Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград за периода 08-12.06.2020

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение България продължава да съобразява планираните ремонти с нуждите на клиентите и след отмяна на извънредното положение. Компанията организира дейността си по начин, който позволява извършване на планирани дейности между 13:30 ч. и 18:00 ч. Планът на дружеството предвижда минимални смущения на услугата до пълното отпадане на противоепидемичните мерки и препоръчителните офиси от вкъщи, както и до приключване на учебната година за учениците.

 

ЧЕЗ Разпределение възстановява в пълен обем реализацията на нови  присъединявания, за да изпълни своите ангажименти към клиентите, които надлежно са преминали през процедурата по включване на обекти към мрежата. Поетапно компанията възстановява и реализацията на инвестиционната си програма за 2020 г., за да поддържа и развива мрежата по начин, който да гарантира сигурността и качеството на електрозахранването в Западна България и да навакса забавянето в резултат на въведените противоепидемични мерки и последиците от тях. Дружеството приоритизира дейностите си, така че да продължи да изпълнява всички свои лицензионни задължения и да осигури нормалното протичане на процесите в компанията. Нормативните изисквания за подмяна на електромери ще се изпълняват в предварително обявени интервали от време, като ще засягат електрозахранването на клиентите само в рамките на 15 минути. При извънредни ситуации, както и до момента, компанията ще реагира незабавно и ще извършва съответните неотложни ремонти.

При изпълнението на своите ангажименти за поддържане и развитие на мрежата, компанията ще свежда неудобствата за клиентите до възможния минимум.

Няма да се прекъсва услугата за болници, институции и администрации с обществена значимост. За датите на матурите електрозахранването на учебните заведения ще бъде гарантирано.

* Обявеният в графика период за планирано прекъсване на електрозахранването с начало  и край съответно от 08:00 ч. или от 09:00 ч. до 16:00 ч., се отнася за прекъсване в рамките на до 15 минути, свързано с подмяна на електромери или подмяна на електромерни табла, в посочения времеви интервал.

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

Област Благоевград

Община Банско

На 08.06.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Добринище:   Александър Стамболийски  33, 38, 34, 51, 23, 31, 21, 36, 28, 50, 42, 49, 18, 55, 19, 27, 2, 53, 35, 45, 37, 52, 39, 41, 24, 43, 20, 30, 26, 40,  Бъндерица  4, 1, 10, 8, 9, 5, 3, 7, 11, 6,  Григор Пърличев  8, 18,  16, 4, 14, 6, 1, 3, 10, 2, 9 А, 12, 99, 5,  Еделвайс  1, 3, 7, 5, 2,  Иван Попов Деницин  4, 9, 99, 2, 10, 1, 6, 8,  Места  99, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 10, 8,  Юрий Гагарин  11, 7, 12, 15, 9, 13,  Яне Сандански  5, 23, 20, 4, 10, 3, 16, 6, 1, 99, 17, 8, 19,    ТП Горско Стопанство

На 09.06.2020 г. /13:00 – 17:00 ч./   На 10.06.2020 г. /13:00 – 17:00 ч./   На 11.06.2020 г. /13:00 – 17:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:00 – 17:00 ч./ –  Добринище:   Александър Стамболийски  33, 38, 34, 51, 23, 31, 21, 36, 28, 50, 42, 49, 18, 55, 19, 27, 2, 53, 35, 45, 37, 52, 39, 41, 24, 43, 20, 30, 26, 40,  Десилица  21,  Еделвайс  1, 3, 7, 5, 2,  Иван Попов Деницин  4, 9, 99, 2, 10, 1, 6, 8,  Места  99, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 10, 8,  Паисий Хилендарски  5, 99, 4, 3, 26, 10, 2, 1,  Юрий Гагарин  11, 7, 12, 15, 9, 13,  Яне Сандански  5, 23, 20, 4, 10, 3, 16, 6, 1, 99, 17, 8, 19,    ТП Горско Стопанство

На 09.06.2020 г. /13:31 – 14:00 ч.; 17:00 – 17:30 ч./ –  Банско:   Атон  ,  Грамадето  ,  Кралев Двор  4, 4,  Местност Грамадето  1, А, Комплекс Дрийм, 1, 400 1, Хотел Дрийм,  Местност Кошерината  1,  Найден Геров  3, 30 1, 14 1, 6, 16 1, 12 1, 1, 20, 20 В, 20 Д, 20 С, 30 1, 99,  Стражите  4, 2, 8, 8 Ресторант, 8 Басейн, 8 Пералня, 8 Гараж

На 09.06.2020 г. /13:31 – 17:30 ч./ –  Банско:   Грамадето  ,  Местност Грамадето  1,  Местност Кошерината  1,  Найден Геров  3, 30 1, 14 1, 6, 16 1, 12 1, 1,  Стражите  4, 2

На 09.06.2020 г. /14:00 – 17:00 ч./ –  Банско:   Местност Страгите

Община Благоевград

На 08.06.2020 г. /14:01 – 15:00 ч.; 17:01 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /14:16 – 15:00 ч.; 17:00 – 18:00 ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   Тевнико

На 08.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./ –  Благоевград:   Еленово  177, 109, 16, 209, 178, 169, срещу бл.107, 170, 107, 108, Магазин, Бар,  Орион  1

На 08.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 10.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч.; 14:01 – 18:00 ч./   На 11.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./ –  Бучино:   Ахмедово  ,  Лозята  ,  Махала Мичевци  Къща,  Местност Лозята  ,  Местност Текето  ,  Местността Чукарски Рид  СКЗ Бучино,  Община Благоевград,  Мах. Тасковска  ,  Текето

На 08.06.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./   На 09.06.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Промишлена Зона  Цех, Склад

На 08.06.2020 г. /14:00 – 15:00 ч.; 17:00 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /14:15 – 15:00 ч./ –  Благоевград:   04279.601.368  ,  04279.602.195  ,  04279.602.240 и  04279602.241  ,  IV-601.141. Кв. 46,  IV Мрн  ,  Александър Фон Хумболт  8,  Антон Чехов  3,  Брод  18, 16,  Бяло Море  5, 7, 1, 2, 4,  Вардар  31, 30, 32, 26, 28, 24, 27, 35, 29, 34, 22, 20, 33, 25,  Ветрен  6, 8, 33 Семеен Хотел, 10, 2, 8 Б, 35,  Витоша  2, 5 А, 5, 5 Б,  Владая  1, 3,  Възрожденска  16, 18, 12, 14, 10, 1, 3,  Дойран  28, 24, 26, 22, 27, 14б, 15, 14в, 14, 19, 18, 20, 17, 12, 21, 1, 7, 5, 3, 13, 4, 9, 8, 6, 10, 2, 11, 6,  Здраве  48, 13, 46, 58, 58,  Листопад  12,  Местност Баларбаши  ,  Независимост  8, 4, 8,  Освобождение   Жилищна Сграда-Временно Строит, 1, 1, 4, 3,   Врем. Стр,   ПИ 04279.601.473  ,  ПИ №04279.601.471,  ПИ №04279.601.472,  ПИ №04279.602.235,  Ридо  1,  Рилски Езера  11,  Роден Край  4, 6, 8, 8,  Родина  12, 14, 12б,  Руен  9, 3,  Свобода  2,  Скакавица  3,  Славянска  67, 81, 83, 86, 67, 80, 82, 70, 83, 85, 102 А, 102 Б, 83, 82, 104, 104, Кафе-Аперитив, 5, 94, 88, 96, 3, 96а, 100, 88 Врем.С-Во, Жилище, 88 На Гърба На Кооперацията,  УПИ 04279.601.361  ,  УПИ III-9076,  7184,  Кв.43  ,  УПИ XVI-9400,  Кв.15  ,  УПИ-VІІ, Кв.19, имот №04279, 602, 186  ,  Шар Планина  6, 2, Врем.С-Во, 3, 10, 4, 12, 7, 11, 8, 4, 8, 8а, 1, 7, 9, 13, 15, 5, 23, 41, 25, 45, 31, 19, 16, 20, 21, 29 Партер, 18, 29, 35, 39, 45, 47, 17, 33, 22, 27, 43, 14, 21, 37, 26, 26,    М.Баларбаши 3;  ПИ 04279.75.74

