Токът ще спира, ето къде…

0 483

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 12 – 16 февруари 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.
Община Благоевград
На 12.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 13.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 14.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 15.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 16.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Рилци: Васил Левски, Диновица, Илинден, местност Диновица, Св. Иван Рилски, Трети Март, УПИ IX-144, кв. 17, ХІ-482, Нв. 22, Хан Аспарух, Цар Борис I
На 12.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 13.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 15.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 16.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Благоевград: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коритаров, Димитър Талев, Никола Вапцаров, Хилендар, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман
На 12.02.2018 г. /08:30 – 13:00 ч./ – Благоевград: Братя Иванови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Менча Кърничева, Пейо К. Яворов, Полковник Димов, Тодор Александров, УПИ-III, Кв. 117, Инд. №04279. 612
На 12.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 13.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 14.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 15.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч.; 12:30 – 16:30 ч./ На 16.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч.; 12:30 – 16:30 ч./ – Покровник: Покровнишко Шосе
На 12.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 14.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 15.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч.; 12:30 – 16:30 ч./ На 16.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч.; 12:30 – 16:30 ч./ – Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Струма, Струмско Център
На 12.02.2018 г. /09:15 – 12:30 ч./ – Благоевград: Ален Мак, Борис Ангелушев, Броди, Бялата Висота, Жк. Ален Мак, УПИ XVIII-04279. 625. 15, кв. 1 по Кк Благоевгр
На 12.02.2018 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Благоевград: Ален Мак, Астра, Мест. Кури Дере-Ш-22№082034, местност Шейница, Пейо К. Яворов
На 12.02.2018 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Изгрев, Общ. Благоевград: местност Кури Дере
На 12.02.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ – Благоевград: Еленово
На 12.02.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ – Еленово, Общ. Благоевград: 021014, М. Ушите, местност Над Еленовски Път
Община Гоце Делчев
На 12.02.2018 г. /08:30 – 14:30 ч./ – Абланица, Общ. Хаджидимово: Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Васил Левски, Вела Пеева, Драма, Елин Пелин, Илезица, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Места, Неврокоп, Октомври, Орфей, П. Р. Славейков, ПИ -778, Родопа, Свилен Русев, Селище, Славянка, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Христо Ботев, Чавдар Войвода
Община Кресна
На 12.02.2018 г. /12:00 – 12:15 ч.; 12:45 – 13:00 ч./ – Горна Брезница: ІІ-90 кв. 11
На 12.02.2018 г. /12:00 – 12:15 ч.; 12:45 – 13:00 ч./ – Кресна: Вардар, Васил Левски, Влахински Езера, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Изида, Илинден, кв. 6 УПИ І-77 Кресна, Люти Връх, Македония, Малешевска, Моравска, Огражден, Олимпия, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Перун, Пирин, Пирински Бор, Рила, Спартак, Теменуга, Трети Март, Чинарите, Ягода, Яне Сандански
На 12.02.2018 г. /12:00 – 13:00 ч./ – Кресна: Вардар, Влахински Езера, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Изида, Илинден, Люти Връх, Малешевска, Моравска, Огражден, Олимпия, Отец Паисий, Перун, Пирин, Пирински Бор, Рила, Спартак, Теменуга, Трети Март, Ягода, Яне Сандански
Община Петрич
На 12.02.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ На 14.02.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ – Чучулигово: Капсиди
На 12.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Васил Левски, Връх Китка, Връх Китка, Връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 12.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма
На 12.02.2018 г. /10:00 – 16:00 ч./ – Габрене: местност Златарево
На 12.02.2018 г. /10:00 – 16:00 ч./ – Долна Крушица: местност Златарево, местност Лъката
На 12.02.2018 г. /10:00 – 16:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: местност Златарево

 

Община Сандански
На 12.02.2018 г. /08:30 – 15:15 ч./ На 13.02.2018 г. /08:30 – 15:15 ч./ На 14.02.2018 г. /08:30 – 15:15 ч./ На 15.02.2018 г. /08:30 – 15:15 ч./ На 16.02.2018 г. /08:30 – 15:15 ч./ – Калейца: Анска
На 12.02.2018 г. /08:30 – 15:15 ч./ На 13.02.2018 г. /08:30 – 15:15 ч./ На 14.02.2018 г. /08:30 – 15:15 ч./ На 15.02.2018 г. /08:30 – 15:15 ч./ На 16.02.2018 г. /08:30 – 15:15 ч./ – Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Беласица, Беласица, Божин Димов, Васил Кънчев, Горно Броди, Горно Броди, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Захари Стоянов, Кочо Чистименски, Македония, Мара Бунева, местност Чинар Куши, Надежда, Опълченска, Пирин, Пирин, Пирин, Р-Н Пътя на Хидрострой, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Свобода, Свобода, Свобода, Свобода, Струга, Тевното Езеро, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Чудомир Кантарджиев, Чудомир Кантарджиев, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин
Община Сатовча
На 12.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 13.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 14.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 15.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 16.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков
На 12.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март
На 12.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ – Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста
На 12.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 13.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 14.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 15.02.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 16.02.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март
Община Симитли
На 12.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 13.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 14.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 15.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 16.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Крупник: Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Даме Груев, Димитър Талев, Кирил и Методий, Кресненско Въстание, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, местност Въчева, местност Стопански Двор, Пайсий Хилендарски, Средорек
На 12.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 13.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 14.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 15.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 16.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Полена: Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, местност Мездрата-2, Чайка
На 12.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 13.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 14.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 15.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 16.02.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Симитли: Симитли

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

Други новини

Коментирай

Сайтът не носи отговорност за написаните коментари.

error: Съдържанието е под закрила на Авторското право!