Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград, обслужвана от „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, за периода 02-06.11.2020 г.

 ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 02 – 06 ноември  2020 г.,  включително:

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

Област Благоевград

Община Банско

На 05.11.2020 г. /08:30 – 12:30 ч./   На 06.11.2020 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Банско:   5-Ти Октомври  7, 9, 6, 13, 8, 10, 3, 11, 4, 5, 1, 12,  Ангел Балев  1,  България  22, 33, 24, 35, 22, 35,  Бяло Море  12, 8, 10, 7, 4, 12, 2, 3, 6, 9, 1,  Велян Огнев  1,  Възраждане  11, 1,  Ген. Стилян Ковачев  2, 50, 1, 8, 4,  Любен Каравелов  8, 5,  Места  21,  Н.Й.Вапцаров  3, 5, 4, 2,  Никола Вапцаров  30, 5, 4, 6, 7, 11, 1, 6а, 9,  Опълченска  2, 1, 3,  Охрид  1, 4, 10, 5, 14, 12, 6, 8, 2,  Победа  5,  Стефан Караджа  3,  Тома Вишанов  5, Обществена Тоалетна,  Търново  7,  Христо Ботев  2,  Христо Матов  11а,  Цар Симеон  54, 48, 4, 67, 5, 6, 63, 61, 54, 1, 52, 56, 54 1, 58 Кафе Диана-7, 56, 57,  Шипка  18, 12, 7, 4, 10, 6, 1, 11, 8, 5, 9, 3, 2,  Яне Сандански  1, 10, 9, 11, 2, 8, 6, 5, 12, 4, 3,  Янтра  7, 5, 6, 1, 2, 4,    ТП  Център, Банков Офис, с/у Дамяница

На 05.11.2020 г. /10:30 – 15:30 ч./ –  Банско:   Грамадето  ,  Местност Грамадето  1,  Местност Кошерината  1,  Найден Геров  3, 30 1, 14 1, 6, 16 1, 12 1, 1,  Стражите  4, 2

На 05.11.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Добринище:   9ти Септември  ,  Васил Априлов  9,  Георги Димитров  99, 21,  Григор Мацин  1, 3, 5,  Десилица  12, 10, 14, 3, 2, 8, 20, 6,  Иван Галчев  10, 17, 5, 11, 21, 13, 1, 6, 4, 99, 3, 15, 7,  Неофит Рилски  6, 20, 1, 10, 12, 13, 3, 14, 11, 8, 16, 5, 9,  Никола Парапунов  1, 4, 11, 6, 7, 15, 9, 3, 5,  Охрид  12, 10, 2, 99, 14, 8, 6,  Петър Галчев  10,  Пирин  4, 1, 5, 7, 9, 2, 15, 8, 6, 11, 10, 3,  Попово Езеро  9,  Търговска  1,  Хан Аспарух  8, 3, 6, 7, 2, 1, 9, 5, 10,  Христо Ботев  9, 4, 6, 5, 12, 3, 8, 2, 11, 17, 15, 1, 7, 19, 13, 14, 10,    ТП  Авариен Пункт

Община Благоевград

На 03.11.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бело Поле,  Общ. Благоевград:   02028

На 05.11.2020 г. /09:01 – 10:40 ч./   На 06.11.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Бело Поле,  Общ. Благоевград:   Васил Левски  5, 13,  Еленово  20,  Имот 04279.818.47  ,  Кв.Хисарлъка  ,  Местност Тополите  ,  Местност Тухларната  ,  Мир  28,  Полето  ,  Стоимен Календерски  13,  Тухларната  УПИ V-45,  Кв.7  ,  УПИ VI-465, Кв.27  ,  УПИ XVI-163,  164,  Кв.8  ,  Цигларката  ,    Жилище, 1

На 03.11.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   319001  ,  410002  ,  Андъко  ,  Антон Чехов  1,  Брезово  ,  Мах. Калуцка  ,  Мах. Центъра Мотела  ,  Махала Брезово  Жилище, Къща,  Махала Брезовска  ,  Махала Милово ТП  Милово  ,  Махала Петковци  ,  Месност Демирево  Жилище,  Местност Ковачница  ,  Местност Широканска  Стопанска Сграда,  Осойната  ,  Скалата  Тевнико  ,    Къща, Къща, 1, М. Влаовци, Жилище, Вила, Бреньово, Вила, Жилище

На 03.11.2020 г. /08:16 – 09:30 ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   319001  ,  410002  ,  Андъко  ,  Антон Чехов  1,  Брезово  ,  Мах. Калуцка  ,  Мах. Центъра Мотела  ,  Махала Брезово  Жилище, Къща,  Махала Брезовска  ,  Махала Милово ТП  Милово  ,  Махала Петковци  ,  Месност Демирево  Жилище,  Местност Ковачница  ,  Осойната  ,  Скалата  ,    Къща, Къща, 1, М. Влаовци, Жилище, Вила, Бреньово, Вила, Жилище

На 03.11.2020 г. /08:16 – 16:30 ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   Брезово  ,  Махала Брезово  Жилище, Къща,  Махала Брезовска  ,  Месност Демирево  Жилище,    Къща, Вила, Жилище

На 03.11.2020 г. /08:01 – 09:30 ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   Местност Широканска  Стопанска Сграда,  Тевнико

На 03.11.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   001451  ,  005014  ,  005018  ,  04217.920.1.70  ,  04217.929.10.29  ,  04279.927.30  ,  Антон Чехов  1, 1, 1,  Антон Чехов  1,  Баларбаши  ,  Бодрост  1,  Васил Левски  62,  Вилна Зона Картала  ,  Гръчките Ливади  ,  Даме Груев  40,  Зона Картала  Иван Михайлов  66,  Картала  ,  Конярнико  ,  Месност Демирево  Къща,  Местност Баларбаши  Жил.Сграда- Вр.Стр,   Местност Бачиново  Офис, Комплекс, Ресторант&Quot;Сити Парк&Quot;, Механа, Кафе, Параклис,  Местност Бодрост  Жилище, ТП , Жилище, Комплекс, Станция, Бар, База, Вила, Станция, Екоцентър,  Еколенд И Заобикаля, Вилна Сграда, Вила Близнак, Жилище,  Местност Горно Демирево  ,  Местност Добро Поле  Жилище, Гор.С-Во, Жилище, Бунгало №10, Жилище,  Местност Здравец  Жилище, Вила,  Местност Картала  ,  Местност Карталско Дере  Жилище, Жилище,  Местност Конярнико  ,  Местност Мингингова Поляна  Вила, Жилище, Жилище,  Местност Септемврийче  Жилище, Вилна Сграда, Вила, Жилище,  Местност Тепавиците  ,  ПИ №001451  ,  ПИ №04279.618.95  ,  Р-Н Рибарника  ,  Септемврийче  ,  Славово  Фирма,  Стефан Стамболов  13,  Цар Борис I  27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д,    Помпа За Напояване, Работилница,    ,    Комплекс, Вила, 12

На 03.11.2020 г. /08:01 – 09:30 ч./ –  Благоевград:   001451  ,  005014  ,  005018  ,  04217.920.1.70  ,  04217.929.10.29  ,  04279.927.30  ,  Антон Чехов  1, 1, 1,  Баларбаши  ,  Бодрост  1,  Васил Левски  62,  Вилна Зона Картала  ,  Гръчките Ливади  ,  Даме Груев  40,  Зона Картала  ,  Иван Михайлов  66,  Картала  ,  Конярнико  ,  Местност Баларбаши  Жил.Сграда- Вр.Стр,   Местност Бачиново  Офис, Комплекс, Ресторант Сити Парк, Механа, Кафе, Параклис,  Местност Бодрост  Жилище, ТП , Жилище, Комплекс, Станция, Бар, База, Вила, Станция, Екоцентър,  Еколенд И Заобикаля, Вилна Сграда, Вила Близнак, Жилище,  Местност Добро Поле  Жилище, Гор.С-Во, Жилище, Бунгало №10, Жилище,  Местност Здравец  Жилище, Вила,  Местност Картала  ,  Местност Карталско Дере  Жилище, Жилище,  Местност Конярнико  ,  Местност Мингингова Поляна  Вила, Жилище, Жилище,  Местност Септемврийче  Жилище, Вилна Сграда, Вила, Жилище,  Местност Тепавиците  ,  ПИ №001451  ,  Р-Н Рибарника  ,  Септемврийче  ,  Стефан Стамболов  13,  Цар Борис I  27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д,    ,    Комплекс, Вила, 12

На 03.11.2020 г. /08:16 – 09:30 ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  1,  Месност Демирево  Къща,  Местност Горно Демирево  ,  ПИ №04279.618.95  ,  Славово  Фирма,    Помпа За Напояване, Работилница

На 02.11.2020 г. /08:46 – 09:46 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Братя Миладинови  На Рзи, 2, 1,  Владо Черноземски  13, 15, 26,  Генерал Тодоров  10, 8,  Георги Измирлиев  1, Книжарница, 1 Боулинг Център, , , 2, 1, 8, Магазин,  Георги Измирлиев-Македончето  ,  Иван Михайлов  38, 46, 62а Со 2, 40, 46а, 48, 35, 23, 23а, 34, 27, 50, 29, 44, 54, 19, 37, 33, 36, 31, 21, 52, 25, 32,  Ильо Войвода  4, 6,  Крали Марко  10,  Кръстьо Асенов  45, 38, 41, 36а, 53, 46, 43, 51а, 33, 50, 51, 39, 36, 34, 44, 42, 47, 49, 37, 48, 40, 35,  Майор Стефан Иванов  1, 1-В, 2,  Менча Кърничева  1,  ПИ №04279.611.191  ,  Сан Стефано  7, 9, 3, 1, 5, 5, 2,  Стефан Стамболов  13, 13, 21, 13,  Цар Симеон  30,    Магазин

На 02.11.2020 г. /13:30 – 15:00 ч./ –  Благоевград:   Васил Левски  3, 3,  Даме Груев  20,  Джеймс Баучер  6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9,  Крушево  18, 16, 16,  Полковник Димов  3, 21, 4,  Тодор Александров  47, 49, 56, 49

На 03.11.2020 г. /11:00 – 13:30 ч./ –  Благоевград:   Васил Левски  3, 7,  Даме Груев  9, 20, 15, 13, 20, 21, 9, 26, 3, 5, 19, 22, 1, 1, 28,  Джеймс Баучер  4, 2, 6, 3, 4, 3,  Дойран  3,  Крушево  10, 8, 2, 4, 6, 12, 18, 3, 14, 3,  Радовиш  2,  Ул. Даме Груев,  Кв. 216,  УПИ-XII,  Пи04279.617.14 И 04279.617  УПИ V-7152,  Кв.216в

На 05.11.2020 г. /09:01 – 10:40 ч./ –  Благоевград:   Грамада  1, Водна Помпа,  М. Чикуто 04279.35.1  Местност Герено  ,  Местност Дидката  ,  Местност Чикуто-Ш.16  ,    Автоцентър, Склад

