Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Област Благоевград, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение България, за периода 06.07-10.07.2020 г.

Уважаеми клиенти,  

 ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности,  свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла,  подмяна на електромери,  ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение,  присъединяване на клиенти,  кастрене,  профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 06 юли – 10 юли  2020 г,  включително:

 ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица,  квартал,   УПИ,  ПИ/

Област Благоевград

Община Банско

На 07.07.2020 г./09:00 – 12:00 ч./ –  Банско:   Кралев Двор  3, 3, М.Грамадето,  Сграда Аспен Хаус

На 07.07.2020 г./13:00 – 16:30 ч./ –  Банско:   М.Грамадето ,  Комплекс Лавина

На 08.07.2020 г./09:00 – 12:00 ч./ –  Банско:   България  54, 56, 58, 49 1, 59, 52, 48, 61, 44, 53, 50, 51, 57,  Виктор Юго  5, 13, 1, 11, 7, 9,  Димитър Талев  5, 14, 3, 8, 16,  Иван Михайлов  2, 6, 4, 10, 12, 8, 12а, 12,  Искър  4, 2, 1, 5, 3,  Неофит Рилски  23, 36, 17, 38, 15, 31, 34, 27, 21, 24, 19, 26, 30, 28, 22, 31,  Цар Симеон  80, 76, 78, 74,    Център, ТП Гроше

На 08.07.2020 г./13:00 – 16:30 ч./ –  Банско:   Местност Грамадето  ,  Пирин  117, 125 1, 117 1

На 09.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Гостун

На 09.07.2020 г./09:00 – 12:00 ч./ –  Банско:   Акад. Йордан Иванов  1,  Алеко Константинов  4, 1, 7, 14, 5, 8, 12, 6, 10, 2, 3,  Гарибалди  11, 3, 5, 4, 6, 12, 2, 10, 13, 7, 1, 17, 8, 15, 9,  Глазне  17, 39 1, 46, 39,  Гоце Делчев  10, 1, 8, 6, 3,  Неофит Рилски  36а,  Никола Вапцаров  1,  Радон Тодев  17, 20, 6, 1, 11, 2, 18, 12, 8, 4, 3, 1а, 5, 7, 10, 22, 21, 24, 15, 28, 13, 19, 9, Хотел,  Тодорин Връх  49, 47, 67, 65, 69,  Хаджи Вълчо  6, 11, 2, 10, 4, 20, 10, 8, 12, 3, 14, 16

На 09.07.2020 г./13:00 – 16:30 ч./ –  Банско:   Братя Велеганови  4,  Георги Ковачев  10,  Гладстоун  3, 2, 4, 6, 1,  Даме Груев  9, 6, 2, 7, 1, 8, 3, 5, 4,  Еделвайс  2, 1,  Захари Зограф  2, 1, 4,  Минго Тодев  2, 4, 6, 3, 1,  Пейо К.Яворов  9, 2, 1, 4, 3, 6, 11,  ПИрин  67, 68, 72, 62, 55, 70, 76, 49, 66, 61, 60, 64, 74, 58, 59,  Тодор Каблешков  25,  Цар Калоян  30

Община Благоевград

На 07.07.2020 г./08:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата  ,  04279.139.54 Мест.Под Черквата  ,  04279.140.65  ,  04279.628.234  ,  04279.628.416  ,  Vii – 5799,  Кв. 11  ,  Армутлука  ,  Баба Тонка  2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12,  Влахина Планина  2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11,  Възраждане  1, 3, 6, 2, 1, 2,  Възрожденска  8,  Гемеджиите  2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4,  Заря  8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, Къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18,  Кв.Струмско, Идн.№04279.628.167  ,  Кв.Струмско, Инд.№04279.628.454  ,  Кресна  8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6,  Любен Каравелов  14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр,  1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12,  Малешевска  5, 7, 3, 1, 4,  Местност Армутлука,  Местност Папльо,  Местност Пенков Чифлик  Пом.С-Во, Жилище,  Местност Песока-Оранжерии  Местност Песоко  Помпа,  Местност Под Черквата  ,  Местност Чуката  ,  Освобождение  5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62,  Панайот Волов  16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22,  Панорамен Път  32а,  Пенков Чифлик  ,  Пеньо Пенев  2, 1, 4, 5, 6, 3,  ПИ №04279.628.459.1  ,  ПИ№04279.628.394,  Кв.12  ,  ПИту Гули  4, 3, 7, 5, 1, 11, 9,  Под Черквата  ,  Прогрес  13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12,  Р-Н Стопански Двор  22, 21, 3,  Радецки  1, 4, 5, 3,  Райко Жинзифов  10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26,  Солунските Атентатори  1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2,  Старо Струмско  12, 2, 4,  Стопански Двор  13,  Струмско Център  Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище,  Тодор Каблешков  8, 3, 4, 6, 1, 7,  Трифон Кунев  3, 3,  ул. Кресна и ул. Освобождение  УПИ XII-4838,  Кв.8  ,  Христо Ботев  Фурна,

На 06.07.2020 г./08:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград:   Дойран  7,  Местност Мутишица Е-79,  Мутишица  ,  Струмско Център  24, 23,  Яне Сандански  27а, 31, 33, 35, 27, 29, 18,

На 06.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Запад  38, 36, 37, 36,  Св. Димитър Солунски  20, 17, 16,  Стефан Стамболов  13

На 06.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 10.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Покровник:   Валого  ,  Местност Реката

На 06.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Селище,  Общ. Благоевград:   УПИ VІ-297,  Кв.10  ,  382,  Кв. 14  ,  X-381  ,  Андако,  Васил Левски  18,  Градевски Рид  ,  Гребовски Рид  ,  Кв.17,  УПИ VIII-198  ,  Местност Гребовски Рид  ,  Местност Гуйначки Андък,  Местност Гьочковски Андък,  Оралище,  УПИ VI-221,  Кв.11  ,

На 06.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 07.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 09.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 10.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./ –  Българчево:   Змиярски рид  ,  Местност Дългата нива  ,

На 06.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 07.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 09.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 10.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./ –  Лешко:   Велковци,  Горно Лешко  Жилище,  Долно Лешко  Офис, Жилище,  Махала Корянска,  Местност Селището

На 06.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 07.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 09.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 10.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./ –  Падеш:   Будишка  Жилище,  Местност Ридината  ,  Падеш  Обор, Жилище

На 06.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 07.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 09.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./   На 10.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./ –  Падеш:   Джалевци,  Местност Джалеви Бахчи,  Падеш  Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище

На 06.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 08.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./   На 10.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Андрей Ляпчев  15,  Броди  38, 26,  Огражден  9, 8, 13,  Освобождение  12, Офис, 20, 38, 18, 22, 26, 30, 32, 19, 28, 1а, 14, 36, 24, 34, 10,  Питу Гули  9,  Струмско Център  Срещу Рум До Тото-Пункт, Магазин, Павилион, Басейн, Офис, Училище,  Трудолюбие  9, 7,  Цар Самуил  3, 5,  Чавдар  4, 2, 6,  Юрий Гагарин  4, 2, 3, 7, 5, 1, 9, 1,  Яне Сандански  6, 1, 4

На 06.07.2020 г./09:30 – 16:00 ч./   На 07.07.2020 г./09:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./09:30 – 16:00 ч./   На 09.07.2020 г./09:30 – 16:00 ч./   На 10.07.2020 г./09:30 – 16:00 ч./ –  Дебочица

