Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград, обслужвана от „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, за периода 31.08-04.09.2020 г.

Уважаеми клиенти,

 ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 31 август – 04 септември  2020 г, включително:

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

Област Благоевград

Община Банско

На 01.09.2020 г. /09:16 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:16 – 16:30 ч./ –  Банско:   Грамадето  13, 13

На 01.09.2020 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Добринище:   Арсо Пандурски  5, 2, 3, 4, 8, 6, 1,  Гарата  5, 3,  Георги С.Раковски  4, 3, 2, 5, 1,  Незнаен Воин  8, 6, 4,  Партизанска  99, 6, 7, 5, 11, 13, 3, 4, 9, 1, 2,  Христо Смирненски  20,  Цар Симеон  8, 1, 99, 5, 6, 3, 4, 2,    ТП Белия Рид

На 31.08.2020 г. /09:01 – 11:00 ч./ –  Банско:   Местност Малка Ливада  2

На 31.08.2020 г. /09:01 – 11:00 ч./ –  Добринище:   Адам Трънка  17, 25, 2, 16, 12, 23, 9, 30, 22, 42, 20, 13, 6, 7, 19, 5, 10, 11, 99, 4, 1, 15, 21,  Александър Стамболийски  3, 2, 1, 9,  Васил Коларов  8, 3, 1, 7, 14, 4, 99, 5, 6,  Васил Левски  5, 2, 3, 1,  Вела Пеева  4, 5, 2, 7, 1, 3,  Георги Димитров  22, 31, 3, 30, 17, 7, 11, 5, 33, 19, 6, 4, 20, 28, 13, 9, 14, 12, 27, 26, 32, 23, 10, 29, 21, 34,  Георги Темелков  9, 8, 5, 12, 1, 4, 17, 15, 13, 11, 3,  Георги.С.Раковски  1,  Иван Вазов  9,  Иван Козарев  15, 7, 10, 11, 4, 1, 13, 5, 12, 99, 3, 14, 8, 6,  Москва  9, 5, 3, 2, 1, 7,  Незнаен Воин  99,  Неуточнен Адрес  Поща,  Никола Вапцаров  3, 10, 5, 2, 8, 6,  Освобождение  8, 6, 1, 10, 5, 3, 2, 18, 7, 12, 4,  Охрид  2,  Търговска  6, 5,  Читалище  ,    Пл. Независимост №1, ТП Читалище, Тото Пункт

Община Белица

На 04.09.2020 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Краище,  Общ. Белица:   Десета  7

На 04.09.2020 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Белица,  Общ. Белица:   9-Ти Септември  4, 1, 2,  Алекса Сачков  4,  6, 8,  Братя Миладинови  2,  Владимир Поптомов  1, 15, 19, 25, 44, 22, 16, 21, 38, 18, 2, 5, 58, 10, 13, 7, 6, 23, 20, 8, 17, 27, 4, 11,  Димо Хаджидимов  4, 2, 6, 28, 8, 12, 35, 26, 1, 50, 3, 3а, 19, 10, 23, 24, 21, 30, 27, 16,  Никола Вапцаров  18, 20, 22,  Първа  2, 4, 1,  Христо Смирненски  1, 5,    ТП Реката

На 31.08.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Краище,  Общ. Белица:   Дванадесета  10, 11, 6, 3, 13, 2, 17, 9, 15, 4, 5,  Девета  10, 8,  Деветнадесета  21, 2, 80, 10,  Десета  13, 1, 7,  Единадесета  33, 49, 13, 27, 51, 58, 72, 38, 3290, 37, 60, 102, 66, 47, 41, 48, 29, 14, 34, 5, 35, 45, 42, 28, 99, 44, 36, 43, 127, 30, 25, 17, 64,  Извън Регулацията  11, 23,  Неуточнен Адрес  1,  Осемнадесета  8,  Петнадесета  11, 34, 12, 27, 33, 99, 32, 18, 3, 47, 24, 19, 8, 1, 6, 5, 72, 14, 40, 2, 15, 37, 22,  Седемнадесета  4, 1, 8, 2,  Тринадесета  4, 2, 5, 3, 9, 1,  Четирнадесета  99, 1, 4, 6, 7, 8, 2,  Шестнадесета  8, 2, 7, 3, 18, 16, 15, 13, 11, 5, 14, 9, 12, 6,    50

Община Благоевград

На 31.08.2020 г. /09:01 – 10:00 ч.; 12:01 – 13:00 ч./ –  Бело Поле,  Общ. Благоевград:   02028

На 01.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 03.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Iv-601.141. Кв. 46,  Iv Мрн  ,  Вардар  25,  Ветрен  6, 8, 33 Семеен Хотел, 10, 2, 8 Б, 35,  Възрожденска  16, 18, 12, 14, 10,  Дойран  28, 24, 26, 22, 27,  Местност Баларбаши  ,  Независимост  8, 4, 8,  Освобождение  4, 3, Врем.С-Во,  ПИ 04279.601.473,  ПИ №04279.601.471  ,  ПИ №04279.601.472  ,  Роден Край  4, 6, 8,  Руен  9, 3,  УПИ 04279.601.361  ,  УПИ III-9076,  7184,  Кв.43

На 01.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Ален Мак  13,  Коста Босилков  3,  Неуточнен Адрес  ТП Горско Стопанство

На 01.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Покровник:   Покровнишко шосе  15

На 02.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Лешко:   Долно Лешко  Жилище, Помпа За Напояване, Офис,  ПИ №149

На 02.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Падеш:   Падеш  Овчарник, Жилище

На 02.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Айдаровско Дере  ,  Гладно Бърдо  02479.162,   Димитър Талев  3,  К. И Никола Хайдукови  66,  Местност Айдаровско Дере  Помпа За Напояване,  Местност Арнаутски Гроб  Картинг Писта- Полигона,  Местност Колзодуй  Търговски Комплекс С Бензиност,  Местност Медунски Андък,  Местност Мицански Андък  ,  Местност Полигона  Жилище,  Местност Река Струма  Помощно Стопанство, Помощно Ст-Во,  Мицански Андък  ,  Неуточнен Адрес  ,  Огражден  Жилище,  Петко Р.Славейков  18,  Старата Гара-Ш-14  ,  Струма  19, 11,  Струмско Център  Работилница, Каравана,  Тодор Александров  21,  Яне Сандански  1,    Река Бистрица

На 02.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Делвино,  Общ. Благоевград:   025006  ,  Баздо  ,  Вировете  ,  Дома  ,  Махала Кацарска  ,  Местност Мицански Андък  ,  Местност Преслапо  ,  Местност Ридо  ,  Мицански Андък  ,  Пл. 11  ,  Поповска  ,  Преслапо  ,    Къща, Къща, Помпа За Напояване

На 02.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Еленово,  Общ. Благоевград:   2

На 02.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   00701  М.Чуката,  33.432  ,  X-333  ,  XI-333  ,  Айдарово  ,  Кури Дере  ,  Кучкудерска Нива  ,  Махала Деянци  ,  Местност Айдарово  ,  Местност Кури Дере  ,  Местност Пейчинска Чука  ,  Местност Саковска Нива  ,  Местност Чуката  ,  ПИ №352,  Кв.21  ,  УПИ III-320,  Кв.22  ,  УПИ III-333,  Кв.30  УПИ IV 87  ,  УПИ IX-317,  Кв.25  ,  УПИ V-320,  Кв.22  ,  УПИ ХХ-320,  Кв.22,  УПИ-XVI-312, Кв.19  УПИ-ХІ 218 Кв.21  ,  УПИ/Парцел 6,  Кв.30  ,  Христо Ботев  23,  Чуката  ,    Панелно Хале, Вила, Ул. Братя Гошеви № 7, 2, Жилище

На 02.09.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Церово,  Общ. Благоевград:   Изгрев  4,  Местност Кантона  ,  Местност Попова Глава  ,  Надежда  1,  Осми Март  6, 20,  П. Яворов  2,  При Полигона  ,  УПИ VIII-111, 112,  Кв.15  ,  УПИ VIII-72  ,  УПИ XI,  Пл. №76  ,  УПИ І-139, Кв.12  УПИ Іv-110, Кв.15  ,  УПИ-XXXIV-170,  Кв.5  ,    Жилище, 1, М. Попова Глава  ПИ 000099, Жилищна Сграда-Врем.Захранване, Жилищна Сграда-Вр.Стр,  2

На 02.09.2020 г. /08:46 – 16:30 ч.; 08:46 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Марулево:   Жилище, 2

На 31.08.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   IV-601.141. Кв. 46,  IV Мрн  ,  Ален Мак  10, Срещу Блок 14, 29, 27, Зад Бл. 27, 12, 27, Гараж, 28, 13,  Вардар  25,  Ветрен  6, 8, 33 Семеен Хотел, 10, 2, 8 Б, 35,  Възрожденска  16, 18, 12, 14, 10,  Дойран  28, 24, 26, 22, 27,  Местност Баларбаши  ,  Независимост  8, 4, 8,  Освобождение  4, 3, Врем.С-Во,  ПИ 04279.601.473  ,  ПИ №04279.601.471  ,  ПИ №04279.601.472  ,  Роден Край  4, 6, 8,  Руен  9, 3,  УПИ 04279.601.361  ,  УПИ III-9076,  7184,  Кв.43

На 31.08.2020 г. /08:31 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   001451  ,  04217.920.1.70  ,  04217.929.10.29  ,  04279.927.30  ,  Бодрост  ,  Вилна Зона Картала  ,  Гръчките Ливади  ,  Зона Картала  ,  Картала  ,  Конярнико  ,  Местност Бодрост  ,  Местност Добро Поле  ,  Местност Картала  ,  Местност Конярнико  ,  Местност Септемврийче  ,  Местност Тепавиците  ,  Местност Широканска  Стопанска Сграда,  ПИ №001451  ,  Септемврийче  ,  Тевнико  ,    Комплекс, Вила, 12

На 31.08.2020 г. /08:31 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  1, 1, 1,  Баларбаши  ,  Бодрост  1,  Васил Левски  62,  Даме Груев  40,  Еленово  Цех, Кафе,  Иван Михайлов  66,  К. И Никола Хайдукови  91, 95 Алфа, 93 Хелиос-2, 93 2,  Местност Баларбаши  Жил.Сграда- Вр.Стр,   Местност Бачиново  Офис, Комплекс, Ресторант&Quot;Сити Парк&Quot;, Механа, Кафе, Параклис,  Местност Бодрост  Жилище, ТП, Жилище, Комплекс, Станция, Бар, База, Вила, Станция, Екоцентър,  Еколенд И Заобикаля, Вилна Сграда, Вила Близнак, Жилище,  Местност Добро Поле  Жилище, Гор.С-Во, Жилище, Бунгало №10, Жилище,  Местност Здравец  Жилище, Вила,  Местност Карталско Дере  Жилище, Жилище,  Местност Медунски Андък  Омега, Хелиус-1,  Местност Мингингова Поляна  Вила, Жилище, Жилище,  Местност Септемврийче  Жилище, Вилна Сграда, Вила, Жилище,  Р-Н Рибарника  ,  Стефан Стамболов  13,  Цар Борис I  27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д

