Мъж от Благоевград стана жертва на нападение и грабеж в хотелска стая

На 8 февруари 2025 г. в 01 РУ-Благоевград е постъпил сигнал от 24-годишен жител на града, който съобщил, че около 05:30 часа на същата дата е бил нападнат в хотелска стая в Благоевград. По думите му няколко лица са му нанесли побой, след което са му отнели мобилния телефон, личен документ и банкова карта.

За инцидента е уведомена Районна прокуратура – Благоевград, а органите на реда са започнали разследване. По случая е образувано досъдебно производство, като полицията работи по установяване на извършителите.

Свързани новини

Баща обвинен за умишлено причиняване на смъртта на сина си

vesito

Община Разлог и “МБАЛ- Разлог” организират съвместна благотворителна кампания за набиране на средства за закупуване на мамографски апарат

vesito

Над 200 състезатели пристигнаха в Благоевград, за да вземат участие в Държавно първенство по бокс

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.