Ансамбъл „Танец“ с концерти в Гоце Делчев и Белица

Националният ансамбъл за народни танци и песни на Република Северна Македония „Танец“ ще зарадва жителите и гостите на Гоце Делчев и Белица в навечерието на коледните празници.

По покана на кмета на Гоце Делчев Владимир Москов и кмета на Белица Радослав Ревански, ансамбъл „Танец“ ще изнесе два концерта.

В гр. Гоце Делчев на 21 декември от 18 часа в зала „Неврокоп Арена“ и в град Белица на 22 декември от 17.30 часа в концертната зала на Народно читалище „Георги Тодоров 1885“. Концертите са коледно-новогодишен подарък за жителите и гостите на Гоце Делчев и Белица и входът е свободен.

Свързани новини

Разширяват синята зона в Дупница

vesito

Община Сандански: Да спазваме основните правила за пожарна безопасност

vesito

ОбС-Благоевград реши: Галя Анева е новият вр.и.д. кмет на село Церово

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.