Токът ще спира, ето къде…

0 978

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 20 – 24 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско
На 22.11.2017 г. /09:15 – 09:45 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ – Банско: 02676.501.3746, 02676.501.4674, Байкушева Мура, Беласица, Борис Голев, България, Бъндерица, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Кънчов, Василак, Георги Голев, Герачни Улици, Гладстоун, Глазне, Граф Игнатиев, Дамяница, Димчо Дебелянов, Забиница, Иван Бележков, Иконом К.Чучулайн, Илинден, Кир Благо Тодев, Княз Борис I, Кръсьо Асенов, Лазар Герман, Лазар Томов, Места, Местност Герачини Улици, Местност Забиница, Местност Малка Ливада, Местност Парцалето, Местност Шипоцко, Минго Тодев, Митрополит Пимен, Моратово Езеро, Муратово Езеро, Найден Геров, Неуточнен Адрес, Одрин, Опълченска, Орце Попйорданов, Отец Стефан Камберов, Палиго Ден, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Плиска, Предел, Първа, Радон Тодев, Рила, Родопи, Славянка, Сливница, Стефан Караджа, Уста Тодор, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Явор, Яне Сандански;
На 22.11.2017 г. /09:15 – 12:30 ч./ – Разлог: Няма Абонати Без Захранване;
На 22.11.2017 г. /09:30 – 13:00 ч./ – Банско: България, Местност Рупчовец, Тодор Александров, Цар Симеон;
На 22.11.2017 г. /15:00 – 16:00 ч./ – Добринище: Адам Трънка, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Десилица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Освобождение, Първи Май, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски;
Община Белица
На 22.11.2017 г. /09:30 – 10:30 ч./ – Белица, Общ. Белица: Борис Клементиев, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Втора, Даме Груев, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Илинден, Люлин, Мусала, Народна Победа, Равен, Рила, Сава Стенчин, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Яне Сандански;
На 22.11.2017 г. /10:30 – 11:30 ч./ – Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Шеста;
Община Благоевград
22.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Борис Сарафов, Дъбравска, Егея, Костур, Липа, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Околчица, Предел, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев, Търново;
на 22.11.2017 г. /08:30 – 16:15 ч./ – Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината;
Община Гоце Делчев
22.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч- Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин;
На 22.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Ковачевица: кв.23, УПИ ІV; Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, кв.3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл.В ТП Огняново 1, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета; Осиково, Общ. Гърмен;
На 22.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Гоце Делчев: Гоце Делчев, Местност Мочура, Местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг; Гърмен: Вальовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, М. Маноле , Пи-000490, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Извън Регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, Местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката; Дъбница: 055001, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Копривлен: 142159, Неуточнен Адрес; Марчево: 042004,042005 – М. Самуилска Поляна, 047096 По квс на С. Марчево, Канина, Ст 19 ТП Марчево 2;
На 22.11.2017 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади;
На 22.11.2017 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Марчево: Канина;
На 22.11.2017 г. /09:00 – 12:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Горно Дряново: 029032 – М.Дяново; Лещен: УПИ II – 273; Рибново: 048031, ІІІ-966, кв.56, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М.Плевнето, М.Селища, М.Снесеното, М.Тръне, Местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Скребатно;
На 22.11.2017 г. /11:15 – 14:00 ч./ – Гоце Делчев: Гоце Делчев, Дзс;
Община Петрич
22.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Баскалци;
22.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, до Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на ТП Беласица – 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански;
22.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-Ви, Цар Самуил, Чавдарка;
22.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Камена: Динко;
22.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 кв. 31, УПИ ІV-57, кв.18;
22.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски;
22.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда;
22.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Вишлене; Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Местност Буко, Местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 кв. 32, УПИ ХII-19,Кв.5; Гега: Боровичко, Боровичкото; Генерал Тодоров; Долене; Долна Крушица: Каръчкото, Местност Златарево, Местност Лъката; Долна Крушица; Долна Рибница; Драгуш; Дреновица; Зойчене; Кладенци, Общ. Петрич; Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море; Кукурахцево; Мендово: Слопотец; Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги; Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица; Право Бърдо; Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански; Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, Местност Чалтията; Струмешница: Струмешница; Чурилово; Чуричени: 000248, Местност Куково;
22.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Брегалница, Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Здравец, Изгрев, Калина, Калина, Кестен, Кестен, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Осогово, Отец Паисий, Пирин, Полковник Дрангов, Просвета, Тетово, Явор, Явор;
Община Разлог
22.11.2017 г. /08:00 – 09:30 ч.; 08:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста;
22.11.2017 г. /08:00 – 16:00 ч.; 08:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;
22.11.2017 г. /08:00 – 16:00 ч.; 08:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Разлог: Александър Стамболийски;
22.11.2017 г. /08:00 – 09:30 ч.; 08:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор;
22.11.2017 г. /08:00 – 16:00 ч.; 08:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Горно Краище;
22.11.2017 г. /08:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията;
22.11.2017 г. /08:00 – 16:00 ч./ – Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета;
На 22.11.2017 г. /11:30 – 12:30 ч./ – Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Гоце Делчев;
На 22.11.2017 г. /13:30 – 14:30 ч./ – Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Васил Бельов, Възраждане, Георги Димитров, Девета, Десета, Кокиче, Родопи;
Община Сандански
22.11.2017 г. /08:30 – 16:15 ч./ – Склаве: 2 -97, кв.14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Марица, Никола Лазаров, Партизанска, Пирин, Соколова Скала, Черно Море;
22.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Джигурово: 10-79, УПИ VII-381;
22.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Дамяница: Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Иван Козарев, Комсомолска, Местност Метлата, П К Яворов, Радецки, Черно Море, Яне Сандански;
На 22.11.2017 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Сандански: Башлийца, Воден, Македония, Мелник, Осми Март, Петър Сарафов, Свобода, Скопие, Хан Аспарух;
На 22.11.2017 г. /11:00 – 13:00 ч./ – Дамяница: Кънлийца, Местност Чуката;
На 22.11.2017 г. /11:00 – 13:00 ч./ – Ново Делчево: Антон Попов, Боровец, Братя Миладинови, Вела Пеева, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Местност Иловицата, Местност Кантона, Местност Шопов Гроб, Първи Май, Христо Смирненски;
На 22.11.2017 г. /13:00 – 14:00 ч./ – Ласкарево: 004056, Местност Свети Спас;
На 22.11.2017 г. /14:00 – 16:00 ч./ – Ладарево: Местност Църквата;
Община Симитли
22.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Симитли: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли, квартал 26а, Петно №3 По Плана на Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка;
22.11.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Симитли: Ораново, Осогово, Паисйй Хилендарски, Прилеп, Симитли, Славянска, Цар Симеон, Яне Даракчийски;
22.11.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./ – Симитли: Васил Левски, Георги Димитров, Герена, Еделвайс, Зеленка, Кокиче, Малина, Местност Герено, Неуточнен Адрес, Първи Май, Симитли, Славянска, Струма, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски;
Община Хаджидимово
22.11.2017 г. /09:45 – 12:00 ч./ – Садово, Общ. Хаджидимово: М.Вършилата -Индентификатор №042003;
22.11.2017 г. /12:45 – 15:00 ч./ – Хаджидимово: 015002, Ангел Кънчев, Бор, Бреза, Възрожденска, Георги Бенковски, Димо Хаджидимов, Драма, Неуточнен Адрес, Панайот Волов, Прогрес, Свети Георги, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Освободител, Цар Самуил;

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

 

Други новини

Коментирай

Сайтът не носи отговорност за написаните коментари.

error: Съдържанието е под закрила на Авторското право!