Поредна загуба: Несебър разгроми Пирин с 3:1…

0 1 616

Отборът на Несебър постигна успех с 3:1 над Пирин (Благоевград) в среща от 10-ия кръг на Втора професионална лига. Попаденията за играчите на Николай Жечев реализираха Радослав Апостолов (75’) и Реджеб Халил (84’) и Жак Пехливанов в последната минута. Точен за “орлетата” бе Петър Христов (78’). Домакните имаха много кадрови проблеми и бяха без двамата си най-опитни играчи- Владислав Златинов и Тони Костадинов. А липсата на Златинов се усещаше остро. Загубата бе втора поред у дома за Пирин и общо трета за сезона.

Първата част не предложи много голови положения и логично завърши при 0:0. В 6-тата минута Петър Христов пропусна най-добрата ситуация преди почивката.
Второто полувреме обаче нещата се промениха драстично. Цветомир Вачев пропусна отново за орлетата от непосредствена близост. А после дойдоха головете. Без да блестят особено гостите от Несебър с перфектни контри стигнаха до победата.

В класирането Пирин е на 13-та позиция с 9 точки, а Несебър е 9-ти с 12 пункта.