Дамите от Спортика - Благоевград разгромниха Олимпия с 8:1

Дамите на футболен клуб Спортика Благоевград се представиха блестящо в  първото си  представяне  за новия сезон в Държавното Първенство по Футбол за Жени на България - 2017/2018.Момичетата разгромиха Олимпия (Шумен) с 8:1.

Резултатът  откри Вероника Гоцева още в третата минута, по два гола за победата добавиха Вени Сърбинска, Яна Йорданова и Здравка Парапунова, а осмицата оформи Антонина Шопска.

Двубоят  се игра  на терена на градския стадион „Панайот Волов“ в Шумен в неделния следобед.

Следва дълга почивка за национални отбори, след което нашите момичета приемат Варна!