Доброволци освежиха оградата на училището в Добринище

Дни преди светлия празник, когато цяла България отдава почит на светите братя Кирил и Методий и тяхното дело, ученици и граждани боядисаха оградата на училището в гр. Добринище. Инициативата беше на Кметство Добринище, ОУ „Св.Климент Охридски“ и Сдружение „Развитие на Добринище „.

Може да бъде изображение с 2 души

Може да бъде изображение с 3 души, тревна площ и дърво

Може да бъде изображение с 2 души

Свързани новини

Окръжен съд-Благоевград отказа да промени мярката за неотклонение „домашен арест“ на обвиняем

vesito

Малчугани от детските градини в Благоевград мерят сили в спортен празник „Здрави и щастливи деца“

vesito

Банско отличи шампионите на СК „Юлен“ след 32 медала през сезона

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.