Община Якоруда с поглед към книгите

По моя покана на кмета на Якоруда Мехмед Вакльов и със съдействието на Илхан Кючюк, президент на европейските либерали, журналистът Георги Милков представи пред жителите на общината книгата си „Истории от ръчния багаж“.
Авторът разказа на аудиторията интересни истории не само за срещите си с епохални персонажи, но и размишлява за интригуващи места и събития, накарали го да се превърне в усърден колекционер на преживявания.
Срещата бе изключително приятна и обогатяваща за всички присъстващи, които си пожелаха в бъдеще да се организират все повече подобни събития в Якоруда.

Свързани новини

БНБ предупреждава: Има бум на фалшиви столевки

vesito

Камерна опера Благоевград с неповторим концерт-спектакъл в Сандански!

vesito

Ученичка върна портфейл с 1000 лева и дебитни карти

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.