На 31.08.2020 г. /08:31 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   Извън Регулация,  До С.Дъбрава  ,  Местност Духче Баир  ,  Местност Черешата

На 31.08.2020 г. /08:31 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Еленово,  Общ. Благоевград:   006009  ,  006010  ,  035028  ,  Въчевица  ,  Еленово  ,  Изгрев  ,  Имот 27231.501.203,  Местност Буковец  ,  Местност Валтата  ,  Местност Гошевица  ,  Местност Еминова Нива  ,  Местност Лесовица  ,  Местност Ушите  ,  Местност Чуката  ,  ПИ №27231.501.268  ,  ПИ-125 Кв.12  ,  с. Еленово,  М. Еминова Нива,   ,  Смриковица  ,  УПИ V-282,  Кв.5  ,  УПИ XV-117,  Кв. 2  ,  УПИ XXI-280, Кв.5  ,  УПИ №Х,  Кв.1  ,  УПИ Х-182,  Кв.5  ,  УПИ-I-205, Кв.8  ,  УПИ-III-214, 212, 301  ,  Ушите

На 31.08.2020 г. /08:31 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   005014  ,  005018  ,  III-357  ,  Айдаровско Дере  ,  Васил Левски  40, 99, 59,  Местност Айдарово  ,  Местност Кури Дере  ,  ПИ №000208  ,  Ул. Предел  3,  УПИ II-330,  Кв.27  ,  УПИ VI-405,  Кв.26  ,  УПИ XI-497,  Кв.27  ,  УПИ XV-391, Кв.6  ,  УПИ-І-394, Кв.13  ,  УПИ-Х-159, Кв.4  ,    1, Жилище, 1, Жилище

На 31.08.2020 г. /08:31 – 13:00 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   Местност Черешата

На 31.08.2020 г. /09:01 – 10:00 ч.; 12:01 – 13:00 ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   319001  ,  410002  ,  Андъко  ,  Брезово  ,  Мах. Калуцка  ,  Мах. Центъра Мотела  ,  Махала Брезово  Жилище, Къща,  Махала Брезовска  ,  Махала Милово ТП Милово  ,  Махала Петковци  ,  Месност Демирево  Жилище, Къща,  Местност Горно Демирево  ,  Местност Ковачница  ,  Осойната  ,  Скалата  ,    Къща, Помпа За Напояване, Къща, 1, М. Влаовци, Жилище, Вила, Бреньово, Вила, Жилище

На 31.08.2020 г. /09:01 – 10:00 ч.; 12:01 – 13:00 ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  1, 1,  Славово  Фирма,    Работилница

На 31.08.2020 г. /09:01 – 10:00 ч.; 12:01 – 13:00 ч./ –  Бучино:   Ахмедово  ,  Бучака  ,  До Моста На Р. Струма  ,  Лозята  ,  Махала Каракачанка  ,  Махала Мичевци  Къща,  Местност Долно Поле  ,  Местност Лозята  ,  Местност Полето  ,  Местност Текето  ,  Местността Чукарски Рид  Скз Бучино, Стопанска Постройка,  Община Благоевград,  Мах. Тасковска  ,  Текето  ,    Гараж, Къща, Жилище, Къща, Жилище, Жилищна Сграда

На 31.08.2020 г. /09:01 – 10:00 ч.; 12:01 – 13:00 ч./ –  Горно Хърсово:   Горни Валог  ,  Махала Буровци  Къща,  Махала Горни Двояци  Къща, Къща,  Махала Долни Двояци  Къща,  Махала Михтарци  Къща,  Махала Мъртвако  Къща,  Махала Новоселци  Къща,  Махала Панчовци  Къща, Жилище, Помпа За Напояване,  Махала Пържово  Къща,  Махала Стойковци  Къща,  Махала Тачовци  Къща,  Махала Шоповци  Къща,  Местност Валого  ,  Местност Гьоловете  ,  Присоето  ,  Ровината  ,  Шопови Ниви  ,    2, 1

На 31.08.2020 г. /09:01 – 10:00 ч.; 12:01 – 13:00 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   000533  ,  Адиница  ,  Бобови Ниви  ,  Долна Дъбрава  ,  Землището На С.Дъбрава  ,  Зимниците  ,  Имот 000143  ,  Кромидището  ,  Мах. Ваканинци  ,  Мах.Щърбевци  ,  Махала Веляци,  Извън Регулация  ,  Местност Атанасова Падина  ,  Местност Бобови Ниви  ,  Местност Градището  ,  Местност Клено  ,  Местност Мучова Чука  Осв.На Мини Фут.Игрище,  Местност Ръженици  Вила,  Местност Ръжениците  ,  Местност Топузица  ,  Местност Щърбев Рид  ,  Митовци  ,  Ръжениците  ,  Стамовица  ,  Чадарето  ,  Юрто  ,  Яновски Рид  ,    Стоп.Постр.До 35 Кв.М,  Жилище

На 31.08.2020 г. /09:01 – 10:00 ч.; 12:01 – 13:00 ч./ –  Разлог:   Света Екатерина  30

На 31.08.2020 г. /09:01 – 13:00 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   000533  ,  Мах. Ваканинци  ,  Мах.Щърбевци  ,  Местност Градището  ,  Местност Мучова Чука  Осв.На Мини Фут.Игрище,  Местност Ръженици  Вила,  Местност Ръжениците  ,  Местност Топузица  ,  Местност Щърбев Рид  ,  Митовци  ,  Ръжениците  ,  Чадарето

На 31.08.2020 г. /09:01 – 13:00 ч.; 09:01 – 10:00 ч.; 12:01 – 13:00 ч./ –  Рилци:   063005  ,  Местност Арсовото  ,  Телкиево Дере

На 31.08.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 01.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 03.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 04.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Обел

На 31.08.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 01.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 03.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 04.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Падеш:   Джалевци  ,  Местност Джалеви Бахчи  ,  Падеш  Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище

На 31.08.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 03.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Дренково:   23652.730.2  ,  Махала Балевска  Вила,  Местност Реката  ,  ПИ №081045  ,    Къща

На 31.08.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 03.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   Долна Дъбрава  ,  Имот 000143  ,  Махала Веляци,  Извън Регулация  ,  Местност Атанасова Падина  ,  Местност Бобови Ниви  ,  Стамовица  ,  Юрто  ,  Яновски Рид

На 31.08.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 03.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Еленово,  Общ. Благоевград:   Еленово  ,  Имот 27231.501.203  ,  Местност Валтата  ,  Местност Гошевица  ,  Местност Лесовица  ,  Местност Чуката  ,  ПИ №27231.501.268  ,  ПИ-125 Кв.12  ,  УПИ V-282,  Кв.5  ,  УПИ XV-117,  Кв. 2  ,  УПИ XXI-280, Кв.5  ,  УПИ №Х,  Кв.1  ,  УПИ Х-182,  Кв.5  ,  УПИ-I-205, Кв.8  ,  УПИ-III-214, 212, 301

На 31.08.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 03.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   Васил Левски  40

На 31.08.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 03.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Марулево:   Жилище

Община Гоце Делчев

На 01.09.2020 г. /09:31 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:31 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Гоце Делчев  13,  Димо Хаджидимов  4,  Кирил И Методий  5, 9, 1, 2, 7, 11, 6,  Одрин  8, 16, 3, 13, 10, 14, 11, 27, 1, 12, 7, 5, 17, 2, 19, 9,  Петър Сарафов  14, 18, 17, 11, 15, 1а, 16, 1, 12, 6, 3, 4, 9, 7, 20, 2, 8, 10, 13,  Скопие  2, 5, 3, 1,  Тодор Каблешков  10

На 02.09.2020 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Брезница:   Дунав  5, 8,  Македония  8, 1, 6,  Падарката  14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2,  Софата  7, 13,  Туфча  3,  Хр.Смирненски  15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10,  Чарка  28, 24, 22, 30,    4

На 02.09.2020 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Борово,  Общ. Гоце Делчев

На 03.09.2020 г. /14:30 – 16:30 ч./ –  Борово,  Общ. Гоце Делчев:   ПИ-18021,  М. Мантара

На 04.09.2020 г. /09:03 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Екзарх Антим  14

На 04.09.2020 г. /09:03 – 16:30 ч./ –  Делчево,  Общ. Гоце Делчев:   020288 М. Ливадите  ,    На Площада

На 04.09.2020 г. /09:16 – 16:30 ч./ –  Мусомища:   027116  ,  Баба Тонка  25,  Батуми  16, 14,  Братя Миладинови  3,  Владимир Поптомов  49,  Генерал Гурко  1,  Георги С. Раковски  1,  Димо Хаджидимов  29, 22, 4, 14, 15, 13, 20, 7, 8, 6, 5, 25, 18, 11, 16, 19, 17,  Здравец  5, 6, 3, 1,  Иван Козарев  24, 30, 28 D, 21, 17, 16, 23, 1, 18, 19, 20, 28, 29, 15, 27,  Кавала  22, 17, 4, 9, 14, 17a, 13, 6, 30, 16, 8, 20, 28a, 10, 28, 1, 18, 17а,  Кирил И Методий  6, 5, 9, 4, 8, 14, 1, 15, 89, 19, 2, 16,  Клокотница  2,  Кулата  ,  Марица  15, 20, 19, 21,  Никола Вапцаров  38, 50, 48, 46, 41, 40, 29, 54, 56, 44,  Орехите  4, 2,  Отец Паисий  11, 23, 21, 13, 15, 19, 9,  Плиска  2, 4, 7, 1, 12, 23, 6, 8,  Рила  32, 25, 16, 30, 18, 24, 29, 17, 19,  Судинград  17, 5, 21, 19, 2, 13,  Хан Крум  8, 1, 3, 4, ТП-2, 2, 5, 7, 6,  Юрий Гагарин  8, 1

На 31.08.2020 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Братя Миладинови  5, 8, 10, 6, 6а, 14, 4, 12,  Васил Априлов  2, ,  3, 3, 4, 6,  Екзарх Йосиф  7, 3, 34, 2, 8, 9, 20, 26, 19, 30, 4, 15, 11, 28, 13, 6, 3 3, 16, 24, 10, 5, 22, 12,  Иларион Макариополски  8, 2, 1, 8а, 6, 1,  ПИрин  9,  Цар Иван Асен  2, 4, 3, 1, 8, 16, 6, 5, 12,    ТП Стара Пожарна

Община Гърмен

На 03.09.2020 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Балдево:   УПИ VII-97,  Кв.9  ,  УПИ ІІІ Кв.14  ,    Традиционен Събор