На 06.11.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Грамада  1, Водна Помпа,  Местност Герено  ,  Местност Дидката  ,  Местност Чикуто-Ш.16  ,    Автоцентър, Склад

На 02.11.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 03.11.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.11.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.11.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Запад  14, 12, 11, 11, 14, 20, 10, 17, 22, 21, 15, 21, 19, 10, 15, 11, 12, 18, 13, Офис, 11, Закусвалня, 12, 10, 19, 16, 13, 20

На 06.11.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   М. Чикуто 04279.35.1

На 03.11.2020 г. /08:16 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Месност Демирево  Къща,  Местност Горно Демирево

На 02.11.2020 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Благоевград:   Покровнишко Шосе  ,  Покровнишко Шосе  Ш.44, Цех За Алуминиева Дограма- Вр,  Склад С Офис И Паркинг На Фирм

На 02.11.2020 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Благоевград:   Покровнишко Шосе  ,  Четирка  ,    Къща

На 03.11.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бучино:   Ахмедово  ,  Бучака  ,  До Моста На Р. Струма  ,  Лозята  ,  Махала Каракачанка  ,  Махала Мичевци  Къща,  Местност Долно Поле  ,  Местност Лозята  ,  Местност Полето  ,  Местност Текето  ,  Местността Чукарски Рид  Скз Бучино, Стопанска Постройка,  Община Благоевград,  Мах. Тасковска  ,  Света Екатерина  30,  Текето  ,    Гараж, Къща, Жилище, Къща, Жилище, Жилищна Сграда

На 05.11.2020 г. /09:01 – 10:40 ч./ –  Българчево:   029023  ,  061033  ,  Змиярски Рид  ,  Местност Дългата Нива  ,  Местност Змиярски Рид  ,  Местност Реката-Корията  ,  Местност Реката-Присоето  ,  Местност Терзийска  ,  Студеното Кладенче  ,  Турски Гробища  ,  УПИ I-110,  Кв.5  ,    Жилище, Къща, Жилище,    Къща, Жилище, Къща

На 06.11.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Българчево:   029023  ,  061033  ,  Местност Змиярски Рид  ,  Местност Реката-Корията  ,  Местност Реката-Присоето  ,  Турски Гробища  ,  УПИ I-110,  Кв.5  ,    Жилище, Къща, Жилище

На 06.11.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Българчево:   Змиярски Рид  ,  Местност Дългата Нива  ,  Местност Терзийска  ,  Студеното Кладенче  ,    Къща, Жилище, Къща

На 02.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 03.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 04.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 05.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 06.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Габрово,  Общ. Благоевград:   14204.501.10  ,  Махала Хамбарджийска  ,  Местност Синаница/Реката  ,  Синаница / Реката  ,  Тугулска  ,    Жилище, Къща

На 03.11.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горно Хърсово:   Горни Валог  ,  Махала Буровци  Къща,  Махала Горни Двояци  Къща, Къща,  Махала Долни Двояци  Къща,  Махала Михтарци  Къща,  Махала Мъртвако  Къща,  Махала Новоселци  Къща,  Махала Панчовци  Къща, Жилище, Помпа За Напояване,  Махала Пържово  Къща,  Махала Стойковци  Къща,  Махала Тачовци  Къща,  Махала Шоповци  Къща,  Местност Валого  ,  Местност Гьоловете  ,  Присоето  ,  Ровината  ,  Шопови Ниви  ,    2, 1

На 02.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 03.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 04.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 05.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 06.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Дебочица:   Вила

На 05.11.2020 г. /09:01 – 10:40 ч./   На 06.11.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Дренково:   23652.730.2  ,  Махала Балевска  Вила,  Местност Реката  Къща,  ПИ №081045  ,  С. Дренково,  Община Благоевгр  Д,  Старите Къщи-Р  ,    Къща, Помпа За Напояване, Къща

На 03.11.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   000533  ,  Адиница  ,  Бобови Ниви  ,  Долна Дъбрава  ,  Землището На С.Дъбрава  ,  Зимниците  ,  Извън Регулация,  До С.Дъбрава  ,  Имот 000143  ,  Кромидището  ,  Мах. Ваканинци  ,  Мах.Щърбевци  ,  Махала Веляци,  Извън Регулация  ,  Местност Атанасова Падина  ,  Местност Бобови Ниви  ,  Местност Духче Баир  ,  Местност Клено  ,  Местност Мучова Чука  Осв.На Мини Фут.Игрище,  Местност Ръженици  Вила,  Местност Ръжениците  ,  Местност Топузица  ,  Местност Черешата  ,  Местност Щърбев Рид  ,  Митовци  ,  Ръжениците  ,  Стамовица  ,  Чадарето  ,  Юрто  ,  Яновски Рид  ,    Стоп.Постр.До 35 Кв.М,  Жилище

На 03.11.2020 г. /08:16 – 09:30 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   000533  ,  Адиница  ,  Бобови Ниви  ,  Долна Дъбрава  ,  Землището На С.Дъбрава  ,  Зимниците  ,  Имот 000143  ,  Кромидището  ,  Мах. Ваканинци  ,  Мах.Щърбевци  ,  Махала Веляци,  Извън Регулация  ,  Местност Атанасова Падина  ,  Местност Бобови Ниви  ,  Местност Клено  ,  Местност Мучова Чука  Осв.На Мини Фут.Игрище,  Местност Ръженици  Вила,  Местност Ръжениците  ,  Местност Топузица  ,  Местност Щърбев Рид  ,  Митовци  ,  Ръжениците  ,  Стамовица  ,  Чадарето  ,  Юрто  ,  Яновски Рид  ,    Стоп.Постр.До 35 Кв.М,  Жилище

На 03.11.2020 г. /08:16 – 16:30 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   Адиница  ,  Бобови Ниви  ,  Долна Дъбрава  ,  Землището На С.Дъбрава  ,  Зимниците  ,  Имот 000143  ,  Кромидището  ,  Махала Веляци,  Извън Регулация  ,  Местност Атанасова Падина  ,  Местност Бобови Ниви  ,  Местност Клено  ,  Стамовица  ,  Юрто  ,  Яновски Рид  ,    Стоп.Постр.До 35 Кв.М,  Жилище

На 03.11.2020 г. /08:01 – 09:30 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   Извън Регулация,  До С.Дъбрава  ,  Местност Духче Баир  ,  Местност Черешата

На 03.11.2020 г. /08:01 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Еленово,  Общ. Благоевград:   Васил Левски  40,  Въчевица  ,  Еленово  Цех,  Имот 27231.501.203  ,  Местност Буковец  ,  Местност Валтата  ,  Местност Гошевица  ,  Местност Лесовица  ,  Местност Ушите  ,  Местност Чуката  ,  ПИ №27231.501.268  ,  Пи-125 Кв.12  ,  Смриковица  ,  УПИ V-282,  Кв.5  ,  УПИ XV-117,  Кв. 2  ,  УПИ XXI-280, Кв.5  ,  УПИ №Х,  Кв.1  ,  УПИ Х-182,  Кв.5  ,  УПИ-I-205, Кв.8  ,  Упи-III-214, 212, 301  ,  Ушите

На 02.11.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 03.11.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 05.11.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 06.11.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Еленово,  Общ. Благоевград:   Васил Левски  40,  Еленово  ,  Имот 27231.501.203  ,  Местност Валтата  ,  Местност Гошевица  ,  Местност Лесовица  ,  Местност Чуката  ,  ПИ №27231.501.268  ,  Пи-125 Кв.12  ,  УПИ V-282,  Кв.5  ,  УПИ Xv-117,  Кв. 2  ,  УПИ XXI-280, Кв.5  ,  УПИ №Х,  Кв.1  ,  УПИ Х-182,  Кв.5  ,  Упи-I-205, Кв.8  ,  УПИ-III-214, 212, 301

На 05.11.2020 г. /09:01 – 10:40 ч./ –  Зелендол:   293  ,  Валого-Краварник  ,  Грамада  Жилище,  Кузман Шапкарев  5,  Местност Валого-Краварник  ,  Местност Валого-Краварник  ,  Местност Герено  Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда, , , Стопанска Постройка, Помпа За Напояване,  Местност Крачаница  ,  Местност Реката  ,  Местност Среден Път-Ш-9  Помпа За Напояване,  Местност Царевско Шосе  ,  Пи№ 0077026  ,  Пътен Възел  Средния Път-Ш.09  ,  УПИ IV-220, Кв.8  ,  УПИ XII-201,  Кв.20  ,    База, Работилница

На 06.11.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Зелендол:   293  ,  Валого-Краварник  ,  Местност Валого-Краварник  ,  ПИ № 0077026  ,  УПИ IV-220, Кв.8  ,  УПИ XII-201,  Кв.20

На 06.11.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Зелендол:   Грамада  Жилище,  Кузман Шапкарев  5,  Местност Валого-Краварник  ,  Местност Герено  Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда, , , Стопанска Постройка, Помпа За Напояване,  Местност Крачаница  ,  Местност Реката  ,  Местност Среден Път-Ш-9  Помпа За Напояване,  Местност Царевско Шосе,  Пътен Възел  ,  Средния Път-Ш.09  ,    База, Работилница

На 03.11.2020 г. /08:01 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   006009  ,  006010,  035028  ,  III-357  ,  Айдаровско Дере  ,  Васил Левски  99, 59,  Еленово  Кафе,  Изгрев  ,  К. И Никола Хайдукови  91, 95 Алфа, 93 Хелиос-2, 93 2,  Местност Айдарово  ,  Местност Бачиново  ,  Местност Еминова Нива  ,  Местност Кури Дере  ,  Местност Медунски Андък  Омега, Хелиус-1,  ПИ №000208  ,  С. Еленово,  М. Еминова Нива,   ,  Ул. Предел  3,  УПИ II-330,  Кв.27  ,  УПИ VI-405,  Кв.26  ,  УПИ XI-497,  Кв.27  ,  УПИ XV-391, Кв.6  ,  Упи-І-394, Кв.13  ,  УПИ-Х-159, Кв.4  ,    1, Жилище, 1, Жилище

На 05.11.2020 г. /09:01 – 10:40 ч./   На 06.11.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Клисура,  Общ. Благоевград:   Гяурска  ,  Мах. Гяурска И Мах. Рекарска  ,  Мах.Гяурска  ,  Махала Миладинци  ,  Местност Лозята,  Местност Чукаро  ,  Падината  ,    Къща

