Планови прекъсвания на електрозахранването, ето къде…

0 539

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 12 – 16 март 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско
На 13.03.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ – Банско: местност Свети Иван, Св.Иван Рилски
На 13.03.2018 г. /08:30 – 14:30 ч./ – Бктп Вапцаров
Община Благоевград
На 13.03.2018 г. /08:15 – 13:30 ч./ – Благоевград: Братя Иванови, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Мара Бунева, Св.Св. Кирил и Методий
На 13.03.2018 г. /12:15 – 16:30 ч./ – Благоевград: Александър Стамболийски, Илинден, Св.Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов
Община Гоце Делчев
На 13.03.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ – Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади
На 13.03.2018 г. /12:00 – 14:00 ч./ – Гоце Делчев: Дунав, ул.Дунав Бл.8
На 13.03.2018 г. /14:00 – 16:00 ч./ – Гоце Делчев: Дунав, ул.Дунав Вх.Б Бл.21
Община Гърмен
За периода 12-13.03.2018 г. /08:30 – 14:30 ч./ На 12.03.2018 г. /12:00 – 16:30 ч./ – Огняново, Общ. Гърмен: 034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Първа, Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета
Община Кресна
На 13.03.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица – 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански; Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв.5; Генерал Тодоров; Долна Крушица: Каръчкото; Камена: Динко; Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море; Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка; Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица; Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, местност Чалтията; Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв.18; Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда; Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски;
На 13.03.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Кърналово: Вит, Витоша, Г.Димитров, Извън Регулацията, местност Бельовица, местност Джуново, местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето;
На 13.03.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Ел-Тепе, Изток, Полковник Дрангов, Рокфелер;
На 13.03.2018 г. /11:00 – 15:00 ч./ – Коларово, Общ. Петрич: Драва;
На 13.03.2018 г. /11:00 – 15:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Талев, Драва, Пейо Яворов, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, УПИ 6-1862, Христо Смирненски, Цар Симеон, Черноризец Храбър;
Община Разлог
На 13.03.2018 г. /11:00 – 11:15 ч.; 13:45 – 14:00 ч./ – Банско: Цар Симеон
На 13.03.2018 г. /11:00 – 11:15 ч.; 13:45 – 14:00 ч./ – Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер
На 13.03.2018 г. /11:00 – 11:15 ч.; 13:45 – 14:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански
На 13.03.2018 г. /11:00 – 14:00 ч./ – Гр.Белица, Завод За Пластмаси
На 13.03.2018 г. /11:00 – 11:15 ч.; 13:45 – 14:00 ч./ – Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев
Община Сатовча
Община Симитли
На 13.03.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Симитли: УПИ II-1437,Кв.19
На 13.03.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 14.03.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Железница, Общ. Симитли: местност Джалева махала , местност Долно Церово, местност Караджевица
На 13.03.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 14.03.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Симитли: Ораново
Община Якоруда
На 13.03.2018 г. /11:00 – 11:15 ч.; 13:45 – 14:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, р-н Стопански Двор, Четвърта, Шеста Дагоново; Елешница, Общ. Разлог: Безименна; Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета; Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако; Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица;

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

Други новини

Коментирай

Сайтът не носи отговорност за написаните коментари.

error: Съдържанието е под закрила на Авторското право!