Кола премаза и уби на място възрастен велосипедист

Велосипедист на 59-годишна възраст е бил прегазен и убит на автомагистрала „Марица“, съобщи ОД на МВР – Хасково.

Сигнал за инцидента на километър 70 + 300 в отсечката Харманли – Свиленград е бил получен в 0,58 часа след полунощ днес в РУ – Харманли.

Колоездачът е бил ударен от лек автомобил с водач 55-годишен чужд гражданин.

Установено е било, че пострадалият, който е загинал на място, се е движел без светлоотразителна жилетка.

Шофьорът на леката кола е бил изпробван за алкохол, като тестът е бил отрицателен.

Образувано е досъдебно производство, уточняват от полицията.

Източник: Труд Сн: илюстративна

Свързани новини

На“Трифон Зарезан“: Избират най-добро младо бяло и червено домашно вино в Кресна

vesito

Изложба-живопис от колекцията на Александър Милчев откриват в Градската художествена галерия в Благоевград

vesito

Затварят ул. „Д-р Христо Татарчев“ в Благоевград заради ключов ВиК ремонт

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.