Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград, обслужвана от „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, за периода 16-20.11.2020 г.

 ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 16 – 20 ноември  2020 г,   включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

Област Благоевград

Община Банско

На 17.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. / –  Банско:   Грамадето  ,  Местност Грамадето  1,  Местност Кошерината  1,  Найден Геров  3, 30 1, 14 1, 6, 16 1, 12 1, 1,  Стражите  4, 2

На 19.11.2020 г.  /08:30 – 10:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:30 – 10:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Банско:   Цар Симеон

На 16.11.2020 г.  /11:01 – 12:00 ч. / –  Банско ФИН-ИН-64 ЕООД

Община Белица

На 16.11.2020 г.  /08:00 – 10:00 ч. / –  Белица,  Общ. Белица:   Гарата

На 16.11.2020 г.  /08:01 – 10:00 ч. / –  Белица,  Общ. Белица:   Местност Семково  Вила

На 16.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. /   На 17.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 18.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Белица,  Общ. Белица:   Владимир Поптомов  2,  Гарата  ,  Двадесет И Трета  ,  Девета  10,  Извън Регулация  ,  Местност Андрианов Чарк  Обект,  Местност Гарата  ,  Неуточнен Адрес  ,  Р-Н Стопански Двор  Сграда,    ТП .  Крайще 2, М. Гарата

На 16.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 17.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 18.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Краище,  Общ. Белица:   39270.25.208  ,  І-500,  Кв.35  ,  Втора  2, 1, 10, 6, 8, 10,  Двадесет И Втора  ,  Двадесета  5, 56,  Девета  14, 4, 12, 10, 5, 8, 2, 1, 7, 3, 9,  Деветнадесета  2,  Десета  4, 1, 3, 8, 2, 9,  Единадесета  44, 12, 5, 8, 16, 6, 17, 22, 116, 24, 20, 7, 10, 14, 9, 4, 6а, 1,  Извън Регулацията  99, 8, 7, 4, 5, 10, 14, 9, 13, 19, 6, 59, 99 Жилище, 55, 99, Дърводелски Цех, Банциг, 40, 99, 42, 41, 8,  Неуточнен Адрес  Поща, 100, 57,  Осма  7, 8, 4, 9, 11, 1, 17, 6, 16, 14, 13, 2, 12, 7,  Пета  9, 6, 11, 17, 5, 13, 20, 16, 23, 8, 1, 6, 7, 9,  Първа  23, 34, 28, 10, 40, 29, 26, 36, 12, 16, 9, 7, 15, 20, 6, 1, 11, 18, 14, 8, 2, 17, 32,  Седемнадесета  4, 17,  Седма  8, 2, 1, 12, 6, 4, 3, 22,  Трета  2, 8, 6, 7, 1, 11, 16, 9, 10,  Усоето  ,  Четвърта  24, 17, 7, 18, 20, 22, 11, 5, 19, 14, 16, 9, 2, 8, 12, 6,  Шеста  99, 8, 6, 16, 7, 4, 2, 1, 9, 16,  Шестнадесета  6,    4

На 16.11.2020 г.  /08:31 – 16:30 ч. /   На 17.11.2020 г.  /08:31 – 16:30 ч. /   На 18.11.2020 г.  /08:31 – 16:30 ч. / –  Краище,  Общ. Белица:   Извън Регулацията  99,  Пета  9

На 16.11.2020 г.  /08:31 – 16:30 ч. ; 08:31 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 17.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 08:31 – 16:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 18.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 08:31 – 16:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Горно Краище:   1, Жилище Временно Захранване

На 16.11.2020 г.  /15:00 – 16:30 ч. / –  Белица,  Общ. Белица:   Владимир Поптомов  2,  Гарата  ,  Гарата  ,  Двадесет И Трета  ,  Девета  10,  Извън Регулация  ,  Местност Андрианов Чарк  Обект,  Местност Гарата  ,  Местност Семково  Вила,  Неуточнен Адрес  ,  Р-Н Стопански Двор  Сграда,    Тп г.  Крайще 2, М. Гарата

На 18.11.2020 г.  /09:30 – 15:30 ч. / –  Краище,  Общ. Белица:   Дванадесета  10, 11, 6, 3, 13, 2, 17, 9, 15, 4, 5,  Девета  10, 8,  Деветнадесета  21, 2, 80, 10,  Десета  13, 1, 7,  Единадесета  33, 49, 13, 27, 51, 58, 72, 31, 38, 3290, 37, 60, 102, 66, 47, 41, 48, 29, 14, 39, 34, 5, 35, 45, 42, 28, 99, 44, 36, 43, 127, 30, 25, 17, 64,  Извън Регулацията  11, 23,  Неуточнен Адрес  1,  Осемнадесета  8,  Петнадесета  11, 34, 12, 27, 33, 99, 32, 18, 3, 47, 24, 19, 8, 1, 6, 5, 72, 14, 40, 2, 15, 37, 22,  Седемнадесета  2, 1, 8, 4,  Тринадесета  4, 2, 5, 3, 9, 1,  Четирнадесета  99, 1, 4, 6, 7, 8, 2,  Шестнадесета  8, 2, 7, 3, 18, 16, 15, 13, 11, 5, 14, 9, 12, 6,    50

На 19.11.2020 г.  /08:30 – 10:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:30 – 10:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Белица,  Общ. Белица:   9-Ти Септември  1, 4, 1, 2,  Алекса Сачков  26, 20, 57, 10, 16, 5, 54, 14, 46, 63, 4,  78, 8, 18, 42, 38, 21, 10, 14, 66, 64, 6, 44, 88, 6, 18, 32, 16, 24, 62, 58, 99, 30, 42, 45, 29, 52, 116, 60, 48, 4,  Бор  2, 3, 6,  Борис Клементиев  3, 4, 5, 2, 6, 8, 1, 15, 6, 19, 17, 24, 12, 21, 1, 5,  Братя Миладинови  15, 10, 20, 2, 10, 8, 42, 7, 15, 59, 8, 6, 3, 36, 5, 23, 45, 9, 24, 44, 5, 99, 34, 15, 19, 18, 9, 14, 63, 1, 43, 13, 17, 1, 41, 16, 11, 31,  Васил И Сава Кокарешкови  8, 35а, 6, 4, 2, 3, 5, 1, 4, 99,  Владимир Поптомов  75, 47, 41, 48, 83, 1, 39, 173, 66, 59, 13, 60, 67, 70, 84, 79, 65, 116, 35, 45, 95, 99, 51, 37, 74, 58, 88, 73, 44, 81, 140, 50, 49, 62, 57, 55, 64, 136, 42, 71, 69, 53, 2, 1, 15, 19, 25, 22, 44, 16, 38, 21, 18, 2, 5, 58, 10, 13, 7, 6, 23, 20, 8, 17, 27, 4, 11, 4, 84, 46, 33, 99, 58, 30, 6, 28, 26, 38, 34, 24, 54, 29, 40, 44, 60, 36, 32, 74, 98, 108, 95, 101, 95, 95 1, 92, 90, 28, 100, 94, 101, 146, 129, 143, 126, 132, 36, 130, 148, 137, 107, 109, 116, 111, 122, 106, 136, 29, 142, 99, 140, 133, 123, 121, 113, 115, 141, 105, 128, 118,  Волгоград  2, 4, 15, 22, 20, 9, 10, 8, 3, 7, 6, 24, 13, 14, 99, 1, 16, 21, 12, 19, 25, 17, 11,  Втора  1, 5, 2,  Георги Андрейчин  25, 24, 17, 99, 30, 14, 20, 22, 18, 29, 27, 21, 26, 38, 10, 15, 28, 1, 140, 99, 45, 3, 16, 48, 41, 47, 23, 44, 42, 55, 2, 99, 15, 6, 1, 4, 7, 5, 10-12, 50, 7, 11, 15, 16, 99,  Георги Андриянов  14, 27, 18, 33, 15, 13, 31, 3, 21, 25, 27, 99, 5,  Георги Кирков  4, 5, 19, 2,  2, 3, 1,  Георги Сачков  7,  Гоце Делчев  16, 25,  Грънчар  2, 3,  Даме Груев  10, 2, 8, 4, 6,  Девета  4, 2, 6, 1, 5, 4, 2,  Димитър Даракчиев  3, 1, 2, 5, 4, 2,  Димо Хаджидимов  33, 32, 44, 41, 38, 35, 43, 40, 31, 45, 39, 21, 37, 3, 29, 47, 36, 30, 34, 49, 4, 2, 6, 28, 8, 12, 35, 26, 1, 50, 3, 3а, 19, 23, 10, 24, 21, 30, 27, 16, 1, 73, 106, 51, 97, 91, 53, 75, 10, 79, 188, 89, 48, 1, 68, 55, 60, 61, 59, 82, 63, 56, 65, 64, 186, 108, 93, 69, 184, 52, 46, 61, 101, 37,  Единадесета  2, 1,  Иван Алексов  21, 33, 2, 6, 5, 1, 4,  Иван Апостолов  6, 4, 3, 6, 8, 4, 3, 2, 2,  Иван Вазов  16,  Илинден  9, 11, 3, 5, 1, 16,  Кирил И Методи  2, 6, 8, 4,  Люлин  99, 6, 4, 1,  Места  5, 1, 2, 3,  Местност Семково  16, 18, 13, 10, 9, 30, 8,  Мусала  15, 6, 5, 3, 14, 9, 1, 13, 7, 12, 4, 10,  Народна Победа  1, 8, 10, 2, 6, 7,  Неуточнен Адрес  Павилион, 99,  Никола Банков  1, 7, 4, 5, 3, 6,  Никола Вапцаров  16, 24, 26 А, 26, 6 А, 14, 1, 4, 3, 20, 6, 22, 1, 2, 8, 12, 18,  Пейо Яворов  10, 8, 10, 12, 14,  Пета  2, 1, 4, 6,  Пи 03504, 403, 1019  ,  Пи 3504.403  ,  Полковник Иван Тричков  20, 7, 16, 12, 4, 19, 9, 6, 8, 21, 13, 99, 1, 3, 5, 2, 14, 10,  Първа  8, 8, 9, 14, 2, 4, 1,  Равен  35, 13, 36, 3, 23, 25, 9, 6, 4, 16, 2, 1, 31, 38, 18, 11, 7, 10, 99, 33, 19, 17, 5, 25,  Радецки  1, 2,  Рила  10, 99, 7, 4, 1,  Сава Стенчин  2а, 23, 99, 3, 24, 13, 1, 9, 31, 6, 10, 7, 19, 17, 2, 5, 39, 15, 14, 38, 12, 3,  Седма  2, 3, 7,  Серги Чонков  1, 7, 2, 2,  Симеон Кавракиров  38, 10, 26, 18, 32, 40, 30, 20, 46, 99, 21, 23, 34, 4, 12, 6, 2, 4,  Стара Планина  4, 2, 3, 1,  Трета  1, 3, 5,  Тутракан  2, 10, 1, 7,  Фараонска  17, 40, 21, 49, 26, 13, 9, 20, 27, 6, 6,  Христо Ботев  10, 5, 99, 7, 12, 8, 4, 2, 3,  Христо Смирненски  1, 5,  Чавдар  2, 1,  Чаталджа  6, 1, 4, 6, 1, 16, 5, 13, 7, 5, 3,  Четвърта  10, 13, 7, 5, 11, 1, 3, 1,  2, 9, 1 1,  Шипка  14, 1, 8, 20, 7, 10, 16, 24, 13, 4, 2, 6, 22, 18,  Яким Цоков  7, 1, 3, 15, 12, 22, 3, 21, 9, 18, 17, 16, 20, 36, 19, 14, 7, 6, 10, 8, 26, 5, 28, 29, 13, 27, 2, 24,  Яне Сандански  3, 1, 29, 31, 15, 7, 11, 18, 27, 23, 19, 25,    Бюро, Тп Брего, Тп Реката, Тп Сачков, Тото Пункт

На 19.11.2020 г.  /08:31 – 10:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:31 – 10:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Белица,  Общ. Белица:   9-Ти Септември  44, 18, 5, 23, 41, 33, 19, 12, 6, 99, 68, 1, 8, 9а, 3, 37, 4, 13, 21, 2, 17, 7, 10,  Алекса Сачков  64, 52, 20,  Андрианов Чарк  ,  Васил И Сава Кокарешкови  5, 8,  Владимир Поптомов  2, 34, 10, 27, 2, 50, 70, 63, 25, 1, 63, 36,  Георги Андрейчин  3,  Гоце Делчев  9, 37, 2, 46, 36, 30, 41, 19, 40, 5, 34, 13, 39, 4, 10, 48, 17, 6, 7, 38, 8, 14, 1, 44, 9, 22, 20, 31, 25, 42, 26, 33, 12, 16, 11, 18,  Димо Хаджидимов  37,  Иван Алексов  19,  29, 11, 31, 27, 8, 15, 18, 19, 10, 25,  Иван Апостолов  2,  Иван Вазов  14, 7, 19, 4, 10, 12, 1, 17, 5, 6, 2, 11, 8,  Местност Андрианов Чарк  Жилище-Вила,  Местност Бучин Дол  ,  Местност Семково  Ценър За Мечки, Вила, Павилион, Бунгало, Почивна База, Каравана, 1 Почивна Станция, Почивна База, Каравана, Ресторант, Бунгало, Вила, Хижа, Магазин, Ж, ТП, Туристическо Бунгало, Вила, Бунгало, Каравана, Почивна База, 1 Почивна Станция, Павилион, Вила, Дискотека, Станция На Технич. Университет, 1 Ски Влек, Ски Влек, 1, Лифт Усоб,  Митко Саев  14, 44, 22, 1, 42, 14, 8, 2, 4, 29, 37, 48, 46, 9, 11, 17, 7, 12, 36, 21, 26, 16, 28, 38, 5, 13, 33, 40, 3, 39, 50, 35, 10,  Неуточнен Адрес  ,  Никола Вапцаров  18, 26,  Осма  2, 4, 2 Хаспел, 3, 5,  Полковник Иван Тричков  10,  Р-Н Стопански Двор  Цех, Осветление, Офис Пирос ООД, Банциг, Цех,  Равен  9,  Чавдар  42, 5, 9, 4, 3, 12, 11, 10, 40, 8, 6,  Шеста  8 Офис, 5, 8 Офис, 6, 9, 3, 1, 8, 12,    ТП Вазов

На 19.11.2020 г.  /08:31 – 10:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:31 – 10:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Дагоново

На 19.11.2020 г.  /08:31 – 10:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:31 – 10:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Краище,  Общ. Белица:   Втора  ,  Двадесет и Първа  99, 2, 104, 8,  Двадесета  1, 44, 34, 26, 14, 2, 24, 46, 4, 20, 58, 22, 38, 99, 32, 21, 6, 13,  Дванадесета  10, 11, 6, 3, 13, 2, 17, 9, 15, 4, 5, 16, 25, 34, 54,  Девета  10, 8,  Деветнадесета  21, 2, 80, 10, 19, 28, 20, 36, 99, 61, 56, 17, 66, 14, 15, 52, 39, 23, 29, 59, 70, 1, 50, 10, 43, 38, 34, 8, 5, 69, 45, 46, 7, 25, 21, 26, 64, 30,  Десета  13, 1, 7, 1,  Единадесета  33, 49, 13, 27, 51, 58, 72, 31, 38, 3290, 37, 60, 102, 66, 47, 41, 48, 29, 14, 39, 34, 5, 35, 45, 42, 28, 99, 44, 36, 43, 127, 30, 25, 17, 64, 102, 112, 99, 82, 87, 75, 73, 63, 129, 103, 83, 67, 90, 84, 59, 109, 74, 65, 69, 106, 95, 91, 94, 97, 61, 96, 88, 76, 79, 86, 105, 71, 93, 81, 78, 104, 3290, 113,  Извън Регулацията  11, 23, 4, 37,  Неуточнен Адрес  1,  Осемнадесета  8, 1, 12, 8, 18, 89, 42, 50, 20, 10,  Пета  1, 29,  Петнадесета  11, 34, 12, 27, 33, 99, 32, 18, 3, 47, 24, 19, 8, 1, 6, 5, 72, 14, 40, 2, 15, 37, 22, 3, 30, 33,  Първа  32,  Седемнадесета  2, 1, 8, 4, 15,  Тринадесета  4, 2, 5, 3, 9, 1,  Христо Ботев  ,  Четирнадесета  99, 1, 4, 6, 7, 8, 2, 4,  Шеста  61,  Шестнадесета  8, 2, 7, 3, 18, 16, 15, 13, 11, 5, 14, 9, 12, 6, 1,    50, 19, 11, 80

На 19.11.2020 г.  /08:31 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:31 – 16:30 ч. / –  Белица,  Общ. Белица ПЛАНИНСКИ ПАРК БЕЛИЦА ЕООД

Община Благоевград

На 17.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 11:01 – 12:00 ч. / –  Бело Поле,  Общ. Благоевград:   02028

На 16.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. /   На 17.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. /   На 18.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. /   На 19.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   Запад  14, 12, 11, 11, 14, 20, 10, 17, 22, 21, 15, 21, 19, 10, 15, 11, 12, 18, 13, Офис, 11, Закусвалня, 12, 10, 19, 16, 13, 20

На 16.11.2020 г.  /08:46 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   Васил Левски  29, 39, 37, 49,  Даме Груев  42 А, 42 Б, 42 Блок -А, 42,  Илинден  2, 3, 2а, 1, 5, 1а,  Кв. 216 В,  2-Ри Микрорайон  ,  Страцин  8, 6, 3

На 16.11.2020 г.  /09:00 – 13:00 ч. / –  Церово,  Общ. Благоевград:   Изгрев  4,  Осми Март  6, 20,  П. Яворов  2,  УПИ VIII-111, 112,  Кв.15  ,  УПИ VIII-72  ,  УПИ XI-8,  Кв.5  ,  УПИ І-139, Кв.12  ,    Жилище, 1

На 16.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 17.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 19.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Габрово,  Общ. Благоевград:   14204.501.10  ,  Махала Хамбарджийска  ,  Местност Синаница/Реката  ,  Синаница / Реката  ,  Тугулска  ,    Жилище, Къща

На 16.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 17.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 18.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 19.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   Александър Стамболийски  36, 29, 31, 41, 34, 44, 47, 43, 31, 39, 55, 53, 46, 48, 33, 50, 28, 51, 45, 38, 49, 46а, 35, 42, 37, 52, 30,  Дойран  15,  Местност Чакалица  Офис,  Орцето  7, 5, 2, 9, 10, 1, 6, 11, 3, 8, 4,  Пазара  Ателие, Павилион, Канцеларии,  Плиска  6, 1, 8, 5, 2, 2а, 10, 4,  Полковник Дрангов  7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11,  Промишлен Пазар  ,  УПИ XIII-2897,  Кв.102  ,  Хилендар  2,  Чакалица  6, 2, 2а, 2, 4

На 16.11.2020 г.  /12:00 – 16:00 ч. / –  Церово,  Общ. Благоевград:   V-45,  Кв.4  ,  Надежда  1,  УПИ XI,  Пл. №76  ,  УПИ ІV-110, Кв.15  ,  УПИ-XXXIV-170,  Кв.5  ,    Жилищна Сграда-Врем.Захранване, Жилищна Сграда-Вр.Стр,  2

На 16.11.2020 г.  /13:01 – 16:30 ч. / –  Благоевград:   Георги Попов  24, 51, 36, Автокъща, 26, 45, 32, 38, 34, 28, 30, 40,  Евтим Драганов  18, 17, 28, 20, 14, 23, 21, 24, 15, 13, 11, 22, 28а, 26, 17, 19, 12, 10, 13, 16, 16, 22, 27,  Иван Гарванов  27,  Искър  13, 9, 14, 15, 5, 3, 23, 23, 18, 11, 2, 2, 15, 4, 13, 4, 20, 6, 7, 19, 1, 21а, 14, 2, 16, 17, 10, 21, 21, 21а, 8,  Климент Охридски  42, 40, 42, 40,  Кузман Шапкарев  12, 11, 7, 14, 5, 13,  Люляк  27, 43, 20, 26, 28, 25, 24, 35, 21, 41, 33, 45, 22б, 39, 29, 31, 22, 30, 37,  Места  18, 25, 29, 18, 16, 17, 23, 31, 22, 19, 27, 26, 21, 24, 20,  Осогово  22, 42, 36, 32, 28, 24, 30, 34, 20, 38, 40, 18, 26

