Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Област Благоевград, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение България, за периода 13.07-17.07.2020 г.

Уважаеми клиенти, 

 ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности,  свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла,  подмяна на електромери,  ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение,  присъединяване на клиенти,  кастрене,  профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 13 юли – 17 юли  2020 г,  включително:

 ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица,  квартал,   УПИ,  ПИ/

Област Благоевград

Община Банско

На 14.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Банско:   Бъндерица  1,  Васил Кънчов  4 1, 8 1, 2 А, 4, 8, 2,  Кир бл.аго Тодев  12,  Лазар Герман  6, Б, 6 1, 6 Апартамент, 10, 4, 2, 8, Пералня, 4, 1, 6 Общ Електромер,  Местност Забиница  Склад,  Плиска  10 1, 26, 30, 24, 27, 35, 10, 21, 39, 33, 29, 12, 34, 32, 38, 22, 25, 41, 17, 28, 6, 23, 36, 31, 12 А,  Уста Тодор  11, 17, 3, 5, Магазин Моторок, 13, 1, 31, 15, 9, 7,  Цар Симеон  19-21 Б, 1, 19-21 1, 11, 19-21 А, 19 Б, 13 А, 19-21, 13 Б, ТП Бензиностанция,  Явор  2, 4

На 13.07.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Банско:   Еделвайс  3,  Найден Геров  2,  Симеон Молеров  1,  Сливница  3,  Цар Симеон  86, 88,  Яне Сандански  2

На 15.07.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Банско:   Местност Малка Ливада  2

На 16.07.2020 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Добринище:   9ти Септември  ,  Васил Априлов  9,  Георги Димитров  99, 21,  Григор Мацин  1, 3, 5,  Десилица  12, 10, 14, 3, 2, 8, 20, 6,  Иван Галчев  10, 17, 5, 11, 21, 13, 1, 6, 4, 99, 3, 15, 7,  Неофит Рилски  6, 20, 1, 10, 12, 13, 3, 14, 11, 8, 16, 5, 9,  Никола Парапунов  1, 4, 11, 6, 7, 15, 9, 3, 5,  Охрид  12, 10, 2, 99, 14, 8, 6,  Петър Галчев  10,  ПИрин  4, 1, 5, 7, 9, 2, 15, 8, 6, 11, 10, 3,  Попово Езеро  9,  Търговска  1,  Хан Аспарух  8, 3, 6, 7, 2, 1, 9, 5, 10,  Христо Ботев  9, 4, 6, 5, 12, 3, 8, 2, 11, 17, 15, 1, 7, 19, 13, 14, 10,    ТП Авариен Пункт

На 15.07.2020 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Добринище:   9-ти Септември  1, 15,  Ванюша Валчук  10, 5, 9, 6, 2, 8, 4, 16,  Васил Левски  15,  Георги Димитров  42, 21, 4, 24, 6, 56, 60, 55, 40, 46, 5, 50, 99, 58, 54, 9, 52,  Любен Каравелов  4, 8, 3, 7, 99, 6, 1, 11, 9, 5,  Места  5,  Първи Май  9, 7, 5, 2, 1,  Тодор Кабл.ешков  26,  Христо Смирненски  5,  Юрий Гагарин  12, 7, 1, 4,  Яне Сандански  32, 36, 33,    ТП Валевица, Работилница

На 15.07.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Добринище:   Адам Трънка  17, 25, 2, 16, 12, 23, 9, 30, 22, 42, 20, 13, 6, 7, 19, 5, 10, 11, 99, 4, 1, 15, 21,  Александър Стамболийски  3, 2, 1, 9,  Васил Коларов  8, 3, 1, 7, 14, 4, 99, 5, 6,  Васил Левски  5, 2, 3, 1,  Вела Пеева  4, 5, 2, 7, 1, 3,  Георги Димитров  22, 31, 3, 30, 17, 7, 11, 5, 33, 19, 6, 4, 20, 28, 13, 9, 14, 12, 27, 26, 32, 23, 10, 29, 21, 34,  Георги Темелков  9, 8, 5, 12, 1, 4, 17, 15, 13, 11, 3,  Георги.С.Раковски  1,  Иван Вазов  9,  Иван Козарев  15, 7, 10, 11, 4, 1, 13, 5, 12, 99, 3, 14, 8, 6,  Москва  9, 5, 3, 2, 1, 7,  Незнаен Воин  99,  Неуточнен Адрес  Поща,  Никола Вапцаров  3, 10, 5, 2, 8, 6,  Освобождение  8, 6, 1, 10, 5, 3, 2, 18, 7, 12, 4,  Охрид  2,  Търговска  6, 5,  Читалище  ,    Пл. Независимост №1, ТП Читалище, Тото Пункт

На 16.07.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Добринище:   Арсо Пандурски  5, 2, 3, 4, 8, 6, 1,  Гарата  5, 3,  Георги.С.Раковски  4, 3, 2, 5, 1,  Незнаен Воин  8, 6, 4,  Партизанска  99, 6, 7, 5, 11, 13, 3, 4, 9, 1, 2,  Христо Смирненски  20,  Цар Симеон  8, 1, 99, 5, 6, 3, 4, 2,    ТП Белия Рид

Община Белица

На 16.07.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Краище,  Общ. Белица:   Единадесета  33, 49, 13, 27, 51, 58, 72, 38, 3290, 37, 60, 102, 66, 47, 41, 48, 29, 14, 34, 5, 35, 45, 42, 28, 99, 44, 36, 43, 127, 30, 25, 17, 64,  Петнадесета  11, 34, 12, 27, 33, 99, 32, 18, 3, 47, 24, 19, 8, 1, 6, 5, 72, 14, 40, 2, 15, 37, 22,  Четирнадесета  99, 1, 4, 6, 7, 8, 2,  Шестнадесета  8, 2, 7, 3, 18, 16, 15, 13, 11, 5, 14, 9, 12, 6,    50

Община Благоевград 

На 15.07.2020 г. /09:01 – 10:10 ч./ –  Бело Поле,  Общ. Благоевград:   02028

На 15.07.2020 г. /08:46 – 16:30 ч./ –  Бело Поле,  Общ. Благоевград:   Ванчо Богданов  27, 23,  Струма  1,  УПИ III-63,  Кв.5  ,    2, Жилище

На 15.07.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 16.07.2020 г. /09:01 – 09:40 ч.; 13:01 – 14:00 ч./ –  Бело Поле,  Общ. Благоевград:   Васил Левски  5, 13,  Имот 04279.818.47  ,  Полето  ,  Тухларната  ,  УПИ V-45,  Кв.7  ,  УПИ Xvi-163,  164,  Кв.8  ,    Жилище, 1

На 15.07.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Бело Поле,  Общ. бл.агоевград:   Васил Левски  5, 13,  Имот 04279.818.47  ,  Полето  ,  Тухларната  ,  УПИ V-45,  Кв.7  ,  УПИ Xvi-163,  164,  Кв.8  ,    Жилище, 1,    02028

На 15.07.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   001451  ,  04217.920.1.70  ,  04217.929.10.29  ,  04279.927.30  ,  319001  ,  410002  ,  Андъко  ,  Бодрост  ,  Брезово  ,  Вилна Зона Картала  ,  Гръчките Ливади  ,  Зона Картала  ,  Картала  ,  Конярнико  ,  Мах. Калуцка  ,  Мах. Центъра Мотела  ,  Махала Брезово  Жилище, Къща,  Махала Брезовска  ,  Махала Милово ТП Милово  ,  Махала Петковци  ,  Месност Демирево  Жилище, Къща,  Местност Бодрост  ,  Местност Горно Демирево  ,  Местност Добро Поле  ,  Местност Картала  ,  Местност Ковачница  ,  Местност Конярнико  ,  Местност Септемврийче  ,  Местност Тепавиците  ,  Местност Широканска  Стопанска Сграда,  Осойната  ,  ПИ №001451  ,  Септемврийче  ,  Скалата  ,    Комплекс, Вила, 12,    Къща, Помпа За Напояване, Къща, 1, М. Влаовци, Жилище, Вила, Бреньово, Вила, Жилище

На 15.07.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   001451  ,  04217.920.1.70  ,  04217.929.10.29  ,  04279.927.30  ,  Бодрост  ,  Вилна Зона Картала  ,  Гръчките Ливади  ,  Зона Картала  ,  Картала  ,  Конярнико  ,  Местност Бодрост  ,  Местност Добро Поле  ,  Местност Картала  ,  Местност Конярнико  ,  Местност Септемврийче  ,  Местност Тепавиците  ,  Местност Широканска  Стопанска Сграда,  ПИ №001451  ,  Септемврийче  ,    Комплекс, Вила, 12

На 15.07.2020 г. /09:01 – 10:10 ч./ –  Бистрица,  Общ. бл.агоевград:   319001  ,  410002  ,  Андъко  ,  Брезово  ,  Мах. Калуцка  ,  Мах. Центъра Мотела  ,  Махала Брезово  Жилище, Къща,  Махала Брезовска  ,  Махала Милово ТП Милово  ,  Махала Петковци  ,  Месност Демирево  Жилище, Къща,  Местност Горно Демирево  ,  Местност Ковачница  ,  Осойната  ,  Скалата  ,    Къща, Помпа За Напояване, Къща, 1, М. Влаовци, Жилище, Вила, Бреньово, Вила, Жилище

На 13.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 14.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 15.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 16.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 17.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Бистрица,  Общ. бл.агоевград:   319001  ,  410002  ,  Мах. Центъра Мотела  ,  Махала Петковци

На 15.07.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Работилница

На 13.07.2020 г. /08:46 – 12:00 ч./ –  Благоевград:   04279.603.192  ,  04279.603.195  ,  Алеко Константинов  12, 5, 7, 9,  Братя Миладинови  Кръстовище С ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10,  Васил Априлов  2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7,  Георги С.Раковски  5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11,  Григор Пърличев  13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38,  Димитър Димов  18, 13,  Кръстьо Асенов  6, 2, 4,  Николай Петрини  6, 8,  Патриарх Евтимий  12, 7, 5, 10, 8, 3,  Славянска  15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56,  Стефан Стамболов  13

На 15.07.2020 г. /13:01 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   04279.603.410  ,  Xx-1017,  04279.604.403.1  ,  Алеко Константинов  22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15,  Асен Христов  22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26,  Баларбаши  4, 60,  Братя Миладинови  28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16,  Георги С.Раковски  4, 8, 10, 14, 6,  Ильо Войвода  14, 15, 1, 6,  Местност Баларбаши  37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31,  Трети Март  62, 66, 69, 61, 66, 64, 55,  Хан Омуртаг  7, 3, 5, 6,  Цар Борис I  9, 24, 18, 25

На 17.07.2020 г. /08:31 – 12:00 ч./ –  Благоевград:   04279.618.10  ,  Босилек  2, 8, 3, 6, 4, 5, 7,  Марица  20, 37, 18, 39, 33, 35, 31,  Св. Димитър Солунски  9,  Св.Св. Кирил И Методий  Жп Гара, 24, 28, 30, 26, 28,  Спартак  2, 7, 8, 10а, 10, 1, 3, 6, 9, 4, 5, 2,  УПИ Іі-427,  Кв.30а

На 17.07.2020 г. /08:46 – 12:00 ч./ –  Благоевград:   04279.618.10  ,  Босилек  8, 4, 2, 3, 5, 6, 7,  Марица  35, 31, 37, 20, 39, 33, 18,  Св. Димитър Солунски  9,  Св.Св. Кирил И Методий  28, 26, 24, 28, Жп Гара, 30,  Спартак  1, 2, 4, 7, 6, 10а, 3, 5, 9, 2, 10, 8,  УПИ Іі-427,  Кв.30а

На 17.07.2020 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград:   Айдаровско Дере  ,  Местност Айдаровско Дере  Помпа За Напояване

На 13.07.2020 г. /13:01 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Ален Мак  Магазин, Кафе-Аперитив, Гараж, 4, 8, 6, 5, 1, 7, 3, 6, 2 1, Хмо-Бл.агоевград, Супермаркет, 2, 1, Кафе, 4, 1, 3, 3, 3б, Тото Пункт, 3б, 2, 2, 4,  Борис Ангелушев  5, 5,  Бялата Висота  Фургон С Автоматична Измерват.

На 15.07.2020 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Благоевград:   Алея На Здравето  ,  Антим I  25,  Аргир Манасиев  44, 48, 26, 22, 30, 52, 50, 60, 36, 32, 24, 34, 28, 46, 38, 50, 42, 40,  Борис Сарафов  5, 3, 19, 7, 12, 25, 11, 10, 9, 35, 13, 23, 20, 29, 33, 21, 15, 17, 16, 7, 18, 22, 8, 27, 24, 31, 26, 14, 6,  Данаил Крапчев  16, 28, 3, 5, 14, 12,  Димитър Йосифов  17, 20, 15, 6, 7, 12, 4, 9, 2, 8, 18, 11, 12, 14, 5, 3, 2а, 10, 16,  Дъбравска  23,  К. И. Никола Хайдукови  25, 52, 48, 64, 66б, 68, 54, 70, 46, 56, 60, 23, 66, 21, 68,  Местност Бачиново  Каравана, Складов Терен,  Петър Стоянов  3, 4,  Родолюбие  4,  Сотир Атанасов  1,  Христо Силянов  9, 11, 12, 13,  Христо Чернопеев  27, 29

На 15.07.2020 г. /09:01 – 10:10 ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  1, 1,  ПИ №04279.618.95  ,  Славово  Фирма,    Работилница

На 15.07.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  1, 1, 1,  Антон Чехов  1, 1,  Бодрост  1,  Васил Левски  62,  Грамада  Жилище,  Даме Груев  40,  Еленово  20,  Кузман Шапкарев  5,  М. Чикуто 04279.35.1  ,  Местност Бодрост  Жилище, ТП, Жилище, Комплекс, Станция, Бар, База, Вила, Станция, Екоцентър,  Еколенд И Заобикаля, Вилна Сграда, Вила бл.изнак, Жилище,  Местност Герено  Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда, Стопанска Постройка, Помпа За Напояване,  Местност Добро Поле  Жилище, Гор.С-Во, Жилище, Бунгало №10, Жилище,  Местност Здравец  Жилище, Вила,  Местност Карталско Дере  Жилище, Жилище,  Местност Мингингова Поляна  Вила, Жилище, Жилище,  Местност Септемврийче  Жилище, Вилна Сграда, Вила, Жилище,  Местност Среден Път-Ш-9  Помпа За Напояване,  Местност Тухларната  ,  Местност Царевско Шосе  ,  Мир  28,  ПИ №04279.618.95,  Пътен Възел,  Славово  Фирма,  Средния Път-Ш.09  ,  Стоимен Календерски  13, Работилница

На 15.07.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  1, 1, 1,  Бодрост  1,  Васил Левски  62,  Грамада  Жилище,  Даме Груев  40,  Еленово  20,  Кузман Шапкарев  5,  М. Чикуто 04279.35.1  ,  Местност Бодрост  Жилище, ТП, Жилище, Комплекс, Станция, Бар, База, Вила, Станция, Екоцентър,  Еколенд И Заобикаля, Вилна Сграда, Вила бл.изнак, Жилище,  Местност Герено  Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда, , , Стопанска Постройка, Помпа За Напояване,  Местност Добро Поле  Жилище, Гор.С-Во, Жилище, Бунгало №10, Жилище,  Местност Здравец  Жилище, Вила,  Местност Карталско Дере  Жилище, Жилище,  Местност Мингингова Поляна  Вила, Жилище, Жилище,  Местност Септемврийче  Жилище, Вилна Сграда, Вила, Жилище,  Местност Среден Път-Ш-9  Помпа За Напояване,  Местност Тухларната  ,  Местност Царевско Шосе  ,  Мир  28,  Пътен Възел  ,  Средния Път-Ш.09  ,  Стоимен Календерски  13

На 16.07.2020 г. /08:46 – 12:00 ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  5,  Васил Левски  53, 38, 51, 38 Админинстр. Сгр, 32, 53,  Дружба  1, 1, 10,  Еленово  169,  Местност международно Шосе  Магазин,  Промишлена Зона  ,  Св. Димитър Солунски  Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция,  УПИ Xx616.112,  Кв.204

На 15.07.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Бадемите  30, 28, 26, 18, 12, 22, 4, 20, 16, 24, 10, 32, 8, 14,  Дъбравска  29, 27, 31, 25, 17, 23, 37, 15, 19

На 13.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 15.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 16.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 17.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  бл.агоевград:   Васил Левски  29, 37, 49, 39,  Даме Груев  42 А, 42 Б, 42  бл.-А, 42,  Илинден  2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1,  Кв. 216 В,  2-Ри Микрорайон  ,  Страцин  8, 6, 3

На 13.07.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 14.07.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 15.07.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 16.07.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 17.07.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  бл.агоевград:   Витоша  5 А, 5, 5 Б,  Запад  38, 36, 37, 36,  Листопад  12,  Местност Баларбаши  ,  Освобождение  Едноф. Къща – Врем. Стр,  Св. Димитър Солунски  20, 17, 16,  Стефан Стамболов  13,  Шар Планина  23, 41, 25, 45, 31, 19, 16, 20, 21, 29 Партер, 18, 29, 35, 39, 45, 47, 17, 33, 22, 27, 43, 14, 21, 37, 26, 26

На 16.07.2020 г. /09:01 – 09:40 ч.; 13:01 – 14:00 ч./ –  Благоевград:   Грамада  Жилище,  Еленово  20,  Кузман Шапкарев  5,  М. Чикуто 04279.35.1  ,  Местност Герено  Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда, Стопанска Постройка, Помпа За Напояване,  Местност Среден Път-Ш-9  Помпа За Напояване,  Местност Тухларната  ,  Местност Царевско Шосе  ,  Мир  28,  Пътен Възел,  Средния Път-Ш.09,  Стоимен Календерски  13

На 14.07.2020 г. /08:46 – 12:00 ч./ –  Благоевград:   Димитър Димов  12, 6, 31, 9, 11, 14, 10, 8, 5, 16, 7,  Иван Михайлов  8,  Ильо Войвода  12, 14, 10,  Кръстьо Асенов  16, 14, 5, 22, 21, 9, 28, 9, 13, 15, 8, 24, 27, 10, 29, 25а, 30, 17, 23, 25, 22а, 26, 20, 12, 18, 3, 31, 11, 47, 3, 19,  Николай Петрини  48, 13, 32, 45, 30, 44, 16, 53, 18, 35, 23, 15, 13а, 27, 36, 26, 51, 47, 14, 41, 11, 12, 41б, 38, 19, 17, 49, 33, 42б, 52, 43, 50, 9, 22, 54, 28, 31, 25, 5, 40, 24, 57, 49а, 21, 34, 7а, 42, 55, 39, 29, 46,  ПИ №04279.603.193  ,  Полк.Кирил Чамишки  3, 8,  Сан Стефано  15, 11, 9, 13, 4, 10, 6, 8,  Славянска  55, 83, 57, 41, 43, 61, 53, 45, 63, 47, 59, 39, 49, 60, 51

На 14.07.2020 г. /12:01 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Димитър Талев  3,  Местност Айдаровско Дере,  Местност Арнаутски Гроб  Картинг Писта- Полигона,  Местност Колзодуй  Търговски Комплекс С Бензиност,  Местност Полигона  Жилище,  Местност Река Струма  Помощно Ст-Во,  Огражден  Жилище,  Петко Р.Славейков  18,  Струма  19, 11,  Струмско Център  Каравана,  Тодор Александров  21,  Яне Сандански  1,    Река Бистрица

