 12, 10, 19, 16, 13, 20

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Габрово,  Общ. Благоевград:   14204.501.10  ,  Махала Хамбарджийска  ,  Местност Синаница/Реката  ,  Синаница / Реката  ,  Тугулска  ,    Жилище, Къща

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   Александър Стамболийски  36, 29, 31, 41, 34, 44, 47, 43, 31, 39, 55, 53, 46, 48, 33, 50, 28, 51, 45, 38, 49, 46а, 35, 42, 37, 52, 30,  Дойран  15,  Местност Чакалица  Офис,  Орцето  7, 5, 2, 9, 10, 1, 6, 11, 3, 8, 4,  Пазара  Ателие, Павилион, Канцеларии,  Плиска  6, 1, 8, 5, 2, 2а, 10, 4,  Полковник Дрангов  7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11,  Промишлен Пазар  ,  УПИ   XIII-2897,  Кв.102  ,  Хилендар  2,  Чакалица  6, 2, 2а, 2, 4

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. / –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   86.257  ,  Мах. Ваканинци  ,  Мах.Щърбевци  ,  Местност Топузица  ,  Местност Щърбев Рид  ,  Чадарето

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. / –  Мощанец:   Четирка  ,    Къща

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. / –  Покровник:   Покровнишко Шосе  ,  Четирка

На 23.11.2020 г.  /13:00 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   Антон Страшимиров  1,  Грамада  Тото Пункт,  Дунав  7,  Иван Гарванов  7а, 20, 20, 42, 18, 40, 18а, 38, 7, 1, 30, 32, 28, 7б, 24, 5, 36, 44, 20а, 22, 16, 26, 18б,  Кузман Шапкарев  16,  Македония  1,  Малешево  31, 17, 29, 25, 23, 16, 27, 18, 20,  Мир  30, 11, 9, 18, 5, 3,  Осогово  33, 25, 16, 31, 17, 9, 14, 15, 19, 10, 23, 12, 21, 27

На 24.11.2020 г.  /08:30 – 15:30 ч. / –  Благоевград:   Христо Смирненски  12

На 24.11.2020 г.  /09:01 – 10:30 ч. ; 13:01 – 14:00 ч. / –  Благоевград:   Запад  ,  Местност Церовско Дере

На 24.11.2020 г.  /09:01 – 10:30 ч. ; 13:01 – 14:00 ч. / –  Церово,  Общ. Благоевград:   Местност Поището  ,  От Км.366+000 До  Км.366+720  ,  С.Долно Церово

На 25.11.2020 г.  /09:01 – 13:00 ч. / –  Рилци:   000399  ,  XV-273  ,  Амитица  ,  Габеро  ,  Диновица  Имот 023001  ,  Местност Амитица  ,  Местност Габеро  ,  Местност Крушите  ,  Местност Стремата  Местност Топузица  ,  Местност Цонева Межда  ,  ПИ  018013  ,  ПИ  №62699, 00, 238  ,  Рафетица  Рила  10, 4,  Св.Иван Рилски  65,  Стремата  ,  УПИ   II-370,  Кв.28  ,  УПИ   V-38,  Кв.8  ,  УПИ   Х-463,  Кв.6  ,  УПИ   ХIII-261,  Кв.11  ,  УПИ  -ІІІ-63  ,  ХII-262, Кв.11  ,  ХIХ-33,  Кв.7  7,  Хан Аспарух  3,  Цар Иван Асен  8,  Цар Иван Асен II  10,    Жилище,  Жилищна Сграда, 1

На 25.11.2020 г.  /12:01 – 16:30 ч. / –  Българчево:   029023  ,  061033  ,  064018  ,  УПИ   XVII-82,  Кв.9  ,    Жилище

На 26.11.2020 г.  /09:01 – 13:00 ч. / –  Благоевград:   ПИ  №04279.615.264  ,  Св.Св. Кирил И Методий  29, 29, 29, 29, 31, 29, 29, 29

На 27.11.2020 г.  /08:30 – 12:30 ч. / –  Благоевград:   Битоля  ,  Струмско Център  15, Жилище, С/У Бл.13, 11, 9, 16, 15, 7, 14, 10, 9, Гараж, 14, 6, 16, 14, 13

На 27.11.2020 г.  /11:01 – 12:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Българчево:   261  ,  Змиярски Рид  ,  Местност Дългата Нива  ,  Местност Терзийска  ,  Студеното Кладенче  ,    Къща, Жилище, Къща

На 27.11.2020 г.  /11:01 – 12:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Дренково:   Местност Дидката

На 27.11.2020 г.  /11:01 – 12:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Клисура,  Общ. Благоевград:   Гяурска  ,  Лозята  ,  Мах. Гяурска и Мах. Рекарска  ,  Мах.Гяурска  ,  Махала Миладинци  ,  Местност Лозята, Местност Чукаро  ,  Падината  ,    Къща

На 27.11.2020 г.  /11:01 – 12:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Логодаж:   УПИ  -ІV-195 Кв.14  ,  Беров Валог,  Голяма Нива  ,  Махала Савева  ,  Местност Клисурски Мост  ,  Местност Под Къщи  ,  Местност Присоето  ,  С.Логодаж Извън Регулация  ,  Стоилова Кория  ,  УПИ   I-113  ,  УПИ   II-161, Кв.13  ,  УПИ   III-32  ,  УПИ   VII-46,  Кв.6  ,    Къща, Жилище, Къща

На 27.11.2020 г.  /11:01 – 12:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Обел:   Махала Крайковска  ,  Равнище  ,    1, Къща

На 27.11.2020 г.  /11:01 – 12:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Покровник:   Махала Равначка

На 27.11.2020 г.  /11:01 – 12:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Селище,  Общ. Благоевград:   УПИ   VІ-297,  Кв.10  ,  180  ,  382,  Кв. 14  ,  X-381  ,  Андако  ,  Васил Левски  18,  Градевски Рид  ,  Гребовски Рид  ,  Имот VI-59,  Кв.37  ,  Кв.17,  УПИ   VIII-198  ,  Махала Камбитци  ,  Месност Орехите  ,  Местност Беглика  ,  Местност Гребовски Рид  ,  Местност Гуйначки Андък  ,  Местност Гьочковски Андък  ,  Местност Пощека  ,  Местност Селището  ,  Местност Търлите  ,  Местност Юрта  ,  Оралище  ,  Петкова Чука  ,  ПИ №66055.104.555  ,  Под Училището  ,  Път № 106  ,  Селище,  Общ. Благоевград  ,  УПИ   II-140, Кв.15  ,  УПИ   VI-221,  Кв.11  ,  УПИ   VI-343,  Кв.5  ,  УПИ   Х-331002,  331020  ,  Х-327, Кв.1  ,  ХII-409, Кв.18  ,    Ерделска Махала, Къща, Жилищна Сграда, Жилище, Жилище, Помпа За Напояване, Жилище

На 27.11.2020 г.  /11:01 – 16:30 ч. ; 11:01 – 12:00 ч. ; 12:00 – 16:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Зелендол:   293  ,  Валого-Краварник  ,  Местност Валого-Краварник  ,  ПИ № 0077026  ,  УПИ   IV-220, Кв.8  ,  УПИ   XII-201,  Кв.20

На 27.11.2020 г.  /12:30 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   Васил Левски  3,  Даме Груев  20,  Джеймс Баучер  19, 13, 1а, 11, 13, 1, 7, 6, 5, 12, 8, 2, 8, 15, 4, 3, 11, 17, 9, 6, 2,  Крушево  18, 16,  Полковник Димов  3, 21, 4, 4, 3,  Тодор Александров  47, 49, 49

Община Гоце Делчев

На 23.11.2020 г.  /08:30 – 12:30 ч. / –  Буково,  Общ. Гоце Делчев:   УПИ  – ХVІІ-164,  Кв.11  ,  Хvі-246,  Кв.19

На 23.11.2020 г.  /09:30 – 14:30 ч. / –  Лъжница:   Ал.Стамболийски  5,  Васил Левски  1,  Граматиковица  ,  Драва  40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21,  Елена Лефтерова  4, 12, 10, 6, 7, 9, 7а, 8, 5,  Здравец  14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16,  Ивайло  2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а,  Каменика  ,  Никола Вапцаров  59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 20, 22 Б, 20 А, 10,  Никола Калъпчиев  41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 15а, 26, 18, 43, 30, 42, 20, 40, 12, 29, 32, 31, 30 А, 23, 11, 50, 45, 15, 2, 31 А, 17, 7, 16 А, 39 А,  , 24, 5, 35 А,  Никола Парапунов  4, 13, 16, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15,  Опълченска  20,  Патриарх Евтимий  5, 1, 2,  ПИ рин  3,  Прогрес  6,  Стоян Войвода  17, 30, 15

На 24.11.2020 г.  /08:31 – 11:00 ч. / –  Баничан

На 26.11.2020 г.  /14:30 – 16:30 ч. / –  Гоце Делчев:   Беласица  9, 7, 11, 5, 8, 10,  Даме Груев  11,  Дунав  З,  Енос  14,  Завоя На Черна  1,  Казармата  ,  Мидия  8,  Митрополит Иларион  9,  Сливница  13 А, 19, 11, 23, 17, 13, 15, 21, 27,  Стара Планина  Бившия Мно,  Струга  6, 4, 13, 9, 1, 12, 10, 15, 8, 5, 16, 11, 3, 7, 14

Община Гърмен

На 23.11.2020 г.  /12:30 – 15:30 ч. / –  Гърмен:   Извън Регулацията  26, 2, 5

На 23.11.2020 г.  /12:30 – 15:30 ч. / –  Марчево:   047096 По Квс На С. Марчево  М. Пъдарка

На 23.11.2020 г.  /13:30 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Дъбница:   Двадесет И Втора  6, 20, 16, 8, 7, 10, 9, 12, 18,  Двадесет И Девета  3, 7, 2, 4, 5,  Двадесет И Осма  4, 1, 6, 2, 8, 10,  Двадесет И Пета  17,  Двадесет И Първа  1, 3 А, 3, 4, 6,  Двадесет И Трета  12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4,  Двадесет И Шеста  3, 1, 2,  Двадесета  9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1,  Девета  28, 24, 9, 22, 25, 34,  Деветнадесета  8, 5, 7, 4, 2, 3, 9,  Единадесета  8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a,  Кюприжик  ,  Неуточнен Адрес  ,  Осемнадесета  5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 14, 20, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 16, 4, 22,  Пета  4, 38, 5, 28, 14, 13, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 11, 27, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15,  Петнадесета  14, 2, 3, 1, 4,  Първа  7, 15, 8,  Седемнадесета  2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7,  Стопански Двор  Сграда,  Трета  10,  Четвърта  9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 26, 5, 31, 2, 3, 34, 42, 29, 36,  Шеста  20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26,  Шестнадесета  23, 9, 10, 15, 11,    21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32

На 27.11.2020 г.  /09:00 – 13:30 ч. / –  Рибново:   Двадесет И Втора  7а,  Двадесет И Пета  4,  Двадесет И Трета  6,  Дванадесета  1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 11, 19,  Девета  6, 3a, 5, 7a, 4, 3, 7, 8, 9,  Десета  20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 18a, 13, 17, 1, 16,  Единадесета  11, 12, 5, 8, 16, 1, 3, 2, 4,  М. Бърдо  5, 4, 12, 14, 11, 8, 7, 9,  Местност Бърдо  5,  Неуточнен Адрес  ,  Осма  9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 13, 2, 7, 14, 1a, 12, 5, 11a,  Първа  92, 100, 52,  Седма  7, 1, 2, 28,  Тринадесета  23, 10, 11, 36, 20, 15, 18, 1, 16, 9, 38, 40, 7, 26, 21, 22, 30, 34, 17, 6, 2, 13, 19, 5a, 24, 5, 12, 8, 28, 4, 15а, 14, 27, 3, 32, 25,  Четиринадесета  2, 1, 10, 2а, 13, 4, 5, 6, 6a, 8, 17, 3

На 27.11.2020 г.  /12:30 – 16:30 ч. / –  Осиково,  Общ. Гърмен

 

 

Община Кресна

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Влахи:   Вилна Зона Върбите  ,  Върбите  Вилна Сграда, Кв.7, Застройка 9, 17,  Горните Ливади  ,  Грънчарска Скала  ,  Местност Върбите  ,  Синаница  ,  Средни Ливади  Вила,  УПИ   Іі,  Кв.4 – В.З. Въбите

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Долна Градешница:   Извън Регулацията  Жилище,  Неуточнен Адрес

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Кресна:   Върбите  ,  Местност Върбите  ,  Неуточнен Адрес  ТП Синаница 1,  Синаница

Община Петрич

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Георги С.Раковски  27, 16, 12, 15, 20, 23, 21, 14, 13, 17,  Георги Урумов  42, 38, 44, 41, 36, 39, 45, 47, 43, 42, 21, 35, 37, 48, 46,  Д-Р Иван Цветков  7,  Марица  44, 42, 13, 37, 35, 35, 49, 40, 11, 38,  Местност Бухото  Цех,  Местност Неволница  ,  Местност Омондрос  Яромелка,  Нерезлъци  ,  Нерезлъците  ,  Оборище  6,  Папульо  22, 26, 38, 16, 29, 32, 48, 34, 31, 36, 36, 44, 25, 52, 24, 46, 22, 50, 34, 18, 20, 46, 33, 39, 21, 40, 54, 28, 42, 27, 30, 34, 23, Магазин,  Полковник Дрангов  1,  Софрони Врачански  2, 3, 1,  Цар Самуил  5, 8, 9, 8, 7, 8, 7, 8, 5, 7, 7, 9, 7, 8, 5, 6, 6,  Черно Море  5, 9, 7

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Комсомолска  7,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  18,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Прогон  ,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  1,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  13,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  1, 3,  Пейо Яворов  5,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Старчево:   Местност Равнако  ,  Над Селото  ,  С. Старчево,  Общ. Петрич,  УПИ   Ii,  Кв.11  ,  Тафтинка