На 17.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 09:01 – 12:00 ч. ; 11:01 – 12:00 ч. / –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   319001  ,  410002  ,  Андъко  ,  Антон Чехов  1,  Брезово  ,  Мах. Калуцка  ,  Мах. Центъра Мотела  ,  Махала Брезово  Жилище, Къща,  Махала Брезовска  ,  Махала Милово Тп Милово  ,  Махала Петковци  ,  Месност Демирево  Жилище,  Местност Ковачница  ,  Осойната  ,  Скалата  ,    Къща, Къща, 1, М. Влаовци, Жилище, Вила, Бреньово, Вила, Жилище

На 17.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 09:01 – 12:00 ч. ; 11:01 – 12:00 ч. / –  Горно Хърсово:   Горни Валог  ,  Махала Буровци  Къща,  Махала Горни Двояци  Къща, Къща,  Махала Долни Двояци  Къща,  Махала Михтарци  Къща,  Махала Мъртвако  Къща,  Махала Новоселци  Къща,  Махала Панчовци  Къща, Жилище, Помпа За Напояване,  Махала Пържово  Къща,  Махала Стойковци  Къща,  Махала Тачовци  Къща,  Махала Шоповци  Къща,  Местност Валого  ,  Местност Гьоловете  ,  Присоето  ,  Ровината  ,  Шопови Ниви  ,    2, 1

На 17.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 11:01 – 12:00 ч. / –  Благоевград:   Антон Чехов  1,  Месност Демирево  Къща,  Местност Горно Демирево  ,  Славово  Фирма,    Помпа За Напояване, Работилница

На 17.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 11:01 – 12:00 ч. / –  Бучино:   Ахмедово  ,  Бучака  ,  До Моста На Р. Струма  ,  Лозята  ,  Махала Каракачанка  ,  Махала Мичевци  Къща,  Местност Долно Поле  ,  Местност Лозята  ,  Местност Полето  ,  Местност Текето  ,  Местността Чукарски Рид  Скз Бучино, Стопанска Постройка,  Община Благоевград,  Мах. Тасковска  ,  Света Екатерина  30,  Текето  ,    Гараж, Къща, Жилище, Къща, Жилище, Жилищна Сграда

На 17.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 11:01 – 12:00 ч. / –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   000533  ,  Адиница  ,  Бобови Ниви  ,  Долна Дъбрава  ,  Землището На С.Дъбрава  ,  Зимниците  ,  Имот 000143  ,  Кромидището  ,  Мах. Ваканинци  ,  Мах.Щърбевци  ,  Махала Веляци,  Извън Регулация  ,  Местност Атанасова Падина  ,  Местност Бобови Ниви  ,  Местност Клено  ,  Местност Мучова Чука  Осв.На Мини Фут.Игрище,  Местност Ръженици  Вила,  Местност Ръжениците  ,  Местност Топузица  ,  Местност Щърбев Рид  ,  Митовци  ,  Ръжениците  ,  Стамовица  ,  Чадарето,  Юрто,  Яновски Рид  ,    Стоп.Постр.До 35 Кв.М,  Жилище

На 17.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 11:01 – 12:00 ч. / –  Рилци:   063005  ,  Местност Арсовото  ,  Местност Градището  ,  Телкиево Дере

На 17.11.2020 г.  /09:01 – 12:00 ч. / –  Благоевград:   Антон Чехов  1,  Месност Демирево  Къща,  Местност Горно Демирево  ,  Славово  Фирма,    Помпа За Напояване

На 17.11.2020 г.  /09:01 – 12:00 ч. / –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   Адиница  ,  Бобови Ниви  ,  Долна Дъбрава  ,  Землището На С.Дъбрава  ,  Зимниците  ,  Имот 000143  ,  Кромидището  ,  Махала Веляци,  Извън Регулация  ,  Местност Атанасова Падина  ,  Местност Бобови Ниви  ,  Местност Клено  ,  Стамовица  ,  Юрто  ,  Яновски Рид  ,    Стоп.Постр.До 35 Кв.М,  Жилище

На 19.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. / –  Еленово,  Общ. Благоевград:   035028  ,  Изгрев

На 19.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. / –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   III-327, Кв.11  ,  III-357  ,  XI-274,  Пл.515,  Кв.3  ,  XVI-379 Кв.3  ,  XXIV-103,  Кв.6  ,  XXVII-315,  Кв.4  ,  Айдаровско Дере  ,  Васил Левски  48, 59, 99,  Местност Айдарово  ,  ПИ №000208  ,  УПИ II-330,  Кв.27  ,  УПИ VI-357,  Кв.12  УПИ VI-405,  Кв.26  ,  УПИ Xv-326,  Кв.12  ,  УПИ XV-391, Кв.6  ,  УПИ XVI-387,  Кв.1  ,  УПИ-І-394, Кв.13  ,  УПИ-Х-159, Кв.4  ,  УПИ VII-376,  Кв.3  ,    1, Жилище

На 19.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 14:00 – 15:00 ч. / –  Благоевград:   Генерал Тодоров  12

На 20.11.2020 г.  /12:01 – 16:16 ч. / –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   Махала „Тепавиците“

Община Гоце Делчев

На 19.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Буково,  Общ. Гоце Делчев:   Селището  ,  Хі-99, 131,  Кв.22  Старото Село

На 16.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Гоце Делчев:   Братя Миладинови  9,  Генерал Ковачев  2,  Гоце Делчев  ,  Драма  6, 9, 16, 19, Тп5, 16, 16а, 4, 18, 10, 3, 20, 1, 14, 12, 8, 13, 15, 7, 8, 4, 17, 5, 10,  Неофит Бозвели  7, 9, 1, 5, 2,  Неуточнен Адрес  Пл. Македония,  Култулен Дом,  Патриарх Евтими  2, 3, 4, 1,  Стоян Петралийски  1,  Тодор Александров  2, 20, 3, 8, 10 А, 16, 10, 14, 10, 8, 5, 18, 4, 22, 1,  Христо Матов  3, 4, 8, 10, 5, 1, 9, 2,  Цар Иван Асен  16, 1, 3, 5, 18, 9, 20, 11, 1а, 3, 14, 13, 7, 15,  Цар Калоян  6 А, 6, 4, 12, 1, 10, 12 А, 2, 8,    Пл. Македония

На 17.11.2020 г.  /15:00 – 16:30 ч. / –  Гоце Делчев:   Vі-5243 Кв.114  ,  Ален Мак  1, 3,  Байкал  13, 9, 3, 11, 7, 19, 15, 5, 21, 27, 25, 23, 17, 19,  Безименна  1,  Бяло Море  35, 25, 28 Е, 29, 21, 23, 28, 31, 33, 21,  Горенце  2,  Гоце Делчев  76, 50, 72, 48, 60, 62, 54, 42, 78, 84, 56, 82, 36, 68, 58, 46, 40, 38, 52, 74, 44, 64, 70, 66, 80, 22, 26 26, 25, 32, 20, 18, 26, 14, 22, 8, 12, Г, 13, 10, 22, 16, 2629, 45, 61, 47, 49, 73, 59, 24 24, 43, 69, 41, 63, 24, 67, 51, 53, На Ъгъла На Градски Парк, 55, 27, 39, 57, 22,  Даскал Господин  8, 11, 3, 6, 9, 4, 13, 5, 10, 7, 14, 10, 12, 1, 2,  Димитър Талев  11, 1, 1, , , 9, 3, 1б 1б, 10, 1, 9,  Долно Броди  7,  Драма  Промишлена Зона Укв Завод, 19, 50, 19, 53, 51, 51 2, 51 3, 55, 51 4, 53, Кв.114, 51, 50, 50, 51 4, 51 1,  Дунав  6, 1, 5, 20, 20 А, 20 Б, 6, 8, 1, 4, 2, 19, 1, 2, Новата Баня, 10, 20, Шивашки Цех След Газстанцията, 14, 1, 50, Б, 9, 25 25, Касетка, 35, 19, 17, 28, 11, 27, 26, 33, 19, 23, 35, 28, 7, 29, 15, 25, 24 24, 21, 19а, 23, 26, 27, 26, 31, 26, 27, 25, 13, 20, 17, 23, 18, 28, 18, 22, 21, 19, 16, 17, 18, 9, 12, 13, 11, 28, 1, 14, 6, 15, ,  8б, 12, 10, 14, 8 В, 26, 12, 4, 9, 15, 8 В, 3, 2, 8а, 8 8б, 8, 8 8 А, 7, 8 Б, 6, 1, 8б, ,  8а, 5, 4, 8 8а, 8, 8 А, 6,  Звънчарска  2, 28,  Здравец  7, 6, 4, 3, 1, 5, 12, 2, 16, 10, 14, 8,  Иларион Макариополски  3,  Илия Батаклиев  4а,  Кавакли Дере  ,  Кирил И Методий  13, 16, 20, 18,  Криволак  1,  Людмил Стоянов  9, 4, 2 А, 2, 1, 1, 21, 7, 16, 8, 16,  Места  12, 5, 8, 1, 2, 6, 14, 7, 9, 4, 10,  Михаил Даев  12, 1, 14, 2, 6, 10, 8, 4, 16,  Никола Вапцаров  16, 10, 19, 1, 21, 5, 2а, 4, 3, 9, 13, 2, 11, 7, 12, 8, 17, 6, 15,  Николай Добрев  1, 1 3, 4, 1 Б,  Панаирски Ливади-Продължение  ,  Паоло Ленц  4 Г, 4, 2 Г, 4, 2 2, 2, 2 Г, 2 Д, 6, 6 Г, 2, 13, 2, 2 Г, 5, 2, 5 Г, 4,  5, 4, 6 В, 6, 1, 1,  Пейо К.Яворов  16, 19, 19, 19 Б, 19 В, 1 Перла -2, 1 Перла-2, 1 Перла 2, 1, 13, 1 1, 13, 26, 13а, 9, 13 А, 9, 9, 10, В Градски Парк, 6, 5, 8, 4,  Петър Сарафов  28,  Плевнята  3,  Първи Май  15, 21, 9, 5, 1, 7, 8, 2, 6, 19, 12, 20, 13, 16, 10, 3, 14, 4, 17, 11, 18,  Радецки  1, 2,  Рила  1,  Симеон Радев  1, 6, 2, 6,  Солун  13, 17, 19 Б, Б, 19, 5,  Стара Планина  78, 55, 82, 76, 51, 74, 80, 49, 53,  Тодор Александров  21, 29, 31, 33,  Търговска  41,  Ул.Дунав Бл.8  ул.Дунав Вх.Б Бл.21  ,  УПИ-ІV,  Кв.177  ,  Хан Аспарух  2, 6, 4, 1, 8, 7, 9, 1, 8, 3, 5, 11,  Хан Крум  14, 17, 2, 17, 19, 11, 1, 3, 5, 2, 7, 9,  Цар Симеон  2,  Царица Йоана  29, 23, 30, 21, 15, 29, 25а, 25, 18, 29, 14, 24, 26, 13, 27, 28, 12, 20, Строителен Обект, 29 Офис, 19, 25 А, Лавка, 10, 17,  Юг  8а, Магазин Джаджев, 7, ,  9, 8, 9, 10, 6, 9, 10, Тп59,  Юрий Гагарин  2, 1, 5, 3, 8, 4, 10, 6,    Техникума Укв, В Парка

На 17.11.2020 г.  /15:00 – 16:30 ч. / –  Гоце Делчев:   Ален Мак  1, 3,  Байкал  13, 9, 3, 11, 7, 19, 15, 5,  Бяло Море  35, 25, 28 Е, 29, 21, 23, 28, 31, 33,  Гоце Делчев  76, 50, 72, 48, 60, 62, 54, 42, 78, 84, 56, 82, 36, 68, 58, 46, 40, 38, 52, 74, 44, 64, 70, 66, 80, 26 26, 25, 32, 20, 18, 26, 14, 22, 8, 12, Г, 13, 10, 22, 16, 2629, 45, 61, 47, 49, 73, 59, 24 24, 43, 69, 41, 63, 24, 67, 51, 53, На Ъгъла На Градски Парк, 55, 27, 39, 57, 22,  Долно Броди  7,  Дунав  6, 1, 6,  Здравец  7, 6, 4, 3, 1, 5, 12, 2, 16, 10, 14, 8,  Иларион Макариополски  3,  Илия Батаклиев  4а,  Кирил и Методий  13, 16, 20, 18,  Криволак  1,  Места  12, 5, 8, 1, 2, 6, 14, 7, 9, 4, 10,  Михаил Даев  12, 1, 14, 2, 6, 10, 8, 4, 16,  Никола Вапцаров  16, 10, 19, 1, 21, 5, 2а, 4, 3, 9, 13, 2, 11, 7, 12, 8, 17, 6, 15,  Николай Добрев  1, 1 3, 4, 1 Б,  Панаирски Ливади-Продължение  ,  Паоло Ленц  4 Г, 4, 2 Г, 4, 2 2, 2, 2 Г, 2 Д, 6, 6 Г, 2, 13, 2, 2 Г, 5, 2, 5 Г, 4,  5, 4, 6 В, 6, 1, 1,  Пейо К.Яворов  16, 1 Перла -2, 1 Перла-2, 1 Перла 2, 1, 13, 1 1, 10, В Градски Парк, 6, 5, 8, 4,  Петър Сарафов  28,  Първи Май  15, 21, 9, 5, 1, 7, 8, 2, 6, 19, 12, 20, 13, 16, 10, 3, 14, 4, 17, 11, 18,  Рила  1,  Симеон Радев  1, 6, 2,  Солун  13, 17, 19 Б, Б, 19, 5,  Стара Планина  78, 55, 82, 76, 51, 74, 80, 49, 53,  Тодор Александров  21,  Търговска  41,  Хан Аспарух  2, 6, 4, 1, 8, 7, 9, 1, 8, 3, 5, 11,  Хан Крум  14, 17, 2, 17, 19, 11, 1, 3, 5, 2, 7, 9,  Цар Симеон  2,  Царица Йоана  29, 23, 30, 21, 15, 29, 25а, 25, 18, 29, 14, 24, 26, 13, 27, 28, 12, 20, Строителен Обект, 29 Офис, 19, 25 А, Лавка, 10, 17,  Юрий Гагарин  2, 1, 5, 3, 8, 4, 10, 6,    Техникума Укв, В Парка

На 19.11.2020 г.  /10:30 – 15:30 ч. / –  Гоце Делчев:   19-Ти Октомври  4, 16, 8, 1, 10, 18, 6, 2, 14,  Борис Чанджиев  18, 2, 1, 8, 19, 21, 14, 7, 15, 23, 3, 9, 4, 12, 5, 11, 13, 17, 6, 16, 10,  Димитър Стоянов  26,  Иван Кюлев  5,  Иван Скендеров  28, 20, 5, 4, 13, 14, 40, 30, 24, 11, 1, 17, 16, 40, 2, 36, 47, 32, 18,  Казармата  ,  Кмет Никола Атанасов  25, 13, 9, 26, 17, 15, 30, 24,  16, 23, 28, 19, 32, 31,  Местност Бербат Хендек  ,  Никола Петков  18, 2, 4, 5, 6, 1, 16, 13, 20, 21, 14,  Ореляк  1, 2, 6, 5,  Попови Ливади  2, 1, 3, Бензиностанция Уно,  Стара Планина  ,  Щип  12

На 19.11.2020 г.  /12:30 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /11:30 – 15:30 ч. / –  Гоце Делчев:   Дунав  20, 20 А, 20 Б

На 20.11.2020 г.  /09:00 – 13:30 ч. / –  Гоце Делчев:   Местност Мочура

Община Гърмен

На 18.11.2020 г.  /13:30 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /12:30 – 16:30 ч. / –  Дебрен:   Втора  5, 8, 1а, 7, 11, 2, 3, 10, 12, 18, 1, 16, 6, 22, 14, 9, 4,  Осемнадесета  10,  Първа  33, 30, 61, 39, 27, 55, 48, 18а, 24, 43, 45, 41, 50, 1, 49, 59, 29, 46, 35, 44, 28, 37, 23, 40, 34, 52, 57, 53, 32, 36, 47, 51, 621, 25, 31, 26, 56, 38, 22, 42, 54,  Седма  2,  Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2  ,  Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2  ,  Тринадесета  2, 3,  Четвърта  1, 6, 4, 8, 2,  Четиринадесета  15, 6, 14, 18, 7, 13, 2, 10, 30, 24, 3, 5, 4, 8, 26, 22, 20, 11, 16, 28, 19, 9, 12, 1,  Шеста  22, 26, 15, 34, 24, 13, 18, 16, 2, 28, 36, 4, 3, 30, 6, 12, 20, 32, 14, 10, 8,  Шестнадесета  3, 1, 23

На 17.11.2020 г.  /09:00 – 15:30 ч. /   На 18.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Долно Дряново

На 20.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Марчево:   Голек  ,  Ст 19 ТП Марчево 2

Община Кресна

На 18.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 08:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Влахи

На 18.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кресна:   Александър Македонски  1,  Местност Кресненско Ханче  Ханче, Мотел Ресторант Мерина, Ресторант, Офис, Ресторант,  Местност Солунско Дере  Овчарник, Въглища, Гатер,  Ново Село  1

На 18.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кресна:   Местност Солунско Дере  Овчарник, Въглища, Гатер

На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Долна Градешница:   Втора  7, 9, 11, 15, 19, 3, 17, 5, 1, 13, 21, 31, 8, 35, 29, 14, 6, 37, 43, 41, 16, 12, 2, 4, 10, 39, 33, 27, 37, 20, 22, 63, 49, 26, 28, 59, 67, 69, 65, 47, 30, 36, 50, 51, 8, 24, 53, 34,  Главен Път Е79  Ресторант Воденичката, Аптека, Офис, Ресторант, Заведение, Комплекс, Склад, Кафе, 1, Магазин, Заведение, Офис,  Гробето  ,  Двадесет И Втора  5, 4, 1, 3, 6, 2,  Двадесет И Пета  3, 6, 1, 4,  Двадесет И Първа  1, 5, 3,  Двадесет И Седма  5,  Двадесет И Трета  11, 5, 13, 3, 9,  Двадесет И Четвърта  7, 1, 1, 3,  Двадесет И Шеста  25, 12, 4, 27, 21, 11, 2,  Двадесета  1,  Дванадесета  5, 16, 11, 9, 18, 14, 7, 3, 1, 12, 6, 17, 20, 2, 15, 4,  Девета  1, 3, 7, 2, 4, 6, 8, 5,  Деветнадесета  6, 4, 3, 11, 13, 1, 5, 9, 8,  Десета  7, 1, 4, 3, 5, 6, 8, 2, 9,  Единадесета  3, 4, 11, 9, 7, 2, 6, 14, 12, 1, 10, 5, 8,  Извън Регулацията  Жилище, Жилище, 8, Времянка, 13, 69,  Местност Градешка Гара  Авторемонтна Работилница,  Местност Рудината  ,  Неуточнен Адрес  Тп3, Тп1, Тп2,  Осемнадесета  1, 5, 7, 3,  Осма  2, 4, 6,  Петнадесета  2, 1,  Първа  29, 55, 33, 45, 59, 69, 41, 67, 31, 57, 39, 25, 53, 19, 65, 37, 61, 47, 51, 35, 63, 21, 23, 43, 27, 49, 3, Параклис Пресвета Богородица, 17, 15, 1, 11, 13, 5, 7, 9,  Седемнадесета  6, 4, 3, 1, 8, 5, 2,  Седма  3, 5, 15, 11, 1, 9, 7, 13,  Трета  1, 12, 7, 14, 10, 6, 28, 4, 9, 16, 3, 2, 8, 26, 28, 24, 29, 26, 20, 21, 15, 17, 18, 23, 19, 22, 25, 27,  Тринадесета  16, 19, 9, 2, 13, 4, 17, 8, 5, 11, 15,  Четвърта  3, 7, 2, 18, 27, 13, 23, 24, 28, 36, 32, 8, 19, 31, 22, 4, 6, 21, 15, 11, 34, 14, 20, 25, 30, 1, 10, 16, 17, 5, 12, 26, 33, 38, 46, 40, 44, 42, 3, 41, 37, 6, 43, 47, 45, 46,  Четиринадесета  3,  Шеста  20, 6, 2, 4, 18, 16, 14, 10, 22, 12,  Шестнадесета  3, 2,    Поща, М. Гробето

На 20.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кресна:   Местност Градешки Бани  Офис, Обект,  Баня,  Подината

Община Петрич

На 16.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Георги С.Раковски  27, 16, 12, 15, 20, 23, 21, 14, 13, 17,  Георги Урумов  42, 38, 44, 41, 36, 39, 45, 47, 43, 42, 21, 35, 37, 48, 46,  Д-Р Иван Цветков  7,  Марица  44, 42, 13, 37, 35, 35, 49, 40, 11, 38,  Местност Бухото  Цех,  Местност Неволница  ,  Местност Омондрос  Яромелка,  Нерезлъци  ,  Нерезлъците  ,  Оборище  6,  Папульо  22, 26, 38, 16, 29, 32, 48, 34, 31, 36, 36, 44, 25, 52, 24, 46, 22, 50, 34, 18, 20, 46, 33, 39, 21, 40, 54, 28, 42, 27, 30, 34, 23, Магазин,  Полковник Дрангов  1,  Софрони Врачански  2, 3, 1,  Цар Самуил  5, 8, 9, 8, 7, 8, 7, 8, 5, 7, 7, 9, 7, 8, 5, 6, 6,  Черно Море  5, 9, 7