На 17.07.2020 г. /13:01 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Еленово  143, 141, 140, 142, 158, 139, 144,  Пейо К.Яворов  49

На 17.07.2020 г. /13:16 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Еленово  146, 158, 144, 146, 157, 143, 159, 14, 156, 145,  Пейо К.Яворов  39, 45, 43

На 15.07.2020 г. /08:46 – 16:30 ч./ –  Благоевград:   Местност Джампалица  ,  Местност Чимево Дере

На 15.07.2020 г. /09:01 – 10:10 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бучино:   Ахмедово  ,  Бучака  ,  До Моста На Р. Струма  ,  Лозята  ,  Махала Каракачанка  ,  Махала Мичевци  Къща,  Местност Долно Поле  ,  Местност Лозята  ,  Местност Полето  ,  Местност Текето  ,  Местността Чукарски Рид  Скз Бучино, Стопанска Постройка,  Община бл.агоевград,  Мах. Тасковска  ,  Текето  ,    Гараж, Къща, Жилище, Къща, Жилище, Жилищна Сграда

На 15.07.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 16.07.2020 г. /09:01 – 09:40 ч.; 13:01 – 14:00 ч./ –  Българчево:   029023  ,  061033  ,  Местност Змиярски Рид  ,  Местност Реката-Корията  ,  Местност Реката-Присоето  ,  Турски Гробища  ,  УПИ I-110,  Кв.5  ,    Жилище, Къща, Жилище

На 15.07.2020 г. /09:01 – 10:10 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горно Хърсово:   Горни Валог  ,  Махала Буровци  Къща,  Махала Горни Двояци  Къща, Къща,  Махала Долни Двояци  Къща,  Махала Михтарци  Къща,  Махала Мъртвако  Къща,  Махала Новоселци  Къща,  Махала Панчовци  Къща, Жилище, Помпа За Напояване,  Махала Пържово  Къща,  Махала Стойковци  Къща,  Махала Тачовци  Къща,  Махала Шоповци  Къща,  Местност Валого  ,  Местност Гьоловете  ,  Присоето  ,  Ровината  ,  Шопови Ниви  ,    2, 1

На 16.07.2020 г. /13:01 – 16:30 ч./ –  Делвино,  Общ. бл.агоевград:   Баздо  ,  Махала Кацарска  ,  Местност Преслапо  ,  Местност Ридо  ,  Пл. 11  ,  Поповска  ,  Преслапо  ,    Къща, Помпа За Напояване

На 15.07.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 16.07.2020 г. /09:01 – 09:40 ч.; 13:01 – 14:00 ч./ –  Дренково:   23652.730.2  ,  Махала Балевска  Вила,  Местност Реката  Къща,  ПИ №081045  ,  С. Дренково,  Община бл.агоевгр  Д,  Старите Къщи-Р  ,    Къща, Помпа За Напояване, Къща

На 15.07.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   000533  ,  Адиница  ,  Бобови Ниви  ,  Долна Дъбрава  ,  Землището На С.Дъбрава  ,  Зимниците  ,  Имот 000143  ,  Кромидището  ,  Мах. Ваканинци  ,  Мах.Щърбевци  ,  Махала Веляци,  Извън Регулация  ,  Местност Атанасова Падина  ,  Местност Бобови Ниви  ,  Местност Градището  ,  Местност Клено  ,  Местност Мучова Чука  Осв.На Мини Фут.Игрище,  Местност Ръженици  Вила,  Местност Ръжениците  ,  Местност Топузица  ,  Местност Черешата  ,  Местност Щърбев Рид  ,  Митовци  ,  Ръжениците  ,  Стамовица  ,  Чадарето  ,  Юрто  ,  Яновски Рид  ,    Стоп.Постр.До 35 Кв.М, Жилище

На 15.07.2020 г. /09:01 – 10:10 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   000533  ,  Адиница  ,  Бобови Ниви  ,  Долна Дъбрава  ,  Землището На С.Дъбрава  ,  Зимниците  ,  Имот 000143  ,  Кромидището  ,  Мах. Ваканинци  ,  Мах.Щърбевци  ,  Махала Веляци,  Извън Регулация  ,  Местност Атанасова Падина  ,  Местност Бобови Ниви  ,  Местност Градището  ,  Местност Клено  ,  Местност Мучова Чука  Осв.На Мини Фут.Игрище,  Местност Ръженици  Вила,  Местност Ръжениците  ,  Местност Топузица  ,  Местност Щърбев Рид  ,  Митовци  ,  Ръжениците  ,  Стамовица  ,  Чадарето  ,  Юрто  ,  Яновски Рид  ,    Стоп.Постр.До 35 Кв.М, Жилище

На 15.07.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   000533  ,  Мах. Ваканинци  ,  Мах.Щърбевци  ,  Местност Градището  ,  Местност Мучова Чука  Осв.На Мини Фут.Игрище,  Местност Ръженици  Вила,  Местност Ръжениците  ,  Местност Топузица  ,  Местност Щърбев Рид  ,  Митовци  ,  Ръжениците  ,  Чадарето

На 15.07.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   Местност Черешата

На 15.07.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 16.07.2020 г. /09:01 – 09:40 ч.; 13:01 – 14:00 ч./ –  Зелен Дол:   Местност Валого-Краварник  ,  Местност Крачаница  ,  Местност Реката  ,    База, Работилница

На 14.07.2020 г. /12:01 – 16:30 ч./ –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   Вила

На 17.07.2020 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   Панелно Хале

На 15.07.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 16.07.2020 г. /09:01 – 09:40 ч.; 13:01 – 14:00 ч./ –  Лешко:   1

На 13.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 14.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 15.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 16.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 17.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Лешко:   Велковци  ,  Горно Лешко  Жилище,  Долно Лешко  Офис, Жилище,  Махала Корянска  ,  Местност Селището

На 15.07.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 16.07.2020 г. /09:01 – 09:40 ч.; 13:01 – 14:00 ч./ –  Логодаж:   Гръчка Махала,  Махала Гелинска,  Махала Мазневци,  Махала Нединска  Местност Кръста,  Местност Палански Валог,  Юрто,    Селскостопанска Постройка До 3, Стоп.Постройка, Жилище

На 16.07.2020 г. /09:01 – 14:00 ч./ –  Логодаж:   Махала Мазневци  ,  Махала Нединска

На 13.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 14.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 15.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 16.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 17.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Падеш:   Джалевци,  Местност Джалеви Бахчи,  Падеш  Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище

На 13.07.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 14.07.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 15.07.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 16.07.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 17.07.2020 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Покровник:   Валого  ,  Местност Реката

На 15.07.2020 г. /09:01 – 10:10 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Разлог:   Света Екатерина  30

На 15.07.2020 г. /08:46 – 16:30 ч./ –  Рилци:   Ix-460  ,  000399  ,  031004  Месността Чешмата ,  Xv-273  ,  Амитица  ,  Васил Левски  35, 48, 58,  Грънчарски Андък  ,  Диновица  ,  Илинден  58, 55, 51, 43, 66, 54, 60, 3,  Имот 023001  ,  Местност Амитица  ,  Местност Бегов Андък  ,  Местност Габеро  ,  Местност Диновица  ,  Местност Крушите  ,  Местност Над Канала  ,  Местност Цонева Межда  ,  ПИ 018013  ,  Рафетица  ,  Рила  10, 4,  Св.Иван Рилски  50, 65, 45, 31, 41, 1,  Стремата  ,  Трети Март  5, 15, 2,  УПИ II-370,  Кв.28  ,  УПИ IX-144,  Кв. 17  ,  УПИ V-38,  Кв.8  ,  УПИ V-468,  Кв.25  ,  УПИ VIII-127,  Кв.12  ,  УПИ VIII-272,  Кв.23  ,  УПИ XIV-484,  Кв.22  ,  УПИ Х-463,  Кв.6  ,  УПИ ХIII-261,  Кв.11  ,  УПИ-I-468 Кв.25  ,  УПИ-IV-451, Кв.27  ,  УПИ-ІV-468, Кв.25  ,  УПИ-ІІІ-63  ,  ХIХ-33,  Кв.7  7,  ХІ-482,  Нв.22  ,  Хан Аспарух  1, 3,  Цар Борис I  50,  Цар Иван Асен  8,    2, Помпа, Едноетажна Селскостопанска Сгр, Жилище, Жилище, Жилищна Сграда, 1, Жилищна Сграда-Вр.Стр, Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Жил.Сграда- Вр.Стр, Помпа, 3, Жилище

На 15.07.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Рилци:   063005  ,  Кв.Хисарлъка  ,  Местност Арсовото  ,  Местност Тополите  ,  Телкиево Дере  ,  УПИ VI-465, Кв.27  ,  Цигларката

На 15.07.2020 г. /09:01 – 16:30 ч.; 09:01 – 10:10 ч./ –  Рилци:   063005  ,  Местност Арсовото  ,  Телкиево Дере

На 15.07.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 16.07.2020 г. /09:01 – 09:40 ч.; 13:01 – 14:00 ч./ –  Рилци:   Кв.Хисарлъка  ,  Местност Тополите  ,  УПИ VI-465, Кв.27  ,  Цигларката

На 14.07.2020 г. /12:01 – 16:30 ч./ –  Церово,  Общ. бл.агоевград:   Местност Кантона  ,  При Полигона

Община Гоце Делчев

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Абл.аница,  Общ. Хаджидимово:   000792  ,  072015  ,  595  ,  Александър Стамболийски  7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13, 25, 31, 24,  Анещи Узунов  16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34,  Асен Джикаров  4, 6, 3, 1, 8, 10, 11,  Балтачица  3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28,  Бузлуджа  3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14,  Васил Левски  22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11,  Вела Пеева  6, 11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12,  Даме Груев  1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15,  Димо Хаджидимов  1, 20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1,  Драма  25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21, 25, 21, 23, 31, 27,  Дунав  7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11,  Елин Пелин  25, 3, 9, 13, ТП-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, ТП-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, ТП-2, 59, 73, ТП-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32,  Илезица  1,  Йордан Йовков  1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3,  Кавала  1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16, 22,  Кирил И Методий  1, 4, 5, 7,  Кокиче  4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13,  Крали Марко  1, 6, 4, 2, 3,  Ленища  ,  М. Ленища  ,  Места  12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14,  Местност Вельов Рид  Помпена Станция, Ханче,  Местност Лозята  Времянка,  Местност Шатора  Стопанска Постройка,  Неврокоп  1, 34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26, 5,  Неуточнен Адрес  Поща,  Октомври  15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7,  Орфей  7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20,  Отец Паисий  21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9, 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10,  П.Р.Славейков  6, 8, 5, 4, 7, 3, 2,  ПИ -778  ,  Площада  Магазин, 2а, Клуб, Павилион,  Победа  1, 2, 4,  Разпът  ,  Родопа  8, 9, 10, 3,  С. Абл.аница,  Имот 000517  ,  Свилен Русев  8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10, 13, 18, 12,  Свобода  8, 5, 6, 3, 2, 1,  Селище  4,  Славянка  10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4, 13,  Славянска  15,  Слатина  Стопански Двор  Времянка, Офис, Шивашки Цех, Помпена Станция,  Теменуга  2,  Тодор Паница  4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8,  Тридесет И Пета  15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6,  Тридесет И Шеста  6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2,  Тъпане  ,  УПИ ІІ,  Кв.44  ,  Христо Ботев  16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2,  Чавдар Войвода  2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9, 12,  Чешмите  ,  Юрий Гагарин  2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1,    0

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  бл.атска:   030023,  Местн. Бозукдермен  ,    ТП2, ТП1

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Боголин:   253  ,    ТП1

На 13.07.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.07.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 15.07.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 16.07.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 17.07.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Брезница:   Антон Иванов  3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17,  Балийца  26, 24,  Барата  8,  Бело Море  3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5,  Васил Левски  3, 8, 2,  Гео Милев  6,  Кв. 84  ,  Крали Марко  7, 9,  Кушията  7,  Лозята  3,  Македония  4,  Неврокоп  7,  Неуточнен Адрес  Стопански Двор,  Отец Паисий  8,  Охрид  10, 18, 7, 4, 9, 5, 2,  Пейо К.Яворов  12,  ПИрин  8, 1,  Речище  35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, ТП-2, 23, 33, 5, 15,  Ридът  27, 25, 22, 21, 23,  Синища  11,  Спас Белухов-Пането  11,  Стопански Двор  ,  Татарка  41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36,  Туфча  2,  Ушите  ,  Хан Аспарух  12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16,  Христо Ботев  16, 16, 7, 9, 11

На 13.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Брезница:   Балийца  3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6,  Барата  7, 8,  Бели Брег  5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6,  Бърда  14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8,  Васил Петлешков  7,  Гоце Делчев  7, 10, 26, 1, 3, 9,  Дунав  12, 4, 2, 9, 10,  Иван Вазов  1, 21, 7,  Каменица  8, 6,  Лозята  3,  Неврокоп  8, 28, 2, 37,  Неуточнен Адрес  Поща,  Падарката  6,  Панайот Хитов  2, 4,  ПИрин  2,  Речище  17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1,  Ридът  1,  Свобода  10, 2, 7, 1, 6, 5, 3,  Синища  10,  Софата  13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9,  Спас Белухов-Пането  14,  Стара Планина  6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28,  Суда  9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1,  Теофик Хаджи  6,  Туфча  14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10,  УПИ II-682, Кв.49  ,  Ходжова Поляна  20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5,  Цар Калоян  13,  Чарка  9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19,  Чифлика  4,  Юрий Гагарин  4, 1,  Яне Сандански  1, 5, 3,    5

На 16.07.2020 г. /10:01 – 13:00 ч./ –  Буково,  Общ. Гоце Делчев:   Селището  ,  Хі-99, 131,  Кв.22  Старото Село

На 17.07.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Бузлуджа  9, 1, 4, 10, 21, 8, 7, 6, 5,  Драгоман  8, 30, 38, 19, 12, 24, 41, 11, 44, 45, 22, 46, 26, 33, 32, 27, 17, 10, 36, 21, 37, 23, 15, 11, 14, 13, 29, 27а, 10, 28, 3, 2, 10 Б, 39, 1, 7, 42, 20, 25, 12, 16, ТП25, 5, 18, 35, 43, 31, 4,  Драма  26, 28, 3, 24, 12, 23, 38, 27, 25, 34, 22, 21,  Екзарх Антим  35, 27а, 1, 40, 38, 29, 19, 30, 4, 11, 12, 21, 24, 36, 33, 2, 32, 42, 28, 14, 31, 34, 35 А, 44, 13, 48, 26, 10, 27, 25, 23, 6, 50, 10, 39, 8,  Иларион Макариополски  28,  Потока  31, 17, 45, 51, 39, 30, 7, 6, 26, 35, 55, 8, 43, 25, 28, 41, 23, 47, 44, 38, 32, 39а, 33, 58, 39, 53, 59, 5, 13, 16, 27, 3, 49, 42, 34, 19, 15, 57, 11, 40, 37, 12, 4, 9, 46, 1, 19а, 24, 24а,  Тодор Александров  29, 20, 30, 28, 24, 26 Гараж, 32, 26,  Тодор Паласкаря  7,  Тодор Стоянов  3, 1

На 14.07.2020 г. /09:46 – 15:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Гоце Делчев  ,  Местност Стопнаски Двор  Времянка За Строителство, Фуражомелка, Работилница За Сладолед, Работилница, Сграда, Цех, Цех, Фабрика, Автомивка, Склад Гражданска Защита, Склад, Склад, 14, Времянка За Строителство,  Панаирски Ливади  13,    5

На 14.07.2020 г. /09:46 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Гоце Делчев  ,  Местност Стопнаски Двор  Времянка За Строителство, Фуражомелка, Работилница За Сладолед, Работилница, Сграда, Цех, Цех, Фабрика, Автомивка, Склад Гражданска Защита, Склад, Склад, 14, Времянка За Строителство,  Панаирски Ливади  13, Цех ПИерик, ТП,  Попови Ливади  3,  УПИ XVI,  Кв.247  ,    5

На 14.07.2020 г. /10:01 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Гоце Делчев  ,  Попови Ливади  ,  Сливница  25, 1,  Спаска Фурнаджиева  4 Б, 13, 4, ,  2, 4,  Стефан Веркович  3, 2, 4,  Струга  2,  Щип  4, 25, 17, 7, 12, 15, 1, 11, 8, 10, 4, 13, 9, 29, 23, 21, 14, 6, 5, 27, 2, 19, 3

На 15.07.2020 г. /09:31 – 16:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Гоце Делчев  22,  Дунав  9, 12, 13, 11, 28, 1, 14, 6, 15, ,  8б, 12, 10, 14, 8 В, 26, 12, 4, 9, 15

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гоце Делчев:   Местност Мочура

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гърмен:   Маноле  ,  Местност Маноле

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долно Дряново:   УПИ-I,  Кв.30

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Дъбница:   Двадесет И Втора  6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18,  Двадесет И Девета  3, 7, 2, 4, 5,  Двадесет И Осма  4, 1, 6, 2, 8, 10,  Двадесет И Пета  17,  Двадесет И Първа  1, 3 А, 4, 3, 6,  Двадесет И Трета  12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4,  Двадесет И Шеста  3, 2,  Двадесета  9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1,  Дванадесета  8,  Девета  28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14,  Деветнадесета  8, 5, 7, 4, 2, 3, 9,  Десета  5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11,  Единадесета  8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4,  Кюприжик  ,  Неуточнен Адрес  Поща,  Осемнадесета  5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22,  Осма  3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1,  Пета  4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15,  Петнадесета  14, 2, 3, 4,  Първа  7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20,  Седемнадесета  2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7,  Седма  9, 5, 13, 1, 11, 17,  Стопански Двор  Сграда, Цех,  Трета  10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28,  Четвърта  9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34,  Шеста  20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26,  Шестнадесета  23, 9, 10, 15, 11, 13,    21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Копривлен:   Неуточнен Адрес  Помпена Станция

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Крибул:   262  ,    ТП1

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Крушево,  Общ. Гърмен:   Vі-138,  Кв.10  ,  Іх-108

На 13.07.2020 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Лъжница:   029005  М. Голака ,  Ал.Стамболийски  10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18,  Атанас Тешовски  12, 15, 3, 7,  Горна Бара  ,  Лъжница  Поща,  Местност Дъбето  Стопанска Постройка,  Никола Вапцаров  29,  Опълченска  36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14,  Ореляк  13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9,  Партизани  13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29,  Прогрес  7, 6,  РодоПИ  1, 3, 9, 5,  Сергей Румянцев  21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17,  Стоян Войвода  15,  Христо Ботев  20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14,  Юрий Гагарин  3

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  с.Ново Лески

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  с.Ореше

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  с.Теплен

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Хаджидимово:   Мержането

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Хвостяне:   28028  ,  УПИ-V,  Кв.2  ,    ТП1

Община Гърмен

На 15.07.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Дебрен:   Втора  1,  Двадесет И Първа  5,  Двадесет И Седма  1, 12, 6,  Извън Регулация ПИ 038014  ,  Корилово  ,  Осемнадесета  17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5,  Пета  33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9,  Петнадесета  21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10,  Седма  6, 1, 3, 5, 4, 8,  Четвърта  27,  Четиринадесета  32, 17,  Шеста  42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52,  Шестнадесета  9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7