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Драва  12,  Драва  4, 6, 2, 8,  Искър  12,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  КаПИ тан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 14:00 – 15:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   010024  ,  22-Ри Октомври  26, 24, 24, 4, 9, 5, 1, 2, 12, 10, 8, 6, 11, 6, 3, 7, 9, 14, 22, 18, 20, 16,  Атанас Лютвиев  39, 23, 26, 18, 27, 28, 14, 18, 20, 26, 37, 41, 33, 33, 22, 23, 16, 19, 27, 29, 28, 8, 32, 8, 10, 35, 23, 1, 14, 43, 29, 16, 30, 12, 45, 20, 17, 43, 6, 31, 25, 12, 37, 45, 6, 15, 3, 9, 13, 7, 5, 8, 1, 2, 4,  Бабуна  42, 38, 39, 36, 32, 33, 35, 31, 44, 40, 34, 37, 29,  Битоля  38, 36, 40, 34, 31, 33, 2, 37, 37 2, 35 1, 33, 2, 1, 1, 31 1, 32,  Бъкстон  1, 6,  България  39, 31, 25, 26, 33, 25, 23, 27, 35, 29, 24, 28, 37, 23, 35, 41, 45, 47, 45, 51, 43, 49, 58, 56, 44, 48, 61, 54, 46, 60, 52, 50, 55, 65, 59, 1, 55 3, 3, 32 2, 2, 55, 49, 2, 2, 26, 30 3, 3, 2, 3, 1, 4, 32, 4, 30, 4 2, 2, 1, 55 1, 55 3,  Васил Левски  2, 4, 1, 10, 8, 7, 12, 11, 3, 14, 9, 5, 16,  Вит  6, 2,  Връх Бузлуджа  17, 19, 1, 3, 11, 13, 7, 5, 21,  Връх Китка  19, 13, 11, 17, 15, 10, 10, 3, 1, 14, 22, 20, 3, 16, 2, 9, 5, 8, 7, 11, 12, 12, 18,  Генерал Тодоров  2 Павилион, 2, 2, 1, 6, 4,  Д-Р Асен Златаров  2,  Екзарх Йосиф  20, 22, 33, 2, 6, 7, 10, 18, 6, 14, 4, 8, 16, 12, 17, 23, 15, 17, 6, 11, 21, 19, 3, 20, 1, 9, 5, 7, 13, 4, 25 4, 25, 25, 25, 25 4, 27, 29,  Каймак Чалан  24, 26, 22, 20, 17, 20, 28, 22, 27, 17, 30,  Калабак  37, 37, 37, 45, 45, 37, 22, 33, 26, 14, 26б, 26, 24, 20, 16, 18, 39, 43, 51, 41,  КаПИ тан Джингаров  25,  Кожух  30, 39, 36, 32, 37, 26, 34, 38, 1, 17, 2, 28, 45 1,  Македония  1,  Михаил Вардев  4, 4, 2, 4б,  Никола Вапцаров  22, 31, 24, 6, 4, 14, 29, 10, 5, 2, 11, 19, 7, 23, 1, 17, 16, 5, 25, 20, 18, 26, 21, 12, 9, 13, 15, 27, 2, 2а, 33, 3,  Оборище  4, 3, 5, 1, 3, 7, 6, 2, 7, 8, 8, 7,  Полковник Дрангов  1, 1, 1, 1, 1, 3, 1, 9б, 9, 7, 1, 7, 2, 5, 9, 1, 1,  Пролет  4, 6, 2,  Река Осъм  4, 2,  Рокфелер  ,  Самуилова Крепост  5, 3, 5, 4, 2, 1,  Сандо Китанов  9. Явор, 1, 5, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 9 Явор, 7 Беласица, 1, 7, 2 Тото Пункт, 7, 9, 5,  9 Явор, 3, 11 Лебед, 15, 13 Чайка, 22, 15 ПИ рин, 17,  Стадионска  3, 6, 9, 4, 12, 11, 8, 7, 13, 2, 5, 1, 14, 10,  Стара Планина  1,  Струма  29, 34, 3, 27, 25, 5, 15, 30, 36, 28, 9, 7, 26, 1, 13, 19, 17, 18 4, 14, 14, 3, 16, 4, 4, 3, 1, 6, 12,  УПИ   Ii,  Кв.49,  Идент. 56126.601.8107  ,  Христо Чернопеев  42, 36, 40, 53, 46, 38, 48, 43, 47, 45, 41, 51, 49, 55, 17, 11, 37, 29, 32, 35, 16, 39, 24, 14, 24, 22, 33, 31, 22, 41, 18, 27, 21, 37, 27, 25, 26, 23, 18, 35, 23, 16, 25, 33, 21, 4, 9, 5, 1, 19, 17, 8, 7, 6, 21, 10, 10, 3, 2,  Цар Борис Iii  3, 33, 26, 44, 16, 26, 38, 15, 28, 32, 34, 40, В Градинката Срещу Общината, 36, 34, 34, 30, 42, 38, 30, 30, 32, 24,  Цар Симеон  5, 11, 13, 19, 9, 3, 5, 1, 7, 16,  Червена Скала  26, 28, 22, 23, 20, 21, 29, 24, 19, 23, 27, 25, 22,  Шипка  7, 11, 5, 19, 13, 9,  Янтра  2, 4, 1, 6, 7, 1, 5, 9, 3

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 14:00 – 15:00 ч. / –  Струмешница:   19

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 15:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-ри Октомври  26, 24, 24,  България  1, 55 3, 3, 32 2, 2, 55, 49, 2, 2, 26, 30 3, 3, 2, 3, 1, 4, 32, 4, 30, 4 2, 2, 1, 55 1, 55 3,  Васил Левски  1, 10, 8, 7, 12, 11, 3, 14, 9, 5, 16,  Вит  6, 2,  Екзарх Йосиф  4, 25 4, 25, 25, 25, 25 4, 27, 29,  Калабак  37, 37, 37, 45, 45, 37,  Полковник Дрангов  1,  Цар Симеон  5, 11, 13, 19, 9, 3, 5, 1, 7,  Янтра  2, 4, 1, 6

На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Комсомолска  7,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Прогон  ,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  1,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  13,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Пейо Яворов  5,  Пейо Яворов  1, 3,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  1, 3, 2, 7,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Тополница,  Общ. Петрич:   Гробището

На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Георги С.Раковски  27, 16, 12, 15, 20, 23, 21, 14, 13, 17,  Георги Урумов  42, 38, 44, 41, 36, 39, 45, 47, 43, 42, 21, 35, 37, 48, 46,  Д-Р Иван Цветков  7,  Местност Бухото  Цех,  Местност Неволница  ,  Местност Омондрос  Яромелка,  Нерезлъци  ,  Нерезлъците  ,  Оборище  6,  Полковник Дрангов  1

На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Драва  4, 6, 2, 8,  Драва  12,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Искър  12,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  СкоПИ е  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Дрангово,  Общ. Петрич:   Местност Болницата  ,  Над Селото 23563  ,  Старо Село  ,  УПИ   III,  Кв 15  ,    М.Върбите УПИ   000498, Мебелен Цех

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Капатово:   Местност Шальовица  ,  Местност Шальовица  ,  УПИ   Ii-138,  Кв.25  ,  УПИ   Ii-138,  Кв.25

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Кромидово:   038008  ,  Местност Селището  ,  Под Черквата  ,  Реката  ,  УПИ   Iii-62  ,  УПИ   Iv,  Кв.17

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Кулата:   Местност Гкпп-Кулата  Митница, Терминал Митница

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Марикостиново:   Неуточнен Адрес  Село Тополница

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Митино:   Джаферица  ,  Местност Порой  ,  Шеремет

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Петрич,  Общ. Петрич:   56126.292.4  ,  Бежанка  ,  Местност Козлек  ,  Местност Мерата  Селскостопанска Постройка, Овчарник С Битовка,  Одрин  56, 52, 53, 51, 56, 46, 45, 47, 48, 55, 49, 50, 54,  Полковник Дрангов  1,  Рокфелер  ,  Свети Георги  47, 49, 50, 52, 45, 35, 51, 54,  Свобода  1, 2, 6,  Тумбите ПИ  56126, 44, 109  ,  УПИ   421015

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Ръждак:   56126.453.3  ,  604-222  ,  Белата Чешма  ,  УПИ   V-86,  Кв.20  ,    Жилище, 3

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Генерал Тодоров:   Бащирите  ,  Дебела Дръма  ,  Пътен Възел Ам Струма  ,  УПИ   VIII-33 Ul 18  ,  УПИ   Х1v-33,  Кв.18  ,  1

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Долно Спанчево:   XI-53  ,  Местност Реката

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Кулата:   Антон Попов  53, 35, 48, 27, 20, 34, 26, 28, 47, 42, 35, 32, 37, 49, 7, 39, 40, 41, 55, 33, 38, 51, 30, 53, 18, 20, 24, 45, 22, 36, 43, 23, 35, 29, 58, 17, 31, 9, 14, 11, 10, 12, 67, 13, 27, 5, 15, 23, 16, 7, 18, 3, 2, 8, 21, 6, 19, 4, 38, 24, 80, 68, 4, 56, 59, 67, 73, 62, 72, 61, 60, 50, 37, 71, 44, 70, 58, 46, 66, 64, 39, 48, 52, 57, 76,  Арда  1, 2,  Брегалница  30, 16, 29, 31, 23, 15, 14, 27, 25, 7, 17, 19, 6, 9, 13, 10, 5, 11, 8, 12, 3, 21, 4, 8, 1, 6, 15, 1, 2,  Васил Левски  14, 16, 3, 12, 18, 10, 8, 18, 4, 6, 2,  Водна Кула До Гара Кулата  ,  Връх Китка  14, 6, 16, 1, 7, 14, 9, 10, 2, 5, 8, 12, 3,  Гео Милев  14, 12, 10, 7, 3, 6, 4, 8, 5, 1,  Ел-Тепе  6, 4, 2, 3, 8, 1, 7,  Жп Кулата  ,  Кожух  7, 6, 9, 4, 8, 2, 3, 1, 1, 3,  Кочо Мавродиев  4, 5, 11, 2, 7, 6,  Люле Бургас  7, 2, 1, 6, 5, 3, 10, 4,  Максим Горки  2, 9, 7, 8, 3, 5, 2, 1, 12, 4, 6,  Местност Гкпп-Кулата  Цех, Митница, Магазин Белатур Ад, Офис, Магазин, Фирма, Павилион, Казино, Паркинг, Каравана, Агенция, Пункт, Канцеларии, Склад, Ресторант, Базар, Бюро, Кантар, Каравана, Помпа,  Местност Кавако  Магазин,  Неуточнен Адрес  Усилвател Бац, 1 Гкпп, Усилвател Бац,  Отец Паисй  16, 10, 3, 18, 1, 12, 14, 6, 8, 4,  Петко Р.Славейков  23, 38, 48, 36, 44, 42, 46, 29, 7, 9, 30, 34, 25, 22, 11, 15, 21, 12, 27, 16, 2, 26, 4, 3, 20, 6, 18, 8, 24, 19, 5, 28,  Плевен  24, 2, 28, 30, 32, 10, 22, 6, 14, 3, 12, 24, 20, 21, 26, 4, 1, 8, 2,  Рила  1, 8, 11, 7, 9, 3, 2,  Стефан Караджа  1, 3, 2, 6, 4, 8, 11, 14, 7, 12, 5, 10,  УПИ   Ii  ,  Хр.Чернопеев  2, 1, 2,  Цанко Церковски  3, 1, 5, 4, 6,  Цар Калоян  2, 3, 1, 4, Поща,  Чаталджа  6, 4, 2, 5,  Черни Черници  ,  Яне Сандански  10, 4, 5, 3, 8, 1, 12, 9, 14, 6,  Янтра  2, 4, 1, 8, 6, 7, 5,    5

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Кърналово:   Дечев Бунар  ,  Змиярнико  Път 108,  Капанлъко  ,  Местност Дабето  Фабрика,  Местност Ливадите  Автосервиз,  Местност Острово  Помпа,  Местност Побиен Камък  Помпа,  Местност Порой  ,  Местност Фабриката  Цех,  Петко Р.Славейков  2

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Марикостиново:   1-141  ,  I-090033.090027.090026.090025  ,  Асен Златаров  24, 32, 23, 33, 31, 38, 22, 35, 34, 40, 37, 29, 30, 25, 21, 27, 21, 36, 43, 1, 11, 16, 14, 6, 5, 2, 4, 12, 9, 7, 1, 15, 18, 13, 3, 11, 8, 10, 17, 19,  Братя Миладинови  25, 26, 5, 15, 6, 10, 24, 12, 4, 8, 18, 9, 1, 16, 26, 2, 3, 7, 20, 22, 44, 35, 30, 41, 19, 26, 47, 17, 38, 43, 25, 46, 37, 31, 27, 32, 48, 51, 42, 21,  Бузлуджа  1, 6, 4, 10, 5, 3, 12, 8,  Бяло Море  2,  Васил Коларов  4, 18, 17, 15, 6, 11, 2, 7, 13, 1, 3, 20, 22, 16, 10, 26, 32, 28, 23, 24, 34, 38, 30, 15,  Вела Пеева  32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 28, 9, 42, 1, 38, 34, 44, 46, 30, 23, 7, 17, 5, 36, 13, 19, 60, 48, 50, 27, 25, 64, 66, 58, 54, 56,  Генерал Гурко  4, 6, 10, 8, 2, 9, 5, 18, 13, 14, 16, 22, 10,  Георги Раковски  7, 1, 2, 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10,  Главен Път Е-79  1 Фтец Мантар Енерджи,  Горничето  ,  Димитър Благоев  4, 2, 5, 3, 7, 13, 9, 11, 8, 13,  Димо Хаджидимов  3, 6, 8, 2, 5, 1, 7, 11, 9, 10,  Долен Засек  Склад За Строителни Материали,  Драва  2, 1, 6, 3, 4,  Екзарх Йосиф  41, 49, 37, 33, 10, 6, 35, 39, 4, 8, 25, 23, 2, 31, 18, 16, 12, 20, 22, 11, 17, 2, 15, 19, 5, 21,  Заводска  2, 1,  Засеко  ,  Иван Вазов  14, 11, 18, 4, 23, 20, 7, 6, 24, 26, 12, 10, 25, 8, 3, 5, 17, 9, 13, 16, 15, 2, 10, 21, 1,  Извън Регулация  ,  Карл Маркс  2, 22, 9, 12, 16, 5, 10, 14, 18, 8, 6, 24, 1, 4, 11, 7, 13, 3, 20,  М.Хано  ,  Марикостенски Бани  Ферма, Цех, ТП, Хотел, 2,  Марица  6, 48, 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 65, 30, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, 33, 4, 19, 6, 16, 37, 31, 11, 35, 1, 5, 29, 7, 27, 25, 8, 3, 17, 21, 13, 32, 12, 9, 18, 23, 2,  Местност Аджобица-Чалията  Бензиностанция,  Местност Банско Бърдо  Павилион,  Местност Бонаро  Бетонов Център,  Местност Високия Рид  Склад,  Местност Горничето  Цех,  Местност Корията  Врем.С-Во,  Местност Лозарски Андък  Свинарник,  Местност Падарка  Свинарник, Казан,  Местност Хано  000584,  Местонст Среден Път  Таверна,  Москва  3, 4,  Неуточнен Адрес  Поща, Извън Селото, Извън Селото,  Отец Пайсий  15, 2, 10, 1, 17, 11, 12, 2, 9, 7, 5, 13, 21, 19, 4, 8, 3,  Петър Берон  2, 4, 1,  Петър Стефанов  2, 11, 7, 19, 12, 10, 15, 17, 3, 4, 5, 13, 9,  ПИ рин  4, 2, 5, 6, 14,  Пътен Възел Ам Струма  ,  Свобода  5, 4, 3, 9,  Стадион  ,  Струма  13, 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5,  УПИ   I-216  ,  Христо Смирненски  8, 14, 2, 5, 26, 10, 7, 24,  Черно Море  15, 12, 14, 6, 11, 9, 2, 20, 18, 16, 7, 3, 5, 1, 4, 10,  Янтра  1, 3,    2, Закуски, Дискотека, Магазин, Тото Пункт