На 16.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Комсомолска  7,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  ,  Местност Прогон  Цех,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  1,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  13,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Пейо Яворов  5,  Пейо Яворов  1, 3,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 16.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 17.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 19.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Старчево:   Местност Равнако  ,  Над Селото  ,  С. Старчево,  Общ. Петрич,  УПИ Ii,  Кв.11  ,  Тафтинка

На 16.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  4, 6, 2, 8,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Драва  12,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Искър  12,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9

На 16.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 14:00 – 15:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 14:00 – 15:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   1,  Кв.355  ,  Агапий Войнов  24, 18, 14, 8, 2, 22, 3, 7, 16, 13, 30, 24, 26, 19, 11, 15, 4, 17, 17, 2, 8, 3, 18, 16, 7, 8, 16, 22, 14, 3, 20, 18, 22, 5, 2, 7,  Атанас Маджаров  2, 13, 3, 2, 3, 30, 24, 14, 15, 26, 12, 16, 10, 18, 20, 32,  България  33, 33,  Георги Урумов  66, 66,  Дончо Лазаров  1, 1 1, 5, 3, 7, 1 1, 1, 3, 7, 5,  Европа  21, 19, 19, 21, 19, 2, 6, 2, 19,  Искър  12,  Истра  2, 2,  Кат Петрич  ,  Катя Паскалева  7, 5,  Марица  25, 17, 6, 20, 20, 16, 28, 18, 14, 32, 11, 31, 27, 22, 12, 26, 16, 14, 40, 35, 38, 40, 13, 44, 11, 37, 49, 42, 40, 35, 44, 38, 11, 49, 37, 40, 42, 13,  Места  22, 22, 22, 22,  Местност Грамадите  Работилница, Хале, Врем.С-Во, Цех,  О УПИ Хv,  Кв. 9 Петрич  ,  Папульо  52, 30, 16, 31, 25, 36, 34, 22, Магазин, 50, 42, 38, 34, 40, 23, 28, 20, 39, 48, 25, 19, 26, 24, 18, 32, 29, 46, 27, 44, 21, 54, 33, 56, 34, 44, 23, 19, 27, 48, 18, 16, 39, 34, 50, 52, 26, 25, 38, 28, 31, 40, 24, 22, 30, 34, 32, 42, 21, 36, 29, 25, 20, Магазин, 46, 34, 54, 56, 33, 56,  Параскева Филипова  9, 7, 1, 4, 21, 23, 16, 3, 10, 5, 1, 7, 9, 4, 1, 23, 21, 16, 3, 1, 10, 3, 5, 5,  Петрич УПИ I Кв. 353  ,  Полковник Дрангов  1, 1,  Промишлена Зона  ,  Рокфелер  1,  Свети Климент Охридски  4,  Свобода  6, 9,  Софрони Врачански  3, 1, 2, 1, 3, 2,  Тодор Стоянов  7, 2, 6,  Търговски Комлекс Биляна  Комплекс, Комплекс,  УПИ III-6732  ,  УПИ Vі-374, Кв.351  ,  ХІІ-3719, Кв.8  ,  Цанко Церковски  7,  Цар Самуил  57, 56, 57, 58, 58, 15, 15, 2, 10, 11, 15, 11, 13, 16, 15, 12, Павилион, 14, 4, 3, 1, 1, 6, 1 4, 2, 1, 4, 3, 2, 17, 19, 20, 1, 21, 20, 18, 22, 5, 8, 9, 7, 9, 8, 7, 9, 7, 8, 6, 5, 5, 7, 37, 40, 34, 35, 38, 39, 34, 36, 28, 29, 33, 27, Зо, 4, Пицария, 32, 25, 24, 30, 23, 18, 28, 26, Бар, 32, 31, 2, 10, 13, 16, 14, 15, 11, 11, 15, 12, 15, 15, Павилион, 3, 4, 2, 3, 1, 6, 1, 4, 2, 1, 1 4, 18, 17, 22, 20, 20, 21, 1, 20, 19, 6, 7, 8, 9, 9, 8, 5, 5, 8, 7, 7, 7, 5, 9, 42, 43, 1, 40, 29, 10, 42, 41, 44, 28, 37, 40, 39, 38, 35, 34, 37, 40, 39, 35, 6, 34, 38, 34, 36, 36, 24, Зо, 26, Пицария, Бар, 4, 29, 30, 33, 28, 31, 32, 25, 27, 32, 18, 23,  Цар Симеон  70, 66, 68, 66, 68, 70,  Черно Море  9, 7, 5, 9, 7, 5

На 16.11.2020 г.  /09:01 – 15:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Агапий Войнов  24,  Атанас Маджаров  2, 13, 3, 2, 3,  Искър  12,  Истра  2, 2,  Марица  25, 17, 6, 20, 20, 16, 28, 18, 14, 32, 11, 31, 27, 22, 12, 26, 16, 14,  Рокфелер  1,  Свобода  6, 9,  УПИ III-6732  ,  УПИ VІ-374, Кв.351  ,  ХІІ-3719, Кв.8  ,  Цанко Церковски  7,  Цар Самуил  57, 56, 57, 58, 58

На 17.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  7,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Прогон  ,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  1,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  13,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Пейо Яворов  5,  Пейо Яворов  1, 3,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  1, 3, 2, 7,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 17.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 19.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Георги С.Раковски  27, 16, 12, 15, 20, 23, 21, 14, 13, 17,  Георги Урумов  42, 38, 44, 41, 36, 39, 45, 47, 43, 42, 21, 35, 37, 48, 46,  Д-Р Иван Цветков  7,  Местност Бухото  Цех,  Местност Неволница  ,  Местност Омондрос  Яромелка,  Нерезлъци  ,  Нерезлъците  ,  Оборище  6,  Полковник Дрангов  1

На 17.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Тополница,  Общ. Петрич:   Гробището

На 17.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  4, 6, 2, 8,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Драва  12,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Искър  12,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис Iii  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9

На 17.11.2020 г.  /09:16 – 10:15 ч. ; 14:30 – 15:30 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Гр. Петрич,  УПИ II,  Кв. 53  ,  Капитан Никола Парапанов  1,  Папульо  4, 13, 1, 8, 12, 16, 9, 6, 17, 11, 2, 14, 15, 3, 10, 7,  Рокфелер  61, 69, 67, 55, 59, 57, 63, 65,  Свобода  1,  Цанко Церковски  1,  Цар Борис III  21

На 17.11.2020 г.  /09:16 – 15:30 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Гр. Петрич,  УПИ II,  Кв. 53  ,  Папульо  4, 13, 1, 8, 12, 16, 9, 6, 17, 11, 2, 14, 15, 3, 10, 7,  Рокфелер  61, 69, 67, 55, 59, 57, 63, 65,  Свобода  1,  Цанко Церковски  1

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Капатово:   Местност Шальовица  ,  УПИ II-138,  Кв.25

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Кромидово:   038008  ,  Местност Селището  ,  Под Черквата  ,  Реката  УПИ III-62  ,  УПИ IV,  Кв.17

На 18.11.2020 г.  /09:00 – 10:00 ч. ; 14:00 – 15:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   56126.601.23  ,  VII,  Кв.177,  ул. Рокфелер  ,  Варна  1,  Дунав  76,  Козлек  14,  Места  22,  Местност Мерата  База,  Осогово  41, 48, 23, 37, 36, 57, 34, 53, 29, 28, 61, 43, 42, 17, 35, 32, 46, 83, 26, 25, 27, 15, 69, 30, 30, 45, 21, 39, 52, 19, 49, 55, 47, 75, 58, 71, 44, 38, 54, 81, 62, 31, 56, 40, 59, 50, 31,  Полковник Дрангов  1,  Промишлена Зона  Склад За Торове,  Рокфелер  Промишлена Зона,  Солунска  29, 38, 39, 33, 26, 28, 33, 36, 24, 34, 40, 31, 32, 35, 37, 30,  Стопански Двор  Работилница, Шивашки Цех, Автоработилница, Склад, Цех, Склад, Автоработилница, Кланица, Хале,  Струма  56, 26, 25, 56, 34, 40, 38, 42, 38,  Струма УПИ ІІІ Кв312  ,  УПИ ХІІІ-3694,  Кв.312  ,  УПИ ХХ Кв.314  ,  ХІІІ  ,  Христо Чернопеев  56126.601.8126, 52, 64, 42, 66, 69, 60, 58, 58, 61, 68, 61, 59, 50, 63, 158, 77, 56, 58, 77, 77,  Христо Чернопеев Кв. 314  ,  Христо Чернопеевф Пи 56126.601.4787

На 18.11.2020 г.  /09:00 – 10:00 ч. ; 14:00 – 15:00 ч. / –  Първомай,  Общ. Петрич:   Вардар  5

На 18.11.2020 г.  /09:00 – 11:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Георги Урумов  12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34,  Ильо Войвода  13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17,  Местност Бухото  Цех, Жилище, Цех,  Огражден  8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7,  Охрид  24,  Пейо Яворов  22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 19, 13,  Петър Берон  14, 15, 14,  Полковник Дрангов  1, 10,  Свети Климент Охридски  5, 9, 7, 11, 8, 6, 10,  Тодор Александров  8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23

На 18.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  7,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Кузман Шапкаров  18,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Прогон  ,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Освобождение  1,  Осогово  13,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Пейо Яворов  5,  Пейо Яворов  1, 3,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  1, 3, 2, 7,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 18.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Драва  12,  Драва  4, 6, 2, 8,  Искър  12,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9

На 18.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 14:00 – 15:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   010024  ,  22-Ри Октомври  26, 24, 24, 4, 9, 5, 1, 2, 12, 10, 8, 6, 11, 6, 3, 7, 9, 14, 22, 18, 20, 16,  Атанас Лютвиев  39, 23, 26, 18, 27, 28, 14, 18, 20, 26, 37, 41, 33, 33, 22, 23, 16, 19, 27, 29, 28, 8, 32, 8, 10, 35, 23, 1, 14, 43, 29, 16, 30, 12, 45, 20, 17, 43, 6, 31, 25, 12, 37, 45, 6, 15, 3, 9, 13, 7, 5, 8, 1, 2, 4,  Бабуна  42, 38, 39, 36, 32, 33, 35, 31, 44, 40, 34, 37, 29,  Битоля  38, 36, 40, 34, 31, 33, 2, 37, 37 2, 35 1, 33, 2, 1, 1, 31 1, 32,  Бъкстон  1, 6,  България  39, 31, 25, 26, 33, 25, 23, 27, 35, 29, 24, 28, 37, 23, 35, 41, 45, 47, 45, 51, 43, 49, 58, 56, 44, 48, 61, 54, 46, 60, 52, 50, 55, 65, 59, 1, 55 3, 3, 32 2, 2, 55, 49, 2, 2, 26, 30 3, 3, 2, 3, 1, 4, 32, 4, 30, 4 2, 2, 1, 55 1, 55 3,  Васил Левски  2, 4, 1, 10, 8, 7, 12, 11, 3, 14, 9, 5, 16,  Вит  6, 2,  Връх Бузлуджа  17, 19, 1, 3, 11, 13, 7, 5, 21,  Връх Китка  19, 13, 11, 17, 15, 10, 10, 3, 1, 14, 22, 20, 3, 16, 2, 9, 5, 8, 7, 11, 12, 12, 18,  Генерал Тодоров  2 Павилион, 2, 2, 1, 6, 4,  Д-Р Асен Златаров  2,  Екзарх Йосиф  20, 22, 33, 2, 6, 7, 10, 18, 6, 14, 4, 8, 16, 12, 17, 23, 15, 17, 6, 11, 21, 19, 3, 20, 1, 9, 5, 7, 13, 4, 25 4, 25, 25, 25, 25 4, 27, 29,  Каймак Чалан  24, 26, 22, 20, 17, 20, 28, 22, 27, 17, 30,  Калабак  37, 37, 37, 45, 45, 37, 22, 33, 26, 14, 26б, 26, 24, 20, 16, 18, 39, 43, 51, 41,  Капитан Джингаров  25,  Кожух  30, 39, 36, 32, 37, 26, 34, 38, 1, 17, 2, 28, 45 1,  Македония  1,  Михаил Вардев  4, 4, 2, 4б,  Никола Вапцаров  22, 31, 24, 6, 4, 14, 29, 10, 5, 2, 11, 19, 7, 23, 1, 17, 16, 5, 25, 20, 18, 26, 21, 12, 9, 13, 15, 27, 2, 2а, 33, 3,  Оборище  4, 3, 5, 1, 3, 7, 6, 2, 7, 8, 8, 7,  Полковник Дрангов  1, 1, 1, 1, 1, 3, 1, 9б, 9, 7, 1, 7, 2, 5, 9, 1, 1,  Пролет  4, 6, 2,  Река Осъм  4, 2,  Рокфелер  ,  Самуилова Крепост  5, 3, 5, 4, 2, 1,  Сандо Китанов  9. Явор, 1, 5, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 9 Явор, 7 Беласица, 1, 7, 2 Тото Пункт, 7, 9, 5,  9 Явор, 3, 11 Лебед, 15, 13 Чайка, 22, 15 Пирин, 17,  Стадионска  3, 6, 9, 4, 12, 11, 8, 7, 13, 2, 5, 1, 14, 10,  Стара Планина  1,  Струма  29, 34, 3, 27, 25, 5, 15, 30, 36, 28, 9, 7, 26, 1, 13, 19, 17, 18 4, 14, 14, 3, 16, 4, 4, 3, 1, 6, 12,  УПИ Ii,  Кв.49,  Идент. 56126.601.8107  ,  Христо Чернопеев  42, 36, 40, 53, 46, 38, 48, 43, 47, 45, 41, 51, 49, 55, 17, 11, 37, 29, 32, 35, 16, 39, 24, 14, 24, 22, 33, 31, 22, 41, 18, 27, 21, 37, 27, 25, 26, 23, 18, 35, 23, 16, 25, 33, 21, 4, 9, 5, 1, 19, 17, 8, 7, 6, 21, 10, 10, 3, 2,  Цар Борис Iii  3, 33, 26, 44, 16, 26, 38, 15, 28, 32, 34, 40, В Градинката Срещу Общината, 36, 34, 34, 30, 42, 38, 30, 30, 32, 24,  Цар Симеон  5, 11, 13, 19, 9, 3, 5, 1, 7, 16,  Червена Скала  26, 28, 22, 23, 20, 21, 29, 24, 19, 23, 27, 25, 22,  Шипка  7, 11, 5, 19, 13, 9,  Янтра  2, 4, 1, 6, 7, 1, 5, 9, 3

На 18.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 14:00 – 15:00 ч. / –  Струмешница:   19

На 18.11.2020 г.  /09:01 – 15:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Бабуна  42, 38, 39, 36, 32, 33, 35, 31, 44, 40, 34, 37, 29,  Битоля  38, 36, 40, 34,  Кожух  30, 39, 36, 32, 37, 26, 34, 38, 1, 17, 2, 28, 45 1,  Полковник Дрангов  1,  Струма  29, 34, 3, 27, 25, 5, 15, 30, 36, 28, 9, 7, 26, 1, 13, 19, 17,  Христо Чернопеев  42, 36, 40, 53, 46, 38, 48, 43, 47, 45, 41, 51, 49, 55

На 18.11.2020 г.  /11:00 – 16:00 ч. / –  Марикостиново:   Братя Миладинови  44, 35, 30, 41, 19, 26, 47, 17, 38, 43, 25, 46, 37, 31, 27, 32, 48, 51, 42, 21,  Васил Коларов  26, 32, 28, 23, 24, 34, 38, 30, 15,  Вела Пеева  60, 48, 50, 27, 25, 64, 66, 58, 54, 56,  Драва  6, 3, 4

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Генерал Тодоров:   Бащирите  ,  Дебела Дръма  ,  Пътен Възел Ам Струма  ,  УПИ Viii-33 Ul 18  ,  УПИ Х1v-33,  Кв.18  ,    *, 1

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Долно Спанчево:   Xi-53  ,  Местност Реката

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кулата:   Антон Попов  53, 35, 48, 27, 20, 34, 26, 28, 47, 42, 35, 32, 37, 49, 7, 39, 40, 41, 55, 33, 38, 51, 30, 53, 18, 20, 24, 45, 22, 36, 43, 23, 35, 29, 58, 17, 31, 9, 14, 11, 10, 12, 67, 13, 27, 5, 15, 23, 16, 7, 18, 3, 2, 8, 21, 6, 19, 4, 38, 24, 80, 68, 4, 56, 59, 67, 73, 62, 72, 61, 60, 50, 37, 71, 44, 70, 58, 46, 66, 64, 39, 48, 52, 57, 76,  Арда  1, 2,  Брегалница  30, 16, 29, 31, 23, 15, 14, 27, 25, 7, 17, 19, 6, 9, 13, 10, 5, 11, 8, 12, 3, 21, 4, 8, 1, 6, 15, 1, 2,  Васил Левски  14, 16, 3, 12, 18, 10, 8, 18, 4, 6, 2,  Водна Кула До Гара Кулата  ,  Връх Китка  14, 6, 16, 1, 7, 14, 9, 10, 2, 5, 8, 12, 3,  Гео Милев  14, 12, 10, 7, 3, 6, 4, 8, 5, 1,  Ел-Тепе  6, 4, 2, 3, 8, 1, 7,  Жп Кулата  ,  Кожух  7, 6, 9, 4, 8, 2, 3, 1, 1, 3,  Кочо Мавродиев  4, 5, 11, 2, 7, 6,  Люле Бургас  7, 2, 1, 6, 5, 3, 10, 4,  Максим Горки  2, 9, 7, 8, 3, 5, 2, 1, 12, 4, 6,  Местност Гкпп-Кулата  Цех, Митница, Магазин Белатур Ад, Офис, Магазин, Фирма, Павилион, Казино, Паркинг, Каравана, Агенция, Пункт, Канцеларии, Склад, Ресторант, Базар, Бюро, Кантар, Каравана, Помпа,  Местност Кавако  Магазин,  Неуточнен Адрес  Усилвател Бац, 1 Гкпп, Усилвател Бац,  Отец Паисй  16, 10, 3, 18, 1, 12, 14, 6, 8, 4,  Петко Р.Славейков  23, 38, 48, 36, 44, 42, 46, 29, 7, 9, 30, 34, 25, 22, 11, 15, 21, 12, 27, 16, 2, 26, 4, 3, 20, 6, 18, 8, 24, 19, 5, 28,  Плевен  24, 2, 28, 30, 32, 10, 22, 6, 14, 3, 12, 24, 20, 21, 26, 4, 1, 8, 2,  Рила  1, 8, 11, 7, 9, 3, 2,  Стефан Караджа  1, 3, 2, 6, 4, 8, 11, 14, 7, 12, 5, 10,  УПИ II  ,  Хр.Чернопеев  2, 1, 2,  Цанко Церковски  3, 1, 5, 4, 6,  Цар Калоян  2, 3, 1, 4, Поща,  Чаталджа  6, 4, 2, 5,  Черни Черници  ,  Яне Сандански  10, 4, 5, 3, 8, 1, 12, 9, 14, 6,  Янтра  2, 4, 1, 8, 6, 7, 5,    5

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кърналово:   Дечев Бунар  ,  Змиярнико  Път 108,  Капанлъко  ,  Местност Дабето  Фабрика,  Местност Ливадите  Автосервиз,  Местност Острово  Помпа,  Местност Побиен Камък  Помпа,  Местност Порой  ,  Местност Фабриката  Цех,  Петко Р.Славейков  2