На 08.06.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ –  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата  ,  04279.139.54 Мест.Под Черквата  ,  04279.140.65  ,  04279.628.234  ,  04279.628.416  ,  VII – 5799,  Кв. 11,  Армутлука  ,  Баба Тонка  2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12,  Влахина Планина  2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11,  Възраждане  1, 3, 6, 2, 1, 2,  Възрожденска  8,  Гемеджиите  2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4,  Заря  8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, Къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18,  Кв.Струмско, и дн.№04279.628.167  ,  Кв.Струмско, инд.№04279.628.454  ,  Кресна  8, 13, В Бившия Стопански двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6,  Любен Каравелов  14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр,  1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12,  Малешевска  5, 7, 3, 1, 4,  Местност Армутлука  ,  Местност Папльо,  Местност Пенков Чифлик  Пом.С-во, Жилище,  Местност Песока-Оранжерии,  Местност Песоко  Помпа,  Местност Под Черквата  ,  Местност Чуката  ,  Освобождение  5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62,  Панайот Волов  16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22,  Панорамен път  32а,  Пенков Чифлик  ,  Пеньо Пенев  2, 1, 4, 5, 6, 3,  ПИ №04279.628.459.1  ,  ПИ №04279.628.394,  Кв.12  ,  Питу Гули  4, 3, 7, 5, 1, 11, 9,  Под Черквата  ,  Прогрес  13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12,  Р-Н Стопански Двор  22, 21, 3,  Радецки  1, 4, 5, 3,  Райко Жинзифов  10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26,  Солунските Атентатори  1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2,  Старо Струмско  12, 2, 4,  Стопански Двор  13,  Струмско Център  Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Павилион, Жилище,  Тодор Каблешков  8, 3, 4, 6, 1, 7,  Трифон Кунев  3, 3,  ул. Кресна и  ул. Освобождение  ,  УПИ XII-4838,  Кв.8  ,  Христо Ботев  Фурна

На 08.06.2020 г. /14:01 – 15:00 ч.; 17:01 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /14:16 – 15:00 ч./ –  Благоевград:   Баларбаши  ,  Еленово  Цех, Кафе,  Иван Михайлов  66,  К. И.  Никола Хайдукови  91, 95 Алфа, 93 Хелиос-2, 93 2,  Местност Баларбаши  Жил.Сграда- Вр.Стр,   Местност Бачиново   , Комплекс, Ресторант Сити Парк, Механа, Кафе, Параклис,  Местност Медунски Андък  Омега, Хелиус-1,  Р-Н Рибарника  ,  Стефан Стамболов  13,  Цар Борис I  27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д

На 08.06.2020 г. /14:01 – 15:00 ч.; 17:01 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /14:16 – 15:00 ч.; 17:00 – 18:00 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   извън Регулация,  До С.Дъбрава  ,  Местност Духче Баир

На 08.06.2020 г. /14:01 – 15:00 ч.; 17:01 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /14:16 – 15:00 ч.; 17:00 – 18:00 ч./ –  Еленово,  Общ. Благоевград:   006009  ,  006010  ,  035028  ,  Въчевица  ,  Еленово  ,  и згрев  ,  имот 27231.501.203  ,  Местност Буковец  ,  Местност Валтата  ,  Местност Гошевица  Местност Еминова Нива  ,  Местност Лесовица  ,  Местност Ушите  ,  Местност Чуката  ,  ПИ №27231.501.268  ,  ПИ-125 Кв.12  ,  С. Еленово,  М. Еминова Нива,   ,  Смриковица  ,  УПИ V-282,  Кв.5  ,  УПИ XV-117,  Кв. 2  ,  УПИ XXI-280, Кв.5  ,  УПИ №Х,  Кв.1  ,  УПИ Х-182,  Кв.5  ,  УПИ-I-205, Кв.8  ,  УПИ-III-214, 212, 301  ,  Ушите

На 08.06.2020 г. /14:01 – 15:00 ч.; 17:01 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /14:16 – 15:00 ч.; 17:00 – 18:00 ч./ –  и згрев,  Общ. Благоевград:   005014  ,  005018  ,  III-357  ,  Айдаровско Дере  ,  Васил Левски  40, 99, 59,  Местност Айдарово  ,  Местност Кури Дере  ,  ПИ №000208  ,  ул. Предел  3,  УПИ II-330,  Кв.27  ,  УПИ VI-405,  Кв.26  ,  УПИ XI-497,  Кв.27  ,  УПИ XV-391, Кв.6  ,  УПИ-І-394, Кв.13  ,  УПИ-Х-159, Кв.4  ,    1, Жилище, 1,

На 08.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./ –  Благоевград:   04279.36.89  ,  Ален Мак  8, Жилище,  Асен и тов  9,  Баларбаши  ,  Бистрица  Жилище,  Братя и ванови  Жилище, 1,  Броди  16,  Гемеджиите  12,  Георги Попов  30,  и скър  13,  Люляк  21,  Местност Баларбаши  Жил.Сграда- Вр.Стр,   Местност Под Черквата  Помпа За Напояване, Жилище, 1, Къща,  Местност Река Бистрица  Помощно Стопанство,  Местност Река Струма  и мот №108032,  Огражден  8,  Освобождение  94, 98, 16, 96,  Панайот Хитов  25,  Струмско Център  Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во,  Христо Силянов  6, 4, 5, 1, 7, 3, 2,  Цар Борис I  27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д,  Яне Сандански  15,    Помощно Стопанстово

На 08.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./   На 10.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./   На 11.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./   На 12.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./ –  Покровник:   Валого  ,  Местност Реката

На 08.06.2020 г. /15:30 – 18:00 ч./ –  Благоевград:   Броди  срещу Блок 36,  ПИ №04279.629.114

На 09.06.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Александър Стамболийски  29,  Александър Стамболийски  29,  Еленово  177, 109, 16, 209, 178, 169, срещу бл.107, 170, 107, 108, Магазин, Бар,  и линден  Тото Пункт, 16, 16,  и линден  16, 16, Тото Пункт,  Орион  1,  Св.Св. Кирил и  Методий  18, 23, 23, 20,  Св.Св. Кирил и  Методий  18, 23, 23, 20,  Стефан Стамболов  13,  Стефан Стамболов  13

На 09.06.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./   На 10.06.2020 г. /13:01 – 18:16 ч./   На 11.06.2020 г. /13:01 – 18:16 ч./   На 12.06.2020 г. /13:01 – 18:16 ч./ –  Благоевград:   Еленово  срещу бл.113, 110, Басейн, 107, 108, 109, 112, 106, 178, 2, 111, Търговски Комплекс Тонак, между бл.114 и  бл.115, 111 Срущу бл.111, 169, Гараж,  ул. Орион  4 1, 3, 2 2

На 09.06.2020 г. /13:46 – 15:00 ч./ –  Благоевград:   Местност Под черквата,  Покровнишко шосе  Помпа за напояване

На 09.06.2020 г. /13:46 – 15:00 ч./ –  Мощанец:   извън Регулация  1

На 09.06.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./   На 10.06.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ –  Благоевград:   Броди  Гараж, 36, 8, 40, 34, 36, 34, 34, 38, Гараж, 5, 48, 28,  Освобождение  6,  Стефан Стамболов  13,  Струмско Център  Павилион, Тото Пункт, 30, 25, 15, Гараж,  Яне Сандански  17, 17, 15, 15, Магазин, Аптека, 3, 21, 19, 11, 9, 7,    Павилион

На 09.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./   На 10.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./ –  Благоевград:   Христо Силянов  6, 4, 5, 1, 7, 3, 2

На 09.06.2020 г. /14:16 – 18:00 ч./ –  Благоевград:   Баларбаши  ,  Местност Баларбаши  Жил.Сграда- Вр.Стр,   Цар Борис I  27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д