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Марино Поле,  Общ. Петрич:   Извън Регулация  ,  Местност Вадата

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Баболи  ,  Братя Миладинови  1,  Георги Бенковски  ,  Долна Джумая  9,  Местност Караач-Дамяница  Метан Станция, МТП,  Местност Кумли  Магазин За Строит.Материали, Автосервиз, Временно Строителство, Авторемонтна Работилница,  Местност Мерата  ТП, Временно Строителство,  Местност Неволница  ,  Местност Под Гарата  Автоработилница,  Под Гарата  ,  Стопански Двор

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Рупите:   Александър Буйнов  6, 30, 27, 10, 20, 2, 8, 33, 12, 31, 35, 13, 7, 14, 1, 19, 9, 4, 18, 16, 25, 17, 24, 3, 5, 11,  Беласица  1, 18, 20, 10, 14, 4, 12, 16,  Бяло Море  3, 5, 4, 2, 7, 11, 8, 10,  Васил Левски  3, 25, 15, 14, 19, 9, 6, 21, 5, 1, 10, 11, 13, 2, 12, 4, 20, 23,  Георги Бенковски  15, 9, 16, 21, 5, 2, 6, 14, 20, 18, 11, 10, 13, 17, 24, 4, 25, 19, 23,  Гоце Делчев  10, 12, 18, 2, 22, 21, 3, 15, 6, 19, 5, 1, 20, 7, 11, 9, 17, 13,  Извън Регулацията  1, 1, 2, 1,  Илинден  13, 9, 21, 3, 12, 14, 5, 7, 4, 10, 6, 8, 20, 1, 11, 23, 2,  Кирил И Методий  25, 30, 15, 16, 10, 8, 24, 5, 7, 3, 4, 21, 6, 9, 18, 2, 13,  Кожух  1, 6, 3, 7, 9, 5,  Любен Каравелов  32, 35, 26, 24, 16, 7, 13, 3, 12, 20, 14, 34, 28, 22, 18, 30, 33, 6, 4, 11, 10, 35, 18,  Маркова Скала  9, 7, 2, 3, 6, 4,  Маршал Толбухин  1, 2, 8, 29, 3, 25, 1, 17, 7, 2, 21, 11, 5, 27, 13, 9, 10, 15, 6, 23, 19, 12, 17, 9,  Местнос Рупите  Вила, Църква, Баня, Почив.Станция, Павилион,  Местност Корията  Помпа, Помпа,  Местност Мерата  ,  Местност Пинговица  Помпа, Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Нива,  Местност Свети Атанас  ,  Местност Средно Поле  Помпа, Помпа За Поливане, Цех, Помпа,  Местност Тафтино  ПИ  000301, Дом, Цех за Произв. На Плодови и Зе,  Местност Тухларка  Оранжерия, Помпа,  Москва  4, 11, 5, 6, 2, 9, 1, 13, 23, 21, 3, 19, 18, 10, 8,  Неуточнен Адрес  Приемник Бац, Поща,  Никола Вапцаров  7, 8, 5, 17, 14, 22, 2, 7, 1, 3, 15,  Осми Март  1, 6, 2, 5, 7, 3, 1, 4, 8,  Осогово  10, 5, 3, 4, 6, 1, 8, 7, 2, 1,  Петра  1, 9, 15, 11, 17,  Пирин  4, 1, 2, 5, 15, 9, 3, 7, 21, 19, 13, 17,  Промишлена Зона  ,  Свети Атанас  ,  Софрони Врачански  17, 1, 13, 23, 25, 22, 27, 23, 6, 16, 8, 14, 4, 18, 7, 2, 3, 10, 1,  Софроний Врачански  21, 8, 9,  Стопански Двор  ТП, Цех,  Тафтино  ,  Тракия  9, 2, 1, 14, 10, 6, 13, 5, 7, 8, 3,  УПИ   XI-29, Кв.4  ,  УПИ   ІІІ-131, Кв.7  ,  Хр.Ботев  37, 22, 35, 51, 39, 41, 33, 20, 23, 24, 45, 47, 31, 29, 43, 49, 27, 1, 16, 10, 2, 7, 15, 14, 25, 11, 8, 19, 27, 5, 13, 23, 9, 21, 6, 17, 3

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Чучулигово:   000242,  Стопански Двор  ,  Голяма Нива -Кавако  ,  Градините  ,  Капсиди  ,  Местност Янкулица  ,  Трънката  ,  УПИ   4 и ПИ  014012,  М. Градините  ,  УПИ   I-111 Кв.20  ,    Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите, 22, Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите

На 25.11.2020 г.  /09:00 – 11:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Георги Урумов  12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34,  Ильо Войвода  13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17,  Местност Бухото  Цех, Жилище, Цех,  Огражден  8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7,  Охрид  24,  Пейо Яворов  22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 19, 13,  Петър Берон  14, 15, 14,  Полковник Дрангов  1, 10,  Свети Климент Охридски  5, 9, 7, 11, 8, 6, 10,  Тодор Александров  8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23

На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  7,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  ,  Местност Прогон  Цех,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  1,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Осогово  13,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  5,  Пейо Яворов  1, 3,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  1, 3, 2, 7,  Прогон  ,  Саманлък  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  12,  Драва  4, 6, 2, 8,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Искър  12,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9

На 25.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 12:00 – 13:00 ч. / –  Гюргево:   2

На 25.11.2020 г.  /11:00 – 14:00 ч. / –  Марикостиново:   Братя Миладинови  44, 35, 30, 41, 19, 26, 47, 17, 38, 43, 25, 46, 37, 31, 27, 32, 48, 51, 42, 21,  Васил Коларов  26, 32, 28, 23, 24, 34, 38, 30, 15,  Вела Пеева  60, 48, 50, 27, 25, 64, 66, 58, 54, 56,  Драва  6, 3, 4

На 25.11.2020 г.  /14:00 – 16:00 ч. / –  Коларово,  Общ. Петрич:   Беласица  14, 12, 27, 19, 21, 17, 2, 23, 5, 4, 7, 16, 11, 15, 8, 10, 1, 25, 3, 13, 9, 20, 6,  Вела Пеева  18, 3, 5, 1, 2, 10, 22, 9, 20, 7, 4, 6,  Възраждане  7, 8, 6, 10,  Двадесет И Трети Септември  4, 6, 10, 2,  Драва  2, 12, 13, 7, 8, 11, 6, 3, 4,  Неуточнен Адрес  Усилвател Бац,  Никола Парапунов  2, 11, 4, 9, 5, 3, 10, 7, 6, 1,  Отец Паисий  1, 5, 3, 7,  Пейо Яворов  11,  Песоко  ,  Петър Берон  14, 17, 7, 8, 15, 1, 11, 2, 5, 18, 4, 6, 10, 12, 16, 3, 19, 9, 13,  Победа  1,  Първи Май  8, 3, 2, 6, 1, 4,  Раковски  12, 1, 21, 2, 10, 8, 6, 7, 4, 13, 19, 14,  С. Коларово,  М. Песоко  ,  С.Коларово УПИ   Vi-432 Кв 48  ,  Салют  6, 2,  Самуилова Кпепост  3, 1,  Симеон Кавракиров  1, 4, 8, 6, 2, 14, 12, 10,  УПИ   I  Ul 4  ,  Христо Смирненски  4, 10, 6, 1, 2,  Цар Борис 1-ви  11, 8, 1, 2, 4, 9, 5, 3, 12, 7,  Цар Самуил  13, 20, 1, 5, 2, 4, 10, 22, 11, 6, 9, 8, 18, 3, 7

На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Чучулигово:   Градините  ,  Капсиди  ,    Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите

На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  7,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  ,  Местност Прогон  Цех,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Освобождение  1,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  13,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Пейо Яворов  5,  Пейо Яворов  1, 3,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Прогон  Саманлък  ,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  4, 6, 2, 8,  Драва  12,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Искър  12,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  СкоПИ е  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9

На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  7,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Прогон  ,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Освобождение  1,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  13,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  1, 3,  Пейо Яворов  5,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  4, 6, 2, 8,  Драва  12,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Искър  12,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  КаПИ тан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  СкоПИ е  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис Iii  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9

На 27.11.2020 г.  /13:00 – 14:00 ч. / –  Ново Кономлади:   Карабатак

Община Разлог

На 23.11.2020 г.  /08:30 – 14:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /10:31 – 13:30 ч. / –  Разлог:   61813.808.178  Бетоловото  130,  Местност Кукурево  С, С, Д, В, 3, Д, А, А

На 23.11.2020 г.  /10:31 – 14:00 ч. / –  Разлог:   Опълченска  1

На 23.11.2020 г.  /12:30 – 16:30 ч. / –  Разлог:   Еделвайс  6, 1, 2,  Местност Бел Път  ,  Охрид  88, 78, 67, 65, 90,  Първа  2а, 1, 2,  Рила  26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18,  Св.Св.Кирил И Методий  126, 128,  УПИ   XIII Кв.5  ,  Черна Река  127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 113, 121, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 102, 115, 101, 88, 105, 92, 82, 123, 100,    ТП Бел Път

На 24.11.2020 г.  /10:16 – 12:30 ч. / –  Бачево:   23-Ти Септември  10, 2, 12, 5, 18, 16, 1, 14, 7, 6, 8, 11, 15, 13, 9, 4,  Александър Стамболийски  8, 2, 3, 21, 43, 19, 47, 41, 6, 10, 23, 99, 13, 11, 15, 16, 59, 27, 26, 5, 4, 12, 31, 57, 28, 63, 45, 53, 40, 35, 30, 61, 9, 37, 25, 20, 22, 55, 32, 29, 1, 39, 7, 33, 51, 14,  Васил Левски  13, 18,  Георги Димитров  46, 42, 74, 38, 50, 1, 76, 47, 31, 68, 35, 44, 70, 49, 67, 23, 28, 61, 48, 16, 78, 14, 41, 39, 55, 64, 51, 33, 37, 72, 54, 36, 30, 66, 57, 59, 69, 45, 63, 56, 52, 84, 58, 86, 60,  Гоце Делчев  1,  Димитър Благоев  18, 1,  Димо Хаджидимов  3,  Захари Стоянов  2,  Иван Вазов  1,  Кирил И Методи  2, 3,  Людмила Живкова  16, 24, 10, 23, 25, 1, 14, 11, 2, 22, 9, 5, 20, 26, 27, 17, 7, 4, 21, 13, 29, 12, 18,  Неуточнен Адрес  Цдг, Детска Ясла, Поща,  Оборище  22, 5, 2, 13, 21, 18, 38, 15, 20, 79, 4, 17, 31, 26, 11, 6, 36, 19, 14, 29, 27, 8, 88,  Партизанска  6, 9,  Пенчо Славейков  3, 6, 4, 2, 9, 8, 5, 7, 1,  ПИ рин  7, 2, 1, 4, 9, 11, 3, 8,  Рила  29, 25, 33, 34,  Тодор Каблешков  9, 10, 6, 2, 5, 3, 1, 4,  Тримата Ятака  2, 18, 11, 14, 12, 16, 6, 3, 20, 4, 9, 22, 5,    5

На 24.11.2020 г.  /10:16 – 12:30 ч. / –  Разлог:   Черна Река  165

На 26.11.2020 г.  /08:30 – 15:30 ч. / –  Баня,  Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев  2, 15, 12, 18, 13, 14, 17, 8, 11, 21, 9, 10, 16, 4,  Баненска Буна  33, 24, 5, 27, 17, 9, 31, 11, 30, 2, 20, 14, 25, 1, 16, 10, 37, 47, 19, 29, 12, 7, 35, 22, 15, 3,  Двадесет И Девета  4, 10, 29, 12, 8, 6, 9,  Двадесет И Пета  1, 30, 36, 15, 5, 28, 38, 2, 11, 34, 19, 9, 12, 14, 3, 6, 7, 22, 26, 24, 13, 16, 10, 99, 20, 8, 18,  Двадесет И Първа  8, 3, 1, 2,  Двадесет И Седма  32, 58,  Двадесет И Четвърта  1, 16, 2, 3, 5, 4, 10,  Двадесет И Шеста  8,  Двадесета  1, 2,  Деветнадесета  32,  Извън Регулацията  99,  Неофит Рилски  1,  Неуточнен Адрес  Поща,  Осемнадесета  18,  Пета  10, 24, 14, 32, 26, 30, 16, 6, 12, 2, 20, 5,  Първа  1,  Трета  17, 22, 11, 26, 20, 16, 21, 23, 14, 13, 19, 18, 9,  Тридесет И Първа  1,  Тридесета  10,  Тринадесета  23, 10, 22, 21, 13, 25, 9, 17,  Четвърта  15, 13, 11, 17, 9, 19, 3,  Шафле Дере  15,  Шеста  13, 6, 4, 2, 1, 15, 33, 8, 9, 5,  Шестнадесета  4,    От ТП Детска Градина, ТП Банята

На 26.11.2020 г.  /10:31 – 13:30 ч. / –  Разлог:   Местност Извора  1

На 26.11.2020 г.  /12:30 – 16:30 ч. / –  Разлог:   Гоце Делчев  100, 26, 55, 56,  ПИ  №61813.764.14,  Кв.136  ,  УПИ   I Кв.136

 

Община Сандански

На 23.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/   На 25.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 26.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 27.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. / –  Вихрен

На 23.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/   На 25.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 26.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 27.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. / –  Лиляново:   000771  ,  Местност Попи на Лъка  Вила,  Местност Туричка Черква  Вила,  Полатица  ,  Попина Лъка  Вила, ПИ  000640, Вила,  Попина Лъка – Лещака  Вила,  ПоПИ на Лъка-Лещака  Вила,  Стожа  ,  Туричка Черква  Вила,  УПИ   VII-32 Кв.3