На 05.11.2020 г. /09:01 – 10:40 ч./ –  Логодаж:   Упи-Іv-195 Кв.14  ,  Беров Валог  ,  Голяма Нива  ,  Гръчка Махала  ,  Махала Гелинска  ,  Махала Мазневци  ,  Махала Нединска  ,  Махала Савева,  Местност Клисурски Мост  ,  Местност Кръста  ,  Местност Палански Валог  ,  Местност Присоето,  С.Логодаж Извън Регулация  ,  Стоилова Кория  ,  УПИ I-113  ,  УПИ III-32  ,  УПИ Vii-46,  Кв.6  ,  Юрто  ,    1, Жилище, Селскостопанска Постройка До 3, Стоп.Постройка,    Къща, Жилище, Къща

На 06.11.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Логодаж:   Упи-Іv-195 Кв.14  ,  Беров Валог  ,  Голяма Нива  ,  Махала Савева  ,  Местност Клисурски Мост  ,  Местност Присоето  ,  С.Логодаж Извън Регулация,  Стоилова Кория  ,  УПИ I-113  ,  УПИ Iii-32  ,  УПИ Vii-46,  Кв.6  ,    Къща, Жилище, Къща

На 06.11.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Логодаж:   Гръчка Махала  ,  Махала Гелинска  ,  Махала Мазневци  ,  Махала Нединска  ,  Местност Кръста  ,  Местност Палански Валог  ,  Юрто  ,    1, Жилище, Селскостопанска Постройка До 3, Стоп.Постройка

На 05.11.2020 г. /09:01 – 10:40 ч./   На 06.11.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Обел:   Махала Крайковска,  Равнище  ,    1, Къща

На 03.11.2020 г. /08:16 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Рилци:   063005  ,  Местност Арсовото  ,  Местност Градището  ,  Телкиево Дере

На 05.11.2020 г. /09:01 – 10:40 ч./   На 06.11.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Селище,  Общ. Благоевград:   УПИ VІ-297,  Кв.10  ,  04279.35.74  ,  180  ,  382,  Кв. 14  ,  X-381  ,  Андако  ,  Васил Левски  18,  Градевски Рид  ,  Грамада  Жилище,  Гребовски Рид  ,  Имот VI-59,  Кв.37  ,  Кв.17,  УПИ VIII-198  Махала Камбитци  ,  Махала Равначка  ,  Месност Орехите  ,  Местност Беглика  ,  Местност Герено  ,  Местност Гребовски Рид  ,  Местност Гуйначки Андък  ,  Местност Гьочковски Андък  ,  Местност Пощека  ,  Местност Селището  ,  Местност Търлите  ,  Местност Чикуто  ,  Местност Чукито  А, 1,  Местност Юрта  ,  Оралище  ,  Осогово  14,  Петкова Чука  ,  Под Училището  ,  Промишлена Зона  Склад Вр.Стр,   Път № 106  ,  Селище,  Общ. Благоевград  ,  УПИ VI-221,  Кв.11  УПИ Х-331002,  331020  ,    Ерделска Махала, Къща, Жилищна Сграда, Жилище, Жилище, Помпа За Напояване, Жилище

Община Гоце Делчев

На 05.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади  Магазин И Механа, Вила, Горски Пункт, Бунгало, Павилион, Вила, Бунгало Пиерик, Склад,  Гоце Делчев  ,  К.К. Попови Ливади  ,  Местност Стопнаски Двор  Времянка За Строителство, Фуражомелка, Работилница За Сладолед, Работилница, Сграда, Цех, Цех, Фабрика, Автомивка, Склад Гражданска Защита, Склад, Склад, 14, Времянка За Строителство,  Панаирски Ливади  13,  Папаз Чаир  ,  Попови Ливади  ,    5

На 03.11.2020 г. /11:01 – 13:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Алеко Константинов  6,  Бензиностанция Еко И Района Около Нея  ,  Вардар  22,  Васил Левски  56,  Гоце Делчев  89, 69, 86, 3,  Детска  1,  Драма  51 4,  Дунав  65, 69,  Керанека  13,  Кмет Никола Атанасов  24,  Местност Мочура  Фургон За Строителство, 2,  Местност Стопански Двор  Сушилня,  Местност Текето  ,  Неуточнен Адрес  Складова База Отп,  Никола Вапцаров  26, 34, 22, 20, 27, 33а, 36, 24, 29, 28, 33, 23, 25, 32, 38, 37, 31, 30, 39, 40, 29 А, 18, 35,  Петър Сарафов  2,  Радецки  3,  Серес  12,  Складова База  ,  Ташков Мост  ,  Тащков Мост  ,  Текето  ,  Христо Ботев  3,  Черна Гора  2, 14, 6, 5, 4, 10, 12, 16, 8,  Юрий Гагарин  37, 46, 23, 36, 30, 48, 39, 33, 31, 35, 25, 27, 28, 32, 40, 34, 38, 44, 29, 42,    Складова База

На 03.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев, с. ГАЙТАНИНОВО ЦЕТИН България ЕАД

На 02.11.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Делчево,  Общ. Гоце Делчев:   020288 М. Ливадите  ,  Екзарх Антим  14,    На Площада

На 02.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мосомище:   027116  ,  Баба Тонка  25,  Батуми  16, 14,  Братя Миладинови  3,  Владимир Поптомов  49,  Генерал Гурко  1,  Георги С. Раковски  1,  Димо Хаджидимов  29, 22, 4, 14, 15, 13, 20, 7, 8, 6, 5, 25, 18, 11, 16, 19, 17,  Здравец  5, 6, 3, 1,  Иван Козарев  24, 30, 28 D, 21, 17, 16, 23, 1, 18, 19, 20, 28, 29, 15, 27,  Кавала  22, 17, 4, 9, 14, 17a, 13, 6, 30, 16, 8, 20, 28a, 10, 28, 1, 18, 17а,  Кирил И Методий  6, 5, 9, 4, 8, 14, 1, 15, 89, 19, 2, 16,  Клокотница  2,  Кулата  ,  Марица  15, 20, 19, 21,  Никола Вапцаров  38, 50, 48, 46, 41, 40, 29, 54, 56, 44,  Орехите  4, 2,  Отец Паисий  11, 23, 21, 13, 15, 19, 9,  Плиска  2, 4, 7, 1, 12, 23, 6, 8,  Рила  32, 25, 16, 30, 18, 24, 29, 17, 19,  Судинград  17, 5, 21, 19, 2, 13,  Хан Крум  8, 1, 3, 4, ТП -2, 2, 5, 7, 6,  Юрий Гагарин  8, 1

Община Петрич

На 02.11.2020 г. /16:01 – 16:16 ч./ –  Кромидово:   038008  ,  Бегова Поляна  Фургон,  Местност Селището  ,  Под Черквата  ,  Реката  ,  УПИ III-62  ,  УПИ IV,  Кв.17

На 02.11.2020 г. /16:01 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /14:00 – 16:16 ч./ –  Ново Кономлади:   Карабатак

На 03.11.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С. Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Даме Груев  3,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  12,  Драва  4, 6, 2, 8,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Искър  12,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис Iii  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 04.11.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С. Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Даме Груев  3,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Драва  12,  Драва  4, 6, 2, 8,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Искър  12,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 06.11.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С. Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Даме Груев  3,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  12,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Драва  4, 6, 2, 8,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  12,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 05.11.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С. Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Даме Груев  3,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  12,  Драва  4, 6, 2, 8,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Искър  12,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 02.11.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С. Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Даме Груев  3,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Драва  12,  Драва  4, 6, 2, 8,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Искър  12,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис Iii  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 05.11.2020 г. /11:00 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   България  108, 153, 83,  Ляшница  ,  Местност Бухото  Жилище,  Местност Джевезлъка  Жилище,  Местност Зиче  Жилище,  Местност Ляшница  Помпа,  Местност Пильови Орехи  Жилище,  Местност Тръстен  Жилище

На 05.11.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   България  24,  Васил Левски  6,  Връх Бузлуджа  15,  Демир Капия  3, 5, 3, 9, 1, 7,  Екзарх Йосиф  36, 25, 46, 40, 35, 44, 42, 34, 27, 45, 47, 24, 36а, 46, 36а, 22, 43, 37, 36а, 41, 38, 27, 54, 48, 40, 45, 39, 50, 33, 30, 47, Павилион, 31, 26, 31а, 35,  Калабак  38, 32, 32, 40, 53, 34, 38, 55,  Капитан Джингаров  18, 23, 1, 7, 20, 2, 19, 13, 22, 12, 9, 14, 16, 11, 3, 6, 15, 4, 5, 21, 10, 8, 4, 17,  Македония  8, 18, 13, 4, 14, 2, 20, 1, 16, 23, 32, 2, 31, 3, 1, 29, З0, 30, 5, 9, 6, 5, 18, 24, 10, 22, 25, 13, 28, 11, 27, 15, 26, 12,  Мануш Георгиев  4, 11, 6, 3, 21, 18, 2, 8, 11, 22, 10, 12, 5, 9, 9, 7, 13, 3, 1, 19, 17, 2, 7, 15, 14, 20,  Михаил Вардев  12, 7, 5, 16, 14, 11, 9, 8, 10, 4б, 3, 1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Стадионска  10,  Стоян Търнаджиев  3, 8, 8, 13, 4, 9, 7, 1, 11, 3, 4, 15, 2, 13, 5, 6

На 02.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Георги С.Раковски  27, 16, 12, 15, 20, 23, 21, 14, 13, 17,  Георги Урумов  42, 38, 44, 41, 36, 39, 45, 47, 43, 42, 21, 35, 37, 48, 46,  Д-Р Иван Цветков  7,  Местност Бухото  Цех,  Местност Неволница  ,  Местност Омондрос  Яромелка,  Нерезлъци  ,  Нерезлъците  ,  Оборище  6,  Полковник Дрангов  1

На 04.11.2020 г. /11:00 – 16:00 ч./ –  Тополница,  Общ. Петрич:   Гробището

На 04.11.2020 г. /09:16 – 11:00 ч./ –  Тополница,  Общ. Петрич Б У Л С ООД, АБАТ ЕООД

На 06.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  7,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  ,  Местност Прогон  Цех,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Освобождение  1,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  13,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  1, 3,  Пейо Яворов  5,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 05.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Комсомолска  7,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Прогон  ,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  1,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  13,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  5,  Пейо Яворов  1, 3,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 02.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Комсомолска  7,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  ,  Местност Прогон  Цех,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Освобождение  1,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  13,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Пейо Яворов  5,  Пейо Яворов  1, 3,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 04.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Комсомолска  7,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  ,  Местност Прогон  Цех,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Освобождение  1,  Осогово  13,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  5,  Пейо Яворов  1, 3,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 03.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Комсомолска  7,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Прогон  ,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Освобождение  1,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  13,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  5,  Пейо Яворов  1, 3,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Прогон  ,  Саманлък  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

