Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград, обслужвана от „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, за периода 05.10-09.10.2020 г.

Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 05 октомври – 09 октомври  2020 г,  включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

Област Благоевград

Община Банско

На 07.10.2020 г. /08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Банско:   000024 Еккте 53059  ,  Местност Свети Георги

На 05.10.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Банско:   България  69,  Драма  38, 37, 45, 33, 34, 32, 39, 43, 31, 35, 36,  Княз Ал.Батемберг  17, 28, 25, 24, 36, 30, 19, 26, 38, 22, 40, 32, 21, 27, 34,  Княз Борис I  42, 41, 44, 43, 39,  Местност Гуровица  Апартаментен Комплекс,  Мозговица  31, 20, 12, 15, 23, 28, 17, 30, 34, 21, 19, 14, 25, 16, 2 А, 29, 2, 11, 32, 8, 22, 6,  Найден Геров  44,  Родопи  28, 21, 26, 17, 19,  Скопие  27, 24, 16, 36, 30, 19, 22, 20а, 40, 34, 35, 18, 17, 26, 20, 31, 23, 21, 33, 32, 38, 25, 28, 29,  Солун  11, 15, 36 1, 18, 13, 36, 17, 24, 22,  Христо Смирненски  14,  Христо Стилянов  13, 16, 11,  Цар Борис Iii

На 07.10.2020 г. /08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гостун

На 07.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Добринище:   9ти Септември  ,  Васил Априлов  9,  Георги Димитров  99, 21,  Григор Мацин  1, 3, 5,  Десилица  12, 10, 14, 3, 2, 8, 20, 6,  Иван Галчев  10, 17, 5, 11, 21, 13, 1, 6, 4, 99, 3, 15, 7,  Неофит Рилски  6, 20, 1, 10, 12, 13, 3, 14, 11, 8, 16, 5, 9,  Никола Парапунов  1, 4, 11, 6, 7, 15, 9, 3, 5,  Охрид  12, 10, 2, 99, 14, 8, 6,  Петър Галчев  10,  Пирин  4, 1, 5, 7, 9, 2, 15, 8, 6, 11, 10, 3,  Попово Езеро  9,  Търговска  1,  Хан Аспарух  8, 3, 6, 7, 2, 1, 9, 5, 10,  Христо Ботев  9, 4, 6, 5, 12, 3, 8, 2, 11, 17, 15, 1, 7, 19, 13, 14, 10,    ТП  Авариен Пункт

На 06.10.2020 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Добринище:   9ти Септември  1, 15,  Ванюша Валчук  10, 5, 9, 6, 2, 8, 4, 16,  Васил Левски  15,  Георги Димитров  42, 21, 4, 24, 6, 56, 60, 55, 40, 46, 5, 50, 99, 58, 54, 9, 52,  Любен Каравелов  4, 8, 3, 7, 99, 6, 1, 11, 9, 5,  Места  5,  Първи Май  9, 7, 5, 2, 1,  Тодор Каблешков  26,  Христо Смирненски  5,  Юрий Гагарин  12, 7, 1, 4,  Яне Сандански  32, 36, 33,    ТП  Валевица, Работилница

На 07.10.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Добринище:   Алеко Константинов  6, 4,  Александър Стамболийски  33, 38, 34, 51, 23, 31, 21, 36, 28, 50, 42, 49, 18, 55, 19, 27, 2, 53, 35, 45, 37, 52, 39, 41, 24, 43, 20, 30, 26, 40,  Бъндерица  4, 1, 10, 8, 9, 5, 3, 7, 11, 6,  Григор Пърличев  8, 18,  16, 4, 14, 6, 1, 3, 10, 2, 9 А, 12, 99, 5,  Десилица  21,  Еделвайс  1, 3, 7, 5, 2,  Иван Попов Деницин  4, 9, 99, 2, 10, 1, 6, 8,  Крушево  21, 2, 27, 19, 17, 9, 11, 7, 13, 25, 15, 5,  Места  99, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 10, 8,  Паисий Хилендарски  5, 99, 4, 3, 26, 10, 2, 1,  Юрий Гагарин  11, 7, 12, 15, 9, 13,  Яне Сандански  5, 23, 20, 4, 10, 3, 16, 6, 1, 99, 17, 8, 19,    ТП  Горско Стопанство

На 07.10.2020 г. /08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Добринище:   Борис Парапунов  6, 4,  Гарата  9, 1 Апартамент, 16,  Георги Темелков  8,  М. Тепченик  ,  Незнаен Воин  Комплектен Трафопост КТП  2х630,  Охрид  6,  Тодор Каблешков  6, 4, 28, 99, 14, 26, 10, 22, 18, 20, 2, 30, 16, 24,    Кв.87

На 07.10.2020 г. /08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Места:   І-92  Кв.6  ,  Васил Коларов  14,  Местност Долене

На 07.10.2020 г. /08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Обидим

На 07.10.2020 г. /08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Филипово,  Общ. Банско:   001319  ,  VІІІ-138,  Кв.13  ,  VІІІ-34 Кв.13

Община Благоевград

На 08.10.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 11:31 – 12:30 ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   Тевнико

