Великденски подарък: Кметът на Кюстендил зарадва футболните клубове с нови брандирани седалки

Седалки, брандирани с имената на отборите, вече красят секторите „домакин“ и „гости“ на стадионите в Областна футболна група „Кюстендил“. Великденският подарък към футболистите бе направен от кмета на Община Кюстендил инж. Огнян Атанасов, който пожела на всички тимове много спортни успехи и емоции по терените.

Нови седалки получиха аматьорските клубове ФК „Сибир“, ФК „Струмска слава-Търновлаг“, ФК „Спортист“, ФК „Копие“, ФК „Струма-Нов Чифлик“, ФК „Осоговец“, ФК „Славия Граница-2024“, ФК „Сините извори“ и ФК „Осогово Багренци“.

Инициативата е част от усилията на местната власт за подобряване на спортната инфраструктура и насърчаване на футболната активност в региона.⚽️

Може да бъде изображение с текстово съобщение

Свързани новини

Учредиха Съюз на хората с увреждания в Сандански!

vesito

Задържаха 23-годишен благоевградчанин за нападение с остър предмет над 21-годишна жена

vesito

Малчугани от детските градини в Благоевград мерят сили в спортен празник „Здрави и щастливи деца“

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.