Община Разлог

На 03.11.2020 г. /09:31 – 16:30 ч./ –  Баня,  Общ. Разлог:   0

На 03.11.2020 г. /09:31 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Баня,  Общ. Разлог:   III, Кв. 49  ,  IV, Кв 29  ,  Iv-57020 III-57020  ,  IVI-348, Кв.29  ,  IX-057021  ,  Xl, Кв.41  ,  Ангел Даракчиев  39, 32, 30, 46, 34, 28, 3, 42, 27, 40, 48, 10, 99, 24, 36, 24, 99, 91, 1, 2, 7, 4, 3, 5, 1, 16, 15, 12, 18, 13, 14, 17, 8, 11, 21, 10,  Баненска Буна  30, 48, 45, 55, 46, 64, 40, 3, 34, 57, 99, 38, 54, 53, 47, 36, 59, 43, 45, 29, 39, 41, 28, 99, 47, 31, 3, 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, 7, 30, 1,  България  7, Хлебозавод, Цех,  Втора  31, 4, 2, 12, 8, 52, 14, 29, 32, 6, 30, 5, 31, 27, 28, 20, 35, 1, 48, 18, 7, 26, 4, 15, 24, 17, 9, 13, 36, 46, 21, 10, 44,  Двадесет И Втора  16, 7, 18, 10, 2, 4, 14, 20, 1,  Двадесет И Девета  23, 1, 2, 5, 7, 29, 1 А, 12, 4, 10, 29, 12, 8, 6, 9,  Двадесет И Осма  4, 2, 6,  Двадесет И Пета  25, 25, 30, 35, 34, 11, 1, 30, 36, 5, 15, 28, 38, 2, 11, 34, 19, 9, 12, 14, 3, 6, 7, 22, 26, 24, 13, 16, 10, 99, 20, 8, 18, 26,  Двадесет И Първа  8, 3, 1, 9, 30, 5, 20, 13, 16, 4, 19, 23, 22, 8, 17, 28, 14, 11, 7, 12, 6, 15, 2,  Двадесет И Седма  18, 19, 32, 56, 29, 50, 22, 31, 58, 26, 45, 38, 10, 49, 42, 11, 30, 16, 47, 3, 46, 36, 43, 24, 20, 99, 21, 8, 51, 4, 15, 23, 35, 9, 14, 25, 27, 2, 54, 1, 32, 58,  Двадесет И Трета  23, 13, 5, 3, 15, 17, 11, 1,  Двадесет И Четвърта  1, 16, 2, 3, 5, 4, 10, 2, 1 Хотел Римска Баня,  Двадесет И Шеста  12, 11, 23, 7, 13, 6, 4, 14, 1, 8, 16, 17, 5, 25, 18, 2, 26, 99, 19, 20, 45, 43, 31, 24, 33, 39, 20, 37, 41, 19, 37, 8,  Двадесета  21, 5, 2, 1,  Дванадесета  23, 6, 13, 17, 19, 3, 15, 21, 11, 7, 1, 9,  Девета  31, 9, 25, 39, 43, 27, 37, 21, 35, 23, 9, 45, 2, 7, 13, 11, 1, 3, 6, 14, 19, 17,  Деветнадесета  7, 1, 10, 14, 19, 12, 13, 11, 17, 16, 8, 30, 28, 24, 32, 18, 7, 20, 23, 15, 9, 29, 1, 1, 7, 32, 19,  Десета  37, 23, 18, 34, 38, 32, 2, 24, 28, 10, 15, 40, 14, 30, 22, 4, 8, 17, 20,  Единадесета  32, 30, 28, 22, 20, 11, 20, 32, 5, 7, 18, 13, 21, 11, 8, 9, 16, 6, 4, 10, 3, 17, 1, 25,  Извън Регулацията  99 Склад, 3, 1, 99, 99, 1, 100,  99, 99,  Имот С Пл.№813  ,  Кирил И Методи  13,  Конешица  1,  Местност Бански Път  Жилищна Сграда, Временно Захранване, Работилница,  Местност Камено  Къща-М.Камено,  Местност Конещица  ПИ  000597,  Местност Конищица  ,  Местност Почивачката  ,  Местност Рупчовец  ,  Неизвестна  ,  Неофит Рилски  43, 48, 29, 58, 69, 47, 66, 56, 49, 46, 37, 39, 52, 45, 44, 31, 50, 35, 64, 99, 46, 11, 43, 1, 10, 8, 24, 4, 18, 32, 34, 19, 28, 17, 1, 26, 15, 25, 7, 27, 13, 14, 11, 36, 16, 3, 2, 40, 23, 9,  Неуточнен Адрес  Поща, Хотел Аспа Вила, Разсадник Длс Разлог,  Осемнадесета  5, 16, 2, 6, 8, 1, 27, 18,  Осма  20, 16, 23, 26, 27, 10, 24, 18, 31, 28, 30, 99, 19, 1, 9, 9, 4, 8, 2, 1, 6, 13, 12, 15, 21, 29, 11, 5, 7, 14,  Отец Паисий  7,  Пета  10, 24, 14, 32, 26, 30, 16, 6, 12, 2, 20, 5, 54, 34, 48, 46, 32, 38, 52, 58, 42, 50,  Петнадесета  3, 4, 2,  ПИ №02693.501.1044  ,  Първа  1, 18, 2, 6, 20, 21, 13, 1, 31, 16а, 12, 27, 8, 11, 15, 22, 10, 16,  Седемнадесета  3, 1,  Стефан Стамболов  66,  Тодор Александров  2,  Трета  17, 22, 11, 26, 20, 16, 21, 23, 14, 13, 19, 18, 9, 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4,  Тридесет И Втора  5, 3, 11, 1,  Тридесет И Пета  31, 3, 7, 1, 9,  Тридесет И Първа  31, 3, 7, 4, 9, 19, 25, 23, 11, 10, 8, 17, 6, 12, 20, 14, 1,  Тридесет И Трета  33, 1, 5, 3, 8, 4, 2, 6,  Тридесет И Четвърта  6, 4, 2,  Тридесет И Шеста  2, 1,  Тридесета  10, 18, 8, 10, 2, 6, 12,  Тринадесета  31,  18, 29, 37, 16, 14, 12, 27, 33, 10, 7, 9, 16, 2, 13, 9, 5, 1, 11, 23, 10, 22, 21, 13, 25, 17, 9,  УПИ  I-056017,  М. Бански Път  ,  УПИ XIX-610 Кв 44  ,  УПИ XIX-985, 986, 987,  Кв.22  ,  Х-276 Кв.25  ,  Четвърта  3, 19, 17, 15, 13, 21, 9, 4, 11, 2, 39,  Четиридесет И Втора  18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19,  Четиридесет И Осма  5, 1, 20, 3, 7, 8, 6,  Четиридесет И Пета  12, 8, 6, 7, 10,  Четиридесет И Първа  1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21,  Четиридесет И Седма  9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6,  Четиридесет И Трета  4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7,  Четиридесет И Четвърта  4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2,  Четиридесет И Шеста  8, 4, 2,  Четиринадесета  2, 1,  Шафле Дере  15, 99, 8, 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1,  Шеста  46, 6 1, 43, 23, 41, 44, 31, 21, 17, 20, 22, 45, 29, 18, 39, 37, 16, 24, 33, 25, 32, 27, 12, 30, 35, 13, 6, 4, 2, 1, 15, 33, 8, 9, 5,  Шестнадесета  39, 21, 23, 8, 31, 29, 44, 18, 14, 1, 17, 25, 3, 19, 17, 4, 6, 1, 3, 13, 9, 15, 7, 8,    Цех, Работилница, 0, Ктп Банинска Буна, Мандра, Помпа, ТП  Банята, От ТП  Детска Градина

На 06.11.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Бачево:   Александър Стамболийски  109,  Васил Левски  16, 8, 14, 9, 5, 1, 6, 11, 13, 2, 12, 4, 15, 50, 7,  Георги Димитров  20, 17, 14, 26, 24, 10, 19, 29, 18, 11, 27, 15, 23, 1, 21, 16, 25, 6, 13, 22, 5, 9,  Костадин Катранджиев  7,  Неофит Рилски  7, 12, 8, 11, 2, 10,  Паисий Хилендарски  11, 6, 19, 14, 15, 2, 8, 5, 4, 12, 1, 13, 16, 9, 7, 3,  Партизанска  6, 7, 10, 5, 2, 8,  Пейо К. Яворов  1, 8, 10, 6, 4, 12,  Пенчо Славейков  11, 13,  Петър Берон  16, 18, 8, 1, 5, 7, 10, 12, 2,  Рила  19, 16, 23, 8,  Тодор Каблешков  99

На 04.11.2020 г. /11:01 – 13:00 ч./ –  Годлево

На 05.11.2020 г. /11:01 – 13:00 ч./ –  Горно Драглище:   Пета  4, 3, 2, 6, 1,  Първа  16, 26, 40, 50, 10, 4,  Седма  6, 9, 3, 7, 8, 14, 15, 2, 4, 18, 13, 1, 12, 11, 16,  Трета  3, 1,  Четвърта  3, 8, 5, 10, 7, 4,  Шеста  3, 5

На 04.11.2020 г. /08:16 – 16:30 ч./   На 05.11.2020 г. /08:16 – 16:30 ч./   На 06.11.2020 г. /08:16 – 16:30 ч./ –  Елешница,  Общ. Разлог:   9-Ти Май  3,  Васил Бельов  53,  Васил Левски  18,  Възраждане  10, 4, 3, 21, 6, 15, 27, 25, 8, 12, 17, 18, 5,  Георги Димитров  105,  Местност Полене  ,  Мечта  20, 4, 10, 18, 9, 7, 16, 3, 1 Млекопреработване,  Минно Селище  Офис, Обект, Пункт, Фуражомелка, Работилница, Цех, Офис,  Младост  4, 2, 6, 7,  Неуточнен Адрес  Пречиствателна Ст-Ция,  Победа  26, 11, 13, 15, 1, 7,  Четвърта  2,    Фурахомелка, 2