На 07.07.2020 г./08:30 – 09:00 ч./ –  Благоевград:   04279.603.192  ,  04279.603.195,  04279.603.410  ,  04279.604.62  ,  7-ма Рилска Дивизия  3, 1, 2, 4,  XX-1017,  04279.604.403.1  Алеко Константинов  12, 5, 7, 9, 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, 4, 8, 2, 1, 10, 6, 8,  Ангел Кънчев  2, 20, 16, 12, 10, 3, 13, 4, 18, 1, 9, 14, 22, 5, 24, 7, 11, 8, 6,  Асен Христов  22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26,  Бадемите  4,  Баларбаши  4, 60, 1,  Бор  10, 6, 8, 2, 4,  Борис Сарафов  28, 4, 2а, 2,  Братя Миладинови  Кръстовище С ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16,  Братя Миладинови  На Рзи, 2, 1,  Васил Априлов  2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, 44, 32, 28, 43, 26, 38, 37, 35, 33, 30, 27, 42, 36, 34, 39, 29, 45, 32, 41, 40, 6, 20, 21, 18, 19, 22, 16, 23, 8, 14,  Васил Левски  2,  Владо Черноземски  13, 15, 26,  Генерал Тодоров  10, 8,  Георги Бенковски  2, 1, 6, 8, 7, 9, 4, 3, 8, 5,  Георги Измирлиев  1,  Георги Измирлиев  1, Книжарница, 1 Боулинг Център, , , 2, 1, 8, Магазин,  Георги Измирлиев-ма-македончето  ,  Георги С.Раковски  5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, 4, 8, 10, 14, 6,  Григор Пърличев  13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, 7, 5, 2, 6, 8, 3, 1, 4, 12, 5, 5а,  Димитър Димов  18, 13, 12, 6, 31, 9, 11, 14, 10, 8, 5, 16, 7,  Дъбравска  13, 8, 16, 6, 12в, 11-Б, 10, 12б, 11в, 9, 12, 14, 11, 1,  Иван Михайлов  8,  Иван Михайлов  38, 46, 62а Со 2, 40, 46а, 48, 35, 23, 23а, 34, 27, 50, 29, 44, 54, 19, 37, 33, 36, 31, 21, 52, 25, 32,  Ильо Войвода  12, 14, 10, 14, 15, 1, 6,  Ильо Войвода  4, 6,  К. И. Никола Хайдукови  49, 45, 29, 37, 51, 35, 39, 53, 47, 27,  Костур  11, 13,  Крали Марко  10,  Кръстьо Асенов  6, 2, 4, 16, 14, 5, 22, 21, 9, 28, 9, 13, 15, 8, 24, 27, 10, 29, 25а, 30, 17, 23, 25, 22а, 26, 20, 12, 18, 3, 31, 11, 47, 3, 19,  Кръстьо Асенов  45, 38, 41, 36а, 53, 46, 43, 51а, 33, 50, 51, 39, 36, 34, 44, 42, 47, 49, 37, 48, 40, 35,  Майор Стефан Иванов  1, 1-В, 2,  Мелник  20, 29, 2, 24, 26, 26а, 22, 28, 12, 6, 27, 16, 8, 25, 10, 18, 4, 14,  Менча Кърничева  1,  Местност Баларбаши  37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Жилище, Апартамент, 12, 2, 1, 23, 24, 1а, 9, Жилище,  Митрополит Борис  35,  Неофит Рилски  9, 11, 5, 1, 13, 7, 3, 15,  Николай Петрини  6, 8, 48, 13, 32, 45, 30, 44, 16, 53, 18, 35, 23, 15, 13а, 27, 36, 26, 51, 47, 14, 41, 11, 12, 41б, 38, 19, 17, 49, 33, 42б, 52, 43, 50, 9, 22, 54, 28, 31, 25, 5, 40, 24, 57, 49а, 21, 34, 7а, 42, 55, 39, 29, 46,  Патриарх Евтимий  12, 7, 5, 10, 8, 3,  Петко Р.Славейков  12, 6, 16, 11, 24, 5, 6, 11, 15, 1, 1a, 25, 31, 19, 10, 2а, 8, 4, 29, 27, 18, 9, 3, 13, 7, 23, 2, 21, 17, 22, 14, 20,  Петър Ичев  5, 4, 2, 3,  ПИ №04279.603.193  ,  ПИ №04279.604.154  ,  ПИ №04279.604.369  ,  ПИ №04279.611.191  ,  Полк.Кирил Чамишки  3, 8,  Родолюбие  5, 2,  Сан Стефано  15, 11, 9, 13, 4, 10, 6, 8,  Сан Стефано  7, 9, 3, 1, 5, 5, 2,  Сапунджи Дере  ,  Св. Иван Рилски  19,  Свети Наум  2, 12, 4, 10, 8,  Сергей Румянцев  10, 16, 13, 3, 7, 12, Жилище, 8, 1, 14, 2, 4, 11, 9, 6, 5,  Славянска  15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, 8, 55, 83, 57, 41, 43, 61, 53, 45, 63, 47, 59, 39, 49, 60, 51,  Сотир Атанасов  10, 12, 3, 7, 4, 2, 6, 9, 8,  Стефан Караджа  4, 4а, 11, 8, 9а, 10, 5, 6, 9, 7,  Стефан Стамболов  13, 53, 55, 57, 63, 80, 66, 82, 70, 74, 84, 90, 58, 72, 59, 78, 61, 56, 54, 58, 64, 62, 52, 33, 47, 37, 43, 41, 51, 49, 45, 35, 39, 68, 51,  Стефан Стамболов  13, 13, 21, 13,  Теменуга  3, 5, 9, 1, 7а, 5, 7,  Трети Март  33, 44, 51, 51, 51а, 41, 54, 48, 50, 46, 53, 52, 43, 47, 46, 49, 56, 42, 58, 57, 37, 36, 19, 24, 17, 31, 35, 29, 26, 32, 25, 21, 27, 40, 34, 20, 22, 28, 23, 30, 18, 12, 14, 16, 17, 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55,  УПИ Ххv 8846, Вр.Захранване  ,  Хан Омуртаг  7, 3, 5, 6,  Христо Смирненски  20, 25, 23, 19, 19 1, 21,  Христо Чернопеев  24, 37, 22, 47, 35, 28, 39, 18, 33, 41, 43, 45, 26, 20,  Цанко Церковски  15, 27, 17, 29, 19, 23, 25, 21, 4, 31,  Цар Борис I  9, 24, 18, 25,  Цар Симеон  30,    Офис,    Магазин

На 07.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Община Благоевград,  Стефан Стамболов  13

На 07.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 08.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18,  Васил Левски  18, 32, 16, 20, 26,  Илинден  6, Магазин, 12, 13,  Петър Зографски  13,  Полковник Дрангов  59,  Св. Димитър Солунски  30,  Страцин  11, 10, 18, 9,  Тодор Александров  55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63,  УПИ Iv-537,  Кв.124  ,  Офис, Администрация

На 07.07.2020 г./16:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Братя Миладинови  На Рзи, 2, 1,  Владо Черноземски  13, 15, 26,  Генерал Тодоров  10, 8,  Георги Измирлиев  1, Книжарница, 1 Боулинг Център, 2, 1, 8, Магазин,  Георги Измирлиев  1,  Георги Измирлиев-ма-македончето,  Иван Михайлов  38, 46, 62а Со 2, 40, 46а, 48, 35, 23, 23а, 34, 27, 50, 29, 44, 54, 19, 37, 33, 36, 31, 21, 52, 25, 32,  Ильо Войвода  4, 6,  Крали Марко  10,  Кръстьо Асенов  45, 38, 41, 36а, 53, 46, 43, 51а, 33, 50, 51, 39, 36, 34, 44, 42, 47, 49, 37, 48, 40, 35,  Майор Стефан Иванов  1, 1-В, 2,  Менча Кърничева  1,  ПИ №04279.611.191  ,  Сан Стефано  7, 9, 3, 1, 5, 5, 2,  Стефан Стамболов  13, 13, 21, 13,  Цар Симеон  30,    Магазин

На 08.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Васил Левски  45,  Даме Груев  Гараж, Магазин, 36, 36, 34, 34,  Димитър Талев  3,  Дружба  1, 8, 10, 4, 6,  Запад  38, 36, 37, 36,  Илинден  1, 2а,  Местност Айдаровско Дере  ,  Местност Арнаутски Гроб  Картинг Писта- Полигона,  Местност Колзодуй  Търговски Комплекс С Бензиност,  Местност Полигона  Жилище,  Местност Река Струма  Помощно Ст-Во,  Огражден  Жилище,  Петко Р.Славейков  18,  Св. Димитър Солунски  20, 17, 16,  Стефан Стамболов  13,  Страцин  1, 4, 2,  Струма  19, 11,  Струмско Център  Каравана,  Тодор Александров  21,  Яне Сандански  1,    Река Бистрица

На 08.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 10.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   Вила

На 08.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./   На 10.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Церово,  Общ. Благоевград:   Местност Кантона  ,  При Полигона

На 10.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Бяло Море  4,  Васил Левски  45,  Владая  1, 3,  Даме Груев  Гараж, Магазин, 36, 36, 34, 34,  Димитър Талев  3,  Дойран  14б, 15, 14в, 14, 19, 18, 20, 17, 12, 21,  Дружба  1, 8, 10, 4, 6,  Запад  38, 36, 37, 36,  Здраве  58,  Илинден  1, 2а,  Местност Айдаровско Дере  ,  Местност Арнаутски Гроб  Картинг ПИста- Полигона,  Местност Колзодуй  Търговски Комплекс С Бензиност,  Местност Полигона  Жилище,  Местност Река Струма  Помощно Ст-Во,  Огражден  Жилище,  Освобождение  1,  Петко Р.Славейков  18,  ПИ №04279.602.235  ,  Св. Димитър Солунски  20, 17, 16,  Свобода  2,  Стефан Стамболов  13,  Страцин  1, 4, 2,  Струма  19, 11,  Струмско Център  Каравана,  Тодор Александров  21,  УПИ XVI-9400,  Кв.15  ,  Шар Планина  ,  Яне Сандански  1,    Река Бистрица

Община Гоце Делчев

На 06.07.2020 г./00:00 – 10:30 ч./ –  Копривлен:   Завода  25

На 06.07.2020 г./09:00 – 10:30 ч./ –  Копривлен:   Александър Стаболийски  16, 5, 1, 2, 3, 8, 14, 6, 13, 16, 9, 14, 11, 12,  Атанас Тешовски  1, 3, 7, 8, 5, 14, 6, 2, 4, 9, 11, 10,  Васил Левски  17, 19,  Георги Бенковски  3, 5, 2, 1,  Гоце Делчев  14,  Граничар  12, 10, 2, 6, 8, 3, 7, 4, 1,  Драма  50, 72, 45, 66, 58, 24, 50, 60, 62, 74, 70, 84, 78, 33, 76, 68, 56, 37, 82, 80, 52, 43, 54, 29,  Завода  25,  Здравец  1, 5, 2,  Изгрев  3, 1, 2, 11, 5, 8, 7, 12, 10,  Илинден  8, 4, 14, 20, 6, 10,  Кирил И Методи  9,  Левадуде  ,  Левадуле  ,  Малка Еловица  ,  Младост  6, 3, 4, 24, 1,  Парка  1, 4, 7, 9,  Петър Берон  20, 22, 9, 38, 32, 6, 24, 30, 17, 4, 16, 11, 1, 8, 34, 28, 2, 18, 12, 7, 5, 30, 28,  Първи Май  5,  Свети Димитър  7,  Стопански Двор  Цех Вента, Склад, Цех За Мебели, Ранчо, Офис Сграда, Стария Цех Вента, Фуражомелка, Мандра, Заведение, Дърводелска Работилница, Кравеферма, Автосервиз, Работилница, Шивашки Цех, Бензиностанция, Сграда С Навес, Сграда, Мелница,  Тодор Паница  24, 36, 14, 12, 10, 34, 20, 22, 18, 10 Времянка, 2, 4,  Фиталар Дере  ,  Христо Ботев  18, 4, 18, 12, 17, 15, 8, 5, 2, 13, 16, 21, 7, 10, 11, 6,  Цар Калоян  1,  Цар Симеон  12, 25, 13, 14, 19, 27, 4, 2, 8, 6, 21, 23,  Юрий Гагарин  5, 5, 3, 1, 8, 2,  Яне Сандански  10,    ТП Апк, ТП1, ТП 4

