Планови прекъсвания на електрозахранването в област Благоевград за периода 14-18 януари 2019 г.

0

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14-18 януари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.
Област Благоевград
Община Банско
На 16.01.2019 г. /10:00 – 12:00 ч./ – Добринище: Адам Трънка, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Десилица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Освобождение, Първи Май, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 15.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13
Община Белица
На 14.01.2019 г. /09:30 – 14:30 ч./ – Белица, Общ. Белица: 9-Ти Септември, Алекса Сачков, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Димо Хаджидимов, Никола Вапцаров, Първа, Христо Смирненски
На 14.01.2019 г. /12:45 – 16:15 ч./ – Белица, Общ. Белица: Местност Семково
На 14.01.2019 г. /12:45 – 16:15 ч./ – Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета
На 14.01.2019 г. /12:30 – 16:15 ч./ – Краище, Общ. Белица: Извън Регулацията, Осма
Община Благоевград
На 15.01.2019 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Благоевград: 04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII – 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански
На 17.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Благоевград: Ален Мак, Бялата Висота, Симеон Радев
На 18.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Благоевград: Ален Мак, Промишлена
На 18.01.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Благоевград: Босилек, Марица, Св.Св. Кирил И Методий, Спартак, УПИ Іі-427, Кв.30а
На 14.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Крушево, Петър Зографски, Радовиш
На 14.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Благоевград: Местност Пенков Чифлик, Огражден, Пенков Чифлик, Струма
На 14.01.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Българчево
На 14.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, Махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Яновски Рид
На 14.01.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Еленово, Общ. Благоевград: Имот 27231.501.203, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Чуката, Пи-125 Кв.12, УПИ Xv-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-III-214,212,301
На 14.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Логодаж: Стоилова Кория
Община Гоце Делчев
На 16.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Гоце Делчев: Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров
На 16.01.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ – Мусомища: Ал. Стамболийски, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Д-Р.Петър Берон, Димитър Талев, Здравец, Иван Козарев, Каваците, Клокотница, Кулата, Местност Параклиса, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пирин, Плиска, Сливница, Струга, Судинград, Хаджи Димитър, Цар Симеон, Янтра
Община Кресна
На 14.01.2019 г. /12:30 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ – Горна Брезница: Іі-90 Кв.11
На 14.01.2019 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Горна Брезница
На 16.01.2019 г. /12:00 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Долна Градешница: Втора, Главен Път Е79, Гробето, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Градешка Гара, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 16.01.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Долна Градешница: Втора, Главен Път Е79, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Деветнадесета, Извън Регулацията, Местност Градешка Гара, Неуточнен Адрес, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Драката: Местност Селимица
На 16.01.2019 г. /12:00 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Илинденци: Алеко Константинов, Белица, Васил Левски, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Димитър Пешев, Единадесета, Здравец, Илинден, Кольо Фичето, Костур Махала, М. Злинска Река – Сусарник, Местност Бабище, Местност Горно Поле, Мраморна, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Св. Трифон, Свети Мина, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Черноризец Храбър, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Илинденци: Гладно Поле
На 16.01.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Илинденци: Местност Горно Поле
На 14.01.2019 г. /15:30 – 16:00 ч./ – Кресна: I-821,823,824 Кв.63, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Вардар, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Влахински Езера, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Еделвайс, Здравец, Изида, Илинден, Кв.6 УПИ І-77 Кресна, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Люти Връх, Македония, Македония, Малешевска, Мело, Мир, Момина Скала, Моравска, Неуточнен Адрес, Ново Село, Огражден, Олимпия, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Перун, Перун, Пирин, Пирински Бор, Пирински Бор, Разколска, Рила, Синаница, Солунска, Спартак, Спартак, Стадиона, Стоян Войвода, Струма, Теменуга, Тиса, Тодорин Връх, Трети Март, Цар Борис III, Цар Самуил, Цар Симеон, Чинарите, Шемето, Ягода, Яне Сандански, Яне Сандански
На 14.01.2019 г. /12:30 – 13:00 ч./ – Кресна: I-821,823,824 Кв.63, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Гоце Делчев, Грънчар, Еделвайс, Здравец, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Македония, Мело, Мир, Момина Скала, Неуточнен Адрес, Ново Село, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Спартак, Стадиона, Стоян Войвода, Струма, Тиса, Тодорин Връх, Цар Борис III, Цар Самуил, Цар Симеон, Шемето, Яне Сандански
На 14.01.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ – Кресна: Вардар, Васил Левски, Влахински Езера, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Изида, Илинден, Кв.6 УПИ І-77 Кресна, Люти Връх, Македония, Малешевска, Моравска, Огражден, Олимпия, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Перун, Пирин, Пирински Бор, Рила, Спартак, Теменуга, Трети Март, Чинарите, Ягода, Яне Сандански
На 16.01.2019 г. /12:00 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Кресна: Местност Градешки Бани, Неуточнен Адрес, Подината
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Микрево: 6-Ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-Разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански
На 16.01.2019 г. /12:00 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Сандански: Илинден
На 14.01.2019 г. /09:00 – 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Сандански: Свобода
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Сливница, Общ. Кресна: Кв.12а, УПИ Vi-162, Кв.22
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Струмяни: 221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св.Св.Кирил И Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики
На 16.01.2019 г. /12:00 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Струмяни: 7-Април, Врабче, Димчо Дебелянов, Долна Белица, Дядо Ильо Малешевски, Кочо Честименски, Мура, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Св.Св.Кирил И Методи, Св.Св.Константин И Елена, Синаница, Спартак, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил
Община Петрич
На 14.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ На 15.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ На 16.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ – Генерал Тодоров
На 14.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 15.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 16.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Кавракирово: Местност Тополите