На 04.11.2020 г. /08:16 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.11.2020 г. /08:16 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.11.2020 г. /08:16 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Елешница,  Общ. Разлог:   9-Ти Май  39, 3, 1 19, 7, 25, 9, 15, 2, 10, 11, 17, 5, 19, 21, 9 Кафе, 20, 29, 21, 21 Б, 23, 21 21,  Александър Стамболийски  1,  Безименна  6, 5, 8, 3, 46, 26, 11, 8, 48, 12, 27, 9, 16, 13,  Братя Миладинови  26, 4,  Варош  21, 25, 1, 2, 27, 10, 11, 3, 17, 6, 9, 22, 5, 4,  Васил Бельов  16, 8, 27, 33, 3, 17, 13, 20, 29, 15, 21, 12, 5, 22, 2, 10, 1, 4, 25, 53, 85, 69, 26, 15, 57, 28, 95, 67, 103, 10, 50, 58, 44, 55, 54, 40, 49, 83, 45, 37, 30, 17, 75, 24, 59, 39, 48, 42, 74, 79, 56, 73, 105, 35, 19, 53, 93, 107, 36, 91, 65, 46, 92, 1, 34, 77, 97, 65, 40, 59, 145, 125, 62, 17, 100, 131, 143, 139, 104, 84, 133, 115, 68, 74, 76, 82, 18, 6, 92, 9, 111, 141, 119, 78, 113, 107, 117, 127, 20, 135, 80, 137, 96, 109, 94,  Васил Левски  4, 20, 6, 7, 9, 3, 5, 10, 1, 2, 18, 20, 18, 22, 16, 13, 11,  Втора  1, 10, 9, 5, 2, 2,  Възраждане  Поща, 10, 4, 3, 21, 6, 15, 27, 25, 8, 12, 17, 18, 5,  Георги Димитров  51, 26, 32, 37, 22, 10, 16, 114, 17, 100, 21, 5, 6, 1, 23, 27, 36, 2, 28, 31, 18, 39, 13, 30, 20, 33, 3, 4, 19, 35, 14, 64, 7, 41, 12, 29, 105, 71, 69, 103, 129, 20, 120, 74, 18, 66, 38, 163, 18, 81, 44, 85, 56, 100, 59, 87, 22, 70, 76, 93, 65, 80, 94, 144, 68, 72, 60, 57, 99, 91, 63, 78, 55, 47, 82, 67, 95, 98, 27, 97, 45, 84, 62, 53, 49, 88, 69, 79, 74, 48, 46, 114, 73, 83, 54, 64, 42, 58, 96, 50, 86, 108, 90, 101, 77, 40, 106, 92, 75, 51, 110, 85, 114, 120, 12, 123, 126, 1, 5, 116, 111, 156, 132, 99, 122, 109, 105, 117, 121, 127, 138, До Бивша Автогара, 129, 125, 128, 118, 22, 134, 113, 161, 18, 15, 48, 164, 166, 43, 149, 146, 131, 177, 169, 154, 147, 167, 175, 153, 135, Цдг, 156, 18, 173, 168, 172, 18 1, 140, 90, 170, 142, 189, 145, 179, 183, 162, 133, 155, 137, 157, 181, 159, 191, 151, 141, 148, 171, 165, 152, 158, 174, 193, 102,  Дванадесета  5, 11, 9, 8, 4, 2, 3, 6, 7,  Девета  4,  Деветнадесета  1а,  Десета  1, 4, 2,  Единадесета  1, 4, 1,  Иван Вазов  13, 16, 1, 1, 2, 6, 5, 4, 7, 12, 10,  Имот 026026  ,  Кокиче  21, 26, 4, 21, 7, 24, 1, 17, 14, 31, 19, 16, 33, 12, 29, 5, 20, 2, 8, 23, 7,  15, 3, 10, 35, 29, 14, 17, 4, 21, 37, 2, 31, 26, 10,  Комсомолска  1, 11, 9, 5, 3,  Лале  1, 2,  М.Долни Мин.Бани  21 Вила, Офис, Вила,  Местност Андрианов Чарк  Обект,  Местност Баните  ,  Местност Полене  ,  Мечта  20, 4, 10, 18, 9, 7, 16, 3, 1 Млекопреработване,  Минно Селище  Работилница, Фуражомелка, Работилница, Цех, Офис, Офис, Обект, Пункт, Фуражомелка, Офис, Работилница, Фуражомелка, Църква, Фуражомелка, Дом,  Младост  27, 4, 2, 6, 7,  Неуточнен Адрес  Пречиствателна Ст-Ция,  Пирин  20, 13, 16, 8, 11, 15, 17, 7, 2, 1, 3, 9, 5,  Победа  26, 11, 13, 15, 1, 7,  Първа  14, 6, 4, 12, 3, 10, 16, 8, 1, 2,  Рила  4, 6, 1, 2,  Родопи  1, 7, 4, 3, 3, 1, 10, 6, 7,  Трета  9, 8, 3, 5, 12, 14, 6, 10, 16, 4, 2,  Тринадесета  3, 2, 5,  Цар Калоян  13, 12, 1, 14, 16, 11, 4, 2, 5, 8, 3, 7, 9,  Цар Симеон  12, 11, 3, 9, 1, 10, 10, 9,  Четвърта  5, 1, 2, 3, 2,  Шеста  2, 1,    Работилница, Фурахомелка, 2, 19, Жилище Временно Захранване

На 06.11.2020 г. /08:30 – 14:30 ч./ –  Разлог:   5-Ти Километър  ,  Дилберов Мост  ,  Местност Пети Километър  Фургон, Краварник, Контролен Горски Пункт, Цех,  Местност Скалата  Цех, Вила 5

На 02.11.2020 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  23,  Баница  4, 2, 7, 6, 9, 1, 3, 5, 10, 12, 8,  Бела Река  1 Дараци, 4 1, 4, 1, 4 4, 4,  Бела Река  32, Павильон, 66, 38, 40, 5, 69, 22, 34, 70, 84, 46, 80, 72, 78, 62, 1, 11, 65 Магазин №4, 68, 9, 44, 82, 7, 50, 74, 3, 56, 76, 14, 48, 64,  Васил Левски  2,  Възраждане  24, 34, 26, 19, 32, 22, 1, 36, 28, 30,  Даме Груев  14, 5, 13, 8 Каравана, 8, 7, 10, 11, 9, 16, 12, 15, 19,  Иван Вазов  23,  Изток  4, 3, 19, 4 4, Павилион, 2, 21, 1, 4 5, 20, 5, 5 5, Магазин, Гараж, 1 1, 68 5, 18,  Иларион Макариополски  73, 57, 75, 51, 67, 61, 63, 59, 71, 64, 65, 69, 39,  Каракьой  5, 10, 7, 2, 8, 4, 1, 9, 6, 3,  Крапа  2, 21, 4, 24, 8, 16, 6, 10, 22, 5, 3, 9, 14, 1, 17, 13, 15, 7, 20, 18,  Места  1, 2, 3, 4, 5, 10, 6,  Поп Богомил  7, 15, 3а, 13, 9, 11, 3, 19, 2, 5, 17, 6, 1,  Предел  3,  Преображение  1,  Родопи  10,  Тодор Александров  7, 10, 13, 12, 14, 11, 9, 8, 15, 16,  Хан Крум  8, 1, 3, 6, 10, 9, 5, 4, 7,  Черна Река  1, 11, 7, 13, 5, 1, 9, 15, 3,    От ТП  Гимназия

Община Сандански

На 04.11.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Белевехчево

На 02.11.2020 г. /09:01 – 09:16 ч.; 09:01 – 16:16 ч.; 16:01 – 16:16 ч./ –  Бельово

На 04.11.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Бождово

На 05.11.2020 г. /09:16 – 12:30 ч.; 09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Виногради:   I -000470  ,    Къща

На 02.11.2020 г. /16:01 – 16:16 ч./ –  Враня,  Общ. Сандански:   1 ПИ 024003

На 02.11.2020 г. /16:01 – 16:16 ч./ –  Голешово

На 05.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Горна Сушица

На 02.11.2020 г. /09:01 – 09:16 ч.; 09:01 – 16:16 ч.; 16:01 – 16:16 ч./ –  Горно Спанчево

На 06.11.2020 г. /13:46 – 14:00 ч.; 15:00 – 15:16 ч./ –  Дамяница:   034018,  Меснт. Кънлийца  ,  Антон Иванов  2, 11, 5, 1, 16, 6, 4, 8, 3, 20, 7, 18, 10, 9,  Атанас Попадийн  10, 14, 16, 10, 18, 3, 7, 5, 30, 6, 9, 2, 8, 4, 12, 30, 19, 20, 23, 22, 28, 24, 14, 32, 17,  Беласица  23, 25, 31, 33, 15, 16, 17, 20, 5, 21, 29, 9, 1, 18, 27, 11, 10, 13, 22, 1, 6, 4,  Вихрен  15, 21, 26, 32, 24, 36, 35, 10, 45, 38, 34, 33, 19, 14, 16, 27, 22, 28, 43, 39, 25, 20, 18, 17, 41, 23, 37, 30, 47, 29, 31, 6, 7, 4, 13, 8, 11, 9, 5, 2, 3,  Волга  7, 1, 3,  Гьорче Петров  9, 11, 6, 2, 5, 8, 1, 4, 3,  Даме Груев  21, 29, 20, 27, 53, 8, 55, 3, 49, Овчарник, 2, 18, 31, Оранжерия, 24, 59, 23, 10, 57, 22, 19, 25, 45, 37, 14, 30, 12, 33, 51, 9, 2, 3, 6, 5, 4, 10, 9, 11, 1, 7, 13,  Иван Козарев  11, 15, 4, 2, 21, 35, 7, 19, 23, 18, 41, 14, 32, 37, 34, 31, 29, 22, 36, 11, 8, 24, 13, 15, 5, 17, 33, 27, 9, 26,  Ильо Войвода  15, 3, 11, 14, 8, 18, 9, 16, 4, 2, 6, 13, 5, 12, 7, 1,  Комсомолска  4, 7, 11, 6, 2, 1, 12, 16, 9, 3, 6,  Местност Мело  Оранжерия,  Местност Метлата  Помпа За Напояване,  Местност Тухларна  Рибарник,  Неуточнен Адрес  Винпром Дамяница, Цех,  Никола Вапцаров  Поща, 10, 3, 12, 1, 3, 25, 7, 5, 13, 30, 9, 11, 18, 26, 15, 22, 1, 20, 16, 17, 14, 24,  П К Яворов  5, 7, 25, 1, 9, 21, 27, 4, 10, 19, 17, 25, 33, 8, 23, 15, 29, 35, 6, 12, 14, 16, 14, 18, 39, 20, 1,  Пирин  1, 11, 3, 7,  Р-Н Главен Път Е-79  Офис,  Р-Н Жп Гара  Цех, Помпа, База,  Р-Н Пътно Управление  ,  Радецки  4, 2, 32, 9, 5, 16, 6, 21, 15, 3, 34, 36, 17, 23, 26, 30, 24, 18, 20, 8, 22, 12, 14, 10,  Струма  1, 3,  Черно Море  3, 6, 4, 14, 8, 2, 10,  Шопов Гроб  ,  Юрий Гагарин  5, 1, 9, 7, 3, 4, 2, 6,  Яне Сандански  25, 12, 14, 20, 23, 16, 22, 17, 24, 19а, 30, 2, 15, 27, 1, 3, 32, 26, 19, 10, 18, 33, 31, 4, 11, 34, 38, 37, 43, 45, 55, 44, 40, 47, 51, 46, 41, 32, 57, 35, 49, 36, 39,    3, 1, 2

На 04.11.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Дебрене,  Общ. Сандански:   Местн. Свинарнико  048093,  Местност Пети Километър  ,  Свети Никола

На 04.11.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Джигурово:   10-79  ,  УПИ VII-381  Фтец Па Солар,    2, 1

На 05.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 09:16 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 16:16 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 09:16 – 13:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Долени