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Марикостиново:   1-141  ,  I-090033.090027.090026.090025  ,  Асен Златаров  24, 32, 23, 33, 31, 38, 22, 35, 34, 40, 37, 29, 30, 25, 21, 27, 21, 36, 43, 1, 11, 16, 14, 6, 5, 2, 4, 12, 9, 7, 1, 15, 18, 13, 3, 11, 8, 10, 17, 19,  Братя Миладинови  25, 26, 5, 15, 6, 10, 24, 12, 4, 8, 18, 9, 1, 16, 26, 2, 3, 7, 20, 22, 44, 35, 30, 41, 19, 26, 47, 17, 38, 43, 25, 46, 37, 31, 27, 32, 48, 51, 42, 21,  Бузлуджа  1, 6, 4, 10, 5, 3, 12, 8,  Бяло Море  2,  Васил Коларов  4, 18, 17, 15, 6, 11, 2, 7, 13, 1, 3, 20, 22, 16, 10, 26, 32, 28, 23, 24, 34, 38, 30, 15,  Вела Пеева  32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 28, 9, 42, 1, 38, 34, 44, 46, 30, 23, 7, 17, 5, 36, 13, 19, 60, 48, 50, 27, 25, 64, 66, 58, 54, 56,  Генерал Гурко  4, 6, 10, 8, 2, 9, 5, 18, 13, 14, 16, 22, 10,  Георги Раковски  7, 1, 2, 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10,  Главен Път Е-79  1 Фтец Мантар Енерджи,  Горничето  ,  Димитър Благоев  4, 2, 5, 3, 7, 13, 9, 11, 8, 13,  Димо Хаджидимов  3, 6, 8, 2, 5, 1, 7, 11, 9, 10,  Долен Засек  Склад За Строителни Материали,  Драва  2, 1, 6, 3, 4,  Екзарх Йосиф  41, 49, 37, 33, 10, 6, 35, 39, 4, 8, 25, 23, 2, 31, 18, 16, 12, 20, 22, 11, 17, 2, 15, 19, 5, 21,  Заводска  2, 1,  Засеко  ,  Иван Вазов  14, 11, 18, 4, 23, 20, 7, 6, 24, 26, 12, 10, 25, 8, 3, 5, 17, 9, 13, 16, 15, 2, 10, 21, 1,  Извън Регулация  ,  Карл Маркс  2, 22, 9, 12, 16, 5, 10, 14, 18, 8, 6, 24, 1, 4, 11, 7, 13, 3, 20,  М.Хано  ,  Марикостенски Бани  Ферма, Цех, Тп, Хотел, 2,  Марица  6, 48, 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 65, 30, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, 33, 4, 19, 6, 16, 37, 31, 11, 35, 1, 5, 29, 7, 27, 25, 8, 3, 17, 21, 13, 32, 12, 9, 18, 23, 2,  Местност Аджобица-Чалията  Бензиностанция,  Местност Банско Бърдо  Павилион,  Местност Бонаро  Бетонов Център,  Местност Високия Рид  Склад,  Местност Горничето  Цех,  Местност Корията  Врем.С-Во,  Местност Лозарски Андък  Свинарник,  Местност Падарка  Свинарник, Казан,  Местност Хано  000584,  Местонст Среден Път  Таверна,  Москва  3, 4,  Неуточнен Адрес  Поща, Извън Селото, Извън Селото,  Отец Пайсий  15, 2, 10, 1, 17, 11, 12, 2, 9, 7, 5, 13, 21, 19, 4, 8, 3,  Петър Берон  2, 4, 1,  Петър Стефанов  2, 11, 7, 19, 12, 10, 15, 17, 3, 4, 5, 13, 9,  Пирин  4, 2, 5, 6, 14,  Пътен Възел Ам Струма  ,  Свобода  5, 4, 3, 9,  Стадион  ,  Струма  13, 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5,  УПИ I-216  ,  Христо Смирненски  8, 14, 2, 5, 26, 10, 7, 24,  Черно Море  15, 12, 14, 6, 11, 9, 2, 20, 18, 16, 7, 3, 5, 1, 4, 10,  Янтра  1, 3,    2, Закуски, Дискотека, Магазин, Тото Пункт

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Марино Поле,  Общ. Петрич:   Извън Регулация  ,  Местност Вадата

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Баболи  ,  Братя Миладинови  1,  Георги Бенковски  ,  Долна Джумая  9,  Местност Караач-Дамяница  Метан Станция, Мтп,  Местност Кумли  Магазин За Строит.Материали, Автосервиз, Временно Строителство, Авторемонтна Работилница,  Местност Мерата  ТП, Временно Строителство,  Местност Неволница  ,  Местност Под Гарата  Автоработилница,  Под Гарата  ,  Стопански Двор

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Рупите:   Александър Буйнов  6, 30, 27, 10, 20, 2, 8, 33, 12, 31, 35, 13, 7, 14, 1, 19, 9, 4, 18, 16, 25, 17, 24, 3, 5, 11,  Беласица  1, 18, 20, 10, 14, 4, 12, 16,  Бяло Море  3, 5, 4, 2, 7, 11, 8, 10,  Васил Левски  3, 25, 15, 14, 19, 9, 6, 21, 5, 1, 10, 11, 13, 2, 12, 4, 20, 23,  Георги Бенковски  15, 9, 16, 21, 5, 2, 6, 14, 20, 18, 11, 10, 13, 17, 24, 4, 25, 19, 23,  Гоце Делчев  10, 12, 18, 2, 22, 21, 3, 15, 6, 19, 5, 1, 20, 7, 11, 9, 17, 13,  Извън Регулацията  1, 1, 2, 1,  Илинден  13, 9, 21, 3, 12, 14, 5, 7, 4, 10, 6, 8, 20, 1, 11, 23, 2,  Кирил и Методий  25, 30, 15, 16, 10, 8, 24, 5, 7, 3, 4, 21, 6, 9, 18, 2, 13,  Кожух  1, 6, 3, 7, 9, 5,  Любен Каравелов  32, 35, 26, 24, 16, 7, 13, 3, 12, 20, 14, 34, 28, 22, 18, 30, 33, 6, 4, 11, 10, 35, 18,  Маркова Скала  9, 7, 2, 3, 6, 4,  Маршал Толбухин  1, 2, 8, 29, 3, 25, 1, 17, 7, 2, 21, 11, 5, 27, 13, 9, 10, 15, 6, 23, 19, 12, 17, 9,  Местнос Рупите  Вила, Църква, Баня, Почив.Станция, Павилион,  Местност Корията  Помпа, Помпа,  Местност Мерата  ,  Местност Пинговица  Помпа, Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Нива,  Местност Свети Атанас  ,  Местност Средно Поле  Помпа, Помпа За Поливане, Цех, Помпа,  Местност Тафтино  Пи 000301, Дом, Цех За Произв. На Плодови И Зе,  Местност Тухларка  Оранжерия, Помпа,  Москва  4, 11, 5, 6, 2, 9, 1, 13, 23, 21, 3, 19, 18, 10, 8,  Неуточнен Адрес  Приемник Бац, Поща,  Никола Вапцаров  7, 8, 5, 17, 14, 22, 2, 7, 1, 3, 15,  Осми Март  1, 6, 2, 5, 7, 3, 1, 4, 8,  Осогово  10, 5, 3, 4, 6, 1, 8, 7, 2, 1,  Петра  1, 9, 15, 11, 17,  Пирин  4, 1, 2, 5, 15, 9, 3, 7, 21, 19, 13, 17,  Промишлена Зона  ,  Свети Атанас  ,  Софрони Врачански  17, 1, 13, 23, 25, 22, 27, 23, 6, 16, 8, 14, 4, 18, 7, 2, 3, 10, 1,  Софроний Врачански  21, 8, 9,  Стопански Двор  Тп, Цех,  Тафтино  ,  Тракия  9, 2, 1, 14, 10, 6, 13, 5, 7, 8, 3,  УПИ XI-29, Кв.4  ,  УПИ ІІІ-131, Кв.7  ,  Хр.Ботев  37, 22, 35, 51, 39, 41, 33, 20, 23, 24, 45, 47, 31, 29, 43, 49, 27, 1, 16, 10, 2, 7, 15, 14, 25, 11, 8, 19, 27, 5, 13, 23, 9, 21, 6, 17, 3

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Чучулигово:   000242,  Стопански Двор  ,  Голяма Нива -Кавако  ,  Градините  ,  Капсиди  ,  Местност Янкулица  ,  Трънката  ,  УПИ 4 и ПИ 014012,  М. Градините  ,  УПИ I-111 Кв.20  ,    Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите, 22, Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Дрангово,  Общ. Петрич:   Местност Болницата  ,  Над Селото 23563  ,  Старо Село  ,  УПИ III,  Кв 15  ,    М.Върбите УПИ 000498, Мебелен Цех

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Кулата:   Местност ГКПП-Кулата  Митница, Терминал Митница

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Марикостиново:   Неуточнен Адрес  Село Тополница

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Митино:   Джаферица  ,  Местност Порой  ,  Шеремет

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   56126.292.4  ,  Бежанка  ,  Местност Козлек  ,  Местност Мерата  Селскостопанска Постройка, Овчарник С Битовка,  Одрин  56, 52, 53, 51, 56, 46, 45, 47, 48, 55, 49, 50, 54,  Полковник Дрангов  1,  Рокфелер  Свети Георги  47, 49, 50, 52, 45, 35, 51, 54,  Свобода  1, 2, 6,  Тумбите ПИ 56126, 44, 109  ,  УПИ 421015

На 19.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Ръждак:   56126.453.3  ,  604-222  ,  Белата Чешма  ,  УПИ V-86,  Кв.20  ,    Жилище, 3

На 19.11.2020 г.  /09:00 – 15:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Оборище  6

На 19.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Чучулигово:   Градините  ,  Капсиди  ,    Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите

На 19.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Комсомолска  7,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Прогон  ,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Освобождение  1,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  13,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  1, 3,  Пейо Яворов  5,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 19.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Драва  4, 6, 2, 8,  Драва  12,  Искър  12,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис Iii  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9

На 19.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 14:00 – 15:00 ч. / –  Коларово,  Общ. Петрич:   Драва  12

На 19.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 14:00 – 15:00 ч. / –  Кърналово:   Местност Фабриката  Офис

На 19.11.2020 г.  /09:01 – 10:00 ч. ; 14:00 – 15:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   УПИ V-603.7943  ,  22-Ри Октомври  17, 27, 21, 25, 15, 23, 17, 19, 11, 13, 32, 28, 30, 38, 17, 34,  56126.603.1710  ,  Битоля  8, 11, 1, 10, 2, 8, 9, 7, 11, 8а, 3, 1, 10, 8, 6, 7, 5, 14, 4, 12, 3,  България  57, 77, 81, 75, 71, 93, 61, 91, 79, 73, 67, 62,  Васил Левски  18,  Вит  2, 1, 1,  Гарата  1, 1,  Генерал Тодоров  26, 28, 24, 3, 10, 14, 16, 12, 8, 20, 18, 22, 5, 30,  Гео Милев  6, 2, 9, 4, 5, 7, 11, 10, 1, 8, 14, 12, 13, 10,  Георги Бенковски  6, 2, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 14, 5, 8, 11, 3, 4,  Георги С. Раковски  9, 6, 3, 11, 4, 8, 5, 2, 9, 11, 4, 8, 10, 6, 10, 1, 2, 7, 9, 20, 16, 27, 12, 13, 21, 14, 23, 15, 16, 17,  Георги Урумов  47, 7, 26, 6, 21, 16, 12, 21, 47, 10, Строителен Обект, 33, 34, 18, 8, 14, 21, 24, 2, 8, 19, 21, 3, 20, 11, 5, 34, 15, 9, 2, 8 Б, 17, 1, 1, 7, 42, 37, 44, 35, 21, 41, 43, 36, 47, 43, 38, 45, 48, 46, 42, 39,  Д-Р Иван Цветков  7,  Д-Р Колинс  2, 18, 12, 5, 3, 14, 16, 7, 9, 4, 10, 8, 6, 1, 7, 11, 13,  Димитър Талев  2, 4, 6, 5, 18, 8, 9, 9, 16, 1, 11, 6, 11, 7, 2, 3, 4, 13, 18,  Долна Джумая  20, 22, 17, 28, 17, 26, 22,  Драва  6, 20, 12, 8, 10, 18, 16, 2, 4, 14, 3, 9, 5, 5, 11, 1,  Дунав  10, 4, 14, 8, 10, 6, 16, 2,  Иван Апостолов  4, 6,  Ильо Войвода  17, 36, 31, 16, 10, 14, 32, А, 33, 50, 12, 8, 34, 35, 20, 38, 25, 14, 27, 28, 38, 26, 50, 24, 29, 29, 30, 15, 36, 18, 19, 21, 3, 4, 13, 1, 6, 11, 5, 9, 7,  Искър  10, 11, 1, 6, 9, 5, 3, 8, 4, 7, 12, 7, 2,  Калабак  6, 11, 23, 15, 27, 7, 3, 2, 17, 19, 9, 29, 7, 5, 31, 12, 10, 8, 1, 25, 13, 4, 7,  Капитан Никола Парапанов  14, 24, 32, 30, 20, 10, 12, 18, 16, 6, 8, 22, 36, 30, Тото Пункт, 3,  Княз Александър Батемберг  15, 20, 26, 21, 16, 6, 12, 4, 15, 16, 16, 7, 17, 12, 10, 8, 1, 23, 15, 16, 11, 17, 24, 30, 2, 32, 24, 28, 14, 23, 5, 9, 22, 3, 18, 19, 17, 14, 46, 27, 38, 36, 31, 25, 25, 44, 40, 31, 33, 21, 38, 29, 29,  Любен Каравелов  3, 9, 7, 6, 17, 13, 11, 1, 5, 2, 4,  Марица  8, 3, 2, 10, 9, 5, 1, 7, 2, 6,  Места  8, 14, 11, 3, 2, 5, 4, 9, 10, 4, 4, 12, 6, 7,  Местност Бухото  Цех, Жилище, Цех, Цех,  Местност Неволница  ,  Местност Омондрос  Яромелка,  Мусала  8, 18, 4, 20, 10, 18, 18, 2, 3, 14, 5, 13, 9, 6, 20, 20, 3, 12, 16, 16, 11,  Нерезлъци  ,  Нерезлъците  ,  Никола Вапцаров  8,  Оборище  6, 6,  Огражден  11, 7, 5, 13, 3, 6, 14, 4, 12, 8, 1, 2,  Охрид  24,  Папульо  36,  Пейо Яворов  19, 22, 15, 13, 17, 21, 24, 7, 11, 3, 6, 4, 12, 5, 10, 9, 18, 1, 22, 14, 2, 16, 11, 1,  Петър Берон  14, 15, 3, 5, 6, 12, 1, 10, 8, 2, 11, 4, 15, 7, 13, 14, 9,  Пи 56126.603.7939  ,  Полковник Дрангов  1, 10, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1,  Пролет  1,  Река Осъм  1, 3, 5,  Рокфелер  106, 127, 83, 108, 105, 101, 102, 117, 100, 87, 79, 99, 125, 121, 98, 119, 81, 90, 91, 90, 115, 96, 109, 103, 110, 90, 112, 97, 85, 94, 77, 89, 90, 92, 95, 93, 104, 107, 111, 53,  Свети Климент Охридски  8, 11, 9, 6, 7, 10, 13, 12, 4, 5, 2, 1, 6, 3,  Свобода  4, 6, 7, 8, 1, 3, 2, 5, 12, 38, 23, 25, 26, 26, 32, 30, 14, 10, 15, 28, 13, 11, 32, 17, 16, 19, 32, 27, 24, 21, 36, 18, 22, 33, 29, 20, 38, 34, 8, 38,  Серска  2, 20, 23, 17, 15, 7, 3, 22, 21, 11, 4, 1, 16, 25, 13, 12, 5, 19, 14, 18, 2, 4, 4, 1, 8, 6, Колбасарски Магазин, 21 1, 2, 10, 24, 24, 1, 8, 26,  Скопие  1, 9, 5, 10, 7, 8, 16, 4, 2, 12, 3, 1, 14, 6, 11, 13,  Солунска  89,  Софрони Врачански  2, 1,  Стадионска  1,  Стара Планина  15, 4, 9, 18, 16, 7, 17, 8, 5, 11, 6, 14, 18 А, 2, 3, 10, 12, 13,  Стоян Трушков  3,  Тодор Александров  13, 23, 12, 16, 8г, 11, 8, 7, 17, 14, 8в, 25, 23, 8 А, 8а, 15, 18, 5,  Търново  2, 6, 5, 1, 3, 4, 10,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  11, 13, 14, 6, 1, 6, 10, 9, 1, 4, 8, 7, 3, 12, 5, 2, 16, 14,  Цар Борис III  22, 73, 69, 94, 94, 84, 76, 78, 89, 84, 96, 72, 88, 78, 76, 87, 82, 74, 71, 88, 82, 90, 74, 92, 80, 45,  Цар Иван Шишман  1, 13, 5, 1, 11, 3, 9, 9, 7,  Цар Симеон  40, 19, 10, 23, 19, 34, 6, 17, 38, 50, 20, 36, 18, 42, 34, 32, 22, 12, 2, 46, 24, 28, 4, 44, 21, 8, 14, 23, 32, 43, 52, 41, 64, 43, 27, 39, 31, 62, 60, 33, 29, 41, 33, 27, 50, 41, 25, 37, 35, 56, 48, 52, 29, 54, 58,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  6, 5, 11, 10, 7, 9, 8, 1, 3, 4, 2

На 19.11.2020 г.  /09:01 – 15:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Георги С. Раковски  20, 16, 27, 12, 13, 21, 14, 23, 15, 16, 17,  Георги Урумов  42, 37, 44, 35, 21, 41, 43, 36, 47, 43, 38, 45, 48, 46, 42, 39,  Д-Р Иван Цветков  7,  Местност Бухото  Цех,  Местност Неволница  ,  Местност Омондрос  Яромелка,  Нерезлъци  ,  Нерезлъците  ,  Оборище  6, 6,  Пи 56126.603.7939  ,  Полковник Дрангов  1

На 20.11.2020 г.  /09:00 – 10:00 ч. ; 14:00 – 15:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Айдарски Дап-Иловица  ,  Битоля  2, 1,  Капитан Никола Парапанов  2, 2, 2,  Марица  15,  Места  22, 18, 2, 2, 15, 20, 22, 22, 15, 18, 4, 18,  Полковник Дрангов  1,  Промишлена Зона  Цех, Гараж,  Свобода  6, 6, 6, 4, 6, 4, 7, 9, 54,  Свобода -Промишлена Зона  ,  Тошо Цеков  8,  Януш Стойчев  3

На 20.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Комсомолска  7,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  18,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Прогон  ,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  1,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  13,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  1, 3,  Пейо Яворов  5,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  1, 3, 2, 7,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 20.11.2020 г.  /09:01 – 15:00 ч. / –  Петрич,  Общ. Петрич:   Агапий Войнов  2, 8, 3, 18, 16, 7, 8, 16, 22, 14, 3, 20, 18, 22, 5, 2, 7, 18, 14, 8, 2, 22, 3, 7, 16,  Европа  19, 19,  Параскева Филипова  3, 1, 10, 3, 5, 5, 3, 10, 5, 1,  Цар Самуил  28, 37, 40, 39, 38, 35, 34, 37, 40, 39, 35, 6, 34, 38, 34, 36, 36, 37, 40, 34, 35, 38, 39, 34, 36, 28

