Националният празник на България ще бъде отбелязан на 2 март в Гоце Делчев

По повод Националния празник на Република България и 146-та година от освобождението, община Гоце Делчев организира тържествено отбелязване с полагане на венци и цветя пред паметника на загиналите във войните на ул. „Ал. Стамболийски“. То ще се състои на 2 март /събота/ 2024 г. от 17:00 часа.
Заповядайте!
Може да бъде изображение с 4 души

Свързани новини

Броени дни до откриването на Балкански театрален фестивал в Благоевград

vesito

Лазарки от ДГ „Радост“ гостуваха на кмета на Дупница

vesito

Реконструкция на водопровод оставя част от Симитли без вода в четвъртък

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.