На 16.07.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  част от с.Ковачевица

На 16.07.2020 г. /09:00 – 15:30 ч./ – част от с.Ковачевица

На 15.07.2020 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Крушево,  Общ. Гърмен:   VІ-138,  Кв.10  ,  ІХ-108

На 13.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 15.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 16.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 17.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Огняново,  Общ. Гърмен:   Благой Матеров  15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21,  Двадесет и Втора  3, 1, 4, 4,  Двадесет и Пета  3, 4,  Двадесет и Първа  18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6,  Двадесет и Седма  15, 14, 7, 13, 12, 9,  Двадесет и Трета  1, 3,  Двадесет и Четвърта  3, 7, 1, 8, 6,  Двадесет И Шеста  7, 4, 5,  Двадесета  6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18,  Деветнадесета  4, 5, 2, 8, 7, 6, 3,  Димитър Кемалов  45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31,  Иван Вазов  1,  Кирил И Методий  10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25,  Курбаня  1, 15,  Неуточнен Адрес  Стълб №23,  Кл. В,  ТП3,  Осемнадесета  1, 8, 2,  Отец Пайсий  26, 28,  Петнадесета  5, 3,  Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3  ,  Тридесета  24

На 17.07.2020 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Огняново,  Общ. Гърмен:   Горно Грамаде  ,  Двадесет и Първа  54, 23, 46, 56, 50, 44, 60, 66, 58, 49, 40, 33, 31, 62, 48, 28, 8, 26, 10, 34, 52, 36, 29, 38, 25, 39, 42,  Дванадесета  6, 10, 2, 12, 8, 16, 3, 5, 1, 4, 18,  Девета  1,  Деветнадесета  10,  Димитър Кемалов  31, 25, 2 Здравна Служба, 9, 13, 15, 27, 7, 2, 4, 5, 11,  Единадесета  16, 13,  Еловица  ,  Иван Вазов  101, 79, 65, 74, 85, 71, 81, 66, 73, 77, 67, 89, 76, 75, 64, 72, 69, 62, 3, 70, 68, 54, 48, 83,  Кьосе Баир  ,  Местност Стопански Двор  Сграда, Пета  1,  Ст 46 Кл Б ТП Огняново 2  ,  Трета  15, 8,  Тридесет и Девета  4,  Тридесет и Осма  19, 9, 23, 25,  Тридесет И Седма  16,  Тринадесета  6, 3, 4, 2, 7, 8, 1, 5,  Четиридесета  1,  Четиринадесета  14, 2, 12, 25, 10, 27, 17, 29, 1, 18, 19, 20, 9, 5, 13, 32, 7,  Шеста  33, 22, 30, 32

На 14.07.2020 г. /11:30 – 16:30 ч./ –  Рибново:   000317,  Землището На С. Рибново  ,  ІІІ-966,  Кв.56  ,  Върбиците  ,  Двадесет И Девета  1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9,  Двадесет И Осем  6, 5, 9, 12, 7,  Двадесет И Седем  8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14,  Двадесет И Трета  6,  Двадесет И Шеста  1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25,  Двадесета  1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4,  Дванадесета  10, 17,  Ливаде,  Осемнадесета  20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23,  Петнадесета  21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13,  Първа  83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14,  Седемнадесета  16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а,  Тридесета  12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24,  Четвърта  4,  Шестнадесета  23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2

На 14.07.2020 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Рибново:   Двадесет и Втора  7а,  Двадесет и Пета  4,  Двадесет и Трета  6,  Дванадесета  1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 19, 11,  Девета  6, 3a, 5, 7a, 4, 3, 7, 8, 9,  Десета  20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 13, 18a, 17, 1, 16,  Единадесета  11, 12, 5, 8, 16, 1, 3, 2, 4,  М. Бърдо  5, 4, 12, 14, 11, 8, 7, 9,  Местност Бърдо  5,  Неуточнен Адрес  ,  Осма  9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 2, 13, 7, 14, 12, 1a, 5, 11a,  Първа  92, 100,  Седма  7, 1, 2, 28,  Тринадесета  23, 11, 10, 36, 20, 18, 15, 1, 16, 9, 38, 7, 26, 22, 21, 30, 34, 17, 6, 2, 13, 19, 5a, 24, 12, 5, 8, 28, 4, 15а, 14, 27, 3, 32, 25,  Четиринадесета  2, 1, 10, 2а, 13, 4, 5, 6, 8, 6a, 17, 3

Община Кресна

На 16.07.2020 г. /12:01 – 16:00 ч./ –  Кресна:   Вардар  101, 116, 90, 107, 114, 90а, 104, 94, 102, 87, 91, 95, 105, 97, 109, 99, 88а, 92, 89, 120, 112, 108, 100, 103, 86, 88, 93, 118, 106, 110,  Даме Груев  30, 28, 12, Казан, 8, 4, 6, 16, 14, 18, 2, 22, 24, 26, 20, 10, 32,  Илинден  8,  Люти Връх  12, 7, 2, 1, 4, 10, 8, 6, 5, 3,  Малешевска  25, 23, 1, 2, 37, 14, 19, 7, 15, 18, 10, 11, 21, 29, 9, 8, 17, 20,  Моравска  9, 7, 13, 5, 1, 3,  Огражден  3, 10, 1, 9, 2, 7, 6, 4, 5, 8,  ОлимПИя  7, 8, 13, 9, 21, 6, 4, 10, 12, 17, 15, 19, 3, 2, 2а,  Трети Март  5,  Ягода  4, 1а, 1, 10, 5, 3, 18, 8, 6, 2, 14, 12, 16

Община Петрич

На 13.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 15.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 16.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 17.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  бл.агоевград:   Генерал Тодоров  12

На 15.07.2020 г. /12:01 – 12:30 ч./ –  Генерал Тодоров:   Бащирите  ,  Дебела Дръма  ,  Пътен Възел Ам Струма  ,  1

На 15.07.2020 г. /12:01 – 12:30 ч./ –  Долно Спанчево:   Местност Реката

На 13.07.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  ул. „Полковник Драганов“ Дрангово,  Общ. Петрич

На 13.07.2020 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Кулата:   Антон Попов  17, 31, 9, 14, 10, 11, 12, 67, 13, 27, 5, 15, 23, 16, 7, 18, 3, 2, 8, 21, 6, 4, 19,  Брегалница  4, 8, 1, 6,  Жп Кулата  ,  Местност Гкпп-Кулата  Каравана, Помпа,  Местност Кавако  Магазин,  Неуточнен Адрес  Усилвател Бац,  Петко Р.Славейков  23,  Плевен  10, 22, 6, 14, 12, 3, 24, 20, 21, 26, 4, 1, 8, 2,  Хр.Чернопеев  1, 2,  Цанко Церковски  3, 1, 5, 4, 6,  Цар Калоян  2, 3, 1, 4

На 15.07.2020 г. /12:01 – 12:30 ч./ –  Кулата:   Антон Попов  53, 35, 48, 27, 20, 34, 26, 28, 47, 42, 35, 32, 37, 49, 7, 39, 40, 41, 55, 33, 38, 51, 30, 53, 18, 20, 24, 45, 22, 36, 43, 23, 35, 29, 58, 17, 31, 9, 14, 10, 11, 12, 67, 13, 27, 5, 15, 23, 16, 7, 18, 3, 2, 8, 21, 6, 4, 19, 38, 24, 80, 68, 4, 56, 59, 67, 73, 62, 72, 61, 60, 50, 37, 71, 44, 70, 58, 46, 66, 64, 39, 48, 52, 57, 76,  Арда  1, 2,  Брегалница  30, 16, 29, 31, 23, 15, 14, 27, 25, 7, 17, 19, 6, 9, 13, 10, 5, 11, 8, 12, 3, 21, 4, 8, 1, 6, 15, 1, 2,  Васил Левски  14, 16, 3, 12, 18, 10, 8, 18, 4, 6, 2,  Връх Китка  14, 6, 1, 16, 7, 14, 9, 10, 2, 5, 8, 12, 3,  Гео Милев  14, 12, 10, 7, 3, 6, 4, 8, 5, 1,  Ел-Тепе  6, 4, 2, 3, 8, 1, 7,  Жп Кулата  ,  Кожух  7, 6, 9, 4, 8, 2, 3, 1, 1, 3,  Кочо Мавродиев  4, 5, 11, 2, 7, 6,  Люле Бургас  7, 2, 1, 6, 5, 3, 10, 4,  Максим Горки  2, 9, 7, 8, 3, 5, 2, 1, 12, 4, 6,  Местност Гкпп-Кулата  Цех, Администрация, Магазин Белатур Ад, Такси И Разрешителни, Кантар, Митница, Офис, Магазин, Фирма, Павилион, Казино, Паркинг, Каравана, Агенция, Пункт, Канцеларии, Склад, Ресторант, Базар, Бюро, Кантар, Каравана, Помпа,  Местност Кавако  Магазин,  Неуточнен Адрес  Усилвател Бац, 1 Гкпп, Усилвател Бац,  Отец Паисй  16, 10, 3, 18, 1, 12, 14, 6, 8, 4,  Петко Р.Славейков  23, 38, 36, 48, 44, 42, 46, 29, 7, 30, 9, 34, 25, 22, 11, 15, 21, 12, 27, 16, 2, 26, 4, 3, 20, 6, 18, 8, 24, 19, 5, 28,  Плевен  24, 2, 28, 30, 32, 10, 22, 6, 14, 12, 3, 24, 20, 21, 26, 4, 1, 8, 2,  Рила  1, 8, 11, 7, 9, 3, 2,  Стефан Караджа  1, 3, 2, 6, 4, 8, 11, 14, 7, 12, 5, 10,  Хр.Чернопеев  2, 1, 2,  Цанко Церковски  3, 1, 5, 4, 6,  Цар Калоян  2, 3, 1, 4, Поща,  Чаталджа  6, 4, 2, 5,  Черни Черници  ,  Яне Сандански  10, 4, 5, 3, 8, 1, 12, 9, 14, 6,  Янтра  2, 4, 1, 8, 6, 7, 5,    5, 1

На 15.07.2020 г. /12:01 – 12:30 ч./ –  Кърналово:   Дечев Бунар  ,  Змиярнико  Път 108,  Капанлъко  ,  Местност Дабето  Фабрика,  Местност Ливадите  Автосервиз,  Местност Острово  Помпа,  Местност Побиен Камък  Помпа,  Местност Порой  ,  Местност Фабриката  Цех,  Петко Р.Славейков  2

На 15.07.2020 г. /12:01 – 12:30 ч./ –  Марикостиново:   1-141  ,  Асен Златаров  24, 32, 23, 33, 31, 38, 22, 35, 34, 40, 37, 29, 30, 25, 21, 27, 21, 36, 43, 1, 11, 16, 14, 6, 2, 5, 4, 12, 9, 7, 1, 15, 13, 18, 3, 11, 8, 10, 17, 19,  Братя Миладинови  25, 26, 5, 15, 6, 10, 24, 12, 4, 8, 18, 9, 1, 16, 26, 2, 3, 7, 22, 20, 44, 35, 30, 41, 19, 26, 47, 17, 43, 38, 25, 37, 46, 31, 27, 32, 48, 51, 42, 21,  Бузлуджа  1, 6, 4, 10, 5, 3, 12, 8,  Бяло Море  2,  Васил Коларов  4, 18, 17, 15, 6, 11, 2, 7, 13, 1, 3, 20, 22, 16, 10, 26, 32, 28, 23, 24, 34, 38, 30, 15,  Вела Пеева  32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, 60, 48, 50, 27, 25, 64, 66, 58, 54, 56,  Генерал Гурко  4, 6, 10, 8, 2, 9, 5, 18, 13, 14, 16, 22, 10,  Георги Раковски  7, 1, 2, 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10,  Главен Път Е-79  1 Фтец Мантар Енерджи,  Горничето  ,  Димитър Благоев  4, 2, 5, 3, 7, 13, 9, 11, 8, 13,  Димо Хаджидимов  3, 6, 8, 2, 5, 1, 7, 11, 9, 10,  Долен Засек  Склад За Строителни Материали,  Драва  2, 1, 6, 3, 4,  Екзарх Йосиф  41, 49, 37, 33, 10, 6, 35, 39, 4, 8, 25, 23, 2, 31, 18, 16, 12, 20, 22, 11, 17, 15, 19, 5, 21,  Заводска  2, 1,  Засеко  ,  Иван Вазов  14, 11, 18, 4, 23, 20, 7, 6, 24, 26, 12, 10, 25, 8, 3, 5, 17, 9, 13, 16, 15, 2, 10, 21, 1,  Извън Регулация,  Карл Маркс  2, 22, 9, 12, 16, 5, 10, 14, 18, 8, 6, 24, 1, 4, 11, 7, 13, 3, 20,  Марикостенски Бани  Ферма, Цех, ТП, Хотел, 2,  Марица  6, 48, 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, 33, 4, 19, 6, 16, 37, 31, 11, 35, 1, 5, 29, 7, 27, 25, 8, 3, 17, 21, 13, 32, 12, 9, 18, 23, 2,  Местност Аджобица-Чалията  Бензиностанция,  Местност Банско Бърдо  Павилион,  Местност Бонаро  Бетонов Център,  Местност Високия Рид  Склад,  Местност Горничето  Цех,  Местност Корията  Врем.С-Во,  Местност Лозарски Андък  Свинарник,  Местност Падарка  Свинарник, Казан,  Местонст Среден Път  Таверна,  Москва  3, 4,  Поща, Извън Селото, Извън Селото,  Отец Пайсий  15, 2, 10, 1, 17, 11, 12, 2, 9, 7, 5, 13, 21, 4, 19, 8, 3,  Петър Берон  2, 4, 1,  Петър Стефанов  2, 11, 7, 19, 12, 10, 15, 17, 3, 4, 5, 13, 9,  Пирин  4, 2, 5, 6, 14,  Пътен Възел Ам Струма  ,  Свобода  5, 4, 3, 9,  Стадион  ,  Струма  13, 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5,  Христо Смирненски  8, 14, 2, 5, 26, 10, 7, 24,  Черно Море  15, 12, 14, 6, 11, 9, 20, 2, 18, 16, 7, 3, 5, 1, 4, 10,  Янтра  1, 3,    2, Закуски, Дискотека, Магазин, Тото Пункт

На 13.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 15.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 16.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 17.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Марикостиново:   Бяло Море  2,  Вела Пеева  32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19,  Георги Раковски  8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10,  Димитър бл.агоев  8, 13,  Димо Хаджидимов  7, 11, 9, 10,  Иван Вазов  10, 21,  Марица  45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34,  Местност Високия Рид  Склад,  Пирин  4, 2, 5, 6, 14,  Струма  1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5

На 15.07.2020 г. /12:01 – 12:30 ч./ –  Марино Поле,  Общ. Петрич:   Извън Регулация,  Местност Вадата

На 15.07.2020 г. /12:01 – 12:30 ч./ –  Монтана:   Хан Кубрат  9

На 13.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 15.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 16.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 17.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-ри октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  СкоПИе  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  ,  Цар Борис III  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7

На 15.07.2020 г. /12:01 – 12:30 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   Братя Миладинови  1,  България  104, 101, 76, 80, 103, 74, 92, 84, 98, 97, 87, 72, 94, 70, 68, 82, 126, 95, 83, 93, 85, 78, 96, 99,  Георги Бенковски,  Зиче,  Ляшница Потоко,  Местност Бухото  Цех, Помпа, Склад, Ресторант, Сграда, Офис, Жилище, Сонда, Помпа За Напояване, Работилница, Фургон, Обор,  Местност Зиче  Църква, Помпа За Напояване, Жилищна Сграда, Врем.С-Во, Временно Строителство, 8, Жилище,  Местност Караач-Дамяница  Метан Станция, МТП,  Местност Кумли  Магазин За Строит.Материали, Автосервиз, Временно Строителство, Авторемонтна Работилница,  Местност Мерата  ТП, Временно Строителство,  Местност Неволница  ,  Местност Неволница Лозята,  Местност Неволница-Лозята  ,  Местност Под Гарата  Автоработилница,  Неволница Лозята,  Неволница-Лозята  ,  Под Гарата  ,  Полковник Дрангов  1,  Стопански Двор

На 13.07.2020 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   КаПИтан Никола Парапанов  1, 2 Кафе, 13 3, 11 1, 11 1, 2 Общи Части, 1, 11, 11, 9, 2, 13 2, 17, 2 Офис, 1, 2, 3, 2,  Рокфелер  53,  УПИ Ix Кв.39  ,  Цар Борис III  62, 54, 48, 52, 17, 46 1, 56, 50, 17, 21, 58, 64, 46, 60

На 13.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 14.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 15.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 16.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 17.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Първомай,  Общ. Петрич:   Вардар  20,  Георги Измерлиев  6, 18, 4, 12, 10, 2, 8,  Маркови Кладенци  34, 36, 47, 51,  Местност Алачевото  Цех,  Местност Стопански Двор  Работилница, Църква,  Младост  50, 52, 8, 17, 36, 43, 53, 51,  Огражден  47, 34, 53, 49, 36, 55, 51,  Оджовица Чалията  ,  Отец Паисий  6, 19, 14, 8, 21, 18, 3, 15, 16, 5, 4, 17, 11, 7, 1, 13,  Русия  13

На 15.07.2020 г. /12:01 – 12:30 ч./ –  Рупите:   Александър Буйнов  6, 30, 27, 20, 10, 2, 8, 33, 12, 31, 35, 13, 7, 14, 1, 19, 9, 4, 18, 16, 25, 17, 24, 5, 3, 11,  Беласица  1, 18, 20, 10, 14, 4, 12, 16,  Бяло Море  3, 5, 4, 2, 7, 11, 8, 10,  Васил Левски  23, 15, 25, 14, 19, 9, 6, 21, 5, 1, 10, 11, 13, 2, 12, 4, 20, 3,  Георги Бенковски  15, 9, 16, 21, 5, 2, 6, 14, 20, 18, 11, 10, 13, 17, 24, 4, 25, 19, 23,  Гоце Делчев  10, 12, 18, 2, 22, 21, 3, 15, 6, 19, 5, 1, 20, 7, 11, 9, 17, 13,  Извън Регулацията  1, 1, 2, 1,  Илинден  13, 9, 21, 3, 12, 14, 5, 7, 4, 10, 6, 8, 20, 1, 11, 23, 2,  Кирил И Методий  25, 30, 15, 16, 10, 8, 24, 5, 7, 3, 4, 21, 6, 9, 18, 2, 13,  Кожух  1, 6, 3, 7, 9, 5,  Любен Каравелов  32, 35, 26, 24, 16, 7, 13, 3, 12, 20, 14, 34, 28, 22, 18, 30, 33, 6, 4, 11, 10, 35, 18,  Маркова Скала  9, 7, 2, 3, 6, 4,  Маршал Толбухин  1, 2, 12, 29, 3, 25, 1, 17, 7, 2, 21, 11, 5, 27, 13, 9, 10, 15, 6, 23, 19, 8, 17, 9,  Местнос РуПИте  Вила, Църква, Баня, Почив.Станция, Павилион,  Местност Корията  Помпа, Помпа,  Местност Мерата  ,  Местност ПИнговица  Помпа, Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Нива,  Местност Свети Атанас  ,  Местност Средно Поле  Помпа За Поливане, Помпа, Цех, Помпа,  Местност Тафтино  ПИ 000301, Дом, Цех За Произв. На Плодови И Зе,  Местност Тухларка  Оранжерия, Помпа,  Москва  4, 11, 5, 6, 2, 9, 1, 13, 23, 21, 3, 19, 18, 10, 8,  Неуточнен Адрес  Приемник Бац, Поща,  Никола Вапцаров  7, 8, 5, 17, 14, 22, 2, 7, 1, 3, 15,  Осми Март  1, 6, 2, 5, 7, 3, 1, 4, 8,  Осогово  10, 5, 3, 4, 6, 1, 8, 7, 2, 1,  Петра  1, 9, 15, 11, 17,  ПИрин  4, 1, 2, 5, 15, 9, 3, 7, 21, 19, 13, 17,  Промишлена Зона  ,  Свети Атанас  ,  Софрони Врачански  17, 13, 1, 23, 25, 22, 27, 23, 6, 16, 8, 14, 4, 18, 7, 2, 3, 10, 1,  Софроний Врачански  21, 8, 9,  Стопански Двор  ТП, Цех,  Тафтино  ,  Тракия  9, 2, 1, 14, 10, 6, 13, 5, 7, 8, 3,  УПИ ІІІ-131, Кв.7  ,  Хр.Ботев  37, 22, 35, 51, 39, 41, 33, 20, 23, 24, 45, 47, 31, 29, 43, 49, 27, 1, 16, 10, 2, 7, 15, 14, 25, 11, 8, 19, 27, 5, 13, 23, 9, 21, 6, 3, 17

