Планови прекъсвания на тока в област Благоевград…

0 480

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 16 – 20 април 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско
На 16.04.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ – Банско: 24-ти Май, Ангел Балев, България, Васил Левски, Ген. Стилян Ковачев, Дунав, Марко Теодорович, Св. Климент Охридски, Тодор Александров, Тома Вишанов, Цар Симеон
На 16.04.2018 г. /09:00 – 14:30 ч./ – Банско: 5-ти Октомври, Ангел Балев, България, Бяло Море, Велян Огнев, Възраждане, Ген. Стилян Ковачев, Любен Каравелов, Места, Н. Й. Вапцаров, Никола Вапцаров, Опълченска, Охрид, Победа, Стефан Караджа, Тома Вишанов, Търново, Христо Ботев, Христо Матов, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански, Янтра
На 16.04.2018 г. /09:15 – 14:30 ч./ – Банско: местност Асаница, Солун, Страгите
На 16.04.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ – Банско: Братя Миладинови, Ген. Стилян Ковачев, Георги Бенковски, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Никола Вапцаров, Ст. Л. Костов, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодорин Връх, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон
Община Благоевград
На 16.04.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 19.04.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 20.04.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Падеш: Будишка
На 16.04.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 19.04.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ – Рилци: 000399, XV-273, Амитица, Диновица, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, Пи 018013, Рафетица, Рила, Стремата, УПИ Х-463, Кв. 6, УПИ ХIII-261, Кв. 11, УПИ-ІІІ-63, ХIх-33, Кв. 7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен
Община Петрич
На 16.04.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Дунав, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Серска, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Червена Скала
На 16.04.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Чучулигово: Капсиди
На 16.04.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 09:15 – 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 09:15 – 16:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Д-Р Асен Златаров, Полковник Дрангов, Рокфелер, Цар Борис III
На 16.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма
На 16.04.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Долно Спанчево: местност Реката
На 16.04.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 16.04.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица
На 16.04.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма
На 16.04.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р. Славейков
На 16.04.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра
На 16.04.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Марино Поле, Общ. Петрич: Извън Регулация, местност Вадата
На 16.04.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Монтана: Хан Кубрат
На 16.04.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала
На 16.04.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън Регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ ІІІ-131,Кв. 7, Хр. Ботев
На 16.04.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Старчево
На 16.04.2018 г. /10:00 – 12:00 ч./ – Генерал Тодоров
Община Сандански
На 16.04.2018 г. /08:15 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 17.04.2018 г. /08:15 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:15 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ – Сандански: Ангел Ташков, Арда, Асен Хадживасилев, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Васил Левски, Вихрен, Георги Казепов, Гоце Делчев, Грамос, Даме Груев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димо Хаджидимов, Емануил Воскидович, Иларион Макариополски, Илинден, Индже Войвода, Княз Борис I, Кочо Чистименски, Македония, Одрин, Отец Паисий, Охридска, Пазара, Пейо К. Яворов, Пелистер, Пере Тошев, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Роженски Манастир, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Славчо Ковачев, Солунска, Спас Харизанов, Стефан Карчев, Струма, Тодор Каблешков, Тодор Паница, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Яне Сандански
На 16.04.2018 г. /08:15 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /08:15 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:15 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ – Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв. 4 – В. З. Въбите
На 16.04.2018 г. /08:15 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /08:15 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:15 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ – Илинденци: Боровец, Извън Регул. /Р. Шашка/, местност Боровец, местност Врабча, местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста
На 16.04.2018 г. /08:15 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /08:15 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:15 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ – Кресна: Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница
На 16.04.2018 г. /08:15 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /08:15 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:15 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ – Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, местност Валога, местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора
На 16.04.2018 г. /08:15 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /08:15 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:15 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ – Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, местност Калинките, местност Соколовец, местност Ушите, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода
На 16.04.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ – Сандански: Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Казепов, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Княз Борис I, Отец Паисий, Петър Сарафов, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Георги, Свобода, Солунска, Спас Харизанов
На 16.04.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ – Сандански: Бистрица, Генерал Гурко, Рила, Свобода, Сердика, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Шейново
На 16.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март
На 16.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста
На 16.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев
Община Симитли
На 16.04.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 19.04.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 20.04.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Симитли: Беласица, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, махала Чубан Дере, Октомврийска, Пейо К Яворов, Плиска, Рила, Родопи, Свобода, Симитли, Трети Март, УПИ-Ііі-1466 Кв. 51, Шипка
На 16.04.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Симитли: Георги Димитров, Герена, М. Дрънкалица, М. Ливадите, Рила, Симитли
Община Хаджидимово
На 16.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански
Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

Други новини

Коментирай

Сайтът не носи отговорност за написаните коментари.

error: Съдържанието е под закрила на Авторското право!