На 08.10.2020 г. /08:31 – 09:30 ч./ –  Благоевград:   005014  ,  005018,  04279.601.368,  04279.602.195,  04279.602.240 И 04279602.241  ,  IV-601.141. Кв. 46,  IV Мрн  ,  Александър Фон Хумболт  8,  Антон Чехов  3,  Баларбаши  ,  Брод  18, 16,  Бяло Море  5, 7, 1, 2, 4,  Вардар  31, 30, 32, 26, 28, 24, 27, 35, 29, 34, 22, 20, 33, 25,  Ветрен  6, 8, 33 Семеен Хотел, 10, 2, 8 Б, 35,  Витоша  2, 5 А, 5, 5 Б,  Владая  1, 3,  Възрожденска  16, 18, 12, 14, 10, 1, 3,  Дойран  28, 24, 26, 22, 27, 14б, 15, 14в, 14, 19, 18, 20, 17, 12, 21, 1, 7, 5, 3, 13, 4, 9, 8, 6, 10, 2, 11, 6,  Здраве  48, 13, 46, 58, 58,  Иван Михайлов  66,  Листопад  12,  Местност Баларбаши  Жил.Сграда- Вр.Стр,   Местност Баларбаши  ,  Местност Бачиново  Офис, Комплекс, Ресторант Сити Парк, Механа, Кафе, Параклис,  Независимост  8, 4, 8,  Освобождение   Жилищна Сграда-Временно Строит, 1, 1, 4, 3, Врем.С-Во, Едноф. Къща – Врем. Стр,   ПИ 04279.601.473  ,  ПИ №04279.601.471  ,  ПИ №04279.601.472  ,  ПИ №04279.602.235  ,  Р-Н Рибарника  ,  Ридо  1,  Рилски Езера  11,  Роден Край  4, 6, 8, 8,  Родина  12, 14, 12б,  Руен  9, 3,  Свобода  2,  Скакавица  3,  Славянска  67, 81, 83, 86, 67, 80, 82, 70, 83, 85, 102 А, 102 Б, 83, 82, 104, 104, Кафе-Аперитив, 5, 94, 88, 96, 3, 96а, 100, 88 Врем.С-Во, Жилище, 88 На Гърба На Кооперацията,  Стефан Стамболов  13,  УПИ 04279.601.361  ,  УПИ III-9076,  7184,  Кв.43  ,  УПИ XVI-9400,  Кв.15  ,  Упи-VІІ, Кв.19, Имот №04279, 602, 186  ,  Цар Борис I  27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д,  Шар Планина  6, 2, Врем.С-Во, 3, 10, 4, 12, 7, 11, 8, 4, 8, 8а, 1, 7, 9, 13, 15, 5, 23, 41, 25, 45, 31, 19, 16, 20, 21, 29 Партер, 18, 29, 35, 39, 45, 47, 17, 33, 22, 27, 43, 14, 21, 37, 26, 26,    ,    М.&Quot;Баларбаши 3&Quot;  ПИ 04279.75.74

На 08.10.2020 г. /11:31 – 12:30 ч./ –  Благоевград:   005014  ,  005018  ,  Баларбаши  ,  Иван Михайлов  66,  Местност Баларбаши  Жил.Сграда- Вр.Стр,   Местност Бачиново  Офис, Комплекс, Ресторант Сити Парк, Механа, Кафе, Параклис,  Р-Н Рибарника  ,  Стефан Стамболов  13,  Цар Борис I  27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д

На 08.10.2020 г. /11:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград:   04279.601.368  ,  04279.602.195  ,  04279.602.240 И 04279602.241  ,  Iv-601.141. Кв. 46,  IV Мрн  ,  Александър Фон Хумболт  8,  Антон Чехов  3,  Брод  18, 16,  Бяло Море  5, 7, 1, 2, 4,  Вардар  31, 30, 32, 26, 28, 24, 27, 35, 29, 34, 22, 20, 33, 25,  Ветрен  6, 8, 33 Семеен Хотел, 10, 2, 8 Б, 35,  Витоша  2, 5 А, 5, 5 Б,  Владая  1, 3,  Възрожденска  16, 18, 12, 14, 10, 1, 3,  Дойран  28, 24, 26, 22, 27, 14б, 15, 14в, 14, 19, 18, 20, 17, 12, 21, 1, 7, 5, 3, 13, 4, 9, 8, 6, 10, 2, 11, 6,  Здраве  48, 13, 46, 58, 58,  Листопад  12,  Местност Баларбаши  ,  Независимост  8, 4, 8,  Освобождение   Жилищна Сграда-Временно Строит, 1, 1, 4, 3, Врем.С-Во, Едноф. Къща – Врем. Стр,   ПИ 04279.601.473  ,  ПИ №04279.601.471  ,  ПИ №04279.601.472  ,  ПИ №04279.602.235  ,  Ридо  1,  Рилски Езера  11,  Роден Край  4, 6, 8, 8,  Родина  12, 14, 12б,  Руен  9, 3,  Свобода  2,  Скакавица  3,  Славянска  67, 81, 83, 86, 67, 80, 82, 70, 83, 85, 102 А, 102 Б, 83, 82, 104, 104, Кафе-Аперитив, 5, 94, 88, 96, 3, 96а, 100, 88 Врем.С-Во, Жилище, 88 На Гърба На Кооперацията,  УПИ 04279.601.361  ,  УПИ III-9076,  7184,  Кв.43  ,  УПИ Xvi-9400,  Кв.15  ,  Упи-Vіі, Кв.19, Имот №04279, 602, 186  ,  Шар Планина  6, 2, Врем.С-Во, 3, 10, 4, 12, 7, 11, 8, 4, 8, 8а, 1, 7, 9, 13, 15, 5, 23, 41, 25, 45, 31, 19, 16, 20, 21, 29 Партер, 18, 29, 35, 39, 45, 47, 17, 33, 22, 27, 43, 14, 21, 37, 26, 26,    М.Баларбаши 3  ПИ 04279.75.74

На 06.10.2020 г. /11:30 – 14:30 ч./ –  Благоевград:   04279.603.192  ,  04279.603.195  ,  Алеко Константинов  12, 5, 7, 9,  Братя Миладинови  Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10,  Васил Априлов  2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7,  Георги С. Раковски  5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11,  Григор Пърличев  13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38,  Димитър Димов  18, 13,  Кръстьо Асенов  6, 2, 4,  Николай Петрини  6, 8,  Патриарх Евтимий  12, 7, 5, 10, 8, 3,  Славянска  15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56,  Стефан Стамболов  13

На 09.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   04279.610.73  ,  Александър Малинов  ,  Александър Фон Хумболт  ,  Бодрост  8,  Владо Черноземски  ,  Запад  4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар,  Иван Гарванов  18а, 16, 18, 1, 18б, 3, 5, 5а,  Иван Михайлов  53,  Илинден  31 5, 30, 31, 33,  Климент Охридски  1,  Малешево  16,  Марица  Работилница, 27, 22 Бар В Градинката, 25, 25, 22 Магазин, 29, 23а, 23, Услуги,  Осогово  1, 9, 4, 8, 5, 2, 13, 11, 3, 6, 7,  Св. Димитър Солунски  12, 18, Ж.П.Район, 149, 16, 17,  Скаптопара  26, 26,  49,  Стефан Стамболов  13,  Стоимен Календерски  10, 16, 2, 8, 3а, 9, 4, 12, 13а, 20, 15, 14, 18, 11а, 13, 5, 11, 5а, 3, 6,  Цар Симеон  25, 21, 23,    Сладкарница,    149

На 05.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 07.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 08.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   04279.610.73,  Александър Малинов,  Александър Фон Хумболт  ,  Бодрост  8,  Владо Черноземски  ,  Запад  4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар,  Иван Гарванов  18а, 16, 18, 1, 18б, 3, 5, 5а,  Иван Михайлов  53,  Илинден  31 5, 30, 31, 33,  Климент Охридски  1,  Малешево  16,  Марица  Работилница, 27, 22 Бар В Градинката, 25, 25, 22 Магазин, 29, 23а, 23, Услуги,  Осогово  1, 9, 4, 8, 5, 2, 13, 11, 3, 6, 7,  Скаптопара  26, 26,  49,  Стефан Стамболов  13,  Стоимен Календерски  10, 16, 2, 8, 3а, 9, 4, 12, 13а, 20, 15, 14, 18, 11а, 13, 5, 11, 5а, 3, 6,  Цар Симеон  25, 21, 23,    Сладкарница