На 23.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/   На 25.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 26.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 27.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. / –  Поленица:   Димитър Благоев  2,  Изгрев  16,  Петър Берон  1,  Стопанска  3

На 23.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/   На 25.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 26.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 27.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. / –  Сандански:   Александър Буйнов  19, 5, 13, 8, 19, 15,  Ангел Ташков  1, 3,  Асен Златаров  3, 8,  Асен Хадживасилев  11, 1, 19, 5,  Баба Тонка  17,  Банска  7,  Бачо Киро  10, 9,  Башлийца  12, 5, 1, 6, 10,  Беласица  5, 16,  Берово  2, 1,  Бистрица  15, 12, 21,  Божин Димов  5, 4,  Борис Сарафов  10,  Братя Миладинови  5,  България  2, 10, 7, 5,  Вардар  5 Вила Т11-П4, 4,  Васил Кънчев  9, 6, 12, 4, 10, 14,  Васил Левски  10,  Вихрен  20, 2, 16, 18, 14, 3, 23, 2, 21,  Воден  20, 7, 3, 16,  Връх Елен  3, 1,  Генерал Гурко  10,  Гео Милев  4, 10, 10, 6,  Георги Бенковски  1, 19,  Георги Казепов  21, 16, 18, 14, 32, 28, 5, 36, 14, 3,  Георги С Раковски  2, 6, 4,  Георги Скрижовски  15, 2, 13, 15, 15, 6, 13,  Горно Броди  13, 10, 5, 11,  Гоце Делчев  31, 38, 33, 17, 29, 41, 12,  Григор Пърличев  2,  Даскал Козарев  14, 8, 15, 17, 13, 10, 14, 13,  Деспод Слав  1, 8,  Димитър Икономов  3,  Димитър Попгеоргиев  15, 7,  Димитър Талев  4,  Димо Хаджидимов  3, 14,  Еделвайс  14, Вила,  Емануил Воскидович  1, 10,  Захари Стоянов  3, 10, 12,  Иларион Макариополски  8,  Илинден  29, 26, 25, 9, 33, 20, 5, 7, 2,  Ильо Войвода  6,  Индже Войвода  4,  Княз Александър Батенберг  1, 3,  Княз Борис I  11, 1, 4,  Кожух  3, 3, 17,  Кочо Чистименски  8, 12, 16, 2, 16, 26,  Крайречна  20, З, 16, 8 Кла-Т5-П6, 4, 12, 10,  Крушево  19,  Лагадина  12,  Любен Каравелов  1,  Македония  35, 51, 48, 17, 15, 67, 18, 44, 9, 51, 25,  Малашевска  1, 5,  Мара Бунева  2, 18,  Мелник  8, 3, 18, 16,  Места  10, 26, 8, 4,  Местност 10-Ти Километър  Вила, Вила, Почивно Оздравитела Станция, Вила,  Местност Беговица  Хижа,  Местност Мозговица  Вила, Вила,  Местност Попина Лъка  Жилище, Хотел ПоПИ на Лъка, 1, 7 Клб-Т1-3, Хижа, Обект, Вила, Станция, Вила, Жилище, Жилище, Вила, Вила, Жилище, Вила,  Местност Тремошница  Вила, Жилище, Кариера,  Местност Туричка Черква  7, Хотел, Жилище, 28, Вила, Вила,  Местност Хано  Магазин Строителни Материали, Жилище,  Местност Четвърти Километър  Бар, Времянка,  Местност Чинар Куши  УПИ   000781,  Метсност 4-Ти Километър  Обект,  Надежда  24, 16, 32,  Неуточнен Адрес  3,  Никола Вапцаров  39, 43, 47, 41, 21, 39, 45, 31, 19,  Никола Карев  3,  Огражден  8, 2, 10,  Одрин  10, 9, 16, 10, 2,  Опълченска  1,  Осми Март  5, 13, 6,  Отец Паисий  5 Вила, 3, 1,  Панайот Волов  12,  Пейо К.Яворов  10, 12, 8,  Перун  10, 7, 4, 7,  Перущица  4,  Петър Берон  2, 14, 3, 6, 1, 14,  Петър Сарафов  6,  ПИ рин  165, 160, 85, 173, 10, 128, 44, 34, 134, 7, 29, 153, 151, 43, 47, 161, 68, 92, 39, 19, 54, 11, 78, 9, 90, 48, 37, 28, 107, 56, 30, 137, 39, 65,  Първи Май  9, 18, 10, 15, 22, 9, 53, 74, 1,  Р-Н Главен Път Е-79  Предприятие, 1,  Р-Н Пътно Управление  Офис,  Р-Н Пътя На Хидрострой  55,  Радецки  6,  Райна Княгиня  2,  Реката  ,  Родопа  3,  Роженски Манастир  6,  Св.Св. Кирил И Методи  31, 23, 17, 33, 19, 24, 29, 30, 1, 33, 41, 42, 45,  Св.Св.Козма И Дамян  64, 6, 52, 51, 2, 46, 38, 41, 18, 45, 56, 32, 13, 20,  Свети Врач  24, 9, 5, 18, 10,  Свети Георги  5, 20,  Свобода  34, 14, 29, 26, 27, 31, 45, 11, 47, 49, 28, 45, 15, 49, 12, 18, 31, 4, 23, 26,  Сердика  8,  Серес  10, 20, 14, 6, 5, 1, 13, 11,  Синаница  23, 13, 12, 4,  Сирма Войвода  12,  СкоПИ е  5, 16, 20, 1, 17, 4, 11, 3, 15, 3,  Славчо Ковачев  1,  Славянка  6, 12,  Соколова Скала  16, 4, 17, 13, 9,  Солидарност  3, 3 133,  Солунска  8, 14, 37, 17, 31, 6, 12, 37, 16, 17, 7,  Спартак  2, 20 П-6, 22, 9, 10, 30, 13, 4, 8, 10, 17, 20, 10, 29, 14, 10, 12, 4, 16,  Станке Димитров  3, 4, 7, 3,  Стефан Карчев  15,  Стефан Стамболов  9, 39, 39, 3, 30, 33, 52,  Стою Хаджиев  2,  Струга  10, 3, 12, 1,  Струма  10, 6, 10, 3,  Таската Серски  1, 7,  Тодор Паница  4,  Хаджи Димитър  5, 7,  Хан Аспарух  3, 2, 1,  Христо Ботев  31, 25, 29,  Христо Смирненски  4, 10, 1, 14,  Цар Иван Асен  8, 2, 8,  Цар Иван Шишман  4,  Цар Самуил  7, 24, 8, 2,  Цар Симеон  18,  Чудомир Кантарджиев  44, 41, 33, 38, 4, 28, 29, 19, 8,  Шар Планина  4,  Шейново  2,  Шипка  2,  Юрий Гагарин  20, 12, 16, 14,  Яне Сандански  4, 1, 7, 41,    М.Влаховиц

На 23.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Сандански:   Александър Буйнов  19, 5, 13, 8, 19, 15,  Ангел Ташков  1, 3,  Асен Златаров  3, 8,  Асен Хадживасилев  19, 5, 1,  Баба Тонка  17,  Банска  7,  Бачо Киро  10, 9,  Башлийца  12, 5, 1, 6, 10,  Беласица  5, 16,  Берово  2, 1,  Бистрица  15, 12, 21,  Божин Димов  5, 4,  Борис Сарафов  10,  Братя Миладинови  5,  България  2, 10, 7, 5,  Вардар  5 Вила Т11-П4, 4,  Васил Кънчев  9, 6, 12, 4, 10, 14,  Васил Левски  10,  Вихрен  20, 2, 16, 18, 14, 3, 23, 2, 21,  Воден  20, 7, 3, 16,  Връх Елен  3, 1,  Генерал Гурко  10,  Гео Милев  4, 10, 10, 6,  Георги Бенковски  1, 19,  Георги Казепов  21, 16, 18, 14, 32, 28, 5, 36, 14, 3,  Георги С Раковски  2, 6, 4,  Георги Скрижовски  15, 2, 13, 15, 15, 6, 13,  Горно Броди  13, 10, 5, 11,  Гоце Делчев  31, 38, 33, 17, 29, 41, 12,  Григор Пърличев  2,  Даскал Козарев  14, 8, 15, 17, 13, 10, 14, 13,  Деспод Слав  1, 8,  Димитър Икономов  3,  Димитър Попгеоргиев  15, 7,  Димитър Талев  4,  Димо Хаджидимов  3, 14,  Еделвайс  14, Вила,  Емануил Воскидович  1, 10,  Захари Стоянов  3, 10, 12,  Иларион Макариополски  8,  Илинден  29, 26, 25, 9, 33, 20, 5, 7, 2,  Ильо Войвода  6,  Индже Войвода  4,  Княз Александър Батенберг  1, 3,  Княз Борис I  11, 1, 4,  Кожух  3, 3, 17,  Кочо Чистименски  8, 12, 16, 2, 16, 26,  Крайречна  20, З, 16, 8 Кла-Т5-П6, 4, 12, 10,  Крушево  19,  Лагадина  12,  Любен Каравелов  1,  Македония  35, 51, 48, 17, 15, 67, 18, 44, 9, 51, 25,  Малашевска  1, 5,  Мара Бунева  2, 18,  Мелник  8, 3, 18, 16,  Места  10, 26, 8, 4,  Местност 10-Ти Километър  Вила, Вила, Почивно Оздравитела Станция, Вила,  Местност Беговица  Хижа,  Местност Мозговица  Вила, Вила,  Местност Попина Лъка  Жилище, Хотел Попина Лъка, 1, 7 Клб-Т1-3, Хижа, Обект, Вила, Станция, Вила, Жилище, Жилище, Вила, Вила, Жилище, Вила,  Местност Тремошница  Вила, Жилище, Кариера,  Местност Туричка Черква  7, Хотел, Жилище, 28, Вила, Вила,  Местност Четвърти Километър  Бар, Времянка,  Местност Чинар Куши  УПИ   000781,  Метсност 4-Ти Километър  Обект,  Надежда  24, 16, 32,  Неуточнен Адрес  3,  Никола Вапцаров  39, 43, 47, 41, 21, 39, 45, 31, 19,  Никола Карев  3,  Огражден  8, 2, 10,  Одрин  10, 9, 16, 10, 2,  Опълченска  1,  Осми Март  5, 13, 6,  Отец Паисий  5 Вила, 3, 1,  Панайот Волов  12,  Пейо К.Яворов  10, 12, 8,  Перун  10, 7, 4, 7,  Перущица  4,  Петър Берон  2, 14, 3, 6, 1, 14,  Петър Сарафов  6,  ПИ рин  165, 160, 85, 173, 10, 128, 44, 34, 134, 7, 29, 153, 151, 43, 47, 161, 68, 92, 39, 19, 54, 11, 78, 9, 90, 48, 37, 28, 107, 56, 30, 137, 39, 65,  Първи Май  9, 18, 10, 15, 22, 9, 53, 74, 1,  Р-Н Пътя На Хидрострой  55,  Радецки  6,  Райна Княгиня  2,  Реката  ,  Родопа  3,  Роженски Манастир  6,  Св.Св. Кирил И Методи  31, 23, 17, 33, 19, 24, 29, 30, 1, 33, 41, 42, 45,  Св.Св.Козма И Дамян  64, 6, 52, 51, 2, 46, 38, 41, 18, 45, 56, 32, 13, 20,  Свети Врач  24, 9, 5, 18, 10,  Свети Георги  5, 20,  Свобода  34, 14, 29, 26, 27, 31, 45, 11, 47, 49, 28, 45, 15, 49, 12, 18, 31, 4, 23, 26,  Сердика  8,  Серес  10, 20, 14, 6, 5, 1, 13, 11,  Синаница  23, 13, 12, 4,  Сирма Войвода  12,  СкоПИ е  5, 16, 20, 1, 17, 4, 11, 3, 15, 3,  Славчо Ковачев  1,  Славянка  6, 12,  Соколова Скала  16, 4, 17, 13, 9,  Солидарност  3, 3 133,  Солунска  8, 14, 37, 17, 31, 6, 12, 37, 16, 17, 7,  Спартак  2, 20 П-6, 22, 9, 10, 30, 13, 4, 8, 10, 17, 20, 10, 29, 14, 10, 12, 4, 16,  Станке Димитров  3, 4, 7, 3,  Стефан Карчев  15,  Стефан Стамболов  9, 39, 39, 3, 30, 33, 52,  Стою Хаджиев  2,  Струга  10, 3, 12, 1,  Струма  10, 6, 10, 3,  Таската Серски  1, 7,  Тодор Паница  4,  Хаджи Димитър  5, 7,  Хан Аспарух  3, 2, 1,  Христо Ботев  31, 25, 29,  Христо Смирненски  4, 10, 1, 14,  Цар Иван Асен  8, 2, 8,  Цар Иван Шишман  4,  Цар Самуил  7, 24, 8, 2,  Цар Симеон  18,  Чудомир Кантарджиев  44, 41, 33, 38, 4, 28, 29, 19, 8,  Шар Планина  4,  Шейново  2,  Шипка  2,  Юрий Гагарин  20, 12, 16, 14,  Яне Сандански  4, 1, 7, 41,    М.Влаховиц

На 23.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/   На 25.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 26.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 27.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. / –  Плоски:   ПоПИ на Лъка  ,  Тремошница,  Тремощница

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Виногради:   I -000470  ,    Къща

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Горна Сушица

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Долени

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Златолист,  Общ. Сандански:   УПИ  -III И УПИ  -IV,  Кв.17

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Зорница,  Общ. Сандански

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Кашина

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Кърланово:   Реката  Времянка За Жс,    Обор

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Ладарево:   Местност Църквата  ПИ  026003

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Ласкарево:   004056  ,  Местност Блатото  ,  Местност Свети Спас

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Лозеница:   Джигерица  ,  Местност Миндол  ,    Жилище

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Любовище:   Местност Редева Нива

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Любовка:   Краколеница

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Мелник:   ПИ  00052,  Местност Реката

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Рожен:   Местност Равнако  ,  По Плана На Срожен Общ.Сандански  Семеен Хотел С Механа,  УПИ   I -87.88,  Кв.2

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Сандански:   Роженски Манастир  1