На 02.09.2020 г. /08:31 – 14:30 ч./ –  Дъбница:   Двадесет и втора  6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18,  Двадесет и девета  3, 7, 2, 4, 5,  Двадесет и осма  4, 1, 6, 2, 8, 10,  Двадесет и пета  17,  Двадесет и първа  1, 3 А, 4, 3, 6,  Двадесет и трета  12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4,  Двадесет и шеста  3, 2,  Двадесета  9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1,  Девета  28, 24, 9, 22, 25, 34,  Деветнадесета  8, 5, 7, 4, 2, 3, 9,  Единадесета  8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a,  Кюприжик  ,  Осемнадесета  5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22,  Пета  4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15,  Петнадесета  14, 2, 3, 4,  Първа  7, 15, 8,  Седемнадесета  2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7,  Стопански Двор  Сграда,  Трета  10,  Четвърта  9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36,  Шеста  20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26,  Шестнадесета  23, 9, 10, 15, 11,    21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32

На 03.09.2020 г. /08:30 – 14:30 ч./ –  Огняново,  Общ. Гърмен:   Девета  7, 2, 8, 5, 12, 4, 9, 6,  Единадесета  3, 6, 12, 7, 9, 4, 14, 10, 5, 2, 8,  Иван Вазов  83, 75,  Осма  17, 2, 7, 11, 5, 19, 16, 15, 21, 4, 3, 13, 1, 8, 27, 9, 6, 23,  Седма  2,  8, 2,  Ст 26 Кл Б ТП Огняново 4  ,  Тридесет и Втора  2, 4,  Тридесет и Първа  2, 6, 3, 4, 10, 11, 8, 1, 5,  Тридесет и Трета  1, 2, 4,  Тридесет и Четвърта  5, 3,  Шеста  29, 38, 2, 16, 33, 25, 3, 18, 7, 23, 46, 35, 14, 13, 32, 6, 31, 27, 4, 1, 19, 8, 12, 40, 17, 11, 9, 5, 10, 21, 34

Община Петрич

На 31.08.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 03.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Генерал Тодоров  12

На 01.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 03.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  22,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 02.09.2020 г. /08:46 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Местност Зиче  Жилище,  Местност Конгоро  Сграда,  Хижа Беласица  Хижа

На 02.09.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Рупите:   Александър Буйнов  6, 30, 27, 20, 10, 2, 8, 33, 12, 31, 35, 13, 7, 14, 1, 19, 9, 4, 18, 16, 25, 17, 24, 5, 3, 11,  Бяло Море  7, 11, 8, 10,  Извън Регулацията  1, 2,  Илинден  2,  Кирил И Методий  2,  Кожух  9,  Любен Каравелов  6, 4, 11, 10,  Маркова Скала  7, 2, 3, 6, 4,  Маршал Толбухин  12, 29, 3, 25, 1, 17, 7, 2, 21, 11, 5, 27, 13, 9, 10, 15, 6, 23, 19, 8,  Местност Корията  Помпа,  Местност Мерата  ,  Местност ПИнговица  Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Нива,  Местност Средно Поле  ,  Местност Тафтино  ПИ 000301, Дом,  Москва  4, 11, 5, 6, 2, 9, 1, 13, 23, 21, 3, 19, 18, 10, 8,  Осогово  1,  Хр.Ботев  27

На 02.09.2020 г. /11:00 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   България  108, 153, 83,  Ляшница  ,  Местност Бухото  Жилище,  Местност Джевезлъка  Жилище,  Местност Зиче  Жилище,  Местност Ляшница  Помпа,  Местност Пильови Орехи  Жилище,  Местност Тръстен  Жилище

На 03.09.2020 г. /13:01 – 16:00 ч./ –  Камена:   Местност Нишанка

На 31.08.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  ,  Цар Борис III  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7

Община Разлог

На 31.08.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 03.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Баня,  Общ. Разлог:   IV, Кв 29  ,  IVI-348, Кв.29  ,  Xl, Кв.41  ,  Ангел Даракчиев  2, 7, 4, 3, 5, 1,  Баненска Буна  30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35,  Втора  31, 4, 2, 12,  Двадесет И Девета  1 А, 12,  Двадесет И Пета  11,  Двадесет И Първа  2,  Двадесет И Шеста  37, 8,  Двадесета  2, 1,  Дванадесета  9,  Деветнадесета  1, 7,  Извън Регулацията  100,  99,  Конешица  1,  Местност Конещица  ПИ  000597,  Местност Конищица  ,  Неофит Рилски  43,  Неуточнен Адрес  Разсадник Длс Разлог,  Трета  6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4,  Тридесет и Първа  1,  Тринадесета  2, 13, 9, 5, 1, 11,  Четиридесет и Втора  18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19,  Четиридесет и Осма  5, 1, 20, 3, 7, 8, 6,  Четиридесет и Пета  12, 8, 6, 7, 10,  Четиридесет и Първа  1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21,  Четиридесет и Седма  9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6,  Четиридесет и Трета  4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7,  Четиридесет И Четвърта  4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2,  Четиридесет и Шеста  8, 4, 2,  Шафле Дере  99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1,    ТП Банята

На 01.09.2020 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  10 Офис, 58 4, 4, 88, 87 7, 83 7, 86, 7,  Братя Копанарови  1,  Дълга Махала  7, 9, 10, 6, 1, 14, 3, 5, 13, 2, 12, 23, 19, 8, 16, 18, 4, 17, 21,  Екзарх Йосиф  79, 77, 85, 70, 58, 48, 54, 42, 59, 60, 52, 4 Ресторант, 62, 75, 81, 46, 71, 50, 91, 93, 44, 73, 38, 83, 68, 87, 55, 34, 61, 89, 67, 63, 65, 97, 4, 58 4, 66, 36, 69, 40, 64, 32, 56, 95, 1,  Иконом Никола Ангелов  4, 4 4, 5, 2 2, 5 1, 5 5, 18 4, 2, 1, Г,  Л.Каравелов  35,  Младост  2, 1 Еделвайс, 1 Едалвайс,  Неуточнен Адрес  ТП Георги Димитров,  Яне Сандански  ,    От ТП Георги Димитров

На 01.09.2020 г. /08:46 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Разлог:   Местност Перивол  Разсадник Длс

На 01.09.2020 г. /08:46 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бачево:   Александър Стамболийски  33,  Васил Левски  18,  Местност Перивол  Вила, Рибарник, Обро, Помпа, Вила Длс,  Никола Вапцаров  11,  Перивол

На 02.09.2020 г. /15:00 – 16:30 ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  20,  Бела Река  1 ПИрин, 14, 12, 1 1, 8 1, 3, 10, 2 2, 28, 22, 3 3, 18, 20, 12 ПИрин 1, 2, 30, 12 2, 8, 14, 62, 4, 38, 4, 16, 8, 12, 2, 56, 11, 52, 58, 54, 60, 90, 94, 114, 88, 96, 92, 86,  Братя Каназиреви  ,  Варош  1, 19, 11, 17, 35, 2, 3, 21, 7, 13, 15, 24, 25, 1, 5,  Васил Левски  18, 20, 15, 6, 16, 11, 7, 4, 9, 10, 5, 1, 8, 14, 13, 3,  Вихрен  22, 7, 20, 18, 24, 19, 17, 5, 3,  Възраждане  ,  Голак  19, 47 12, 43 10, 5, 45, 38 5, 31 4, ТП Голак, 27 2, 3, 45 11, 49 13, 41 8, 35 6, 33, 27 1, 29 2, 51, 1, 39 8, 37, 11, 29, 33 5, 37 7, 9, 29 3, 21, 7, 25 1, 13, 41 9, 5, 4,  Д-Р Иларион Астинов  6, 3, 4, 1, 2,  Дунав  3, 10, 5, 19, 2, 1, 6,  Еделвайс  3, 5, 4, 8, 6, 6, 1, 2,  Занаятчийска  13, 42, 43, 39, 31, 30, 32, 9, 35, 3, 50, 4, 22, 33, 6, 7, 12, 46, 45, 11, 20, 14, 47, 2, 23, 25, 26, 29, 5, 52, 41, 34, 37, 51, 38, 10, 44, 28, 24, 48, 54, 16, 21, 19,  Иван Вазов  12,  Иван Даскала  1, 3, 12, 9, 2 3, 7, 16, 2 1, 5 Детска Ясла, 20, 2 ПИрин, 13, 2, 18, 10, 3 2, 8, 11, 4,  Изгрев  44, 34, 38, 12, 14, 24, 18, 16, 30, 22, 2, 6, 40, 26, 8, 36, 32, 20, 28,  Изток  99,  Иконом Никола Ангелов  17,  Иларион Макариополски  31, 27, 56, 40, 48, 26, 42, 4о, 6, 19, 44, 58, 46, 20, 52, 12, 14, 30, 11, 13, 38, 4, 18, 24, 16, 7, 21, 28, 17, 36, 62, 34, 39, 39, 23, 57, 41, 45, 54, 2, 43, 60, 37, 50, 10, 32, 3, 1, 33, 5, 23,  Искър  65, 26, 35, 53, 12, 6, 16, 14, 57, 31, 10, 39, 59, 28, 27, 45, 41, 33, 30, 37, 18, 47,  Калиново  7, 3, 1,  Лазар Топалов  2, 10, 15, 9, 3, 4, 14, 12, 7, 8, 11, 17, 13, 5, 6,  Марица  1, 2, 4, 3,  Местност Бел Път  ,  Местност Катарино  Цех, 14,  Местност Перивол  Разсадник Длс,  Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор  ,  Мирчо Кипрев/Бело Море/  2, 2, 4, 6, 9, 3, 5, 7,  Нова  8,  Опълченска  14, 15, 13, 9, 7, 18, 5, 16, 3, 10, 11,  Охрид  14, 24, 22, 19, 20, 15, 13, 2, 10, 11, 4, 9, 8, 3, 12, 7, 18, 21, 16, 1, 6, 17, 26, 14, 5, 88, 78, 67, 65, 90,  Патриарх Евтимий  9, 7, 15, 16, 4, 17, 8, 1, 2, 11, 3, 18, 14, 10, 13, 21, 6,  ПИрин  12 1, 1,  Първа  2а, 1, 2,  Рила  26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, 38, 20, 31, 12, 17, 5, 16, 3, 1, 9, 11, 18, 4, 7, 2, 15, 10, 8, 14,  Родопи  6, 8, 3, 5, 2, 1,  Саровица  ТП,  Св.Климент Охридски  2,  Св.Св.Кирил И Методий  32, 68, 41, 61, 30, 31, 62, 39, 46, 24, 40, 63, 36, 26, 34, 33, 37, 60, 45, 28, 64, 43, 38, 66, 59, 70, 65, 40, 55, 50, 53, 56, 41, 57, 51, 54, 49, 60, 42, 52, 48, 58, 44, 46, 126, 128, 113, 97, 118, 107, 101, 115, 116, 96, 117, 93, 110, 126, 103, 120, 109, 122, 99, 95, 94, 105, 124, 90, 111, 100, 102, 98, 114, 104, 108, 4, 3, 2, 1, 1 А, 5,  Симеон Петеларов  2, 6, 4, 3,  Стара Планина  8, 39, 99, 33, 58, 19, 21, 25, 27, 31, 89, 37, 29, 96, 23, 150,  Странджа  1, 2, 3, 4,  Телемах Илиев  35,  Тодор Александров  37, 35, 32, 34, 36, 39, 41, 43, 21,  Трети Март  9, 8, 2, 92, 10, 1,  УПИ III  ,  Хан Пресиян  7,  Христо Ботев  ,  Христо Смирненски  4, 6, 13, 10, 8, 17, 18, 14, 12, 3, 2, 16, 9, 11,  Цар Калоян  2, 3, 4, 1, 5, 7,  Цар Симеон  9, 4, 3, 5, 7, 1, 6, 2,  Черна Река  Плевня, 125, 143, 137, 123, 128, 114, 165, 124, 126, 135, 100, 127, 133, 157, 145, 130, 53, 59, 28, 49, 40, 65, 57, 36, 46, 30, 34, 55, 51, 47, 32, 63, 61, 26, 38, 44, 42, 127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 121, 113, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 115, 101, 102, 88, 105, 92, 82, 123, 100, 80, 2, 23, 17, 4, 35, 37, 41, 25, 22, 21, 8, 6, 43, 18, 31, 29, 12, 20, 23, 13, 10, 19, 39, 14, 16,  Шипка  33, 23, 22, 32, 20, 31, 37, 27, 28, 26, 34, 36, 18, 29, 38, 25, 24, 21, 35, 42,  Юндола  1, 4,  Явор  10, 12, 5, 8, 7,  Яне Сандански  23, 56, 25, 54, 27, 58, 40, 32, 19, 42, 38, 26, 48, 36, 28, ТП Яне Сандански, 44, 23, 46, 52, 34, 30, 21, 48 А, 17, 11, 22, 13, 5, 3, 16, 20, 18, 14, 9, 7,    ТП Смк, ТП Бел Път, ТП Вароша