На 06.07.2020 г./10:01 – 10:30 ч.; 15:45 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Ален Мак  1, 3,  Байкал  13, 9, 3, 11, 7, 19, 15, 5,  Бяло Море  35, 25, 28 Е, 29, 21, 23, 28, 31, 33,  Гоце Делчев  76, 50, 72, 48, 60, 62, 54, 42, 78, 84, 56, 82, 36, 68, 58, 46, 40, 38, 52, 74, 44, 64, 70, 66, 80, 26 26, 25, 32, 20, 18, 26, 14, 22, 8, 12, Г, 13, 10, 16, 22, 2629, 45, 61, 47, 49, 73, 59, 24 24, 43, 69, 41, 63, 24, 67, 51, 53, На Ъгъла На Градски Парк, 55, 27, 39, 57, 22,  Долно Броди  7,  Дунав  6, 1, 6,  Здравец  7, 6, 4, 3, 1, 5, 12, 2, 16, 10, 14, 8,  Иларион Макариополски  3,  Илия Батаклиев  4а,  Кирил И Методий  13, 16, 20, 18,  Криволак  1,  Места  12, 5, 8, 1, 2, 6, 14, 7, 9, 4, 10,  Михаил Даев  12, 1, 14, 2, 6, 10, 8, 4, 16,  Никола Вапцаров  16, 10, 19, 1, 21, 5, 2а, 4, 3, 9, 13, 2, 11, 7, 12, 8, 17, 6, 15,  Николай Добрев  1, 1 3, 4, 1 Б,  Панаирски Ливади-Продължение,  Паоло Ленц  4 Г, 4, 2 Г, 4, 2 2, 2, 2 Г, 2 Д, 6, 6 Г, 2, 13, 2, 2 Г, 5, 2, 5 Г, 4,  5, 4, 6 В, 6, 1, 1,  Пейо К.Яворов  16, 1 Перла -2, 1 Перла-2, 1 Перла 2, 1, 13, 1 1, 10, В Градски Парк, 6, 5, 8, 4,  Първи Май  15, 9, 21, 5, 7, 1, 8, 2, 6, 19, 12, 20, 13, 16, 10, 3, 14, 4, 17, 11, 18,  Рила  1,  Симеон Радев  1, 6, 2,  Солун  13, 17, 19 Б, Б, 19, 5,  Стара Планина  78, 55, 82, 76, 51, 74, 80, 49, 53,  Тодор Александров  21,  Търговска  41,  Хан Аспарух  2, 6, 4, 1, 8, 7, 9, 1, 8, 3, 5, 11,  Хан Крум  14, 17, 2, 11, 1, 3, 5, 2, 7, 9,  Цар Симеон  2,  Царица Йоана  29, 23, 30, 21, 15, 29, 25а, 25, 18, 29, 14, 24, 26, 13, 27, 28, 12, 20, Строителен Обект, 29 Офис, 19, 25 А, Лавка, 10, 17,  Юрий Гагарин  2, 1, 5, 3, 8, 4, 10, 6,    Техникума Укв, В Парка

На 06.07.2020 г./10:01 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Ален Мак  1, 3,  Байкал  13, 9, 3, 11, 7, 19, 15, 5,  Гоце Делчев  76, 50, 72, 48, 60, 62, 54, 42, 78, 84, 56, 82, 36, 68, 58, 46, 40, 38, 52, 74, 44, 64, 70, 66, 80, 45, 61, 47, 49, 73, 59, 24 24, 43, 69, 41, 63, 24, 67, 51, 53, На Ъгъла На Градски Парк, 55, 27, 39, 57, 22,  Дунав  ,  Здравец  7, 6, 4, 3, 1, 5, 12, 2, 16, 10, 14, 8,  Иларион Макариополски  3,  Криволак  1,  Михаил Даев  12, 1, 14, 2, 6, 10, 8, 4, 16,  Никола Вапцаров  16, 10, 19, 1, 21, 5, 2а, 4, 3, 9, 13, 2, 11, 7, 12, 8, 17, 6, 15,  Панаирски Ливади-Продължение  ,  Пейо К.Яворов  16,  Първи Май  15, 9, 21, 5, 7, 1, 8, 2, 6, 19, 12, 20, 13, 16, 10, 3, 14, 4, 17, 11, 18,  Рила  1,  Стара Планина  78, 55, 82, 76, 51, 74, 80, 49, 53,  Търговска  41,  Юрий Гагарин  2, 1, 5, 3, 8, 4, 10, 6,    Техникума УКВ

На 07.07.2020 г./09:01 – 13:00 ч./ –  Буково,  Общ. Гоце Делчев:   УПИ- ХVІІ-164,  Кв.11  ,  ХVІ-246,  Кв.19

На 08.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Беласица  7, 9,  Енос  2, 8, 4, 7, 12, 3, 1, 10, 6, 5,  Завоя На Черна  16, 17, 6, 34, 11 А, 9, 2, 3 А, 28, 19, 2 А, 4, 18, 21, 13, 21, 1а, 9а, 24, 10, 5а, 7, 20, 3, 30, 12, 32, 20 А, 14, 22, 23, 5,  Лозенград  5, 3, 2, 4, 14, 6, 1, 7, 8, 9, 12, 10,  Марица  10, 19, 17, 15,  Мидия  3, 7, 4, 9, 5, 2, 11, 6а, 6, 6 А,  Полковник Борис Дрангов  64, 56, 60, 31, 32, 52, 36, 38, 33, 78, 35, 40, 44, 74, 76, 66, 37, 54, 46, 29, 70, 58, 25, 48, 27, 34, 50, 68, 82, 23, 62, 42, 80, 72,  Стойо Льондев  12,  Струга  20, 19, 22, 21, 28, 17,  Шар Планина  2, 1, 5, 4, 3,    Сулев, Тр.1

На 08.07.2020 г./09:01 – 13:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Гоце Делчев  ,  Драгоман  31,  Драма  38, 27, 31, 31, 40, 31, 42,  Екзарх Антим  1,  Местност Стрелбището  Вила,  Пейо К.Яворов  19 Б,  Потока  2, 4, 10, 6, 4 А, 3, 8,  Солун  23,  Тодор Александров  36, 32, 30,  Тодор Паласкаря  5, 7, 3,  Царица Йоана  2, 12,    ТП Родопа

На 08.07.2020 г./10:00 – 11:00 ч./ –  Мосомище:   УПИ IV-237,  Кв.8а

На 08.07.2020 г./10:00 – 11:00 ч./ –  Мусомища:   Ал. Стамболийски  21, 12,  Анещи Узунов  6, 4, 8, 3, 15 Б, 11, 5, 9, Лавка, 1, 13, 4d,  Антон Попов  19, 18, 14, 5, 1, 7, 6, 3, 4, 8, 9, 10, 16, 12,  Баба Тонка  2, 9, 13, 10, 6, 15, 7, 17, 11, 24, 14, 4, 12, 1, 22, 8, 16,  Батуми  10, 7, 9, 5, 6, 1, 8, 4, 12, 2,  Бяло Море  1, 8, 2, 6, 3, 2,  7,  Владимир Поптомов  16, 10, 21, 13, 4, , , 15, 5, 14, 8, 9, 1, 3, 11, 6, 2, 23,  Георги Папалезов  11, 9, 15, 8, 21, 19, 10, 6, 16, 5, 17, 7, 3,  Гоце Делчев  4, 1, 1, 2,  Д-Р. Петър Берон  8, 4, 3, 2, 6, 1, 5, 5, 18,  Детелина  1,  Димитър Талев  1, 22,  Дунав  17, 19, 28, 13, 24, 21, 15,  Ивайло  5, 2, 3, 15, 13, 9, 7, 11, 1,  Кулата  4, 1, 25, 6,  Места  14, 20a, 16, 22, 20, 8, 22, 6, 10, 4, 18,  Местност Стопански Двор  ,  Неуточнен Адрес  Читалище,  Пейо К. Яворов  11, 9, 17, 4, 1, 2, 3,  ПИрин  8, 22, 6, 16, 4, 15, 1, 20, 2, 18,  Стопански Двор,  Струга  10, 1, 4, 3,  Топлика  4, 4,  УПИ І-68  ,  Цар Самуил  11, 19, 6, 17, 7, 9, 13,  Цар Симеон  1, 9, 14, 6, 12, 10, 4, 5, 8, 19, 7,  Шипка  2, 6, 1, 4,  Юрий Гагарин  6, ТП-1, 4, 8, 6, 5, ТП-3, 1, 2, 4, 2, 12, 10

На 08.07.2020 г./11:00 – 11:50 ч./ –  Мусомища:   Ал. Стамболийски  2, 12,  Батуми  20,  Братя Миладинови  6, 3, 11, 8, 5, 4, 1,  Бяло Море  16, 10, 14, 13, 9, 12,  Генерал Гурко  1а, 8, 7, 12, 5, 17, 19, 10, 1,  Георги С. Раковски  15, 11, 13, 1, 6, 8, 9, 5, 3,  Д-Р.Петър Берон  5, 7, 9, 11,  Димитър Талев  19,  Здравец  6, 32,  Иван Козарев  9, 7, 4, 8, 13, 1d, 3, 6, 12, 10, 5, 11, 14, 6 D, 1,  Каваците  4, 9, 8, 2, 3, 1,  Клокотница  20, 17, 12, 14, 18, 2, 9, 20а, 6, 11,  Краището  ,  Кулата  23, 13, 19, 15, 25, 10, 2 А, 21, 29, 7, 12, 18, 11, 29 А, 16,  Местност Параклиса  Черква,  Неуточнен Адрес  ,  Никола Вапцаров  10, ТП-5, 12, 8, 34, 57а, 21, 19, 21 А, 28, 2, 15, 26a, 5а, 26, 13, 4, 3, 36,  ПИрин  4,  Плиска  11, 13, 8,  Сливница  15,  Струга  11,  Судинград  6,  Хаджи Димитър  2, 9, 5, 7, 10, 6, 1, 9 Фурна,  Цар Симеон  13,  Янтра  4, 7, 6, 2, 5

На 08.07.2020 г./13:00 – 15:00 ч./ –  Мусомища:   027116,  Баба Тонка  25,  Батуми  16, 14,  Братя Миладинови  3,  Владимир Поптомов  49,  Генерал Гурко  1,  Георги С. Раковски  1,  Димо Хаджидимов  29, 22, 4, 14, 15, 13, 20, 7, 8, 6, 5, 25, 18, 11, 16, 19, 17,  Здравец  5, 6, 3, 1,  Иван Козарев  24, 30, 28 D, 21, 17, 16, 23, 1, 18, 19, 20, 28, 29, 15, 27,  Кавала  22, 17, 4, 9, 14, 17a, 13, 6, 30, 16, 8, 20, 28a, 10, 28, 1, 18, 17а,  Кирил И Методий  6, 5, 9, 4, 8, 14, 1, 15, 89, 19, 2, 16,  Клокотница  2,  Кулата  ,  Марица  15, 20, 19, 21,  Никола Вапцаров  38, 50, 48, 46, 41, 40, 29, 54, 56, 44,  Орехите  4, 2,  Отец Паисий  11, 23, 21, 13, 15, 19, 9,  Плиска  2, 4, 7, 1, 12, 23, 6, 8,  Рила  32, 25, 16, 30, 18, 24, 29, 17, 19,  Судинград  17, 5, 21, 19, 2, 13,  Хан Крум  8, 1, 3, 4, ТП-2, 2, 5, 7, 6,  Юрий Гагарин  8, 1