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Склаве:   2 -97,  Кв.14  ,  7-Ми Конгрес  2, 10, 12, 16, 5, 1, 12а, 4, 6, 14, 61, 75, 63, 65, 39, 45, 43, 37, 41, 3, 1, 18, 75, 24, 20, 77, 73, 24, 71, 79, 71, 67,  Асен Лагадинов  1, 2, 4, 6,  Бялата Пръст  ,  Веселин Бабалеев  35, 31, 30, 37, 32, 27, 36, 15, 12, 14, 23, 18, 6, 3, 8, 27, 2, 17, 7, 25, 22, 24, 16, 20, 53, 5, 19, 10, 21, 9, 26, 4, 11,  Георги Бенковски  2, 1, 12, 3, 10, 4,  Гоце Делчев  59, 46, 57, 65, 63, 61, 36, 13, 8, 27 Фтец Дига Консулт, 10, 47, 55, 16, 35, 39, 42, 7, 23, 29, 44, 49, 18, 22, 33, 24, 41, 19, 40, 21, 2, 25, 31, 43, 3, 15, 38, 4, 9, 7, 6, 32, 5, 14, 11, 33, 34, 30, 27, 17, 45, 28, 36,  Илинден  29, 24, 33, 14, 22, 20, 16, 27, 18, 31, 3, 21, 9, 13, 4, 2, 8, 1, 17, 10, 23, 15, 19, 7, 14,  Климент Охридски  74, 107, 93, 73, 62, 105, 52, 99, 58, 70, 109, 87, 103, 68, 76, 66, 97, 91, 72, 117, 85, 54, 95, 115, 64, 60, 111, 83, 77, 89, 42, 16, 47, 2, 50, 7, 3, 19, 43, 45, 13, 8, 34, 36, 11, 23, 21, 67, 51, 53, 12, 69, 46, 24, 4, 6, 25, 1, 10, 14, 49, 20, 37, 59, 38, 61, 44, 65, 9, 30, 28, 48, 29, 41, 40, 5, 35, 55, 17, 28, 39, 18, 32, 63, 15, 27, 31, 22,  Комсомолска  3, 1, 5, 6, 4, 2, 8, 7,  Лале  1, 3, 5,  Марица  80, 76, 82, 78, 68, 72, 70, 74, 1, 28, 6, 10, 14, 16, 8, 30, 12, 3,  Местност Вангелов Андък  ,  Местност Панаира  Полигон,  Местност Стопански Двор  Офис, Авторемонтна Работилница,  Митко Палаузов  10, 5, 8, 3, 16, 12, 14,  Никола Вапцаров  2, 6, 4, 10, 8,  Никола Лазаров  11, 9, 11, 7, 15, 10, 8, 17, 14, 13, 2, 6, 4,  Отец Паисий  3, 7, 9, 5, 1, 4,  Партизанска  45, 42, 51, 57, 59, 48, 38, 40, 54, 47, 49, 55, 61, 60, 50, 33, 34, 28, 19, 8, 41, 4, 15, 12, 35, 10, 13, 27, 18, 22, 32, 11, 7, 39, 5, 29, 3, 21, 14, 17, 25, 6, 31, 37, 30, 16, 23, 20, 43,  ПИ рин  23, 12, 19, 1, 18, 13, 22, 11, 20, 21, 3,  Първи Май  53, 59, 61, 69, 57, 71, 39, 45, 67, 32, 43, 55, 65, 30, 29, 47, 63, 51, 41, 49, 11, 1, 24, 25 Поща, 19, 18, 9, 10, 31, 13, 35, 33, 21, 12, 17, 23, 29, 5, 15, 8, 3, 6, 2, 28, 16, 27, 25, 20,  Соколова Скала  11, 12, 10, 8, 16, 3, 4, 13, 6, 17, 9, 14, 18, 17, 4, 1,  Спартак  28,  УПИ   XIII-151,  Кв.21  ,  Черно Море  25, 4, 24, 17, 13, 18, 7, 3, 12, 27, 20, 21, 10, 1, 23, 5, 8, 8,  22, 14, 9, 11, 6, 15, 16,    2, 3

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Спатово:   Xv-18  Кв.7,  Местност Клюнко  ,  УПИ   XIV  Кв.7

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Сугарево:   Идн.70189.800.1.1

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Хотово:   Баня  ,  Местност Света Петка  ,  С. Хотово,  Община Сандански  ,  УПИ   Xi-115,  Кв.15  ,  УПИ   XII-115,  Кв.15  ,  УПИ   XIII-115,  Кв.15  ,  УПИ   Х-115,  Кв.15  ,    Жилище

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Белевехчево

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Бождово

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Дебрене,  Общ. Сандански:   Местн. Свинарнико  048093,  Свети Никола

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Джигурово:   10-79  ,  УПИ   VII-381  Фтец Па Солар,  УПИ  -V-110,  Кв.12  ,  УПИ  -VI-110,  Кв.12  ,  УПИ  -XVI-110,  Кв.12  ,    2, 1

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Лешница,  Общ. Сандански

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Малки Цалим:   Имот 000670

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Мелник:   Идентификатор 47754.501.182.1.6  ,  Мелник  108, 101, 132, 184, 141, 153, 140, 133, 123, 160, 128, 13, 4, 138, 158, 130, 154, 137, 171, 181, 135, 7, 131, 142, 105, 24, 136, 147, 106, 157, 129, 9, 166, 162, 8, 103, 11, 170, 120, 176, 163, 139, 10, 16, 168, 173, 151, 12, 175, 1, 149, 102, 5, 174, 125, 6, 159, 1, 18, 26, 94, 78, 59, 1, 97, 40, 24, 131, 61, 32, 49, 49, 50, 31, 23, 65, 79, 42, 66, 30, 36, 54, 77, 33, 1, 62, 27, 29, 34, 92, 54, 41, 25, 71, 82, 53, 80, 98, 73, 130, 56, 35, 87, 46, 3, 48, 59, 51, 95, 16, 110, 115, 97, 37, 17, 19, 22, 102, 116, 20, 108, 113, 87, 10, 21, 112, 107, 1, 117,  Неуточнен Адрес  Поща,  ПИ  №47754.501.79,  Кв.13  ,  Реката  ,  УПИ   1 Кв. 19

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Склаве:   Веселин Бабалеев  22,  Местност Стопански Двор  Цех

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Катунци:   Ангел Кънчев  4, 1,  Асен Лагадинов  4, 6, 2, 17,  Асен Лагадинов  2, 17,  Атанас Зайков  26, 22, 3, 13, 7, 18, 10, 24, 16, 12, 2, 20, 17, 8, 5, 6, 1,  Бачо Киро  14, 6, 11, 2, 4, 9, 12, 7, 3, 8, 1, 10, 19, 21, 28, 17, 26, 15, 23, 20, 22, 24, 18,  Бельовска Комуна  3,  Бельовска Комуна  7, 10, 9, 3,  Бистрица  10, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 4,  Бистрица  10, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 4,  Васил Левски  27, 19, 14, 17, 25, 16, 29, 23, 12, 21, 2, 6, 4, 1,  Васил Левски  2, 6, 4, 1,  Вела Пеева  40, 38, 8, 44, 7, 6, 15, 46, 11, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 10, 21, 28, 24, 34, 27, 12, 3, 54, 36, 60, 5, 13, 14, 33, 25, 50, 18, 17, 35, 56, 26, 20,  Вела Пеева  38, 8, 44, 7, 6, 15, 46, 11, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 10, 21, 28, 24, 34, 27, 12, 3, 54, 36, 60, 5, 13, 14, 33, 25, 50, 18, 17, 35, 56, 26, 20,  Георги Козепов  15, 5, 13, 9, 11, 1, 7,  Георги Сава Раковски  18, 12, 18, 11, 17, 21, 25, 23, 4, 28, 22, 26, 1, 19, 5, 15, 9, 20, 27, 10, 6, 24, 8, 14, 7, 3, 16,  Гоце Делчев  1, 12, 3, 15,  Гьорче Петров  3, 2, 3, 1,  Гьорче Петров  2, 3, 1,  Даме Груев  4, 2, 8, 20, 6, 24, 3, 26, 18, 22, 14, 15, 11, 10, 19, 13, 12, 1, 7, 5, 17,  Димо Х. Димов  19, 36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17,  Димо Х. Димов  19, 36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17,  Еделвайс  4, 10, 6, 11, 23, 13, 2, 25, 1, 14, 17, 15, 8, 21, 12, 3, 5, 7, 9,  Еделвайс  4, 10, 6, 11, 23, 13, 2, 25, 1, 14, 17, 15, 8, 21, 12, 3, 5, 7, 9,  Иван Вазов  6, 5, 1, 4, 2, 3, 10, 8, 14, 12, 6,  Иван Вазов  6,  Кочо Честименски  5, 6, 3, 1, 4, 9, 2, 10,  Любен Каравелов  3,  Любен Каравелов  3,  М.Раздол  Пункт, Обект, Мандра, Работилница,  М.Раздол  Пункт, Обект, Мандра, Работилница,  Митко Палаузов  18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 8, 23, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12,  Митко Палаузов  18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 8, 23, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12,  Неуточнен Адрес  1 Изход Гоце Делчев,  Поща, 1 Изход Гоце Делчев,  Никола Калъпчиев  15,  Опълченска  9, 10,  Опълченска  9, 10,  Пейо К.Яворов  19, 8, 1, 3, 5, 6, 9, 15, 11, 13, 4, 2, 7, 17,  Петър Димитров  24, 32, 28, 35, 26, 33, 30,  Петър Димитров  22, 12, 29, 19, 14, 15, 25, 11, 17, 8, 10, 2, 24, 23, 20, 18, 1, 13, 31, 16, 27, 5, 7, 22, 3, 24, 32, 28, 35, 26, 33, 30,  Район Мтс  Цех За Обработка На Скални Мат,  Район Мтс  Цех За Обработка На Скални Мат,  Район Стопански Двор  Цех, Газостанция, Цех,  Район Стопански Двор  Цех, Газостанция, Цех,  Стадиона  4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1,  Стадиона  27, 32, 34, 36, 4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1,  Стойо Хаджиев  2,  Стоян Гущеров  2,  Таската Врански  4, 1, 6, 7, 3, 5, 8,  Трети Март  3, 28, 31, 51, 55, 42, 41, 33, 35, 40, 7, 26, 44, 57, 43, 34, 45, 32, 47, 53, 36, 59, 23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13,  Трети Март  3, 28, 31, 51, 55, 42, 41, 33, 35, 40, 7, 26, 44, 57, 43, 34, 45, 32, 47, 53, 36, 59, 23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13,  Хан Крум  6, 2, 4, 1, 9, 8,  Хан Крум  6, 2, 4, 1, 9, 8,  Христо Ботев  3, 9, 15, 12, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 17, 5,  Христо Ботев  3, 9, 15, 12, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 17, 5,  Юри Гагарин  6, 5,  Юри Гагарин  6, 5, 1, 5, 14, 6, 4, 13, 2, 3, 8, 7, 9, 12, 11, 10,  Явор  15, 21, 37, 29, 3, 27, 13, 33, 5, 25, 19, 7, 17,  Явор  15, 21, 37, 29, 3, 27, 13, 33, 5, 25, 19, 7, 17,  Яне Сандански  1,  Яне Сандански  6, 7, 17, 8, 3, 13, 1, 11, 15, 5, 2, 19, 10, 9, 4, 6, 1,    Лечебница

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Сандански:   Александър Буйнов  ,  Александър Буйнов  ,  Асен Хадживасилев  7,  Асен Хадживасилев  9,  Васил Кънчев  24, 20, 26, 22, 28, 18, 13, 11, 15, 16,  Горно Броди  10,  Градски Парк,  Идентификатор 65334.303.703  ,  Кочо Чистименски  16,  Любен Каравелов  1,  Местност Друма  Магазин С Кафене  И Складова Ч,  Местност Друма  ,  Местност Калинките  Жилище,  Местност Паркова Зона  Станция, Интернат, Фсмп,  Местност Ушите  МТП,  Никола Вапцаров  37, 35, 5, 10, 27, 9, 15, 2, 13, 31, 7, 11, 16, 8, 21, 4, 29, 14, 3, 6, 33, 17, 25, 20, 18, 1, 19,  Р-Н Главен Път Е-79  ,  Св.Св. Кирил И Методи  49, 35, 47, 38, 41, 29, 37, 39, 31, 40, 44, 43, 36, 45, 33, 46, 42,  Свобода  14, 13,  Стою Хаджиев  5, 3, 2, 1,  Христо Ботев  29, 33, 35, 27, 19, 17, 23, 31, 25,  Цар Иван Асен  3, 5, 7, 9

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Бельово

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Голешово

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Горно Спанчево

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Калиманци,  Общ. Сандански:   Къща,    Къща

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Ковачево,  Общ. Сандански

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Левуново:   019012  М. Лозята,  Viii+437,  Кв. 40  ,  Банята  ,  Беласица  1, 8, 6, 3, 7,  Вихрен  8, 6, 3, 4,  Георги Сава Раковски  3, 7, 1,  Главен Път Е-79  ТП, Автобаза, Бензиностанция,  Гоце Делчев  8, 4,  Девети Май  1, 3, 21, 8, 41, 25, 10, 6, 14, 33, 27, 19, 30, 31, 12, 16, 35, 7, 23, 39, 13, 17, 5, 15, 9, 29, 4, 24, 37, 28,  Дружба  4, 3, 1, 5, 2,  Иван Козарев  27, 19, 29, 10, 24, 25, 26, 34, 22, 5, 9, 18, 16, 11, 17, 13, 20, 1, 4, 31, 15, 21, 3, 7, 23, 32, 33,  Изгрев  4, 15, 9, 8, 2, 10, 5, 7, 1, 3,  Илинден  10, 14, 24, 13, 23, 21, 16, 11, 9, 12, 6, 3, 8, 5, 4, 2,  Йорданка Николова  2, 6, 16, 4, 1, 12, 14, 10, 3, 8,  Кирил И Методий  7, 1, 5, 4, 2, 3, 9,  Кочо Лютата  4, 1 Поща, 6, 10, 3, 13, 14, 7, 12, 2, 16, 18, 9, 1, 11,  Лавеле  20, 24, 18, 22, 4, 26, 16, 5, 6, 3, 9, 7, 2, 1,  Лозята  ,  Местност Стопански Двор  Цех, Казан, Сграда,  Неуточнен Адрес  ?, ?,  Никола Вапцаров  8, 13, 20, 1, 18, 5, 9, 3, 11,  Октомври  10, 20, 22, 12, 11, 5, 17, 14, 2, 4, 18, 8, 16, 7,  Орловец  7, 16, 5, 21, 15, 17, 2, 18, 9, 20, 1, 3, 13, 23, 22, 11, 7, 8, 10, 12, 14,  Осми Март  3, 21, 6, 18, 17, 13, 5, 4, 11, 8, 19, 1, 7, 10, 16, 14, 2, 12,  Отец Паисий  2, 4, 1, 6, 3,  ПИ рин  2, 9, 11, 10, 6,  Победа  8, 4, 2, 3,  Стефан Караджа  30, 20, 37, 32, 35, 28, 38, 41, 39, 33, 24, 34, 18, 21, 17, 8, 15, 29, 10, 27, 23, 11, 9, 14, 13, 16, 19, 7, 3, 31, 5, 1, 25, 6, 12, 2, 5, 4, 37, 6, 1,  Струма  13, 16, 8, 1, 6, 15, 14, 10, 18, 7, 12, 4,  УПИ   XIII,  Кв.8  ,  Цар Самуил  3, 2, 10, 6, 4, 7, 5, 1, 16, 8,  Чавдарци  6, 21, 28, 15, 12, 14, 4, 22, 36, 18, 26, 30, 32, 20, 16, 10, 19, 34, 17, 26,  Черно Море  3, 13, 10, 5, 2,  Шейново  1, 4, 5, 6, 12, 7, 1,  Шипка  1, 2, 5, 6, 4, 10,  Яне Сандански  1, 7,    2, 1 ПИ  060022, Местност Марчевица-Сондажен Кладенец, 1