На 03.09.2020 г. /08:45 – 10:00 ч./   На 04.09.2020 г. /08:45 – 10:00 ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  20,  Бела Река  1 ПИрин, 14, 12, 1 1, 8 1, 3, 10, 2 2, 28, 22, 3 3, 18, 20, 12 ПИрин 1, 2, 30, 12 2, 8, 14, 62, 4, 38, 4, 16, 8, 12, 2, 56, 11, 52, 58, 54, 60, 90, 94, 114, 88, 96, 92, 86,  Братя Каназиреви  ,  Варош  1, 19, 11, 17, 35, 2, 3, 21, 7, 13, 15, 24, 25, 1, 5,  Васил Левски  18, 20, 15, 6, 16, 11, 7, 4, 9, 10, 5, 1, 8, 14, 13, 3,  Вихрен  22, 7, 20, 18, 24, 19, 17, 5, 3,  Възраждане  ,  Голак  19, 47 12, 43 10, 5, 45, 38 5, 31 4, ТП Голак, 27 2, 3, 45 11, 49 13, 41 8, 35 6, 33, 27 1, 29 2, 51, 1, 39 8, 37, 11, 29, 33 5, 37 7, 9, 29 3, 21, 7, 25 1, 13, 41 9, 5, 4,  Д-Р Иларион Астинов  6, 3, 4, 1, 2,  Дунав  3, 10, 5, 19, 2, 1, 6,  Еделвайс  3, 5, 4, 8, 6, 6, 1, 2,  Занаятчийска  13, 42, 43, 39, 31, 30, 32, 9, 35, 3, 50, 4, 22, 33, 6, 7, 12, 46, 45, 11, 20, 14, 47, 2, 23, 25, 26, 29, 5, 52, 41, 34, 37, 51, 38, 10, 44, 28, 24, 48, 54, 16, 21, 19,  Иван Вазов  12,  Иван Даскала  1, 3, 12, 9, 2 3, 7, 16, 2 1, 5 Детска Ясла, 20, 2 ПИрин, 13, 2, 18, 10, 3 2, 8, 11, 4,  Изгрев  44, 34, 38, 12, 14, 24, 18, 16, 30, 22, 2, 6, 40, 26, 8, 36, 32, 20, 28,  Изток  99,  Иконом Никола Ангелов  17,  Иларион Макариополски  31, 27, 56, 40, 48, 26, 42, 4о, 6, 19, 44, 58, 46, 20, 52, 12, 14, 30, 11, 13, 38, 4, 18, 24, 16, 7, 21, 28, 17, 36, 62, 34, 39, 39, 23, 57, 41, 45, 54, 2, 43, 60, 37, 50, 10, 32, 3, 1, 33, 5, 23,  Искър  65, 26, 35, 53, 12, 6, 16, 14, 57, 31, 10, 39, 59, 28, 27, 45, 41, 33, 30, 37, 18, 47,  Калиново  7, 3, 1,  Лазар Топалов  2, 10, 15, 9, 3, 4, 14, 12, 7, 8, 11, 17, 13, 5, 6,  Марица  1, 2, 4, 3,  Местност Бел Път  ,  Местност Катарино  Цех, 14,  Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор  ,  Мирчо Кипрев/Бело Море/  2, 2, 4, 6, 9, 3, 5, 7,  Нова  8,  Опълченска  14, 15, 13, 9, 7, 18, 5, 16, 3, 10, 11,  Охрид  14, 24, 22, 19, 20, 15, 13, 2, 10, 11, 4, 9, 8, 3, 12, 7, 18, 21, 16, 1, 6, 17, 26, 14, 5, 88, 78, 67, 65, 90,  Патриарх Евтимий  9, 7, 15, 16, 4, 17, 8, 1, 2, 11, 3, 18, 14, 10, 13, 21, 6,  ПИрин  12 1, 1,  Първа  2а, 1, 2,  Рила  26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, 38, 20, 31, 12, 17, 5, 16, 3, 1, 9, 11, 18, 4, 7, 2, 15, 10, 8, 14,  Родопи  6, 8, 3, 5, 2, 1,  Саровица  ТП,  Св.Климент Охридски  2,  Св.Св.Кирил И Методий  32, 68, 41, 61, 30, 31, 62, 39, 46, 24, 40, 63, 36, 26, 34, 33, 37, 60, 45, 28, 64, 43, 38, 66, 59, 70, 65, 40, 55, 50, 53, 56, 41, 57, 51, 54, 49, 60, 42, 52, 48, 58, 44, 46, 126, 128, 113, 97, 118, 107, 101, 115, 116, 96, 117, 93, 110, 126, 103, 120, 109, 122, 99, 95, 94, 105, 124, 90, 111, 100, 102, 98, 114, 104, 108, 4, 3, 2, 1, 1 А, 5,  Симеон Петеларов  2, 6, 4, 3,  Стара Планина  8, 39, 99, 33, 58, 19, 21, 25, 27, 31, 89, 37, 29, 96, 23, 150,  Странджа  1, 2, 3, 4,  Телемах Илиев  35,  Тодор Александров  37, 35, 32, 34, 36, 39, 41, 43, 21,  Трети Март  9, 8, 2, 92, 10, 1,  УПИ Iii  ,  Хан Пресиян  7,  Христо Ботев  ,  Христо Смирненски  4, 6, 13, 10, 8, 17, 18, 14, 12, 3, 2, 16, 9, 11,  Цар Калоян  2, 3, 4, 1, 5, 7,  Цар Симеон  9, 4, 3, 5, 7, 1, 6, 2,  Черна Река  Плевня, 125, 143, 137, 123, 128, 114, 165, 124, 126, 135, 100, 127, 133, 157, 145, 130, 53, 59, 28, 49, 40, 65, 57, 36, 46, 30, 34, 55, 51, 47, 32, 63, 61, 26, 38, 44, 42, 127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 121, 113, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 115, 101, 102, 88, 105, 92, 82, 123, 100, 80, 2, 23, 17, 4, 35, 37, 41, 25, 22, 21, 8, 6, 43, 18, 31, 29, 12, 20, 23, 13, 10, 19, 39, 14, 16,  Шипка  33, 23, 22, 32, 20, 31, 37, 27, 28, 26, 34, 36, 18, 29, 38, 25, 24, 21, 35, 42,  Юндола  1, 4,  Явор  10, 12, 5, 8, 7,  Яне Сандански  23, 56, 25, 54, 27, 58, 40, 32, 19, 42, 38, 26, 48, 36, 28, ТП Яне Сандански, 44, 23, 46, 52, 34, 30, 21, 48 А, 17, 11, 22, 13, 5, 3, 16, 20, 18, 14, 9, 7,    ТП Смк, ТП Бел Път, ТП Вароша