На 09.06.2020 г. /17:00 – 18:00 ч./ –  Благоевград:   04279.601.368  ,  04279.602.195  ,  04279.602.240 и  04279602.241  ,  IV-601.141. Кв. 46,  IV МРН  ,  Александър Фон Хумболт  8,  Антон Чехов  3,  Баларбаши  ,  Брод  18, 16,  Бяло Море  5, 7, 1, 2, 4,  Вардар  31, 30, 32, 26, 28, 24, 27, 35, 29, 34, 22, 20, 33, 25,  Ветрен  6, 8, 33 Семеен Хотел, 10, 2, 8 Б, 35,  Витоша  2, 5 А, 5, 5 Б,  Владая  1, 3,  Възрожденска  16, 18, 12, 14, 10, 1, 3,  Дойран  28, 24, 26, 22, 27, 14б, 15, 14в, 14, 19, 18, 20, 17, 12, 21, 1, 7, 5, 3, 13, 4, 9, 8, 6, 10, 2, 11, 6,  Еленово  Цех, Кафе,  Здраве  48, 13, 46, 58, 58,  и ван Михайлов  66,  К. и  Никола Хайдукови  91, 95 Алфа, 93 Хелиос-2, 93 2,  Листопад  12,  Местност Баларбаши  ,  Местност Баларбаши  Жил.Сграда- Вр.Стр,   Местност Бачиново  Офис, Комплекс, Ресторант Сити Парк;, Механа, Кафе, Параклис,  Местност Медунски Андък  Омега, Хелиус-1,  Независимост  8, 4, 8,  Освобождение   Жилищна Сграда-Временно Строит, 1, 1, 4, 3, Врем.С-Во, Едноф. Къща – Врем. Стр,   ПИ 04279.601.473  ,  ПИ №04279.601.471  ,  ПИ №04279.601.472  ,  ПИ №04279.602.235  ,  Р-н Рибарника  ,  Ридо  1,  Рилски Езера  11,  Роден край  4, 6, 8, 8,  Родина  12, 14, 12б,  Руен  9, 3,  Свобода  2,  Скакавица  3,  Славянска  67, 81, 83, 86, 67, 80, 82, 70, 83, 85, 102 А, 102 Б, 83, 82, 104, 104, Кафе-Аперитив, 5, 94, 88, 96, 3, 96а, 100, 88 Врем.С-Во, 88, на Гърба на Кооперацията,  Стефан Стамболов  13,  УПИ 04279.601.361  ,  УПИ III-9076,  7184,  Кв.43  ,  УПИ XVI-9400,  Кв.15  УПИ-VІІ, Кв.19, и мот №04279, 602, 186  ,  Цар Борис I  27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д,  Шар Планина  6, 2,  , 3, 10, 4, 12, 7, 11, 8, 4, 8, 8а, 1, 7, 9, 13, 15, 5, 23, 41, 25, 45, 31, 19, 16, 20, 21, 29 Партер, 18, 29, 35, 39, 45, 47, 17, 33, 22, 27, 43, 14, 21, 37, 26, 26,    М. Баларбаши 3;  ПИ 04279.75.74

На 10.06.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Антим I  23, 15, 17, 21,  Антон Чехов  1,  Аргир Манасиев  8, 5, 2, 14, 1, 4, 7, 6, 6,  Захари Стоянов  12, 4, 2, 2а, 10, 8,  и ван Вазов  7, 1, 5, 3,  и ларион Макариополски  8, 2, 1, 3, 13, 4, 11, 10, 6, 9, 7,  К. и  Никола Хайдукови  6б, 5, 6, 1, 16, 14, 4, 2, 20, 8а, 10, 8, 18, 3, 7, 12,  Македония  Баня,  Митрополит Борис  30,  Сава Михайлов  14, 18, 5,  Св. и ван Рилски  12, 6, 11, 19, 3, 9, 2, 10, 4, 8, 13, 7, 15, 5, 17,  Света Гора  1, 2, 2а,  Христо Силянов  8, 10

На 11.06.2020 г. /13:16 – 18:00 ч./ –  Еленово,  Общ. Благоевград:   Еленово  ,  и мот 27231.501.203  ,  Местност Валтата  ,  Местност Гошевица  ,  Местност Лесовица  ,  Местност Чуката  ,  ПИ №27231.501.268  ,  ПИ-125 Кв.12  ,  УПИ V-282,  Кв.5  ,  УПИ XV-117,  Кв. 2  ,  УПИ Xxi-280, Кв.5  ,  УПИ №Х,  Кв.1  ,  УПИ Х-182,  Кв.5  ,  УПИ-I-205, Кв.8  ,  УПИ-III-214, 212, 301

На 11.06.2020 г. /13:16 – 18:00 ч./ –  и згрев,  Общ. Благоевград:   Васил Левски  40

На 11.06.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Андрей Ляпчев  1,  Бул.Св.Кирил и  Методий и  ул.Илинден  ,  Генерал Тодоров  3,  Менча Кърничева  32, 28,  Никола Вапцаров  ,  Св.Св. Кирил и  Методий  15, 19, 14, 20, 21, 16, 17, 21, 18,  Цар Симеон  11, 13

На 11.06.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Андрей Ляпчев  1,  Бул.Св.Кирил и  Методий и  ул.Илинден  ,  Генерал Тодоров  3,  Менча Кърничева  32, 28,  Никола Вапцаров  ,  Св.Св. Кирил и  Методий  21, 16, 20, 18, 15, 19, 17, 21, 14,  Цар Симеон  11, 13

На 11.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./ –  Благоевград:   Еленово  Кафе,  Запад  4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар,  Захари Стоянов 7  ,  Христо Силянов  6, 4, 5, 1, 7, 3, 2

На 11.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./ –  Еленово,  Общ. Благоевград:   006009  ,  006010  ,  Местност Еминова Нива  ,  С. Еленово,  М. Еминова Нива

На 11.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./ –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   ул. Предел  3,    1,  Жилище

На 12.06.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Илинден  17, 19,  Илинден  19, 17,  Менча Кърничева  56, 58, 58,  Менча Кърничева  56, 58, 58,  Св.Св. Кирил и  Методий  27, 25, 30, 25, 24г,  Св.Св. Кирил и  Методий  25, 24г, 27, 25, 30

На 12.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./ –  Благоевград:   Запад  4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар,  Захари Стоянов 7  ,  Христо Силянов  6, 4, 5, 1, 7, 3, 2

На 12.06.2020 г. /16:00 – 18:00 ч./ –  Благоевград:   Брегалница  1, 3, 3, 2

Община Гоце Делчев

На 08.06.2020 г. /13:00 – 13:35 ч./ –  Мусомища:   32012  ,  Ал. Стамболийски  8, 12, 16, 18, 7, 14, 1, 4, 5, 10, 22, 24, 20,  Бяло Море  8, 18, 2,  Димитър Талев  11, 20, 29, 2, 12, 16, 4, 7, 14, 13, 6, 9, 8, 15, 19, 3, 22, 17, 5,  Дунав  14, 4, 6, 1, 8, 12, 10, 2,  Еделвайс  5, 10, 13, 7, 2, 4, 3, 140, 1, 17, 11, 6, 9,  и вайло  24, 22, 23, 26, 7, 19,  Краището  ,  Места  20,  Местност Стопански Двор  ,  Местност Чукутлука  Овчарник, Сграда, Работилница, Обор, Фуражомелка,  Ниш  4, 3,  ПИрин  9, 6,  Сливница  4, 7, 8, 6, 5, 3,  Толбухин  10, 5, 7, 18, 1, 16,  Топлика  6, 9, 3, 20, 2, 4, 8, 5, 1, 13, 7, 11,  Хаджи Димитър  7,  Юрий Гагарин  1,    3

На 08.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 10.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 11.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Беласица  7, 9,  Енос  2, 8, 4, 7, 12, 3, 1, 10, 6, 5,  Завоя на Черна  16, 17, 6, 34, 11 А, 9, 2, 3 А, 28, 19, 2 А, 4, 18, 21, 13, 21, 1а, 9а, 24, 10, 5а, 7, 20, 3, 30, 12, 32, 20 А, 14, 22, 23, 5,  Лозенград  5, 3, 2, 4, 14, 6, 1, 7, 8, 9, 12, 10,  Марица  10, 19, 17, 15,  Мидия  3, 7, 4, 9, 5, 2, 11, 6а, 6, 6 А,  Полковник Борис Дрангов  64, 56, 60, 31, 32, 52, 36, 38, 33, 78, 35, 40, 44, 74, 76, 66, 37, 54, 46, 29, 70, 58, 25, 48, 27, 34, 50, 68, 82, 23, 62, 42, 80, 72,  Стойо Льондев  12,  Струга  20, 19, 22, 21, 28, 17,  Шар Планина  2, 1, 5, 4, 3,    Сулев, Тр.1