На 05.11.2020 г. /09:16 – 12:30 ч.; 09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 16:16 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Златолист,  Общ. Сандански:   УПИ-III И УПИ-IV,  Кв.17

На 05.11.2020 г. /09:16 – 12:30 ч.; 09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Зорница,  Общ. Сандански

На 02.11.2020 г. /16:01 – 16:16 ч./ –  Катунци:   Ангел Кънчев  4, 1,  Асен Лагадинов  4, 6,  Атанас Зайков  26, 22, 3, 13, 7, 18, 10, 24, 16, 12, 2, 20, 17, 8, 5, 6, 52, 38, 1,  Бачо Киро  14, 6, 11, 2, 4, 9, 12, 7, 3, 8, 1, 10, 19, 21, 28, 17, 26, 15, 23, 20, 22, 24, 18,  Бельовска Комуна  7, 10, 9,  Васил Левски  27, 19, 14, 17, 25, 16, 29, 23, 21, 12,  Вела Пеева  40,  Георги Козепов  15, 5, 13, 9, 11, 1, 7,  Георги Сава Раковски  12, 18, 11, 17, 25, 21, 4, 23, 28, 22, 26, 1, 19, 5, 15, 9, 27, 20, 10, 6, 24, 8, 14, 7, 3, 16,  Гоце Делчев  1, 12, 3, 15,  Градски Парк,  Идентификатор 65334.303.703  ,  Гьорче Петров  3,  Даме Груев  4, 2, 8, 20, 6, 24, 3, 26, 18, 22, 15, 14, 11, 10, 19, 13, 1, 12, 7, 5, 17,  Иван Вазов  5, 1, 4, 3, 2, 10, 8, 14, 12, 6,  Кочо Честименски  5, 6, 3, 1, 4, 9, 10, 2,  Кочо Чистименски  16,  Местност Паркова Зона  Станция, Интернат, Фсмп,  Неуточнен Адрес  Поща,  Никола Калъпчиев  15,  Пейо К.Яворов  19, 8, 1, 3, 5, 6, 9, 15, 11, 13, 4, 2, 7, 17,  Петър Димитров  22, 12, 29, 19, 14, 15, 25, 11, 17, 8, 10, 2, 24, 23, 18, 20, 1, 13, 31, 16, 27, 5, 7, 22, 3,  Стадиона  27, 32, 34, 36,  Стойо Хаджиев  2,  Стоян Гущеров  2,  Таската Врански  4, 1, 6, 3, 7, 5, 8,  Юри Гагарин  1, 5, 14, 6, 4, 13, 2, 3, 8, 7, 9, 12, 11, 10,  Яне Сандански  6, 7, 17, 8, 3, 13, 1, 11, 15, 5, 2, 19, 10, 9, 4, 6,    Лечебница

На 05.11.2020 г. /09:16 – 12:30 ч.; 09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 16:16 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 16:16 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Кашина ЕЛПРО-ЕС ООД

На 02.11.2020 г. /09:01 – 16:16 ч.; 09:01 – 09:16 ч.; 16:01 – 16:16 ч./ –  Ковачево,  Общ. Сандански

На 05.11.2020 г. /09:16 – 12:30 ч.; 09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 16:16 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Кърланово:   Реката  Времянка За Жс,    Обор

На 05.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Ладарево

На 05.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Ласкарево:   004056  ,  Местност Блатото  ,  Местност Свети Спас  ,  Местност Църквата  ПИ 026003

На 02.11.2020 г. /16:01 – 16:16 ч./ –  Левуново:   019012  М. Лозята,  Viii+437,  Кв. 40  ,  Банята  ,  Беласица  1, 8, 6, 3, 7,  Вихрен  8, 6, 3, 4,  Георги Сава Раковски  3, 7, 1,  Главен Път Е-79  ТП, Автобаза, Бензиностанция,  Гоце Делчев  8, 4,  Девети Май  1, 3, 28, 8, 41, 25, 10, 6, 14, 33, 27, 19, 30, 31, 12, 16, 35, 7, 23, 39, 13, 17, 5, 15, 9, 29, 4, 24, 37, 21,  Дружба  4, 3, 1, 5, 2,  Иван Козарев  27, 19, 29, 10, 24, 26, 25, 34, 22, 5, 9, 18, 16, 11, 17, 13, 20, 4, 1, 31, 15, 21, 3, 7, 23, 32, 33,  Изгрев  4, 15, 9, 8, 2, 10, 5, 7, 1, 3,  Илинден  10, 14, 24, 13, 23, 21, 16, 11, 9, 12, 6, 3, 8, 5, 4, 2,  Йорданка Николова  2, 6, 16, 4, 1, 12, 14, 10, 3, 8,  Кирил И Методий  7, 1, 5, 4, 2, 3, 9,  Кочо Лютата  4, 1 Поща, 6, 10, 3, 13, 14, 7, 12, 2, 16, 18, 9, 11, 1,  Лавеле  20, 24, 18, 22, 4, 26, 16, 5, 6, 3, 9, 7, 2, 1,  Лозята  ,  Местност Стопански Двор  Цех, Казан, Сграда,  Неуточнен Адрес  ?, ?,  Никола Вапцаров  8, 13, 20, 1, 18, 5, 9, 3, 11,  Октомври  7, 20, 22, 12, 11, 5, 2, 17, 14, 4, 18, 16, 8, 10,  Орловец  7, 16, 5, 21, 15, 2, 17, 18, 9, 20, 3, 1, 13, 23, 11, 22, 7, 8, 10, 12, 14,  Осми Март  3, 21, 6, 18, 17, 13, 5, 4, 8, 11, 1, 7, 19, 10, 16, 14, 2, 12,  Отец Паисий  2, 4, 1, 6, 3,  Пирин  2, 9, 11, 10, 6,  Победа  8, 4, 2, 3,  Свобода  13,  Стефан Караджа  30, 20, 37, 32, 35, 28, 38, 41, 39, 33, 24, 34, 18, 21, 17, 8, 15, 29, 10, 27, 23, 11, 9, 14, 13, 16, 19, 7, 3, 31, 5, 1, 25, 6, 12, 2, 5, 4, 37, 6, 1,  Струма  13, 16, 8, 1, 6, 15, 14, 10, 18, 7, 12, 4,  Цар Самуил  3, 2, 10, 6, 4, 7, 5, 1, 16, 8,  Чавдарци  6, 21, 28, 15, 12, 14, 4, 22, 36, 18, 26, 30, 32, 20, 16, 10, 19, 34, 17, 26,  Черно Море  3, 13, 10, 5, 2,  Шейново  1, 4, 5, 6, 12, 7, 1,  Шипка  1, 2, 5, 6, 4, 10,  Яне Сандански  1, 7,    2, 1 ПИ 060022, Местност Марчевица-Сондажен Кладенец, 1

На 02.11.2020 г. /16:01 – 16:16 ч./ –  Лехово

На 06.11.2020 г. /13:46 – 15:16 ч.; 13:46 – 14:00 ч.; 15:00 – 15:16 ч./ –  Лешница,  Общ. Сандански:   Друма  Гараж И Ведомствена Работилница,  Местност Божанковица  ПИ 041007,  Местност Друма  Св.Св.Козма и Дамян  9,  Синаница  Магазин И Склад За Строителни Материали,  Спас Харизанов  1

На 05.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 09:16 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Лозеница:   Джигерица  ,  Местност Миндол  Жилище

На 05.11.2020 г. /09:16 – 12:30 ч.; 09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 16:16 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 16:16 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Любовище:   Местност Редева Нива

На 05.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Любовка:   Краколеница

На 04.11.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Малки Цалим:   Имот 000670

На 04.11.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Мелник:   Мелник  1

На 05.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Мелник:   ПИ 00052,  Местност Реката

На 06.11.2020 г. /13:46 – 14:00 ч.; 15:00 – 15:16 ч./ –  Ново Делчево:   019015  ,  033007,  М. Купеница  Антон Попов  3, 5, 1, 12, 3, 6, 10, 8, 14, 4, 7, 2, 16,  Беласица  17, 8, 18, 35, 22, 31, 33, 29, 4, 16, 20, 14, 2, 21, 12, 23, 27, 6, 10, 25, 19, 9, 13, 11, 17, 5, 3, 15, 7, 1,  Боровец  7, 5, 19, 9, 21, 17, 13, 11, 1, 22, 15, 3, 23, 51, 25, 57, 49, 5, 33, 45, 55, 57 Оранжерия, 53, 27, 39, 35, 29, 43, 41, 31, 47, 37,  Братя Миладинови  4, 9, 8, 2, 5, 3, 1, 6, 10, 16, 20, 17, 24, 26, 25, 19, 27, 21, 23, 15, 13, 11,  Валентина Терешкова  11, 7, 3, 9, 8, 5, 1,  Вела Пеева  2, 1, 9, 7, 6, 5, 10, 4, 8, 3,  Владимир Поптомов  10, 6, 2, 8, 4, 1,  Гео Милев  11, 2, 13, 7, 9, 5, 3, 1,  Георги Кирков  18, 14, 10, 13, 5, 9, 6, 19, 4, 1, 21, 3, 8, 7, 15, 11, 2, 12, 17, 16, 20,  Главен Път Е-79  Жилище, 1,  Гоце Делчев  3,  Даме Груев  4, 6, 2, 1, 3, 5, 7,  Димо Хаджидимов  6, 7, 2, 11, 8, 3, 9, 1, 5, 4,  Димчо Дебелянов  32, 7, 9, 8, 14, 26, 15, 18, 1, 22, 16, 6, 3, 2, 4, 11, 24, 20, 10, 5, 12, 19,  Здравец  4, 3, 1, 2,  Иван Вазов  19, 11, 21, 5, 7, 29, 16, 31, 9, 17, 13, 20, 25, 23, 27, 3, 14, 15, 10, 12, 4, 2, 6, 1, 8, Поща,  Илинден  5, 3, 1, 7, 11, 23 Жилище, 15, 21, 13, 17, 19,  Кирил И Методий  12, 4, 9, 7, 11, 13, 14, 10, 3, 6, 2, 5, 1, 8,  Кънлийца  ,  Любен Каравелов  2, 12, 2 Офис,  Местност Иловицата  ПИ 004001,  Местност Кантона  Помпа, Оранжерия, Оранжерия,  Местност Кънлийца  Шивашки Цех И Офиси,  Местност Погреби  ,  Местност Чуката  ,  Местност Шопов Гроб  ,  Партизанска  19, 11, 3, 15, 12, 9, 6, 4, 7, 10, 13, 17, 1, 12, 2,  Пейо Яворов  9, 6, 7, 13, 11, 1, 10, 5, 12, 8, 4, 3,  Погребите  ,  Първи Май  19, 30, 8, 13, 26, 12, 5, 29, 24, 9, 25, 6, 23, 1, 11, 28, 10, 31, 27, 16, 22, 14, 17, 3, 18, 21, 33, 20, 15, 2, 4,  Пътен Възел Ам Струма  ,  Славянска  13, 2, 10, 7, 8, 5, 9, 6, 3, 4, 11, 12, 15, 19, 1, 12,  Студена Вода  ,  Студената Вода  ,  Хаджи Димитър  2,  Христо Смирненски  27, 35, 21, 1, 43, 11, 28, 30, 36, 47, 38, 29, 32, 25, 37, 41, 23, 26, 31, 34, 33, 39, 2, 4, 5, 13, 11, 8, 10, 7, 9, 3, 1, 14, 12, 22, 18, 20,    Канцеларии, 1