На 31.08.2020 г. /08:46 – 10:00 ч./   На 03.09.2020 г. /15:00 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /15:00 – 16:30 ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  20,  Банище  ,  Бела Река  1 ПИрин, 14, 12, 1 1, 8 1, 3, 10, 2 2, 28, 22, 3 3, 18, 20, 12 ПИрин 1, 2, 30, 12 2, 8, 14, 62, 4, 38, 4, 16, 8, 12, 2, 56, 11, 52, 58, 54, 60, 90, 94, 114, 88, 96, 92, 86,  Бела Река  12,  Братя Каназиреви  ,  Варош  1, 19, 11, 17, 35, 2, 3, 21, 7, 13, 15, 24, 25, 1, 5,  Васил Левски  18, 20, 15, 6, 16, 11, 7, 4, 9, 10, 5, 1, 8, 14, 13, 3,  Вихрен  22, 7, 20, 18, 24, 19, 17, 5, 3,  Вихрен  563, 553, 558, 550, 547, 545, 555, 546, 556, 542, 554, 544, 526, 541, 564, 569, 552, 549, 548, 557, 551, 537, 504, 517, 525, 536, 532, 508, 538, 511, 524, 516, 533, 531, 507, 534, 503, 530, 540, 509, 529, 535, 518, 512,  Възраждане  ,  Голак  19, 47 12, 43 10, 5, 45, 38 5, 31 4, ТП Голак, 27 2, 3, 45 11, 49 13, 41 8, 35 6, 33, 27 1, 29 2, 51, 1, 39 8, 37, 11, 29, 33 5, 37 7, 9, 29 3, 21, 7, 25 1, 13, 41 9, 5, 4,  Д-Р Иларион Астинов  6, 3, 4, 1, 2,  Дунав  3, 10, 5, 19, 2, 1, 6,  Еделвайс  3, 5, 4, 8, 6, 6, 1, 2,  Занаятчийска  13, 42, 43, 39, 31, 30, 32, 9, 35, 3, 50, 4, 22, 33, 6, 7, 12, 46, 45, 11, 20, 14, 47, 2, 23, 25, 26, 29, 5, 52, 41, 34, 37, 51, 38, 10, 44, 28, 24, 48, 54, 16, 21, 19,  Иван Вазов  12,  Иван Даскала  1, 3, 12, 9, 2 3, 7, 16, 2 1, 5 Детска Ясла, 20, 2 ПИрин, 13, 2, 18, 10, 3 2, 8, 11, 4,  Изгрев  44, 34, 38, 12, 14, 24, 18, 16, 30, 22, 2, 6, 40, 26, 8, 36, 32, 20, 28,  Изток  99,  Иконом Никола Ангелов  17,  Иларион Макариополски  31, 27, 56, 40, 48, 26, 42, 4о, 6, 19, 44, 58, 46, 20, 52, 12, 14, 30, 11, 13, 38, 4, 18, 24, 16, 7, 21, 28, 17, 36, 62, 34, 39, 39, 23, 57, 41, 45, 54, 2, 43, 60, 37, 50, 10, 32, 3, 1, 33, 5, 23,  Искър  65, 26, 35, 53, 12, 6, 16, 14, 57, 31, 10, 39, 59, 28, 27, 45, 41, 33, 30, 37, 18, 47,  Калиново  7, 3, 1,  Катарино  33, 36,  Лазар Топалов  2, 10, 15, 9, 3, 4, 14, 12, 7, 8, 11, 17, 13, 5, 6,  Марица  1, 2, 4, 3,  Местност Банище  ,  Местност Бел Път  ,  Местност Катарино  Цех, 14,  Местност Катарино  Къща 36/543, 521 Вила Тодорка, 515 Вила Тодорка, 501 Вила Тодорка, 514 Вила Тодорка, 527 Вила Тодорка, 528 Вила Тодорка, 522 Вила Тодорка, 506 Вила Тодорка, 505 Вила Тодорка, 502 Вила Тодорка, 1 Вила, Временно Строителство, Овчарник, Горски Пункт Длс, Вила, Вила,  Местност Перивол  Разсадник Длс,  Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор  ,  Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  ,  Мирчо Кипрев/Бело Море/  2, 2, 4, 6, 9, 3, 5, 7,  Нова  8,  Опълченска  14, 15, 13, 9, 7, 18, 5, 16, 3, 10, 11,  Охрид  14, 24, 22, 19, 20, 15, 13, 2, 10, 11, 4, 9, 8, 3, 12, 7, 18, 21, 16, 1, 6, 17, 26, 14, 5, 88, 78, 67, 65, 90,  Патриарх Евтимий  9, 7, 15, 16, 4, 17, 8, 1, 2, 11, 3, 18, 14, 10, 13, 21, 6,  Пирин  12 1, 1,  Първа  2а, 1, 2,  Рила  26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, 38, 20, 31, 12, 17, 5, 16, 3, 1, 9, 11, 18, 4, 7, 2, 15, 10, 8, 14,  Родопи  6, 8, 3, 5, 2, 1,  Саровица  ТП,  Св.Климент Охридски  2,  Св.Св.Кирил И Методий  32, 68, 41, 61, 30, 31, 62, 39, 46, 24, 40, 63, 36, 26, 34, 33, 37, 60, 45, 28, 64, 43, 38, 66, 59, 70, 65, 40, 55, 50, 53, 56, 41, 57, 51, 54, 49, 60, 42, 52, 48, 58, 44, 46, 126, 128, 113, 97, 118, 107, 101, 115, 116, 96, 117, 93, 110, 126, 103, 120, 109, 122, 99, 95, 94, 105, 124, 90, 111, 100, 102, 98, 114, 104, 108, 4, 3, 2, 1, 1 А, 5,  Симеон Петеларов  2, 6, 4, 3,  Стара Планина  8, 39, 99, 33, 58, 19, 21, 25, 27, 31, 89, 37, 29, 96, 23, 150,  Странджа  1, 2, 3, 4,  Телемах Илиев  35,  Тодор Александров  37, 35, 32, 34, 36, 39, 41, 43, 21,  Трети Март  9, 8, 2, 92, 10, 1,  УПИ III  ,  Хан Пресиян  7,  Христо Ботев  ,  Христо Ботев  2,  Христо Смирненски  4, 6, 13, 10, 8, 17, 18, 14, 12, 3, 2, 16, 9, 11,  Цар Калоян  2, 3, 4, 1, 5, 7,  Цар Симеон  9, 4, 3, 5, 7, 1, 6, 2,  Черна Река  Плевня, 125, 143, 137, 123, 128, 114, 165, 124, 126, 135, 100, 127, 133, 157, 145, 130, 53, 59, 28, 49, 40, 65, 57, 36, 46, 30, 34, 55, 51, 47, 32, 63, 61, 26, 38, 44, 42, 127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 121, 113, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 115, 101, 102, 88, 105, 92, 82, 123, 100, 80, 2, 23, 17, 4, 35, 37, 41, 25, 22, 21, 8, 6, 43, 18, 31, 29, 12, 20, 23, 13, 10, 19, 39, 14, 16,  Черна Река  165,  Шипка  33, 23, 22, 32, 20, 31, 37, 27, 28, 26, 34, 36, 18, 29, 38, 25, 24, 21, 35, 42,  Юндола  1, 4,  Явор  10, 12, 5, 8, 7,  Яне Сандански  23, 56, 25, 54, 27, 58, 40, 32, 19, 42, 38, 26, 48, 36, 28, ТП Яне Сандански, 44, 23, 46, 52, 34, 30, 21, 48 А, 17, 11, 22, 13, 5, 3, 16, 20, 18, 14, 9, 7,    ТП Смк, ТП Бел Път, ТП Вароша,    Бивш Кцх

На 31.08.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 08:46 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч.; 09:01 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Белица,  Общ. Белица:   Местност Семково  Вила

На 31.08.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 10:30 ч./   На 03.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бачево:   23-Ти Септември  13, 10, 2, 12, 5, 18, 16, 1, 14, 7, 6, 8, 11, 15, 13, 9, 4,  Александър Стамболийски  3, 1, 6, 3, 8, 2, 3, 21, 43, 19, 47, 41, 6, 10, 99, 13, 23, 15, 11, 16, 59, 27, 26, 5, 4, 12, 31, 57, 28, 45, 63, 53, 40, 35, 30, 61, 9, 37, 25, 20, 22, 55, 32, 29, 1, 39, 33, 7, 51, 14, 109, 34, 46, 58, 89, 54, 77, 73, 38, 48, 79, 44, 62, 40, 75, 60, 69, 87, 50, 52, 65, 36, 91, 97, 68, 4, 103, 105, 107, 72, 99, 93, 111, 66, 95, 101, 109, 120, 64, 20, 74, 33,  Асен Лагадинов  2, 5, 10, 3, 7, 9, 1,  Атанас Попстоянов  1, 2, 13, 8, 5, 3, 14, 7, 9, 12, 1, 15, 11, 6,  Васил Левски  2, 13, 18, 16, 8, 14, 9, 5, 1, 6, 11, 13, 2, 12, 4, 15, 50, 7, 1, 18,  Георги Бенковски  1, 2, 3, 92, 6, 7,  Георги Димитров  104, 57, 17, 16, 100, 17, 46, 42, 74, 38, 50, 76, 1, 47, 31, 68, 35, 44, 70, 49, 67, 23, 28, 61, 48, 16, 78, 14, 41, 39, 64, 55, 51, 33, 37, 54, 72, 36, 30, 66, 57, 59, 69, 45, 63, 56, 52, 84, 58, 60, 86, 20, 17, 14, 26, 24, 10, 19, 29, 18, 11, 27, 15, 23, 1, 21, 16, 25, 6, 13, 22, 5, 9, 72, 90, 88, 83, 81, 96, 100, 110, 104, 79, 98, 89, 80, 73, 114, 108, 85, 106, 75, 102, 3, 109 5, 109 1, 109 4, 120, 106, 97, 93, 91, 95, 109 2, 101, 88, 107, 109, 116,  Гоце Делчев  4, 9, 6, 7, 1,  Димитър Благоев  15, 7, 53, 28, 1, 20, 29, 57, 14, 9, 4, 17, 39, 37, 44, 5, 51, 36, 35, 8, 11, 24, 27, 47, 120, 46, 45, 13, 34, 16, 48, 43, 38, 30, 33, 25, 41, 40, 18, 3, 18, 1,  Димо Хаджидимов  3, 3, 10, 9, 1, 8, 4, 3, 6, 7, 5,  Захари Стоянов  1, 2, 9, 7, 4, 3, 2,  Иван Вазов  8, 6, 4, 2, 1, 1,  Кирил И Методи  5, 11, 7, 13, 9, 2, 3,  Костадин Катранджиев  7, 23, 18, 19, 5, 13, 4, 8, 21, 9, 6, 2, 16, 14, 7, 11, 3, 15,  Кръстю Стойчев  3, 6, 1, 4, 8, 7,  Людмила Живкова  13, 18, 24, 10, 23, 25, 1, 14, 11, 2, 22, 9, 5, 20, 26, 27, 17, 7, 4, 21, 29, 13, 12, 16,  Местност Перивол  Вила, Рибарник, Обро, Помпа, Вила Длс, Овчарник-Грамадите, Грамадите,  Местност Раждавец  Вила,  Неофит Рилски  7, 12, 8, 11, 2, 10,  Неуточнен Адрес  Сграда Стадиона, Цдг, Детска Ясла, Поща,  Никола Вапцаров  11, 3, 15, 13, 19, 14, 7, 6, 17, 11, 10, 5, 1, 4, 9,  Никола Парапунов  1, 3, 7, 5, 6, 21,  Оборище  22, 5, 2, 13, 21, 18, 38, 15, 20, 79, 4, 17, 31, 26, 11, 6, 36, 19, 14, 29, 27, 8, 88,  Паисий Хилендарски  11, 6, 19, 14, 15, 2, 8, 5, 4, 12, 1, 13, 16, 9, 7, 3,  Панайот Волов  2,  Партизанска  6, 7, 10, 5, 2, 8, 6, 9,  Пейо К. Яворов  1, 8, 10, 6, 4, 12,  Пенчо Славейков  11, 13, 3, 6, 4, 2, 9, 8, 5, 7, 1,  Перивол  ,  Петър Берон  6, 16, 18, 8, 1, 5, 7, 10, 12, 2,  Петър Прангов  7, 8, 1, 3, 9, 5,  ПИрин  7, 2, 1, 4, 9, 11, 3, 8,  Ралеви Гробища  ,  Рила  35, 29, 25, 33, 34, 19, 16, 23, 8, 26, 24, 37, 34, 45, 41, 30, 39, 47, 28, 35, 32,  Тодор Каблешков  99, 9, 10, 6, 2, 5, 3, 1, 4,  Тримата Ятака  2, 18, 11, 14, 12, 16, 6, 3, 20, 4, 9, 22, 5,  Шипка  4, 1, 7, 2, 3, 6, 9, 5, 11, 4,  Яне Сандански  3, 4, 5, 1, 6, 2, 9, 7,    4, 5