На 08.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Бузлуджа  9, 1, 4, 10, 21, 8, 7, 6, 5,  Драгоман  8, 30, 38, 19, 12, 24, 41, 11, 44, 45, 22, 46, 26, 33, 32, 27, 17, 10, 36, 21, 37, 23, 15, 11, 14, 13, 29, 27а, 10, 28, 3, 2, 10 Б, 39, 1, 7, 42, 20, 25, 12, 16, Тп25, 5, 18, 35, 43, 31, 4,  Драма  26, 28, 3, 24, 12, 23, 38, 27, 25, 34, 22, 21,  Екзарх Антим  35, 27а, 1, 40, 38, 29, 19, 30, 4, 11, 12, 21, 24, 36, 33, 2, 32, 42, 28, 14, 31, 34, 35 А, 44, 13, 48, 26, 10, 27, 25, 23, 6, 50, 10, 39, 8,  и ларион Макариополски  28,  Потока  31, 17, 45, 51, 39, 30, 7, 6, 26, 35, 55, 8, 43, 25, 28, 41, 23, 47, 44, 38, 32, 39а, 33, 58, 39, 53, 59, 5, 13, 16, 27, 3, 49, 42, 34, 19, 15, 57, 11, 40, 37, 12, 4, 9, 46, 1, 19а, 24, 24а,  Тодор Александров  29, 20, 30, 28, 24, 26 Гараж, 32, 26,  Тодор Паласкаря  7,  Тодор Стоянов  3, 1

На 08.06.2020 г. /13:45 – 15:00 ч./ –  Мусомища:   Анещи Узунов  23, 8, 19, 12, 25, 10,  Гоце Делчев  2, Тп-4, 27, 4 Поща, 15, 5, 14, 7, 12, 11, 4, 3, 19 А, 19, 21, 10, 1, 13, 9, 24,  Кокошките  ,  Лозята  ,  Марица  16, 17, 6, 14, 10, 19, 13, 15, 8, 12, 22, 4, 18,  Острец  10, 3, 12, 1, 2,  Отец Паисий  5, 9, 3,  Охрид  6, 2, 8, 4,  ПИрин  12, 10, 11, 24, 8, 6,  Рила  14, 8, 4, 3, 7, 16, 6, 1, 5, 12, 27, 10,  Сан Стефано  4, 6, 8, 2,  Струга  3, 9, 5, 15, 11, 13, 12,  Хан Аспарух  2, 14, 4, 6, 3, 11, 10,  Цар Симеон  20, 4, 15, 13, 12, 22,  Шипка  2

На 08.06.2020 г. /15:10 – 16:30 ч./ –  Мусомища:   027116  ,  Баба Тонка  25,  Батуми  16, 14,  Братя Миладинови  3,  Владимир Поптомов  49,  Генерал Гурко  1,  Георги С. Раковски  1,  Димо Хаджидимов  29, 22, 4, 14, 15, 13, 20, 7, 8, 6, 5, 25, 18, 11, 16, 19, 17,  Здравец  5, 6, 3, 1,  и ван Козарев  24, 30, 28 D, 21, 17, 16, 23, 1, 18, 19, 20, 28, 29, 15, 27,  Кавала  22, 17, 4, 9, 14, 17a, 13, 6, 30, 16, 8, 20, 28a, 10, 28, 1, 18, 17а,  Кирил и  Методий  6, 5, 9, 4, 8, 14, 1, 15, 89, 19, 2, 16,  Клокотница  2,  Кулата  ,  Марица  15, 20, 19, 21,  Никола Вапцаров  38, 50, 48, 46, 41, 40, 29, 54, 56, 44,  Орехите  4, 2,  Отец Паисий  11, 23, 21, 13, 15, 19, 9,  Плиска  2, 4, 7, 1, 12, 23, 6, 8,  Рила  32, 25, 16, 30, 18, 24, 29, 17, 19,  Судинград  17, 5, 21, 19, 2, 13,  Хан Крум  8, 1, 3, 4, Тп-2, 2, 5, 7, 6,  Юрий Гагарин  8, 1

На 08.06.2020 г. /16:40 – 18:00 ч./ –  Мусомища:   Ал. Стамболийски  2, 12,  Батуми  20,  Братя Миладинови  6, 3, 11, 8, 5, 4, 1,  Бяло Море  16, 10, 14, 13, 9, 12,  Генерал Гурко  1а, 8, 7, 12, 5, 17, 19, 10, 1,  Георги С. Раковски  15, 11, 13, 1, 6, 8, 9, 5, 3,  Д-Р.Петър Берон  5, 7, 9, 11,  Димитър Талев  19,  Здравец  6, 32,  Иван Козарев  9, 7, 4, 8, 13, 1d, 3, 6, 12, 10, 5, 11, 14, 6 D, 1,  Каваците  4, 9, 8, 2, 3, 1,  Клокотница  20, 17, 12, 14, 18, 2, 9, 20а, 6, 11,  Краището  ,  Кулата  23, 13, 19, 15, 25, 10, 2 А, 21, 29, 7, 12, 18, 11, 29 А, 16,  Местност Параклиса  Черква, Никола Вапцаров  10, Тп-5, 12, 8, 34, 57а, 21, 19, 21 А, 28, 2, 15, 26a, 5а, 26, 13, 4, 3, 36,  Пирин  4,  Плиска  11, 13, 8,  Сливница  15,  Струга  11,  Судинград  6,  Хаджи Димитър  2, 9, 5, 7, 10, 6, 1, 9 Фурна,  Цар Симеон  13,  Янтра  4, 7, 6, 2, 5

На 09.06.2020 г. /13:16 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Братя Миладинови  30, 13,  Гоце Делчев  1,  Гранична  11, 12, ТП 39, 9,  Екзарх Антим  34,  Кестените,  Неофит Бозвели  17 А,  Р-н Манастирчето  Манастир,  Тодор Александров  24,  Христо Матов  13, 29, 18, 17, 39, 27, 11, 41, 19, 37, 33, 7, 25, 43, 24, 22, 16, 26, 23, 20,  Цар Калоян  17, 13

 

На 10.06.2020 г. /15:00 – 18:00 ч./ –  Буково,  Общ. Гоце Делчев:   УПИ- ХVІІ-164,  Кв.11  ,  ХVІ-246,  Кв.19

На 12.06.2020 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Борово,  Общ. Гоце Делчев:   Балтовици  ,  Капсии  ,  Местност Капсии  ,  Местност Пенковото  ,    Стопански двор

На 12.06.2020 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Местност Мочура  ,  Местност Сушица  Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка,  Панаирски Ливади  80, 126,  Пенковото

На 12.06.2020 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Бабуна  12, 4, 8, 6, 3, 5, 10, 1, 10 А, 7, 2,  Мидия  32, 15, 10, 17, 30, 19, 22, 14, 21, 31, 26, 11, 16, 13, 24, 28, 12,  Полковник Борис Дрангов  86, 88, 94, 96, 90, 84, 92,  Саук Бунар  ,  Серес  5,  Стражин  29, 37, 20, 28, 22, 2, 4, 13, 24, 21, 15, 30, 25, 34, 8, 19, 18, 27, 9, 33, 36, 23, 1, 7, 12, 5, 10, 11, 32, 31, 16, 26, 3, 35, 6, 14, 17,  Страцин  27, 43, 42, 36, 8, 4, 24, 52, 17, 44, 13, 37, 50, 3, 18, 30, 45, 31, 33, 54, 40, 26, 2, 10, 19, 7, 6, 14, 32, 38, 12, 35, 28, 20, 11, 1, 48, 39, 25, 15, 16, 9, 21, 23, 5, 41, 29,  Струга  25, 54, 56, 27, 38, 37, 40, 42, 33, 24, 41, 44, 39, 31, 29, 46, 32, 52, 34, 50, 58, 23, 48, 26, 30

Община Гърмен

На 09.06.2020 г. /13:00 – 17:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:00 – 17:00 ч./ –  Ковачевица:   Кв.23,  УПИ Іv