На 15.07.2020 г. /12:01 – 12:30 ч./ –  Чучулигово:   000242,  Стопански Двор  ,  Голяма Нива -Кавако  ,  Капсиди  ,  Местност Янкулица  ,  Трънката  ,  УПИ 4 И ПИ 014012,  М. Градините  ,  УПИ I-111 Кв.20  ,    Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите, 22, Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите

Община Разлог

На 13.07.2020 г. /08:30 – 15:30 ч./ –  Баня,  Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев  91,  Баненска Буна  43, 45, 29, 39, 41, 28, 99,  Двадесет и Втора  16, 7, 18, 10, 2, 4, 14, 20, 1,  Двадесет и Девета  1, 2, 5, 7, 29,  Двадесет и Осма  4, 2, 6,  Двадесет и Пета  25, 30, 35, 34,  Двадесет и Първа  9, 30, 5, 20, 13, 16, 4, 19, 23, 22, 8, 17, 28, 14, 11, 7, 12, 6, 15,  Двадесет и Трета  23, 13, 5, 3, 15, 17, 11, 1,  Двадесет И Шеста  45, 43, 31, 24, 33, 39, 20, 37, 41, 19,  Двадесета  5,  Девета  9, 45,  Деветнадесета  1, 10, 14, 19, 12, 13, 11, 17, 16, 8, 30, 28, 24, 32, 18, 7, 20, 23, 15, 9, 29

На 16.07.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бачево:   23-тиСептември  13, 10, 2, 12, 5, 18, 16, 1, 14, 7, 6, 8, 11, 15, 13, 9, 4,  Александър Стамболийски  3, 1, 6, 3, 8, 2, 3, 21, 43, 19, 47, 41, 6, 10, 99, 13, 23, 15, 11, 16, 59, 27, 26, 5, 4, 12, 31, 57, 28, 45, 63, 53, 40, 35, 30, 61, 9, 37, 25, 20, 22, 55, 32, 29, 1, 39, 33, 7, 51, 14, 109, 34, 46, 58, 89, 54, 77, 73, 38, 48, 79, 44, 62, 40, 75, 60, 69, 87, 50, 52, 65, 36, 91, 97, 68, 4, 103, 105, 107, 72, 99, 93, 111, 66, 95, 101, 109, 120, 64, 20, 74, 33,  Асен Лагадинов  2, 5, 10, 3, 7, 9, 1,  Атанас Попстоянов  1, 2, 13, 8, 5, 3, 14, 7, 9, 12, 1, 15, 11, 6,  Васил Левски  2, 13, 18, 16, 8, 14, 9, 5, 1, 6, 11, 13, 2, 12, 4, 15, 50, 7, 1, 18,  Георги Бенковски  1, 2, 3, 92, 6, 7,  Георги Димитров  104, 57, 17, 16, 100, 17, 46, 42, 74, 38, 50, 76, 1, 47, 31, 68, 35, 44, 70, 49, 67, 23, 28, 61, 48, 16, 78, 14, 41, 39, 64, 55, 51, 33, 37, 54, 72, 36, 30, 66, 57, 59, 69, 45, 63, 56, 52, 84, 58, 60, 86, 20, 17, 14, 26, 24, 10, 19, 29, 18, 11, 27, 15, 23, 1, 21, 16, 25, 6, 13, 22, 5, 9, 72, 90, 88, 83, 81, 96, 100, 110, 104, 79, 98, 89, 80, 73, 114, 108, 85, 106, 75, 102, 3, 109 5, 109 1, 109 4, 120, 106, 97, 93, 91, 95, 109 2, 101, 88, 107, 109, 116,  Гоце Делчев  4, 9, 6, 7, 1,  Димитър бл.агоев  15, 7, 53, 28, 1, 20, 29, 57, 14, 9, 4, 17, 39, 37, 44, 5, 51, 36, 35, 8, 11, 24, 27, 47, 120, 46, 45, 13, 34, 16, 48, 43, 38, 30, 33, 25, 41, 40, 18, 3, 18, 1,  Димо Хаджидимов  3, 3, 10, 9, 1, 8, 4, 3, 6, 7, 5,  Захари Стоянов  1, 2, 9, 7, 4, 3, 2,  Иван Вазов  8, 6, 4, 2, 1, 1,  Кирил и Методи  5, 11, 7, 13, 9, 2, 3,  Костадин Катранджиев  7, 23, 18, 19, 5, 13, 4, 8, 21, 9, 6, 2, 16, 14, 7, 11, 3, 15,  Кръстю Стойчев  3, 6, 1, 4, 8, 7,  Людмила Живкова  13, 18, 24, 10, 23, 25, 1, 14, 11, 2, 22, 9, 5, 20, 26, 27, 17, 7, 4, 21, 29, 13, 12, 16,  Местност Перивол  Вила, Рибарник, Обро, Помпа, Вила Длс, Овчарник-Грамадите, Грамадите,  Местност Раждавец  Вила,  Неофит Рилски  7, 12, 8, 11, 2, 10,  Неуточнен Адрес  Сграда Стадиона, ЦДГ, Детска Ясла, Поща,  Никола Вапцаров  11, 3, 15, 13, 19, 14, 7, 6, 17, 11, 10, 5, 1, 4, 9,  Никола Парапунов  1, 3, 7, 5, 6, 21,  Оборище  22, 5, 2, 13, 21, 18, 38, 15, 20, 79, 4, 17, 31, 26, 11, 6, 36, 19, 14, 29, 27, 8, 88,  Паисий Хилендарски  11, 6, 19, 14, 15, 2, 8, 5, 4, 12, 1, 13, 16, 9, 7, 3,  Панайот Волов  2,  Партизанска  6, 7, 10, 5, 2, 8, 6, 9,  Пейо К. Яворов  1, 8, 10, 6, 4, 12,  Пенчо Славейков  11, 13, 3, 6, 4, 2, 9, 8, 5, 7, 1,  Перивол  ,  Петър Берон  6, 16, 18, 8, 1, 5, 7, 10, 12, 2,  Петър Прангов  7, 8, 1, 3, 9, 5,  Пирин  7, 2, 1, 4, 9, 11, 3, 8,  Ралеви Гробища  ,  Рила  35, 29, 25, 33, 34, 19, 16, 23, 8, 26, 24, 37, 34, 45, 41, 30, 39, 47, 28, 35, 32,  Тодор Кабл.ешков  99, 9, 10, 6, 2, 5, 3, 1, 4,  Тримата Ятака  2, 18, 11, 14, 12, 16, 6, 3, 20, 4, 9, 22, 5,  Шипка  4, 1, 7, 2, 3, 6, 9, 5, 11, 4,  Яне Сандански  3, 4, 5, 1, 6, 2, 9, 7,    4, 5

На 14.07.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Белица,  Общ. Белица:   Гарата

На 16.07.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Белица,  Общ. Белица:   Местност Семково  Вила

На 16.07.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  с.Годлево

На 16.07.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горно Драглище:   Втора  1, 2, 3,  Двадесет И Втора  6 Вила, 4, 1, 3, 6, 2,  Двадесет И Пета  3,  Двадесет И Първа  18, 4, 1, 2, 6, 10, 26, 22, 42, 18, 16, 12, 20, 14,  Двадесет И Трета  2, 14, 5, 19, 11, 12, 4, 6, 9, 21, 7, 23, 8, 10, 15, 25,  Двадесет И Четвърта  4, 16, 8, 2, 1,  Двадесета  5, 7, 3,  Дванадесета  10, 1, 12, 6, 8, 3, 5,  Девета  6, 3, 10, 9, 5, 4, 7, 1,  Деветнадесета  25, 1, 18, 55, 28, 99, 2, 40, 43, 35, 39, 22, 27, 36, 9, 15, 10, 34, 17, 23, 38, 31, 19, 4, 26, 30, 16, 11, 21, 5, 44, 45, 24, 7, 42, 12, 25, 46, 6, 3,  Десета  11, 3, 24, 23, 30, 1а, 19, 1, 26, 17, 13, 25, 36, 42, 32, 6, 21, 40, 15,  Единадесета  12, 17, 16, 9, 2, 1, 6, 10, 18, 15, 24, 22, 7, 19, 11, 8,  Неуточнен Адрес  Поща, Магазин,  Осемнадесета  9, 11, 5, 7, 15, 3,  Осма  42, 38, 30, 27, 7, 26, 40, 8, 99, 21, 14, 13, 17, 32, 25, 18, 6, 22, 23, 44, 34, 12, 3, 20, 2, 5, 16, 15, 9, 36, 11, 10,  Пета  4, 3, 2, 6, 1,  Петнадесета  16, 2, 6, 21, 5, 12, 3, 11, 18, 7, 8, 10, 14, 9, 17, 15, 11,  Първа  23, 12, 20, 2, 7, 14, 5, 33, 18, 10, 9, 19, 1, 13, 6, 16, 21, 31, 8, 17, 15, 30, 29, 35, 3, 46, 24, 36, 25, 11, 27, 33, 7, 16, 16, 26, 40, 50, 10, 4, 44, 51, 42, 45, 43, 46, 47, 14,  Седемнадесета  15, 17, 7, 11, 2, 5, 19, 13, 3, 1, 9,  Седма  6, 9, 3, 7, 8, 14, 15, 2, 4, 18, 13, 1, 12, 11, 16, 6,  Трета  2, 3, 1, 8, 14, 9, 6, 10, 99, 1, 24, 4, 16, 26, 18, 7, 5, 99,  Тринадесета  5,  Четвърта  3, 8, 5, 10, 7, 4,  Четиринадесета  9, 1, 18, 12, 10, 7, 16, 17, 22, 3, 13, 14, 15, 11, 5, 6, 22,  Шеста  3, 5,  Шестнадесета  8, 3, 2, 5, 7, 1,    ТП3, Вила

На 16.07.2020 г. /09:16 – 16:30 ч./ –  Горно Драглище:   Двадесет и Втора  6 Вила,  Петнадесета  11

На 16.07.2020 г. /09:16 – 16:30 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Добърско:   Вила

На 16.07.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Долно Драглище:   026036  ,  УПИ IX  219 Кв. 42  ,    Повилион, Къща, ТП1,  Стълб №21

На 14.07.2020 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Разлог:   15-ти Септември  1, 1 1,  15-ти Септември  7, 5-6, 15, 1, 18, 16, 2, 9, 12, 14, 8, 17, 11, 13,  Александър Стамболийски  27, 31, 30, 34, 32, 1, 1, 18, 2, 36,  Арх. Александър, Г. Баров  4,  Бела Река,  Бела Река  104, 108, 106, 110, 100, 15, 17, 112, 13, 96, 102, 98, 19, 11, 114, 32, Павильон, 66, 38, 40, 5, 69, 22, 34, 70, 84, 46, 80, 72, 78, 62, 1, 11, 65 Магазин №4, 68, 9, 44, 82, 7, 50, 74, 3, 56, 76, 14, 48, 64,  Братя Каназиреви  6, 2, 4, 12, 18, 10, 8, 14, 22, 16, 33, 4, 37, 35, 34, 36, 59, 63, 55, 53, 38, 32, 40, 43, 41, 37, 49, 39, 47, 67, 71, 7, 65, 44, 73, 69, 7, 36, 40, 43, 9, 75,  Братя Каназиреви,  Братя Копанарови  2, 3, 3, 3 3,  Братя Кулини  30, 16, 10, 7, 8, 13, 17, 14, 12, 11, 15, 5, 9, 18, 4, 8, 6,  Братя Миладинови  10,  Братя Миладинови  10, 3, 8, 2, 6, 17, 15, 14, 23, 4, 21, 29, 5, 9, 27, 19, 1, 12, 18, 7, 31, 11,  Булаир,  Васил Левски  2,  Войнишка  4, 2, 1, 1, 11, 5, 3, 9, 5а, 8, 12, 7, 6,  Възраждане  1,  Възраждане  11, 5, 1, 9, 33, 27, 31, 3, 25, 1 1, 13, 21, 18, 17, 29, 23, 3, 20, 14, 10, 16, 11, 12, 4, 1, 24, 34, 26, 19, 32, 22, 1, 36, 28, 30,  Георги Бенковски  8, 15, 27, 22, 21, 20, 18, 6, 9, 12, 13, 11, 17, 1 1, 19, 24, 10, 2, 14, 25, 26, 1, 3, 23, 16, 5,  Георги С Раковски  17, 18, 20, 14, 21, 19, 16, 15, 5,  Голак  ,  Гоце Делчев  1, 35 Магазин,  Гоце Делчев  3, 1, 1 1, 1 Б,  Екзарх Йосиф  18, 5, 6, 21, 13, 26, 24, 5, 17, 30, 11, 12, 1, 15, 14, 20, 28, 22, 5 5, 8, 16, 4, 2, 19, 10, 11, 9, 2, 1, 7, 5, 13, 13,  Екзарх Йосиф  ,  Ж.К.Кцх  ,  Иван Вазов  23, 7, 11, 3, 9, 17, 7, 13, 1, 15, 8, 19, 10, 6, 3, 21, 5, 11, 9, 12, 4,  Изворите  3, 7, 5, 9, 1,  Изворите  60, 70, 78, 58, 66, 62, 47, 29, 27, 30, 43, 14, 8, 15, 45, 23, 12, 34, 21, 10, 35, 32, 28, 24, 19, 31, 41, 22, 33, 16, 47а, 2, 37, 4, 20, 25, 9, 6, 13, 18, 17,  Иконом Никола Ангелов  25,  Илинден  7, 5, 2, 3, 1,  К Ц Х  2, 4, 2, 14, 5, 7, 6,  Калиново  1,  Крапа  2, 21, 4, 24, 8, 16, 6, 10, 22, 5, 3, 9, 14, 1, 17, 13, 15, 7, 20, 18,  Лазар Нешков  12,  Македония  2, 5, 4, 3, 6, 8, 8, 5, 2, 7, 6, 3, 1,  Места  1, 2, 3, 4, 5, 10, 6,  Мехомия  7,  Неофит Рилски  2, 5, 6, 7, 12, 4, 8, 1,  Неуточнен Адрес  Център Направление Образование,  Опълченска  Предел 2, 1, 2 2, 6, 2, 3, 3, 4, 4 А,  Опълченска  4, 1в, 2,  Отец Паисий  2, 3, 19, 1, 12, 10, 9, 14, 6, 5, 7, 4, 11,  Пейо К.Яворов  1, 3, 7, 4, 11, 2, 9, 5, 19, 8, 13, 6, 5, 17,  Подполковник СПИридонов  4, 2, 26, 16, 5, 11, 28, 3, 6, 22, 30, 1, 18, 10, 20, 14, 7, 9, 12, 8, 24,  Полковник Лазар Нишков  23, 1, 37, 16, 21, 3, 13, 11, 33, 6, 35, 5, 25, 7, 27, 12, 29, 43, 17, 31, 39, 19, 9,  Поп Богомил  7, 15, 3а, 13, 9, 11, 3, 19, 2, 5, 17, 6, 1,  Предел  ,  Предел  10, 45, 53, 18, 44, 46, 43, 49, 3, 14, 9, 4, 2, 42, 8, 52, 51, 15, 7, 43б, 50, 47, 13, 6, 48, 16, 11, 17, 19, 20, 1,  Преображение  Канцеларии, 1, Павилион, Зала Община, Офис Община, 1, 9, 1 Офис, 1, 7,  Преображение  1, 1, 4, 5, 2, 1, 3, Централен Парк, 6,  Рила  28,  РодоПИ  10,  Св.Климент Охридски  3, 4, 2, 8,  Св.Св.Кирил и Методий  ,  Стефан Стамболов  13, 30, 13 2, 13 13, 22, 2, 28, 18, 20, 13, 24, 16, 26, 2 2, 1 Магазин, 1, 14, 8, 12, 5, 3, 1, 2, 4, 5 5, 12б, 6, 3 3, 7, 5 4, 9 3, 10, 3 3,  Телемах Илиев  2, 3, 7, 1, 4, 11, 5, 6, 9,  Тодор Александров  Канцеларии,  Тодор Александров  6, 19, 5, 7, 10, 13, 12, 14, 11, 9, 8, 15, 16, 3, 2, 1,  Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/  6,  Тодорица Попова  7, 5, 14, 9а, 8, 16, 10, 2, 6, 9, 11, 3, 13, 1,  Х|X  Кв. 79  ,  Хан Аспарух  7, 1, 5,  Хан Крум  8, 1, 3, 6, 10, 9, 5, 4, 7,  Хан Пресиян  7, 8, 5, 2, 10, 3,  Христо Ботев  40, 34, 5, 59, 49, 2, 42, 45, 31, 20, 21, 24, 2, ТП, 18, 65, 61, 63, 55, 12, 67, 31 1, 17, 27, 25, 53, 38, 43, 19, 28, 44, 1, 36, 32, 14, 37, 39, 4, 29, 30, 50, 33 2, 35, 46, Магазин Пк Пирин, 57, 48, 51, 16, 22, 54, 26, 47, 3, 87, 1, 11, 5, 9 9, 6, 1, 9, 13, 15, 1 Аптека, 10, 1 А,  Христо Ботев  8, 6, 4, 2,  Цар Иван Шишман  1, 2, 5, 6, 4, 3, 8,  Цар Самуил  40, 31, 36, 34, 32, 60, 44, 50, 62, 52, 42, 48, 38, 46, 58, 54, 22, 2 2, 36 А,  Четнишка  7, 8, 3, 5, 10, 1, 2, 9, 4,  Шейново  32, 22, 28, 30, 45, 49, 24, 14, 43, 26, 40, 34, 47, 41, 16, 36, 38, 39, 8, 15, 37, 29, 23, 19, 33, 35, 13, 27, 21, 31, 25, 17, 9, 5a, 4, 4, 4 4, 5, 8, 6 4, 6 А, 11, 1, 13, 6, 7, 2, 6,  Шейново  9,  Яне Сандански  2,  Яне Сандански  2, 6, 3, 8, 10, 5, 1,    От ТП Кцх, 5, От ТП Културен Дом,    ТП Сба, Тото Пункт, Канцеларии, ТП Битов Комбиант, От ТП Битов Комбинат, От ТП Гимназия