На 31.08.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 10:30 ч./   На 03.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Годлево

На 31.08.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 10:30 ч./   На 03.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Горно Драглище:   Втора  1, 2, 3,  Двадесет и Втора  6 Вила, 4, 1, 3, 6, 2,  Двадесет и Пета  3,  Двадесет и Първа  18, 4, 1, 2, 6, 10, 26, 22, 42, 18, 16, 12, 20, 14,  Двадесет и Трета  2, 14, 5, 19, 11, 12, 4, 6, 9, 21, 7, 23, 8, 10, 15, 25,  Двадесет и Четвърта  4, 16, 8, 2, 1,  Двадесета  5, 7, 3,  Дванадесета  10, 1, 12, 6, 8, 3, 5,  Девета  6, 3, 10, 9, 5, 4, 7, 1,  Деветнадесета  25, 1, 18, 55, 28, 99, 2, 40, 43, 35, 39, 22, 27, 36, 9, 15, 10, 34, 17, 23, 38, 31, 19, 4, 26, 30, 16, 11, 21, 5, 44, 45, 24, 7, 42, 12, 25, 46, 6, 3,  Десета  11, 3, 24, 23, 30, 1а, 19, 1, 26, 17, 13, 25, 36, 42, 32, 6, 21, 40, 15,  Единадесета  12, 17, 16, 9, 2, 1, 6, 10, 18, 15, 24, 22, 7, 19, 11, 8,  Поща, Магазин,  Осемнадесета  9, 11, 5, 7, 15, 3,  Осма  42, 38, 30, 27, 7, 26, 40, 8, 99, 21, 14, 13, 17, 32, 25, 18, 6, 22, 23, 44, 34, 12, 3, 20, 2, 5, 16, 15, 9, 36, 11, 10,  Пета  4, 3, 2, 6, 1,  Петнадесета  16, 2, 6, 21, 5, 12, 3, 11, 18, 7, 8, 10, 14, 9, 17, 15, 11,  Първа  23, 12, 20, 2, 7, 14, 5, 33, 18, 10, 9, 19, 1, 13, 6, 16, 21, 31, 8, 17, 15, 30, 29, 35, 3, 46, 24, 36, 25, 11, 27, 33, 7, 16, 16, 26, 40, 50, 10, 4, 44, 51, 42, 45, 43, 46, 47, 14,  Седемнадесета  15, 17, 7, 11, 2, 5, 19, 13, 3, 1, 9,  Седма  6, 9, 3, 7, 8, 14, 15, 2, 4, 18, 13, 1, 12, 11, 16, 6,  Трета  2, 3, 1, 8, 14, 9, 6, 10, 99, 1, 24, 4, 16, 26, 18, 7, 5, 99,  Тринадесета  5,  Четвърта  3, 8, 5, 10, 7, 4,  Четиринадесета  9, 1, 18, 12, 10, 7, 16, 17, 22, 3, 13, 14, 15, 11, 5, 6, 22,  Шеста  3, 5,  Шестнадесета  8, 3, 2, 5, 7, 1,    ТП3, Вила

На 31.08.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 10:30 ч./   На 03.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Добърско:   Вила

На 31.08.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 10:30 ч./   На 03.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долно Драглище:   026036  ,  УПИ Ix  219 Кв 42  ,    Повилион, Къща, ТП1,  Стълб №21

На 31.08.2020 г. /08:46 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 03.09.2020 г. /08:46 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /08:46 – 16:30 ч./ –  Горно Драглище

На 31.08.2020 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Белица,  Общ. Белица:   9-Ти Септември  ,  Борис Клементиев  3, 4, 5, 2, 6, 8, 1, 7, 15,  Васил И Сава Кокарешкови  1, 35а, 6, 4, 2, 3, 5, 8,  Георги Андрейчин  25, 24, 17, 99, 30, 14, 20, 22, 18, 29, 27, 21, 26, 38, 10, 15, 28, 1,  Георги Андриянов  14, 27, 18,  Георги Кирков  4, 5, 19, 2,  2, 3, 1,  Девета  4,  Димо Хаджидимов  33, 32, 44, 41, 38, 35, 43, 40, 31, 45, 39, 21, 37, 3, 29, 47, 36, 30, 34,  Иван Алексов  21,  Илинден  9, 11,  Кирил И Методи  2, 6, 8, 4,  Пейо Яворов  10,  Полковник Иван Тричков  20, 7, 16, 12, 4, 19, 9, 6, 8, 21, 13, 99, 1, 3, 5, 2, 14, 10,  Сава Стенчин  30,  Христо Ботев  10, 5, 99, 7, 12, 8, 4, 2, 3,  Шипка  14,    Бюро

На 31.08.2020 г. /15:00 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:01 – 10:30 ч./   На 03.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч./   На 04.09.2020 г. /08:46 – 10:00 ч./ –  Разлог:   Банище  ,  Бела Река  12,  Вихрен  563, 553, 558, 550, 547, 545, 555, 546, 556, 542, 554, 544, 526, 541, 564, 569, 552, 549, 548, 557, 551, 537, 504, 517, 525, 536, 532, 508, 538, 511, 524, 516, 533, 531, 507, 534, 503, 530, 540, 509, 529, 535, 518, 512,  Катарино  33, 36,  Местност Банище  ,  Местност Катарино  Къща 36/543, 521 Вила Тодорка, 515 Вила Тодорка, 501 Вила Тодорка, 514 Вила Тодорка, 527 Вила Тодорка, 528 Вила Тодорка, 522 Вила Тодорка, 506 Вила Тодорка, 505 Вила Тодорка, 502 Вила Тодорка, 1 Вила, Временно Строителство, Овчарник, Горски Пункт Длс, Вила, Вила,  Местност Перивол  Разсадник Длс,  Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  ,  Христо Ботев  2,  Черна Река  165,    Бивш Кцх

На 31.08.2020 г. /15:00 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /09:00 – 10:30 ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  20,  Бела Река  1 Пирин, 14, 12, 1 1, 8 1, 3, 10, 2 2, 28, 22, 3 3, 18, 20, 12 ПИрин 1, 2, 30, 12 2, 8, 14, 62, 4, 38, 4, 16, 8, 12, 2, 56, 11, 52, 58, 54, 60, 90, 94, 114, 88, 96, 92, 86,  Братя Каназиреви  ,  Варош  1, 19, 11, 17, 35, 2, 3, 21, 7, 13, 15, 24, 25, 1, 5,  Васил Левски  18, 20, 15, 6, 16, 11, 7, 4, 9, 10, 5, 1, 8, 14, 13, 3,  Вихрен  22, 7, 20, 18, 24, 19, 17, 5, 3,  Възраждане  ,  Голак  19, 47 12, 43 10, 5, 45, 38 5, 31 4, ТП Голак, 27 2, 3, 45 11, 49 13, 41 8, 35 6, 33, 27 1, 29 2, 51, 1, 39 8, 37, 11, 29, 33 5, 37 7, 9, 29 3, 21, 7, 25 1, 13, 41 9, 5, 4,  Д-Р Иларион Астинов  6, 3, 4, 1, 2,  Дунав  3, 10, 5, 19, 2, 1, 6,  Еделвайс  3, 5, 4, 8, 6, 6, 1, 2,  Занаятчийска  13, 42, 43, 39, 31, 30, 32, 9, 35, 3, 50, 4, 22, 33, 6, 7, 12, 46, 45, 11, 20, 14, 47, 2, 23, 25, 26, 29, 5, 52, 41, 34, 37, 51, 38, 10, 44, 28, 24, 48, 54, 16, 21, 19,  Иван Вазов  12,  Иван Даскала  1, 3, 12, 9, 2 3, 7, 16, 2 1, 5 Детска Ясла, 20, 2 Пирин, 13, 2, 18, 10, 3 2, 8, 11, 4,  Изгрев  44, 34, 38, 12, 14, 24, 18, 16, 30, 22, 2, 6, 40, 26, 8, 36, 32, 20, 28,  Изток  99,  Иконом Никола Ангелов  17,  Иларион Макариополски  31, 27, 56, 40, 48, 26, 42, 4о, 6, 19, 44, 58, 46, 20, 52, 12, 14, 30, 11, 13, 38, 4, 18, 24, 16, 7, 21, 28, 17, 36, 62, 34, 39, 39, 23, 57, 41, 45, 54, 2, 43, 60, 37, 50, 10, 32, 3, 1, 33, 5, 23,  Искър  65, 26, 35, 53, 12, 6, 16, 14, 57, 31, 10, 39, 59, 28, 27, 45, 41, 33, 30, 37, 18, 47,  Калиново  7, 3, 1,  Лазар Топалов  2, 10, 15, 9, 3, 4, 14, 12, 7, 8, 11, 17, 13, 5, 6,  Марица  1, 2, 4, 3,  Местност Бел Път  ,  Местност Катарино  Цех, 14,  Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор  ,  Мирчо Кипрев/Бело Море/  2, 2, 4, 6, 9, 3, 5, 7,  Нова  8,  Опълченска  14, 15, 13, 9, 7, 18, 5, 16, 3, 10, 11,  Охрид  14, 24, 22, 19, 20, 15, 13, 2, 10, 11, 4, 9, 8, 3, 12, 7, 18, 21, 16, 1, 6, 17, 26, 14, 5, 88, 78, 67, 65, 90,  Патриарх Евтимий  9, 7, 15, 16, 4, 17, 8, 1, 2, 11, 3, 18, 14, 10, 13, 21, 6,  ПИрин  12 1, 1,  Първа  2а, 1, 2,  Рила  26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, 38, 20, 31, 12, 17, 5, 16, 3, 1, 9, 11, 18, 4, 7, 2, 15, 10, 8, 14,  Родопи  6, 8, 3, 5, 2, 1,  Саровица  ТП,  Св.Климент Охридски  2,  Св.Св.Кирил И Методий  32, 68, 41, 61, 30, 31, 62, 39, 46, 24, 40, 63, 36, 26, 34, 33, 37, 60, 45, 28, 64, 43, 38, 66, 59, 70, 65, 40, 55, 50, 53, 56, 41, 57, 51, 54, 49, 60, 42, 52, 48, 58, 44, 46, 126, 128, 113, 97, 118, 107, 101, 115, 116, 96, 117, 93, 110, 126, 103, 120, 109, 122, 99, 95, 94, 105, 124, 90, 111, 100, 102, 98, 114, 104, 108, 4, 3, 2, 1, 1 А, 5,  Симеон Петеларов  2, 6, 4, 3,  Стара Планина  8, 39, 99, 33, 58, 19, 21, 25, 27, 31, 89, 37, 29, 96, 23, 150,  Странджа  1, 2, 3, 4,  Телемах Илиев  35,  Тодор Александров  37, 35, 32, 34, 36, 39, 41, 43, 21,  Трети Март  9, 8, 2, 92, 10, 1,  УПИ Iii  ,  Хан Пресиян  7,  Христо Ботев  ,  Христо Смирненски  4, 6, 13, 10, 8, 17, 18, 14, 12, 3, 2, 16, 9, 11,  Цар Калоян  2, 3, 4, 1, 5, 7,  Цар Симеон  9, 4, 3, 5, 7, 1, 6, 2,  Черна Река  Плевня, 125, 143, 137, 123, 128, 114, 165, 124, 126, 135, 100, 127, 133, 157, 145, 130, 53, 59, 28, 49, 40, 65, 57, 36, 46, 30, 34, 55, 51, 47, 32, 63, 61, 26, 38, 44, 42, 127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 121, 113, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 115, 101, 102, 88, 105, 92, 82, 123, 100, 80, 2, 23, 17, 4, 35, 37, 41, 25, 22, 21, 8, 6, 43, 18, 31, 29, 12, 20, 23, 13, 10, 19, 39, 14, 16,  Шипка  33, 23, 22, 32, 20, 31, 37, 27, 28, 26, 34, 36, 18, 29, 38, 25, 24, 21, 35, 42,  Юндола  1, 4,  Явор  10, 12, 5, 8, 7,  Яне Сандански  23, 56, 25, 54, 27, 58, 40, 32, 19, 42, 38, 26, 48, 36, 28, ТП Яне Сандански, 44, 23, 46, 52, 34, 30, 21, 48 А, 17, 11, 22, 13, 5, 3, 16, 20, 18, 14, 9, 7,    ТП Смк, ТП Бел Път, ТП Вароша

