Нови над 5 млн.лева влизат в община Белица

Днес кмета на община Белица Радослав Ревански подписа споразумение с Министерството на Регионалното развитие и благоустройство за корекцията на река Белишка в гр.Белица и за корекция на 6 броя дерета в с.Краище ,с което решаваме проблема ,който води до запазване добрия облик на селата и на общината.

Свързани новини

Тъжна вест! Отиде си активист на ВМРО в Благоевград

vesito

Електронен Бизнес Бюлетин на Община Банско

vesito

Удари първият звънец на 52-рото Народно събрание, депутатите положиха клетва

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.