На 09.07.2020 г./09:16 – 13:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Дунав  20, 20 А, 20 Б

На 10.07.2020 г./09:16 – 13:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Дунав  5,  Людмил Стоянов  16

Община Гърмен

На 09.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Ковачевица:   Кв.23,  УПИ Іv

На 07.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 08.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 10.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Огняново,  Общ. Гърмен:   Благой Матеров  15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21,  Двадесет и Втора  3, 1, 4, 4,   Двадесет и Пета  3, 4,  Двадесет и Първа  18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6,  Двадесет и Седма  15, 14, 7, 13, 12, 9,  Двадесет и Трета  1, 3,  Двадесет и Четвърта  3, 7, 1, 8, 6,  Двадесет и Шеста  7, 4, 5,  Двадесета  6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18,  Деветнадесета  4, 5, 2, 8, 7, 6, 3,  Димитър Кемалов  45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31,  Иван Вазов  1,  Кирил и Методий  10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25,  Курбаня  1, 15,  Стълб №23,  Кл. В,  ТП3,  Осемнадесета  1, 8, 2,  Отец Пайсий  26, 28,  Петнадесета  5, 3,  Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3  ,  Тридесета  24

На 09.07.2020 г./11:00 – 16:30 ч./ –  Ковачевица

На 10.07.2020 г./09:00 – 14:30 ч./ –  Рибново:   Двадесет и Втора  7а,  Двадесет и Пета  4,  Двадесет и Трета  6,  Дванадесета  1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 19, 11,  Девета  6, 3a, 5, 7a, 4, 3, 7, 8, 9,  Десета  20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 13, 18a, 17, 1, 16,  Единадесета  11, 12, 5, 8, 16, 1, 3, 2, 4,  М. Бърдо  5, 4, 12, 14, 11, 8, 7, 9,  Местност Бърдо  5,  Неуточнен Адрес  ,  Осма  9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 2, 13, 7, 14, 12, 1a, 5, 11a,  Първа  92, 100,  Седма  7, 1, 2, 28,  Тринадесета  23, 11, 10, 36, 20, 18, 15, 1, 16, 9, 38, 7, 26, 22, 21, 30, 34, 17, 6, 2, 13, 19, 5a, 24, 12, 5, 8, 28, 4, 15а, 14, 27, 3, 32, 25,  Четиринадесета  2, 1, 10, 2а, 13, 4, 5, 6, 8, 6a, 17, 3

На 10.07.2020 г./11:30 – 16:30 ч./ –  Рибново:   000317,  Землището на с. Рибново,  ІІІ-966,  Кв.56  Върбиците  ,  Двадесет и Девета  1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9,  Двадесет и Осем  6, 5, 9, 12, 7,  Двадесет и Седем  8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14,  Двадесет и Трета  6,  Двадесет И Шеста  1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25,  Двадесета  1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4,  Дванадесета  10, 17,  Ливаде,  Осемнадесета  20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23,  Петнадесета  21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13,  Първа  83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14,  Седемнадесета  16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а,  Тридесета  12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24,  Четвърта  4,  Шестнадесета  23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2

Община Петрич

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Баскалци

На 06.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 08.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 10.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Генерал Тодоров  12

На 06.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 08.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 10.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Марикостиново:   Бяло Море  2,  Вела Пеева  32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19,  Георги Раковски  8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10,  Димитър Благоев  8, 13,  Димо Хаджидимов  7, 11, 9, 10,  Иван Вазов  10, 21,  Марица  45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34,  Местност Високия Рид  Склад,  ПИрин  4, 2, 5, 6, 14,  Струма  1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5

На 06.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 08.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 10.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  КаПИтан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  СкоПИе  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  ,  Цар Борис III  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 06.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 08.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./   На 10.07.2020 г./09:00 – 16:30 ч./ –  Първомай,  Общ. Петрич:   Вардар  20,  Георги Измерлиев  6, 18, 4, 12, 10, 2, 8,  Маркови Кладенци  34, 36, 47, 51,  Местност Алачевото  Цех,  Местност Стопански Двор  Работилница, Църква,  Младост  50, 52, 8, 17, 36, 43, 53, 51,  Огражден  47, 34, 53, 49, 36, 55, 51,  Оджовица Чалията  ,  Отец Паисий  6, 19, 14, 8, 21, 18, 3, 15, 16, 5, 4, 17, 11, 7, 1, 13,  Русия  13

На 06.07.2020 г./12:01 – 13:00 ч./ –  Дрангово,  Общ. Петрич:   Местност Болницата  ,  Над Селото 23563  ,  Старо Село  ,    М.Върбите УПИ 000498

На 06.07.2020 г./12:01 – 13:00 ч./ –  Кулата:   Местност Гкпп-Кулата  Митница, Терминал Митница

На 06.07.2020 г./12:01 – 13:00 ч./ –  Марикостиново:   Неуточнен Адрес  Село Тополница

На 06.07.2020 г./12:01 – 13:00 ч./ –  Тополница,  Общ. Петрич:   Гробището

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Вишлене

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Гега:   Боровичко  ,  Боровичкото

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Долене

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Долна Крушица

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Долна Рибница

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Драгуш

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Дреновица

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Зойчене

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Кладенци,  Общ. Петрич

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Кукурахцево

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Мендово:   Слопотец

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Капитан Никола Парапанов  1,  Местност Иловица  Мачтов Трафопост

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Право Бърдо

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Първомай,  Общ. Петрич:   Антон Попов  30,  Беласица  46,  Георги Измерлиев  24, 18, 20, 16, 22, 6,  Извън Регулацията  1,  Македония  44,  Маркови Кладенци  51, 49, 30, 27, 32,  Местност Алачевото  Цех,  Местност Орешката  Жилище,  Местност Чалията  Помпа, Помпа,  Младост  42, 47, 38, 40, 44, 31, 41, 8, 46, 39,  Огражден  36, 53,  Отец Паисий  5, 9, 23, 4, 18, 14, 19, 6, 17,  Русия  11,  Хоризонт  7,  Яне Сандански  21

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Струмешница:   Струмешница

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Чурилово

На 07.07.2020 г./08:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 09:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Чуричени:   000248  ,  Местност Куково

На 07.07.2020 г./08:31 – 10:00 ч./   На 08.07.2020 г./14:31 – 16:00 ч./ –  Беласица:   Гарата  ,  Местност Бригадирски Стан  Цех,  Местност Зарзалиите  Работилница,  Местност Седми Километър  Жилище, Обект, Ресторант, Бензиностанция, Пункт,  Паприте

На 07.07.2020 г./08:31 – 10:00 ч./   На 08.07.2020 г./14:31 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   010024  ,  Айран Бунар  ,  Алмалък Омондрос  ,  България  60, 62, 80, 72, 103, 93, 87, 84, 74, 101, 70, 95, 98, 92, 99, 126, 97, 68, 96, 78, 85, 83, 82, 94, 104, 76,  Връх Бузлуджа  21,  Георги Урумов  55, 57, 53, 49, 51,  Джевезлъка,  Димитър Талев  15, 20,  Зиче,  Иваник Иловица,  Иваник Иловица 56126.171.29,  Иванок-Калинска Чешма,  Карачали,  Ляшница Потоко,  М.Омондрос,  Местност Айран Бунар  Помпа,  Местност Бела Мара  Помпа, Склад,  Местност Бухото  Цех, Помпа За Напояване, Офис, Жилище, Сонда, Сграда, Фургон, Работилница, Ресторант, Помпа, Склад, Обор,  Местност Джевезлъка,  Местност Зиче  Помпа За Напояване, Временно Строителство, Врем.С-Во, 8, Жилище, Жилищна Сграда, Църква,  Местност Иваник  Помпа, Магазин,  Местност Неволница  ,  Местност Неволница Лозята  ,  Местност Неволница-Лозята  ,  Местност Омондрос  Автосервиз, Цех Абб България, Помпа, Работилница, Бензиностанция, Помпа За Напояване, Шивашки Цех, Обувен Цех,  Местност Поляните  Комплекс, Автокъща,  Неволница Лозята  ,  Неволница-Лозята  ,  Оборище  6,  Омондрос-Потоко  ,  Полковник Дрангов  1, 1,  Поляните  11,  Първомайски Път  55, 35,  Първомайски Път 44  ,  Рокфелер  114, 137, 136, 133, 147, 141, 124, 157, 149, 118, 126, 155, 134, 116, 122, 139, 128, 145, 143, 132, 135, 153, 120, 130, 159,  Цар Борис III  47,  Цар Симеон  68