На 07.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 08.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Айдаровско Дере  ,  Гладно Бърдо  02479.162,   Димитър Талев  3,  К. И Никола Хайдукови  66,  Местност Айдаровско Дере  Помпа За Напояване,  Местност Арнаутски Гроб  Картинг Писта- Полигона,  Местност Колзодуй  Търговски Комплекс С Бензиност,  Местност Медунски Андък  ,  Местност Мицански Андък  ,  Местност Полигона  Жилище,  Местност Река Струма  Помощно Стопанство, Помощно Ст-Во,  Мицански Андък  ,  Неуточнен Адрес  ,  Огражден  Жилище,  Петко Р.Славейков  18,  Старата Гара-Ш-14  ,  Струма  19, 11,  Струмско Център  Работилница, Каравана,  Тодор Александров  21,  Яне Сандански  1,    Река Бистрица

На 05.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 06.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 07.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Александър Стамболийски  ,  Антон Чехов  1,  Бистрица  Жилище,  Броди  2, 36, 32,  Васил Левски  42, 65,  Владо Черноземски  3,  Даме Груев  36,  Еленово  Жилище, 173,  Зеленка  5,  Илинден  23, 14,  Липа  2,  Любен Каравелов  6,  Местност Авганцов Чифлик Ш.72  ,  Местност Горски Разсадник  ,  Местност Пенков Чифлик  Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом.С-Во, Помпа За Напояване,  Местност Под Черквата  Помпа За Напояване,  Местност Река Бистрица  ,  Местност Река Струма  Помощно Ст-Во,  Местност Реката  ,  Николай Петрини  42,  Огражден  Жилище,  Панайот Хитов  14,  Пенков Чифлик  Ш.39,  Пенков Чифлик-Ш.39  ,  Пирин  Жилище,  Покровнишко Шосе  1, 14,  Покровнишко Шосе  14, Производствена База-Бетонов Въ,  Полковник Дрангов  100,  Река Бистрица  ,  Струма  17, Жилище, 15, 9,  Струмско Център  21, 2, Гараж,    Склад

На 08.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 09.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Александър Стамболийски  ,  Антон Чехов  1,  Бистрица  Жилище,  Броди  2, 36, 32,  Васил Левски  42, 65,  Владо Черноземски  3,  Даме Груев  36,  Еленово  Жилище, 173,  Зеленка  5,  Илинден  23, 14,  Липа  2,  Любен Каравелов  6,  Местност Авганцов Чифлик Ш.72  ,  Местност Горски Разсадник  ,  Местност Пенков Чифлик  Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом.С-Во, Помпа За Напояване,  Местност Под Черквата  Помпа За Напояване,  Местност Река Бистрица  ,  Местност Река Струма  Помощно Ст-Во,  Местност Реката  ,  Николай Петрини  42,  Огражден  Жилище,  Панайот Хитов  14,  Пенков Чифлик  Ш.39,  Пенков Чифлик-Ш.39  ,  Пирин  Жилище,  Покровнишко Шосе  14, Производствена База-Бетонов Възел,  Покровнишко Шосе  1, 14,  Полковник Дрангов  100,  Река Бистрица  ,  Струма  17, Жилище, 15, 9,  Струмско Център  21, 2, Гараж,    Склад

На 08.10.2020 г. /08:31 – 12:30 ч./ –  Благоевград:   Баларбаши  ,  Местност Баларбаши  Жил.Сграда- Вр.Стр,   Цар Борис I  27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д

На 06.10.2020 г. /08:45 – 12:30 ч./ –  Благоевград:   Васил Левски  14,  Илинден  14, 13,  Крушево  5 Рила, 5,  Менча Кърничева  44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33,  Св.Св. Кирил И Методий  21,  Тодор Александров  78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 70а, 88, 56а, 86, 64, 60, 66,  Цар Симеон  8, 7, 1, 10, 9, 4, 5, 2, 6, 3, 5

На 05.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 06.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 07.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Генерал Тодоров  12

На 08.10.2020 г. /10:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Св. Димитър Солунски  12, 18, Ж.П.Район, 149, 16, 17,    149

На 07.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 08.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Делвино,  Общ. Благоевград:   025006  ,  Баздо  ,  Вировете  ,  Дома  ,  Махала Кацарска  ,  Местност Мицански Андък  ,  Местност Преслапо  ,  Местност Ридо  ,  Мицански Андък  ,  Пл. 11  ,  Поповска  ,  Преслапо  ,    Къща, Къща, Помпа За Напояване

На 08.10.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 11:31 – 12:30 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   Въчевица  ,  Еленово  Цех,  Извън Регулация,  До С.Дъбрава  ,  Местност Буковец  ,  Местност Духче Баир  ,  Местност Ушите  ,  Смриковица  ,  Ушите

На 07.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 08.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Еленово,  Общ. Благоевград:   2

На 08.10.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 11:31 – 12:30 ч./ –  Еленово,  Общ. Благоевград:   Васил Левски  40,  Еленово  ,  Имот 27231.501.203  ,  Местност Валтата  ,  Местност Гошевица  ,  Местност Лесовица  ,  Местност Чуката  ,  ПИ №27231.501.268  ,  ПИ-125 Кв.12  ,  УПИ V-282,  Кв.5  ,  УПИ Xv-117,  Кв. 2  ,  УПИ XXI-280, Кв.5  ,  УПИ №Х,  Кв.1  ,  УПИ Х-182,  Кв.5  ,  УПИ-I-205, Кв.8  ,  УПИ-III-214, 212, 301

На 08.10.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 11:31 – 12:30 ч./ –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   006009,  006010,  035028  ,  III-357  ,  Айдаровско Дере  ,  Васил Левски  99, 59,  Еленово  Кафе,  Изгрев  ,  К. И Никола Хайдукови  91, 95 Алфа, 93 Хелиос-2, 93 2,  Местност Айдарово  ,  Местност Бачиново  ,  Местност Еминова Нива  ,  Местност Кури Дере  ,  Местност Медунски Андък  Омега, Хелиус-1,  ПИ №000208  ,  С. Еленово,  М. Еминова Нива,   ,  ул.  Предел  3,  УПИ II-330,  Кв.27  ,  УПИ VI-405,  Кв.26  ,  УПИ XI-497,  Кв.27  ,  УПИ XV-391, Кв.6  ,  Упи-І-394, Кв.13  ,  УПИ-Х-159, Кв.4  ,    1, Жилище, 1, Жилище

