Благоевград събра млади хора и популярни лица от българското дигитално пространство на форума „Пет истории за успех с инфлуенсъри“.
Срещата премина в непринудена атмосфера и активен диалог с много въпроси и лични истории.
Още в самото начало публиката показа, че е иска освен да се докосне до своите фаворити, да чуе и какво стои зад техния успех. Разговорите на сцената преминаха в откровен диалог за първите стъпки, за трудностите по пътя, за съмненията и за уроците, които идват с популярността. Сред гостите беше Илиян Сандев (Баце Сандев), който говори за хумора като естествен начин за общуване с хората.
На сцената се качи и популярният тандем Павел Колев и Христо Стефанов, които разказаха за работата в партньорство и за динамиката между двама души, които създават съдържание заедно. Пред публиката застана и благоевградчанката Александра Богданска, която насочи разговора към ролята на жените в дигиталната среда.
Своята гледна точка за влиянието в интернет представи и Слави Панайотов. Фото-зоната бързо се превърна в едно от най-посещаваните места, а в края на срещата десетки младежи се наредиха за снимки и кратки разговори с гостите.