На 14.07.2020 г. /09:01 – 10:00 ч./ –  Разлог:   15-ти септември  1, Александър Стамболийски  27, 31, 30, 34, 32, 1, 1, 18, 2, 36,  Бела Река  ,  Братя Каназиреви  6, 2, 4, 12, 18, 10, 8, 14, 22, 16, 33, 4, 37, 35, 34, 36, 59, 63, 55, 53, 38, 32, 40, 43, 41, 37, 49, 39, 47, 67, 71, 7, 65, 44, 73, 69, 7, 36, 40, 43, 9, 75,  Братя Копанарови  2, 3, 3, 3 3,  Братя Кулини  30, 16, 10, 7, 8, 13, 17, 14, 12, 11, 15, 5, 9, 18, 4, 8, 6,  Братя Миладинови  10,  Булаир  ,  Войнишка  4, 2, 1, 1, 11, 5, 3, 9, 5а, 8, 12, 7, 6,  Възраждане  1,  Георги Бенковски  8, 15, 27, 22, 21, 20, 18, 6, 9, 12, 13, 11, 17, 1 1, 19, 24, 10, 2, 14, 25, 26, 1, 3, 23, 16, 5,  Голак  ,  Гоце Делчев  1, 35 Магазин,  Екзарх Йосиф  18, 5, 6, 21, 13, 26, 24, 5, 17, 30, 11, 12, 1, 15, 14, 20, 28, 22, 5 5, 8, 16, 4, 2, 19, 10, 11, 9, 2, 1, 7, 5, 13, 13,  Ж.К.Кцх  ,  Изворите  3, 7, 5, 9, 1,  Илинден  7, 5, 2, 3, 1,  К Ц Х  2, 4, 2, 14, 5, 7, 6,  Опълченска  Предел 2, 1, 2 2, 6, 2, 3, 3, 4, 4 А,  Подполковник Спиридонов  4, 2, 26, 16, 5, 11, 28, 3, 6, 22, 30, 1, 18, 10, 20, 14, 7, 9, 12, 8, 24,  Предел  ,  Преображение  Канцеларии, 1, Павилион, Зала Община, Офис Община, 1, 9, 1 Офис, 1, 7,  Рила  28,  Св.Св.Кирил И Методий  ,  Стефан Стамболов  13, 30, 13 2, 13 13, 22, 2, 28, 18, 20, 13, 24, 16, 26, 2 2, 1 Магазин, 1, 14, 8, 12, 5, 3, 1, 2, 4, 5 5, 12б, 6, 3 3, 7, 5 4, 9 3, 10, 3 3,  Телемах Илиев  2, 3, 7, 1, 4, 11, 5, 6, 9,  Тодор Александров  Канцеларии,  Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/  6,  Хан Аспарух  7, 1, 5,  Христо Ботев  40, 34, 5, 59, 49, 2, 42, 45, 31, 20, 21, 24, 2, ТП, 18, 65, 61, 63, 55, 12, 67, 31 1, 17, 27, 25, 53, 38, 43, 19, 28, 44, 1, 36, 32, 14, 37, 39, 4, 29, 30, 50, 33 2, 35, 46, Магазин Пк Пирин, 57, 48, 51, 16, 22, 54, 26, 47, 3, 87, 1, 11, 5, 9 9, 6, 1, 9, 13, 15, 1 Аптека, 10, 1 А,  Цар Иван Шишман  1, 2, 5, 6, 4, 3, 8,  Цар Самуил  40, 31, 36, 34, 32, 60, 44, 50, 62, 52, 42, 48, 38, 46, 58, 54, 22, 2 2, 36 А,  Четнишка  7, 8, 3, 5, 10, 1, 2, 9, 4,  Шейново  32, 22, 28, 30, 45, 49, 24, 14, 43, 26, 40, 34, 47, 41, 16, 36, 38, 39, 8, 15, 37, 29, 23, 19, 33, 35, 13, 27, 21, 31, 25, 17, 9, 5a, 4, 4, 4 4, 5, 8, 6 4, 6 А, 11, 1, 13, 6, 7, 2, 6,  Яне Сандански  2,    От ТП Кцх, 5, От ТП Културен Дом

На 14.07.2020 г. /09:16 – 10:00 ч./ –  Разлог:   15-ти Септември  7, 5-6, 15, 1, 18, 16, 2, 9, 12, 14, 8, 17, 11, 13,  Арх. Александър г. Баров  4,  Бела Река  104, 108, 106, 110, 100, 15, 17, 112, 13, 96, 102, 98, 19, 11, 114, 32, Павильон, 66, 38, 40, 5, 69, 22, 34, 70, 84, 46, 80, 72, 78, 62, 1, 11, 65 Магазин №4, 68, 9, 44, 82, 7, 50, 74, 3, 56, 76, 14, 48, 64,  Братя Каназиреви  ,  Братя Миладинови  10, 3, 8, 2, 6, 17, 15, 14, 23, 4, 21, 29, 5, 9, 27, 19, 1, 12, 18, 7, 31, 11,  Васил Левски  2,  Възраждане  11, 5, 1, 9, 33, 27, 31, 3, 25, 1 1, 13, 21, 18, 17, 29, 23, 3, 20, 14, 10, 16, 11, 12, 4, 1, 24, 34, 26, 19, 32, 22, 1, 36, 28, 30,  Георги С Раковски  17, 18, 20, 14, 21, 19, 16, 15, 5,  Гоце Делчев  3, 1, 1 1, 1 Б,  Екзарх Йосиф  ,  Иван Вазов  23, 7, 11, 3, 9, 17, 7, 13, 1, 15, 8, 19, 10, 6, 3, 21, 5, 11, 9, 12, 4,  Изворите  60, 70, 78, 58, 66, 62, 47, 29, 27, 30, 43, 14, 8, 15, 45, 23, 12, 34, 21, 10, 35, 32, 28, 24, 19, 31, 41, 22, 33, 16, 47а, 2, 37, 4, 20, 25, 9, 6, 13, 18, 17,  Иконом Никола Ангелов  25,  Калиново  1,  Крапа  2, 21, 4, 24, 8, 16, 6, 10, 22, 5, 3, 9, 14, 1, 17, 13, 15, 7, 20, 18,  Лазар Нешков  12,  Македония  2, 5, 4, 3, 6, 8, 8, 5, 2, 7, 6, 3, 1,  Места  1, 2, 3, 4, 5, 10, 6,  Мехомия  7,  Неофит Рилски  2, 5, 6, 7, 12, 4, 8, 1,  Неуточнен Адрес  Център Направление Образование,  Опълченска  4, 1в, 2,  Отец Паисий  2, 3, 19, 1, 12, 10, 9, 14, 6, 5, 7, 4, 11,  Пейо К.Яворов  1, 3, 7, 4, 11, 2, 9, 5, 19, 8, 13, 6, 5, 17,  Полковник Лазар Нишков  23, 1, 37, 16, 21, 3, 13, 11, 33, 6, 35, 5, 25, 7, 27, 12, 29, 43, 17, 31, 39, 19, 9,  Поп Богомил  7, 15, 3а, 13, 9, 11, 3, 19, 2, 5, 17, 6, 1,  Предел  10, 45, 53, 18, 44, 46, 43, 49, 3, 14, 9, 4, 2, 42, 8, 52, 51, 15, 7, 43б, 50, 47, 13, 6, 48, 16, 11, 17, 19, 20, 1,  Преображение  1, 1, 4, 5, 2, 1, 3, Централен Парк, 6,  РодоПИ  10,  Св.Климент Охридски  3, 4, 2, 8,  Тодор Александров  6, 19, 5, 7, 10, 13, 12, 14, 11, 9, 8, 15, 16, 3, 2, 1,  Тодорица Попова  7, 5, 14, 9а, 8, 16, 10, 2, 6, 9, 11, 3, 13, 1,  Х|X  Кв. 79  ,  Хан Крум  8, 1, 3, 6, 10, 9, 5, 4, 7,  Хан Пресиян  7, 8, 5, 2, 10, 3,  Христо Ботев  8, 6, 4, 2,  Шейново  9,  Яне Сандански  2, 6, 3, 8, 10, 5, 1,    ТП Сба, Тото Пункт, Канцеларии, ТП Битов Комбиант, От ТП Битов Комбинат, От ТП Гимназия

На 14.07.2020 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Разлог:   61813.645.21 М. Габавица  ,  Александър Стамболийски  23,  Баница  4, 2, 7, 6, 9, 1, 3, 5, 10, 12, 8,  Бела Река  12, 2а В, 2 Б, 1, 64, 4 Б, 2 В, 2 А, 1 Дараци, 4 1, 4, 1, 4 4, 4,  Булаир  1, 2, 3,  Даме Груев  14, 5, 13, 8 Каравана, 8, 7, 10, 11, 9, 16, 12, 15, 19, 3, 6, 2,  Изток  4, 3, 19, 4 4, Павилион, 2, 21, 1, 4 5, 20, 5, 5 5, Магазин, Гараж, 1 1, 68 5, 18,  Иларион Макариополски  73, 57, 75, 51, 67, 61, 63, 59, 71, 64, 65, 69, 39, 65,  Каракьой  5, 10, 7, 2, 8, 4, 1, 9, 6, 3,  Предел  3,  Тодор Александров  53,  Христо Ботев  58, 56, 56, 72, 83, 75, ТП Училищен Комплекс, 77, 48, 101, 54, 99, 23 Б, 23, 23 3, 4, 3,  Цар Иван Шишман  5,  Цар Самуил  20, 8, 28, 2, 26, Гараж, 5, 14, 3, 18, 22, 6, 4, 16, 10, 66, 4, 1, 20,  Черна Река  1, 11, 7, 13, 5, 1, 9, 15, 3

На 14.07.2020 г. /09:01 – 16:30 ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  ,  Братя Миладинови  10,  Гоце Делчев  1, 35 Магазин,  Преображение  Павилион, Зала Община, Офис Община, 1, 9, 1 Офис,  Стефан Стамболов  1 Магазин, 1,  Тодор Александров  ,  Христо Ботев  3, 87, 1

На 13.07.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  10 Офис, 58 4, 4, 88, 87 7, 83 7, 86, 7,  Дълга Махала  7, 9, 10, 6, 1, 14, 3, 5, 13, 2, 12, 23, 19, 8, 16, 18, 4, 17, 21,  Екзарх Йосиф  79, 77, 85, 70, 58, 48, 54, 42, 59, 60, 52, 4 Ресторант, 62, 75, 81, 46, 71, 50, 91, 93, 44, 73, 38, 83, 68, 87, 55, 34, 61, 89, 67, 63, 65, 97, 4, 58 4, 66, 36, 69, 40, 64, 32, 56, 95, 1,  Иконом Никола Ангелов  4, 4 4, 5, 2 2, 5 1, 5 5, 18 4, 2, 1, Г

На 16.07.2020 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Разлог:   Банище  ,  Бела Река  12,  Вихрен  563, 553, 558, 550, 547, 545, 555, 546, 556, 542, 554, 544, 526, 541, 564, 569, 552, 549, 548, 557, 551, 537, 504, 517, 525, 536, 532, 508, 538, 511, 524, 516, 533, 531, 507, 534, 503, 530, 540, 509, 529, 535, 518, 512,  Катарино  33, 36,  Местност Банище  ,  Местност Катарино  Къща 36/543, 521 Вила Тодорка, 515 Вила Тодорка, 501 Вила Тодорка, 514 Вила Тодорка, 527 Вила Тодорка, 528 Вила Тодорка, 522 Вила Тодорка, 506 Вила Тодорка, 505 Вила Тодорка, 502 Вила Тодорка, 1 Вила, Временно Строителство, Овчарник, Горски Пункт Длс, Вила, Вила,  Местност Перивол  Разсадник Длс,  Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  ,  Христо Ботев  2,  Черна Река  165,    Бивш Кцх

На 14.07.2020 г. /09:16 – 16:30 ч./ –  Разлог:   Гоце Делчев  3, 1, 1 1, 1 Б,  Екзарх Йосиф  ,  Иван Вазов  7, 11, 3, 9,  Опълченска  1в, 2,  Преображение  1,  Христо Ботев  8, 6, 4, 2,  Шейново  9,    Тото Пункт, Канцеларии

Община Сандански

На 16.07.2020 г. /09:46 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  с.Велющец

На 16.07.2020 г. /09:46 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Вълково:   Барата  ,  Ормана  ,  С. Вълково,  Община Сандански,  УПИ V,  Кв. I  ,  УПИ І-127

На 16.07.2020 г. /09:46 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Игралище:   Околовръстен Полигон  ,    1, 3

На 16.07.2020 г. /09:46 – 16:30 ч./ –  с.Игралище

На 13.07.2020 г. /09:30 – 16:16 ч./   На 14.07.2020 г. /09:30 – 16:16 ч./   На 15.07.2020 г. /09:30 – 16:16 ч./   На 16.07.2020 г. /09:30 – 16:16 ч./   На 17.07.2020 г. /09:30 – 16:16 ч./ –  Катунци:   Асен Лагадинов  2, 17,  Бельовска Комуна  3,  Бистрица  4, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 10,  Васил Левски  2, 6, 4, 1,  Вела Пеева  38, 8, 7, 6, 44, 15, 11, 46, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 21, 10, 24, 28, 34, 27, 12, 54, 3, 36, 60, 5, 14, 13, 33, 25, 50, 17, 18, 35, 56, 20, 26,  Гьорче Петров  2, 3, 1,  Димо Х. Димов  36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 10, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17,  Еделвайс  3, 5, 7, 9,  Иван Вазов  6,  Любен Каравелов  3,  Митко Палаузов  18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 23, 8, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12,  Опълченска  9, 10,  Петър Димитров  24, 32, 28, 35, 26, 33, 30,  Стадиона  4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1,  Трети Март  23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13,  Христо Ботев  3, 9, 12, 15, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 5, 17,  Юри Гагарин  6, 5,  Яне Сандански  1

На 16.07.2020 г. /09:46 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – с. Кръстилци

На 16.07.2020 г. /09:46 – 16:30 ч.; 09:46 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Никудин:   ПИ 13 В Застроителния Полигон

На 16.07.2020 г. /09:46 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  с.Палат

На 13.07.2020 г. /08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 14.07.2020 г. /08:31 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Поленица:   Армейска  18, 13, 4, 15, 14, 16, 11, 8, 9, 3, 6, 5, 12, 19,  Вихрен  4, 2, 6, 1, 3,  Георги Димитров  10, 9, 11, 14, 13, 15, 16, 21, 22, 25, 33, 19, 20, 29, 47, 12, 27, 38, 37, 31, 34, 39, 24, 17, 36, 32, 18,  Гоце Делчев  12,  Гушевица  9, 19, 17, 15, 18, 3, 11,  Димитър бл.агоев  49, 40, 30, 36, 43, 31, 29, 35, 22, 42, 28, 21, 23, 26, 19, 27, 18, 53, 57, 48, 58, 34, 37, 20, 33, 24, 25, 61, 38, 45, 59, 46, 55, 44, 56, 32,  Изгрев  1, 14,  Илия Минев  30,  Македония  1, 39, 50, 51,  Петър Берон  11, 3, 9, 7, 4, 1, 5, 8, 2,  ПИрин  2, 1, 3, 8, 4, 5, 12, 6, 10,  Първи Май  18, 9, 16, 17, 11, 13, 26, 28, 22, 24,  Рила  1, 2,  Трети Март  20, 14, 17, 19, 11, 21, 8, 6, 1, 9, 7, 15, 12, 13, 2, 16, 4, 10,  Х-77,  Кв.8  ,  Шипка  4, 5, 3, 2, 1, 6, 8,  Яне Сандански  15, 7, 12, 10, 2, 6, 17, 1, 9, 3, 5, 17, 23, 21, 25,    2, 3

На 13.07.2020 г. /08:31 – 16:30 ч./   На 14.07.2020 г. /08:31 – 16:30 ч./ –  Поленица:   Вихрен  4, 2, 6, 1, 3,  Георги Димитров  21, 22, 25, 33, 19, 20, 29, 47, 12, 27, 38, 37, 31, 34, 39, 24, 17, 36, 32, 18,  Гоце Делчев  12,  Гушевица  9, 19, 17, 15, 18, 3, 11,  Димитър бл.агоев  49, 40, 30, 36, 43, 31, 29, 35, 22, 42, 28, 21, 23, 26, 19, 27, 18, 53, 57, 48, 58, 34, 37, 20, 33, 24, 25, 61, 38, 45, 59, 46, 55, 44, 56, 32,  Изгрев  14,  Илия Минев  30,  Македония  1, 39, 50, 51,  ПИрин  2, 1, 3, 8, 4, 5, 12, 6, 10,  Рила  1, 2,  Х-77,  Кв.8  ,  Яне Сандански  17, 23, 21, 25,    3

На 16.07.2020 г. /09:46 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Сандански:   65334, 104, 23  Местност Соколовец,  Местност Речичка Река  Варница,  Местност Соколовец  Кравеферма, Мтт Интерпласт, Предприятие Произв. На Вино, Бензиностанция, Предприятие,  Р-Н Главен Път Е-79  Магазин Бамбино, Автосервиз,  Р-Н Индустриална Зона  2, Отделение,  Р-Н Стара Гара  Автосервиз,  Р-Н Топливо  Склад, Бетонов Център, Цех,  Соколовец ПИ 170036  ,  Топорков Орман  ,  Юрий Гагарин  4

На 16.07.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сандански:   Каменица  24, 15, 18, 20, 22, 13

На 13.07.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 14.07.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 15.07.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 17.07.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сандански:   Каменица  24, 15, 18, 20, 22, 13,  Каменица  10, 9, 9, 2, 4, 14, 5, 12, 6, 16, 3, 1, 8, 7,  Огражден  7, 8, 10, 3, 5, 2 2, 10, 2, 6, 6б, 4, 1, 2