На 07.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 08.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   00701  М.Чуката,  33.432  ,  X-333  ,  Xi-333  ,  Айдарово  ,  Кури Дере  ,  Кучкудерска Нива  ,  Махала Деянци  ,  Местност Айдарово  ,  Местност Кури Дере  ,  Местност Пейчинска Чука  ,  Местност Саковска Нива  ,  Местност Чуката  ,  ПИ №352,  Кв.21  ,  УПИ III-320,  Кв.22  ,  УПИ III-333,  Кв.30  ,  УПИ IV 87  ,  УПИ IX-317,  Кв.25  ,  УПИ V-320,  Кв.22  ,  УПИ ХХ-320,  Кв.22  ,  УПИ-XVI-312, Кв.19  ,  УПИ-ХІ218 Кв.21  ,  УПИ/Парцел 6,  Кв.30  ,  Христо Ботев  23,  Чуката  ,    Панелно Хале, Вила, ул. Братя Гошеви №7, 2, Жилище

На 05.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 06.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 07.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 08.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 09.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Логодаж:   Беров Валог

На 07.10.2020 г. /08:46 – 16:30 ч.; 08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 08.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 08:46 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Марулево:   Жилище, 2

На 05.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 06.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 07.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 08.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 09.10.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Покровник:   3-Ти Март  6,  Ленището  ,  Местност Ленището  ,  Местност Цветковици  ,  Минковци  ,  При Цветковски Воденици  ,  Тодор Александров  7, 11,  УПИ I-546,  Кв.13  ,  Упи-9-369, Кв.17  ,  Христо Смирненски  17, 8,     Помпа, Жилище

На 07.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 08.10.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Церово,  Общ. Благоевград:   Изгрев  4,  Местност Кантона  ,  Местност Попова Глава,   Надежда  1,  Осми Март  6, 20,  П. Яворов  2,  При Полигона  ,  УПИ VIII-111, 112,  Кв.15  ,  УПИ VIII-72  ,  УПИ XI,  Пл. №76  ,  УПИ І-139, Кв.12  ,  УПИ ІV-110, Кв.15  ,  УПИ-XXXIV-170,  Кв.5  ,    Жилище, 1, М. Попова Глава  ПИ 000099, Жилищна Сграда-Врем.Захранване, Жилищна Сграда-Вр.Стр,  2

Община Гоце Делчев

На 07.10.2020 г. /11:01 – 15:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади   Вила, Почивна Станция-Хотел, Бунгало, ,  Вила, Хижа, Вила, Почивна База, Вила, Магазин И Механа, Вила, Горски Пункт, Бунгало, Павилион, Вила, Бунгало Пиерик, Склад, Стоп.Сграда, Лагер, Вила, Вила, , , Почивна Станция, Почивна Станция,  Братя Миладинови  30, 13,  Гоце Делчев  73, 1, 10,  Гранична  11, 12, ТП 39, 9,  Димо Хаджидимов  37,  Екзарх Антим  34,  Илия Батаклиев  2,  К.К. Попови Ливади  ,  Капсии  ,  Кестените  ,  Местност Стрелбището  Вила,  Местност Текето  Газорегулаторен Пункт,  Неофит Бозвели  17 А,  Панаирски Ливади  24,  Папаз Чаир  ,  Помакови Лозя  ,  Попови Ливади  ,  Р-Н Манастирчето  Манастир,  Ръждавица  ,  Сарп Дере  ,  Тодор Александров  24,  Христо Матов  13, 29, 18, 17, 39, 27, 11, 41, 19, 37, 33, 7, 25, 43, 24, 22, 16, 26, 23, 20,  Цар Калоян  17, 13,  Чарговете

На 05.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 06.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 07.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 08.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Вихрен  13, 11, 1, 5, Блокове На Циповете, 8, 15, 4, 10, 6, 12, 3, 2,  Гьорче Петров  7, 1, 5, 2, 8, 9, 13, 1, 12, 6, 11, 4, 10, 3,  Иларион Макариополски  38, 28,  Кичево  7,  Ниш  6, 4, 5, 1, 2, 3,  Пирот  7, 6, 5, 10, 2, 1, 9, 14, 4, 8, 16, 3, 12,  Преспа  1, 5, 3,  Стефан Захариев  11, 15, 6, 13, 17, 5, 9,  Хр.Смилянов 38а  ,  Христо Силянов  16, 18, 38, 13, 20, 36, 38, 22, 5, 15, 7, 24, 11, 30, 26, 9, 32, 11 А, 3а, 34

На 07.10.2020 г. /11:01 – 15:00 ч./ –  Делчево,  Общ. Гоце Делчев:   020288 М. Ливадите  ,  Екзарх Антим  14,    На Площада

На 07.10.2020 г. /11:01 – 15:00 ч./ –  Добротино:   4043

Община Гърмен

На 08.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ковачевица:   Кв.23,  УПИ Іv

На 06.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Скребатно:   Над Селото- Оградите

Община Кресна

На 08.10.2020 г. /10:01 – 16:16 ч./ –  Влахи

На 06.10.2020 г. /09:00 – 12:00 ч.; 09:00 – 16:16 ч./ –  Горна Брезница:   ІІ-90 Кв.11

На 07.10.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Горна Брезница:   Xi-183  ,  Синища  7,  УПИ IV-184,  Кв.19  ,    Жилище

На 06.10.2020 г. /11:00 – 11:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Долна Градешница:   Главен Път Е79  Цех За Обработка На Мрамор, Цех За Обработка На Мрамор,  Струма

На 06.10.2020 г. /10:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Долна Градешница

На 06.10.2020 г. /11:00 – 11:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Кресна:   Вилна Зона Върбите  ,  Върбите  Вилна Сграда, Кв.7, Застройка 9, 17,  Горните Ливади  ,  Грънчарска Скала  ,  Местност Върбите  ,  Неуточнен Адрес  ТП  Синаница 1,  Синаница  Вила,  Средни Ливади  Вила,  УПИ ІІ,  Кв.4 – В.З.  Въбите

На 06.10.2020 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Ощава:   54537.600.31.1  ,  Германци,  Македония  96,  Местност Русенци  ,  Местност Станковица  ,    Къща, ТП 2, Вила