На 07.07.2020 г./08:31 – 10:00 ч./   На 08.07.2020 г./14:31 – 16:00 ч./ –  Първомай,  Общ. Петрич:   Антон Попов  1, 10, 30, 7, 9, 5, 16, 12, 6, 2, 3, 4, 14, 18, 24, 30, 34, 11, 17, 15, 38, 13, 40, 28, 26, 32, 22, 22,  Беласица  4, 4, 33, 46, 10, 41, 9, 37, 25, 40, 28, 44, 23, 38, 15, 23, 24, 11, 14, 36, 30, 34, 17, 16, 18, 38, 42, 26, 22, 12, 32, 29, 8, 13, 35, 7, 20, 31, 21, 19, 27, 39, 7, 4, 6, 2, 5, 1, 3,  Вардар  5, 19, 17, 29, 22, 3, 12, 1, 25, 18, 20, 21, 8, 27, 10, 4, 2, 2, 23, 6, 14, 11, 15, 9, 13, 16, 20,  Васил Левски  35, 12, 15, 21, 27, 42, 26, 33, 37, 19, 14, 28, 16, 25, 23, 20, 29, 31, 18, 22, 43, 24, 39, 7, 11, 5, 13, 1, 9, 10, 4, 8, 6, 3,  Военна Градина -Абдал  ,  Георги Измерлиев  68, 6, 18, 4, 12, 10, 2, 8, 48, 28, 38, 36, 50, 17, 44, 46, 34, 27, 58, 54, 32, 11, 56, 40, 31, 30, 62, 3, 5, 26, 68, 19, 42, 13, 52, 60,  Гоце Делчев  63, 41, 29, 33, 43, 61, 27, 42, 9, 18, 30, 54, 35, 32, 44, 31, 46, 40, 34, 57, 36, 45, 65, 25, 37, 48, 46, 41, 56, 58, 52, 39, 38, 47, 24, 12, 5, 3, 4, 26, 17, 6, 18, 28, 22, 19, 16, 8, 21, 14, 7, 15, 10, 13, 1, 11, 20, 9,  Гьоло Оризарнико  ,  Златарево  14, 6, 8, 4, 10, 2, 12,  Извън Регулацията  4, 4, 2,  Македония  32, 23, 17, 19, 28, 16, 20, 26, 12, 24, 22, 18, 30, 21, 10, 3, 7, 4, 12, 11, 6, 8, 2, 5, 32, 13, 15, 1, 42, 36, 34, 44, 27, 40, 38, 18,  Мануш Войвода  1, 13, 15, 6, 12, 8, 12а, 9, 2, 11, 10, 4, 1, 2, 3, 7, 5, 12,  Маркови Кладенци  12, 13, 10, 2, 5, 23, 6, 21, 11, 8, 4, 1, 17, 15, 25, 34, 36, 47, 51, 20, 43, 2, 45, 39, 14, 31, 26, 22, 47, 27, 35, 16, 41, 18, 37, 28, 29, 33, 36,  Местност Алачевото  Цех,  Местност Бунаро  Стопанска Постройка,  Местност Моста  Съблекалня,  Местност Стопански Двор  Цех, Работилница, Църква, Цех,  Местност Траканите,  Местност Чалията  Помпа,  Местност Чалтията  Център, Склад, Работилница, Помпа, Цех, Помпа, Работилница, Център, Склад, Цех,  Местонст Гьоло Оризарнико  Строеж На Фурна, Адм.-Битова Сг, Строеж На Фурна, Адм.-Битова Сг,  Младост  34, 5, 36, 50, 52, 8, 17, 36, 43, 53, 51, 45, 43, 1, 5, 29, 21, 34, 30, 5, 32, 23, 24, 27, 19, 33, 26, 37, 28, 31, 5, 36, 24, 8, 14, 20, 4, 17, 16, 18, 6, 11, 10, 1, 7, 2, 5, 9, 22, 12, 15, 45, 43,  Москва  4, 17, 1, 11, 21, 8, 7, 19, 15, 25, 2, 12, 5, 10, 15,  Неуточнен Адрес  Станция Бац, Поща,  Огражден  1, 47, 34, 53, 49, 36, 55, 51, 1, 1, 3, 9, 11, 10, 7, 12, 4, 2, 5, 6, 8, 29, 27, 17, 23, 24, 33, 18, 15, 51, 41, 45, 28, 39, 20, 35, 25, 26, 19, 14, 43, 31, 13, 30, 32, 37, 16, 21,  Оджовица Чалията,  Опълченска  6, 3, 2,  Отец Паисий  29, 24, 27, 25, 20, 31, 33, 21, 22, 23, 26, 6, 19, 14, 8, 21, 18, 3, 15, 16, 5, 4, 17, 11, 7, 1, 13,  Пирин  15, 13, 19, 7, 25, 10, 17, 23, 21, 5, 11, 6, 1, 2, 21, 4, 22, 12, 9, 3,  Преслав  3, 7, 6, 10, 4, 8, 2, 5, 9, 1,  Рила  2, 8, 6, 4, 12, 10,  Русия  24, 13, 13, 20, 18, 12, 8, 16, 26, 3, 15, 7, 6, 11, 10, 9, 1, 4, 5, 14, 24, 13,  Салиица  ,  Самуилова Крепост  6, 44, 21, 28, 23, 40, 36, 58, 30, 54, 26, 25, 46, 27, 29, 38, 34, 52, 32, 16, 15, 1, 9, 4, 6, 14, 17, 3, 7, 20, 11, 13, 26, 12, 5, 22, 8, 2, 19,  Спартак  3, 7, 9, 5, 4, 1, 2, 6,  ТП Огражден  ,  Х-245 Кв.64  ,  Хоризонт  5, 5, 1, 3, 13, 27, 29, 23, 21, 15, 25, 19, 17, 31, 11, 7, 9, 2, 4, 19, 35, 1, 5, 3,  Цар Самуил  5, 37, 30, 45, 28, 14, 3, 9, 11, 13, 22, 16, 2, 6, 43, 29, 27, 26, 33, 51, 20, 10, 18, 12, 15, 17, 21, 49, 8, 7, 1, 23, 25, 34, 32, 47, 4, 35, 31, 41, 24, 39, 19, 9,  Яне Сандански  13, 12, 35, 6, 14, 8, 9, 15, 5, 12, 7, 16, 1, 43, 18, 2, 10, 19, 4, 3, 17, 11, 13, 49, 46, 21, 52, 3, 29, 36, 47, 39, 42, 50, 44, 32, 31, 45, 41, 24, 28, 25, 35, 34, 30, 26, 37, 27, 22, 46, 38, 48, 33, 40, 23, 35,    1

На 07.07.2020 г./08:31 – 16:00 ч./   На 08.07.2020 г./08:30 – 16:00 ч./ –  Беласица:   Местност Бригадирски Стан  Цех,  Местност Зарзалиите  Работилница,  Местност Седми Километър  Бензиностанция, Пункт,  Паприте

На 09.07.2020 г./08:30 – 12:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   д-р Асен Златаров  2,  Полковник Дрангов  5, 1, 9б, 3, 7, 9,  Самуилова Крепост  2, 1, 4, 5, 3,  Цар Борис III  24, В Градинката Срещу Общината, 16, 15, 26, 38, 42, 44, 28, 36, 32, 34, 30, 40

На 09.07.2020 г./13:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   28-ми Октомври  25, 30, 32,  Даме Груев  12, 18, 33, 1, 16, 20, 14, 23, 31, 29, 25,  ПИрин  З, 25, 2, 3, 5, 1а, 1,  Полковник Дрангов  1,  Рокфелер  41, 25, 40, 35, 90, 44, 43, 37, 47, 46, 42, 39,  Тома Митов  1,  Хилендарски Манастир  3, 6, 7, 10, 11, 5, 1, 8, 9, 7 Мазе,  Яне Сандански  36, 38

На 10.07.2020 г./08:30 – 12:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Марица  44, 42, 13, 37, 35, 35, 49, 40, 11, 38,  Папульо  22, 26, 38, 16, 29, 32, 48, 34, 31, 36, 36, 44, 25, 52, 24, 46, 22, 50, 34, 18, 20, 46, 33, 39, 21, 40, 54, 28, 42, 27, 30, 34, 23, Магазин,  Софрони Врачански  2, 3, 1,  Цар Самуил  5, 8, 9, 8, 7, 8, 7, 8, 5, 7, 7, 9, 7, 8, 5, 6, 6,  Черно Море  5, 9, 7

На 10.07.2020 г./13:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Агапий Войнов  2, 8, 3, 18, 16, 22, 20, 14, 5, 7,  Европа  19,  Параскева Филипова  3, 1, 10, 5,  Цар Самуил  36, 41, 28, 35, 34, 37, 40, 39, 6, 38

Община Разлог

На 07.07.2020 г./09:31 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Бачево:   23-Ти Септември  13, 10, 2, 12, 5, 18, 16, 1, 14, 7, 6, 8, 11, 15, 13, 9, 4,  Александър Стамболийски  3, 1, 6, 3, 8, 2, 3, 21, 43, 19, 47, 41, 6, 10, 99, 13, 23, 15, 11, 16, 59, 27, 26, 5, 4, 12, 31, 57, 28, 45, 63, 53, 40, 35, 30, 61, 9, 37, 25, 20, 22, 55, 32, 29, 1, 39, 33, 7, 51, 14, 109, 34, 46, 58, 89, 54, 77, 73, 38, 48, 79, 44, 62, 40, 75, 60, 69, 87, 50, 52, 65, 36, 91, 97, 68, 4, 103, 105, 107, 72, 99, 93, 111, 66, 95, 101, 109, 120, 64, 20, 74, 33,  Асен Лагадинов  2, 5, 10, 3, 7, 9, 1,  Атанас Попстоянов  1, 2, 13, 8, 5, 3, 14, 7, 9, 12, 1, 15, 11, 6,  Васил Левски  2, 13, 18, 16, 8, 14, 9, 5, 1, 6, 11, 13, 2, 12, 4, 15, 50, 7, 1, 18,  Георги Бенковски  1, 2, 3, 92, 6, 7,  Георги Димитров  104, 57, 17, 16, 100, 17, 46, 42, 74, 38, 50, 76, 1, 47, 31, 68, 35, 44, 70, 49, 67, 23, 28, 61, 48, 16, 78, 14, 41, 39, 64, 55, 51, 33, 37, 54, 72, 36, 30, 66, 57, 59, 69, 45, 63, 56, 52, 84, 58, 60, 86, 20, 17, 14, 26, 24, 10, 19, 29, 18, 11, 27, 15, 23, 1, 21, 16, 25, 6, 13, 22, 5, 9, 72, 90, 88, 83, 81, 96, 100, 110, 104, 79, 98, 89, 80, 73, 114, 108, 85, 106, 75, 102, 3, 109 5, 109 1, 109 4, 120, 106, 97, 93, 91, 95, 109 2, 101, 88, 107, 109, 116,  Гоце Делчев  4, 9, 6, 7, 1,  Димитър Благоев  15, 7, 53, 28, 1, 20, 29, 57, 14, 9, 4, 17, 39, 37, 44, 5, 51, 36, 35, 8, 11, 24, 27, 47, 120, 46, 45, 13, 34, 16, 48, 43, 38, 30, 33, 25, 41, 40, 18, 3, 18, 1,  Димо Хаджидимов  3, 3, 10, 9, 1, 8, 4, 3, 6, 7, 5,  Захари Стоянов  1, 2, 9, 7, 4, 3, 2,  Иван Вазов  8, 6, 4, 2, 1, 1,  Кирил И Методи  5, 11, 7, 13, 9, 2, 3,  Костадин Катранджиев  7, 23, 18, 19, 5, 13, 4, 8, 21, 9, 6, 2, 16, 14, 7, 11, 3, 15,  Кръстю Стойчев  3, 6, 1, 4, 8, 7,  Людмила Живкова  13, 18, 24, 10, 23, 25, 1, 14, 11, 2, 22, 9, 5, 20, 26, 27, 17, 7, 4, 21, 29, 13, 12, 16,  Местност Перивол  Вила, Рибарник, Обро, Помпа, Вила Длс, Овчарник-Грамадите, Грамадите,  Местност Раждавец  Вила,  Неофит Рилски  7, 12, 8, 11, 2, 10,  Неуточнен Адрес  Сграда Стадиона, Цдг, Детска Ясла, Поща,  Никола Вапцаров  11, 3, 15, 13, 19, 14, 7, 6, 17, 11, 10, 5, 1, 4, 9,  Никола Парапунов  1, 3, 7, 5, 6, 21,  Оборище  22, 5, 2, 13, 21, 18, 38, 15, 20, 79, 4, 17, 31, 26, 11, 6, 36, 19, 14, 29, 27, 8, 88,  Паисий Хилендарски  11, 6, 19, 14, 15, 2, 8, 5, 4, 12, 1, 13, 16, 9, 7, 3,  Панайот Волов  2,  Партизанска  6, 7, 10, 5, 2, 8, 6, 9,  Пейо К. Яворов  1, 8, 10, 6, 4, 12,  Пенчо Славейков  11, 13, 3, 6, 4, 2, 9, 8, 5, 7, 1,  Перивол  ,  Петър Берон  6, 16, 18, 8, 1, 5, 7, 10, 12, 2,  Петър Прангов  7, 8, 1, 3, 9, 5,  ПИрин  7, 2, 1, 4, 9, 11, 3, 8,  Ралеви Гробища  ,  Рила  35, 29, 25, 33, 34, 19, 16, 23, 8, 26, 24, 37, 34, 45, 41, 30, 39, 47, 28, 35, 32,  Тодор Каблешков  99, 9, 10, 6, 2, 5, 3, 1, 4,  Тримата Ятака  2, 18, 11, 14, 12, 16, 6, 3, 20, 4, 9, 22, 5,  Шипка  4, 1, 7, 2, 3, 6, 9, 5, 11, 4,  Яне Сандански  3, 4, 5, 1, 6, 2, 9, 7,    4, 5