Община Сатовча

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Вълкосел:   Балтите  ,  Бачо Киро  12, 5, 1, 6, 10, 8, 1,  Бистрица  17, 14, 13, 7, 5, 1, 11, 4, 2, 9, 6, 15, 12, 3, 10, 8,  Божур  104, 119, 103, 100, 109, 105, 107, 111, 113, 102, 74, 84, 106, 72, 6, 19, 7, 10, 13, 1, 14, 21, 33, 5, 24, 4, 18, 34, 20, 23, 9, 27, 15, 25, 17, 84, 41, 42, 26, 93, 43, 89, 21, 87, 65, 60, 51, 59, 58, 22, 75, 56, 46, 61, 86, 23, 63, 44, 73, 91, 66, 54, 85, 68, 32, 70, 30,  Бр.Миладинови  5, 1, 2, 10, 19, 3, 13, 4, 6, 7,  Бузлуджа  57, 80, 76, 95, 98, 63, 82, 75, 61, 93, 58, 92, 47, 90, 77, 60, 54, 55, 73, 62, 88, 85, 59, 43, 87, 102, 83, 81, 68, 52, 49, 79, 89, 69, 91, 94, 74, 45, 72, 96, 50, 66, 100, 78, 64, 18, 22, 2, 7, 14, 8, 20, 24, 15, 1, 21, 13, 4, 6, 16, 5, 24, 25, 37, 44, 40, 28, 23, 41, 27, 29, 35, 26, 42, 38, 50,  Васил Левски  4, 5, 2, 15, 7, 13, 16, 1, 9, 3, 17, 21, 21, 14, 13,  Георги С Раковски  4, 5, 6,  Димчо Дебелянов  33, 27, 31, 24, 35, 29, 5, 12, 17, 20, 19, 2, 24, 22, 6, 16, 14, 15, 3, 1, 4, 18, 21, 9, 10, 8, 7,  Еделвайс  8, 4, 2,  Заря  24, 22, 13, 11, 16, 10, 30, 14, 19, 5, 7, 21, 28, 17, 9, 12, 26, 20, 24, 8,  Здравец  1, 3, 11, 13, 6, 20, 10, 17, 22, 8, 14, 15, 9, 12, 28, 5, 7, 19,  Кокиче  9, 2, 11, 8, 4, 10, 12, 3, 17, 5, 13,  Лилия  72, 131, 105, 59, 57, 79, 113, 66, 69, 50, 133, 75, 70, 49, 61, 58, 12, 103, 54, 51, 90, 62, 60, 88, 104, 80, 81, 74, 77, 8, 84, 64, Магазин, 73, 55, 71, 76, 53, 26, 14, 19, 2, 34, 21, 12, 8, 16, 29, 15, 6, 31, 3, 25, 10, 17, 24, 70, 13, 9, 11, 4, 45, Кафе, 49, Времянка, Детска Градина, 42, Магазин, 38, 36, 31, 35, 37, 33, 45, 43, 52, 44, 41, 40, 39, 42,  Людмила Живкова  9, 10, 4, 3, 1, 6, 2, 14, 19, 5, 17, 15, 12, 11, 7, 14, 25, 20, 31, 29, 30, 27, 23, 28, 32,  Люляк  20, 14, 1, 13, 3, 22, 14, 7, 15, 8, 10, 25, 9, 2, 7, 6, 12, 19, 13, 29, 22, 16, 11, 14, 20, 24, 23, 3,  Места  5, 4, 2, 6, 1, 3,  Михаил Антонов  9, 6, 4, 3, 11,  Нерезе  ,  Неуточнен Адрес  ТП1, МТП 4, ТП3, Поща, Детска Ясла, ТП2,  Никола Калъпчиев  5, .3, 15, 1, 2, 12, 3, 5, 7,  Отец Паисий  2, 5, 3, 1,  Прогрес  36, 46, 48, 38, 54, 24, 17, 23, 25, 53, 44, 21, 43, 41, 51, 52, 49, 40, 10, 42, 15, 12, 1, 4, 14, 2, 13, 19, 17, 16, 20, 22, 18, 25, 23, 33, 15,  Първи Май  6, 8, 5, 4, 2, 3, 1,  Рила  1, 2, 3, 5,  Светиката  18, 13, 5, 1, 2, 3, 10, 20, 16, 11, 14, 4, 15, 14, 7, 9,  Стопански Двор  ,  Хан Аспарух  18, 9, 22, 15, 11, 26, 17, 3, 23, 19, 1, 12, 7, 8, 27, 5, 10, 13, 24,  Христо Ботев  3, 5, 14, 6, 12, 8, 7, 2, 4, 9, 1, 11, 10,  Чавдар  2, 3, 9, 4, 10, 6, 5, 7,  Шипка  23, 27, 10, 34, 2, 3, 21, 11, 9, 12, 17, 15, 32, 14, 4, 16, 13,    Лечебница

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Годешево:   509  ,  Арсо Пандурски  1,  Беласица  26, 13, 7, 2, 5, 16, 11, 8,  Бистрица  2, 5, 16, 4, 1, 10, 8, 14, 3,  Бяло Море  7, 2, 6, 8,  Вардар  12, 6, 5, 13, 3, 14, 20, 7, 11,  Гранит  6, 17, 1, 5, 7, 14, 16, 3, 25, 6, 8,  Граничарска  38, 36, 54, 41, 20, 46, 26, 7, 22, 40, 53, 42, 45, 35, 44, 28, 33, 51, 31, 9, 13, 10, 22, 29, 23, 27, 2, 38, 8, 16, 20, 12, 25, 32, 19, 18, 17, 53, 11, 66, 69, 73, 56, 72, 65, 1, 68, 79, 53, 61, 39, 54, 77, 64, 78, 62, 60, 39,  Драма  1,  Кв.16 Парцел 496  ,  Кокиче  1,  Македония  3,  Марица  2, 1, 42, 44, 44, 18, 40, 20, 32, 41, 5, 6, 2, 17, 7, 24, 10, 30, 9, 13, 8,  Места  5, 2, 11, 4, 9, 1, 3, 7, 1, 11, 36,  Мир  10, 2, 8, 3, 6, 1, 9, 3,  Неуточнен Адрес  Читалище, Кметство, Поща, ТП1, ТП3, ТП2,  Никола Парапунов  40, 5, 9, 7, 2, 2, 2,  Огоста  6, 1, 8, 3, 7, 4,  Одрин  3, 8, 7,  Орела  1,  Осми Март  13, 51, 17, 18, 9, 5, 15, 20, 24, 16, 22, 1,  ПИрин  18, 11, 7, 17, 19, 2, 3, 9, 4, 12, 1, 6, 21,  Предела  1,  Рила  2, 1, 3, 2, 4,  РодоПИ  11, 3, 1,  Розова Долина  1, 2, 37, 14, 16, 36, 11, 9, 10, 4, 7, 1, 8, 20, 15, 2,  Средна Гора  15, 4, 7, 1, 12, 10, 14, 16,  Стара Планина  12, 8, 5, 14, 10, 22,  УПИ-І,  Кв.16,  М. Стоп. Двор,  Цех

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Жижево:   273  ,    ТП1, Стопански Двор

На 14.07.2020 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Плетена:   М. Горна  Къща, Работилница, 1,  М. Забърдо  Магазин, 1, Училище,    ТП4

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Слащен:   Божур  4, 2, 1, 6, 8,  Вергил Ваклинов  31, 22, 35, 37, 39, 13, 31, 7, 9, 6, 1, 43, 4, 41, 17, 20, 23,  Габер  11, 2, 9, 1, 8, 10, 4,  Георги Бенковски  26, 14, 17, 33, 28, 38, 12, 3, 23, 20, 29, 40, 24, 22, 2, 30, 15, 40, 42, 21, 13, 1, 19, 3, 18, 9, 17, 11, 12, 8,  Георги С. Раковски  22, 1, 2, 3, 4, 6,  Гоце Делчев  39, 17, 16, 13, 3, 14, 19, 41, 12, 10, 15, 23, 21, 2, 5, 4, 1, 29, 31, 27, 20, 22, 7, 11, 25, 28, 9, 1,  Демокрация  56, 106, 45, 47, 26, 14, 25, 5, 13, 12, 16, 11, 2, 8, 1, 24, 64, 52, 32, 76, 3, 77, 79, 54, 78, 4, 74, 8, 60, 51, 17, 39, 22, 49, 42, 33, 25, 46, 35, 5, 14, 16, 6, 48, 84, 11, 85, 71, 50, 55, 2, 106, 30, 75, 15, 44, 21, 40, 37, 31, 43, 36, 70, 12, 96, 23, 47, 80, 73, 19, 57, 41, 1, 58, 53,  Димчо Дебелянов  5, 24, 3, 19, 4, 16, 25, 6, 10, 15, 8, 13, 18, 7, 11, 2, 1, 17, 7,  Еделвайс  20, 28, 18, 17, 14, 15, 21, 4, 3, 16, 6, 23, 7, 2,  Здравец  23, 8, 11, 13, 25, 15, 24, 19, 4, 21, 16, 9, 2, 1, 17, 18, 3, 18,  Ивайло  7, 15, 11, 3, 4, 12, 8, 5, 13, 1, 2, 10, 16,  Иван Вазов  6, 2, 7, 11, 17, 13, 9, 1, 15, 14, 3,  Йордан Йовков  2, 1, 8, 4, 10, 7, 3, 6, 12,  Лилия  3, 2, 14, 4, 11, 9, 8, 16, 10, 6, 12, 19, 7, 23, 22, 20, 18, 5, 12, 16,  М.Развана  ,  Места  14, 20, 16, 1, 12, 30, 10, 21, 6, 4, 5, 2, 23, 106, 13, 34, 7, 3, 5,  Местност Папалев Дол  Цех, Стан,  Неуточнен Адрес  ТП1, Помпа За Питейна Вода, ТП3, Тютюнев Склад, Детска Ясла, Поща, ТП2, Сграда Кметство,  Освобождение  12, 8, 1, 10, 9, 19, 4, 11, 2, 3, 16, 14, 5, 12, 8, 10, 13, 6, 15,  Панайот Волов  5, 2,  Пейо Яворов  6, 4, 2,  Републ.ика  10, 16, 2, 9, 8, 11, 3, 5, 18, 1, 4,  Римски Мостове  1,  Родина  16, 6, 15, 20, 31, 8, 18, 10, 2, 9, 3, 14, 84, 11, 19, 12, 14, 1,  РодоПИ  3, 5, 2, 7, 6, 4, 1,  Свобода  8, 6, 10, 11, 2, 5, 3, 12,  Стадиона  1, 3, 7, 5,  Стопански Двор  Канцеларии, Работилница, Бензиностанция, Цех, 1, Склад,  Хан Крум  5, 1, 7,  Христо Ботев  1, 8, 3, 20, 15, 6, 2, 14, 17, 18, 22, 13, 12, 11, 2, 1, 5,  Цар Симеон  27, 17, 29, 28, 15, 21, 19, 16, 4, 4, 31, 14, 12, 16, 5, 3, 9, 7, 13, 11, 17,  Чичова Бърчина  ,  Шипка  5, 4, 1, 2, 3,    Лечебница

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Туховища:   382  ,    Здравна Служба, ТП1, Кметство, ТП2

На 16.07.2020 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Фъргово:   189  ,    ТП1, М. Оградите-Колиби,  ПИ 02050

Община Симитли

На 15.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  бл.агоевград:   Христо Смирненски  12

На 13.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Брестово,  Общ. Симитли:   Калугеровец

На 16.07.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 15:31 – 16:30 ч./   На 17.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Градево:   Местност Струма Изливер Хиляд  ,  Струма

На 16.07.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 15:31 – 16:30 ч./   На 17.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Железница,  Общ. Симитли:   003056  ,  003141  ,  VII-122  ,  Имот 002867  ,  Местност Бачева Махала  ,  Местност Джалева Махала  Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, Къща, 6, 9, 22, 11, 15, 23, 18, 46, 21, 12, 13, 14, Къща, Вила, Кабинет, 10, 9, 8, 7а, Фуражомелка, 3, 3б, Вила, 6, 12б Къща, Жилище, Помпа,  Местност Джалевци  ,  Местност Долно Церово  12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, Къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13, 35, Къща,  Местност Дременец  ,  Местност Караджевица  ,  Местност Старата Върба  ,  Местност Шебечковица  ,  ПИ №001414  ,  Рибарска  ,  УПИ-XII-52,  Кв. 8  ,  УПИ-ХХІV-50  ,  Център-Над ЖП Спирката  ,    ОДЗ, Жилище, 1, 1, Къща, Помпа За Напояване, Жилище, 2, Търговски Обект, Помпа За Напояване, Трифа

На 13.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Мечкул:   Местност Зад Къщи

На 13.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Полето:   Галабарци  ,    4, Къща, Метанстанция, 2

На 13.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Ракитна:   004077  ,  010040  ,  Махала Лулейска  ,    Жилище

На 13.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Сенокос,  Общ. Симитли:   Калайджийска  ,  Чакърска

На 14.07.2020 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Симитли:   000866  ,  V-1336,  Кв.83  ,  Беласица  6, 4, 2, 5, 7, 3, 1,  Георги Димитров  121, 124, 123, 96, 86, 98, 94, 92, 90, 88, Комплекс Ивас-Временно Ст-Во, 43а, 49 2, 112, Фсмп, 110, 108, 100, 102, 104,  Герена  Цех,  Герена  Цех, Цех,  Гоце Делчев  16, 12, 7, 13, 3, 10, 9, 11, 17, 15, 5, 14,  Здравец  7, 5, 10, 3, 9, 1, 12, 4, 2, 8, 6, 18, 17, 14, Сервиз, 15, 13, 19, 11, 16,  Ивайло  2, 1, 3,  Илинден  33, 27, 19, 29, 2, 35, 26, 61, 34, 42, 46, 14, 22, 49, 30, 10, 17, 58, 59, 72, 32, 40, 28, 36, 31, 44, 56, 23, 38, 20, 66, 12, 24, 13, 25,  Комсомолска  2, 7, 5, 6, 1, Магазин, 11, 19, 21, 23, 17, 10, 8, 9, 12, 14, 3, 4, 16,  Лале  6, 8, 2, 4,  М.Дрънкалица  27, 30, 10, 28, Жилище, 9, 13, 25, 24, 15, 16,  М.Ливадите  Жилище,  М.Чобанци  ,  Малина  5, 14, 11, 9, 1, Кафе, 6, 3, 8, 10, 4, 12, 2, 7, 13,  Махала Чубан Дере  2, 5, 6, Жилище, Жилище, 3, 16, Жилище,  Момина Сълза  1, 5, 4, 2, 3,  Октомврийска  40, 12, 6, 34, 4, 7, 14, 20, 16, 5, 17, 3, 18, 2, 1, 10, 11, 13, 8, 22, 9, 65, 63, 40, 23, 38, 39, 67, 29, 49, 61, 46, 31, 19, 52, 72, 55, 27, 74, 54, 47, 71, 77, 62, 60, 66, 64, 37, 53, 57, 45, 30, 111, 69, 50, 41, 32, 25, 56, 26, 48, 70, 43, 59, 24, 75, 68, 58, 113, 42, 28, 36, 44, 35, 33, 69, 21,  Пейо К. Яворов  2, 4, 9, 17, 19, 5, 27, 13, 1, 15, 21, 3, 11, 7, 25, 23,  Плиска  10, 16, 8, 18, 12, 2, 20, 6, 4, 14,  Рила  8, 3, 8,  Родопи  20, 45, 19, 47, 13, 42, 58, 45, 7, 25, 5, 21, 27, 32, 15, 37, 12, 36, 60, 41, 39, 22, 17, 3, 30, 34, 43, 18, 14, 31, 26, 64, 52, 23, 35, 11, 38, 33, 1, 28, 8, 9, 29, 49, 10, 40, 6,  Свобода  25, 4, 36, 46, 58, 68, 16, 34, 8, 23, 19, 30, 13, 52, Магазин, 28, 60, 24, 12, Ресторант, 15, Фурна, 17, 26, 3, 50, 1, 48, 44, 27, 42, 20, 32, 64, 66, 62, 22, 33, 9, 18, 31, 14, 2, 40, 29, 21, 37, 38, 35, 54, 56, 11, 10, 6, 2,  Симитли  Складова База-Претоварна Гара, Гараж, Дет.Градина, 1, 1, Обект, Помпа За Напояване,  Стара Планина  24, 7, 20, 26, 3, 14, 10, 21, 15, 5, 2, 22, 16, 27а, 1, 18, 11, 8, 6, 9, 13, 23, 19, 1 Ъгъла, 12, 20, 4, 17,  Трети Март  11, Кафе, 13,  УПИ-Ііі-1466 Кв.51  ,  Чобанско Дере  1, 9,  Шипка  10, 8,  Ямбол  10, 12, 4, 8, 6

На 14.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч./ –  Симитли:   000866  ,  V-1336,  Кв.83  ,  Беласица  6, 4, 2, 5, 7, 3, 1,  Георги Димитров  121, 124, 123, 96, 86, 98, 94, 92, 90, 88, Комплекс Ивас -Временно Ст-Во, 43а, 49 2, 112, Фсмп, 110, 108, 100, 102, 104,  Герена  Цех, Цех,  Герена  Цех,  Гоце Делчев  16, 12, 7, 13, 3, 10, 9, 11, 17, 15, 5, 14,  Здравец  7, 5, 10, 3, 9, 1, 12, 4, 2, 8, 6, 18, 17, 14, Сервиз, 15, 13, 19, 11, 16,  Ивайло  2, 1, 3,  Илинден  33, 27, 19, 29, 2, 35, 26, 61, 34, 42, 46, 14, 22, 49, 30, 10, 17, 58, 59, 72, 32, 40, 28, 36, 31, 44, 56, 23, 38, 20, 66, 12, 24, 13, 25,  Комсомолска  2, 7, 5, 6, 1, Магазин, 11, 19, 21, 23, 17, 10, 8, 9, 12, 14, 3, 4, 16,  Лале  6, 8, 2, 4,  М.Дрънкалица  27, 30, 10, 28, Жилище, 9, 13, 25, 24, 15, 16,  М.Ливадите  Жилище,  М.Чобанци  ,  Малина  5, 14, 11, 9, 1, Кафе, 6, 3, 8, 10, 4, 12, 2, 7, 13,  Махала Чубан Дере  2, 5, 6, Жилище, Жилище, 3, 16, Жилище,  Момина Сълза  1, 5, 4, 2, 3,  Октомврийска  40, 12, 6, 34, 4, 7, 14, 20, 16, 5, 17, 3, 18, 2, 1, 10, 11, 13, 8, 22, 9, 65, 63, 40, 23, 38, 39, 67, 29, 49, 61, 46, 31, 19, 52, 72, 55, 27, 74, 54, 47, 71, 77, 62, 60, 66, 64, 37, 53, 57, 45, 30, 111, 69, 50, 41, 32, 25, 56, 26, 48, 70, 43, 59, 24, 75, 68, 58, 113, 42, 28, 36, 44, 35, 33, 69, 21,  Пейо К Яворов  2, 4, 9, 17, 19, 5, 27, 13, 1, 15, 21, 3, 11, 7, 25, 23,  Плиска  10, 16, 8, 18, 12, 2, 20, 6, 4, 14,  Рила  8, 3, 8,  РодоПИ  20, 45, 19, 47, 13, 42, 58, 45, 7, 25, 5, 21, 27, 32, 15, 37, 12, 36, 60, 41, 39, 22, 17, 3, 30, 34, 43, 18, 14, 31, 26, 64, 52, 23, 35, 11, 38, 33, 1, 28, 8, 9, 29, 49, 10, 40, 6,  Свобода  25, 4, 36, 46, 58, 68, 16, 34, 8, 23, 19, 30, 13, 52, Магазин, 28, 60, 24, 12, Ресторант, 15, Фурна, 17, 26, 3, 50, 1, 48, 44, 27, 42, 20, 32, 64, 66, 62, 22, 33, 9, 18, 31, 14, 2, 40, 29, 21, 37, 38, 35, 54, 56, 11, 10, 6, 2,  Симитли  Складова База-Претоварна Гара, Гараж, Дет.Градина, 1, 1, Обект, Помпа За Напояване,  Стара Планина  24, 7, 20, 26, 3, 14, 10, 21, 15, 5, 2, 22, 16, 27а, 1, 18, 11, 8, 6, 9, 13, 23, 19, 1 Ъгъла, 12, 20, 4, 17,  Трети Март  11, Кафе, 13,  УПИ-Ііі-1466 Кв.51  ,  Чобанско Дере  1, 9,  Шипка  10, 8,  Ямбол  10, 12, 4, 8, 6