На 09.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./ –  Рибново:   000317,  Землището на с. Рибново  ,  ІІІ-966,  Кв.56  ,  Върбиците  ,  Двадесет и  Девета  1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9,  Двадесет и  Осем  6, 5, 9, 12, 7,  Двадесет и  Седем  8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14,  Двадесет и  Трета  6,  Двадесет и  Шеста  1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25,  Двадесета  1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4,  Дванадесета  10, 17,  Ливаде     ,  Осемнадесета  20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23,  Петнадесета  21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13,  Първа  83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14,  Седемнадесета  16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а,  Тридесета  12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24,  Четвърта  4,  Шестнадесета  23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2

На 09.06.2020 г. /15:00 – 18:00 ч./   На 12.06.2020 г. /15:00 – 18:00 ч./ –  Горно Дряново:   Клиентите Захранени От Тп1,  Кла

На 10.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./ –  Долно Дряново:   УПИ-I,  Кв.30

На 11.06.2020 г. /13:00 – 17:00 ч./ –  Долно Дряново

На 11.06.2020 г. /15:00 – 18:00 ч./ –  Крушево,  Общ. Гърмен:   Vі-138,  Кв.10  ,  Іх-108

На 12.06.2020 г. /15:00 – 18:00 ч./ –  Гърмен:   извън Регулацията  26, 2

На 12.06.2020 г. /15:00 – 18:00 ч./ –  Марчево:   047096 По Квс На С. Марчево  М. Пъдарка

Община Петрич

На 08.06.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Благоевград:   Генерал Тодоров  12

На 08.06.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-ри октомври  8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, 10,  22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Атанас Лютвиев  6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9,  Връх Китка  9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3,  Генерал Тодоров  2, 2, 4, 1, 2 Павилион,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Екзарх Йосиф  2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Цар Борис III  22

На 08.06.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./   На 09.06.2020 г. /13:00 – 16:00 ч.; 14:01 – 16:00 ч./ –  Самуилово,  Общ. Петрич

На 08.06.2020 г. /13:00 – 16:30 ч./   На 09.06.2020 г. /13:00 – 16:30 ч./   На 10.06.2020 г. /13:00 – 16:30 ч./   На 11.06.2020 г. /13:00 – 16:30 ч./   На 12.06.2020 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  и скър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Полковник Дрангов  1, 1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 08.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 10.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 11.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./ –  Коларово,  Общ. Петрич:   Драва  12

На 08.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 10.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 11.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./ –  Струмешница:   19

На 08.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   010024  ,  Атанас Лютвиев  39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19,  България  13, 8, 16, 17, 9, 20, 15, 8, 17, 10, 12, 18, 18, 5, 11, 12, 14, 19,  България  29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 26, 27, 24, 23, 31,  Ванга/Опълченска/  10, 2, 8, 6, 4, 8, 4, 12,  Васил Левски  2, 4,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Гоце Делчев  5, 9, 4, 10, 2, 12, 4, 2, 5, 5, 3, 3, 8, 7, 6, 7, 1, 1, 14, 8,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  4, 6, 2, 8,  Екзарх Йосиф  22, 20, 33,  Княз Борис I  3, 11, 5, 25, 17, 19, 23, 2, 21, 1, 2, 15, 13, 1, 7,  Македония  1,  Митрополит Герасим  4, 7, 1, 3, 5,  Михаил Вардев  4б, 2, 4,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Сандо Китанов  9. Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5,  9 Явор, 3,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Тома Митов  58, 34, 20, 54, 1, 24, 26, 44, 50, 16, 46, 52, 30, 14, 20, 36, 22, 32, 5, 48, 28, 22, 56, 21, 30, 22, 40, 42,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  4, 10, 10, 5, 7, 4, 3, 6, 6, 8, 2, 1,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Яне Сандански  2

На 08.06.2020 г. /15:31 – 16:00 ч./ –  Дрангово,  Общ. Петрич:   Местност Болницата,  Над Селото 23563  ,  Старо Село  ,    М.Върбите УПИ 000498, Мебелен Цех

На 08.06.2020 г. /15:31 – 16:00 ч./ –  Кулата:   Местност Гкпп-Кулата  Митница, Терминал Митница

На 08.06.2020 г. /15:31 – 16:00 ч./ –  Марикостиново:      Село Тополница

На 08.06.2020 г. /15:31 – 16:00 ч./ –  Митино:   Джаферица  ,  Местност Порой  ,  Шеремет

На 08.06.2020 г. /15:31 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   56126.292.4  ,  Бежанка  ,  Местност Козлек  ,  Местност Мерата  Селскостопанска Постройка, Овчарник С Битовка,  Одрин  48, 55, 53, 56, 54, 50, 45, 51, 47, 49, 52, 46,  Полковник Дрангов  1,  Рокфелер  ,  Свети Георги  47, 50, 51, 49, 35, 52, 45, 54,  Свобода  1, 2, 6

На 08.06.2020 г. /15:31 – 16:00 ч./ –  Ръждак:   56126.453.3  ,  Белата Чешма  ,  УПИ V-86,  Кв.20

На 08.06.2020 г. /15:31 – 16:00 ч./ –  Тополница,  Общ. Петрич:   Гробището

На 09.06.2020 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   България  33,  Европа  21, 19,  Места  22,  Параскева Филипова  7, 9,  Промишлена Зона  ,  Рокфелер  ,  Търговски Комлекс Биляна  Комплекс,  Цар Самуил  32, 30, 29, 33, 29, 25, Бар, 4, 33, 26, 34, 23, 27, 26, 28, 28, 24, 31, 23, 24, 31, Зо, 32, 25, 30, 27, Пицария

На 09.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 10.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 11.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   010024  ,  Атанас Лютвиев  39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19,  България  29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 26, 27, 24, 23, 31,  България  13, 8, 16, 17, 9, 20, 15, 8, 17, 10, 12, 18, 18, 5, 11, 12, 14, 19,  Ванга/Опълченска/  10, 2, 8, 6, 4, 8, 4, 12,  Васил Левски  2, 4,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Гоце Делчев  5, 9, 4, 10, 2, 12, 4, 2, 5, 5, 3, 3, 8, 7, 6, 7, 1, 1, 14, 8,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  4, 6, 2, 8,  Екзарх Йосиф  22, 20, 33,  Княз Борис I  3, 11, 5, 25, 17, 19, 23, 2, 21, 1, 2, 15, 13, 1, 7,  Македония  1,  Митрополит Герасим  4, 7, 1, 3, 5,  Михаил Вардев  4б, 2, 4,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Сандо Китанов  9, Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5,  9 Явор, 3,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Тома Митов  58, 34, 20, 54, 1, 24, 26, 44, 50, 16, 46, 52, 30, 14, 20, 36, 22, 32, 5, 48, 28, 22, 56, 21, 30, 22, 40, 42,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  4, 10, 10, 5, 7, 4, 3, 6, 6, 8, 2, 1,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Яне Сандански  2

На 09.06.2020 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски  14, 34, 15, 12, 32, 34, 18, 20, 32, 13, 8, 30, 15, 12, 2, 13, 26, 10, 6, 17, 20, 10, 28, 24, 16, 6, 22,  България  1, 3, 1,  Вардар  9,  Васил Кънчев  6, 13, 4, 13, 6, 4,  Гладстон  2, 6, 6, 4, 7, 5, 1, 3,  Гоце Делчев  35, 29, 29, 23, 33, 21, 25, 31, 27, 19, 14 Магазин, 12, 18, 31а, 37,  Лазар Маджаров  2, 14, 6, 21, 1, 10, 32, 30, 19, 2, 21, 8, 14, 8, 13 2, 3, 3, 11, 28, 20, 3, 16, 4, 25, 11, 6, 17, 12, 2, 11 2, 5, 26, 25, 1, 22,  Полковник Дрангов  1,  Славянска  1, 8, 10, 2, 8, 2,  Стоян Търнаджиев  3,  Христо Ботев  1, 4, 18, 12, 10

