Автобус се заби в дърво край Мелник

Автобус „Ивеко“ се заби в дърво край Мелник. Инцидентът стана вчера около 06:10 часа. Автобусът с 69-годишен водач от гр. Сандански се е ударил в паднало дърво, в резултат на което водачът е пострадал с повърхностни рани в областта на ръката и главата. Направената му проба с техническо средство за употреба на алкохол е отрицателна. Сн.архив.

 

Свързани новини

Кметът Димитър Бръчков поздрави децата от клуб Млад планинар: Горд съм! Горди сме!

vesito

Песните на „Пирин Фолк“ Сандански оживяват с хореографиите на Танцова формация „Хоуп“

vesito

Кардиолог от Александровска болница извърши безплатни прегледи в Банско

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.