На 06.10.2020 г. /10:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Сливница,  Общ. Кресна:   Кв.12а,  УПИ VI-162,  Кв.22

На 06.10.2020 г. /09:00 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Стара Кресна:   Главен Път Е-79  Бензиностанция,  Местност Кулата  ,  УПИ I-17,  Кв.16  ,  Цар Самуил  1,    УПИ III  Кв 11, Скз Стара Кресна, 1 Пътен Тунел На Главен Път Е79

Община Петрич

На 05.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 06.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Баскалци

На 06.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 07.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Боровичене:

На 06.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Гега

На 06.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 07.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Долна Крушица

На 09.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Долна Рибница

На 08.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Драгуш

На 06.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Зойчене

На 05.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 06.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Кукурахцево

На 08.10.2020 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Марино Поле,  Общ. Петрич:   Местност Вадата

На 09.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Мендово

На 06.10.2020 г. /12:00 – 16:16 ч./ –  Ново Кономлади:   Карабатак

На 05.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис Iii  ,  Цар Борис Iii  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 06.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис Iii  22,  Цар Борис Iii  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 07.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис Iii  22,  Цар Борис Iii  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 08.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 09.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  ,  Цар Борис III  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 08.10.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  2,  Капитан Никола Парапанов  2,  Места  15, 20, 18, 2, 22,  Полковник Дрангов  1,  Промишлена Зона  Гараж, Цех,  Свобода  9, 7, 54,  Свобода -Промишлена Зона  ,  Тошо Цеков  8,  Януш Стойчев  3

На 07.10.2020 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Георги Урумов  12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34,  Ильо Войвода  13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17,  Местност Бухото  Цех, Жилище, Цех,  Огражден  8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7,  Охрид  24,  Пейо Яворов  22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 19, 13,  Петър Берон  14, 15, 14,  Полковник Дрангов  1, 10,  Свети Климент Охридски  5, 9, 7, 11, 8, 6, 10,  Тодор Александров  8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23

На 08.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Капитан Никола Парапанов  1,  Местност Куково

На 09.10.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Марица  35, 40, 35, 38, 11, 49, 42, 37, 13, 44,  Папульо  20, 18, 30, 52, 36, 31, 33, 24, 39, 25, 23, 36, 21, 34, 46, 32, Магазин, 48, 34, 44, 38, 40, 54, 26, 22, 16, 34, 29, 46, 22, 42, 28, 50, 27,  Софрони Врачански  3, 2, 1,  Цар Самуил  5, 7, 8, 8, 9, 7, 9, 8, 8, 5, 7, 8, 7, 7, 5, 6, 6,  Черно Море  7, 5, 9

На 07.10.2020 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Рупите:   Гоце Делчев  10, 12,  Извън Регулацията  1,  Илинден  13, 9, 21, 3, 12, 14, 5, 7, 4, 10, 6, 8, 20, 1, 11, 23,  Кирил И Методий  25, 30, 15, 16, 10, 8, 24, 5, 7, 3, 4, 21, 6, 9, 18,  Кожух  1, 6, 3, 7,  Любен Каравелов  32, 35, 26, 24, 16, 7, 13, 3, 12, 20, 14, 34, 28, 22, 18, 30, 33,  Маркова Скала  9,  Маршал Толбухин  1, 2,  Местност Корията  Помпа,  Местност Средно Поле  Помпа За Поливане, Помпа,  Неуточнен Адрес  Приемник Бац, Поща,  Никола Вапцаров  7,  Осми Март  1,  Софрони Врачански  17, 13, 1, 23, 25, 22, 27,  Софроний Врачански  21,  Хр.Ботев  37, 22, 35, 51, 39, 41, 33, 20, 23, 24, 45, 47, 31, 29, 43, 49

На 05.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 06.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Чурилово

На 08.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Чуричени:   000248

На 08.10.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Чучулигово:   УПИ I-111 Кв.20  ,    Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите

Община Разлог

На 06.10.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Баня,  Общ. Разлог:   IV, Кв 29  ,  IVI-348, Кв.29  ,  Xl, Кв.41  ,  Ангел Даракчиев  2, 7, 4, 3, 5, 1,  Баненска Буна  30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35,  Втора  31, 4, 2, 12,  Двадесет и Девета  1 А, 12,  Двадесет и Пета  11,  Двадесет и Първа  2,  Двадесет и Шеста  37, 8,  Двадесета  2, 1,  Дванадесета  9,  Деветнадесета  1, 7,  Извън Регулацията  100,  99,  Конешица  1,  Местност Конещица  ПИ  000597,  Местност Конищица  ,  Неофит Рилски  43,  Неуточнен Адрес  Разсадник Длс Разлог,  Трета  6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4,  Тридесет И Първа  1,  Тринадесета  2, 13, 9, 5, 1, 11,  Четиридесет И Втора  18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19,  Четиридесет И Осма  5, 1, 20, 3, 7, 8, 6,  Четиридесет И Пета  12, 8, 6, 7, 10,  Четиридесет И Първа  1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21,  Четиридесет И Седма  9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6,  Четиридесет И Трета  4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7,  Четиридесет И Четвърта  4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2,  Четиридесет И Шеста  8, 4, 2,  Шафле Дере  99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1,    ТП  Банята

На 07.10.2020 г. /08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Елешница,  Общ. Разлог:   Имот 032105,  Местност Ано;

Община Сандански

На 05.10.2020 г. /10:01 – 11:00 ч./   На 09.10.2020 г. /15:01 – 16:30 ч./ –  Вълково:   Барата  ,  Ормана  ,  С. Вълково,  Община Сандански,  УПИ V,  Кв. I  ,  УПИ І-127

На 05.10.2020 г. /10:01 – 11:00 ч./   На 09.10.2020 г. /15:01 – 16:30 ч./ –  Кръстилци

На 09.10.2020 г. /10:30 – 16:16 ч./ –  Лехово

На 05.10.2020 г. /09:30 – 16:16 ч./ –  Петрово,  Общ. Сандански:   Главна  64, 54, 47, 41, 46, 39, 48, 43, 27, 31, 49, 45, 62, 56, 51, 29, 58, 50, 28, 33, 53, 60, 35, 52,  Двадесет и Втора  1,  Двадесет и Пета  3, 2, 8, 6, 4, 1,  Двадесет и Седма  5,  Двадесет и Трета  2, 4, 1, 3,  Двадесет и Четвърта  11, 4, 5, 2, 9, 3, 1, 7,  Двадесет и Шеста  2, 4, 1,  Девета  40, 32, 42, 44, 34,  Десета  18,    3