На 02.11.2020 г. /16:01 – 16:16 ч./ –  Ново Делчево:   Георги Кирков  5,  Местност Кантона  Рибарник, Ферма,  Местност Киселица  Работелница

На 02.11.2020 г. /16:01 – 16:16 ч./ –  Ново Ходжово

На 02.11.2020 г. /16:01 – 16:16 ч./ –  Петрово,  Общ. Сандански:   Алибеговица  Цех,  Местност Извора  Хижа

На 02.11.2020 г. /16:01 – 16:16 ч./ –  Пиперица

На 02.11.2020 г. /09:01 – 09:16 ч.; 09:01 – 16:16 ч.; 16:01 – 16:16 ч./ –  Пирин:   Васил Кънчев  24, 20, 26, 22, 28, 18, 13, 11, 15, 16,  Местност Калугера  ,  Никола Вапцаров  37, 35, 5, 10, 27, 9, 15, 2, 13, 31, 7, 11, 16, 8, 21, 4, 29, 14, 3, 6, 17, 33, 25, 20, 18, 1, 19,  Св. Св. Кирил И Методи  49, 35, 47, 38, 41, 29, 37, 39, 31, 40, 44, 43, 36, 45, 33, 46, 42,  Свобода  14,  Стою Хаджиев  5, 3, 2, 1,  Христо Ботев  29, 33, 35, 27, 19, 17, 23, 31, 25,  Цар Иван Асен  3, 5, 7, 9,    Училище

На 03.11.2020 г. /09:16 – 09:30 ч.; 09:16 – 16:16 ч.; 15:30 – 16:16 ч./ –  Поленица:   6-Ти Септември  1, 3,  Армейска  18, 13, 4, 15, 14, 16, 11, 8, 9, 3, 6, 5, 12, 19, 1,  Бански Път  2,  Божур  5,  Бяло Море  7, 10, 6, 8, 1, 2, 3, 4,  Вихрен  4, 2, 6, 1, 3,  Георги Димитров  10, 9, 11, 14, 13, 15, 16, 9, 7, 1, 4, 2, 21, 22, 25, 33, 19, 20, 29, 47, 12, 27, 38, 37, 31, 34, 39, 24, 17, 36, 32, 18,  Гоце Делчев  12,  Гушевица  9, 19, 17, 15, 18, 3, 11,  Димитър Благоев  49, 40, 30, 36, 43, 31, 29, 35, 22, 42, 28, 21, 23, 26, 19, 27, 18, 53, 57, 48, 58, 34, 37, 20, 33, 24, 25, 61, 38, 45, 59, 46, 55, 44, 56, 32, 2, 4, 7, 11, 16, 1, 5, 21, 14, 9, 20,  Изгрев  1, 13, 14, 12, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 3, 14,  Илия Минев  30,  Кирил и Методи  7, 9, 1, 16, 12, 2, 5, Поща, 4,  Македония  1, 39, 50, 51, 10,  Местност Нишан Таши  Времянка,  Младост  29, 8, 3, 12, 10, 1, 18, 20, 11, 23, 5, 9, 17, 27, 19, 4, 13, 2, 24, 14, 22, 25, 7, 21,  Неуточнен Адрес  ,  Никола Вапцаров  13, 8, 5, 9, 4, 11, 6, 1, 2,  Петър Берон  11, 3, 9, 7, 4, 1, 5, 8, 2,  Пирин  2, 1, 3, 8, 4, 5, 12, 6, 10,  Полски Път  24, 5, 22, 18, 14, 2, 12, 4, 6, 20, 1, 10, 8,  Първи Май  18, 9, 16, 17, 11, 13, 26, 28, 22, 24, 1, 6, 2, 3, 12, 5, 4, 14, 10, 8,  Рила  1, 2,  Св.Иван Рилски  3,  Стопанска  4, 7, 5, 1, 4, 3, 2,  Съединение  16, 5, 9, 14, 11, 12, 18, 10, 4, 13, 22, 17, 7, 8, 24, 20,  Трети Март  20, 14, 17, 19, 11, 21, 8, 6, 1, 9, 7, 15, 12, 13, 2, 16, 4, 10, 3, 3, 23, 25,  Х-77,  Кв.8  ,  Шипка  4, 5, 3, 2, 1, 6, 8, 8, 10,  Яне Сандански  15, 7, 12, 10, 2, 6, 17, 1, 9, 3, 5, 17, 23, 21, 25,    2, 1, 4, 3

На 05.11.2020 г. /09:16 – 12:30 ч.; 09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 16:16 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Рожен:   Местност Равнако  ,  По Плана На Срожен Общ.Сандански  Семеен Хотел С Механа,  Роженски Манастир  1,  УПИ I -87.88,  Кв.2

На 03.11.2020 г. /09:16 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:16 ч./ –  Сандански:   Местност &Quot;Чинар Круши&Quot;,  Извън Регулация  ,  Кръстьо Хаджииванов  33,  Местност Чинар Куши  Жилище, УПИ 000570, А2,  Полковник Дрангов  20,  Р-Н Главен Път Е-79  Път Жп. Гара, Хотел,  Р-Н Пътя На Хидрострой  1 Ресторант Чевермето, 4, 2, 10, 3 Б, 3 А, 3, 22, 6, 34, 36, 27, 27 Б1, 27 Б3, 27 Б2, 27 М.Чинар Куши, 27 А2, 27, 27 Б4, 27 А1, 27 Б5,  Сандански Мискет  8, 10,  Стефан Стамболов  64

На 06.11.2020 г. /13:46 – 14:00 ч.; 15:00 – 15:16 ч./ –  Сандански:   Дабо  076001,  Друма  ,  Мацкова Градина  6,  Местност Валога  Временен Стр. Обект За Магазин,  Местност Друма  Времянка За Изгр. На Дърводелс, Автосервиз,  Местност Мацкова Градина  Кланица, Трикотажен Цех, Цех, Склад, Дърводелски Цех, Фабрика/Мацкова Градина, Стоп.Сектор, Офис, Сграда, Авторемонтна Работилница, Склад.База, Склад,  Местност Песоците  Оранжерия,  Местност Хано  Оранжерия,  Р-Н Главен Път Е-79  Автосервиз, Времянка, Ресторант Хепи, Газостанция, Магазин, Офис, Пътна Помощ, Сграда, Магазин,  Р-Н Жп Гара  Цех, Жилище,  Р-Н Мацкова Градина  Цех За Бродерия, Склад, Офис, 2, 1, Варово Стопанство, Фурна, Работилница, Автосервиз, Цех,  Свобода  3, 14,  Стефан Стамболов  81

На 02.11.2020 г. /16:01 – 16:16 ч./ –  Сандански:   Местност Друма  Магазин С Кафене  И Складова Ч

На 06.11.2020 г. /13:46 – 15:16 ч./ –  Сандански:   Р-Н Главен Път Е-79  Автосервиз, Времянка

На 05.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Склаве:   2 -97,  Кв.14  ,  7-ми Конгрес  2, 10, 12, 16, 5, 1, 12а, 4, 6, 61, 14, 75, 63, 65, 39, 45, 43, 37, 41, 3, 1, 73, 24, 75, 18, 67, 79, 71, 77, 20,  Асен Лагадинов  1, 2, 4, 6,  Бялата Пръст  ,  Веселин Бабалеев  30, 32, 35, 37, 27, 31, 36, 15, 12, 14, 23, 18, 3, 6, 8, 27, 2, 17, 7, 25, 22, 24, 16, 53, 20, 5, 19, 10, 21, 9, 26, 4, 11,  Георги Бенковски  2, 1, 12, 3, 10, 4,  Гоце Делчев  59, 46, 57, 65, 63, 61, 36, 4, 45, 39, 33, 47, 35, 29, 38, 32, 7, 8, 30, 15, 22, 43, 5, 24, 23, 2, 28, 27 Фтец Дига Консулт, 40, 13, 18, 3, 36, 10, 34, 55, 27, 31, 25, 44, 6, 49, 9, 14, 21, 41, 42, 17, 11, 16, 19,  Илинден  20, 16, 27, 14, 33, 18, 22, 29, 31, 24, 3, 21, 9, 13, 4, 2, 8, 1, 17, 10, 23, 15, 19, 7, 14,  Климент Охридски  74, 107, 93, 73, 62, 105, 52, 99, 58, 70, 109, 87, 103, 68, 76, 66, 97, 91, 72, 117, 85, 54, 95, 115, 64, 111, 60, 83, 77, 89, 51, 36, 12, 38, 21, 19, 20, 50, 49, 53, 34, 23, 30, 15, 69, 55, 35, 9, 45, 59, 63, 4, 42, 47, 11, 18, 44, 41, 24, 61, 3, 1, 67, 27, 25, 8, 5, 29, 13, 16, 22, 17, 48, 39, 31, 37, 40, 32, 2, 28, 65, 10, 14, 6, 43, 7, 46,  Комсомолска  3, 1, 5, 6, 4, 2, 7, 8,  Лале  1, 3, 5,  Марица  80, 76, 82, 78, 68, 72, 70, 74, 30, 6, 3, 10, 16, 28, 8, 1, 14, 12,  Местност Вангелов Андък  ,  Местност Панаира  Полигон,  Местност Стопански Двор  Офис, Авторемонтна Работилница,  Митко Палаузов  10, 5, 8, 3, 16, 12, 14,  Никола Вапцаров  2, 6, 4, 10, 8,  Никола Лазаров  11, 14, 17, 7, 9, 15, 13, 10, 8, 2, 6, 4,  Отец Паисий  3, 7, 9, 5, 1, 4,  Партизанска  45, 42, 51, 57, 59, 48, 38, 40, 54, 47, 49, 55, 61, 60, 50, 33, 34, 28, 19, 8, 41, 4, 15, 12, 35, 10, 13, 27, 18, 22, 32, 11, 7, 39, 5, 29, 3, 21, 14, 17, 25, 6, 31, 30, 37, 16, 23, 20, 34, 43,  Пирин  21, 20, 13, 19, 12, 3, 11, 23, 1, 22, 18,  Първи Май  53, 59, 61, 69, 57, 71, 39, 45, 67, 32, 43, 55, 65, 30, 29, 47, 63, 51, 41, 49, 11, 1, 24, 25 Поща, 19, 18, 9, 10, 31, 35, 13, 33, 21, 12, 17, 23, 29, 15, 5, 8, 3, 6, 2, 28, 16, 27, 25, 20,  Соколова Скала  17, 16, 9, 8, 6, 3, 10, 12, 14, 13, 18, 11, 4, 4, 1,  Спартак  28,  Черно Море  16, 1, 27, 14, 25, 17, 4, 12, 15, 10, 21, 11, 6, 23, 5, 7, 22, 24, 9, 3, 20, 8, 18, 8,     2, 3