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Лехово

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Лешница,  Общ. Сандански:   УПИ   Vі-203, Кв.23  ,  УПИ   Vі-203, Кв.23  ,    3,    3

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Ново Делчево:   Георги Кирков  5,  Местност Кантона  Рибарник, Ферма,  Местност Киселица  Работелница

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Ново Ходжово

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Петрово,  Общ. Сандански:   Алибеговица  Цех,  Втора  20, 8, 3, 1, 5, 9,  Втора  20, 8, 3, 1, 5, 9,  Главна  64, 41, 47, 54, 46, 39, 48, 43, 27, 31, 49, 45, 62, 56, 51, 29, 58, 50, 28, 53, 33, 60, 35, 52, 6, 22, 3, 20, 4, 10, 38, 15, 24, 40, 7, 12, 17, 18, 19, 32, 2, 1, 42, 30, 13, 36, 16, 34, 28, 8, 26, 23, 44, 25,  Главна  64, 41, 47, 54, 46, 39, 48, 43, 27, 31, 49, 45, 62, 56, 51, 29, 58, 50, 28, 53, 33, 60, 35, 52, 6, 22, 3, 20, 4, 10, 38, 15, 24, 40, 7, 12, 17, 18, 19, 32, 2, 1, 42, 30, 13, 36, 16, 34, 28, 8, 26, 23, 44, 25,  Двадесет И Втора  1, 7, 9, 1,  Двадесет и Втора  1, 7, 9, 1,  Двадесет и Девета  3, 8, 16, 12, 10, 4, 14, 9, 11, 2,  Двадесет И Девета  3, 8, 16, 12, 10, 4, 14, 9, 11, 2,  Двадесет и Осма  5, 10, 1, 3,  Двадесет И Осма  5, 10, 1, 3,  Двадесет И Пета  3, 2, 8, 6, 4, 1, 7,  Двадесет и Пета  3, 2, 8, 6, 4, 1, 7,  Двадесет и Първа  4, 22, 15, 32, 29, 27, 1, 8, 19, 12, 2, 30, 5, 3, 28, 14, 31, 37, 6, 20, 7, 11, 16, 34,  Двадесет и Първа  4, 22, 15, 32, 29, 27, 1, 8, 19, 12, 2, 30, 5, 3, 28, 14, 31, 37, 6, 20, 7, 11, 16, 34,  Двадесет и Седма  5, 1, 9, 7,  Двадесет и Седма  5, 1, 9, 7,  Двадесет и Трета  2, 4, 1, 3, 8, 28, 21, 7, 30, 32, 20, 17, 13, 15,  38, 9, 14, 12, 22, 6, 11, 18,  Двадесет и Трета  2, 4, 1, 3, 8, 28, 21, 7, 30, 32, 20, 17, 13, 15,  38, 9, 14, 12, 22, 6, 11, 18,  Двадесет и Четвърта  11, 4, 5, 2, 9, 1, 3, 7, 26, 17, 12, 41, 30, 37, 6, 29, 16, 19, 14, 39, 13, 10, 20, 43, 8, 15, 27, 21, 23, 24,  Двадесет И Четвърта  11, 4, 5, 2, 9, 1, 3, 7, 26, 17, 12, 41, 30, 37, 6, 29, 16, 19, 14, 39, 13, 10, 20, 43, 8, 15, 27, 21, 23, 24,  Двадесет И Шеста  2, 4, 1, 8, 6, 7, 14, 12,  Двадесет и Шеста  2, 4, 1, 8, 6, 7, 14, 12,  Двадесета  5, 1, 6, 15, 3, 8, 7, 2, 14, 11, 10, 13,  Двадесета  5, 1, 6, 15, 3, 8, 7, 2, 14, 11, 10, 13,  Дванадесета  11, 2,  Дванадесета  11, 2,  Девета  40, 32, 42, 44, 34, 11, 13, 10, 12, 23, 26, 18, 28, 21, 22, 24, 30,  Девета  40, 32, 42, 44, 34, 11, 13, 10, 12, 23, 26, 18, 28, 21, 22, 24, 30,  Деветнадесета  20, 11, 16, 8, 34, 36, 26, 10, 21, 17, 12, 42, 14, 28, 15, 19, 29, 24, 40, 22, 18, 23, 27, 9, 3, 1, 5, 7,  Деветнадесета  20, 11, 16, 8, 34, 36, 26, 10, 21, 17, 12, 42, 14, 28, 15, 19, 29, 24, 40, 22, 18, 23, 27, 9, 3, 1, 5, 7,  Десета  18, 12, 16, 10, 1, 14,  Десета  18, 12, 16, 10, 1, 14,  Извън Регулацията  Жилище, Социален Дом,  Извън Регулацията  Жилище, Социален Дом,  Мали Дол  ,  Мали Дол  ,  Местност Извора  Хижа,  Осемнадесета  27, 1, 3, 8, 4, 2, 5, 1, 26, 15, 14, 27, 47, 57, 29, 11, 24, 31, 12, 53, 45, 51, 49, 55,  Осемнадесета  27, 1, 3, 8, 4, 2, 5, 1, 26, 15, 14, 27, 47, 57, 29, 11, 24, 31, 12, 53, 45, 51, 49, 55,  Осма  8, 9, 4, 6, 13, 11, 2, 3, 7, 1, 5,  Осма  8, 9, 4, 6, 13, 11, 2, 3, 7, 1, 5,  Пета  2, 7, 8, 1, 3, 4,  Пета  2, 7, 8, 1, 3, 4,  Петнадесета  3, 1, 2, 14, 8, 16, 6, 10, 18,  Петнадесета  3, 1, 2, 14, 8, 16, 6, 10, 18,  Първа  22, 19, 6, 8, 29, 21, 27, 20, 16, 12, 18, 29,  Първа  22, 19, 6, 8, 29, 21, 27, 20, 16, 12, 18, 29,  Седма  4, 5, 3, 8, 6, 2, 10, 1,  Седма  4, 5, 3, 8, 6, 2, 10, 1,  Трета  7, 4, 3, 8,  Трета  7, 4, 3, 8,  Тридесет И Втора  4, 1, 6,  Тридесет И Втора  4, 1, 6,  Тридесет И Първа  3,  Тридесет И Първа  3,  Тридесета  7,  Тридесета  7,  Тринадесета  8, 3, 7, 5, 4, 2, 9, 10, 14, 1, 11, 2, 17,  Тринадесета  8, 3, 7, 5, 4, 2, 9, 10, 14, 1, 11, 2, 17,  Четвърта  2, 4, 6, 9, 7,  Четвърта  2, 4, 6, 9, 7,  Четиринадесета  2,  Четиринадесета  2,  Шеста  24, 10, 7, 3, 1, 18, 5, 11, 20,  Шеста  24, 10, 7, 3, 1, 18, 5, 11, 20,    3, 2, 4,    3, 2, 4

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –   Пиперица

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Пирин:   Местност Калугера  ,    Училище

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Плоски:   Ален Мак  14, 8, 6, 5, 7, 4, 2, 18, 1, 3,  Бистрица  1,  Братя Миладинови  7, 2, 5, 4, 3,  Бузлуджа  14, 4, 2, 3, 7, 7,  Васил Левски  Поща, 4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3,  Вихрен  3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4, 11,  Георги Бенковски  1, 9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6,  Долна Махала  10, 6, 9, 20, 11, 12, 7, 13, 5, 1, 8, 13,  Дружба  7, 5, 4, 7, 2, 3,  Еделвайс  4, 23, 1, 17, 11, 6, 14, 21, 25, 12, 26, 8, 24, 9,  Елово  7, 2, 8, 10, 14, 15, 11, 12, 57, 18, 5, 17, 9,  Иван Козарев  5, 15, 25, 10, 17, 19, 39, 37, 8, 6, 28, 3, 12, 2,  Кокиче  2, 1, 4,  Кочо Честименски  1,  Лиляна Димитрова  2, 12, 10, 6, 14,  Местност Валога  Цех,  Местност Поручик Минков  Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса,  Методи Христов  3, 1, 2, 5, 1,  Мир  42, 26, 15, 27, 4, 29, 1, 12, 3, 38, 23, 9, 19, 37, 17, 21, 6, 20, 13, 36, 10, 24, 16, 41, 14, 2, 7, 18, 34, 32, 5, 8,  Мурата  13, 16, 1,  Никола Калъпчиев  31, 10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 22, 35, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26,  Никола Парапунов  59, 60, 64, 68, 62, 59, 55, 56, 54, 70, 53, 66, 35, 24, 41, 21, 18, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43,  Първи Май  5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18,  Самуил  9,  Струма  12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2,  Трети Март  1, 18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 2, 4, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14,  УПИ   Vi Кв.43  ,  УПИ  -Vi-389, 390  ,  Хаджи Димитър  5, 1, 4, 3, 2, 7, 12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22,  Христо Ботев  7, 2, 3, 5, 6, 1, 4, 55, 13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26,  Цар Самуил  7, 2, 22, 14, 6, 1, 18, 9, 12, 20, 5,  Шипка  7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8, 12,  Явора  14, 1, 8, 12, 2, 5, 17, 9, 16, 7, 11, 19, 15, 4,    Улично Осветеление

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Хърсово,  Общ. Сандански:   00061  ,  00061  ,  Бегова Поляна  Фургон,  Бели Брег  Времянка,  Бели Брег  Времянка,  Местност Падарката  ,  Местност Падарката  ,    2, Жилище, 3,    2, Жилище, 3

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Черешница:   Къща

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Яново:   Жилище

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Дамяница:   006005  ,  034018,  Меснт. Кънлийца  ,  Антон Иванов  4, 3, 5, 3, 11, 1, 16, 1, 8, 18, 4, 10, 7, 9, 2, 20, 6,  Атанас Попадийн  10, 14, 16, 10, 18, 3, 7, 5, 30, 6, 9, 2, 8, 4, 12, 32, 22, 19, 23, 24, 30, 17, 28, 20, 14,  Беласица  17, 20, 5, 33, 11, 25, 27, 9, 31, 21, 23, 10, 16, 1, 22, 15, 29, 18, 23, 13, 1, 6, 4,  Вихрен  25, 14, 39, 43, 35, 37, 28, 18, 24, 10, 38, 19, 15, 22, 36, 21, 27, 45, 26, 17, 47, 29, 41, 32, 33, 19, 30, 20, 16, 34, 23, 31, 6, 7, 4, 13, 8, 11, 9, 5, 2, 3,  Волга  7, 1, 3,  Гьорче Петров  9, 11, 6, 2, 5, 8, 1, 4, 3,  Даме Груев  21, 29, 20, 53, 27, 8, 55, 3, 49, Овчарник, 2, 18, 31, 24, 59, 23, 10, 57, 22, 19, 45, 25, 37, 30, 14, 12, 33, 51, 9, 2, 3, 6, 5, 4, 9, 10, 11, 1, 7, 13,  Иван Козарев  11, 15, 4, 2, 22, 18, 26, 37, 24, 33, 13, 23, 21, 35, 27, 8, 19, 7, 34, 11, 11, 17, 9, 29, 15, 36, 14, 41, 32, 31, 5,  Ильо Войвода  15, 3, 11, 14, 8, 18, 9, 16, 4, 2, 6, 13, 5, 12, 7, 1,  Комсомолска  4, 7, 11, 6, 2, 1, 12, 16, 9, 3, 6,  Кънлийца  ,  Местност Мело  Оранжерия,  Местност Метлата  Помпа За Напояване,  Местност Песоците  Оранжерия,  Местност Тухларна  Рибарник,  Местност Чуката  ,  Неуточнен Адрес  Винпром Дамяница,  Никола Вапцаров  Поща, 10, 3, 12, 1, 3, 25, 7, 5, 13, 30, 9, 11, 18, 26, 15, 22, 1, 20, 16, 17, 14, 24,  П К Яворов  5, 7, 25, 1, 9, 21, 27, 4, 10, 19, 17, 25, 33, 8, 15, 23, 29, 35, 6, 12, 14, 1, 39, 1, 20, 16, 14, 18, 14,  Пирин  1, 11, 3, 7,  Р-Н Жп Гара  Цех, Жилище, Помпа, База, Цех,  Радецки  24, 5, 9, 32, 3, 30, 15, 36, 12, 34, 16, 22, 2, 23, 10, 17, 4, 21, 26, 8, 6, 20, 14, 18,  Струма  1, 3,  Черно Море  10, 8, 14, 3, 4, 2, 6,  Шопов Гроб  ,  Юрий Гагарин  5, 1, 9, 7, 3, 4, 2, 6,  Яне Сандански  25, 12, 14, 20, 23, 16, 22, 17, 24, 19а, 30, 2, 15, 27, 1, 3, 32, 26, 19, 10, 18, 33, 31, 4, 11, 34, 51, 45, 55, 43, 35, 39, 46, 47, 36, 37, 44, 40, 49, 57, 32, 41, 38,    3, 1, 2

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Левуново

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Лешница,  Общ. Сандански:   Друма  Гараж И Ведомствена Работилница,  Местност Божанковица  ПИ  041007,  Местност Друма  ,  Синаница  Магазин И Склад За Строителни Материали