На 06.10.2020 г. /11:00 – 11:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Плоски:   Ален Мак  14, 8, 6, 5, 7, 4, 2, 18, 1, 3,  Асен Хадживасилев  9,  Бистрица  1,  Боровец  ,  Братя Миладинови  7, 2, 5, 4, 3,  Бузлуджа  14, 4, 2, 3, 7, 7,  Васил Левски  Поща, 4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3,  Вихрен  3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4, 11,  Георги Бенковски  1, 9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6,  Долна Махала  10, 9, 6, 20, 11, 12, 7, 13, 5, 1, 8, 13,  Дружба  7, 5, 4, 7, 2, 3,  Еделвайс  4, 23, 1, 17, 11, 6, 14, 21, 25, 12, 26, 8, 24, 9,  Елово  7, 2, 8, 10, 14, 15, 11, 12, 57, 18, 5, 17, 9,  Иван Козарев  5, 15, 25, 10, 17, 19, 39, 37, 8, 6, 3, 28, 12, 2,  Извън Регул./Р.Шашка/  Жилище,  Кокиче  2, 1, 4,  Кочо Честименски  1,  Лиляна Димитрова  2, 12, 10, 6, 14,  Местност Боровец  Вила,  Местност Валога  Цех,  Местност Врабча  Вила,  Местност Врабче  Вила,  Местност Калинките  Жилище,  Местност Поручик Минков  Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса,  Методи Христов  3, 1, 2, 5, 1,  Мир  42, 26, 15, 27, 4, 29, 1, 12, 3, 38, 23, 9, 37, 19, 17, 21, 6, 20, 13, 36, 10, 24, 16, 41, 14, 2, 7, 18, 34, 32, 5, 8,  Мурата  13, 16, 1,  Никола Калъпчиев  31, 10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 35, 22, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26,  Никола Парапунов  59, 60, 64, 68, 62, 59, 55, 56, 54, 70, 53, 66, 35, 24, 41, 18, 21, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43,  Първи Май  5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18,  Самуил  9,  Струма  12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2,  Трети Март  1, 18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 4, 2, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14,  Тридесет И Втора  10,  Тридесет И Шеста  2,  УПИ VI Кв.43  ,  УПИ-VI-389, 390  ,  Хаджи Димитър  5, 1, 4, 3, 2, 7, 12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22,  Христо Ботев  7, 2, 3, 5, 6, 1, 4, 55, 13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26,  Цар Самуил  7, 2, 22, 14, 6, 1, 18, 9, 12, 20, 5,  Шипка  7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8, 12,  Явора  14, 1, 8, 12, 2, 5, 17, 9, 16, 7, 11, 19, 15, 4,    Улично Осветеление

На 05.10.2020 г. /09:00 – 16:16 ч./ –  Плоски:   Ален Мак  14, 8, 6, 5, 7, 4, 2, 18, 1, 3,  Бистрица  1,  Братя Миладинови  7,  Васил Левски  Поща,  Георги Бенковски  1,  Долна Махала  10, 9, 6, 20, 11, 12, 7, 13, 5, 1, 8,  Дружба  7,  Иван Козарев  5, 15, 25, 10, 17, 19, 39, 37, 8, 6, 3, 28, 12,  Кочо Честименски  1,  Лиляна Димитрова  2, 12, 10, 6, 14,  Местност Валога  Цех,  Методи Христов  3, 1, 2,  Мир  42, 26, 15, 27, 4, 29, 1, 12, 3, 38, 23, 9, 37, 19, 17, 21, 6, 20, 13, 36, 10, 24, 16, 41, 14, 2, 7, 18, 34, 32, 5, 8,  Никола Калъпчиев  31,  Никола Парапунов  59,  Трети Март  1,  УПИ VI Кв.43  ,  УПИ-VI-389, 390  ,  Хаджи Димитър  5, 1, 4, 3, 2, 7,  Христо Ботев  7, 2, 3, 5, 6, 1,  Цар Самуил  7, 2, 22, 14, 6, 1, 18, 9, 12, 20, 5,  Явора  14, 1, 8, 12, 2, 5, 17, 9, 16, 7, 11, 19, 15, 4

На 05.10.2020 г. /10:01 – 11:00 ч./   На 09.10.2020 г. /15:01 – 16:30 ч./ –  Сандански:   65334, 104, 23  Местност Соколовец,  Местност Речичка Река  Варница,  Местност Соколовец  Кравеферма, Мтт Интерпласт, Предприятие Произв. На Вино, Бензиностанция, Предприятие,  Р-Н Главен Път Е-79  Магазин Бамбино, Автосервиз,  Р-Н Индустриална Зона  2, Отделение,  Р-Н Стара Гара  Автосервиз,  Р-Н Топливо  Склад, Бетонов Център, Цех,  Соколовец ПИ 170036,  Топорков Орман,  Юрий Гагарин  4

На 06.10.2020 г. /11:00 – 11:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Сандански:   Любен Каравелов  1

Община Сатовча

На 05.10.2020 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Сатовча:   Васил Даракчиев  2,  г.С.Раковски  1, 6, 4, 5, 3,  Дунав  6,  Еделвайс  13, 26, 11, 5, 9, 11, 15, 16, 12, 21, 3, 7, 25, 19, 22, 24, 23, 18, 17, 30, 28,  Иглика  10, 2, 7,  Кокиче  3, 6, 7,  Лазар Карабожиков  2,  Майор Топалов  12, 10, 8, 5, 4, 6,  Неуточнен Адрес  Поща,  Никола Карталов  8, 5, 6, 3, 1, 4,  Орфей  9, 2, 6, 7, 4, 5, 8, 11, 12, 3,  Освобождение  10, 4, 3, 7, 11, 9, 5, 12, 1,  Родопи  8, 11, 7,  Стопански Двор  Администрация,  Тодор Шопов  32, 36, 48, 30, 24, 26, 24, 47, 53, 45, 55, 31, 57, 43, 40, 28, 40, 22, 51, 34, 5,  Хаджи Димитър  9, 6, 4, 2, 17, 16, 5, 12, 20, 15, 18, 10, 11, 16, 13, 1, 3,  Шипка  5, 8, 13, 11, 12,    ТП 2, Филиал, ТП 2, Тото Пункт

Община Симитли

На 05.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 06.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 07.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 08.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 09.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Полето:   026023  Пирин  4, 3,  УПИ VI-69,  Кв.23  ,    Къща, 1

На 05.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 06.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 07.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 08.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 09.10.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Ракитна:   010040  Жилище