На 06.07.2020 г./08:30 – 10:30 ч./ –  Разлог:   Занаятчийска  13, 42, 43, 39, 31, 30, 32, 9, 35, 3, 50, 4, 22, 33, 6, 7, 12, 46, 45, 11, 20, 14, 47, 2, 23, 25, 26, 29, 5, 52, 41, 34, 37, 51, 38, 10, 44, 28, 24, 48, 54, 16, 21, 19,  Искър  65, 26, 35, 53, 12, 6, 16, 14, 57, 31, 10, 39, 59, 28, 27, 45, 41, 33, 30, 37, 18, 47,  Стара Планина  8, 39, 99, 33, 58, 19, 21, 25, 27, 31, 89, 37, 29, 96, 23

На 07.07.2020 г./09:30 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Горно Драглище:   Втора  1, 2, 3,  Двадесет И Втора  6 Вила, 4, 1, 3, 6, 2,  Двадесет И Пета  3,  Двадесет И Първа  18, 4, 1, 2, 6, 10, 26, 22, 42, 18, 16, 12, 20, 14,  Двадесет И Трета  2, 14, 5, 19, 11, 12, 4, 6, 9, 21, 7, 23, 8, 10, 15, 25,  Двадесет И Четвърта  4, 16, 8, 2, 1,  Двадесета  5, 7, 3,  Дванадесета  10, 1, 12, 6, 8, 3, 5,  Девета  6, 3, 10, 9, 5, 4, 7, 1,  Деветнадесета  25, 1, 18, 55, 28, 99, 2, 40, 43, 35, 39, 22, 27, 36, 9, 15, 10, 34, 17, 23, 38, 31, 19, 4, 26, 30, 16, 11, 21, 5, 44, 45, 24, 7, 42, 12, 25, 46, 6, 3,  Десета  11, 3, 24, 23, 30, 1а, 19, 1, 26, 17, 13, 25, 36, 42, 32, 6, 21, 40, 15,  Единадесета  12, 17, 16, 9, 2, 1, 6, 10, 18, 15, 24, 22, 7, 19, 11, 8,  Неуточнен Адрес  Поща, Магазин,  Осемнадесета  9, 11, 5, 7, 15, 3,  Осма  42, 38, 30, 27, 7, 26, 40, 8, 99, 21, 14, 13, 17, 32, 25, 18, 6, 22, 23, 44, 34, 12, 3, 20, 2, 5, 16, 15, 9, 36, 11, 10,  Пета  4, 3, 2, 6, 1,  Петнадесета  16, 2, 6, 21, 5, 12, 3, 11, 18, 7, 8, 10, 14, 9, 17, 15, 11,  Първа  23, 12, 20, 2, 7, 14, 5, 33, 18, 10, 9, 19, 1, 13, 6, 16, 21, 31, 8, 17, 15, 30, 29, 35, 3, 46, 24, 36, 25, 11, 27, 33, 7, 16, 16, 26, 40, 50, 10, 4, 44, 51, 42, 45, 43, 46, 47, 14,  Седемнадесета  15, 17, 7, 11, 2, 5, 19, 13, 3, 1, 9,  Седма  6, 9, 3, 7, 8, 14, 15, 2, 4, 18, 13, 1, 12, 11, 16, 6,  Трета  2, 3, 1, 8, 14, 9, 6, 10, 99, 1, 24, 4, 16, 26, 18, 7, 5, 99,  Тринадесета  5,  Четвърта  3, 8, 5, 10, 7, 4,  Четиринадесета  9, 1, 18, 12, 10, 7, 16, 17, 22, 3, 13, 14, 15, 11, 5, 6, 22,  Шеста  3, 5,  Шестнадесета  8, 3, 2, 5, 7, 1,    ТП3, Вила

На 07.07.2020 г./09:30 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Добърско:

На 07.07.2020 г./09:30 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Долно Драглище:   026036  ,  УПИ Ix  219 Кв 42, Повилион, Къща, ТП1,  Стълб №21

На 07.07.2020 г./09:30 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Разлог:   Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  ,  Христо Ботев  2,    Бивш Кцх

На 07.07.2020 г./09:31 – 10:00 ч.; 09:31 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Горно Драглище

На 07.07.2020 г./09:31 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Белица,  Общ. Белица:   Местност Семково  Вила

На 07.07.2020 г./09:31 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Годлево

На 07.07.2020 г./09:31 – 10:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  20,  Банище  ,  Бела Река  1 ПИрин, 14, 12, 1 1, 8 1, 3, 10, 2 2, 28, 22, 3 3, 18, 20, 12 ПИрин 1, 2, 30, 12 2, 8, 14, 62, 4, 38, 4, 16, 8, 12, 2, 12, 56, 11, 52, 58, 54, 60, 90, 94, 114, 88, 96, 92, 86,  Братя Каназиреви  ,  Варош  1, 19, 11, 17, 35, 2, 3, 21, 7, 13, 15, 24, 25, 1, 5,  Васил Левски  5, 18, 20, 15, 6, 16, 11, 7, 4, 9, 10, 5, 1, 8, 14, 13, 3,  Вихрен  22, 7, 20, 18, 24, 19, 17, 5, 3, 537, 504, 517, 525, 536, 532, 508, 538, 511, 524, 516, 533, 531, 507, 534, 503, 530, 540, 509, 529, 535, 518, 512, 563, 553, 558, 550, 547, 545, 555, 546, 556, 542, 554, 544, 526, 541, 564, 569, 552, 549, 548, 557, 551,  Възраждане  ,  Голак  19, 47 12, 43 10, 5, 45, 38 5, 31 4, ТП Голак, 27 2, 3, 45 11, 49 13, 41 8, 35 6, 33, 27 1, 29 2, 51, 1, 39 8, 37, 11, 29, 33 5, 37 7, 9, 29 3, 21, 7, 25 1, 13, 41 9, 5, 4,  Д-Р Иларион Астинов  6, 3, 4, 1, 2,  Дунав  3, 10, 5, 19, 2, 1, 6,  Еделвайс  3, 5, 4, 8, 6, 6, 1, 2,  Занаятчийска  13, 42, 43, 39, 31, 30, 32, 9, 35, 3, 50, 4, 22, 33, 6, 7, 12, 46, 45, 11, 20, 14, 47, 2, 23, 25, 26, 29, 5, 52, 41, 34, 37, 51, 38, 10, 44, 28, 24, 48, 54, 16, 21, 19,  Иван Вазов  12,  Иван Даскала  1, 3, 12, 9, 2 3, 7, 16, 2 1, 5 Детска Ясла, 20, 2 Пирин, 13, 2, 18, 10, 3 2, 8, 11, 4,  Изгрев  44, 34, 38, 12, 14, 24, 18, 16, 30, 22, 2, 6, 40, 26, 8, 36, 32, 20, 28,  Изток  99,  Иконом Никола Ангелов  17,  Иларион Макариополски  31, 27, 56, 40, 48, 26, 42, 4о, 6, 19, 44, 58, 46, 20, 52, 12, 14, 30, 11, 13, 38, 4, 18, 24, 16, 7, 21, 28, 17, 36, 62, 34, 39, 39, 23, 57, 41, 45, 54, 2, 43, 60, 37, 50, 10, 32, 3, 1, 33, 5, 23,  Искър  65, 26, 35, 53, 12, 6, 16, 14, 57, 31, 10, 39, 59, 28, 27, 45, 41, 33, 30, 37, 18, 47,  Калиново  7, 3, 1,  Катарино  33, 36,  Лазар Топалов  2, 10, 15, 9, 3, 4, 14, 12, 7, 8, 11, 17, 13, 5, 6,  Марица  1, 2, 4, 3,  Местност Банище  ,  Местност Бел Път  ,  Местност Катарино  Къща 36/543, 521 Вила Тодорка, 515 Вила Тодорка, 501 Вила Тодорка, 514 Вила Тодорка, 527 Вила Тодорка, 528 Вила Тодорка, 522 Вила Тодорка, 506 Вила Тодорка, 505 Вила Тодорка, 502 Вила Тодорка, 1 Вила, Временно Строителство, Овчарник, Горски Пункт Длс, Вила, Вила, Цех, 14,  Местност Перивол  Разсадник Длс,  Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор  ,  Мирчо Кипрев/Бело Море/  2, 2, 4, 6, 9, 3, 5, 7,  Нова  8,  Опълченска  14, 15, 13, 9, 7, 18, 5, 16, 3, 10, 11,  Охрид  73, 60, 72, 48, 84, 23, 25, 64, 53, 76, 50, 86, 82, 40, 74, 59, 43, 37, 44, 62, 52, 46, 27, 80, 49, 38, 51, 30, 39, 32, 41, 54, 34, 29, 28, 61, 78, 56, 31, 35, 57, 66, 70, 36, 58, 55, 63, 45, 42, 24, 22, 19, 20, 15, 13, 2, 10, 11, 4, 9, 8, 3, 12, 7, 18, 21, 16, 1, 6, 17, 26, 14, 5, 88, 78, 67, 65, 90, 14,  Патриарх Евтимий  9, 7, 15, 16, 4, 17, 8, 1, 2, 11, 3, 18, 14, 10, 13, 21, 6,  Пирин  12 1, 1,  Поп Богомил  10, 29, 31, 25, 39, 27, 14, 19, 37, 35, 12, 21, 33, 23, 16, 8, 41, 18,  Първа  2а, 1, 2,  Рила  26, 50, 20, 31, 22, 28, 30, 18, 38, 20, 31, 12, 17, 5, 16, 3, 1, 9, 11, 18, 4, 7, 2, 15, 10, 8, 14,  РодоПИ  6, 8, 3, 5, 2, 1,  Саровица  ТП,  Св.Климент Охридски  2,  Св.Св.Кирил И Методий  32, 68, 41, 61, 30, 31, 62, 39, 46, 24, 40, 63, 36, 26, 34, 33, 37, 60, 45, 28, 64, 43, 38, 66, 59, 70, 65, 40, 55, 50, 53, 56, 41, 57, 51, 54, 49, 60, 42, 52, 48, 58, 44, 46, 126, 128, 113, 97, 118, 107, 101, 115, 116, 96, 117, 93, 110, 126, 103, 120, 109, 122, 99, 95, 94, 105, 124, 90, 111, 100, 102, 98, 114, 104, 108, 4, 3, 2, 1, 1 А, 5, 87, 75, 82, 81, 71, 86, 89а, 67, 85, 96, 78, 77, 70, 80, 69, 98, 110, 89, 91, 74, 79, 88, 72, 73, 76,  Симеон Петеларов  2, 6, 4, 3,  Стара Планина  8, 39, 99, 33, 58, 19, 21, 25, 27, 31, 89, 37, 29, 96, 23, 150,  Странджа  1, 2, 3, 4,  Телемах Илиев  35,  Тодор Александров  29, 25, 24, 26, 33, 18, 31, 30, 27, 23, 28, 20, 21, 37, 35, 32, 34, 36, 39, 41, 43,  Трети март  9, 8, 2, 92, 10, 1,  УПИ III  ,  Хан Пресиян  7,  Христо Ботев  ,  Христо Смирненски  4, 6, 13, 10, 8, 17, 18, 14, 12, 3, 2, 16, 9, 11,  Цар Калоян  2, 3, 4, 1, 5, 7,  Цар Симеон  9, 4, 3, 5, 7, 1, 6, 2,  Черна Река  97, 95, 75, 67, 81, 69, 73, 87, 89, 64, 68, 56, 93, 60, 85, 76, 129, 77, 99, 74, 72, 54, 78, 62, 42, 71, 79, 66, 50, 52, 58, 91, 83, 125, 143, 137, 123, 128, 114, 165, 124, 126, 135, 100, 127, 133, 157, 145, 130, 165, 53, 59, 28, 49, 40, 65, 57, 36, 46, 30, 34, 55, 51, 47, 32, 63, 61, 26, 38, 44, 42, 127, 103, 94, 133, 117, 80, 135, 84, 90, 121, 113, 129, 125, 119, 111, 107, 109, 106, 96, 131, 86, 115, 101, 102, 88, 105, 92, 82, 123, 100, 80, 2, 23, 17, 4, 35, 37, 41, 25, 22, 21, 8, 6, 43, 18, 31, 29, 12, 20, 23, 13, 10, 19, 39, 14, 16, Плевня,  Шипка  10, 7, 8, 6, 12, 16, 1, 17, 15, 4, 13, 14, 11, 19, 5, 3, 9, 33, 23, 22, 32, 20, 31, 37, 27, 28, 26, 34, 36, 18, 29, 38, 25, 24, 21, 35, 42,  Юндола  1, 4,  Явор  10, 12, 5, 8, 7,  Яне Сандански  23, 56, 25, 54, 27, 58, 40, 32, 19, 42, 38, 26, 48, 36, 28, ТП Яне Сандански, 44, 23, 46, 52, 34, 30, 21, 48 А, 17, 11, 22, 13, 5, 3, 16, 20, 18, 14, 9, 7,    ТП Велев, ТП Бел Път, ТП Вароша, ТП Смк