На 09.06.2020 г. /16:00 – 18:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Капитан Никола Парапанов  1, 2 Кафе, 13 3, 11 1, 11 1, 2 Общи Части, 1, 11, 11, 9, 2, 13 2, 17, 2 Офис, 1, 2, 3, 2,  Рокфелер  53,  УПИ IX Кв.39  ,  Цар Борис III  62, 54, 48, 52, 17, 46 1, 56, 50, 17, 21, 58, 64, 46, 60

На 09.06.2020 г. /16:00 – 18:00 ч./ –  Струмешница

На 10.06.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Самуилово,  Общ. Петрич:   Васил Левски  10,  УПИ 1 Кв. 31  УПИ ІV-57,  Кв.18

На 10.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 11.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./ –  Първомай,  Общ. Петрич:   Вардар  20,  Георги и змерлиев  6, 18, 4, 12, 10, 2, 8,  Маркови Кладенци  34, 36, 47, 51,  Местност Алачевото  Цех,  Местност Стопански Двор  Работилница, Църква,  Младост  50, 52, 8, 17, 36, 43, 53, 51,  Огражден  47, 34, 53, 49, 36, 55, 51,  Оджовица Чалията  ,  Отец Паисий  6, 19, 14, 8, 21, 18, 3, 15, 16, 5, 4, 17, 11, 7, 1, 13,  Русия  13

На 10.06.2020 г. /15:31 – 16:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Айдарски Дап-Иловица  ,  Битоля  2, 1,  Капитан Никола Парапанов  2, 2,  Марица  15,  Места  15, 20, 18, 2, 22, 22, 22, 15, 18, 4, 18,  Папульо  2,  Полковник Дрангов  1,  Промишлена Зона  Гараж, Цех,  Свобода  6, 6, 6, 4, 9, 7, 54,  Свобода -Промишлена Зона  ,  Тошо Цеков  8,  Януш Стойчев  3

На 11.06.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Коларово,  Общ. Петрич:   Асен Златаров  9, 3, 11, 19, 21, 15, 6, 7, 13, 1, 8, 2, 4, 14,  Беласица  39, 58, 29, 32, 52, 42, 40, 56, 31, 38, 46, 44, 26, 33, 54, 48, 36, 51, 34, 35, 22, 30, 43, 41, 50, 45, 62, 37, 64,  Брегалница  1, 4, 3, 2, 5,  Владимир Заимов  3, 5, 4, 1, 2, 7,  Възраждане  3, 1, 2,  Жданов  11, 8, 5, 3, 6, 7, 12, 4, 9, 14, 10,  Любен Каравелов  8, 6, 10, 5, 2, 3, 2, 4, 1, 7,  Малчика  2, 6, 14, 3, 15, 1, 10, 7, 12, 8, 9, 4, 13, 16, 11,  Октомври  36, 27, 18, 5, 9, 23, 26, 10, 2, 16, 11, 15, 7, 13, 22, 3, 24, 1, 12, 14, 8, 28, 21, 17, 30,  Пейо Яворов  3, 5, 14, 1, 8, 6, 10, 4, 9, 16, 11, 2, 12, 7,  Подгорие  8, 1, 2, 9, 5, 12, 6, 3, 7, 10,  Просвета  10, 1, 8, 2, 3, 9, 13, 4, 5, 11, 15, 6, 12, 7,  Радомир  5, 2, 1, 3,  Симеон Кавракиров  22, 16, 22,  Тодор Божиков  6, 4, 5, 10, 9, 14, 16, 7, 3, 1, 8, 2,  Христо Смирненски  16, Поща,  Цар Самуил  16, 14

На 11.06.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Яворница:   Победа  17

Община Разлог

На 09.06.2020 г. /15:00 – 18:00 ч./ –  Баня,  Общ. Разлог:

На 08.06.2020 г. /13:01 – 17:00 ч./   На 09.06.2020 г. /13:01 – 17:00 ч./   На 10.06.2020 г. /13:01 – 17:00 ч./   На 11.06.2020 г. /13:01 – 17:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:01 – 17:00 ч./ –  Баня,  Общ. Разлог:   Четиридесет и  Втора  18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19,  Четиридесет и  Осма  5, 1, 20, 3, 7, 8, 6,  Четиридесет и  Пета  12, 8, 6, 7, 10,  Четиридесет и  Първа  1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21,  Четиридесет и  Седма  9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6,  Четиридесет и  Трета  4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7,  Четиридесет и  Четвърта  4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2,  Четиридесет и  Шеста  8, 4, 2,  Шафле Дере  99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1,    Тп Банята

На 09.06.2020 г. /15:00 – 18:00 ч./ –  Разлог:   Бела Река  2а В, 2 Б, 1, 64, 4 Б, 2 В, 2 А

Община Сандански

На 08.06.2020 г. /13:01 – 16:16 ч./   На 09.06.2020 г. /13:01 – 16:16 ч./   На 10.06.2020 г. /13:01 – 16:16 ч./   На 11.06.2020 г. /13:01 – 16:16 ч./   На 12.06.2020 г. /13:01 – 16:16 ч./ –  Катунци:   Асен Лагадинов  2, 17,  Бельовска Комуна  3,  Бистрица  4, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 10,  Васил Левски  2, 6, 4, 1,  Вела Пеева  38, 8, 7, 6, 44, 15, 11, 46, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 21, 10, 24, 28, 34, 27, 12, 54, 3, 36, 60, 5, 14, 13, 33, 25, 50, 17, 18, 35, 56, 20, 26,  Гьорче Петров  2, 3, 1,  Димо Х. Димов  36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 10, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17,  Еделвайс  3, 5, 7, 9,  и ван Вазов  6,  Любен Каравелов  3,  Митко Палаузов  18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 23, 8, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12,  Опълченска  9, 10,  Петър Димитров  24, 32, 28, 35, 26, 33, 30,  Стадиона  4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1,  Трети Март  23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13,  Христо Ботев  3, 9, 12, 15, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 5, 17,  Юри Гагарин  6, 5,  Яне Сандански  1

На 10.06.2020 г. /14:01 – 14:16 ч./ –  Враня:   извън Регулация,  до с.Враня

На 10.06.2020 г. /14:01 – 14:16 ч./ –  Калиманци,  Общ. Сандански:

На 10.06.2020 г. /14:01 – 14:16 ч./ –  Капатово

На 10.06.2020 г. /14:01 – 14:16 ч./ –  Катунци:   Асен Лагадинов  2, 17,  Бельовска Комуна  3,  Бистрица  4, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 10,  Васил Левски  2, 6, 4, 1,  Вела Пеева  38, 8, 7, 6, 44, 15, 11, 46, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 21, 10, 24, 28, 34, 27, 12, 54, 3, 36, 60, 5, 14, 13, 33, 25, 50, 17, 18, 35, 56, 20, 26,  Гьорче Петров  2, 3, 1,  Димо Х. Димов  19, 36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 10, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17,  Еделвайс  4, 10, 6, 11, 23, 13, 2, 25, 1, 14, 17, 15, 8, 21, 12, 3, 5, 7, 9,  и ван Вазов  6,  Любен Каравелов  3,  М.Раздол  Пункт, Обект, Мандра, Работилница,  Митко Палаузов  18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 23, 8, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12,  Неуточнен Адрес  1 и зход Гоце Делчев,  Опълченска  9, 10,  Петър Димитров  24, 32, 28, 35, 26, 33, 30,  Район Мтс  Цех за обработка на скални мат.,  Район Стопански двор  Цех, Газостанция, Цех,  Стадиона  4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1,  Трети Март  3, 28, 55, 31, 51, 42, 41, 33, 40, 35, 7, 26, 44, 57, 43, 34, 45, 32, 47, 53, 36, 59, 23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13,  Хан Крум  6, 2, 4, 1, 9, 8,  Христо Ботев  3, 9, 12, 15, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 5, 17,  Юри Гагарин  6, 5,  Явор  15, 21, 29, 37, 3, 27, 13, 33, 5, 25, 19, 7, 17,  Яне Сандански  1

На 10.06.2020 г. /14:01 – 14:16 ч./ –  Лешница,  Общ. Сандански:   УПИ VІ-203, Кв.23,    3