На 20.11.2020 г.  /14:00 – 16:16 ч. / –  Ново Кономлади:   Карабатак

Община Разлог

На 16.11.2020 г.  /08:00 – 10:00 ч. / –  Разлог:   61813.645.21 М. Габавица  ,  Александър Стамболийски  20, 23,  Баница  4, 2, 6, 7, 9, 1, 3, 5, 10, 12, 8,  Бела Река  1 Пирин, 14, 12, 1 1, 8 1, 2 2, 3, 10, 22, 28, 3 3, 18, 20, 2, 12 Пирин 1, 30, 12 2, 8, 14, 62, 4, 38, 4, 16, 2, 12, 8, 56, 52, 58, 54, 60, 90, 94, 114, 88, 96, 92, 86, 2а В, 2 Б, 4а, 1, 64, 4a, 4 Б, 2 В, 2 А, 2а, 4a, 1 Дараци, 4 1, 4, 1, 4 4, 4,  Братя Каназиреви  ,  Булаир  1, 2, 3,  Варош  1, 19, 11, 17, 35, 2, 3, 21, 7, 13, 15, 24, 25, 1, 5,  Васил Левски  5, 18, 20, 15, 6, 16, 11, 7, 4, 9, 10, 5, 1, 8, 14, 13, 3,  Вихрен  5, 17, 7, 19, 24, 20, 22, 18, 3,  Възраждане  ,  Голак  19, 47 12, 43 10, 5, 45, 38 5, 31 4, Тп Голак, 27 2, 3, 45 11, 49 13, 41 8, 35 6, 33, 27 1, 29 2, 51, 1, 39 8, 37, 11, 29, 33 5, 37 7, 9, 29 3, 21, 7, 25 1, 13, 41 9, 5, 4,  Д-Р Иларион Астинов  6, 3, 4, 1, 2,  Даме Груев  14, 5, 13, 8 Каравана, 8, 7, 10, 11, 9, 16, 12, 15, 19, 3, 6, 2,  Дунав  3, 6, 1, 10, 5, 19, 2,  Еделвайс  3, 5, 4, 8, 6, 6, 1, 2,  Занаятчийска  31, 3, 37, 45, 46, 39, 19, 34, 22, 44, 10, 29, 51, 20, 16, 11, 3, 16, 14, 23, 38, 9, 13, 28, 26, 30, 21, 50, 7, 42, 54, 33, 24, 32, 41, 4, 6, 13, 12, 48, 35, 5, 43, 27, 52, 47, 2,  Иван Вазов  12,  Иван Даскала  1, 3, 12, 9, 2 3, 7, 16, 2 1, 5 Детска Ясла, 20, 2 Пирин, 13, 2, 10, 18, 3 2, 8, 11, 4,  Изгрев  14, 38, 24, 6, 18, 6, 40, 26, 44, 16, 8, 20, 30, 22, 8, 12, 34, 2, 32, 36, 28,  Изток  99, 4, 3, 19, 4 4, Павилион, 2, 21, 1, 4 5, 20, 5, 5 5, Магазин, Гараж, 1 1, 68 5, 18,  Иконом Никола Ангелов  17,  Иларион Макариополски  31, 27, 56, 40, 48, 26, 42, 4о, 6, 44, 19, 58, 46, 20, 12, 52, 14, 30, 11, 13, 38, 4, 24, 18, 21, 7, 16, 28, 17, 36, 62, 34, 39, 39, 23, 41, 57, 45, 54, 43, 2, 60, 37, 50, 10, 32, 3, 1, 33, 5, 23, 65, 73, 75, 57, 67, 51, 61, 63, 59, 71, 64, 65, 69, 39,  Искър  39, 10, 37, 27, 31, 26, 27, 14, 53, 41, 12, 28, 35, 65, 30, 16, 57, 59, 28, 18, 6, 20, 47, 33, 45,  Калиново  1, 7, 3, 1,  Каракьой  5, 10, 7, 2, 8, 4, 1, 9, 6, 3,  Лазар Топалов  2, 10, 15, 9, 3, 4, 14, 12, 7, 8, 11, 17, 13, 5, 6,  Марица  3, 1, 3, 2, 4,  Местност Бел Път  ,  Местност Катарино  Цех, 14,  Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор  ,  Мирчо Кипрев/Бело Море/  2, 2, 4, 6, 9, 3, 5, 7,  Нова  8,  Опълченска  14, 13, 9, 15, 7, 18, 5, 16, 3, 10, 11,  Охрид  73, 60, 72, 48, 84, 25, 23, 76, 64, 53, 50, 86, 82, 40, 74, 59, 43, 37, 44, 62, 52, 46, 27, 80, 49, 38, 51, 30, 39, 32, 41, 54, 34, 29, 28, 61, 78, 31, 56, 35, 57, 66, 70, 36, 58, 55, 63, 42, 45, 24, 22, 19, 20, 15, 13, 2, 10, 11, 4, 9, 8, 3, 12, 7, 18, 21, 16, 1, 6, 17, 26, 14, 5, 88, 78, 67, 65, 90, 14,  Патриарх Евтимий  6, 7, 15, 16, 4, 8, 17, 1, 2, 11, 3, 18, 14, 10, 13, 21, 9,  Пирин  1,  Поп Богомил  10, 29, 31, 25, 39, 14, 27, 19, 37, 35, 12, 21, 23, 33, 16, 8, 41, 18,  Предел  3,  Първа  2а, 1, 2,  Рила  26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, 38, 20, 31, 12, 17, 5, 16, 3, 1, 9, 11, 18, 4, 7, 2, 6, 15, 10, 8, 14,  Родопи  6, 8, 3, 5, 2, 1,  Саровица  Тп,  Св.Климент Охридски  2,  Св.Св.Кирил И Методий  32, 68, 41, 61, 30, 31, 62, 39, 46, 24, 40, 63, 36, 26, 34, 33, 37, 60, 45, 28, 64, 43, 38, 66, 59, 70, 65, 40, 55, 50, 53, 56, 41, 57, 51, 54, 49, 60, 42, 52, 48, 58, 44, 46, 126, 128, 113, 97, 118, 107, 101, 115, 116, 96, 117, 93, 110, 126, 103, 120, 109, 122, 99, 95, 94, 105, 124, 90, 111, 100, 102, 98, 114, 104, 108, 4, 3, 2, 1, 1 А, 5, 87, 75, 82, 81, 71, 86, 89а, 67, 85, 96, 78, 77, 70, 80, 110, 69, 98, 89, 91, 74, 79, 88, 72, 73, 76,  Симеон Петеларов  2, 6, 4, 3,  Стара Планина  39, 89, 23, 37, 96, 33, 8, 25, 58, 19, 99, 29, 27, 31, 96, 21, 150,  Странджа  4, 3, 1, 2,  Телемах Илиев  35,  Тодор Александров  29, 25, 24, 26, 18, 33, 31, 30, 27, 23, 28, 20, 21, 53, 37, 35, 32, 34, 36, 39, 41, 43,  Трети Март  8, 2, 1, 92, 9, 10,  УПИ I,  Пи №61813/758.74  ,  УПИ Iii  ,  УПИ Xiii Кв.5  ,  УПИ Xiv Кв.70  ,  Хан Пресиян  7,  Христо Ботев  58, 79, 56, 56, 72, 83, 75, Тп Училищен Комплекс, 77, 48, 101, 54, 99, 23 Б, 23, 23 3, 4, 3,  Христо Смирненски  4, 6, 13, 10, 8, 17, 18, 14, 12, 3, 2, 16, 9, 11,  Цар Иван Шишман  5,  Цар Калоян  2, 3, 4, 1, 5, 7,  Цар Самуил  20, 8, 28, 2, 26, Гараж, 5, 14, 3, 18, 22, 6, 4, 16, 10, 66, 4, 1, 20,  Цар Симеон  9, 4, 3, 5, 7, 1, 6, 2,  Черна Река  97, 95, 75, 67, 81, 73, 69, 87, 89, 64, 68, 56, 93, 60, 85, 76, 129, 77, 99, 74, 72, 54, 78, 62, 79, 42, 71, 66, 50, 52, 58, 91, 83, 125, 143, 137, 123, 128, 114, 165, 124, 126, 135, 100, 127, 133, 157, 145, 130, 53, 59, 28, 49, 65, 40, 57, 36, 46, 30, 34, 55, 51, 47, 32, 63, 26, 61, 38, 44, 42, 1, 11, 7, 13, 5, 1, 9, 15, 3, 127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 113, 121, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 102, 115, 101, 88, 105, 92, 82, 123, 100, 80, 2, 23, 25, 17, 4, 35, 37, 41, 25, 22, 21, 8, 6, 43, 18, 31, 29, 12, 20, 23, 13, 10, 19, 39, 14, 16, Плевня,  Шипка  10, 7, 8, 6, 12, 16, 1, 17, 15, 4, 13, 14, 11, 19, 3, 5, 9, 33, 23, 22, 32, 20, 31, 27, 37, 28, 26, 34, 36, 18, 29, 38, 25, 24, 21, 35, 42,  Юндола  4, 1,  Явор  7, 12, 7, 10, 8, 5,  Яне Сандански  23, 56, 25, 54, 27, 58, 40, 32, 42, 19, 38, 26, 48, 36, Тп Яне Сандански, 28, 44, 23,

На 16.11.2020 г.  /08:01 – 10:00 ч. / –  Разлог:   Банище  ,  Бела Река  12,  Вихрен  563, 553, 558, 550, 547, 545, 555, 546, 556, 542, 554, 544, 526, 541, 564, 569, 552, 549, 548, 557, 551, 537, 504, 517, 525, 536, 532, 508, 538, 511, 524, 516, 533, 531, 507, 534, 503, 530, 540, 509, 529, 535, 518, 512,  Катарино  33, 36,  Местност Банище  ,  Местност Катарино  Къща 36/543, 521 Вила Тодорка, 515 Вила Тодорка, 501 Вила Тодорка, 514 Вила Тодорка, 527 Вила Тодорка, 528 Вила Тодорка, 522 Вила Тодорка, 506 Вила Тодорка, 505 Вила Тодорка, 502 Вила Тодорка, 1 Вила, Временно Строителство, Овчарник, Горски Пункт Длс, Вила, Вила,  Местност Перивол  Разсадник Длс,  Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  ,  Света Екатерина  30,  Христо Ботев  2,  Черна Река  165,    Бивш Кцх

На 16.11.2020 г.  /08:01 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Бачево:   23-Ти Септември  13, 10, 2, 12, 5, 18, 16, 1, 14, 7, 6, 8, 11, 15, 13, 9, 4,  Александър Стамболийски  3, 1, 6, 3, 8, 2, 3, 21, 43, 19, 47, 41, 6, 10, 23, 99, 13, 11, 15, 16, 59, 27, 26, 5, 4, 12, 31, 57, 28, 63, 45, 53, 40, 35, 30, 61, 9, 37, 25, 20, 22, 55, 32, 29, 1, 39, 7, 33, 51, 14, 109, 34, 46, 58, 56, 89, 54, 77, 38, 73, 48, 79, 44, 62, 75, 40, 60, 69, 87, 50, 52, 65, 36, 91, 97, 68, 4, 103, 105, 107, 72, 99, 93, 111, 66, 95, 141, 101, 120, 109, 64, 20, 74, 33,  Асен Лагадинов  2, 5, 10, 3, 7, 9, 1,  Атанас Попстоянов  1, 2, 13, 8, 5, 3, 14, 7, 9, 12, 1, 15, 11, 6,  Васил Левски  2, 13, 18, 16, 8, 14, 9, 5, 1, 6, 11, 13, 2, 12, 4, 15, 50, 7, 18,  Георги Бенковски  1, 2, 3, 92, 6, 7,  Георги Димитров  104, 16, 100, 17, 46, 42, 74, 38, 50, 1, 76, 47, 31, 68, 35, 44, 70, 49, 67, 23, 28, 61, 48, 16, 78, 14, 41, 39, 55, 64, 51, 33, 37, 72, 54, 36, 30, 66, 57, 59, 69, 45, 63, 56, 52, 84, 58, 86, 60, 20, 17, 14, 26, 24, 10, 19, 29, 18, 11, 27, 15, 23, 1, 21, 16, 25, 6, 13, 22, 5, 9, 72, 90, 88, 83, 81, 96, 100, 104, 110, 79, 98, 89, 80, 73, 114, 85, 108, 106, 102, 75, 3, 109 5, 109 1, 109 4, 120, 106, 97, 93, 91, 95, 101, 88, 107, 109, 116,  Гоце Делчев  4, 9, 6, 7, 1,  Димитър Благоев  15, 7, 53, 1, 28, 20, 29, 57, 14, 9, 4, 17, 39, 44, 37, 5, 51, 36, 8, 35, 11, 24, 27, 47, 120, 46, 45, 13, 34, 48, 16, 38, 43, 33, 30, 41, 25, 40, 3, 18, 18, 1,  Димо Хаджидимов  3, 3, 10, 9, 1, 8, 4, 3, 6, 7, 5,  Захари Стоянов  1, 2, 9, 7, 4, 3, 2,  Иван Вазов  8, 6, 4, 2, 1, 1,  Кирил И Методи  5, 11, 7, 13, 9, 2, 3,  Костадин Катранджиев  7, 23, 18, 19, 5, 13, 4, 8, 21, 9, 6, 2, 16, 14, 7, 11, 3, 15,  Кръстю Стойчев  3, 6, 1, 4, 8, 7,  Людмила Живкова  13, 16, 24, 10, 23, 25, 1, 14, 11, 2, 22, 9, 5, 20, 26, 27, 17, 7, 4, 21, 13, 29, 12, 18,  Местност Перивол  Вила, Обро, Рибарник, Помпа, Вила Длс, Овчарник-Грамадите, Грамадите,  Местност Раждавец  Вила,  Неофит Рилски  7, 12, 8, 11, 2, 10,  Неуточнен Адрес  Сграда Стадиона, Цдг, Детска Ясла, Поща,  Никола Вапцаров  11, 3, 15, 13, 19, 14, 7, 6, 17, 11, 10, 5, 1, 4, 9,  Никола Парапунов  1, 3, 7, 5, 6, 21,  Оборище  22, 5, 2, 13, 21, 18, 38, 15, 20, 79, 4, 17, 31, 26, 11, 6, 36, 19, 14, 29, 27, 8, 88,  Паисий Хилендарски  11, 6, 19, 14, 15, 2, 8, 5, 4, 12, 1, 13, 9, 16, 7, 3,  Панайот Волов  2,  Партизанска  6, 7, 10, 5, 2, 8, 6, 9,  Пейо К. Яворов  1, 8, 10, 6, 4, 12,  Пенчо Славейков  11, 13, 3, 6, 4, 2, 9, 8, 5, 7, 1,  Перивол  ,  Петър Берон  6, 16, 18, 8, 1, 5, 7, 10, 12, 2,  Петър Прангов  7, 8, 1, 3, 9, 5,  Пирин  7, 2, 1, 4, 9, 11, 3, 8,  Ралеви Гробища  ,  Рила  35, 29, 25, 33, 34, 19, 16, 23, 8, 26, 24, 37, 34, 45, 41, 30, 39, 47, 28, 35, 32,  Стопански Двор  ,  Тодор Каблешков  99, 9, 10, 6, 2, 5, 3, 1, 4,  Тримата Ятака  2, 18, 11, 14, 12, 16, 6, 3, 20, 4, 9, 22, 5,  Шипка  4, 1, 7, 2, 3, 8, 9, 5, 11, 4,  Яне Сандански  3, 4, 5, 1, 2, 6, 9, 7,    4, 5

На 16.11.2020 г.  /08:01 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Годлево:   15326.201.54 Кв 7

На 16.11.2020 г.  /08:01 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Горно Драглище:   Втора  1, 2, 3,  Двадесет И Втора  6 Вила, 4, 1, 3, 6, 2,  Двадесет И Пета  3,  Двадесет И Първа  18, 23, 1, 2, 10, 6, 26, 22, 42, 18, 16, 12, 20, 14, 4,  Двадесет И Трета  2, 14, 5, 19, 11, 12, 4, 6, 9, 21, 7, 8, 10, 15, 25,  Двадесет И Четвърта  4, 16, 8, 2, 1,  Двадесета  5, 7, 3,  Дванадесета  10, 1, 12, 8, 6, 3, 5,  Девета  6, 3, 10, 9, 5, 4, 7, 1,  Деветнадесета  25, 1, 18, 55, 99, 28, 2, 40, 43, 35, 22, 39, 27, 36, 10, 15, 9, 34, 17, 23, 38, 31, 19, 4, 26, 30, 16, 21, 11, 5, 44, 24, 45, 7, 42, 12, 46, 25, 6, 3,  Десета  11, 3, 24, 23, 30, 19, 1а, 1, 26, 17, 25, 13, 36, 42, 32, 6, 21, 40, 15,  Единадесета  12, 17, 16, 9, 2, 6, 1, 10, 18, 15, 24, 22, 7, 19, 11, 8,  Неуточнен Адрес  Поща, Магазин,  Осемнадесета  9, 11, 5, 7, 15, 3,  Осма  42, 38, 30, 27, 7, 26, 8, 40, 21, 99, 14, 13, 17, 32, 25, 18, 6, 23, 22, 44, 34, 12, 3, 20, 2, 16, 5, 15, 9, 36, 11, 10,  Пета  4, 3, 2, 6, 1,  Петнадесета  16, 2, 6, 21, 5, 12, 3, 11, 18, 8, 7, 10, 14, 9, 17, 15, 11,  Първа  23, 12, 20, 2, 7, 14, 5, 33, 18, 10, 9, 19, 1, 13, 6, 21, 8, 31, 16, 17, 15, 30, 29, 3, 35, 46, 24, 36, 25, 11, 27, 33, 7, 16, 26, 40, 50, 10, 4, 44, 51, 42, 45, 43, 46, 47, 14,  Седемнадесета  15, 17, 7, 11, 2, 5, 19, 13, 3, 1, 9,  Седма  6, 9, 3, 7, 8, 14, 15, 2, 4, 18, 13, 1, 12, 11, 16, 6,  Трета  2, 3, 1, 8, 14, 9, 6, 10, 99, 24, 1, 4, 16, 26, 18, 7, 5, 99,  Тринадесета  5,  УПИ X Кв.28  ,  Четвърта  3, 8, 5, 10, 7, 4,  Четиринадесета  9, 1, 18, 12, 10, 7, 16, 17, 22, 3, 13, 14, 15, 11, 5, 6, 22,  Шеста  3, 5,  Шестнадесета  8, 3, 2, 7, 5, 1,    Тп3, Вила

На 16.11.2020 г.  /08:01 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Добърско:

На 16.11.2020 г.  /08:01 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Долно Драглище:   026036  ,  XXVI Кв.64  ,  УПИ IX  219 Кв 42  ,    Повилион, 7, Къща, Тп1,  Стълб №21

На 16.11.2020 г.  /08:01 – 16:30 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Разлог:   Христо Ботев  2,    Бивш Кцх

На 16.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. /   На 17.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 18.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Разлог:   Александър Стамболийски  1

На 16.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 17.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 18.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Баня,  Общ. Разлог:   Деветнадесета  1а,  Извън Регулация С.Баня  ,  Извън Регулацията  1 Пресевна,

На 16.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 17.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 18.11.2020 г.  /08:31 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Елешница,  Общ. Разлог:   9-Ти Май  39, 3, 1 19, 7, 25, 9, 15, 2, 23, 10, 11, 17, 5, 19, 21, 9 Кафе, 20, 29, 21, 21 Б, 23, 21 21,  Безименна  6, 5, 8, 3, 46, 26, 11, 8, 48, 12, 27, 16, 9, 13,  Братя Миладинови  26, 4,  Варош  21, 25, 1, 2, 27, 10, 11, 3, 17, 6, 22, 9, 5, 4,  Васил Бельов  16, 8, 27, 3, 33, 17, 13, 20, 29, 15, 21, 5, 12, 22, 2, 10, 4, 1, 25, 53, 85, 69, 15, 26, 57, 28, 95, 67, 103, 10, 58, 50, 44, 55, 54, 40, 49, 83, 45, 37, 30, 17, 75, 24, 59, 39, 48, 42, 79, 74, 56, 73, 105, 35, 19, 93, 53, 107, 36, 91, 65, 46, 92, 34, 1, 77, 97, 65, 40, 59, 145, 125, 62, 17, 131, 100, 143, 139, 104, 84, 133, 115, 68, 74, 76, 82, 18, 6, 92, 9, 111, 141, 119, 78, 113, 107, 70, 117, 127, 20, 135, 80, 137, 96, 109, 94,  Васил Левски  4, 20, 6, 7, 9, 3, 5, 10, 1, 2, 18, 20, 18, 22, 16, 13, 11,  Втора  1, 10, 9, 5, 2, 2,  Възраждане  Поща, 10, 3, 4, 21, 6, 15, 27, 25, 8, 12, 17, 18, 5,  Георги Димитров  51, 26, 32, 37, 22, 10, 16, 114, 17, 100, 21, 5, 6, 1, 23, 27, 36, 2, 28, 31, 18, 39, 13, 30, 20, 33, 3, 4, 19, 14, 35, 64, 7, 41, 12, 29, 105, 71, 69, 103, 129, 20, 120, 74, 18, 66, 38, 163, 18, 81, 44, 85, 56, 100, 59, 87, 22, 70, 93, 65, 76, 80, 94, 72, 68, 60, 144, 57, 63, 99, 91, 78, 55, 47, 82, 67, 95, 27, 97, 98, 45, 84, 62, 53, 49, 88, 69, 79, 48, 74, 46, 114, 73, 64, 83, 54, 42, 58, 96, 50, 108, 86, 90, 101, 40, 77, 106, 92, 75, 51, 110, 85, 114, 12, 120, 123, 126, 1, 5, 116, 111, 156, 132, 99, 122, 109, 105, 117, 121, 138, 127, 125, До Бивша Автогара, 129, 128, 118, 22, 134, 113, 161, 18, 15, 48, 164, 43, 166, 149, 146, 131, 154, 169, 177, 147, 167, 175, 135, 153, Цдг, 156, 18, 173, 172, 168, 18 1, 140, 90, 170, 142, 189, 145, 162, 183, 179, 133, 155, 137, 157, 159, 181, 191, 141, 148, 151, 171, 152, 165, 158, 174, 193, 102,  Дванадесета  5, 11, 9, 8, 4, 2, 3, 6, 7,  Девета  4,  Десета  1, 4, 2,  Единадесета  1, 4, 1,  Иван Вазов  14, 16, 1, 13, 1, 2, 6, 4, 5, 7, 12, 10,  Имот 026026  ,  Кокиче  21, 26, 4, 7, 21, 24, 1, 17, 14, 19, 31, 16, 33, 12, 29, 5, 20, 2, 8, 23, 7,  15, 10, 3, 35, 29, 14, 17, 4, 37, 21, 2, 31, 26, 10,  Комсомолска  1, 11, 9, 5, 3,  Лале  1, 2,  М.Долни Мин.Бани  21 Вила, Офис, Вила,  Местност Баните  ,  Местност Полене  ,  Мечта  20, 4, 10, 18, 9, 16, 7, 3, 1 Млекопреработване,  Минно Селище  Работилница, Фуражомелка, Работилница, Цех, Офис, Офис, Пункт, Фуражомелка, Офис, Работилница, Фуражомелка, Църква, Фуражомелка, Дом,  Младост  27, 4, 2, 6, 7,  Неуточнен Адрес  Пречиствателна Ст-Ция,  Пирин  20, 13, 16, 8, 11, 15, 17, 7, 2, 1, 3, 9, 5,  Победа  26, 11, 13, 15, 1, 7,  Първа  14, 6, 4, 12, 3, 10, 16, 8, 1, 2,  Рила  4, 6, 1, 2,  Родопи  1, 7, 4, 3, 3, 1, 10, 6, 7,  Трета  9, 8, 3, 5, 14, 12, 6, 10, 16, 4, 2,  Тринадесета  3, 2, 5,  Цар Калоян  13, 12, 1, 14, 16, 11, 4, 2, 5, 8, 3, 7, 9,  Цар Симеон  12, 11, 3, 9, 1, 10, 10, 9,  Четвърта  5, 1, 2, 3, 2,  Шеста  2, 1,    Работилница, Фурахомелка, 2, 19