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Ново Делчево:   019015  ,  033007,  М. Купеница  ,  Антон Попов  3, 5, 1, 12, 3, 6, 10, 8, 14, 4, 7, 2, 16,  Беласица  17, 8, 18, 35, 22, 33, 31, 29, 4, 16, 20, 14, 2, 21, 12, 6, 23, 27, 10, 25, 19, 9, 11, 13, 17, 5, 3, 15, 7, 1,  Боровец  7, 5, 19, 9, 21, 17, 13, 11, 1, 22, 15, 3, 23, 51, 25, 57, 49, 5, 33, 45, 55, 57 Оранжерия, 53, 27, 39, 35, 29, 43, 41, 31, 47, 37,  Братя Миладинови  4, 9, 8, 2, 5, 3, 1, 6, 10, 16, 20, 17, 24, 26, 25, 19, 27, 21, 23, 15, 13, 11,  Валентина Терешкова  11, 3, 7, 8, 9, 5, 1,  Вела Пеева  2, 1, 9, 7, 6, 5, 10, 4, 8, 3,  Владимир Поптомов  10, 6, 2, 8, 4, 1,  Гео Милев  11, 2, 13, 7, 9, 5, 3, 1,  Георги Кирков  18, 14, 10, 13, 5, 9, 6, 19, 4, 1, 21, 3, 8, 7, 15, 11, 2, 12, 17, 16, 20,  Главен Път Е-79  Жилище, 1,  Гоце Делчев  3,  Даме Груев  4, 6, 2, 1, 5, 3, 7,  Димо Хаджидимов  6, 7, 2, 11, 8, 3, 9, 1, 5, 4,  Димчо Дебелянов  32, 7, 9, 8, 14, 26, 15, 18, 1, 22, 16, 6, 3, 2, 4, 11, 24, 20, 10, 5, 12, 19,  Здравец  4, 3, 1, 2,  Иван Вазов  19, 11, 21, 5, 7, 29, 16, 31, 9, 17, 13, 20, 25, 23, 27, 3, 14, 15, 10, 12, 4, 2, 6, 1, 8, Поща,  Илинден  5, 3, 1, 7, 11, 23 Жилище, 15, 21, 13, 17, 19,  Кирил И Методий  12, 4, 9, 7, 11, 13, 14, 10, 3, 6, 2, 5, 1, 8,  Любен Каравелов  2, 12, 2 Офис,  Местност Иловицата  ПИ  004001,  Местност Кантона  Помпа, Оранжерия, Оранжерия,  Местност Кънлийца  Шивашки Цех И Офиси,  Местност Погреби  ,  Местност Шопов Гроб  ,  Партизанска  19, 11, 15, 3, 12, 9, 6, 4, 7, 10, 13, 17, 1, 12, 2,  Пейо Яворов  9, 6, 7, 13, 11, 1, 10, 5, 12, 8, 4, 3,  Погребите  ,  Първи Май  19, 30, 8, 13, 26, 12, 5, 29, 24, 9, 25, 23, 6, 1, 11, 28, 31, 10, 16, 27, 14, 22, 17, 3, 18, 21, 33, 20, 15, 2, 4,  Пътен Възел Ам Струма  ,  Славянска  13, 2, 10, 7, 8, 5, 9, 6, 3, 4, 11, 12, 15, 19, 1, 12,  Студена Вода  ,  Хаджи Димитър  2,  Христо Смирненски  27, 35, 21, 1, 43, 11, 28, 30, 36, 47, 38, 32, 29, 25, 37, 41, 23, 26, 34, 31, 33, 39, 2, 4, 5, 13, 11, 8, 10, 7, 9, 3, 1, 14, 12, 22, 18, 20,    Канцеларии, 1

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Поленица:   Дабо  076001,  Друма  ,  Мацкова Градина  6,  Местност Валога  Временен Стр. Обект За Магазин,  Местност Друма  ,  Местност Мацкова Градина  Склад

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Сандански:   Местност Друма  Автосервиз,  Местност Мацкова Градина  Кланица, Трикотажен Цех, Цех, Склад, Дърводелски Цех, Фабрика/Мацкова Градина, Стоп.Сектор, Офис, Сграда, Склад.База, Авторемонтна Работилница,  Местност Хано  Оранжерия,  Неуточнен Адрес  Цех,  Р-Н Главен Път Е-79  Автосервиз, Времянка, Ресторант ХеПИ , Газостанция, Магазин, Офис, Пътна Помощ, Сграда, Офис, Магазин,  Р-Н Индустриална Зона  Петролна База,  Р-Н Мацкова Градина  Цех За Бродерия, Склад, Офис, 2, 1, Варово Стопанство, Фурна, Работилница, Автосервиз, Цех,  Р-Н Пътно Управление  ,  Св.Св.Козма И Дамян  9,  Свобода  3, 14,  Спас Харизанов  1,  Стефан Стамболов  81,    Дърводелски Цех

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Спатово:   Студената Вода

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Сандански:   Асен Хадживасилев  9,  Местност Калинките  Жилище

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Склаве

На 25.11.2020 г.  /09:16 – 09:31 ч. ; 09:16 – 16:31 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:16 – 16:31 ч. ; 09:16 – 09:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:16 – 09:31 ч. ; 09:16 – 16:31 ч. / –  Сандански:   Местност Беговица  Хижа

На 25.11.2020 г.  /15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Катунци:   Ангел Кънчев  4, 1,  Асен Лагадинов  2, 17,  Асен Лагадинов  4, 6, 2, 17,  Атанас Зайков  26, 22, 3, 13, 7, 18, 10, 24, 16, 12, 2, 20, 17, 8, 5, 6, 1,  Бачо Киро  14, 6, 11, 2, 4, 9, 12, 7, 3, 8, 1, 10, 19, 21, 28, 17, 26, 15, 23, 20, 22, 24, 18,  Бельовска Комуна  3,  Бельовска Комуна  7, 10, 9, 3,  Бистрица  10, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 4,  Бистрица  10, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 4,  Васил Левски  2, 6, 4, 1,  Васил Левски  27, 19, 14, 17, 25, 16, 29, 23, 12, 21, 2, 6, 4, 1,  Вела Пеева  38, 8, 44, 7, 6, 15, 46, 11, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 10, 21, 28, 24, 34, 27, 12, 3, 54, 36, 60, 5, 13, 14, 33, 25, 50, 18, 17, 35, 56, 26, 20,  Вела Пеева  40, 38, 8, 44, 7, 6, 15, 46, 11, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 10, 21, 28, 24, 34, 27, 12, 3, 54, 36, 60, 5, 13, 14, 33, 25, 50, 18, 17, 35, 56, 26, 20,  Георги Козепов  15, 5, 13, 9, 11, 1, 7,  Георги Сава Раковски  18, 12, 18, 11, 17, 21, 25, 23, 4, 28, 22, 26, 1, 19, 5, 15, 9, 20, 27, 10, 6, 24, 8, 14, 7, 3, 16,  Гоце Делчев  1, 12, 3, 15,  Гьорче Петров  2, 3, 1,  Гьорче Петров  3, 2, 3, 1,  Даме Груев  4, 2, 8, 20, 6, 24, 3, 26, 18, 22, 14, 15, 11, 10, 19, 13, 12, 1, 7, 5, 17,  Димо Х. Димов  19, 36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17,  Димо Х. Димов  19, 36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17,  Еделвайс  4, 10, 6, 11, 23, 13, 2, 25, 1, 14, 17, 15, 8, 21, 12, 3, 5, 7, 9,  Еделвайс  4, 10, 6, 11, 23, 13, 2, 25, 1, 14, 17, 15, 8, 21, 12, 3, 5, 7, 9,  Иван Вазов  6,  Иван Вазов  6, 5, 1, 4, 2, 3, 10, 8, 14, 12, 6,  Кочо Честименски  5, 6, 3, 1, 4, 9, 2, 10,  Любен Каравелов  3,  Любен Каравелов  3,  М.Раздол  Пункт, Обект, Мандра, Работилница,  М.Раздол  Пункт, Обект, Мандра, Работилница,  Митко Палаузов  18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 8, 23, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12,  Митко Палаузов  18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 8, 23, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12,  Неуточнен Адрес  1 Изход Гоце Делчев,  Неуточнен Адрес  Поща, 1 Изход Гоце Делчев,  Никола Калъпчиев  15,  Опълченска  9, 10,  Опълченска  9, 10,  Пейо К.Яворов  19, 8, 1, 3, 5, 6, 9, 15, 11, 13, 4, 2, 7, 17,  Петър Димитров  24, 32, 28, 35, 26, 33, 30,  Петър Димитров  22, 12, 29, 19, 14, 15, 25, 11, 17, 8, 10, 2, 24, 23, 20, 18, 1, 13, 31, 16, 27, 5, 7, 22, 3, 24, 32, 28, 35, 26, 33, 30,  Район Мтс  Цех За Обработка На Скални Мат,  Район Мтс  Цех За Обработка На Скални Мат,  Район Стопански Двор  Цех, Газостанция, Цех,  Район Стопански Двор  Цех, Газостанция, Цех,  Стадиона  4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1,  Стадиона  27, 32, 34, 36, 4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1,  Стойо Хаджиев  2,  Стоян Гущеров  2,  Таската Врански  4, 1, 6, 7, 3, 5, 8,  Трети Март  3, 28, 31, 51, 55, 42, 41, 33, 35, 40, 7, 26, 44, 57, 43, 34, 45, 32, 47, 53, 36, 59, 23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13,  Трети Март  3, 28, 31, 51, 55, 42, 41, 33, 35, 40, 7, 26, 44, 57, 43, 34, 45, 32, 47, 53, 36, 59, 23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13,  Хан Крум  6, 2, 4, 1, 9, 8,  Хан Крум  6, 2, 4, 1, 9, 8,  Христо Ботев  3, 9, 15, 12, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 17, 5,  Христо Ботев  3, 9, 15, 12, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 17, 5,  Юри Гагарин  6, 5,  Юри Гагарин  6, 5, 1, 5, 14, 6, 4, 13, 2, 3, 8, 7, 9, 12, 11, 10,  Явор  15, 21, 37, 29, 3, 27, 13, 33, 5, 25, 19, 7, 17,  Явор  15, 21, 37, 29, 3, 27, 13, 33, 5, 25, 19, 7, 17,  Яне Сандански  6, 7, 17, 8, 3, 13, 1, 11, 15, 5, 2, 19, 10, 9, 4, 6, 1,  Яне Сандански  1,    Лечебница

На 25.11.2020 г.  /15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Сандански:   Александър Буйнов  ,  Александър Буйнов  ,  Асен Хадживасилев  9,  Асен Хадживасилев  7,  Васил Кънчев  24, 20, 26, 22, 28, 18, 13, 11, 15, 16,  Горно Броди  10,  Градски Парк,  Идентификатор 65334.303.703  ,  Кочо Чистименски  16,  Любен Каравелов  1,  Местност Друма  Магазин С Кафене  И Складова Ч,  Местност Друма  ,  Местност Калинките  Жилище,  Местност Паркова Зона  Станция, Интернат, Фсмп,  Местност Ушите  МТП,  Никола Вапцаров  37, 35, 5, 10, 27, 9, 15, 2, 13, 31, 7, 11, 16, 8, 21, 4, 29, 14, 3, 6, 33, 17, 25, 20, 18, 1, 19,  Р-Н Главен Път Е-79  ,  Св.Св. Кирил И Методи  49, 35, 47, 38, 41, 29, 37, 39, 31, 40, 44, 43, 36, 45, 33, 46, 42,  Свобода  14, 13,  Стою Хаджиев  5, 3, 2, 1,  Христо Ботев  29, 33, 35, 27, 19, 17, 23, 31, 25,  Цар Иван Асен  3, 5, 7, 9

На 27.11.2020 г.  /14:00 – 16:16 ч. / –  Сандански:   Автогара  Павилион,  Григор Пърличев  2,  Малашевска  7, 4, 7 2, 1б, 5 2, 5, 2, 3, 10, 8, 1, 13,  Перун  5, 15, 7, 13, 8, 17, 10, 2, 9, 3, 11, 4, 1, 12, 6,  Петър Берон  5, 8, 6, 2, 3, 4, 14, 7, 9, 14. Еделвайс, 14 Еделвайс, 10, 14, 4, 1, 14 Еделвайс, 12,  Свобода  13, 47,  Серес  8, 16, 12, 10, 11, 14, 7, 9

Община Сатовча

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Сатовча:   Атанас Харизанов  5, 1, 9, 11, 3, 2, 7,  Букет  6, 11, 4, 13, 3, 8, 1, 14 А, 5, 9, 2, 4а,  Васил Даракчиев  8, 6, 4, 10,  Вела Пеева  10, 2, 3,  Георги Мутафчиев  10, 5, 12,  13, 1, 11, 2,  Драгийца  1,  Иглика  1,  Илинден  1, 10, 5, 3, 24, 9, 4, 7,  Кирил И Методи  33, 25, 22, 31, 35, 28, 30,  Лале  4, 6, 8, 3, 5, 7, 1, 2,  Лиляна Димитрова  5, 10, 6, 8, 1, 3, 2, 13, 16, 9, 4, 11,  Милушица  26, 11, 3, 4, 7, 9, 12, 1, 13, 5, 16, 18,  Михаил Антонов  9, 4, 6, 2, 7, 10,  Млада Гвардия  14, 13, 5, 6, 16, 20, 7, 9, 3, 4, 18, 12, 10,  Отец Паисий  3, 4,  Площада  1 Павилион,  Полени  2, 13, 3, 14, 10, 4, 9, 8, 16, 12, 6, 1, 5,  Теменуга  7,  Тодор Каблешков  19,  Тодор Мавродиев  20, 18, 3, 15, 1, 12, 5, 13, 17, 6, 4, 9, 2, 8, 7, 10,  Тодор Шопов  20, 18,  Юри Гагарин  31, 34, 33,    ТП1

На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Сатовча:   Васил Даракчиев  2,  г. С.Раковски  1, 6, 4, 5, 3,  Дунав  6,  Еделвайс  13, 26, 11, 5, 9, 11, 15, 16, 12, 21, 3, 7, 25, 19, 22, 24, 23, 17, 18, 30, 28,  Иглика  10, 2, 7,  Кокиче  3, 6, 7,  Лазар Карабожиков  2,  Майор Топалов  12, 10, 8, 5, 6, 4,  Неуточнен Адрес  Поща,  Никола Карталов  8, 5, 6, 3, 1, 4,  Орфей  9, 2, 6, 7, 4, 5, 8, 11, 12, 3,  Освобождение  10, 4, 3, 7, 11, 9, 5, 12, 1,  Родопи   8, 11, 7,  Стопански Двор  Администрация,  Тодор Шопов  32, 36, 48, 30, 26, 24, 47, 45, 53, 55, 31, 57, 40, 43, 28, 40, 22, 51, 34, 5,  Хаджи Димитър  9, 6, 4, 2, 17, 16, 5, 12, 20, 15, 18, 10, 11, 16, 13, 1, 3,  Шипка  5, 8, 13, 11, 12,    ТП2, Филиал, ТП2, Тото Пункт