На 10.06.2020 г. /14:01 – 14:16 ч./ –  Петрово,  Общ. Сандански:   Втора  20, 8, 3, 1, 5, 9,  Главна  64, 54, 47, 41, 46, 39, 48, 43, 27, 31, 49, 45, 62, 56, 51, 29, 58, 50, 28, 33, 53, 60, 35, 52, 26, 22, 3, 20, 4, 10, 15, 38, 40, 24, 7, 12, 17, 18, 19, 32, 2, 1, 42, 30, 13, 36, 16, 34, 8, 28, 6, 23, 44, 25,  Двадесет и  втора  1, 7, 9, 1,  Двадесет и  девета  3, 8, 16, 12, 10, 4, 14, 9, 11, 2,  Двадесет и  Осма  5, 10, 1, 3,  Двадесет и  пета  3, 2, 8, 6, 4, 1, 7,  Двадесет и  първа  4, 22, 32, 15, 27, 29, 1, 8, 19, 12, 2, 30, 5, 3, 28, 14, 31, 37, 6, 20, 7, 11, 16, 34,  Двадесет и  седма  5, 1, 9, 7,  Двадесет и  трета  2, 4, 1, 3, 8, 28, 21, 7, 30, 20, 32, 17, 13, 15,  38, 9, 14, 12, 22, 6, 11, 18,  Двадесет и  четвърта  11, 4, 5, 2, 9, 3, 1, 7, 26, 17, 12, 41, 30, 37, 6, 29, 16, 19, 14, 39, 13, 10, 20, 43, 8, 15, 27, 21, 23, 24,  Двадесет и  шеста  2, 4, 1, 8, 6, 7, 12, 14,  Двадесета  5, 1, 6, 15, 3, 8, 7, 2, 14, 11, 10, 13,  Дванадесета  11, 2,  Девета  40, 32, 42, 44, 34, 11, 13, 10, 23, 12, 26, 18, 28, 21, 22, 24, 30,  Деветнадесета  20, 11, 8, 16, 34, 36, 26, 10, 17, 21, 12, 42, 14, 28, 15, 19, 29, 24, 40, 22, 18, 23, 27, 9, 3, 1, 5, 7,  Десета  18, 12, 16, 10, 1, 14,  извън Регулацията  Жилище, Социален дом,  Мали дол  ,  Осемнадесета  27, 1, 3, 8, 2, 4, 5, 1, 26, 15, 14, 27, 47, 57, 29, 11, 24, 31, 12, 53, 45, 51, 49, 55,  Осма  8, 9, 4, 6, 13, 11, 2, 3, 1, 7, 5,  Пета  2, 7, 8, 1, 3, 4,  Петнадесета  3, 1, 2, 14, 8, 16, 6, 10, 18,  Първа  22, 19, 6, 8, 29, 21, 27, 20, 16, 12, 18, 29,  Седма  1, 5, 3, 8, 6, 2, 10, 4,  Трета  7, 4, 3, 8,  Тридесет и  втора  4, 1, 6,  Тридесет и  първа  3,  Тридесета  7,  Тринадесета  8, 3, 7, 5, 4, 2, 9, 10, 14, 1, 11, 2, 17,  Четвърта  2, 4, 6, 9, 7,  Четиринадесета  2,  Шеста  24, 10, 7, 3, 1, 18, 5, 11, 20,    3, 2, 4

На 10.06.2020 г. /14:01 – 14:16 ч./ –  Сандански:   Александър Буйнов,  Местност Друма,  Р-н Главен път Е-79

На 10.06.2020 г. /14:01 – 14:16 ч./ –  Хърсово,  Общ. Сандански:   00061,  Бели Брег  Времянка,  Местност Падарката,   2, Жилище, 3

Община Сатовча

На 10.06.2020 г. /13:00 – 17:00 ч./ –  Боголин:   253  ,    ТП1

На 08.06.2020 г. /13:16 – 18:00 ч./ –  Сатовча:   Ал.Стамболийски  19,  Възход  1, 11, 16, 22, 18, 10, 19, 5, 15, 12, 25, 6, 4, 21, 20, 7, 9, 24, 13, 26, 17, 8,  Детелина  4, 2, 5, 1,  Драгийца  1, 11, 13, 4, 2, 7, 5, 15,  Иглика  20, 18, 16,  Кирил и  Методи  23, 16, 17, 19, 21, 15, 18, 14, 25,  Лиляна Димитрова  13,  Людмила Живкова  13,  Отец Паисий  2,  Теменуга  1, 5, 6, 2, 4, 3,  Юри Гагарин  28, 20, 27, 12, 16, 25, 6, 13, 22, 24, 4, 23, 14, 19, 15, 21, 32, 10, 30, 11,    ТП4

На 09.06.2020 г. /14:31 – 18:00 ч./ –  Сатовча:   Възход  26,  Дунав  21,  Иглика  5,  Коца и  Георги Сачеви  3,  ПИ-030054 М. Дренов дол  ,  Площада  1,  Тодор Шопов  Цех за Финно Дамско Бельо, 11, 1, 3, 1 А, 2, 1б, 7, 4, 15, 9, 13, 5,  Юри Гагарин  2,    ТП ДЗС

На 10.06.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Вълкосел:   Бачо Киро  12, 5, 1, 6, 10, 8,  Бистрица  17,  Божур  104, 119, 103, 100, 109, 105, 107, 111, 113, 102, 74, 84, 106, 72,  Бр.Миладинови  5, 1, 2, 10, 19, 3, 13, 4, 6, 7,  Бузлуджа  57, 80, 76, 95, 98, 63, 82, 75, 61, 93, 58, 92, 47, 90, 77, 60, 54, 55, 73, 62, 88, 85, 59, 43, 87, 102, 83, 81, 68, 52, 49, 79, 89, 69, 91, 94, 74, 45, 72, 96, 50, 66, 100, 78, 64,  Димчо Дебелянов  33, 27, 31, 24, 35, 29,  Лилия  72, 131, 105, 59, 57, 79, 113, 66, 69, 50, 133, 75, 70, 49, 61, 58, 12, 103, 54, 51, 90, 62, 60, 88, 104, 80, 81, 74, 77, 8, 84, 64, Магазин, 73, 55, 71, 76, 53,  Места  5, 4, 2, 6,  Михаил Антонов  9, 6, 4, 3,  Нерезе  ,     ТП1,  Никола Калъпчиев  5,  Прогрес  36, 46, 48, 38, 54, 24, 17, 23, 25, 53, 44, 21, 43, 41, 51, 52, 49, 40, 10, 42,  Първи Май  6, 8, 5, 4,  Светиката  18, 13, 5, 1, 2, 3, 10, 20, 16, 11, 14,  4, 15, 14, 7, 9,  Чавдар  2, 3, 9, 4, 10, 6, 5, 7,  Шипка  23

На 10.06.2020 г. /15:00 – 18:00 ч./ –  Туховища:   ТП 2

На 11.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./ –  Сатовча:   Ал.Стамболийски  6, 10, 14, 7, 16, 11, 5 А, 18, 2, 4, 5,  Васил Даракчиев  13,  Георги Шомов  2, 6,  ДЛС Дикчан  ,  Дружба  15,  Дунав  7, 17, 27, 15, 19, 6, 1, 3, 23, 9, 13, 25, 21, 5, 2,  Еделвайс  1, 2, 6, 4, 8, 10,  Елин Пелин  15, 11, 13, 3, 12, 4, 7, 1, 2,  и глика  1, 4,  и линден  1 Работилница, 2,  Кокиче  2, 1,  Лазар Карабожиков  2, 7, 8, 9, 5, 6, 4,  Малчика  1,  Никола Карталов  10,  Общинска Администрация,  Площада  1, 1 Павилион,  Родопи  2, 7, 3, 6, 4, 1,  Тодор Шопов  25, 16, 19 Цех за френско бельо, 35а, 19, 31, 23, 29, 12, 3, 45, 6, 41, 10, 43, 4, 27, 35, 37, 39, 14,  Четирдесет и  Осма  8,  Шипка  2, 1