На 15.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Симитли:   000866  ,  V-1336,  Кв.83  ,  Беласица  6, 4, 2, 5, 7, 3, 1,  Георги Димитров  121, 124, 123, 96, 86, 98, 94, 92, 90, 88, Комплекс Ивас -Временно Ст-Во, 43а, 49 2, 112, Фсмп, 110, 108, 100, 102, 104,  Герена  Цех, Цех,  Гоце Делчев  16, 12, 7, 13, 3, 10, 9, 11, 17, 15, 5, 14,  Здравец  7, 5, 10, 3, 9, 1, 12, 4, 2, 8, 6, 18, 17, 14, Сервиз, 15, 13, 19, 11, 16,  Ивайло  2, 1, 3,  Илинден  33, 27, 19, 29, 2, 35, 26, 61, 34, 42, 46, 14, 22, 49, 30, 10, 17, 58, 59, 72, 32, 40, 28, 36, 31, 44, 56, 23, 38, 20, 66, 12, 24, 13, 25,  Комсомолска  2, 7, 5, 6, 1, Магазин, 11, 19, 21, 23, 17, 10, 8, 9, 12, 14, 3, 4, 16,  Лале  6, 8, 2, 4,  М.Дрънкалица  27, 30, 10, 28, Жилище, 9, 13, 25, 24, 15, 16,  М.Ливадите  Жилище,  М.Чобанци  ,  Малина  5, 14, 11, 9, 1, Кафе, 6, 3, 8, 10, 4, 12, 2, 7, 13,  Махала Чубан Дере  2, 5, 6, Жилище, Жилище, 3, 16, Жилище,  Момина Сълза  1, 5, 4, 2, 3,  Октомврийска  40, 12, 6, 34, 4, 7, 14, 20, 16, 5, 17, 3, 18, 2, 1, 10, 11, 13, 8, 22, 9, 65, 63, 40, 23, 38, 39, 67, 29, 49, 61, 46, 31, 19, 52, 72, 55, 27, 74, 54, 47, 71, 77, 62, 60, 66, 64, 37, 53, 57, 45, 30, 111, 69, 50, 41, 32, 25, 56, 26, 48, 70, 43, 59, 24, 75, 68, 58, 113, 42, 28, 36, 44, 35, 33, 69, 21,  Пейо К Яворов  2, 4, 9, 17, 19, 5, 27, 13, 1, 15, 21, 3, 11, 7, 25, 23,  Плиска  10, 16, 8, 18, 12, 2, 20, 6, 4, 14,  Рила  8, 3, 8,  РодоПИ  20, 45, 19, 47, 13, 42, 58, 45, 7, 25, 5, 21, 27, 32, 15, 37, 12, 36, 60, 41, 39, 22, 17, 3, 30, 34, 43, 18, 14, 31, 26, 64, 52, 23, 35, 11, 38, 33, 1, 28, 8, 9, 29, 49, 10, 40, 6,  Свобода  25, 4, 36, 46, 58, 68, 16, 34, 8, 23, 19, 30, 13, 52, Магазин, 28, 60, 24, 12, Ресторант, 15, Фурна, 17, 26, 3, 50, 1, 48, 44, 27, 42, 20, 32, 64, 66, 62, 22, 33, 9, 18, 31, 14, 2, 40, 29, 21, 37, 38, 35, 54, 56, 11, 10, 6, 2,  Симитли  Складова База-Претоварна Гара, Гараж, Дет.Градина, 1, 1, Обект, Помпа За Напояване,  Стара Планина  24, 7, 20, 26, 3, 14, 10, 21, 15, 5, 2, 22, 16, 27а, 1, 18, 11, 8, 6, 9, 13, 23, 19, 1 Ъгъла, 12, 20, 4, 17,  Трети Март  11, Кафе, 13,  УПИ-ІІІ-1466 Кв.51  ,  Чобанско Дере  1, 9,  Шипка  10, 8,  Ямбол  10, 12, 4, 8, 6

На 16.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 17.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Симитли:   I-819 Кв.25  ,  Аврора  21, 27, 23, 3, 19, 7, 25, 9, 4, 5, 15, 29, 2, 11, 1, 17, 13,  Васил Левски  10,  Гео Милев  12, 12, 2,  Георги Димитров  36,  Герена  Цех,  Даме Груев  10, 12, 8, Жилище,  Марек  13, 5а, Автоработилница, 3а, 1, 9, 7, 15, 2, 10, 5, 8, 3, 11,  Местност Лочката  ,  Местност Чифлико  ,  Неуточнен Адрес  Извън Регулация, Промишлена Зона,  Ораново  Жилище, Работилница, Магазин,  Пазара  Магазин,  Предел  29, 18, 37, 6, 33, 2, 25, 39, 51, 23, 21, 27, 24, 3, 35, 47, 20, 10, 31, 55, Бар, 41, 55, 15, 16, Жилище, Автоработилница, 12, 1, 43, 15, 8, 45, 9, 26, 1, 4, 19,  Свобода  4,  Симитли  Жилище,  Чифлико  ,  Шипка  10,  Юрий Гагарин  8, 5, 3, 5, 4, 11а, 9, 11, 13, 2, 5 Жилище, 15, 17, 13, 6

На 16.07.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 15:31 – 16:30 ч./ –  Симитли:   XII-1437  ,  XXXVII  ,  Бангелови Тополи  ,  Бреза  3, Магазин, 1,  Васил Левски  34,  Георги Бенковски  20,  Георги Димитров  33, 17, Магазин, Бар, 18, 14, 27а, Бензиностанция, 35, 9, 25, 13, 7, 19, 12, 33, 8, 15, 27, 11, 2, 5, 6, 4, 16, 31, 29, 3, Лек.Кабинет, 10, 1 Изход бл.агоевград,  Герена  Цех, Цех,  Гр.Симитли  ,  Димитър бл.агоев  24, 15, 14, 16, 18, 38, 28, 34, Жилище, 36, 13, 32, 22, 17,  Долен Герен  ,  Еделвайс  1, 15, 5, 3, 7, 13, 11, 4, 2, 8,  Зеленка  13, 19, 11, 4, 17, 15, 8, 5, 3, 9, 10, 7, 6, Бар, 2, 20, 18, 14, 16,  Искра  8, 5, Работилница, 2, 10, 3, 6, 1, 4, 14, 12, 10,  Кокиче  12, 10а, 16, 8, 5, 11, 18, 9а, 2о, 13, 7, 14, 9, 3, 1, 6, 2, 5, 3, 4, 8,  Коматиница  21,  М.Драгова  12а, 21, 14, 20, 10, 15, 22, 24, 18, 7, 8, 29, 17, 12, 13, 17а, ,  Помпа За Напояване, 16,  М.Духарска  Жилище, 40, 1, Жилище, 42, 46,  Малина  6,  Местност Бангеови Тополи  ,  Местност Боро  ,  Местност Герено  ,  Неуточнен Адрес  Жилищна Сграда-Вр.Стр,  Никола Вапцаров  4, 4а,  Ораново  Жилище, Цех, Жилище, Каравана, Магазин, Ясла, Детска Градина, Жилище, Жилище,  Пазара  Магазин,  Победа  2, 5, 4,  Полето  ,  Предел  Жилище, 97, 2,  Първи Май  12, 5,  Равен  4,  Руен  4,  Септемврийска  3, 20, 6, 14, 18,  Симитли  Жилище, Помпа, Лесничейство, Цсри – Заведение За Социални Услуги, Гор.С-Во, Ясла, Дет.Градина, Жилище, Гъбарник, Автоработилница, Жилище, Помпа За Напояване, Работилница, Канцеларии, Жилище, Поделение, Жилище,  Симитли, УПИ II-1437, Кв.18,   ,  Славянска  23, 27, 3, 29, 3 Стълбище, 21, 25, 23, 102,  Струма  8, 6, 10, 4, 7,  УПИ 1-538 Кв.22  ,  УПИ II-1437, Кв.19  ,  УПИ II-1437, Кв.20  ,  УПИ XVIII-437  ,  УПИ-XlII-1437, Kb.14  ,  Христо Ботев  2, 11, 15, 5, 13, 9, 21, 19, 2, 1, 23, 7, 3а, 17, 3,  Христо Смирненски  1,  Цар Симеон  6

На 16.07.2020 г. /08:31 – 16:30 ч./ –  Симитли:   XII-1437  ,  XXXVII  ,  Коматиница  21,  Равен  4,  УПИ II-1437, Кв.19  ,  УПИ II-1437, Кв.20  ,  УПИ XVIII-437  ,  УПИ-XlII-1437, Kb.14

На 17.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Симитли:   Бангелови Тополи  ,  Бреза  3, Магазин, 1,  Васил Левски  34,  Георги Бенковски  20,  Георги Димитров  33, 17, Магазин, Бар, 18, 14, 27а, Бензиностанция, 35, 9, 25, 13, 7, 19, 12, 33, 8, 15, 27, 11, 2, 5, 6, 4, 16, 31, 29, 3, Лек.Кабинет, 10, 1 Изход бл.агоевград,  Герена  Цех, Цех,  Гр.Симитли  ,  Димитър бл.агоев  24, 15, 14, 16, 18, 38, 28, 34, Жилище, 36, 13, 32, 22, 17,  Долен Герен  ,  Еделвайс  1, 15, 5, 3, 7, 13, 11, 4, 2, 8,  Зеленка  13, 19, 11, 4, 17, 15, 8, 5, 3, 9, 10, 7, 6, Бар, 2, 20, 18, 14, 16,  Искра  8, 5, Работилница, 2, 10, 3, 6, 1, 4, 14, 12, 10,  Кокиче  12, 10а, 16, 8, 5, 11, 18, 9а, 2о, 13, 7, 14, 9, 3, 1, 6, 2, 5, 3, 4, 8,  М.Драгова  12а, 21, 14, 20, 10, 15, 22, 24, 18, 7, 8, 29, 17, 12, 13, 17а, ,  Помпа За Напояване, 16,  М.Духарска  Жилище, 40, 1, Жилище, 42, 46,  Малина  6,  Местност Бангеови Тополи  ,  Местност Боро  ,  Местност Герено  , Жилищна Сграда-Вр.Стр,  Никола Вапцаров  4, 4а,  Ораново  Жилище, Цех, Жилище, Каравана, Магазин, Ясла, Детска Градина, Жилище, Жилище,  Пазара  Магазин,  Победа  2, 5, 4,  Полето  ,  Предел  Жилище, 97, 2,  Първи Май  12, 5,  Руен  4,  Септемврийска  3, 20, 6, 14, 18,  Симитли  Жилище, Помпа, Лесничейство, Цсри – Заведение За Социални Услуги, Гор.С-Во, Ясла, Дет.Градина, Жилище, Гъбарник, Автоработилница, Жилище, Помпа За Напояване, Работилница, Канцеларии, Жилище, Поделение, Жилище,  Симитли, УПИ II-1437, Кв.18,   ,  Славянска  23, 27, 3, 29, 3 Стълбище, 21, 25, 23, 102,  Струма  8, 6, 10, 4, 7,  УПИ 1-538 Кв.22  ,  Христо Ботев  2, 11, 15, 5, 13, 9, 21, 19, 2, 1, 23, 7, 3а, 17, 3,  Христо Смирненски  1,  Цар Симеон  6

На 15.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Симитли:   Бор  5, 7, 4, 3, 6, 9, 1,  Васил Левски  5, 11, Зъбол.Кабинет, 15, Кафе, 9, 7, 13, 1, 1 Жилище, 3, 47 7, 45, 47 2, 47 3, 23, 29, 16, 6, 10, 30, 36, 18, 25, 24, 44, 20, 55, 33, 19, 14, 32, 27, 31, 21, 28, 22, 12, 26, 10, 1, 2, 8, 2,  Витоша  5, 1, 4, 10, 3, 6,  Вихрен  5, 7, 1, 4, 6, 2, Работилница, 3, 8, 25, 15, 17, 22, 26, 28, 19а, 19, 24, 32, 21, 27, 23, 30, 20, 14, 11, 18, 9, 12, 10,  Георги Димитров  Магазин, 64, 84, 58, 50, 82, 68, 78, 66, 42, 54, 60, 42а, 40, 52, 45, 36, Магазин За Промишлени Стоки, Магазин, 74, 46, 70, 48, 62, 72, 80, 44, Бар, 44, 62а, 76, 36, 32, 38, 28, 26, 38б, 22, 30, Магазин, 40, Лек.Кабинет, Ателие, 20, Сладкарница, 36а, 34, 38а,  Георги Петров  21, 5, 4, 12, 6, 23, 35, 19 Жилище, 25,  Георги Попов  5, 1, 2, 5, 7,  Гоце Делчев  6, 1, Склад, 4, 1 Ъгъла, 2, 8,  Гьорче Петров  21, 16, 15, 30, 7, 10, 33, 35, 28,  Изворите  27, 21, 12, 8, 5, 31, 13, 17, 3, 26, 10, 18, 23, 7, 1, 2, 30, 19, 1, 11, 16, 14, 9, 33, 29, 28, 15, 32, 6, 25, 22, 4, 37, 5, 36, 7, 45, 43,  Изгрев  4,  Илинден  19, 52, 38, 14, 19, 21, 2, 4, 29, 8, 1, 9, 6, 16, 25, 11, 10, 7, 31, 20, 15, 17, 3, Жилище, 18, 12, 5,  Кв. 43,  Петно № 4 По Плана На Симитли  ,  Квартал 26а,  Петно №3 По Плана На Гр. Симитли  ,  Кокиче  10,  Коматиница  23,  М.Миндело  ,  Македония  1,  Места  2, 6,  Местност Лозенски Андък  ,  Надежда  3, 11, 3, 4, 42, 7, 9, 13, 8, 12, 6, 2, 5,  Никола Вапцаров  7, 5, 4, 1, 6, 8, 6а, 9, Авточасти,  Ораново  Оранжерии,  Пазара  Магазин, Кафе, Склад, Работилница, Павилион, Зала, Аптека, Ателие За Шивашки Услуги, Сервиз, Магазин, Ферма, Услуги,  Петно №1,  Кв.26а  ,  Първи Май  4, 7, 1, 8, 2, 13, 18, 10, 16, 16, 12, 17, 5, 11, 15, 22, 24, 20, 21, 19,  Р-Н Нова Махала  12, 6, 33, Жилище, 1, 23, 9, 21, 8, 31, 17, 2, 3, 26, 11, 13,  Рила  5, 8, 1, 4, 3, 10, 6, 2,  Родопи  4, 2,  Роук  1,  Сердика  4, 1, 3, 34, 13, 5, 23, 43, 51, 18, 9, 3, 37, 20,  Симитли  Жилище, Магазин, Ясла, Магазин, Гум, Сладкарница, Магазин, Рег.Служба, Читалище,  Славей  4, 14, 17, 9, 8, 10, 11, 16, 2, 12, 1б, 15, 5, 1, 4, 3, 6, 7,  Струма  6, 4, 1, 1,  Трети Март  5, 9, 3, 7, 2, 1, 35, 13, Жилище, 6, 8, 26, 24, 4, 21, 50, 33, 12, 28, 9, 34, 7, 27, 14, 31, 1, 29, 19, 15, 5, 32, 22, 18, Кафе, 10, 36, 25, 20, 16, 23, 30,  УПИ II-1437,  Кв.16  ,  УПИ IV-371,  Кв.90  УПИ XXVII-1437,  Кв.7,  УПИ-III-1458,  УПИ-ІІ-538, Кв.22,  УПИ-ІХ-1437, Кв.4,  УПИ-ХХVІ-1437, Кв.14,  Х- 372,  Христо Ботев  33, 39, 37, 47, 41, Ресторант, 43, 36 3, 47, 36, 36 6, 27 Администрация, 31, 34а, 36 5, Баничарница, 5, Магазин, 34, 6, 35, Кафе, 45, 23, 12, 6, 23, Магазин, 34, 8, 18, Кафе, 24, 30, 14, 26, 32, 28, 16, 2, 4, 10, 20, 22,  Христо Смирненски  62, 54, 29, 48, 33, 42, 64, 50, 27, 56, 60, 40, 16, 36, 32, 52, 46, 31, 38, 35, 58, 36, 5, 12 2, 1, 19, 11, 12, 22, 8, 25, 6, 13, 2, 21, 16, 28, 26, 20, 3, 23, 30, 15, 4, Зала, 3, 7, 24, 8 4, 10, 9, 17, 32, 14,  Ц.Махала  2,  Чайка  18, 14, 12, 2, 13, 4, 1, 9, 16, 3, 11, 5, 10, 8, 6,  Шипка  8, 3, 4, 7, 2, 6, 5, 1

На 16.07.2020 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Симитли:   Бор  5, 7, 4, 3, 6, 9, 1,  Вихрен  25, 15, 17, 22, 26, 28, 19а, 19, 24, 32, 21, 27, 23, 30, 20,  Георги Петров  21, 5, 4, 12, 6, 23, 35, 19 Жилище, 25,  Георги Попов  1, 2, 5, 7,  Гьорче Петров  21, 16, 15, 30, 7, 10, 33, 35, 28,  Изгрев  4,  Илинден  38, 14, 19, 21, 2, 4, 29, 8, 1, 9, 6, 16, 25, 11, 10, 7, 31, 20, 15, 17, 3, Жилище, 18, 12, 5,  Местност Лозенски Андък  ,  Пазара  Ферма, Услуги,  Първи Май  22, 24, 20, 21, 19,  Р-Н Нова Махала  12, 6, 33, Жилище, 1, 23, 9, 21, 8, 31, 17, 2, 3, 26, 11, 13,  РодоПИ  4, 2,  Сердика  23, 43, 51,  Симитли  Магазин,  Славей  14, 17, 9, 8, 10, 11, 16, 2, 12, 1б, 15, 5, 1, 4, 3, 6, 7,  Трети Март  35, 13, Жилище, 6, 8, 26, 24, 4, 21, 50, 33, 12, 28, 9, 34, 7, 27, 14, 31, 1, 29, 19, 15, 5, 32, 22, 18, Кафе, 10, 36, 25, 20, 16, 23, 30,  УПИ Iv-371,  Кв.90  ,  Христо Смирненски  36,  Ц.Махала  2

На 16.07.2020 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Симитли:   Васил Левски  5, 11, Зъбол.Кабинет, 15, Кафе, 9, 7, 13, 1, 1 Жилище, 3,  Витоша  5, 1, 4, 10, 3, 6,  Георги Димитров  Магазин, 64, 84, 58, 50, 82, 68, 78, 66, 42, 54, 60, 42а, 40, 52, 45, 36, Магазин За Промишлени Стоки, Магазин, 74, 46, 70, 48, 62, 72, 80, 44, Бар, 44, 62а, 76,  Георги Попов  5,  Гоце Делчев  6, 1, Склад, 4, 1 Ъгъла, 2, 8,  Илинден  19,  Кв. 43,  Петно № 4 По Плана На Симитли  ,  Квартал 26а,  Петно №3 По Плана На Гр. Симитли  ,  Надежда  3, 11, 3, 4, 42, 7, 9, 13, 8, 12, 6, 2, 5,  Ораново  Оранжерии,  Пазара  Магазин, Кафе, Склад, Работилница, Павилион, Зала, Аптека, Ателие За Шивашки Услуги, Сервиз, Магазин,  Петно №1,  Кв.26а  ,  Първи Май  4, 7, 1, 8, 2, 13, 18, 10, 16, 16, 12, 17, 5, 11, 15,  Рила  5, 8, 1, 4, 3, 10, 6, 2,  Симитли  Жилище, Магазин, Ясла, Магазин, Гум, Сладкарница,  Славей  4,  Трети Март  5, 9, 3, 7, 2, 1,  Христо Ботев  33, 39, 37, 47, 41, Ресторант, 43, 36 3, 47, 36, 36 6, 27 Администрация, 31, 34а, 36 5, Баничарница, 5, Магазин, 34, 6, 35, Кафе, 45, 23,  Христо Смирненски  62, 54, 29, 48, 33, 42, 64, 50, 27, 56, 60, 40, 16, 36, 32, 52, 46, 31, 38, 35, 58,  Чайка  18, 14, 12, 2, 13, 4, 1, 9, 16, 3, 11, 5, 10, 8, 6,  Шипка  8, 3, 4, 7, 2, 6, 5, 1