Община Сандански

На 01.09.2020 г. /11:00 – 14:00 ч./ –  Джигурово:   УПИ Vii-381  Фтец Па Солар,    2

На 01.09.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  С.Склаве

На 01.09.2020 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Ново Делчево:   Антон Попов  2, 16,  Беласица  9, 13, 11, 17, 5, 3, 15, 7, 1,  Боровец  7, 5, 19, 9, 21, 17, 13, 11, 1, 22, 15, 3, 23,  Братя Миладинови  20, 17, 24, 26, 25, 19, 27, 21, 23, 15, 13, 11,  Димчо Дебелянов  14, 26, 15, 18, 1, 22, 16, 6, 3, 2, 4, 11, 24, 20, 10, 5, 12, 19,  Иван Вазов  Поща,  Илинден  15, 21, 13, 17, 19,  Любен Каравелов  2, 12, 2 Офис,  Пейо Яворов  9, 6, 7, 13, 11, 1, 10, 5, 12, 8, 4, 3,  Славянска  12,  Хаджи Димитър  2

На 04.09.2020 г. /09:00 – 14:16 ч./ –  Хотово:   Баня  ,  Местност Света Петка  ,  С. Хотово,  Община Сандански  ,    Жилище

Община Симитли

На 03.09.2020 г. /09:01 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Тунел Железница

На 03.09.2020 г. /09:01 – 10:00 ч./ –  Симитли:   I-819 Кв.25  ,  XII-1437  ,  XXXVII  ,  Аврора  21, 27, 23, 3, 19, 7, 25, 9, 4, 5, 15, 29, 2, 11, 1, 17, 13,  Бангелови Тополи  ,  Бреза  3, Магазин, 1,  Васил Левски  10,  Васил Левски  34,  Гео Милев  12, 12, 2,  Георги Бенковски  20,  Георги Димитров  36,  Георги Димитров  33, 17, Магазин, Бар, 18, 14, 27а, Бензиностанция, 35, 9, 25, 13, 7, 19, 12, 33, 8, 15, 27, 11, 2, 5, 6, 4, 16, 31, 29, 3, Лек.Кабинет, 10, 1 Изход Благоевград,  Герена  Цех,  Герена  Цех, Цех,  Гр.Симитли  ,  Даме Груев  10, 12, 8, Жилище,  Димитър Благоев  24, 15, 14, 16, 18, 38, 28, 34, Жилище, 36, 13, 32, 22, 17,  Долен Герен  ,  Еделвайс  1, 15, 5, 3, 7, 13, 11, 4, 2, 8,  Зеленка  13, 19, 11, 4, 17, 15, 8, 5, 3, 9, 10, 7, 6, Бар, 2, 20, 18, 14, 16,  Искра  8, 5, Работилница, 2, 10, 3, 6, 1, 4, 14, 12, 10,  Кокиче  12, 10а, 16, 8, 5, 11, 18, 9а, 2о, 13, 7, 14, 9, 3, 1, 6, 2, 5, 3, 4, 8,  Коматиница  21,  М.Драгова  12а, 21, 14, 20, 10, 15, 22, 24, 18, 7, 8, 29, 17, 12, 13, 17а, Помпа За Напояване, 16,  М.Духарска  Жилище, 40, 1, Жилище, 42, 46,  Малина  6,  Марек  13, 5а, Автоработилница, 3а, 1, 9, 7, 15, 2, 10, 5, 8, 3, 11,  Местност Бангеови Тополи  ,  Местност Боро  ,  Местност Герено  ,  Местност Лочката  ,  Местност Чифлико  ,  Неуточнен Адрес  Извън Регулация, Промишлена Зона,  Неуточнен Адрес  Жилищна Сграда-Вр.Стр,   Никола Вапцаров  4, 4а,  Ораново  Жилище, Работилница, Магазин,  Ораново  Жилище, Цех, Жилище, Каравана, Магазин, Ясла, Детска Градина, Жилище, Жилище,  Пазара  Магазин,  Пазара  Магазин,  Победа  2, 5, 4,  Полето  ,  Предел  29, 18, 37, 6, 33, 2, 25, 39, 51, 23, 21, 27, 24, 3, 35, 47, 20, 10, 31, 55, Бар, 41, 55, 15, 16, Жилище, Автоработилница, 12, 1, 43, 15, 8, 45, 9, 26, 1, 4, 19,  Предел  Жилище, 97, 2,  Първи Май  12, 5,  Равен  4,  Руен  4,  Свобода  4,  Септемврийска  3, 20, 6, 14, 18,  Симитли  Жилище,  Симитли  Жилище, Помпа, Лесничейство, Цсри – Заведение За Социални Услуги, Гор.С-Во, Ясла, Дет.Градина, Жилище, Гъбарник, Автоработилница, Жилище, Помпа За Напояване, Работилница, Канцеларии, Жилище, Поделение, Жилище,  Симитли, УПИ II-1437, Кв.18,   ,  Славянска  23, 27, 3, 29, 3 Стълбище, 21, 25, 23, 102,  Струма  8, 6, 10, 4, 7,  УПИ 1-538 Кв.22  ,  УПИ II-1437, Кв.19  ,  УПИ II-1437, Кв.20  ,  УПИ XVIII-437  ,  УПИ-XLII-1437, Kb.14  ,  Христо Ботев  2, 11, 15, 5, 13, 9, 21, 19, 2, 1, 23, 7, 3а, 17, 3,  Христо Смирненски  1,  Цар Симеон  6,  Чифлико  ,  Шипка  10,  Юрий Гагарин  8, 5, 3, 5, 4, 11а, 9, 11, 13, 2, 5 Жилище, 15, 17, 13, 6

На 03.09.2020 г. /09:01 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Градево:   Местност Струма Изливер Хиляд,Струма

На 03.09.2020 г. /09:01 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Железница,  Общ. Симитли:   003056  ,  003141  ,  VII-122  ,  Имот 002867  ,  Местност Бачева Махала  ,  Местност Джалева Махала  Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, Къща, 6, 9, 22, 11, 15, 23, 18, 46, 21, 12, 13, 14, Къща, Вила, Кабинет, 10, 9, 8, 7а, Фуражомелка, 3, 3б, Вила, 6, 12б Къща, Жилище, Помпа,  Местност Джалевци  ,  Местност Долно Церово  12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, Къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13, 35, Къща,  Местност Дременец  ,  Местност Караджевица  ,  Местност Старата Върба  ,  Местност Шебечковица  ,  ПИ №001414  ,  Рибарска  ,  УПИ-XII-52,  Кв. 8  ,  УПИ-ХХІV-50  ,  Център-Над Жп Спирката  ,    Одз, Жилище, 1, 1, Къща, Помпа За Напояване, Жилище, 2, Търговски Обект, Помпа За Напояване, Трифа

На 03.09.2020 г. /09:01 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Церово,  Общ. Благоевград:   Местност Поището  ,  От Км.366+000 До  Км.366+720  ,  с.Долно Церово

На 03.09.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Симитли:   Промишлена Зона

На 03.09.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Симитли:   I-819 Кв.25  ,  XII-1437  ,  XXXVII  ,  Аврора  21, 27, 23, 3, 19, 7, 25, 9, 4, 5, 15, 29, 2, 11, 1, 17, 13,  Бангелови Тополи  ,  Бреза  3, Магазин, 1,  Васил Левски  34,  Васил Левски  10,  Гео Милев  12, 12, 2,  Георги Бенковски  20,  Георги Димитров  33, 17, Магазин, Бар, 18, 14, 27а, Бензиностанция, 35, 9, 25, 13, 7, 19, 12, 33, 8, 15, 27, 11, 2, 5, 6, 4, 16, 31, 29, 3, Лек.Кабинет, 10, 1 Изход Благоевград,  Георги Димитров  36,  Герена  Цех, Цех,  Герена  Цех,  Гр.Симитли  ,  Даме Груев  10, 12, 8, Жилище,  Димитър Благоев  24, 15, 14, 16, 18, 38, 28, 34, Жилище, 36, 13, 32, 22, 17,  Долен Герен  ,  Еделвайс  1, 15, 5, 3, 7, 13, 11, 4, 2, 8,  Зеленка  13, 19, 11, 4, 17, 15, 8, 5, 3, 9, 10, 7, 6, Бар, 2, 20, 18, 14, 16,  Искра  8, 5, Работилница, 2, 10, 3, 6, 1, 4, 14, 12, 10,  Кокиче  12, 10а, 16, 8, 5, 11, 18, 9а, 2о, 13, 7, 14, 9, 3, 1, 6, 2, 5, 3, 4, 8,  Коматиница  21,  М.Драгова  12а, 21, 14, 20, 10, 15, 22, 24, 18, 7, 8, 29, 17, 12, 13, 17а, ,  Помпа За Напояване, 16,  М.Духарска  Жилище, 40, 1, Жилище, 42, 46,  Малина  6,  Марек  13, 5а, Автоработилница, 3а, 1, 9, 7, 15, 2, 10, 5, 8, 3, 11,  Местност Бангеови Тополи  ,  Местност Боро  Местност Герено  ,  Местност Лочката  ,  Местност Чифлико  ,  Неуточнен Адрес  Жилищна Сграда-Вр.Стр,   Неуточнен Адрес  Извън Регулация, Промишлена Зона,  Никола Вапцаров  4, 4а,  Ораново  Жилище, Цех, Жилище, Каравана, Магазин, Ясла, Детска Градина, Жилище, Жилище,  Ораново  Жилище, Работилница, Магазин,  Пазара  Магазин,  Пазара  Магазин,  Победа  2, 5, 4,  Полето  ,  Предел  Жилище, 97, 2,  Предел  29, 18, 37, 6, 33, 2, 25, 39, 51, 23, 21, 27, 24, 3, 35, 47, 20, 10, 31, 55, Бар, 41, 55, 15, 16, Жилище, Автоработилница, 12, 1, 43, 15, 8, 45, 9, 26, 1, 4, 19,  Първи Май  12, 5,  Равен  4,  Руен  4,  Свобода  4,  Септемврийска  3, 20, 6, 14, 18,  Симитли  Жилище, Помпа, Лесничейство, Цсри – Заведение За Социални Услуги, Гор.С-Во, Ясла, Дет.Градина, Жилище, Гъбарник, Автоработилница, Жилище, Помпа За Напояване, Работилница, Канцеларии, Жилище, Поделение, Жилище,  Симитли  Жилище,  Симитли, УПИ Ii-1437, Кв.18,   ,  Славянска  23, 27, 3, 29, 3 Стълбище, 21, 25, 23, 102,  Струма  8, 6, 10, 4, 7,  УПИ 1-538 Кв.22  ,  УПИ II-1437, Кв.19  ,  УПИ II-1437, Кв.20  ,  УПИ XVIII-437  ,  УПИ-XLII-1437, Kb.14  ,  Христо Ботев  2, 11, 15, 5, 13, 9, 21, 19, 2, 1, 23, 7, 3а, 17, 3,  Христо Смирненски  1,  Цар Симеон  6,  Чифлико  ,  Шипка  10,  Юрий Гагарин  8, 5, 3, 5, 4, 11а, 9, 11, 13, 2, 5 Жилище, 15, 17, 13, 6