На 16.11.2020 г.  /10:01 – 11:00 ч. / –  Разлог:   Христо Ботев  2

На 16.11.2020 г.  /15:00 – 16:30 ч. / –  Разлог:   61813.645.21 М. Габавица  ,  Александър Стамболийски  1,  Александър Стамболийски  20, 23,  Баница  4, 2, 6, 7, 9, 1, 3, 5, 10, 12, 8,  Банище  ,  Бела Река  1 Пирин, 14, 12, 1 1, 8 1, 2 2, 3, 10, 22, 28, 3 3, 18, 20, 2, 12 Пирин 1, 30, 12 2, 8, 14, 62, 4, 38, 4, 16, 2, 12, 8, 56, 52, 58, 54, 60, 90, 94, 114, 88, 96, 92, 86, 2а В, 2 Б, 4а, 1, 64, 4a, 4 Б, 2 В, 2 А, 2а, 4a, 1 Дараци, 4 1, 4, 1, 4 4, 4,  Бела Река  12,  Братя Каназиреви  ,  Булаир  1, 2, 3,  Варош  1, 19, 11, 17, 35, 2, 3, 21, 7, 13, 15, 24, 25, 1, 5,  Васил Левски  5, 18, 20, 15, 6, 16, 11, 7, 4, 9, 10, 5, 1, 8, 14, 13, 3,  Вихрен  5, 17, 7, 19, 24, 20, 22, 18, 3,  Вихрен  563, 553, 558, 550, 547, 545, 555, 546, 556, 542, 554, 544, 526, 541, 564, 569, 552, 549, 548, 557, 551, 537, 504, 517, 525, 536, 532, 508, 538, 511, 524, 516, 533, 531, 507, 534, 503, 530, 540, 509, 529, 535, 518, 512,  Възраждане  ,  Голак  19, 47 12, 43 10, 5, 45, 38 5, 31 4, Тп Голак, 27 2, 3, 45 11, 49 13, 41 8, 35 6, 33, 27 1, 29 2, 51, 1, 39 8, 37, 11, 29, 33 5, 37 7, 9, 29 3, 21, 7, 25 1, 13, 41 9, 5, 4,  Д-Р Иларион Астинов  6, 3, 4, 1, 2,  Даме Груев  14, 5, 13, 8 Каравана, 8, 7, 10, 11, 9, 16, 12, 15, 19, 3, 6, 2,  Дунав  3, 6, 1, 10, 5, 19, 2,  Еделвайс  3, 5, 4, 8, 6, 6, 1, 2,  Занаятчийска  31, 3, 37, 45, 46, 39, 19, 34, 22, 44, 10, 29, 51, 20, 16, 11, 3, 16, 14, 23, 38, 9, 13, 28, 26, 30, 21, 50, 7, 42, 54, 33, 24, 32, 41, 4, 6, 13, 12, 48, 35, 5, 43, 27, 52, 47, 2,  Иван Вазов  12,  Иван Даскала  1, 3, 12, 9, 2 3, 7, 16, 2 1, 5 Детска Ясла, 20, 2 Пирин, 13, 2, 10, 18, 3 2, 8, 11, 4,  Изгрев  14, 38, 24, 6, 18, 6, 40, 26, 44, 16, 8, 20, 30, 22, 8, 12, 34, 2, 32, 36, 28,  Изток  99, 4, 3, 19, 4 4, Павилион, 2, 21, 1, 4 5, 20, 5, 5 5, Магазин, Гараж, 1 1, 68 5, 18,  Иконом Никола Ангелов  17,  Иларион Макариополски  31, 27, 56, 40, 48, 26, 42, 4о, 6, 44, 19, 58, 46, 20, 12, 52, 14, 30, 11, 13, 38, 4, 24, 18, 21, 7, 16, 28, 17, 36, 62, 34, 39, 39, 23, 41, 57, 45, 54, 43, 2, 60, 37, 50, 10, 32, 3, 1, 33, 5, 23, 65, 73, 75, 57, 67, 51, 61, 63, 59, 71, 64, 65, 69, 39,  Искър  39, 10, 37, 27, 31, 26, 27, 14, 53, 41, 12, 28, 35, 65, 30, 16, 57, 59, 28, 18, 6, 20, 47, 33, 45,  Калиново  1, 7, 3, 1,  Каракьой  5, 10, 7, 2, 8, 4, 1, 9, 6, 3,  Катарино  33, 36,  Лазар Топалов  2, 10, 15, 9, 3, 4, 14, 12, 7, 8, 11, 17, 13, 5, 6,  Марица  3, 1, 3, 2, 4,  Местност Банище  ,  Местност Бел Път  ,  Местност Катарино  Къща 36/543, 521 Вила Тодорка, 515 Вила Тодорка, 501 Вила Тодорка, 514 Вила Тодорка, 527 Вила Тодорка, 528 Вила Тодорка, 522 Вила Тодорка, 506 Вила Тодорка, 505 Вила Тодорка, 502 Вила Тодорка, 1 Вила, Временно Строителство, Овчарник, Горски Пункт Длс, Вила, Вила,  Местност Катарино  Цех, 14,  Местност Перивол  Разсадник Длс,  Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор  ,  Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  ,  Мирчо Кипрев/Бело Море/  2, 2, 4, 6, 9, 3, 5, 7,  Нова  8,  Опълченска  14, 13, 9, 15, 7, 18, 5, 16, 3, 10, 11,  Охрид  73, 60, 72, 48, 84, 25, 23, 76, 64, 53, 50, 86, 82, 40, 74, 59, 43, 37, 44, 62, 52, 46, 27, 80, 49, 38, 51, 30, 39, 32, 41, 54, 34, 29, 28, 61, 78, 31, 56, 35, 57, 66, 70, 36, 58, 55, 63, 42, 45, 24, 22, 19, 20, 15, 13, 2, 10, 11, 4, 9, 8, 3, 12, 7, 18, 21, 16, 1, 6, 17, 26, 14, 5, 88, 78, 67, 65, 90, 14,  Патриарх Евтимий  6, 7, 15, 16, 4, 8, 17, 1, 2, 11, 3, 18, 14, 10, 13, 21, 9,  Пирин  1,  Поп Богомил  10, 29, 31, 25, 39, 14, 27, 19, 37, 35, 12, 21, 23, 33, 16, 8, 41, 18,  Предел  3,  Първа  2а, 1, 2,  Рила  26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, 38, 20, 31, 12, 17, 5, 16, 3, 1, 9, 11, 18, 4, 7, 2, 6, 15, 10, 8, 14,  Родопи  6, 8, 3, 5, 2, 1,  Саровица  Тп,  Св.Климент Охридски  2,  Св.Св.Кирил И Методий  32, 68, 41, 61, 30, 31, 62, 39, 46, 24, 40, 63, 36, 26, 34, 33, 37, 60, 45, 28, 64, 43, 38, 66, 59, 70, 65, 40, 55, 50, 53, 56, 41, 57, 51, 54, 49, 60, 42, 52, 48, 58, 44, 46, 126, 128, 113, 97, 118, 107, 101, 115, 116, 96, 117, 93, 110, 126, 103, 120, 109, 122, 99, 95, 94, 105, 124, 90, 111, 100, 102, 98, 114, 104, 108, 4, 3, 2, 1, 1 А, 5, 87, 75, 82, 81, 71, 86, 89а, 67, 85, 96, 78, 77, 70, 80, 110, 69, 98, 89, 91, 74, 79, 88, 72, 73, 76,  Света Екатерина  30,  Симеон Петеларов  2, 6, 4, 3,  Стара Планина  39, 89, 23, 37, 96, 33, 8, 25, 58, 19, 99, 29, 27, 31, 96, 21, 150,  Странджа  4, 3, 1, 2,  Телемах Илиев  35,  Тодор Александров  29, 25, 24, 26, 18, 33, 31, 30, 27, 23, 28, 20, 21, 53, 37, 35, 32, 34, 36, 39, 41, 43,  Трети Март  8, 2, 1, 92, 9, 10,  УПИ I,  Пи №61813/758.74  ,  УПИ Iii  ,  УПИ Xiii Кв.5  ,  УПИ Xiv Кв.70  ,  Хан Пресиян  7,  Христо Ботев  58, 79, 56, 56, 72, 83, 75, Тп Училищен Комплекс, 77, 48, 101, 54, 99, 23 Б, 23, 23 3, 4, 3,  Христо Ботев  2,  Христо Смирненски  4, 6, 13, 10, 8, 17, 18, 14, 12, 3, 2, 16, 9, 11,  Цар Иван Шишман  5,  Цар Калоян  2, 3, 4, 1, 5, 7,  Цар Самуил  20, 8, 28, 2, 26, Гараж, 5, 14, 3, 18, 22, 6, 4, 16, 10, 66, 4, 1, 20,  Цар Симеон  9, 4, 3, 5, 7, 1, 6, 2,  Черна Река  97, 95, 75, 67, 81, 73

На 17.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. / –  Разлог:   61813.808.178  ,  Бетоловото  130,  Местност Кукурево  С, С, Д, В, 3, Д, А, А

На 17.11.2020 г.  /13:01 – 16:00 ч. / –  Разлог:   Еделвайс  6, 1, 2,  Местност Бел Път  ,  Охрид  88, 78, 67, 65, 90,  Първа  2а, 1, 2,  Рила  26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18,  Св.Св.Кирил И Методий  126, 128,  УПИ XIII Кв.5  ,  Черна Река  127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 113, 121, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 102, 115, 101, 88, 105, 92, 82, 123, 100,    ТП Бел Път

На 18.11.2020 г.  /10:00 – 13:00 ч. / –  Баня,  Общ. Разлог

На 18.11.2020 г.  /10:31 – 12:30 ч. / –  Разлог:   Бл.2

На 19.11.2020 г.  /08:30 – 10:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:30 – 10:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Баня,  Общ. Разлог:   Местност Кривосер

На 19.11.2020 г.  /08:30 – 10:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:30 – 10:30 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. / –  Разлог:   Баба Магдалена  1,  Братя Каназиреви  17,  Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  ,  Христо Ботев  2, 87, 85, 2, 50

На 19.11.2020 г.  /08:31 – 10:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:31 – 10:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Елешница,  Общ. Разлог:   Безименна  4

На 19.11.2020 г.  /10:31 – 12:30 ч. / –  Разлог:   Местност Реденка  Комплекс, 8, 12, 2 1, 11, Осветление, Общ Електромер Къщи 1-8, 13, 4, Къща-Реденка, 3, 6, 5, 1, 10, 7, Общ Електромер Къщи 9-15, 9, 15,  Свети Никола  34, 34 2

Община Сандански

На 16.11.2020 г.  /15:01 – 16:00 ч. / –  Сандански:   Арда  5,  Асен Хадживасилев  ул. Свобода,  Борис Сарафов  18, 35, 26, 32, 24, 29, 21, 23, 28, 52, 31, 16, 34, 19, 38 А, 27, 22, 25, 20, 17, 30, 32, 29, 12, 18, 15, 14, 17, 8, 16, 10,  Охридска  8, 5, 2, 3, 6, 1, 4,  Първи Май  47, 43, 45, 51, 53, 43, 49, 74, 41, 55, 64,  Свобода  47 1, 49, 47, 49 2, 14, 45, 49, 1 47, 45, 13, 4, 25, 15, 17, 19, 11, 21, 23, 20, 12, 51, 27, 14, 33, 29, 35, 31, 35, 37, 41, 45, 39, 37, 14, 41,  Славчо Ковачев  2, 4, 1, 3, 8, 6,  Тодор Каблешков  2б, 1а,  Цар Иван Шишман  1, 3, 4, 2,  Цар Самуил  1,  Яне Сандански  1, 7, 5, 3, 2, 4

На 17.11.2020 г.  /10:01 – 16:00 ч. ; 10:01 – 10:15 ч. /   На 18.11.2020 г.  /10:01 – 10:15 ч. ; 10:01 – 16:00 ч. / –  Пирин:   Местност Калугера

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Бельово

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Голешово

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Горно Спанчево

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Калиманци,  Общ. Сандански:   Къща

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Катунци:   Ангел Кънчев  4, 1,  Асен Лагадинов  4, 6, 2, 17,  Атанас Зайков  26, 22, 3, 13, 7, 18, 10, 24, 16, 12, 2, 20, 17, 8, 5, 6, 1,  Бачо Киро  14, 6, 11, 2, 4, 9, 12, 7, 3, 8, 1, 10, 19, 21, 28, 17, 26, 15, 23, 20, 22, 24, 18,  Бельовска Комуна  7, 10, 9, 3,  Бистрица  10, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 4,  Васил Левски  27, 19, 14, 17, 25, 16, 29, 23, 12, 21, 2, 6, 4, 1,  Вела Пеева  40, 38, 8, 44, 7, 6, 15, 46, 11, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 10, 21, 28, 24, 34, 27, 12, 3, 54, 36, 60, 5, 13, 14, 33, 25, 50, 18, 17, 35, 56, 26, 20,  Георги Козепов  15, 5, 13, 9, 11, 1, 7,  Георги Сава Раковски  18, 12, 18, 11, 17, 21, 25, 23, 4, 28, 22, 26, 1, 19, 5, 15, 9, 20, 27, 10, 6, 24, 8, 14, 7, 3, 16,  Гоце Делчев  1, 12, 3, 15,  Гьорче Петров  3, 2, 3, 1,  Даме Груев  4, 2, 8, 20, 6, 24, 3, 26, 18, 22, 14, 15, 11, 10, 19, 13, 12, 1, 7, 5, 17,  Димо Х. Димов  19, 36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17,  Еделвайс  4, 10, 6, 11, 23, 13, 2, 25, 1, 14, 17, 15, 8, 21, 12, 3, 5, 7, 9,  Иван Вазов  6, 5, 1, 4, 2, 3, 10, 8, 14, 12, 6,  Кочо Честименски  5, 6, 3, 1, 4, 9, 2, 10,  Любен Каравелов  3,  М.Раздол  Пункт, Обект, Мандра, Работилница,  Митко Палаузов  18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 8, 23, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12,  Неуточнен Адрес  Поща, 1 Изход Гоце Делчев,  Никола Калъпчиев  15,  Опълченска  9, 10,  Пейо К.Яворов  19, 8, 1, 3, 5, 6, 9, 15, 11, 13, 4, 2, 7, 17,  Петър Димитров  22, 12, 29, 19, 14, 15, 25, 11, 17, 8, 10, 2, 24, 23, 20, 18, 1, 13, 31, 16, 27, 5, 7, 22, 3, 24, 32, 28, 35, 26, 33, 30,  Район Мтс  Цех За Обработка На Скални Мат,  Район Стопански Двор  Цех, Газостанция, Цех,  Стадиона  27, 32, 34, 36, 4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1,  Стойо Хаджиев  2,  Стоян Гущеров  2,  Таската Врански  4, 1, 6, 7, 3, 5, 8,  Трети Март  3, 28, 31, 51, 55, 42, 41, 33, 35, 40, 7, 26, 44, 57, 43, 34, 45, 32, 47, 53, 36, 59, 23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13,  Хан Крум  6, 2, 4, 1, 9, 8,  Христо Ботев  3, 9, 15, 12, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 17, 5,  Юри Гагарин  6, 5, 1, 5, 14, 6, 4, 13, 2, 3, 8, 7, 9, 12, 11, 10,  Явор  15, 21, 37, 29, 3, 27, 13, 33, 5, 25, 19, 7, 17,  Яне Сандански  6, 7, 17, 8, 3, 13, 1, 11, 15, 5, 2, 19, 10, 9, 4, 6, 1,    Лечебница

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Ковачево,  Общ. Сандански

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Левуново:   019012  М. Лозята,  Viii+437,  Кв. 40  ,  Банята  ,  Беласица  1, 8, 6, 3, 7,  Вихрен  8, 6, 3, 4,  Георги Сава Раковски  3, 7, 1,  Главен Път Е-79  Тп, Автобаза, Бензиностанция,  Гоце Делчев  8, 4,  Девети Май  1, 3, 21, 8, 41, 25, 10, 6, 14, 33, 27, 19, 30, 31, 12, 16, 35, 7, 23, 39, 13, 17, 5, 15, 9, 29, 4, 24, 37, 28,  Дружба  4, 3, 1, 5, 2,  Иван Козарев  27, 19, 29, 10, 24, 25, 26, 34, 22, 5, 9, 18, 16, 11, 17, 13, 20, 1, 4, 31, 15, 21, 3, 7, 23, 32, 33,  Изгрев  4, 15, 9, 8, 2, 10, 5, 7, 1, 3,  Илинден  10, 14, 24, 13, 23, 21, 16, 11, 9, 12, 6, 3, 8, 5, 4, 2,  Йорданка Николова  2, 6, 16, 4, 1, 12, 14, 10, 3, 8,  Кирил И Методий  7, 1, 5, 4, 2, 3, 9,  Кочо Лютата  4, 1 Поща, 6, 10, 3, 13, 14, 7, 12, 2, 16, 18, 9, 1, 11,  Лавеле  20, 24, 18, 22, 4, 26, 16, 5, 6, 3, 9, 7, 2, 1,  Лозята  ,  Местност Стопански Двор  Цех, Казан, Сграда,  Неуточнен Адрес  ?, ?,  Никола Вапцаров  8, 13, 20, 1, 18, 5, 9, 3, 11,  Октомври  10, 20, 22, 12, 11, 5, 17, 14, 2, 4, 18, 8, 16, 7,  Орловец  7, 16, 5, 21, 15, 17, 2, 18, 9, 20, 1, 3, 13, 23, 22, 11, 7, 8, 10, 12, 14,  Осми Март  3, 21, 6, 18, 17, 13, 5, 4, 11, 8, 19, 1, 7, 10, 16, 14, 2, 12,  Отец Паисий  2, 4, 1, 6, 3,  Пирин  2, 9, 11, 10, 6,  Победа  8, 4, 2, 3,  Стефан Караджа  30, 20, 37, 32, 35, 28, 38, 41, 39, 33, 24, 34, 18, 21, 17, 8, 15, 29, 10, 27, 23, 11, 9, 14, 13, 16, 19, 7, 3, 31, 5, 1, 25, 6, 12, 2, 5, 4, 37, 6, 1,  Струма  13, 16, 8, 1, 6, 15, 14, 10, 18, 7, 12, 4,  УПИ Xiii,  Кв.8  ,  Цар Самуил  3, 2, 10, 6, 4, 7, 5, 1, 16, 8,  Чавдарци  6, 21, 28, 15, 12, 14, 4, 22, 36, 18, 26, 30, 32, 20, 16, 10, 19, 34, 17, 26,  Черно Море  3, 13, 10, 5, 2,  Шейново  1, 4, 5, 6, 12, 7, 1,  Шипка  1, 2, 5, 6, 4, 10,  Яне Сандански  1, 7,    2, 1 Пи 060022, Местност Марчевица-Сондажен Кладенец, 1