На 14.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 15.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 16.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка
На 14.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ На 15.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ На 16.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Свети Георги
На 14.01.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 15.01.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 16.01.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 18.01.2019 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Дунав, Каймак Чалан, Княз Борис I, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Серска, Тома Митов, Хан Крум, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала, Яне Сандански
На 14.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 15.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 16.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Генерал Тодоров, Гео Милев, Драва, Искър, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Цар Симеон, Черно Море
На 14.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ На 15.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ На 16.01.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ – Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, Местност Чалтията
Община Разлог
На 17.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ На 18.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Бански Път, Неофит Рилски, Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тринадесета, Х-276 Кв.25
На 14.01.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ – Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Неуточнен Адрес
На 14.01.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ – Краище, Общ. Белица: Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Седемнадесета
На 15.01.2019 г. /12:00 – 13:30 ч./ – Разлог: Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново
На 16.01.2019 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Разлог: Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Братя Каназиреви, Братя Миладинови, Васил Левски, Войнишка, Гарата, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Илинден, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Преображение, Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Телемах Илиев, Христо Ботев, Черна Река
На 15.01.2019 г. /09:45 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Разлог: 15-Ти Септември, Арх. Александър Г. Баров, Бела Река, Братя Каназиреви, Братя Миладинови, Васил Левски, Възраждане, Георги С Раковски, Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Калиново, Крапа, Македония, Места, Мехомия, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Опълченска, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Полковник Лазар Нишков, Поп Богомил, Предел, Преображение, Родопи, Св.Климент Охридски, Тодор Александров, Тодорица Попова, Х|X Кв. 79, Хан Крум, Хан Пресиян, Христо Ботев, Шейново, Яне Сандански
Община Сандански
На 16.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, Местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв.4 – В.З. Въбите
На 15.01.2019 г. /12:30 – 16:15 ч./ – Дамяница: Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Даме Груев, Иван Козарев, Никола Вапцаров, П К Яворов, Яне Сандански
На 16.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Илинденци: Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, Местност Боровец, Местност Врабча, Местност Врабче, Синаница, Тридесет И Втора, Тридесет И Шеста
На 16.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Кресна: Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница
На 16.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора
На 16.01.2019 г. /09:00 – 12:15 ч./ – САНДАНСКИ: МЕСТНОСТ &Quot;ЧИНАР КРУШИ&Quot;, ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯ, МЕСТНОСТ ЧИНАР КУШИ, Р-Н ПЪТЯ НА ХИДРОСТРОЙ
На 16.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, Местност Калинките, Местност Соколовец, Местност Ушите, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода
На 16.01.2019 г. /11:00 – 14:30 ч./ – Сандански: Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина
На 15.01.2019 г. /09:00 – 12:15 ч./ – Сандански: Георги Скрижовски, Ильо Войвода, Свобода, Стефан Караджа
На 14.01.2019 г. /14:00 – 16:00 ч./ – Сандански: Местност Соколовец, Р-Н Топливо
На 14.01.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Сандански: Свобода
На 14.01.2019 г. /12:00 – 14:00 ч./ На 15.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Сандански: Спартак
Община Симитли
На 14.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Градево: Местност Струма Изливер Хиляд, Струма
На 14.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Железница, Общ. Симитли: Местност Бачева Махала, Местност Джалева Махала, Местност Долно Церово, Местност Старата Върба, Рибарска
На 14.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Крупник: 000024 Местност Реката, Беглико, Местност Виро
На 14.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Симитли: Свобода
На 14.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 15.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 16.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 17.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 18.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Черниче: 9-Ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Р-Н Под Гарата, Рила, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
Община Струмяни
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Вракуповица
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Гореме
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Горна Рибница
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Добри Лаки
На 16.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Долна Градешница: Неуточнен Адрес
На 16.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Илинденци
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Каменица, Общ. Струмяни
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Клепало
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Колибите
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Кърпелево
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Седелец: Валого
На 16.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Струмяни: Главен Път Е79, Струма
На 15.01.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Цапарево: Vi-69, Кв.69, Махала Глинджурци, Махала Дръно Бърдо, Махала Седелски Рид, Махала Чуките, УПИ Хх, Кв.12 Бивш Стопански Двор
Община Хаджидимово
На 16.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Хаджидимово: 015002, Акация, Ангел Кънчев, Бор, Бор, Бреза, Вихрен, Възрожденска, Възрожденска, Георги Бенковски, Димо Хаджидимов, Димо Хаджидимов, Драма, Драма, Неуточнен Адрес, Панайот Волов, Панайот Волов, Петър Берон, Прогрес, Прогрес, Свети Георги, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил
Община Якоруда
На 16.01.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ – Черна Места
На 16.01.2019 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Якоруда: Айдаре, Белмекен, Бунтишка, Бърдо, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Девета, Иван Попкостов, Кирил И Методи, Кожух, Лазарец, Любен Каравелов/Ат.Хаджиянч, Пелистър, Петко Р.Славейков, Седма, Стоян Табаков, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

0
0
Други новини

Коментирай

Сайтът не носи отговорност за написаните коментари.

error: Съдържанието е под закрила на Авторското право!