На 09.10.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Симитли:   Васил Левски  5, 11, Зъбол. Кабинет, 15, Кафе, 9, 7, 13, 1, 1 Жилище, 3,  Витоша  5, 1, 4, 10, 3, 6,  Георги Димитров  Магазин, 64, 84, 58, 50, 82, 68, 78, 66, 42, 54, 60, 42а, 40, 52, 45, 36, Магазин За Промишлени Стоки, Магазин, 74, 46, 70, 48, 62, 72, 80, 44, Бар, 44, 62а, 76,  Георги Попов  5,  Гоце Делчев  6, 1, Склад, 4, 1 Ъгъла, 2, 8,  Илинден  19,  Кв. 43,  Петно № 4 По Плана На Симитли  ,  Квартал 26а,  Петно №3 По Плана На Гр. Симитли  ,  Надежда  3, 11, 3, 4, 42, 7, 9, 13, 8, 12, 6, 2, 5,  Ораново  Оранжерии,  Пазара  Магазин, Кафе, Склад, Работилница, Павилион, Зала, Аптека, Ателие За Шивашки Услуги, Сервиз, Магазин,  Петно №1,  Кв.26а  ,  Първи Май  4, 7, 1, 8, 2, 13, 18, 10, 16, 16, 12, 17, 5, 11, 15,  Рила  5, 8, 1, 4, 3, 10, 6, 2,  Симитли  Жилище, Магазин, Ясла, Магазин, ГУМ, Сладкарница,  Славей  4,  Трети Март  5, 9, 3, 7, 2, 1,  Христо Ботев  33, 39, 37, 47, 41, Ресторант, 43, 36 3, 47, 36, 36 6, 27 Администрация, 31, 34а, 36 5, Баничарница, 5, Магазин, 34, 6, 35, Кафе, 45, 23,  Христо Смирненски  62, 54, 29, 48, 33, 42, 64, 50, 27, 56, 60, 40, 16, 36, 32, 52, 46, 31, 38, 35, 58,  Чайка  18, 14, 12, 2, 13, 4, 1, 9, 16, 3, 11, 5, 10, 8, 6,  Шипка  8, 3, 4, 7, 2, 6, 5, 1

Община Струмяни

На 05.10.2020 г. /10:01 – 11:00 ч./   На 09.10.2020 г. /15:01 – 16:30 ч./ –  Велющец

На 06.10.2020 г. /10:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Драката:   Десислава  2,  Местност Селимица  ПИ 002002,    ГИС Сандански

На 05.10.2020 г. /10:01 – 11:00 ч./   На 09.10.2020 г. /15:01 – 16:30 ч./ –  Игралище:   Околовръстен Полигон  ,    1, 3

На 06.10.2020 г. /11:00 – 11:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Илинденци

На 06.10.2020 г. /10:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Микрево:   6-Ти Септември  4, 2, 6, 8, 12, 7, 5, 13, 4, 2, 1,  81  ,  Александър Стамболийски  7, 1,  Берово  47, 45, 28, 30, 49, 26, 11, 2, 5, 7, 10, 9, 1, 3,  Будутел  2, 4, 3, 6, 7, 8, 10, 5,  Васил Априлов  3, 10, 4, 7, 5, 8, 1, 2,  Васил Левски  21а, 17, 19, 25, 28, 6, 18, 21, 23, 24, 27, 14, 16, 13, 10, 20, 15, 8, 4, 12, 26, 11,  Василево  6, 3, 11, 7, 8, 13, 9, 1, 4, 2, 13,  Вихрен  25, 27,  Георги Бенковски  5, 7, 4, 9, 3, 6, 1,  Даме Груев  8, 4, 6, 2,  Десислава  1, 4, 6, 2,  Детелина  7, 2, 4,  Димитър Попгеоргиев  29, 23, 11, 3, 13, 29, 7, 12, 27, 14, 2, 19, 6, 5, 4, 15, 25, 8, 33, 1,  Димитър Талев  3, 8, 1, 6,  Дора Габе  4, 1, 9, 11, 2, 5, 7, 15, 17, 21,  Екзарх Антим I  18,  Елин Пелин  2, 7, 4, 9, 5, 11, 3,  Елисавета Багрияна  23, 5, 7, 3, 1,  Иван Вазов  37, 16, 4, 21, 25, 22, 35, 8, 20, 33, 6, 27, 5, 19, 23, 15, 24, 31, 17, 1, 10, 29, 3, 14, 12, 23,  Йордан Йовков  7, 4, 2, 6, 3,  Крали Марко  9, 10, 2, 1, 4, 6, 5, 13, 3, 5, 3,  Кресненско-Разложко Въстание  2, 12, 5, 11, 6, 9, 10, 7, 4, 3,  Криа Вриси  6, 7, 4, 1, 2,  Малешевска  11, 7, 1, 5, 9,  Митрополит Борис  5, 12, 15,  Склад,  Нова Махала  48, 11, 61, 59, 1, 31, 23, 40, 64, 22, 21, 7, 12, 9, 57, 8, 43, 62, 39, 41, 20, 37, 67, 25, 34, 10, 24, 17, 28, 2, 29, 54, 51, 16, 66, 5, 6, 27, 32, 30, 58, 53, 38, 4, 19, 13, 63, 42, 49, 46, 44, 55, 33, 56, 15, 26,  Орфей  13, 14, 5, 11, 15, 13, 6, 17, 1, 2,  Освобождение  1, 3, 2, 8,  Палат  1, 17, 12, 11, 4, 5, 10, 2, 15, 6, 8, 19, 7, 3,  Панайот Волов  11, 5,  Патриарх Ефтимий  2, 4,  Пейо Яворов  3, 10, 15, 6, 12, 8, 7, 9, 11, 13,  Петър Берон  2, 6, 4, 3, 5,  Райна Княгиня  1, 10, 4, 15, 2, 8, 11, 5, 14, 12, 9, 3, 13, 16, 6, 7,  Решково  2, 18, 8, 15, 6, 13, 5, 19, 12, 14, 1, 4, 10, 11, 3, 17, 20, 22, 7, 9,  Рождество Христово  2, 1,  Св.Георги  5, 14, 3, 2, 4, 8, 10, 1, 12, 7, 6,  Св.Паисий Хилендарски  19, 15, 9, 2,  Сирма Войвода  6, 5, 3, 10, 8, 2, 4, 42, 4,  Спартак  2, 7, 9, 3, 5,  Стефан Караджа  87, 69, 48, 22, 26, 79, 83, 85, 81, 30, 59, 63, 65, 46, 34, 67, 77, 89, 24, 44, 55, 38, 18, 71, 91, 40, 50, 61, 57, 28, 75, 20, 37, 43, 37, 19, 4, 1, 10, 29, 15, 35, 31, 7, 6, 33, 5, 45, 39, 27, 11, 3, 21, 13, 25, 41, 9, 18, 17, 2, 8,  Стефан Стамболов  6, 11, 15, 4, 5, 13, 9, 7,  Стопански Двор  Жилище, Разсадник, Варово Стопанство, Работилница, Цех, Цех, Бетонов Център,  Струма  7, 8, 1, 6, 2, 5, 3,  Трети Март  4,  Хан Аспарух  2, 4, 3, 1,  Хан Омуртаг  3,  Хан Тервел  2, 4,  Цар Иван Асен Ii  1, 4, 10, 7, 12, 3, 8, 2, 6,  Цар Иван Шишман  1, 4, 3,  Цар Самуил  10, 6, 28, 14, 7, 19, 12, 9, 27, 17, 15, 22, 2, 18, 8, 20, 11, 5, 16, 3,  Чинара  8, 11, 13, 9, 7, 5, 3, 10, 6, 2, 4, 1, 7,  Юрто  ,  Яне Сандански  1, 1, 4, 3, 6, 13,    21, 2