На 25.11.2020 г.  /08:30 – 14:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Сатовча:   Бистрица  40, 56, 7, 18, 11, 4, 26, 60, 16, 19, 13, 34, 28, 24, 80, 54, 62, 72, 68, 46, 14, 33, 21, 62 А, 22, 58, 10, 48, 64, 74, 17, 6, 20, 66, 23, 50, 1, 38, 52, 42, 15, 8, 9, 70, 12,  Васил Даракчиев  19, 5, 3, 18, 1, 13, 14, 9, 12, 24, 16, 22, 21, 7,  Васил Левски  3, 22, 3 А, 8, 2, 16, 7, 1, 20, 10, 9, 6, 18, 12, 5,  Девети Септември  1, 7, 3, 5, 4, 8, 2,  Здравец  4, 3, 1, 8, 2,  Петдесета  22, 89, 16, 28, 18, 3, 14, 30, 93, 10, 11, 9, 5, 12, 20, 95,  Свилен Русев  1, 7, 2, 11, 5, 4, 9, 13, 3,  Стопански Двор  Мандра,  Тодор Шопов  87, 38, 60, 79, 50, 81, 65, 44, 52, 61, 37, 58, 75, 42, 71, 54, 40, 46, 56, 67, 77, 82,  Червеноармейска  4, 1, 5, 9, 10, 12, 6, 7,  Четирдесет И Девета  4, 2, 6,    Лечебница, ТП5

На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Сатовча:   Ал.Стамболийски  23, 22, 11, 15, 13, 5, 21, 27, 18, 19, 17, 9,  Георги Шомов  14, 3, 4, 9, 10, 11, 8, 1,  Дружба  11, 4, 3, 8, 1, 5, 7, 13, 2,  Иглика  3 А, 5, 3 В, 4, 3, 3а, 8, 6, 9, 12, 7, 11, 1,  Кирил И Методи  13, 8, 5, 12, 10, 2, 3, 9, 11, 7, 6, 14,  Людмила Живкова  9, 5, 6, 13, 3, 10, 12, 2, 11, 8, 7, 4,  Малчика  3, 5, 9, 7,  Тодор Шопов  17, 7, 5, 13, 14, 15,  Четирдесет И Седма  13, 6, 1, 4,  Шипка  13,  Юри Гагарин  5, 3, 9, 1, 7,    В/Ст Сатовча

На 25.11.2020 г.  /12:30 – 16:30 ч. / –  Плетена:   М. Горна  1, 1 Къща, Къща, Фуражомелка,   Къща, Работилница, Офис, Бар, Читалище, Медицинска Служба, Временно С-Во, 2 Къща, Къща, 1,  М. Долна  Лекарски Кабинет, Офис, Фуражомелка,  Неуточнен Адрес  Магазин,  Разпът  ,    ТП2

На 26.11.2020 г.  /09:00 – 12:30 ч. / –  Боголин:   253  ,    ТП1

На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Сатовча:   Ал.Стамболийски  19,  Възход  1, 11, 22, 16, 18, 10, 19, 5, 15, 12, 25, 6, 4, 21, 20, 7, 9, 24, 13, 26, 17, 8,  Детелина  4, 2, 5, 1,  Драгийца  1, 11, 13, 4, 2, 7, 5, 15,  Иглика  20, 18, 16,  Кирил И Методи  23, 16, 17, 19, 21, 15, 18, 14, 25,  Лиляна Димитрова  13,  Людмила Живкова  13,  Отец Паисий  2,  Теменуга  1, 5, 6, 2, 4, 3,  Юри Гагарин  28, 20, 27, 12, 16, 25, 6, 13, 4, 24, 22, 23, 14, 19, 15, 21, 32, 10, 11, 30,    ТП4

На 26.11.2020 г.  /10:30 – 15:30 ч. / –  Слащен:   Вергил Ваклинов  31,  Георги Бенковски  26, 14, 17, 33, 28, 38, 12, 3, 23, 20, 29, 24, 40, 22,  Георги С. Раковски  22,  Гоце Делчев  39, 17, 16, 13, 3, 14, 19, 41, 12, 10, 15, 23, 21, 2, 5, 4, 1, 29, 31, 27, 20, 22, 7, 28, 11, 25, 9,  Демокрация  56, 106, 45, 47,  Димчо Дебелянов  5, 24, 3, 19, 4, 16, 25, 6, 10, 15, 8, 13, 18, 7, 2, 11, 1, 17,  Еделвайс  20, 28, 18, 17, 14, 21, 15, 4, 3, 16, 6, 23,  Ивайло  7, 15, 11, 3, 4, 12, 8, 5, 13, 1, 2, 10, 16,  Ковача  ,  М.Развана  ,  Местност Папалев Дол  Цех, Стан,  Неуточнен Адрес  ТП1, Помпа За ПИ тейна Вода,  Освобождение  12, 8, 1, 10,  Пейо Яворов  2, 4, 6,  Родина  16, 6, 15, 20, 31, 8, 18, 10, 2, 9, 3, 14, 84, 11,  Родопи   3, 5, 2, 7, 6, 4, 1,  Свобода  8, 6, 10, 11, 2, 5, 3, 12,  Христо Ботев  1, 8, 3, 20, 15, 6, 2, 14, 17, 18, 22, 13, 12, 11,  Цар Симеон  27, 17, 29, 28, 15, 21, 19,  Шипка  5, 4, 1, 2, 3

Община Симитли

На 23.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. /   На 24.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. /   На 25.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. /   На 26.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. /   На 27.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. / –  Тросково:   Скз Тросково

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. / –  Брестово,  Общ. Симитли:   Калугеровец  ,  Яне Даракчийски  3

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. / –  Полена:   Вела Пеева  11, 26, 21, 24, 30, 22, 28, 15, 32, 13, 17, 19, 36, 34, 38,  Георги Димитров  57, 49, 66, 61, 62, 65, 63, 64, 68,  Зеленка  2, 1,  Махала Ширината  Махала Ширината,  Местност Долна Сушица  ,  Местност Епрец  ,  Местност Училището  ,  Потока  ,  Руен  7, 3, 5, 1, 13,  Симитли  Магазин,  УПИ  -Хі-58 Кв.11  ,  Христо Ботев  17, 7, 15, 1, 11, 13, 9, 3, 5,  Ширините  ,    2

На 24.11.2020 г.  /08:30 – 15:30 ч. / –  Симитли:   Васил Левски  10, 1, 2, 8,  Вихрен  5, 7, 1, 4, 6, 2, Работилница, 3, 8,  Георги Димитров  36, 32, 38, 28, 26, 38б, 22, Магазин, 30, 40, Лек.Кабинет, Ателие, 20, Сладкарница, 36а, 34, 38а,  Кокиче  10,  Македония  1,  Никола Вапцаров  7, 5, 4, 1, 6, 8, 6а, 9, Авточасти,  Симитли  Рег.Служба, Читалище,  Струма  6, 4, 3, 1, 1,  УПИ  -Iii-1458  ,  УПИ  -ІІ-538, Кв.22  ,  Христо Ботев  12, 6, 23, Магазин, 34, 8, 18, Кафе, 24, 30, 14, 26, 32, 16, 28, 2, 4, 10, 20, 22,  Христо Смирненски  5, 12 2, 1, 19, 11, 12, 22, 8, 25, 6, 13, 2, 21, 16, 28, 26, 20, 3, 23, 30, 15, 4, Зала, 3, 7, 24, 8 4, 10, 9, 17, 32, 14

На 24.11.2020 г.  /09:01 – 10:30 ч. ; 13:01 – 14:00 ч. / –  Градево:   Местност Струма Изливер Хиляд,  Струма

На 24.11.2020 г.  /09:01 – 10:30 ч. ; 13:01 – 14:00 ч. / –  Железница,  Общ. Симитли:   003056  ,  003141  ,  IV, Кв.12  ,  VII-122  ,  Ам Струма Лот 3.1 Тунел,Железница;-Южен Портал  ,  Имот 002867  ,  Местност Бачева Махала  ,  Местност Джалева Махала  Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, Къща, 6, 9, 22, 11, 15, 23, 18, 46, 21, 12, 13, 14, Къща, Вила, Кабинет, 10, 9, 8, 7а, Фуражомелка, 3, 3б, Вила, 6, 12б Къща, Жилище, Помпа,  Местност Джалевци  ,  Местност Долно Церово  12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, Къща, 16, 01а, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13, 35, Къща,  Местност Дременец  ,  Местност Караджевица  ,  Местност Старата Върба  ,  Местност Шебечковица  ,  ПИ  №001414  ,  ПИ  №29146.3.155  ,  Рибарска  ,  УПИ   II-125, Кв.17  ,  УПИ  -XII-52,  Кв. 8  ,  УПИ  -ХХІV-50  ,  Център-Над Жп Спирката  ,    Одз, Жилище, 1, 1, Къща, Помпа За Напояване, Жилище, 2, Търговски Обект, Помпа За Напояване, Трифа

На 24.11.2020 г.  /09:01 – 10:30 ч. ; 13:01 – 14:00 ч. / –  Симитли:   XII-1437  ,  Бангелови Тополи  ,  Бангеови Тополи  ,  Бреза  3, Магазин, 1,  Васил Левски  34,  Георги Бенковски  20,  Георги Димитров  33, 17, Бар, Магазин, 18, 14, 27а, Бензиностанция, 35, 9, 25, 13, 7, 19, 12, 33, 15, 8, 27, 11, 2, 5, 4, 6, 16, 31, 3, 29, Лек.Кабинет, 10, 1 Изход Благоевград,  Герена  Цех, Цех,  Гр.Симитли,  Димитър Благоев  24, 15, 14, 16, 38, 18, 28, 34, Жилище, 36, 13, 32, 22, 17,  Долен Герен  ,  Еделвайс  1, 15, 5, 3, 7, 13, 11, 4, 2, 8,  Зеленка  13, 19, 11, 4, 17, 15, 8, 5, 3, 9, 10, 7, 6, Бар, 2, 20, 18, 14, 16,  Искра  8, 5, Работилница, 2, 10, 3, 6, 1, 4, 14, 12, 10,  Кокиче  12, 10а, 16, 8, 5, 11, 18, 9а, 2о, 13, 7, 14, 9, 3, 1, 6, 2, 5, 3, 4, 8,  Коматиница  21,  М.Драгова  12а, 21, 14, 20, 10, 15, 22, 24, 18, 7, 8, 29, 17, 12, 13, 17а,   Помпа За Напояване, 16,  М.Духарска  Жилище, 40, Жилище, 1, 42, 46,  Малина  6,  Местност Бангеови Тополи  ,  Местност Герено  ,  Жилищна Сграда-Вр.Стр,   Никола Вапцаров  4, 4а,  Ораново  Жилище, Цех, Жилище, Каравана, Магазин, Ясла, Детска Градина, Жилище, Жилище,  Пазара  Магазин,  Победа  2, 5, 4,  Полето  ,  Предел  Жилище, 97, 2,  Първи Май  12, 5,  Руен  4,  Септемврийска  3, 20, 6, 14, 18,  Симитли  Жилище, Помпа, Лесничейство, Цсри – Заведение За Социални Услуги, Гор.С-Во, Ясла, Дет.Градина, Жилище, Гъбарник, Автоработилница, Жилище, Помпа За Напояване, Работилница, Канцеларии, Жилище, Поделение, Жилище,  Симитли, УПИ   II-1437, Кв.18,   ,  Славянска  23, 27, 3, 29, 3 Стълбище, 21, 25, 23, 102,  Струма  8, 6, 10, 4, 7,  УПИ   1-538 Кв.22  ,  УПИ   7-1437,  Кв.17  УПИ   II-1437, Кв.20  ,  УПИ   VIII-1437,  Кв.17  ,  УПИ   XX-1437,  Кв.7  ,  Христо Ботев  2, 11, 15, 5, 13, 9, 21, 19, 2, 1, 23, 7, 3а, 17, 3,  Христо Смирненски  1,  Цар Симеон  6

На 24.11.2020 г.  /09:01 – 14:00 ч. / –  Симитли:   Георги Бенковски  20,  Димитър Благоев  17,  Искра  12, 10,  М.Драгова  12а, 21, 14, 20, 10, 15, 22, 24, 18, 7, 8, 29, 17, 12, 13, 17а,   Помпа За Напояване, 16,  М.Духарска  40, Жилище, 1, 42, 46,  Ораново  Цех, Жилище,  Победа  5,  Полето  ,  Предел  97,  Септемврийска  6, 14,  Симитли  Жилище

На 24.11.2020 г.  /12:30 – 16:30 ч. / –  Симитли:   66460.292.1  ,  Аврора  21, 27, 3, 23, 19, 7, 25, 9, 4, 5, 15, 29, 2, 11, 1, 17, 13,  Васил Левски  10,  Гео Милев  12, 12, 2,  Георги Димитров  36,  Даме Груев  10, 12, 8, Жилище,  Марек  13, 5а, Автоработилница, 3а, 1, 9, 7, 15, 2, 10, 5, 8, 3, 11,  Местност Асковиците  ,  Местност Лочката  ,  Местност Чифлико  ,  Ораново  Жилище, Работилница, Магазин,  Пазара  Магазин,  Предел  29, 18, 37, 6, 2, 33, 25, 39, 51, 23, 21, 27, 24, 3, 47, 35, 20, 10, 31, 55, Бар, 41, 55, 16, 15, Жилище, Автоработилница, 12, 1, 43, 15, 8, 45, 9, 26, 4, 1, 19, 20,  Свобода  4,  Симитли  Жилище,  Чифлико  ,  Шипка  10,  Юрий Гагарин  8, 5, 3, 5, 4, 11а, 9, 11, 13, 2, 5 Жилище, 15, 17, 13, 6

Община Струмяни

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Илинденци:   Боровец  ,  Извън Регул./Р.Шашка/  Жилище,  Местност Боровец  Вила,  Местност Врабча  Вила,  Местност Врабче  Вила,  Синаница  Вила,  Тридесет И Втора  10,  Тридесет И Шеста  2

На 23.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 08:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/   На 25.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 26.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 27.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. / –  Илинденци:   Трета  1

На 25.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Струмяни:   Главен Път Е79  Цех За Обработка На Мрамор, Цех за обработка на мрамор,  Струма

На 27.11.2020 г.  /09:00 – 13:00 ч. / –  Микрево

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

 


Свързани новини

Актуална информация от РЗИ- Благоевград за новите случаи на коронавирус

bilyana

Заразените с коронавирус деца са от Симитли

desi

Борбата с коронавируса и обиколката по здравните заведения

bilyana

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.