Планови прекъсвания на електрозахарнаването, ето къде…

0 525

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 13 – 17 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Благоевград
На 13.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279.818.47, УПИ III-63, кв.5
На 13.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново
На 13.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Церово, Общ. Благоевград: Надежда, УПИ Іv-110, кв.15
Община Гоце Делчев
На 13.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин
Община Петрич
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Баскалци
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 12:30 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До МТП Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн На ТП Беласица – 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Вишлене
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Местност Буко, Местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19, кв.5
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Гега: Боровичко, Боровичкото
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Генерал Тодоров
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Долене
На 13.11.2017 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Долна Крушица: Каръчкото
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Долна Крушица: Каръчкото, Местност Златарево, Местност Лъката
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Долна Крушица
Долна Рибница; Драгуш; Дреновица; Зойчене; Камена: Динко; Кладенци, Общ. Петрич; Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 12:30 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Кукурахцево
На 13.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Кърналово: Ванюша Валчук, Вит, Г.Димитров, Георги Урумов, Ленин, Местност Горни Бари, Септемврийска, Стопански Двор, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Хан Аспарух, Черноризец Храбър
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Мендово: Слопотец
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица
На 13.11.2017 г. /12:30 – 13:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица
На 13.11.2017 г. /09:00 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Свети Георги, Хижа Беласица
На 13.11.2017 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Места, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска
На 13.11.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Брегалница, Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Здравец, Изгрев, Калина, Калина, Кестен, Кестен, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Осогово, Отец Паисий, Пирин, Полковник Дрангов, Просвета, Тетово, Явор, Явор
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Право Бърдо
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, Местност Чалтията
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 кв. 31, УПИ Іv-57, кв.18
На 13.11.2017 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Самуилово, Общ. Петрич
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда
На 13.11.2017 г. /12:30 – 13:00 ч./ – Скрът: 9-ти Септември, Антон Попов, Беласица, Георги Димитров, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Първи Май, Свобода, Скрът, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Струмешница: Струмешница; Чурилово; Чуричени: 000248, Местност Куково
На 13.11.2017 г. /09:00 – 09:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 13.11.2017 г. /12:30 – 13:00 ч./ – Яворница: Адалберт Антонов, Васил Левски, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Освобождение, Осогово, Победа, Христо Ботев
На 13.11.2017 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Яворница: Победа
Община Разлог
На 13.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Разлог: Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Явор
Община Сандански
На 13.11.2017 г. /08:30 – 16:15 ч./ – Склаве: 2 -97, кв.14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Марица, Никола Лазаров, Партизанска, Пирин, Соколова Скала, Черно Море
На 13.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Джигурово: 10-79, УПИ VII-381
На 13.11.2017 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Дамяница: Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Иван Козарев, Комсомолска, Местност Метлата, П К Яворов, Радецки, Черно Море, Яне Сандански
Община Симитли
На 13.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Крупник: Влахина, Георги Димитров, Кресненско Въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек
На 13.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Полена: Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Местност Мездрата-2, Чайка
На 13.11.2017 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Симитли: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка
На 13.11.2017 г. /08:15 – 16:30 ч./ – Симитли: Васил Левски, Георги Димитров, Герена, Еделвайс, Зеленка, Кокиче, Малина, Местност Герено, Неуточнен Адрес, Първи Май, Симитли, Славянска, Струма, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

 

Други новини

Коментирай

Сайтът не носи отговорност за написаните коментари.