На 06.10.2020 г. /11:00 – 11:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Микрево:   Местност Ушите  МТП

На 05.10.2020 г. /10:01 – 11:00 ч./   На 09.10.2020 г. /15:01 – 16:30 ч./ –  Никудин:   ПИ 13 В Застроителния Полигон

На 05.10.2020 г. /10:01 – 11:00 ч./   На 09.10.2020 г. /15:01 – 16:30 ч./ –  Палат

На 06.10.2020 г. /10:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Струмяни:   221  ,  33  ,  7-Април  1 Зала, 1 Кметство, 3, 1, 1,  Будител  7, 2, 3,  България  1,  Васил Левски  2, 3, 1, 1, 10, 7, 21, 20, 28, 17, 12, 6, 18, 14, 16, 15, 5, 19, 30, 10, 22, 11, 23, 2, 4,  Врабче  7, 6, 9, 1, 8, 14, 2, 16,  Георги Сава Раковски  3, 2, 1, 7, 5,  Главен Път Е79  Ресторант, Помпа, Тренажорна, Ресторант, Бензиностанция, Заведение,  Гладно Поле  ,  Горемско Възстание  16, 9, 5, 7, 14, 8, 3, 11, 12, 6, 1, 15, 10, 2,  Дончо Войвода  3, 7, 1, 8, 5,  Дядо Ильо Малешевски  34, 33, 27, 17, 25, 23, 36, 14, 10, 12, 11, 13, 19, 31, 9, 29, 18, 21, 24, 26, 7,  Княз Бориз I Михаил  4,  Любен Каравелов  19, 3, 1, 27, 25, 4, 15,  Мрамора  2, 1, 8, 7, 13, 4, 19, 15, 12, 9, 29, 6, 23, 21, 17, 27,  Неуточнен Адрес  Улично Осветление, 1,  Нигрита  6, 5, 1, 10, 8, 7, 2, 4, 3,  Пенчо Славейков  3, 5,  Р-Н Стопански Двор  Цех, МТП , Склад,  Св.Св.Кирил И Методи  4, 2, 1,  Свети Георги  3, 1,  Струма  15, 12, 4, 10, 17, 1, 14, 6, 8, 9, 11, 13, 7, 2,  Хан Крум  3, 1, 2, 5, 4,  Христо Ботев  4,  Цар Калоян  20, 12, 10, 17, 27, 21, 19, 41, 8, 29, 11, 6, 3, 4, 23, 18, 13, 31, 37, 7, 9, 15, 10, 43, 25, 33, 5, 39, 1, 35, 51,  Цар Симеон Велики  5, 19, 6, 16, 15, 1, 8, 21, 17, 9, 2, 4, 25, 14, 12, 13, 23, 11, 7, 10,    1, Поща, Складова База, 1

Община Якоруда

На 06.10.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Якоруда:   Айдаре  3, 1, 7,  Белмекен  4,  Бунтишка  2, 4, 7, 3, 1, 6, 5,  Бърдо  18, 26,  Васил Априлов  14, 12, 11, 9,  Васил Левски  2, 13,  Витоша  3, 5, 13, 15, 1, 20, 50, 4, 8, 2, 6, 17, 11, 10,  Гоце Делчев  6, 7, 5, 3, 4, 1, 2,  Грагьовец/Стефан Чернев/  17,  Девета  9,  Иван Попкостов  6, 2, 4, 1, 3,  Кирил И Методи  15, 6, 25, 8, 18, 46, 34, 2, 17, 29, 12, 13, 36, 1, 28, 30, 23, 14, 3, 19, 16, 21, 11, 55, 27,  Кожух  21, 15, 6, 8, 5, 17, 4, 1, 12, 19, 18, 9, 10, 14, 13, 16, 7, 3, 2,  Лазарец  47, 25, 66, 55, 59, 44, 76, 34, 57, 1, 54, 49, 38, 42, 74, 45, 60, 52, 53, 30, 39, 56, 72, 24, 78, 18, 82, 19, 9, 36, 20, 16, 33, 64, 26, 40, 15, 17, 8, 22, 51, 86, 70, 32, 50, 31, 48, 27, 43, 14, 37, 58, 41, 21, 23, 61,  Любен Каравелов/Ат.Хаджиянч  1, 5, 2, 3, 7, 2 5, 9, 11,  Пелистър  18, 6, 7, 9а, 3, 3,  12, 4, 7а, 10, 2, 8,  Петко Р.Славейков  12, 31, 24, 10,  Седма  5, 1, 7, 3,  Стоян Табаков  6, 2, 10, 4, 12, 8, 1, 3,  Хаджиалиш/Чавдарци/  110,  Христо Ботев  37, 27,  Цар Борис Iii/Георги Димитр  133, 134, 131 А, 145 А, 99, 115, 168, 162, 137, 123, 150 А, 145, 143, 132, 127, 172, 129 А, 147 А, 164, 149, 170, 117, А, 149 А, 156, 174, 166, 3 Б, 121, 129, Б, 143 А, 141 А, 148, 135, 160, 152 Б, 147, 154, 150, 158, 119, 139 А,  Яворов  17, 13, 9, 16, 8, 4, 20, 15, 2, 6, 5, 18, 1, 14, 7, 12,    3

 

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

Свързани новини

Откриха мъртъв таксиметров шофьор в “Струмско“

vesito

Задигнаха 5 000 лева от къща в Дебрен

vesito

Проф. Георги Михайлов в Банско: БСП трябва да стане първа политическа сила в областта и страната

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.