Още един лекар в Пиринско жертва на коронавирус! Почина анестезиолог от болницата в Гоце Делчев

Д-р Милан Първанов е починал от коронавирус в Окръжна болница в София след сериозни усложнения.

Той бе началник на отделението по анастезиология и интензивно лечение в МБАЛ „Иван Скендеров“ в град Гоце Делчев, единствен реаниматор.

Д-р Първанов е бил хоспитализиран преди дни спешно за столичната болница, след като състоянието му се е усложнило.

Свързани новини

Ремонт на водопровод спира водата по улица в Благоевград

vesito

Банкоматите ще пускат само евро след влизане в еврозоната

vesito

Кметът на Разлог награди талантливи деца за най-красиви великденски яйца

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.