На 04.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Крупник:   Гоце Делчев  2,  Крупник  Склад,  Местност Въчева  Работилница,  УПИ VIII-918, 921, 922,  Кв.5

На 31.08.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 01.09.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 02.09.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 03.09.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 04.09.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Сенокос,  Общ. Симитли:   Калайджийска

На 31.08.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 01.09.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 02.09.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 03.09.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 04.09.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Сенокос

Община Струмяни

На 01.09.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Илинденци:   Алеко Константинов  4, 2, 13, 6, 10, 5, 8, 1, 9, 3,  Втора  25,  Двадесет И Осма  1,  Дванадесета  1,  Девета  16, 2, 7, 8, 10, 3, 6, 5, 20, 13,  Деветнадесета  7, 2, 10, 9, 4,  Десета  3, 8, 6,  Единадесета  2, 1, 3, 5,  Илинден  2,  Пета  7, 2, 5, 4,  Първа  4, 29, 17, 19, 27, 25, 23,  Седма  7, 2, 9,  Трета  61, 43, 8, 59, 48, 65, 18, 46, 42, 51, 40, 39, 45, 66, 56, 49, 55, 53, 67, 41, 44,  Тридесет и Шеста  2,  Тринадесета  11, 3, 18, 16, 12, 14, 10, 8, 4, 1, 2,  Четвърта  16, 14, 24, 17, 2, 18, 21,  Четиридесет и Девета  1,  Четиридесета  1, 14,  Четиринадесета  2, 3,  Шеста  2,  Шестнадесета  4,    2

Община Хаджидимово

На 03.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Копривлен:   000381  ,  Васил Левски  11а,  Гоце Делчев  20, 22, 10, 14, 8, 6, 4,  Драва  3,  Драма  28, 30, 20, 34, 16, 36, 40, 60, 4, 42, 26, 50, 22, 6, 18, 14, 38,  Завода  17, 28, 4, 2, 24, 26, 11, 5, 13, 22, 1, 23, 30, 19, 7, 9, 6,  Илинден  2, 4,  Кокиче  14, 19, 15, 11, 6, 17, 4, 12, 20, 10, 5, 3, 7, 16, 8, 1а, 1, 2, 22, 9,  Паисий Хилендарски  5, 8, 2, 6, 10, 14,  Свети Георги  1, 8, 3, 2,  Христо Ботев  3,  Цар Калоян  6, 7,    ТП2, От ТП2

На 31.08.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово:   015002  ,  Ангел Кънчев  19, 7а, 11, 16, 1, 14, 2, 6, 18, 5, 8, 9, 10, 3,  Бор  23, 3,  Бреза  4, 5, 2,  Възрожденска  19, 12, 28, 13, 16, 22, 5, 17, 3,  Георги Бенковски  17,  Димо Хаджидимов  104, 7, 100,  Драма  22, 24,  Неуточнен Адрес  21,  Панайот Волов  15, 13, 3, 4, 2, 19,  Прогрес  21, 12, 1, 23, 14, 16, 8, 19, 34, 10, 11, 9, 13, 17, 15, 4, 5, 28, 20,  Свети Георги  19, 8, 9, 17, 4, 15, 6, 12, 16, 23, 13, 21, 10, 24, 20, 18,  Тодор Каблешков  1, 9, 15, 7, 18, 2, 17, 8, 12, 6,  Хан Омуртаг  10, 3, 12, 2,  Цар Иван Асен  8, 3, 6, 12, 22, 2, 10, 11, 5,  Цар Освободител  5, 14, 7,  Цар Самуил  13, 3, 5, 4,    ТП4

Община Якоруда

На 31.08.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 02.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 03.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Банско:   Княз Ал.Батемберг  13,  Св.Иван Рилски  20

На 31.08.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 01.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 03.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Якоруда:   Букет/Петнадесета/  8, 10, 3,  Васил Левски  32, 30, 2, 28, 26,  Витоша  25,  Грагьовец/Стефан Чернев/  15, 9, 14, 10, 6, 22, 27, 8, 2, 3, 15, 7, 5, 1, 21, 16, 11, 12, 19, 17, 31, 18, 13, 4, 28, 23,  Грънчар/23-Септември/  9, 22, 4, 30, 52, 23, 56, 16, 33, 54, 20, 32, 8, 18, 5, 29, 1, 31, 14, 36, 6, 28, 44, 26, 13, 40, 39, 42, 37, 46, 24, 10, 38, 50, 2, 8а,  Даме Груев/Никола Вапцаров/  2,  Даме Груев/Никола Вапцаров/  53,  Джебре/Иван Ботушанов/  32, 14, 44, 48, 57, 16, 42, 30, 36, 10, 18, 50, 4, 2, 1, 7, 40, 65, 22, 3, 46, 13, 24, 5, 34, 51, 38, 28, 99, 26, 12, 20, 9,  Добро Ниве/Партизанска/  9, 5, 3, 7, 2, 13, 19, 8, 17, 1, 4, 11,  Иван Вазов  5-6, 3, 10, 8, 1, 14, 5, 7, 4, 18, 11, 9, 16, 2,  Кирил и Методи  82, 64, 80, 41, 95, 91, 83, 81, 72, 71, 89, 61, 70, 67, 74, 93, 87, 77, 75, 85, 97, 79, 78, 73, 69, 66, 63, 76,  Кожух  3,  Места/П.Джеджеров/  1,  Неуточнен Адрес  ,  Ореховица  2,  Ореховица  14, 4, 11, 27, 37, 38, 32, 40, 26, 7, 22, 55, 36, 33, 43, 16, 5, 34, 20, 57, 61, 45, 59, 1, 28, 30, 18, 15, 21, 9, 8, 19, 49, 23, 39, 53, 31, 3, 29, 12, 35, 13,  Пелистър  18,  Трещеник  17-84, 1, 3,  Христо Ботев  24,  Цар Борис Iii/Георги Димитр  66, 15, 51, 19, 33, 54, 47, 136, 39, 26, 91, 32, 55, 43, 29, 52, 46, 42, 36, 17, 53, 59, 61, 60, 50, 40, 37, 38, 41, 56, 35, 62, 13, 30, 31, 57, 58, 72, 48, 21, 28, 27, 44, 64, 45, 49, 68,  Четвърта /Г.Бицин/  78, 76, 80, 1, 2,  Яворов  7

На 02.09.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Якоруда:   Букет/Петнадесета/  8, 10, 3,  Васил Левски  32, 30, 2, 28, 26,  Витоша  25,  Грагьовец/Стефан Чернев/  15, 9, 14, 10, 6, 22, 27, 8, 2, 3, 15, 7, 5, 1, 21, 16, 11, 12, 19, 17, 31, 18, 13, 4, 28, 23,  Грънчар/23-Септември/  9, 22, 4, 30, 52, 23, 56, 16, 33, 54, 20, 32, 8, 18, 5, 29, 1, 31, 14, 36, 6, 28, 44, 26, 13, 40, 39, 42, 37, 46, 24, 10, 38, 50, 2, 8а,  Даме Груев/Никола Вапцаров/  53,  Даме Груев/Никола Вапцаров/  2,  Джебре/Иван Ботушанов/  32, 14, 44, 48, 57, 16, 42, 30, 36, 10, 18, 50, 4, 2, 1, 7, 40, 65, 22, 3, 46, 13, 24, 5, 34, 51, 38, 28, 99, 26, 12, 20, 9,  Добро Ниве/Партизанска/  9, 5, 3, 7, 2, 13, 19, 8, 17, 1, 4, 11,  Иван Вазов  5-6, 3, 10, 8, 1, 14, 5, 7, 4, 18, 11, 9, 16, 2,  Кирил иМетоди  82, 64, 80, 41, 95, 91, 83, 81, 72, 71, 89, 61, 70, 67, 74, 93, 87, 77, 75, 85, 97, 79, 78, 73, 69, 66, 63, 76,  Кожух  3,  Места/П.Джеджеров/  1,  Ореховица  14, 4, 11, 27, 37, 38, 32, 40, 26, 7, 22, 55, 36, 33, 43, 16, 5, 34, 20, 57, 61, 45, 59, 1, 28, 30, 18, 15, 21, 9, 8, 19, 49, 23, 39, 53, 31, 3, 29, 12, 35, 13,  Ореховица  2,  Пелистър  18,  Трещеник  17-84, 1, 3,  Христо Ботев  24,  Цар Борис III/Георги Димитр  66, 15, 51, 19, 33, 54, 47, 136, 39, 26, 91, 32, 55, 43, 29, 52, 46, 42, 36, 17, 53, 59, 61, 60, 50, 40, 37, 38, 41, 56, 35, 62, 13, 30, 31, 57, 58, 72, 48, 21, 28, 27, 44, 64, 45, 49, 68,  Четвърта /Г.Бицин/  78, 76, 80, 1, 2,  Яворов  7

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

 

 

 

Свързани новини

Поврат! Административен съд спря решението на ОИК за отстраняването на Р. Томов като кмет на Благоевград

vesito

14 лекари от гоцеделчевската болница хвърлят оставки

vyara

Започна изпълнението на нов инфраструкторен проект в Банско

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.