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Лехово

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Лешница,  Общ. Сандански:   УПИ Vі-203, Кв.23  ,    3

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Ново Делчево:   Георги Кирков  5,  Местност Кантона  Рибарник, Ферма,  Местност Киселица  Работелница

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Ново Ходжово

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Петрово,  Общ. Сандански:   Алибеговица  Цех,  Втора  20, 8, 3, 1, 5, 9,  Главна  64, 41, 47, 54, 46, 39, 48, 43, 27, 31, 49, 45, 62, 56, 51, 29, 58, 50, 28, 53, 33, 60, 35, 52, 6, 22, 3, 20, 4, 10, 38, 15, 24, 40, 7, 12, 17, 18, 19, 32, 2, 1, 42, 30, 13, 36, 16, 34, 28, 8, 26, 23, 44, 25,  Двадесет и Втора  1, 7, 9, 1,  Двадесет и Девета  3, 8, 16, 12, 10, 4, 14, 9, 11, 2,  Двадесет и Осма  5, 10, 1, 3,  Двадесет и Пета  3, 2, 8, 6, 4, 1, 7,  Двадесет и Първа  4, 22, 15, 32, 29, 27, 1, 8, 19, 12, 2, 30, 5, 3, 28, 14, 31, 37, 6, 20, 7, 11, 16, 34,  Двадесет и Седма  5, 1, 9, 7,  Двадесет и Трета  2, 4, 1, 3, 8, 28, 21, 7, 30, 32, 20, 17, 13, 15,  38, 9, 14, 12, 22, 6, 11, 18,  Двадесет и Четвърта  11, 4, 5, 2, 9, 1, 3, 7, 26, 17, 12, 41, 30, 37, 6, 29, 16, 19, 14, 39, 13, 10, 20, 43, 8, 15, 27, 21, 23, 24,  Двадесет и Шеста  2, 4, 1, 8, 6, 7, 14, 12,  Двадесета  5, 1, 6, 15, 3, 8, 7, 2, 14, 11, 10, 13,  Дванадесета  11, 2,  Девета  40, 32, 42, 44, 34, 11, 13, 10, 12, 23, 26, 18, 28, 21, 22, 24, 30,  Деветнадесета  20, 11, 16, 8, 34, 36, 26, 10, 21, 17, 12, 42, 14, 28, 15, 19, 29, 24, 40, 22, 18, 23, 27, 9, 3, 1, 5, 7,  Десета  18, 12, 16, 10, 1, 14,  Извън Регулацията  Жилище, Социален Дом,  Мали Дол  Местност Извора  Хижа,  Осемнадесета  27, 1, 3, 8, 4, 2, 5, 1, 26, 15, 14, 27, 47, 57, 29, 11, 24, 31, 12, 53, 45, 51, 49, 55,  Осма  8, 9, 4, 6, 13, 11, 2, 3, 7, 1, 5,  Пета  2, 7, 8, 1, 3, 4,  Петнадесета  3, 1, 2, 14, 8, 16, 6, 10, 18,  Първа  22, 19, 6, 8, 29, 21, 27, 20, 16, 12, 18, 29,  Седма  4, 5, 3, 8, 6, 2, 10, 1,  Трета  7, 4, 3, 8,  Тридесет и Втора  4, 1, 6,  Тридесет и Първа  3,  Тридесета  7,  Тринадесета  8, 3, 7, 5, 4, 2, 9, 10, 14, 1, 11, 2, 17,  Четвърта  2, 4, 6, 9, 7,  Четиринадесета  2,  Шеста  24, 10, 7, 3, 1, 18, 5, 11, 20,    3, 2, 4

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Пиперица

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Пирин:   Местност Калугера  ,    Училище

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Сандански:   Александър Буйнов  ,  Асен Хадживасилев  7,  Васил Кънчев  24, 20, 26, 22, 28, 18, 13, 11, 15, 16,  Горно Броди  10,  Градски Парк,  Идентификатор 65334.303.703  ,  Кочо Чистименски  16,  Местност Друма  Магазин С Кафене  И Складова Ч,  Местност Паркова Зона  Станция, Интернат, Фсмп,  Никола Вапцаров  37, 35, 5, 10, 27, 9, 15, 2, 13, 31, 7, 11, 16, 8, 21, 4, 29, 14, 3, 6, 33, 17, 25, 20, 18, 1, 19,  Р-Н Главен Път Е-79  ,  Св.Св. Кирил И Методи  49, 35, 47, 38, 41, 29, 37, 39, 31, 40, 44, 43, 36, 45, 33, 46, 42,  Свобода  14, 13,  Стою Хаджиев  5, 3, 2, 1,  Христо Ботев  29, 33, 35, 27, 19, 17, 23, 31, 25,  Цар Иван Асен  3, 5, 7, 9

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Хърсово,  Общ. Сандански:   00061  ,  Бегова Поляна  Фургон,  Бели Брег  Времянка,  Местност Падарката  ,    2, Жилище, 3

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Черешница:   Къща

На 17.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 – 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч. ; 15:00 – 16:00 ч. / –  Яново:   Жилище

На 18.11.2020 г.  /09:16 – 09:30 ч. ; 09:16 – 16:31 ч. /   На 19.11.2020 г.  /09:16 – 09:31 ч. ; 09:16 – 16:31 ч. /   На 20.11.2020 г.  /09:16 – 16:31 ч. ; 09:16 – 09:31 ч. / –  Сандански:   Местност Беговица  Хижа

На 18.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 19.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 20.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. / –  Вихрен

На 18.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 19.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 20.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. / –  Лиляново:   000771  ,  Местност Попина Лъка  Вила,  Местност Туричка Черква  Вила,  Полатица  ,  Попина Лъка  Вила, Пи 000640, Вила,  Попина Лъка – Лещака  Вила,  Попина Лъка-Лещака  Вила,  Стожа  ,  Туричка Черква  Вила,  УПИ VII-32 Кв.3

На 18.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 19.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 20.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. / –  Плоски:   Попина Лъка  ,  Тремошница  ,  Тремощница

На 18.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 19.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 20.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. / –  Поленица:   Димитър Благоев  2,  Изгрев  16,  Петър Берон  1,  Стопанска  3

На 18.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 19.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 20.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. / –  Сандански:   Александър Буйнов  19, 5, 13, 8, 19, 15,  Ангел Ташков  1, 3,  Асен Златаров  3, 8,  Асен Хадживасилев  11, 1, 19, 5,  Баба Тонка  17,  Банска  7,  Бачо Киро  10, 9,  Башлийца  12, 5, 1, 6, 10,  Беласица  5, 16,  Берово  2, 1,  Бистрица  15, 12, 21,  Божин Димов  5, 4,  Борис Сарафов  10,  Братя Миладинови  5,  България  2, 10, 7, 5,  Вардар  5 Вила Т11-П4, 4,  Васил Кънчев  9, 6, 12, 4, 10, 14,  Васил Левски  10,  Вихрен  20, 2, 16, 18, 14, 3, 23, 2, 21,  Воден  20, 7, 3, 16,  Връх Елен  3, 1,  Генерал Гурко  10,  Гео Милев  4, 10, 10, 6,  Георги Бенковски  1, 19,  Георги Казепов  21, 16, 18, 14, 32, 28, 5, 36, 14, 3,  Георги С Раковски  2, 6, 4,  Георги Скрижовски  15, 2, 13, 15, 15, 6, 13,  Горно Броди  13, 10, 5, 11,  Гоце Делчев  31, 38, 33, 17, 29, 41, 12,  Григор Пърличев  2,  Даскал Козарев  14, 8, 15, 17, 13, 10, 14, 13,  Деспод Слав  1, 8,  Димитър Икономов  3,  Димитър Попгеоргиев  15, 7,  Димитър Талев  4,  Димо Хаджидимов  3, 14,  Еделвайс  14, Вила,  Емануил Воскидович  1, 10,  Захари Стоянов  3, 10, 12,  Иларион Макариополски  8,  Илинден  29, 26, 25, 9, 33, 20, 5, 7, 2,  Ильо Войвода  6,  Индже Войвода  4,  Княз Александър Батенберг  1, 3,  Княз Борис I  11, 1, 4,  Кожух  3, 3, 17,  Кочо Чистименски  8, 12, 16, 2, 16, 26,  Крайречна  20, З, 16, 8 Кла-Т5-П6, 4, 12, 10,  Крушево  19,  Лагадина  12,  Любен Каравелов  1,  Македония  35, 51, 48, 17, 15, 67, 18, 44, 9, 51, 25,  Малашевска  1, 5,  Мара Бунева  2, 18,  Мелник  8, 3, 18, 16,  Места  10, 26, 8, 4,  Местност 10-Ти Километър  Вила, Вила, Почивно Оздравитела Станция, Вила,  Местност Беговица  Хижа,  Местност Мозговица  Вила, Вила,  Местност Попина Лъка  Жилище, Хотел Попина Лъка, 1, 7 Клб-Т1-3, Хижа, Обект, Вила, Станция, Вила, Жилище, Жилище, Вила, Вила, Жилище, Вила,  Местност Тремошница  Вила, Жилище, Кариера,  Местност Туричка Черква  7, Хотел, Жилище, 28, Вила, Вила,  Местност Хано  Магазин Строителни Материали, Жилище,  Местност Четвърти Километър  Бар, Времянка,  Местност Чинар Куши  УПИ 000781,  Метсност 4-Ти Километър  Обект,  Надежда  24, 16, 32,  Неуточнен Адрес  3,  Никола Вапцаров  39, 43, 47, 41, 21, 39, 45, 31, 19,  Никола Карев  3,  Огражден  8, 2, 10,  Одрин  10, 9, 16, 10, 2,  Опълченска  1,  Осми Март  5, 13, 6,  Отец Паисий  5 Вила, 3, 1,  Панайот Волов  12,  Пейо К.Яворов  10, 12, 8,  Перун  10, 7, 4, 7,  Перущица  4,  Петър Берон  2, 14, 3, 6, 1, 14,  Петър Сарафов  6,  Пирин  165, 160, 85, 173, 10, 128, 44, 34, 134, 7, 29, 153, 151, 43, 47, 161, 68, 92, 39, 19, 54, 11, 78, 9, 90, 48, 37, 28, 107, 56, 30, 137, 39, 65,  Първи Май  9, 18, 10, 15, 22, 9, 53, 74, 1,  Р-Н Главен Път Е-79  Предприятие, 1,  Р-Н Пътно Управление  Офис,  Р-Н Пътя На Хидрострой  55,  Радецки  6,  Райна Княгиня  2,  Реката  ,  Родопа  3,  Роженски Манастир  6,  Св.Св. Кирил И Методи  31, 23, 17, 33, 19, 24, 29, 30, 1, 33, 41, 42, 45,  Св.Св.Козма И Дамян  64, 6, 52, 51, 2, 46, 38, 41, 18, 45, 56, 32, 13, 20,  Свети Врач  24, 9, 5, 18, 10,  Свети Георги  5, 20,  Свобода  34, 14, 29, 26, 27, 31, 45, 11, 47, 49, 28, 45, 15, 49, 12, 18, 31, 4, 23, 26,  Сердика  8,  Серес  10, 20, 14, 6, 5, 1, 13, 11,  Синаница  23, 13, 12, 4,  Сирма Войвода  12,  Скопие  5, 16, 20, 1, 17, 4, 11, 3, 15, 3,  Славчо Ковачев  1,  Славянка  6, 12,  Соколова Скала  16, 4, 17, 13, 9,  Солидарност  3, 3 133,  Солунска  8, 14, 37, 17, 31, 6, 12, 37, 16, 17, 7,  Спартак  2, 20 П-6, 22, 9, 10, 30, 13, 4, 8, 10, 17, 20, 10, 29, 14, 10, 12, 4, 16,  Станке Димитров  3, 4, 7, 3,  Стефан Карчев  15,  Стефан Стамболов  9, 39, 39, 3, 30, 33, 52,  Стою Хаджиев  2,  Струга  10, 3, 12, 1,  Струма  10, 6, 10, 3,  Таската Серски  1, 7,  Тодор Паница  4,  Хаджи Димитър  5, 7,  Хан Аспарух  3, 2, 1,  Христо Ботев  31, 25, 29,  Христо Смирненски  4, 10, 1, 14,  Цар Иван Асен  8, 2, 8,  Цар Иван Шишман  4,  Цар Самуил  7, 24, 8, 2,  Цар Симеон  18,  Чудомир Кантарджиев  44, 41, 33, 38, 4, 28, 29, 19, 8,  Шар Планина  4,  Шейново  2,  Шипка  2,  Юрий Гагарин  20, 12, 16, 14,  Яне Сандански  4, 1, 7, 41,    М.Влаховиц

На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дамяница:   006005  ,  034018,  Меснт. Кънлийца  ,  Антон Иванов  4, 3, 5, 3, 11, 1, 16, 1, 8, 18, 4, 10, 7, 9, 2, 20, 6,  Атанас Попадийн  10, 14, 16, 10, 18, 3, 7, 5, 30, 6, 9, 2, 8, 4, 12, 32, 22, 19, 23, 24, 30, 17, 28, 20, 14,  Беласица  17, 20, 5, 33, 11, 25, 27, 9, 31, 21, 23, 10, 16, 1, 22, 15, 29, 18, 23, 13, 1, 6, 4,  Вихрен  25, 14, 39, 43, 35, 37, 28, 18, 24, 10, 38, 19, 15, 22, 36, 21, 27, 45, 26, 17, 47, 29, 41, 32, 33, 19, 30, 20, 16, 34, 23, 31, 6, 7, 4, 13, 8, 11, 9, 5, 2, 3,  Волга  7, 1, 3,  Гьорче Петров  9, 11, 6, 2, 5, 8, 1, 4, 3,  Даме Груев  21, 29, 20, 53, 27, 8, 55, 3, 49, Овчарник, 2, 18, 31, 24, 59, 23, 10, 57, 22, 19, 45, 25, 37, 30, 14, 12, 33, 51, 9, 2, 3, 6, 5, 4, 9, 10, 11, 1, 7, 13,  Иван Козарев  11, 15, 4, 2, 22, 18, 26, 37, 24, 33, 13, 23, 21, 35, 27, 8, 19, 7, 34, 11, 11, 17, 9, 29, 15, 36, 14, 41, 32, 31, 5,  Ильо Войвода  15, 3, 11, 14, 8, 18, 9, 16, 4, 2, 6, 13, 5, 12, 7, 1,  Комсомолска  4, 7, 11, 6, 2, 1, 12, 16, 9, 3, 6,  Кънлийца  ,  Местност Мело  Оранжерия,  Местност Метлата  Помпа За Напояване,  Местност Песоците  Оранжерия,  Местност Тухларна  Рибарник,  Местност Чуката  ,  Неуточнен Адрес  Винпром Дамяница,  Никола Вапцаров  Поща, 10, 3, 12, 1, 3, 25, 7, 5, 13, 30, 9, 11, 18, 26, 15, 22, 1, 20, 16, 17, 14, 24,  П К Яворов  5, 7, 25, 1, 9, 21, 27, 4, 10, 19, 17, 25, 33, 8, 15, 23, 29, 35, 6, 12, 14, 1, 39, 1, 20, 16, 14, 18, 14,  Пирин  1, 11, 3, 7,  Р-Н Жп Гара  Цех, Жилище, Помпа, База, Цех,  Радецки  24, 5, 9, 32, 3, 30, 15, 36, 12, 34, 16, 22, 2, 23, 10, 17, 4, 21, 26, 8, 6, 20, 14, 18,  Струма  1, 3,  Черно Море  10, 8, 14, 3, 4, 2, 6,  Шопов Гроб  ,  Юрий Гагарин  5, 1, 9, 7, 3, 4, 2, 6,  Яне Сандански  25, 12, 14, 20, 23, 16, 22, 17, 24, 19а, 30, 2, 15, 27, 1, 3, 32, 26, 19, 10, 18, 33, 31, 4, 11, 34, 51, 45, 55, 43, 35, 39, 46, 47, 36, 37, 44, 40, 49, 57, 32, 41, 38,    3, 1, 2

На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Левуново

На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Лешница,  Общ. Сандански:   Друма  Гараж И Ведомствена Работилница,  Местност Божанковица  Пи 041007,  Местност Друма  ,  Синаница  Магазин И Склад За Строителни Материали

На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Ново Делчево:   019015  ,  033007,  М. Купеница  ,  Антон Попов  3, 5, 1, 12, 3, 6, 10, 8, 14, 4, 7, 2, 16,  Беласица  17, 8, 18, 35, 22, 33, 31, 29, 4, 16, 20, 14, 2, 21, 12, 6, 23, 27, 10, 25, 19, 9, 11, 13, 17, 5, 3, 15, 7, 1,  Боровец  7, 5, 19, 9, 21, 17, 13, 11, 1, 22, 15, 3, 23, 51, 25, 57, 49, 5, 33, 45, 55, 57 Оранжерия, 53, 27, 39, 35, 29, 43, 41, 31, 47, 37,  Братя Миладинови  4, 9, 8, 2, 5, 3, 1, 6, 10, 16, 20, 17, 24, 26, 25, 19, 27, 21, 23, 15, 13, 11,  Валентина Терешкова  11, 3, 7, 8, 9, 5, 1,  Вела Пеева  2, 1, 9, 7, 6, 5, 10, 4, 8, 3,  Владимир Поптомов  10, 6, 2, 8, 4, 1,  Гео Милев  11, 2, 13, 7, 9, 5, 3, 1,  Георги Кирков  18, 14, 10, 13, 5, 9, 6, 19, 4, 1, 21, 3, 8, 7, 15, 11, 2, 12, 17, 16, 20,  Главен Път Е-79  Жилище, 1,  Гоце Делчев  3,  Даме Груев  4, 6, 2, 1, 5, 3, 7,  Димо Хаджидимов  6, 7, 2, 11, 8, 3, 9, 1, 5, 4,  Димчо Дебелянов  32, 7, 9, 8, 14, 26, 15, 18, 1, 22, 16, 6, 3, 2, 4, 11, 24, 20, 10, 5, 12, 19,  Здравец  4, 3, 1, 2,  Иван Вазов  19, 11, 21, 5, 7, 29, 16, 31, 9, 17, 13, 20, 25, 23, 27, 3, 14, 15, 10, 12, 4, 2, 6, 1, 8, Поща,  Илинден  5, 3, 1, 7, 11, 23 Жилище, 15, 21, 13, 17, 19,  Кирил И Методий  12, 4, 9, 7, 11, 13, 14, 10, 3, 6, 2, 5, 1, 8,  Любен Каравелов  2, 12, 2 Офис,  Местност Иловицата  Пи 004001,  Местност Кантона  Помпа, Оранжерия, Оранжерия,  Местност Кънлийца  Шивашки Цех И Офиси,  Местност Погреби  ,  Местност Шопов Гроб  ,  Партизанска  19, 11, 15, 3, 12, 9, 6, 4, 7, 10, 13, 17, 1, 12, 2,  Пейо Яворов  9, 6, 7, 13, 11, 1, 10, 5, 12, 8, 4, 3,  Погребите  ,  Първи Май  19, 30, 8, 13, 26, 12, 5, 29, 24, 9, 25, 23, 6, 1, 11, 28, 31, 10, 16, 27, 14, 22, 17, 3, 18, 21, 33, 20, 15, 2, 4,  Пътен Възел Ам Струма  ,  Славянска  13, 2, 10, 7, 8, 5, 9, 6, 3, 4, 11, 12, 15, 19, 1, 12,  Студена Вода  ,  Хаджи Димитър  2,  Христо Смирненски  27, 35, 21, 1, 43, 11, 28, 30, 36, 47, 38, 32, 29, 25, 37, 41, 23, 26, 34, 31, 33, 39, 2, 4, 5, 13, 11, 8, 10, 7, 9, 3, 1, 14, 12, 22, 18, 20,    Канцеларии, 1

На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Поленица:   Дабо  076001,  Друма  ,  Мацкова Градина  6,  Местност Валога  Временен Стр. Обект За Магазин,  Местност Друма  ,  Местност Мацкова Градина  Склад

На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Сандански:   Местност Друма  Автосервиз,  Местност Мацкова Градина  Кланица, Трикотажен Цех, Цех, Склад, Дърводелски Цех, Фабрика/Мацкова Градина, Стоп.Сектор, Офис, Сграда, Склад.База, Авторемонтна Работилница,  Местност Хано  Оранжерия,  Неуточнен Адрес  Цех,  Р-Н Главен Път Е-79  Автосервиз, Времянка, Ресторант Хепи, Газостанция, Магазин, Офис, Пътна Помощ, Сграда, Офис, Магазин,  Р-Н Индустриална Зона  Петролна База,  Р-Н Мацкова Градина  Цех За Бродерия, Склад, Офис, 2, 1, Варово Стопанство, Фурна, Работилница, Автосервиз, Цех,  Р-Н Пътно Управление  ,  Св.Св.Козма И Дамян  9,  Свобода  3, 14,  Спас Харизанов  1,  Стефан Стамболов  81,    Дърводелски Цех

