Въвежда се режим на водата в четири населени места -община Струмяни

„Водоснабдяване и канализация” ЕООД – Благоевград уведомява, че от 22.07.2023 г. се въвежда режим на водоползването в с. Струмяни, с. Илинденци, с. Микрево и с. Драката, община Струмяни, при следния график: ще се спира подаването на вода всеки ден в часовете между 12.00 ч. – 17.00 ч., и от 22.00 ч. – 07.00 ч.  От Ръководството на „Водоснабдяване и канализация” ЕООД – Благоевград

Свързани новини

Кметът Димитър Бръчков откри новата учебна година в IV ОУ „Христо Смирненски“ и в СУ „Антон Попов“

vesito

Празниците наближават: Изберете Комплекс „Боже Име“

vesito

Инцидент в Банско: Пияна водачка блъсна автомобил

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.