Днес на Световния ден на снeга: Банско пусна за децата ски за левче

Днес е и Световният ден на снeга. Той се организира от Международната ски федерация от 2012 година и се отбелязва в 42 държави. Целта е популяризиране на зимните спортове. Банско се включва с различни инициативи, състезания  и изненади за децата. Празникът ще бъде на Бъндеришка поляна. Днес за всички деца до 12 години цената на еднодневната ски карта е 1 лев. Родителите трябва да представят само документ за възрастта на детето.

Свързани новини

Голям батак! Кой го прави!? Томов върна за преразглеждане решението на ОбС за изграждането на паркинг в района, отреден за нова църква при пазара в Благоевград

vesito

Сандански посрещна над 300 участника от цяла България на Зонален преглед на спортните клубове

vesito

Ивановден с доброта: Кметът на Дупница подкрепи многодетно семейство в с. Бистрица

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.