На 10.07.2020 г./09:01 – 10:00 ч./ –  Белица,  Общ. Белица:   Владимир Поптомов  1

На 10.07.2020 г./09:01 – 10:00 ч./ –  Разлог:   15-Ти септември  ,  5-ти километър  ,  61813.456.22  Бельов Баир,  Гоце Делчев  100, 26, 55, 56,  Дилберов Мост  ,  Изворите  Б,  Кукурево/Бетолово  Местн.Янколова Река  Бл.В, Бл.С, Бл.В, Бл.В,  Местност Бельов Баир  ,  Местност Бетоловото  Временно Захранване, Почивна Станция Длс, М. Бетоловото До М. Круше, Сграда,  Местност Извора  Рибарник, Вила, Ферма, 1,  Местност Катарино  Вила,  Местност Кукурево  С, С, Д, В, 3, Д, А, А,  Местност Пети Километър  Фургон, Краварник, Контролен Горски Пункт, Цех,  Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор  Работилница,  Местност Реденка  Комплекс, 12, 8, 2 1, 11, Осветление, 19, 17, 21, 22, Общ Електромер Къщи 1-8, 13, 20, 4, Къща-Реденка, 3, 6, 5, 1, 10, 23, 7, 18, Общ Електромер Къщи 9-15, 9, 15, 24,  Местност Скалата  Цех, Вила 5,  Местност Църнако  ,  Опълченска  1,  Проф. Иван Кипров  51 А, 51 Б,  Св.Климент Охридски  2,  Свети Никола  34,    Бунгало, Трафопост Аст, 21

На 10.07.2020 г./09:01 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Разлог:   15-Ти Септември  ,  Местност Бетоловото  Временно Захранване, Почивна Станция Длс, М. Бетоловото До М. Круше, Сграда,  Местност Катарино  Вила,  Св.Климент Охридски  2,    Бунгало, Трафопост Аст

Община Сандански

На 08.07.2020 г./08:46 – 09:46 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./08:46 – 09:46 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Горна Сушица

На 06.07.2020 г./09:00 – 11:00 ч./ –  Сандански:   Вардар  2, 1, 3, 5, 4,  Георги Бенковски  5,  Любен Каравелов  6, 2, 26, 28, 10, 8, 16, 14, 24, 18, 12, 20, 22, 4,  Малашевска  3, 4, 2,  Места  20, 10, 16, 6, 8, 30, 14, 12, 22, 26, 28, 18, 24,  Свобода  14,  Станке Димитров  8, 11, 9, 16, 14, 10, 7, 12, 6, 5, 1, 4, 3,  Христо Ботев

На 06.07.2020 г./10:00 – 16:16 ч./   На 07.07.2020 г./10:01 – 16:16 ч./   На 08.07.2020 г./09:30 – 16:16 ч./   На 09.07.2020 г./09:30 – 16:16 ч./   На 10.07.2020 г./09:30 – 16:16 ч./ –  Катунци:   Асен Лагадинов  2, 17,  Бельовска Комуна  3,  Бистрица  4, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 10,  Васил Левски  2, 6, 4, 1,  Вела Пеева  38, 8, 7, 6, 44, 15, 11, 46, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 21, 10, 24, 28, 34, 27, 12, 54, 3, 36, 60, 5, 14, 13, 33, 25, 50, 17, 18, 35, 56, 20, 26,  Гьорче Петров  2, 3, 1,  Димо Х. Димов  36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 10, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17,  Еделвайс  3, 5, 7, 9,  Иван Вазов  6,  Любен Каравелов  3,  Митко Палаузов  18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 23, 8, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12,  Опълченска  9, 10,  Петър Димитров  24, 32, 28, 35, 26, 33, 30,  Стадиона  4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1,  Трети Март  23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13,  Христо Ботев  3, 9, 12, 15, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 5, 17,  Юри Гагарин  6, 5,  Яне Сандански  1

На 06.07.2020 г./11:00 – 13:00 ч./ –  Хотово:   Баня,  Местност Света Петка,  С. Хотово,  Община Сандански,    Жилище

На 06.07.2020 г./13:00 – 15:00 ч./ –  Лозеница:   Джигерица  ,  Местност Миндол  ,    Жилище

На 08.07.2020 г./08:46 – 09:46 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./08:46 – 09:46 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Ладарево:   Местност Църквата  ПИ 026003

На 08.07.2020 г./08:46 – 09:46 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./08:46 – 09:46 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Любовка:   Краколеница

На 08.07.2020 г./08:46 – 16:30 ч.; 08:46 – 09:46 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./08:46 – 09:46 ч.; 08:46 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Ласкарево:   004056  ,  Местност Блатото  ,  Местност Свети Спас

На 08.07.2020 г./08:46 – 16:30 ч.; 08:46 – 09:46 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 09.07.2020 г./08:46 – 16:30 ч.; 08:46 – 09:46 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кашина

На 08.07.2020 г./09:00 – 16:00 ч./ –  Сандански:   Асен Златаров  10,  Тодор Каблешков  8, 2

На 09.07.2020 г./09:01 – 16:00 ч./ –  Сандански:   Местност 10-Ти Километър  Вила

На 10.07.2020 г./10:16 – 16:00 ч./ –  ПИрин:   Местност Калугера

Община Сатовча

На 06.07.2020 г./09:31 – 15:00 ч./ –  Вълкосел:   Бачо Киро  1,  Божур  84, 41, 42, 26, 93, 43, 89, 21, 87, 65, 60, 51, 59, 58, 22, 75, 56, 46, 61, 86, 23, 63, 44, 73, 91, 66, 54, 85, 68, 32, 70,  Васил Левски  4, 5, 2, 15, 7, 13, 16, 1, 9, 3, 17, 21,  Димчо Дебелянов  5, 12, 17, 20, 19, 2, 24, 22, 6, 16, 14, 15, 3, 1, 4, 18, 21, 9, 10, 8, 7,  Еделвайс  8, 4, 2,  Здравец  1, 3, 11, 13, 6, 20, 10, 17, 22, 8, 14, 15, 9, 12, 28, 5, 7, 19,  Кокиче  9, 2, 11, 8, 4, 10, 12, 3, 17, 5, 13,  Лилия  45, Кафе, 49, Времянка, Детска Градина, 42, Магазин,  Людмила Живкова  25, 20, 31, 29, 30, 27, 23, 28, 32,  Люляк  8, 10, 25, 9, 2, 7, 6, 12, 19, 13, 29, 22, 16, 11, 14, 20, 24, 23, 3,  Михаил Антонов  11,  Неуточнен Адрес  ТП3, Поща, Детска Ясла,  Никола Калъпчиев  .3, 15, 1, 2, 12, 3, 5, 7,  Прогрес  19, 17, 16, 20, 22, 18, 25, 23, 33, 15,  Първи Май  2, 3, 1,  Хан Аспарух  18,  Шипка  27, 10, 34, 2, 3, 21, 11, 9, 12, 17, 15, 32, 14, 4, 16, 13

