Добрата новина днес! "Спортика" се класира на финал за Купата на България! Избрана

На финалната права благоевградчанки ще се изправят срещу отбора на НСА

ФК "Спортика" Благоевград убедително победи отбора на "Севлиево лейдис" Севлиево с 5:1, с което доказа, че има място на финала.

Срещата се проведе в Стара Загора, където в 10-та минута Илияна Бъндева отбележи за 1:0.

Вторият гол падна само минути по-късно отново от Бъндева. По време на цялата среща момичетата от Благоевград демонстрираха, че са по-добрият отбор, със спокойна игра, много точни пасове и добри атаки.

В 30-та минута Инна Димова бележи за 3:0, а преди края на полувремето "Севлево лейдис" откри резултата с красив гол от фаул.

През второто полувреме нашите момичета отбелязаха още два гола, при което срещата завърши с краен резултат 5:1.

В другия полуфинал отбора на "ЛП Суперспорт" София загуби от НСА София с 1:2. Финалът за Купа България ще се състои между отборите на ФК "Спортика" и НСА утре в 11:00 часа на стадион "Верея"!