На 13.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 14.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 15.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 16.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 17.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Симитли:   Васил Левски  Склад,  Ливадите  ,  М.Драката  ,  М.Дрънкалица  Жилище, 43, Стопанска Постройка,  М.Ливадите  Жилище,  Местност Стария Андък  ,  Симитли  ,  Стария Андък

На 13.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Симитли:   Васил Левски  Склад,  Ливадите  ,  М.Драката  ,  М.Дрънкалица  Стопанска Постройка, Жилище, Гараж, Жилище, 43, Стопанска Постройка,  М.Ливадите  Вила, Жилище, Жилище,  Местност Стария Андък  ,  Симитли  ,  Симитли  Магазин,  Стария Андък  ,  Христо Смирненски  16,  Яне Даракчийски  3

На 13.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 14.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 15.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 16.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 17.07.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Тросково:   Баров Път  ,  Местност Ливадище

На 13.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Тросково:   Баров Път  ,  Местност Ливадище  ,    Скз Тросково

На 16.07.2020 г. /08:31 – 09:30 ч.; 15:31 – 16:30 ч./   На 17.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Церово,  Общ. бл.агоевград:   Местност Поището  ,  От Км.366+000 До  Км.366+720  ,  С.Долно Церово

На 13.07.2020 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Черниче:   Георги Димитров  10,  М.Сухата Река  Жилище, Магазин,  М.Сухата Река  Цех, Цех

 

 

 

Община Струмяни

На 15.07.2020 г. /08:01 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Влахи:   Вилна Зона Върбите  ,  Върбите  Вилна Сграда, Кв.7, Застройка 9, 17,  Горните Ливади  ,  Грънчарска Скала  ,  Местност Върбите  Синаница  ,  Средни Ливади  Вила,  УПИ Іі,  Кв.4 – В.З. Въбите

На 15.07.2020 г. /09:46 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  с. Вракуповица

На 15.07.2020 г. /09:46 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  с. Гореме

На 15.07.2020 г. /09:46 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  с. Горна Рибница

На 15.07.2020 г. /09:46 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Добри Лаки:   ПИ 011050

На 15.07.2020 г. /08:01 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долна Градешница:   Неуточнен Адрес

На 15.07.2020 г. /08:01 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Илинденци:   Боровец  ,  Извън Регул./Р.Шашка/  Жилище,  Местност Боровец  Вила,  Местност Врабча  Вила,  Местност Врабче  Вила,  Синаница  Вила,  Тридесет И Втора  10,  Тридесет И Шеста  2

На 15.07.2020 г. /09:46 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Каменица,  Общ. Струмяни

На 15.07.2020 г. /09:46 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  с. Клепало

На 15.07.2020 г. /09:46 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  с. Колибите

На 15.07.2020 г. /08:01 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кресна:   Върбите  ,  ТП Синаница 1,  Синаница

На 15.07.2020 г. /09:46 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  с. Кърпелево

На 15.07.2020 г. /08:01 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Плоски:   Ален Мак  14, 8, 6, 5, 7, 4, 2, 18, 1, 3,  Бистрица  1,  Братя Миладинови  7, 2, 5, 4, 3,  Бузлуджа  14, 4, 2, 3, 7, 7,  Васил Левски  Поща, 4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3,  Вихрен  3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4, 11,  Георги Бенковски  1, 9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6,  Долна Махала  10, 9, 6, 20, 11, 12, 7, 13, 5, 1, 8, 13,  Дружба  7, 5, 4, 7, 2, 3,  Еделвайс  4, 23, 1, 17, 11, 6, 14, 21, 25, 12, 26, 8, 24, 9,  Елово  7, 2, 8, 10, 14, 15, 11, 12, 57, 18, 5, 17, 9,  Иван Козарев  5, 15, 25, 10, 17, 19, 39, 37, 8, 6, 3, 28, 12, 2,  Кокиче  2, 1, 4,  Кочо Честименски  1,  Лиляна Димитрова  2, 12, 10, 6, 14,  Местност Валога  Цех,  Местност Поручик Минков  Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса,  Методи Христов  3, 1, 2, 5, 1,  Мир  42, 26, 15, 27, 4, 29, 1, 12, 3, 38, 23, 9, 37, 19, 17, 21, 6, 20, 13, 36, 10, 24, 16, 41, 14, 2, 7, 18, 34, 32, 5, 8,  Мурата  13, 16, 1,  Никола Калъпчиев  31, 10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 35, 22, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26,  Никола Парапунов  59, 60, 64, 68, 62, 59, 55, 56, 54, 70, 53, 66, 35, 24, 41, 18, 21, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43,  Първи Май  5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18,  Самуил  9,  Струма  12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2,  Трети Март  1, 18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 4, 2, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14,  УПИ VI Кв.43  ,  УПИ-VI-389, 390  ,  Хаджи Димитър  5, 1, 4, 3, 2, 7, 12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22,  Христо Ботев  7, 2, 3, 5, 6, 1, 4, 55, 13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26,  Цар Самуил  7, 2, 22, 14, 6, 1, 18, 9, 12, 20, 5,  Шипка  7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8, 12,  Явора  14, 1, 8, 12, 2, 5, 17, 9, 16, 7, 11, 19, 15, 4,    Улично Осветеление

На 15.07.2020 г. /08:01 – 16:30 ч./ –  Плоски:   Братя Миладинови  2, 5, 4, 3,  Бузлуджа  14, 4, 2, 3, 7,  Васил Левски  4, 5, 8, 14, 12, 9, 18, 15, 1, 13, 2, 20, 16, 6, 27, 7, 10, 3,  Вихрен  3, 2, 1, 5, 12, 6, 8, 9, 4,  Георги Бенковски  9, 4, 10, 7, 20, 17, 18, 2, 11, 12, 14, 6,  Дружба  5, 4, 7, 2, 3,  Иван Козарев  2,  Кокиче  2, 1, 4,  Методи Христов  5, 1,  Мурата  13, 16, 1,  Никола Калъпчиев  10, 41, 21, 3, 15, 25, 24, 35, 22, 1, 19, 17, 13, 20, 4, 26,  Никола Парапунов  35, 24, 41, 18, 21, 15, 37, 39, 42, 17, 54, 11, 28, 36, 31, 19, 4, 30, 50, 14, 5, 16, 38, 9, 27, 52, 23а, 32, 46, 23, 25, 40, 45, 3, 29, 13, 33, 34, 26, 43,  Първи Май  5, 12, 16, 2, 11, 9, 20, 3, 6, 1, 10, 7, 8, 18,  Самуил  9,  Струма  12, 10, 7, 9, 6, 4, 8, 3, 1, 2,  Трети Март  18, 13, 10, 25, 20, 12, 1, 3, 19, 4, 2, 21, 23, 29, 16, 11, 24, 6, 8, 17, 14,  Хаджи Димитър  12, 9, 20, 15, 16, 13, 11, 22,  Христо Ботев  13, 27, 19, 25, 23, 21, 18, 45, 20, 8, 41, 32, 9, 22, 35, 28, 14, 16, 51, 24, 11, 26,  Шипка  7, 1, 10, 4, 12, 5, 6, 8

На 15.07.2020 г. /09:46 – 11:00 ч.; 09:46 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  с.Раздол

На 15.07.2020 г. /08:01 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Сандански:   Асен Хадживасилев  9,  Любен Каравелов  1,  Местност Калинките  Жилище,  Местност Ушите  МТП

На 15.07.2020 г. /09:46 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Седелец:   Валого  Стопанска Сграда – Обор

На 15.07.2020 г. /08:01 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Струмяни:   Главен Път Е79  Цех За Обработка На Мрамор, Цех За Обработка На Мрамор,  Струма

На 15.07.2020 г. /09:46 – 11:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Цапарево:   VI-69,  Кв.69  ,  Махала Глинджурци  ,  Махала Дръно Бърдо  ,  Махала Седелски Рид  ,  Махала Чуките  ,  УПИ ХХ,  Кв.12 Бивш Стопански Двор  ,    1, Къща

 

 

 

 

Община Якоруда

На 17.07.2020 г. /09:01 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Банско:   Княз Ал.Батемберг  13,  Св.Иван Рилски  20

На 16.07.2020 г. /08:30 – 14:30 ч./ –  с.Черна Места

На 17.07.2020 г. /09:01 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Якоруда:   Айдаре  1, 3, 1, 7,  АлПИйска  1, 3, 24, 20, 22, 8, 5, 12, 16, 14, 4, 7, 2, 6, 99, 13, 18, 24,  Белмекен  3а, 20, 4, 16, 3а, 12, 20, 18, 3, 2, 1, 11,  Богдан Войвода  4, 2, 7, 1, 6, 9, 11, 5, 8,  Букет/Петнадесета/  8, 10, 3,  Бунтишка  5, 1, 2, 4, 7, 3, 1, 6, 5,  Бърдо  3, 6, 18, 16, 99, 20, 14, 18, 26, 8, 24, 10, 26, 28, 34, 9, 7, 12, 19, 5, 13, 22, 27, 11, 21, 16, 14, 25, 17, 99, 20, 23, 18, 35, 29,  Васил Априлов  14, 12, 11, 9, 2, 4, 1, 6, 8, 10, 7, 5,  Васил Левски  2, 2, 2, 2, 32, 30, 2, 28, 26, 2, 13, 2, 17, 10, 9, 16, 6, 35, 20, 25, 12, 14, 2, 3, 11, 19, 7, 80, 8, 24, 22, 99, 15, 18, 4, 26, 13, 28,  Витоша  6, 10, 27, 29, 45, 25, 61, 48, 18, 47, 21, 32, 44, 51, 52, 23, 57, 46, 33, 31, 28, 59, 24, 34, 43, 12, 39, 65, 26, 40, 36, 37, 50, 22, 14, 20, 25, 3, 5, 13, 15, 1, 20, 50, 4, 8, 2, 6, 17, 11, 10,  Гоце Делчев  1, 4, 33, 29, 99, 21, 5, 6, 27, 17, 12, 16, 9, 18, 23, 32, 4, 13, 25, 8, 31, 10, 19, 20, 14, 6, 7, 5, 3, 4, 1, 2,  Грагьовец/Стефан Чернев/  17, 15, 9, 14, 10, 6, 22, 27, 8, 2, 3, 15, 7, 5, 1, 21, 16, 11, 12, 19, 17, 31, 18, 13, 4, 28, 23,  Градище/Трета/  17, 9, 4, 6, 11,  Грънчар/23-Септември/  9, 22, 4, 30, 52, 23, 56, 16, 33, 54, 20, 32, 8, 18, 5, 29, 1, 31, 14, 36, 6, 28, 44, 26, 13, 40, 39, 42, 37, 46, 24, 10, 38, 50, 2, 8а,  Даме Груев/Никола Вапцаров/  2, 25а, 6, 20, 2, 99, 35, 12, 33, 37, 41, 39, 4, 5, 29, 10, 27, 8, 31, 2, 11, 17, 2, 25, 3, 7, 99, 5, 15, 94, 1,  Дванадесета  5, 2,  Девета  9, 3, 7, 11, 9, 5,  Джебре/Иван Ботушанов/  42, 4,  Добро Ниве/Партизанска/  9, 5, 3, 7, 2, 13, 19, 8, 17, 1, 4, 11,  Екзарх Йосиф  20, 8, 14, 7, 13, 16, 9, 18, 11, 3, 12, 10, 6, 5,  Иван Вазов  4, 5-6, 3, 10, 8, 1, 14, 5, 7, 4, 18, 11, 9, 16, 2,  Иван Попкостов  6, 2, 4, 1, 3,  Изгрев  15, 7, 1, 20, 10, 8, 17, 14, 18, 5, 9, 13, 19,  Кирил И Методи  58, 56, 62, 35, 52, 46, 45, 55, 47, 37, 21, 59, 53, 48, 22, 50, 39, 49, 44, 99, 60, 57, 9, 4, 13, 41, 6, 27, 32, 38, 40, 82, 64, 80, 41, 95, 91, 83, 81, 72, 71, 89, 61, 70, 67, 74, 93, 87, 77, 75, 85, 97, 79, 78, 73, 69, 66, 63, 76, 15, 6, 25, 8, 18, 46, 34, 2, 17, 29, 12, 13, 36, 1, 28, 30, 23, 14, 3, 19, 16, 21, 11, 55, 27,  Кожух  10, 23, 21, 23, 21, 15, 6, 8, 5, 17, 4, 1, 12, 19, 18, 9, 10, 14, 13, 16, 7, 3, 2,  Лазарец  99, 12, 5, 4, 3, 10, 6, 13, 11, 9, 1, 2, 7, 14, 47, 25, 66, 55, 59, 44, 76, 34, 57, 1, 54, 49, 38, 42, 74, 45, 60, 52, 53, 30, 39, 56, 72, 24, 78, 18, 82, 19, 9, 36, 20, 16, 33, 64, 26, 40, 15, 17, 8, 22, 51, 86, 70, 32, 50, 31, 48, 27, 43, 14, 37, 58, 41, 21, 23, 61,  Любен Каравелов/Ат.Хаджиянч  1, 5, 2, 3, 7, 2 5, 9, 11,  Македония  23, 1, 12, 5, 8, 4, 7, 6, 2, 11, 16, 3,  Места/П.Джеджеров/  23, 52,  Местност Буковец  ,  Мусала  13, 8, 50, 11, 5, 4, 6, 9, 1, 2, 1,  Неуточнен Адрес  ,  Никифор Филипов  10, 12, 1, 11, 15, 4, 16, 5, 13, 9, 3, 6, 14, 7,  Ореховица  2,  Освобождение  3, 98, 1, 5,  Пелистър  18, 6, 7, 9а, 3, 3, 12, 4, 7а, 10, 2, 8, 7, 7, 18,  Пета/Поп Филип Стоянов/  4, 7, 36,  Петко Р.Славейков  23, 2, 1, 100, 70, 7, 9, 73, 99, 17, 3, 25, 6, 10, 5, 75, 8, 15, 2, 12, 12, 31, 24, 10,  Пирин  3, 14, 10, 22, 7, 18, 20, 5, 12, 4, 24, 2, 6, 1, 9, 16, 5,  Първа/Илия Колев/  5, 1, 3, 6, 2, 4,  Родопи  9, 9, 12, 2, 5, 10, 8, 7, 29, 1, 3,  Седма  5, 1, 7, 3, 12, 3, 2, 17, 4 2, 10, 6, 9, 11, 7, 13, 8,  Солун/Мустафа Кьоров/  6, 7, 15, 3, 1, 9, 13, 5, 8, 11, 11,  Софроний  33, 25, 31, 37, 16, 40, 18, 24, 43, 23, 27, 36, 1, 34, 29, 99, 20, 35, 41, 39, 22, 1, 30, 14, 35, 20, 12, 3, 21, 13, 10, 6, 11, 2, 15, 16, 8, 19, 18, 17, 7, 1,  Стара Планина  17, 8, 2, 4, 9, 11, 7, 6, 13, 1, 5, 3,  Стефан Караджа/Никола Карад  13, 7, 23, 10, 1, 21, 17, 9, 11, 12, 5, 4, 3, 2, 15, 6, 27,  Стойко Маджере  14, 22, 14, 5, 3, 6, 11, 13, 23, 20, 8, 21, 9,  Стокевица  16, 12, 2, 9, 17, 5, 1, 4, 13, 98, 21, 11, 23, 25, 6, 10, 7, 8, 9а, 99,  Стоян Табаков  6, 2, 10, 4, 12, 8, 1, 3, 9, 6, 11, 7, 8, 12, 5, 10, 4,  Трещеник  17-84, 1, 3, 2,  Тринадесета  ,  Хаджи Никола Вардев  14, 18, 6, 1, 3, 17, 9, 2, 37, 35, 11, 22, 19, 24, 33, 39, 4, 5, 15, 16, 10, 21, 31, 12, 20, 28, 43, 26, 41,  Хаджиалиш/Чавдарци/  5, 10, 6, 2, 48, 110, 48 1, 110, 56, 14, 28, 17, 20, 110, 16, 9,  Христо Ботев  31, 68, 35, 51, 37, 41, 49, 40, 9, 47, 39, 57, 74, 55, 9а, 72, 99, 54, 76, 62, 56, 60, 58, 50, 38, 75, 53, 66, 64, 42, 45, 48, 70, 2, 24, 37, 27, 6, 34, 22, 14, 21, 27, 11, 33, 16, 8, 15, 13, 28, 4, 20, 10, 31, 26, 220, 25, 18, 35, 32, 19, 29, 24, 17, 1, 30, 62, 2, 5, 3, 1,  Цар Борис III/Георги Димитр  97, 123, 101, 83, 76, 87, 89, 105, 106, 81, 71, 2, 118, 144, 112, 91, 69, 93, 99, 128, 116, 78, 84, 9, 1, 124, 74, 102, 90, 111, 107, 88, 3, 79, 85, 92, 98, 75, 120, 77, 52, 109, 126, 86, 73, 122, 50, 80, 108, 67, 159, 103, 100, 82, 96, 95, 110, 63, 111, 156, 144, 117, 89, 146, 130, 139, 85, 140, 142, 115, 138, 216, 136, 204, 199, 210, 173, 188, 222, 165, 161, 151, 229, 182, 183, 232, 1, 228, 213, 179, 227, 9, 217, 223, 159, 178, 186, 219, 99, 225, 221, 218, 138, 167, 215, 201, 163, 39, 89, 235, 155, 194, 226, 205, 236, 189, 208, 175, 27, 206, 193, 180, 209, 224, 3, 190, 192, 184, 196, 195, 197, 169, 211, 157, 181, 230, 237, 216, 6, 153, 187, 234, 177, 137, 66, 15, 51, 19, 33, 54, 47, 1

На 17.07.2020 г. /09:01 – 12:00 ч./ –  Якоруда:   Софроний  1

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“,  на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии,  текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg,  за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове,  с цел обезопасяване на съоръженията за работа,  осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията,  върxу които са извършвани планирани дейности,  се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването,  чиято продължителност е под 5 минути

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

Свързани новини

Трета жертва на коронавирус в Благоевград! Почина и дъщерята на загиналата вчера

desi

ScaptoCup 2019 събира Дяков, Манолев, Костов и други футболисти в Благоевград

Regiona

Септември Симитли започва подготовка за втори полусезон с три нови попълнения

Regiona

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.