Община Симитли

На 07.07.2020 г./08:30 – 16:30 ч./ –  Симитли:   XII-1437  ,  XXXVII  ,  Коматиница  21,  Равен  4,  УПИ II-1437, Кв.19  ,  УПИ II-1437, Кв.20  ,  УПИ XVIII-437  ,  УПИ-XLII-1437, Kb.14

Община Струмяни

На 06.07.2020 г./08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Влахи:   Вилна Зона Върбите  ,  Върбите  Вилна Сграда, Кв.7, Застройка 9, 17,  Горните Ливади  ,  Грънчарска Скала  ,  Местност Върбите  ,  Синаница  ,  Средни Ливади  Вила,  УПИ ІІ,  Кв.4 – В.З. Въбите

На 06.07.2020 г./08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долна Градешница:   Неуточнен Адрес

На 06.07.2020 г./08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Илинденци:   Боровец  ,  Извън Регул./Р.Шашка/  Жилище,  Местност Боровец  Вила,  Местност Врабча  Вила,  Местност Врабче  Вила,  Синаница  Вила,  Тридесет и Втора  10,  Тридесет и Шеста  2

На 06.07.2020 г./08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кресна:   Върбите  ,  Неуточнен Адрес  ТП Синаница 1,  Синаница

На 06.07.2020 г./08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Плоски:   Ален Мак  14, 8, 6, 5, 7, 4, 2, 18, 1, 3,  Бистрица  1,  Братя Миладинови  7, 2, 5, 4, 3,  Бузлуджа  14, 4, 2, 3, 7, 7,  Васил Левски  Поща, 4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3,  Вихрен  3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4, 11,  Георги Бенковски  1, 9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6,  Долна Махала  10, 9, 6, 20, 11, 12, 7, 13, 5, 1, 8, 13,  Дружба  7, 5, 4, 7, 2, 3,  Еделвайс  4, 23, 1, 17, 11, 6, 14, 21, 25, 12, 26, 8, 24, 9,  Елово  7, 2, 8, 10, 14, 15, 11, 12, 57, 18, 5, 17, 9,  Иван Козарев  5, 15, 25, 10, 17, 19, 39, 37, 8, 6, 3, 28, 12, 2,  Кокиче  2, 1, 4,  Кочо Честименски  1,  Лиляна Димитрова  2, 12, 10, 6, 14,  Местност Валога  Цех,  Местност Поручик Минков  Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса,  Методи Христов  3, 1, 2, 5, 1,  Мир  42, 26, 15, 27, 4, 29, 1, 12, 3, 38, 23, 9, 37, 19, 17, 21, 6, 20, 13, 36, 10, 24, 16, 41, 14, 2, 7, 18, 34, 32, 5, 8,  Мурата  13, 16, 1,  Никола Калъпчиев  31, 10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 35, 22, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26,  Никола Парапунов  59, 60, 64, 68, 62, 59, 55, 56, 54, 70, 53, 66, 35, 24, 41, 18, 21, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43,  Първи Май  5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18,  Самуил  9,  Струма  12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2,  Трети Март  1, 18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 4, 2, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14,  УПИ VI Кв.43  ,  УПИ-VI-389, 390  ,  Хаджи Димитър  5, 1, 4, 3, 2, 7, 12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22,  Христо Ботев  7, 2, 3, 5, 6, 1, 4, 55, 13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26,  Цар Самуил  7, 2, 22, 14, 6, 1, 18, 9, 12, 20, 5,  Шипка  7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8, 12,  Явора  14, 1, 8, 12, 2, 5, 17, 9, 16, 7, 11, 19, 15, 4,    Улично Осветеление

На 06.07.2020 г./08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Сандански:   Асен Хадживасилев  9,  Любен Каравелов  1,  Местност Калинките  Жилище,  Местност Ушите  Мтп

На 06.07.2020 г./08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./08:46 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Струмяни:   Главен Път Е-79  Цех За Обработка На Мрамор, Цех За Обработка На Мрамор,  Струма

На 06.07.2020 г./08:31 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./08:46 – 16:30 ч./ –  Плоски:   Братя Миладинови  2, 5, 4, 3,  Бузлуджа  14, 4, 2, 3, 7,  Васил Левски  4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3,  Вихрен  3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4,  Георги Бенковски  9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6,  Дружба  5, 4, 7, 2, 3,  Иван Козарев  2,  Кокиче  2, 1, 4,  Методи Христов  5, 1,  Мурата  13, 16, 1,  Никола Калъпчиев  10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 35, 22, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26,  Никола Парапунов  35, 24, 41, 18, 21, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43,  Първи Май  5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18,  Самуил  9,  Струма  12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2,  Трети Март  18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 4, 2, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14,  Хаджи Димитър  12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22,  Христо Ботев  13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26,  Шипка  7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8

На 06.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Вракуповица

На 06.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гореме

На 06.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Горна Рибница

На 06.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Добри Лаки:   ПИ 011050

На 06.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Каменица,  Общ. Струмяни

На 06.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Клепало

На 06.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Колибите

На 06.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кърпелево

На 06.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Седелец:   Валого  Стопанска Сграда – Обор

На 06.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Цапарево:   VI-69,  Кв.69  ,  Махала Глинджурци,  Махала Дръно Бърдо,  Махала Седелски Рид  ,  Махала Чуките  ,  УПИ ХХ,  Кв.12 Бивш Стопански Двор,    1, Къща

На 06.07.2020 г./09:16 – 16:30 ч.; 09:16 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.07.2020 г./09:16 – 10:30 ч.; 09:16 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Раздол

Община Якоруда

На 06.07.2020 г./09:46 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Белица,  Общ. Белица:   9-Ти Септември  44,  Алекса Сачков  ,  Васил И Сава Кокарешкови  5,  Владимир Поптомов  2, 25, 1, 63, 36,  Георги Андрейчин  3,  Гоце Делчев  9,  Димо Хаджидимов  37,  Местност Андрианов Чарк  Жилище-Вила,  Местност Бучин Дол  ,  Местност Семково  Ценър За Мечки, Вила, Павилион, Бунгало, Почивна База, Каравана, 1 Почивна Станция, Каравана, Ресторант, Бунгало, Вила, Хижа, Магазин, Ж, ТП, Туристическо Бунгало, Вила, Бунгало, Каравана, Почивна База, Павилион, 1 Почивна Станция, Вила, Дискотека, Станция На Технич. Университет, 1 Ски Влек, Ски Влек, 1, Лифт Усоб,  Митко Саев  14,  Полковник Иван Тричков  10,  Р-Н Стопански Двор  Цех, Осветление, Банциг, Цех,  Шеста  8 Офис

На 06.07.2020 г./09:46 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дагоново

На 06.07.2020 г./09:46 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Елешница,  Общ. Разлог:   Безименна  4

На 06.07.2020 г./09:46 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Краище,  Общ. Белица:   Втора  ,  Двадесет И Първа  99, 2, 104, 8,  Двадесета  1, 44, 34, 26, 14, 2, 24, 46, 4, 20, 58, 22, 99, 32, 38, 21, 6, 13,  Дванадесета  10, 11, 6, 3, 13, 2, 17, 9, 15, 4, 5, 16, 25, 34, 54,  Девета  10, 8,  Деветнадесета  21, 2, 80, 10, 19, 28, 20, 36, 99, 56, 61, 17, 14, 15, 52, 39, 23, 29, 59, 1, 70, 50, 10, 43, 38, 8, 34, 5, 69, 45, 46, 7, 21, 25, 26, 64, 30,  Десета  13, 1, 7, 1,  Единадесета  33, 49, 13, 27, 51, 58, 72, 38, 3290, 37, 60, 102, 66, 47, 41, 48, 29, 14, 34, 5, 35, 45, 42, 28, 99, 44, 36, 43, 127, 30, 25, 17, 64, 102, 112, 99, 82, 87, 75, 73, 63, 129, 103, 83, 67, 90, 84, 59, 109, 74, 65, 69, 106, 95, 97, 91, 94, 61, 96, 88, 76, 79, 105, 86, 71, 81, 93, 78, 104, 3290, 113,  Извън Регулацията  11, 23, 37,  Неуточнен Адрес  1,  Осемнадесета  8, 1, 12, 8, 18, 42, 89, 50, 20, 10,  Пета  1, 29,  Петнадесета  11, 34, 12, 27, 33, 99, 32, 18, 3, 47, 24, 19, 8, 1, 6, 5, 72, 14, 40, 2, 15, 37, 22, 3, 30, 33,  Първа  32,  Седемнадесета  4, 1, 8, 2, 15,  Тринадесета  4, 2, 5, 3, 9, 1,  Христо Ботев  ,  Четирнадесета  99, 1, 4, 6, 7, 8, 2, 4,  Шеста  61,  Шестнадесета  8, 2, 7, 3, 18, 16, 15, 13, 11, 5, 14, 9, 12, 6, 1,    50, 19, 11, 80

На 06.07.2020 г./09:46 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Юруково:   029014 и 029015,  Масив 29 Поквс  ,  Местност Каменако  ,  Местност Камено

На 06.07.2020 г./09:46 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Якоруда:   Богдан Войвода  1,  Цар Борис III/Георги Димитр  213,  Яворов  2,  Якорущица  1,    Усилвател

На 06.07.2020 г./09:46 – 16:30 ч./ –  Белица,  Общ. Белица:   Местност Семково  Каравана, Ресторант, Бунгало, Вила, Хижа, Магазин, Ж, ТП, Туристическо Бунгало, Почивна База

 

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“,  на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии,  текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg,  за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове,  с цел обезопасяване на съоръженията за работа,  осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията,  върxу които са извършвани планирани дейности,  се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването,  чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

Свързани новини

Тийнейджъри пребиха и ограбиха таксиметров шофьор в Петрич

vyara

Сгащиха 23-годишен петричанин с наркотици

vyara

Шофьор от Крупник блъсна баба на заден ход в Симитли

vyara

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.