На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Спатово:   Студената Вода

На 20.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дамяница:

На 20.11.2020 г.  /08:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Ново Делчево:   019015  ,  Братя Миладинови  4, 9, 8, 2, 5, 3, 1, 6, 10,  Вела Пеева  2,  Гео Милев  7, 9, 5, 3, 1,  Георги Кирков  18, 14, 10, 13, 5, 9, 6, 19, 4, 1, 21, 3, 8, 7, 15, 11, 2, 12, 17,  Главен Път Е-79  1,  Здравец  4, 3, 1, 2,  Иван Вазов  19, 11, 21, 5, 7, 29, 16, 31, 9, 17, 13, 20, 25, 23, 27, 3, 14, 15,  Кирил И Методий  12, 4, 9, 7, 11, 13, 14, 10, 3, 6, 2, 5, 1, 8,  Местност Кънлийца  Шивашки Цех И Офиси,  Местност Погреби  Партизанска  12, 2,  Погребите  ,  Пътен Възел Ам Струма  ,  Славянска  13, 2, 10, 7, 8, 5, 9, 6, 3, 4, 11, 12, 15, 19, 1,  Христо Смирненски  14, 12, 22, 18, 20,    1

Община Сатовча

На 16.11.2020 г.  /09:30 – 16:30 ч. / –  Плетена:   Бистрица  ,  М. Горна  Сладкарница, Къща, 1 Къща, Цех, Медицинска Служба,  М. Долна  Работилница, Джамия, Магазин, Фурна,  М. Забърдо  Къща, Работилница, Кафе Аперитив, Магазин, Бар, Офис, Фуражомелка, 1, Цех,  Неуточнен Адрес  Поща,    Тп1

На 18.11.2020 г.  /09:31 – 15:00 ч. / –  Долен,  Общ. Сатовча:   1  ,  Райковец  ,    Тп1

На 19.11.2020 г.  /09:00 – 15:00 ч. / –  Сатовча:   Атанас Харизанов  5, 1, 9, 11, 3, 2, 7,  Букет  6, 11, 4, 13, 3, 8, 1, 14 А, 5, 9, 2, 4а,  Васил Даракчиев  8, 6, 4, 10,  Вела Пеева  10, 2, 3,  Георги Мутафчиев  10, 5, 12,  13, 1, 11, 2,  Драгийца  1,  Иглика  1,  Илинден  1, 10, 5, 3, 24, 9, 4, 7,  Кирил И Методи  33, 25, 22, 31, 35, 28, 30,  Лале  4, 6, 8, 3, 5, 7, 1, 2,  Лиляна Димитрова  5, 10, 6, 8, 1, 3, 2, 13, 16, 9, 4, 11,  Милушица  26, 11, 3, 4, 7, 9, 12, 1, 13, 5, 16, 18,  Михаил Антонов  9, 4, 6, 2, 7, 10,  Млада Гвардия  14, 13, 5, 6, 16, 20, 7, 9, 3, 4, 18, 12, 10,  Отец Паисий  3, 4,  Площада  1 Павилион,  Полени  2, 13, 3, 14, 10, 4, 9, 8, 16, 12, 6, 1, 5,  Теменуга  7,  Тодор Каблешков  19,  Тодор Мавродиев  20, 18, 3, 15, 1, 12, 5, 13, 17, 6, 4, 9, 2, 8, 7, 10,  Тодор Шопов  20, 18,  Юри Гагарин  31, 34, 33,    ТП1

Община Симитли

На 16.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. /   На 17.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. /   На 18.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. /   На 19.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. /   На 20.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. / –  Брестово,  Общ. Симитли:   Калугеровец  ,  Яне Даракчийски  3

На 16.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. /   На 17.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. /   На 18.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. /   На 19.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. /   На 20.11.2020 г.  /00:01 – 00:16 ч. / –  Тросково:   Скз Тросково

На 16.11.2020 г.  /08:16 – 10:00 ч. ; 08:16 – 16:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Мечкул:   Местност Зад Къщи

На 16.11.2020 г.  /08:16 – 10:00 ч. ; 08:16 – 16:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Сенокос,  Общ. Симитли:   Калайджийска  ,  Чакърска

На 16.11.2020 г.  /08:16 – 10:00 ч. ; 08:16 – 16:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Симитли:   Симитли  Магазин

На 16.11.2020 г.  /08:16 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Полето:   Галабарци  ,    4, Къща, Метанстанция, 2

На 16.11.2020 г.  /08:16 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Черниче:   М.Сухата Река  Цех, Цех

На 16.11.2020 г.  /08:16 – 16:30 ч. / –  Полето:   Галабарци  ,    2

На 16.11.2020 г.  /08:16 – 16:30 ч. ; 08:16 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Крупник:   Местност Стара Гара

На 16.11.2020 г.  /08:16 – 16:30 ч. ; 08:16 – 10:00 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Ракитна:   004077  ,  010040  Махала Гълъбова  ,  Махала Лулейска  ,  Махалагълъбова  ,  Местност Чешмата  ,    Жилище

На 16.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 17.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 18.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 19.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. / –  Полена:   Вела Пеева  11, 26, 21, 24, 30, 22, 28, 15, 32, 13, 17, 19, 36, 34, 38,  Георги Димитров  57, 49, 66, 61, 62, 65, 63, 64, 68,  Зеленка  2, 1,  Махала Ширината  Махала Ширината,  Местност Долна Сушица  ,  Местност Епрец  ,  Местност Училището  ,  Потока  ,  Руен  7, 3, 5, 1, 13,  Симитли  Магазин,  УПИ-Хі-58 Кв.11  ,  Христо Ботев  17, 7, 15, 1, 11, 13, 9, 3, 5,  Ширините  ,    2

На 17.11.2020 г.  /09:00 – 13:00 ч. / –  Полето:   Нивото  Нов Блок, 8, 11,  Пи №301, Кв.18

На 17.11.2020 г.  /09:00 – 13:00 ч. / –  Симитли:   Симитли  Пивница

На 17.11.2020 г.  /12:01 – 16:16 ч. / –  Полето:   026023  ,  Vi-91, Кв.9  ,  Пи №195,  Кв.22  ,  УПИ Vi-69,  Кв.23  ,  УПИ XII-94,  Кв.10  ,    Къща, 1

На 17.11.2020 г.  /12:01 – 16:16 ч. / –  Симитли:   Пирин  4, 3

На 18.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Крупник:   Извън Регулацията  ,  Кресненско Ханче  ,  Местност Кресненско Ханче

На 18.11.2020 г.  /09:01 – 13:16 ч. / –  Долно Осеново:   328  ,  Долна Махала  ,  Махала Горна  Поща, Аптека, Цех, Жилище,  Махала Долна  Жилище, Заведение, Жилищна Сграда, Баня, Каб.Телевизия, Кафе, Магазин, Бар, Пристройка,  Пи №162  ,    Кметство, Кафе, Сграда, Магазин, Баничарница

На 18.11.2020 г.  /12:01 – 16:16 ч. / –  Долно Осеново:   454  ,  Долна Махала  1,  Махала Горна  Жилище,  Махала Долна  Павилион, Жилище, Магазин, Работилница, Бар, – Жилище, Фуражомелка, 1, Училище,  Местност Сливите  ,  ПИ №111  ,  ПИ №466

На 19.11.2020 г.  /09:01 – 13:16 ч. / –  Долно Осеново:   079099  ,  291,  Кв. 9  ,  II–255  ,  Долна Махала  1,  Лаката  ,  Махала Горна  Жилище, 1, Къща,  Махала Долна  Жилище, Цех, Жилищна Сграда, Работилница,  Местност Шалевец  ,  ПИ №22753.61.4.3  ,  ПИ-061004 М.Лаката  ,  УПИ 5,  Кв.12  ,  Чардака

На 19.11.2020 г.  /09:01 – 13:16 ч. / –  Симитли:   Симитли

На 19.11.2020 г.  /12:01 – 16:16 ч. / –  Железница,  Общ. Симитли:   Местност Джалева Махала  Вила

На 20.11.2020 г.  /08:30 – 16:30 ч. / –  Симитли:   Васил Левски  5, 11, Зъбол.Кабинет, 15, Кафе, 9, 7, 13, 1 Жилище, 1, 3,  Витоша  5, 1, 4, 10, 3, 6,  Георги Димитров  Магазин, 64, 84, 58, 50, 82, 68, 78, 66, 54, 42, 60, 42а, 40, 52, 45, 36, Магазин За Промишлени Стоки, Магазин, 74, 46, 70, 48, 62, 72, 80, 44, Бар, 44, 37, 62а, 76,  Георги Попов  5,  Гоце Делчев  6, 1, Склад, 4, 1 Ъгъла, 2, 8,  Илинден  19,  Кв. 43,  Петно № 4 По Плана На Симитли  ,  Квартал 26а,  Петно №3 По Плана На Гр. Симитли  ,  Надежда  5, 11, 3, 4, 42, 7, 9, 8, 13, 12, 6, 2, 3,  Ораново  Оранжерии,  Пазара  Магазин, Кафе, Склад, Работилница, Павилион, Зала, Аптека, Ателие За Шивашки Услуги, Сервиз, Магазин,  Петно №1,  Кв.26а  ,  Пи №1564  ,  Първи Май  4, 7, 1, 8, 2, 13, 18, 10, 16, 16, 12, 17, 5, 15, 11,  Рила  5, 8, 1, 4, 3, 10, 6, 2,  Симитли  Жилище, Магазин, Ясла, Магазин, Гум, Сладкарница,  Славей  4,  Трети Март  5, 9, 3, 7, 2, 1,  Христо Ботев  33, 39, 47, 37, 41, Ресторант, 43, 36 3, 47, 36, 36 6, 27 Администрация, 31, 34а, 36 5, Баничарница, 5, 34, Магазин, 6, 35, Кафе, 45, 23,  Христо Смирненски  62, 54, 29, 48, 33, 42, 64, 50, 27, 56, 60, 40, 16, 36, 32, 52, 46, 31, 38, 35, 58,  Чайка  18, 14, 12, 2, 13, 4, 1, 9, 16, 3, 11, 5, 10, 8, 6,  Шипка  8, 3, 4, 7, 2, 6, 5, 1

На 20.11.2020 г.  /09:01 – 13:16 ч. / –  Железница,  Общ. Симитли:   Местност Бачева Махала  ,  Местност Джалева Махала  Кабинет, 10, 9, 8, 7а, Фуражомелка, 3, 3б, Вила, 6, 12б Къща,  Местност Джалевци  ,  Местност Дременец  ,  Пи №001414  ,    Помпа За Напояване

На 20.11.2020 г.  /09:01 – 13:16 ч. / –  Симитли:   Ораново  Жилище

Община Струмяни

На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Илинденци:   Алеко Константинов  22, 4, 2, 13, 10, 6, 5, 8, 1, 9, 3,  Белица  2, 11а, 11, 17,  Васил Левски  27, 28,  Втора  25,  Двадесет И Втора  3, 2, 4, 5,  Двадесет И Девета  4, 13, 17, 11, 19, 14, 7, 12, 8, 15, 3, 18, 16, 7,  Двадесет И Осма  7, 1, 3, 2, 5, 1,  Двадесет И Пета  19, 4, 8, 14, 12, 16, 6,  Двадесет И Първа  18,  Двадесет И Седма  1, 3,  Двадесет И Трета  1, 3, 13, 5, 7, 9, 3, 10, 2,  Двадесет И Четвърта  9, 4, 2, 3, 7, 6, 5, 7, 4,  Двадесет И Шеста  1,  Двадесета  3, 15, 9, 7, 17,  Дванадесета  1,  Девета  16, 2, 7, 8, 10, 3, 6, 5, 20, 13,  Деветнадесета  13, 11, 8, 3, 9, 2, 5, 7, 7, 2, 10, 9, 4, 1,  Десета  3, 8, 6,  Димитър Пешев  1, 3, 6, 2, 10, 8,  Единадесета  2, 1, 3, 5, 5,  Здравец  7,  Илинден  2,  Кольо Фичето  8,  Костур Махала  7, 4, 2, 3, 5, 8, 1, 1,  М. Злинска Река – Сусарник  ,  Местност Бабище  Пи 040193,  Местност Горно Поле  Помпена Станция,  Мраморна  20,  Неуточнен Адрес  Поща,  Осемнадесета  12, 7, 8, 6,  Пета  7, 2, 5, 4,  Петнадесета  1, 2,  Първа  5, 9, 3, 4, 29, 17, 19, 27, 25, 23,  Св. Трифон  10, 9,  Свети Мина  15,  Седма  5, 2, 9,  Трета  22, 33, 28, 27, 25, 29, 34, 37, 19, 36, 31, 32, 32, 61, 43, 8, 59, 65, 48, 18, 46, 42, 51, 40, 39, 45, 66, 56, 49, 55, 53, 67, 44, 21, 9, 26, 10, 15, 11, 13, 16, 6, 18, 17, 12, 14, 7, 8, 1, 4,  Тридесет И Втора  8, 12, 4, 1, 10, 7, 6, 9,  Тридесет И Осма  8, 2, 5, 1, 6,  Тридесет И Пета  9, 1, 9, 6, 15, 11, 20, 13, 5,  3, 5, 22,  Тридесет И Първа  9, 7, 8, 4, 2, 6, 7, 3, 1, 5,  Тридесет И Седма  1, 9, 5,  Тридесет И Трета  61, 6, 4, 5, 2,  Тридесет И Четвърта  36, 42, 31, 45, 37, 39, 34, 38, 48, 32, 29, 33, 2, 17, 12, 28, 13, 1, 19, 30, 14, 15, 8, 23, 20, 27, 25, 11, 6, 26, 10, 29, 3, 30, 20,  Тридесет И Шеста  1, 6, 6, 8, 10, 9, 1, 12, 18, 5, 2, 3, 4, 2, 1,  Тридесета  6,  Тринадесета  2, 3, 18, 16, 12, 14, 10, 8, 4, 1, 11, 16,  УПИ Xvii-366,  Кв.50  ,  Черноризец Храбър  6 Жилище,  Четвърта  4, 11, 2, 15, 5, 13, 3, 16, 14, 24, 17, 2, 18, 21,  Четиридесет И Втора  5, 1, 2, 12, 7, 10, 6, 4, 8, 3, 25,  Четиридесет И Девета  1, 3, 3, 5, 6, 8, 10, 1, 12, 1,  Четиридесет И Осма  3, 2, 12, 6, 7, 5,  Четиридесет И Пета  2, 5,  Четиридесет И Първа  6, 4,  Четиридесет И Седма  10, 36, 5, 11, 8, 7, 3, 4, 1, 4,  Четиридесет И Трета  3, 4, 10, 1,  Четиридесет И Четвърта  31, 3, 2, 1, 42,  Четиридесета  19, 29, 17, 8, 27, 15, 3, 5, 14, 4, 1, 21, 1, 14, 1,  Четиринадесета  4, 5, 9, 2, 3, 2, 3,  Шеста  2,  Шестнадесета  6, 12, 4, 1, 10, 8, 14, 1, 4,    5, 2, Съвет, 3, УПИ І-248,  Кв.26, 4

На 18.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 19.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. /   На 20.11.2020 г.  /16:00 – 16:31 ч. / –  Илинденци:   Трета  1

На 20.11.2020 г.  /08:00 – 09:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Струмяни:   Будител  3,  Врабче  4,  Димчо Дебелянов  3, 2, 36,  Долна Белица  7, 30, 31, 23, 15, 21, 40, 11, 5, 26, 13, 3, 33, 4, 32, 22, 38, 34, 42, 8, 24, 27, 20, 12, 16, 10, 18, 14, 2, 19, 6, 36, 1, 25, 9, 28, 29,  Дядо Ильо Малешевски  3, 2, 11, 2, 4, 5, 1, 3, 6, 8,  Кочо Честименски  2,  Мура  1, 7,  Никола Вапцаров  1, 12, 3, 10, 8,  Пейо Яворов  1,  Пенчо Славейков  6,  Св.Св.Кирил И Методи  8, 8, 10,  Св.Св.Константин И Елена  18, 22, 3, 26, 27, 12, 16, 36, 6, 24, 28, 2, 20, 32, 30, 1, 14,  Синаница  8, 4,  Спартак  2, 4, 13, 22, 31, 5, 29, 27, 8, 37, 25, 21, 35, 17, 15, 9, 43, 39, 19, 33, 7, 3, 41,  Хан Крум  4, 2,  Хан Кубрат  6,  Христо Ботев  9, 8, 3, 10, 15, 7, 11, 17, 13, 6, 2,  Цар Самуил  12, 28, 13, 4, 24, 1, 11, 2, 6, 8, 15, 9, 10,    2

На 20.11.2020 г.  /09:00 – 14:00 ч. / –  Микрево

Община Хаджидимово

На 18.11.2020 г.  /09:00 – 13:30 ч. / –  Илинден,  Общ. Хаджидимово:   Тп2

На 18.11.2020 г.  /11:30 – 15:30 ч. / –  Хаджидимово:   Васил Левски  11, 16, 13, 24,  Георги Бенковски  3, 17, 7, 9, 13, 8, 11, 1, 14, 15, 4, 10, 5,  Гоце Делчев  30, 26, 28, 19, 21,  Димо Хаджидимов  40, 46,  Илинденци  48, 24, 36, 37, 5, 1, 19, 31, 20, 18, 28, 12, 88, 16, 8, 14, 22, 10, 38, 29, 32, 26, 17, 34, 23, 2, 3, 39,  Климент Охридски  52, 73, 48, 98, 59, 9, 37, 47, 60, 35, 77, 30, 54, 32, 43, 46, 67, 24, 51, , , 57, 42, 53, 41, 84, 28, 66, 72, 69, 50, 75, 65, 26,  Македония  21, 42, 33, 23, 30,  Места  18, 32, 21, 16, 28, 17, 10, 7, 1, 33 Камера, 14, 24, 15, 22, 25, 13, 35, 12, 27, 36, 45, 34, 37, 31, 26, 23,  Местност Тумбата  8,  Младост  52, 17, 4, 25, 48, 38, 1, 30, 32, 23, 40, 19, 3, 43, 7, 50, 33, 39, 11, 28, 31, 34, 8, 35,  Опълченска  7,  Ореляк  18,  Св.Димитър  34, 34-36,  Свети Георги  8, 1,  Спартак  27, 29, 45, 26, 28,  Средни Ливади  ,  Теменуга  1, 3, 5, 2,  Трети  14, 83, Овчарник, 44, 71, 21, 39, 121, 69, 49, 70, 36, 7, 41, 114, 56, 92, 33, 40, 49a, 32, 104, 57, 108, 42, , , 47, 112, 52, 27, 37, 3, 74, 12, 9, 78, 130, 22, 73, 20, 105, 34, 62, 50, 54, 72,    Тп3, От Тп3

На 19.11.2020 г.  /09:00 – 12:30 ч. / –  Копривлен:   024015  ,  585 Кв.3  ,  Бачо Киро  19, 7, 10, 46, 9, 17, 5, 21, 3,  Мрамора  21, 17, 19, 40, 22, 25, 43, 29, 27, 33, 32, 35, 15, 34, 23, 24, 42, 31, 37,  Неуточнен Адрес  Стадиона,  Славянска  9, 10, 13, 7, 6, 18, 30-32, 15, 14, 5, 16, 20, 11,  Хан Аспарух  15, 11, 17, 9, 10, 13, 8, 4, 6, 19,  Цар Калоян  9, 7, 5,  Шипка  13, 14, 17, 15, 16, 18,    Тп3

Община Якоруда

На 19.11.2020 г.  /08:31 – 10:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:31 – 10:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Юруково:   029014 И 029015,  Масив 29 Поквс  ,  Местност Каменако  ,  Местност Камено

На 19.11.2020 г.  /08:31 – 10:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:31 – 10:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Якоруда:   Богдан Войвода  1,  Цар Борис III/Георги Димитр  213,  Яворов  2,  Якорущица  1,    Усилвател

На 19.11.2020 г.  /08:31 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:31 – 16:30 ч. / –  Юруково:   Местност Каменако

На 19.11.2020 г.  /08:31 – 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:31 – 16:30 ч. / –  Якоруда:   Яворов  2,    Усилвател

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

 

 

 

Свързани новини

Лош период: Търговците в Банско отчитат огромен спад в продажбите

vesito

Хванаха мъж с крадени дърва в Баня

vesito

Истинско оживление цари на пазара в Благоевград

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.