На 12.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./ –  Сатовча:   Васил Даракчиев  2,  г.С.Раковски  1, 6, 4, 5, 3,  Дунав  6,  Еделвайс  13, 26, 11, 5, 9, 11, 15, 16, 12, 21, 3, 7, 25, 19, 22, 24, 23, 18, 17, 30, 28,  и глика  10, 2, 7,  Кокиче  3, 6, 7,  Лазар Карабожиков  2,  Майор Топалов  12, 10, 8, 5, 4, 6,  Неуточнен Адрес  Поща,  Никола Карталов  8, 5, 6, 3, 1, 4,  Орфей  9, 2, 6, 7, 4, 5, 8, 11, 12, 3,  Освобождение  10, 4, 3, 7, 11, 9, 5, 12, 1,  Родопи  8, 11, 7,  Стопански Двор  Администрация,  Тодор Шопов  32, 36, 48, 30, 24, 26, 24, 47, 53, 45, 55, 31, 57, 43, 40, 28, 40, 22, 51, 34, 5,  Хаджи Димитър  9, 6, 4, 2, 17, 16, 5, 12, 20, 15, 18, 10, 11, 16, 13, 1, 3,  Шипка  5, 8, 13, 11, 12,    ТП2, Филиал, ТП2, Тото Пункт

Община Симитли

На 08.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 10.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 11.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./ –  Железница,  Общ. Симитли:   Местност Джалева Махала  ,  Местност Долно Церово  12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, Къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13,    Трифа

На 08.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 10.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 11.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./ –  Симитли:   Ораново  Жилище

На 08.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 10.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 11.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:01 – 18:00 ч./ –  Церово,  Общ. Благоевград:   с.Долно Церово

На 08.06.2020 г. /13:30 – 18:30 ч./   На 09.06.2020 г. /13:30 – 18:30 ч./   На 10.06.2020 г. /13:30 – 18:30 ч./   На 11.06.2020 г. /13:30 – 18:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:30 – 18:00 ч./ –  Симитли:   Васил Левски  5, 11, Зъбол.Кабинет, 15, Кафе, 9, 7, 13, 1, 1 Жилище, 3,  Витоша  5, 1, 4, 10, 3, 6,  Георги Димитров  Магазин, 64, 84, 58, 50, 82, 68, 78, 66, 42, 54, 60, 42а, 40, 52, 45, 36, Магазин За Промишлени стоки, Магазин, 74, 46, 70, 48, 62, 72, 80, 44, Бар, 44, 62а, 76,  Георги Попов  5,  Гоце Делчев  6, 1, Склад, 4, 1 Ъгъла, 2, 8,  Илинден  19,  Кв. 43,  Петно № 4 по плана на Симитли  ,  Квартал 26а,  Петно №3 по плана на гр. Симитли  ,  Надежда  3, 11, 3, 4, 42, 7, 9, 13, 8, 12, 6, 2, 5,  Ораново  Оранжерии,  Пазара  Магазин, Кафе, Склад, Работилница, Павилион, Зала, Аптека, Ателие за шивашки услуги, Сервиз, Магазин,  Петно №1,  Кв.26а  ,  Първи Май  4, 7, 1, 8, 2, 13, 18, 10, 16, 16, 12, 17, 5, 11, 15,  Рила  5, 8, 1, 4, 3, 10, 6, 2,  Симитли  Жилище, Магазин, Ясла, Магазин, Гум, Сладкарница,  Славей  4,  Трети март  5, 9, 3, 7, 2, 1,  Христо Ботев  33, 39, 37, 47, 41, Ресторант, 43, 36 3, 47, 36, 36 6, 27 Администрация, 31, 34а, 36 5, Баничарница, 5, Магазин, 34, 6, 35, Кафе, 45, 23,  Христо Смирненски  62, 54, 29, 48, 33, 42, 64, 50, 27, 56, 60, 40, 16, 36, 32, 52, 46, 31, 38, 35, 58,  Чайка  18, 14, 12, 2, 13, 4, 1, 9, 16, 3, 11, 5, 10, 8, 6,  Шипка  8, 3, 4, 7, 2, 6, 5, 1

На 08.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./ –  Крупник:   Васил Коларов  48, 40, 38, 20, 19, 23, 37, 46, 44, 25, 52, 33, 47, Жилище, 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60,  Васил Левски  35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33,  Гладстон  5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13, Жилище, 19, 7,  Гоце Делчев  20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12 Жилище,  Димитър Благоев  Жилище, 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56,  Кокиче  11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20, Жилище, 28, 7, 14,  Кресненско Въстание  Жилище,  Крупник  Бар,  Ленин  11,  Местност и звор/Калуцик  ,  Местност Текелев Шумак  ,  Пайсий Хилендарски  35, 52, Жилище, 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42 Жилище, 41, 25, 33,  Текелев Шумак  ,  Хан Аспарух  23, 11, 29, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19, Жилище, 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21,  Яне Сандански  Жилище, 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23,    ,    Магазин, 2

На 09.06.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ –  Крупник:   Васил Левски  Жилище,  Георги Димитров  2, 3, 1, 15, 5, 8, 6, 4, Жилище, 10,  Гоце Делчев  7, 17, 5, Мелница, 13, 3, 15, 1, 4, 6, 12, 9,  Даме Груев  4,  Димитър Талев  4,  Кирил и  Методий  23, 12, 31,  Кресненско Въстание  18, 21, 33, 27, Жилище, 12, 16, 19, 2, 29,  Крупник  Сграда, СКЗ Крупник, Склад,  Местност Въчева  Жилище, 3, 11, 8, 5, 10, 4, 7,  Местност Стопански двор,    Магазин

На 09.06.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./   На 11.06.2020 г. /10:16 – 11:16 ч./ –  Симитли:   Симитли

На 09.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./ –  Крупник:   Александър Стамболийски  13,  Васил Коларов  14, 1,  Васил Левски  20, 18, 11, 13, 30, 22, 19, 12, 8, 25, 7, 5, 27, 21, 1, 9, 14, 17, 3, 24, 29, 15, 28,  Георги Димитров  1,  Георги Трайков  1, 6, Жилище, 2, 28, 18, 3, 8, 24, 27, 12,  Даме Груев  5, 7, 9, 4, 2, 1, 3,  Димитър Благоев  3, 23, 8, 13, 35, 37, 2, 12, 10, 18, 20, 1, 29, , , 21, 31, 11, 38, 7, 26, Жилище, 16, 6, 30, 34, 9, 25,  Карл Маркс  1,  Кирил и  Методий  8, 23, 17, 9, 4, 7, 15, 21, 27, 25, 17 Магазин, 3, 6, 11, 1,  Кресненско Въстание  9, Жилище, 7, 3, 19, 15, 10, 8, 13, 2, 17, 11, 5,  Крупник  Бар, Склад, Ясла,  Пайсий Хилендарски  42 Жилище, 28,  Пейо Яворов  18,  ПИрин  Жилище, 13, 9, 8, 6, 3, 1, 14, 18,  Трайчо Костов  12,  Хан Аспарух  2, 4,  Христо Ботев  1,  Яне Сандански  10, 11, 1, 3, 18, 7, 12, 5, 14, 16, 8, 4, 24,    1

На 11.06.2020 г. /10:01 – 11:01 ч./ –  Симитли:   Симитли  Мина Ораново

Община Хаджидимово

На 10.06.2020 г. /13:00 – 18:00 ч./ –  Абланица,  Общ. Хаджидимово:   Александър Стамболийски  25, 31, 24,  Балтачица  2,  Дунав  4, 11,  Елин Пелин  28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, ТП-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46,  Йордан Йовков  1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3,  Орфей  20,  Отец Паисий  6, 7, 8, 3, 5, 1, 10,  Площада  Клуб, Павилион,  С. Абланица,  имот 000517  ,  Свилен Русев  13,  Свобода  3, 2, 1,  Слатина  ,  Теменуга  2,  Тридесет и  шеста  2,  Христо Ботев  21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“,   на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии,   текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg,   за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Сигнали за липса или нарушено качество на електрозахранването може да се подават на информационна линия 0 700 10 010; имейл: klienti@cez-rp.bg; контактна форма „Пишете ни“ на сайта на дружеството www.cez-rp.bg.

Свързани новини

Охранителната полиция в Сандански с нов шеф

vesito

По повод Деня на народните будители Община Разлог и Исторически музей – Разлог oбявяват „ВХОД СВОБОДЕН“ на старото килийно училище в двора на църквата ,,Св. Георги“

vesito

Активистка на ГЕРБ-Жени в Благоевград разпуска на почивка в Дубай

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.