На 04.11.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Склаве:   Веселин Бабалеев  22,  Местност Стопански Двор  Цех

На 05.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 09:16 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Спатово:   Местност Клюнко

На 05.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 09:16 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 16:16 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 09:16 – 13:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Сугарево

На 05.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 09:16 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч.; 15:16 – 16:16 ч./ –  Хотово:   Баня  ,  Местност Света Петка  ,  С. Хотово,  Община Сандански  ,    Жилище

На 02.11.2020 г. /09:01 – 16:16 ч.; 09:01 – 09:16 ч.; 16:01 – 16:16 ч./ –  Черешница:   Къща

На 02.11.2020 г. /16:01 – 16:16 ч./ –  Яново:   Георги Сава Раковски  18,    Жилище

Община Сатовча

На 06.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ваклиново:   Белтога  ,  Възрожденска  28, 34, 19а, 32, 17а, 17, 18, 33, 16, 19, 15, 21, 25, 24, 22, 36, 30, 23,  Граничарска  17, 32, 34, 15, 40, 24а, 13, 38, 24, 22, 36, 28, 20, 30,  Иглика  6а,  Неуточнен Адрес  ТП 2,  Никола Вапцаров  7, 5, 3,  Партазанска  34, 10а,  Пирин  36, 27, 1, 38, 29, 27а, 32

Община Симитли

На 02.11.2020 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Брежани:   Іv-36  ,  Горна Махала  Жилище,  Гоце Делчев  17, 1, 19, 20, 2, 9, 13, 11, 4,  Еделвайс  11, 5, 2, 3, 9, 8, 12,  Местност Кръстьова  2, Жилище, 1,  Пирин  3, 5, 1, 2, 4,  Рангел Димитров  8, 17, 10, 12, 11, 3, 20, 6, 19, 16, 18, 4,  Христо Апостолов  Жилище,  Христо Смирненски  2,  Център  Тотопункт, Фургон, Магазин,  Яне Сандански  8, 1, 6, 7, 11, 3, 9

На 02.11.2020 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Брежани:   Васил Левски  1, 6, 4, 10, 12, 2, 3, 8, 14,  Георги Димитров  10,  Горна Махала  Жилище,  Гоце Делчев  9,  Здравец  5,  Ленин  9, 6, 20, 10, 3, 2,  Миньор  10, 19, 44, 11, 1, 4, 12, 1, 15, 6, 14, 37, 3, 7, 2, Стълбище, 12, 10, 13, Жилище, 14, 16, 9, 6, 5, 50, 8, Нов, 1 1,  Никола Вапцаров  5, 3, Жилище, 25, 1, 2, 6, 7, 24, 22, 4,  Станой Крекмански  7, 1, 5, 3, 11,  Христо Ботев  2, 12, 11, 9, 10, 7,  Христо Смирненски  3, 4, 1, 5, Жилище,  Христо Чернопеев  14, 12,  Център  Зъбол.Кабинет, Аптека, Магазин, Салон, Кабинет, Лавка, Каравана, Бар, Цех, Кафе,    3, Магазин

На 03.11.2020 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Брежани:   Георги Димитров  13, 6, 10, 24, 15, 11, 7, 20, 19, 29, 16, 8, 26, 21, 1,  Здравец  1, 2,  Местност Вощинарци  Жилище,  Миньор  9,  Пейо Яворов  19, 4, 3, 2, 13, 6, 11, 7,  Христо Апостолов  12, 37, 5, 39, 24, 43, 8, 13, 22, 16, 9, 4, 29, 43а, 19, 3, 23, 10, 34, 28, 20, 11, 36, 17, 21, 38, 7, 41,  Център  Механа, Училище, Жилище, Цех, Фурна, Магазин,    Кметство, 3, Цех, Магазин

На 02.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 03.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 04.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 05.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 06.11.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Градево:   Махала Марево

На 04.11.2020 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Крупник:   Арсо Пандурски  2, 4,  Васил Коларов  8, 32, 9, 10, 17, 13, 20, 16, 34, 12, Жилище, 28, 30, 15, 4а, 5, 26, 4, 3, 46, 22, 9 Магазин,  Дан Колов  2, 1, 4, 10,  Димитър Благоев  32, 31,  Иван Вазов  6, 5, 10, 1, 3, 14, 8, 16, 9, 12, 4,  Иван Козарев  2, 1,  Кирил И Методий  17,  Крупник  Бутик, Механа,  Ленин  15, 2,  Местност Извор/Калуцик  ,  Никола Парапунов  1, 18,  Пейо Яворов  4, 6, 24, Жилище, 15, 16, 19, 12, 14, 3, 11, 17, 2, 5, 18, 13, 28, 20, 7, 26, 1, 22,  Стефка Филипова  5, Жилище, 4, 14, 2, 9, 11, 10, 1, 17, 6, 8,  Хан Аспарух  6, 11,    3, Магазин

На 02.11.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 03.11.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 05.11.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Полена:   Вела Пеева  11, 26, 21, 24, 30, 22, 28, 15, 32, 13, 17, 19, 36, 34, 38,  Георги Димитров  57, 49, 66, 61, 62, 65, 63, 64, 68,  Зеленка  2, 1,  Махала Ширината  Махала Ширината,  Местност Долна Сушица  ,  Местност Епрец  ,  Местност Училището  ,  Потока  ,  Руен  7, 3, 5, 1, 13,  Симитли  Магазин,  Упи-Хі-58 Кв.11  ,  Христо Ботев  17, 7, 15, 1, 11, 13, 9, 3, 5,  Ширините  ,    2

На 03.11.2020 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Полето:   Кв.3 УПИ V-17  ,  Местност Кьосеви Рудини  Помпа За Напояване,  Местност Страните  ,  УПИ VI-380, Кв.21  ,  УПИ VI-381, 382, Кв.2  ,  УПИ-I,  Кв.21,  3, УПИ ІІ,  Пл. №159,  Кв. 3

На 04.11.2020 г. /12:00 – 16:30 ч./ –  Симитли:   XII-1437  ,  XXXVII  ,  Коматиница  21,  Равен  4,  УПИ II-1437, Кв.19  ,  УПИ II-1437, Кв.20  ,  УПИ XVIII-437  ,  УПИ-XLII-1437, Kb.14

На 06.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Симитли:   Аврора  21, 27, 23, 3, 19, 7, 25, 9, 4, 5, 15, 29, 2, 11, 1, 17, 13,  Васил Левски  10,  Гео Милев  12, 12, 2,  Георги Димитров  36,  Даме Груев  10, 12, 8, Жилище,  Марек  13, 5а, Автоработилница, 3а, 1, 9, 7, 15, 2, 10, 5, 8, 3, 11,  Местност Лочката  ,  Местност Чифлико  ,  ,  Ораново  Жилище, Работилница, Магазин,  Пазара  Магазин,  Предел  29, 18, 37, 6, 33, 2, 25, 39, 51, 23, 21, 27, 24, 3, 35, 47, 20, 10, 31, 55, Бар, 41, 55, 15, 16, Жилище, Автоработилница, 12, 1, 43, 15, 8, 45, 9, 26, 1, 4, 19,  Свобода  4,  Симитли  Жилище,  Чифлико  ,  Шипка  10,  Юрий Гагарин  8, 5, 3, 5, 4, 11а, 9, 11, 13, 2, 5 Жилище, 15, 17, 13, 6

За Периода 05-06.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Симитли:   Георги Димитров  98, 94, 92, 90, 88, Комплекс Ивас-Временно Ст-Во, 43а,  Здравец  18, 17, 14, Сервиз, 15, 13, 19, 11, 16,  Ивайло  2, 1, 3,  Комсомолска  7, 5, 6, 1, Магазин, 11, 19, 21, 23, 17, 10, 8, 9, 12, 14, 3, 4, 16,  М.Чобанци  ,  Махала Чубан Дере  2, 5, 6, Жилище, Жилище, 3, 16,  Момина Сълза  1, 5, 4, 2, 3,  Октомврийска  65, 63, 40, 23, 38, 39, 67, 29, 49, 61, 46, 31, 19, 52, 72, 55, 27, 74, 54, 47, 71, 77, 62, 60, 66, 64, 37, 53, 57, 45, 30, 111, 69, 50, 41, 32, 25, 56, 26, 48, 70, 43, 59, 24, 75, 68, 58, 113, 42, 28, 36, 44, 35, 33, 69, 21,  Родопи  20, 45,  Свобода  25, 4, 36, 46, 58, 68, 16, 34, 8, 23, 19, 30, 13, 52, Магазин, 28, 60, 24, 12, Ресторант, 15, Фурна, 17, 26, 3, 50, 1, 48, 44, 27, 42, 20, 32, 64, 66, 62, 22, 33, 9, 18, 31, 14, 2, 40, 29, 21, 37, 38, 35, 54, 56, 11, 10, 6,  Симитли  Дет.Градина,  Чобанско Дере  1, 9

Община Струмяни

На 06.11.2020 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Микрево

Община Хаджидимово

На 06.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Абланица,  Общ. Хаджидимово:   Александър Стамболийски  25, 31, 24,  Балтачица  2,  Дунав  4, 11,  Елин Пелин  28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, ТП -1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46,  Йордан Йовков  1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3,  Орфей  20,  Отец Паисий  6, 7, 8, 3, 5, 1, 10,  Площада  Клуб, Павилион,  С. Абланица,  Имот 000517  ,  Свилен Русев  13,  Свобода  3, 2, 1,  Слатина  ,  Теменуга  2,  Тридесет И Шеста  2,  Христо Ботев  21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2

На 03.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Гайтаниново:   Бивша Мраморна Кариера

На 03.11.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гайтаниново НАТУРА ООД

На 03.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Илинден,  Общ. Хаджидимово:   ТП 2, 0, ТП 1

На 03.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Лъки,  Общ. Хаджидимово

На 03.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Нова Ловча:   021056 М. Жингов Бряст

На 03.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Парил

На 03.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Тешово:   УПИ-IV+106  ,    ТП 2, ТП 1

На 03.11.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово ФЕЦ СПАДИ

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

 

 

 

Свързани новини

Типично по български: Недобросъвестни шофьори заобикалят КПП- Благоевград

desi

Пожар в кравеферма в Кюстендилско, трима са в тежко състояние!

desi

Дефицит на лекарства по време на пандемията, презапасяват ли се хората

bilyana

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.